Dodaj do ulubionych

Halemba - fotohieny

21.11.06, 23:47
To juz przegięcie... robienie zdjęć ludziom czekającym na wiadomosci o życiu
najbliższych... Robienie z tego taniej sensacji... Tracę zaufanie do GW. A
fotoreportera który tam był spaliłabym na stosie, robiąc mu przy tym fotki!!
Obserwuj wątek
    • klinka Re: Halemba - fotohieny 22.11.06, 00:22
      No właśnie mam takie same odczucie. Tragedia, nie do opisania. Owszem podawanie
      informacji na czerwonym pasku, migawki z kopalni. Ale te ciągłe pokazywanie
      rodzin, płaczące, zdenerwowane kobiety.
      Mój mąż powiedział,że Telewizor to robi, bo ludzie chcą oglądać takie tragiczne
      sceny. Ja się z tym nie zgadzam.
      Podcza tragedii w Katowicach szokiem było dla mnie jak podawali cyfry ofiar,
      już tyle, o nie więcej, takie kto da jeszcze...
      To nieprawda,że my się jednoczymy w chwilach tragedii, My Polacy lubimy
      dramatyzować i obiecywać. To tylko chwilowe zjednoczenie, które organizują
      dziennikarze, mam wrażenie,że juto w większosci gazet na pierwszej stronie
      pojawią się zdjęcia tej rozpaczającej kobiety. Bo gazeta dobrze się sprzeda.
      klinka
      • wlodekbar Re: Halemba - fotohieny 22.11.06, 00:25
        Przynajmniej kawałek reportażu jest...
      • wlodekbar Jest bardzo znane całemu światu zdjęcie... 22.11.06, 00:31
        ... płaczącego mięzczyzny, mieszkańca Paryża, stojącego w tłumie przerażonych
        gapiów...
        ZXdjęcie było zrobione tez w dramatycznym momencie - gdy wojcka niemieckie
        demonstracyjnie przejeżdżały przez stolicę Francji.
        Jak napisałem, fotografia jest słynna, znana światu.
        -----
        Od dłuższego czasu przypatruję się naszemu, rodzimemu, zjawisku: nie wokno
        nikogo fotografować!

        Czy w Millerowej, czy w Kaczej..., w RP już niczego nie wolno...?:)

        Pytanie to retoryczne.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka