aga.rk
21.11.06, 23:47
To juz przegięcie... robienie zdjęć ludziom czekającym na wiadomosci o życiu
najbliższych... Robienie z tego taniej sensacji... Tracę zaufanie do GW. A
fotoreportera który tam był spaliłabym na stosie, robiąc mu przy tym fotki!!