Dodaj do ulubionych

Premier Kaczyński: dutch czy Netherland?

    • trauma_powalonych2 Przepis na kwaśną czerwoną POlewkę, Smacznego! 16.12.06, 00:04
      ...weź jednego półTuska, jedną malutką kwaśną Schetynę, dosyp do tego HGW co
      chcesz ,POsól, POpieprz, zagotuj całość aż się lekko zaczerwieni,
      czerwona POlewka gotowa,
      acha i jeszcze dodaj jednego całego Kwasa,
      efekt końcowy murowany,
      Smacznego
      • gacekemdk Re: Pozim pisu: kaczory z traumą(na forum) 16.12.06, 00:20
        • trauma_powalonych2 Co Ty bredzisz? Nachlałeś się i coś bełkoczesz? 16.12.06, 00:25
          ...nie widzisz,że już masz Czerwoną Mordę od tego czytania Wybiórczego GWna
          • gacekemdk Re: Co Ty bredzisz? Nachlałeś się i coś bełkoczes 16.12.06, 01:00
            Trauma ty jak zwykle prezentujesz pisuarowe prostactwo. W dodatki niekumaty
            dzisaj jakiś jesteś. Co odwalasz nadgodziny?
          • y.y Re: Co Ty bredzisz? Nachlałeś się i coś bełkoczes 16.12.06, 03:13
            trauma_powalonych2 napisał:

            > ...nie widzisz,że już masz Czerwoną Mordę od tego czytania Wybiórczego GWna



            Won brunatna hołoto!
      • stawonog powalony palant 16.12.06, 00:47
        jak chcesz obrzucac blotem po nazwisku, to moze sie przedstaw palancie??
        spodenki za krotkie?
    • b.6.1966 Skad u prezydenta, takie chamstwo?? 16.12.06, 00:23
      Rozumie, ze robiacych doktoraty i profesury z leninowskiej mysli spolecznej,
      nie UCZOONO obycia, kultury i oglady, ale fakt, ze jakis procent moich rodakow,
      zaufal temu chamowi, nie moze nie zobowiazywac do PODCIAGNIECIA kindersztuby!
      Ostatnio zapadl wyrok dla pana Huberta, bo poslal slinotok negatywow pod
      adresem tegoz prezydenta. Mam zapytanie, ile mozna dolozyc prezydentowi za
      nazwanie kogos malpa??Mam ogromne WATPLIWOSCI, czy ten biedny lechu, potrafi
      przynajmniej byc mezczyzna, nie prezydentem??????????????????????????????????
    • krokodyl123 Ale sie narod na forum rozochocil! 16.12.06, 00:30
      Komentarze i bluzgi ida w tysiace!!! morze slow! Zaraz sie za lby rodacy wezma!

      Oj dzieje sie panie dzieje! Jazda na calego, jutro weekend to na forum
      posiedziec sobie i dla zdrowia zolci troche zrzucic mozna.

      Milych i owocnych polajanek wszystkim zycze!
      • tomxp koszty, koszty 16.12.06, 00:44
        • stawonog Re: koszty, koszty 16.12.06, 00:50
          niestety, a my musimy je splacac, niech to szlag. zeby tak musieli kiedys
          uczciwie zapracowac na teswoje poronione pomysly.... ech zyc sie odechciewa
      • siano-gnuj.z.tefauenu He he ! Czerwone Małpy Oszalały !:)))))))))) 16.12.06, 00:57
        no takiej rewolty na forum GWna
        nie było od czasu
        afery wermahtowej her Tuska !
        • stawonog Re: He he ! Czerwone Małpy Oszalały !:))))))) 16.12.06, 01:06
          mozliwe, wiec moze podyskutuj na forum lepiej dla Ciebie pachnacego pisma :)
          moze gazeta polska na przyklad, albo dyskusja z ojcem redaktorem?
    • ira.nie.siad Gdzie jest "mysliciel" (kretyn) Palestrina??? 16.12.06, 00:52
      jak ich trzeba to sie chowaja!!!
      • stawonog jak to gdzie? wymyslaja teraz goraczkowo, 16.12.06, 00:56
        ze wlaczone mikrofony to byl spisek zydow, masonow i cyklistow, majacy na celu
        obalenie XV niepopolitej kaczkolandii
    • buj_w_chutach Pisoubecja zmowu szaleje na forum 16.12.06, 01:04
      Ich wodzuś po raz kolejny pokazał jaki to bolszewicki poziom reprezentuje.
      • czerwona_malpa_z_pzpr He he ! TVN to gniazdo C_z_e_r_w_o_n_ych Małp :) 16.12.06, 01:17
        Polski (Nareszcie) Prezydent RP
        powiedział prawdę !!!

        WSI-TVN to gniazdo złośliwych
        czerwonych małp z brzytwami :)

        ps
        a małpy nie mają prezydenta
        tylko małpiego króla :))))))
    • a.ba tak prywatnie to: spieprzaj dziadu 16.12.06, 01:16
      poziom porównywalny tylko z Urbanem ....
      • abba51 Re: tak prywatnie to: spieprzaj dziadu 16.12.06, 01:29
        z ta roznica, ze Urban pokazuje prawde
    • yxcv Dobra Nowina 16.12.06, 01:25
      Z wizyta do kraju przyjezdza wnuk Pinoczeta,na ten czas wszyscy komunisci
      proszeni sa o opuszczenie kraju.
    • grzybpsi Ciekawe, jak nazywa żonę.. ?? 16.12.06, 01:41
      Skoro o urodziwych kobietach mówi 'małpa'.
      • marianna89 Re: Ciekawe, jak nazywa żonę.. ?? 16.12.06, 03:48
        grzybpsi napisała:

        > Skoro o urodziwych kobietach mówi 'małpa'.

        moze ma odwrocone poczucie piekna. Zapisuje sie do partii gretkowskiej, koniec
        z obrazaniem nas przez politkykierow i jeszcze mu musze placic z moich podatkow.
        Skandal, a moze czas zaczac sie poprawnie zachowywac, podawac reke, nie mlaskac,
        podciagnac sie z polskiego.
    • pocalujta_wujta Panu prezydentowi sloma z butow wystaje 16.12.06, 01:56
      i liscie z dupy wypadaja. Ale prosze nie zwracac uwagi. Zreszta po takim prezydencie sladu w pamieci nie
      pozostanie, gdy kadencja zblizy sie ku koncowi.

      Potem szacunek sie bedzie mialo taki jaki sie okazywalo.

      Gwoli inofmacji chyba nie obrazam. Zreszta jestem chyba poza zasiegiem pewnych rak obecnie.
    • grzybpsi Małpy i dziady 16.12.06, 02:09
      Oto jak pan prezydenciunio widzi swój naród.
      • december70 Re: Małpy i dziady 16.12.06, 05:39
        Dla przypomnienia,pani prezydentowa na spotkaniu mikołajkowym występowała w
        czerwonym żakiecie,nawet ładnym.
    • roosevelt5 Kto z kim przystaje takim się staje 16.12.06, 02:15
      Prezydent najwyraźniej doszlusował do posła Łyżwińskiego.
      Wystarczy przypomnieć słowa kobiet mające wątpliwą przyjemność przebywać w jego
      towarzystwie.
      A trauma powalonych, siano, gnuj.... oraz czerwona małpa z pzpr biorą przykład
      z góry.
      Jak czytam wasze wypociny to ręce opadają.
      Ślepa wiara w waszego guru na nic się nie przyda.
    • krolroger Straszna sprawa 16.12.06, 02:16
      Wyborcza dokonala ostatecznego zdemaskowania kaczora. Nazwal dziennikarke malpa
      w czerwonym. Powinni oddac ta sprawe do Trybunalu Stanu.
    • adam.2x W niektorych srodowiskach uczy sie sie slowa ..... 16.12.06, 03:53

      P r z e p r a s z a m

      Ta umiejetnosc jest rowniez cecha najlepszych liderow
      • anty_chirlider Kaczynski dobrze ja okreslil , brawo !!! 16.12.06, 05:43
        TVN24 - to brak obiektywizmu.
        Robia programy na zamowienie polityczne.
        Sluzalczosc swym pryncypalom z bylej WSI i SB.
        • anbowi Re: Kaczynski dobrze ja okreslil , brawo !!! 16.12.06, 06:31
          Zapomniałeś o zaplutych karłach reakcji i rewizjonistach w Bonn.
    • presentation1 Znowu szyja?... 16.12.06, 06:42
      Ja bym okreslil to dobitniej a widac mamy przyzwoitego Prezydenta.
    • mark.parker Re: Premier Kaczyński: dutch czy Netherland? 16.12.06, 07:03
      Jedyne małpy na tej konferencji prasowej to "Leninowiec" Kaczyński, mnałpa
      wyjątkowo wredna i kurduplowata, oraz sfotygowana debilka, którą ta pierwsza
      uczyniła szefową dyplomacji PRL-bis. Cóż to za nędzne kreatury!
      • presentation1 Przegrales facio..... 16.12.06, 07:14
        Dzisiaj mozesz tylko pojeczec.Na starosc bedziesz chodzil o lasce.O ile dozyjesz.I taki twoj los.A w polityce-bez zmian.PiS pnie sie w gore.Niech zyje Polska.Twoi na odstrzal.Przezytek historii.
        • maaac TKM!!!!! :))))))))))))))))))))) 17.12.06, 08:33
          > Dzisiaj mozesz tylko pojeczec.Na starosc bedziesz chodzil o lasce.O ile
          dozyjes
          > z.I taki twoj los.A w polityce-bez zmian.PiS pnie sie w gore.Niech zyje
          Polska.
          > Twoi na odstrzal.Przezytek historii.

          TKM rulez!!!!!!!!!!! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka