trauma_powalonych2 Przepis na kwaśną czerwoną POlewkę, Smacznego! 16.12.06, 00:04 ...weź jednego półTuska, jedną malutką kwaśną Schetynę, dosyp do tego HGW co chcesz ,POsól, POpieprz, zagotuj całość aż się lekko zaczerwieni, czerwona POlewka gotowa, acha i jeszcze dodaj jednego całego Kwasa, efekt końcowy murowany, Smacznego Odpowiedz Link Zgłoś
trauma_powalonych2 Co Ty bredzisz? Nachlałeś się i coś bełkoczesz? 16.12.06, 00:25 ...nie widzisz,że już masz Czerwoną Mordę od tego czytania Wybiórczego GWna Odpowiedz Link Zgłoś
gacekemdk Re: Co Ty bredzisz? Nachlałeś się i coś bełkoczes 16.12.06, 01:00 Trauma ty jak zwykle prezentujesz pisuarowe prostactwo. W dodatki niekumaty dzisaj jakiś jesteś. Co odwalasz nadgodziny? Odpowiedz Link Zgłoś
y.y Re: Co Ty bredzisz? Nachlałeś się i coś bełkoczes 16.12.06, 03:13 trauma_powalonych2 napisał: > ...nie widzisz,że już masz Czerwoną Mordę od tego czytania Wybiórczego GWna Won brunatna hołoto! Odpowiedz Link Zgłoś
stawonog powalony palant 16.12.06, 00:47 jak chcesz obrzucac blotem po nazwisku, to moze sie przedstaw palancie?? spodenki za krotkie? Odpowiedz Link Zgłoś
b.6.1966 Skad u prezydenta, takie chamstwo?? 16.12.06, 00:23 Rozumie, ze robiacych doktoraty i profesury z leninowskiej mysli spolecznej, nie UCZOONO obycia, kultury i oglady, ale fakt, ze jakis procent moich rodakow, zaufal temu chamowi, nie moze nie zobowiazywac do PODCIAGNIECIA kindersztuby! Ostatnio zapadl wyrok dla pana Huberta, bo poslal slinotok negatywow pod adresem tegoz prezydenta. Mam zapytanie, ile mozna dolozyc prezydentowi za nazwanie kogos malpa??Mam ogromne WATPLIWOSCI, czy ten biedny lechu, potrafi przynajmniej byc mezczyzna, nie prezydentem?????????????????????????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
krokodyl123 Ale sie narod na forum rozochocil! 16.12.06, 00:30 Komentarze i bluzgi ida w tysiace!!! morze slow! Zaraz sie za lby rodacy wezma! Oj dzieje sie panie dzieje! Jazda na calego, jutro weekend to na forum posiedziec sobie i dla zdrowia zolci troche zrzucic mozna. Milych i owocnych polajanek wszystkim zycze! Odpowiedz Link Zgłoś
stawonog Re: koszty, koszty 16.12.06, 00:50 niestety, a my musimy je splacac, niech to szlag. zeby tak musieli kiedys uczciwie zapracowac na teswoje poronione pomysly.... ech zyc sie odechciewa Odpowiedz Link Zgłoś
siano-gnuj.z.tefauenu He he ! Czerwone Małpy Oszalały !:)))))))))) 16.12.06, 00:57 no takiej rewolty na forum GWna nie było od czasu afery wermahtowej her Tuska ! Odpowiedz Link Zgłoś
stawonog Re: He he ! Czerwone Małpy Oszalały !:))))))) 16.12.06, 01:06 mozliwe, wiec moze podyskutuj na forum lepiej dla Ciebie pachnacego pisma :) moze gazeta polska na przyklad, albo dyskusja z ojcem redaktorem? Odpowiedz Link Zgłoś
ira.nie.siad Gdzie jest "mysliciel" (kretyn) Palestrina??? 16.12.06, 00:52 jak ich trzeba to sie chowaja!!! Odpowiedz Link Zgłoś
stawonog jak to gdzie? wymyslaja teraz goraczkowo, 16.12.06, 00:56 ze wlaczone mikrofony to byl spisek zydow, masonow i cyklistow, majacy na celu obalenie XV niepopolitej kaczkolandii Odpowiedz Link Zgłoś
buj_w_chutach Pisoubecja zmowu szaleje na forum 16.12.06, 01:04 Ich wodzuś po raz kolejny pokazał jaki to bolszewicki poziom reprezentuje. Odpowiedz Link Zgłoś
czerwona_malpa_z_pzpr He he ! TVN to gniazdo C_z_e_r_w_o_n_ych Małp :) 16.12.06, 01:17 Polski (Nareszcie) Prezydent RP powiedział prawdę !!! WSI-TVN to gniazdo złośliwych czerwonych małp z brzytwami :) ps a małpy nie mają prezydenta tylko małpiego króla :)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
a.ba tak prywatnie to: spieprzaj dziadu 16.12.06, 01:16 poziom porównywalny tylko z Urbanem .... Odpowiedz Link Zgłoś
abba51 Re: tak prywatnie to: spieprzaj dziadu 16.12.06, 01:29 z ta roznica, ze Urban pokazuje prawde Odpowiedz Link Zgłoś
yxcv Dobra Nowina 16.12.06, 01:25 Z wizyta do kraju przyjezdza wnuk Pinoczeta,na ten czas wszyscy komunisci proszeni sa o opuszczenie kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
grzybpsi Ciekawe, jak nazywa żonę.. ?? 16.12.06, 01:41 Skoro o urodziwych kobietach mówi 'małpa'. Odpowiedz Link Zgłoś
marianna89 Re: Ciekawe, jak nazywa żonę.. ?? 16.12.06, 03:48 grzybpsi napisała: > Skoro o urodziwych kobietach mówi 'małpa'. moze ma odwrocone poczucie piekna. Zapisuje sie do partii gretkowskiej, koniec z obrazaniem nas przez politkykierow i jeszcze mu musze placic z moich podatkow. Skandal, a moze czas zaczac sie poprawnie zachowywac, podawac reke, nie mlaskac, podciagnac sie z polskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
pocalujta_wujta Panu prezydentowi sloma z butow wystaje 16.12.06, 01:56 i liscie z dupy wypadaja. Ale prosze nie zwracac uwagi. Zreszta po takim prezydencie sladu w pamieci nie pozostanie, gdy kadencja zblizy sie ku koncowi. Potem szacunek sie bedzie mialo taki jaki sie okazywalo. Gwoli inofmacji chyba nie obrazam. Zreszta jestem chyba poza zasiegiem pewnych rak obecnie. Odpowiedz Link Zgłoś
grzybpsi Małpy i dziady 16.12.06, 02:09 Oto jak pan prezydenciunio widzi swój naród. Odpowiedz Link Zgłoś
december70 Re: Małpy i dziady 16.12.06, 05:39 Dla przypomnienia,pani prezydentowa na spotkaniu mikołajkowym występowała w czerwonym żakiecie,nawet ładnym. Odpowiedz Link Zgłoś
roosevelt5 Kto z kim przystaje takim się staje 16.12.06, 02:15 Prezydent najwyraźniej doszlusował do posła Łyżwińskiego. Wystarczy przypomnieć słowa kobiet mające wątpliwą przyjemność przebywać w jego towarzystwie. A trauma powalonych, siano, gnuj.... oraz czerwona małpa z pzpr biorą przykład z góry. Jak czytam wasze wypociny to ręce opadają. Ślepa wiara w waszego guru na nic się nie przyda. Odpowiedz Link Zgłoś
krolroger Straszna sprawa 16.12.06, 02:16 Wyborcza dokonala ostatecznego zdemaskowania kaczora. Nazwal dziennikarke malpa w czerwonym. Powinni oddac ta sprawe do Trybunalu Stanu. Odpowiedz Link Zgłoś
adam.2x W niektorych srodowiskach uczy sie sie slowa ..... 16.12.06, 03:53 P r z e p r a s z a m Ta umiejetnosc jest rowniez cecha najlepszych liderow Odpowiedz Link Zgłoś
anty_chirlider Kaczynski dobrze ja okreslil , brawo !!! 16.12.06, 05:43 TVN24 - to brak obiektywizmu. Robia programy na zamowienie polityczne. Sluzalczosc swym pryncypalom z bylej WSI i SB. Odpowiedz Link Zgłoś
anbowi Re: Kaczynski dobrze ja okreslil , brawo !!! 16.12.06, 06:31 Zapomniałeś o zaplutych karłach reakcji i rewizjonistach w Bonn. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Znowu szyja?... 16.12.06, 06:42 Ja bym okreslil to dobitniej a widac mamy przyzwoitego Prezydenta. Odpowiedz Link Zgłoś
mark.parker Re: Premier Kaczyński: dutch czy Netherland? 16.12.06, 07:03 Jedyne małpy na tej konferencji prasowej to "Leninowiec" Kaczyński, mnałpa wyjątkowo wredna i kurduplowata, oraz sfotygowana debilka, którą ta pierwsza uczyniła szefową dyplomacji PRL-bis. Cóż to za nędzne kreatury! Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Przegrales facio..... 16.12.06, 07:14 Dzisiaj mozesz tylko pojeczec.Na starosc bedziesz chodzil o lasce.O ile dozyjesz.I taki twoj los.A w polityce-bez zmian.PiS pnie sie w gore.Niech zyje Polska.Twoi na odstrzal.Przezytek historii. Odpowiedz Link Zgłoś
maaac TKM!!!!! :))))))))))))))))))))) 17.12.06, 08:33 > Dzisiaj mozesz tylko pojeczec.Na starosc bedziesz chodzil o lasce.O ile dozyjes > z.I taki twoj los.A w polityce-bez zmian.PiS pnie sie w gore.Niech zyje Polska. > Twoi na odstrzal.Przezytek historii. TKM rulez!!!!!!!!!!! :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś