Dodaj do ulubionych

Spór w USA: książka Cartera zbyt propalestyńska?

12.01.07, 14:49
Ha!Carter zagioł wszystkich.Ale i tak pewnie nie opublikował wszystkiego na
ten temat.Krytyka tej książki nie jest konstruktywna . --""Za brak sukcesów w
uregulowaniu sytuacji w Palestynie Carter krytykuje nie tylko Izrael. Wini też
Stany Zjednoczone i Palestyńczyków.
Obserwuj wątek
    • superkret Re: Spór w USA: książka Cartera zbyt propalestyńs 12.01.07, 15:48
      a swoja droga przerazajace jest jak silne jest lobby zydowskie w USA. Wlasnie
      czytam te ksiazke, Carter opisuje rowniez jak wyglada zycie po te drugiej,
      palestynskiej stronie. I to powoduje taki zamet, choc w opisie nie widac
      jakichkolwiek uprzedzen.
      • asula Re: Spór w USA: książka Cartera zbyt propalestyńs 12.01.07, 16:16
        Myślę,ze Carter ma rację. Potrzebna jest otwarta dyskusja.

        Nie dziwię się Żydom amerykańskim,że protesują, bo to godzi w ich inetersy,a
        oni potrafią dobrze robić interesy.
        • romano33 Więcej o Palestynie tutaj www.palestyna.com 12.01.07, 17:19
          www.palestyna.com.pl
    • ergiel Carter b ył najgorszym prezydentem USA 12.01.07, 15:58
      w XX wieku. Nie było bardziej tchórzliwego, uległego, niezdecydowanego
      prezydenta. Efekty jego polityki odbijają się czkawką światu do dziś w Ameryce
      Płd., Zatoce Perskiej i Afryce. Przedłużył Zimną Wojnę o 15 lat i mało co nie
      zamienił ze swojej impertynencji, ograniczenia i tchórzliwości wolny świat w
      kolejną republikę sowiecką. Carter to dupek i bankrut polityczny, intelektualny
      oraz śmieszna karykatura człowieka.
      • cowboy66 Re: Carter !!!!!!!!!!!!! 12.01.07, 16:16
        tak, prawda ze Carter nie byl najlepszym prezydentem, ale serce ma wieksze niz
        jaki kolwiek z tych co zajmowali to najwyzsze stanowisko rzadowe w USA. G. Bush
        zostal wybrany dwa razy a jest o wiele gorszym gamoniem od Cartera!!!!
        A to ze Zydowskie lobby jest najpotezniejsze w US to juz wiadomo od lat, fakt
        ze otrzymuja polowe sumy pomocy finansowej jaka jest przeznaczona na caly swiat
        ($7-$10 mld na rok), reszta swiata dostaje okruchy!!! dla przykladu Egipt ($100
        mln), a Polska jest tez jednym z tych krajow co otrzymuje czesc tych okrochow,
        mimo "ze tez jest sojusznikiem USA!!!!"
        • romano33 Do tego wydoili 550 mld $ na Inwazje w Iraku 12.01.07, 17:20
          Zawsze siedzą w bogatych krajach.
    • benio16 Chwala Carterowi, ze broni ofiary ludobojstwa 12.01.07, 16:51
      • afrykan Cóż, kolejny Były Człowiek. Jemu już nie zależy 12.01.07, 17:18
        na przychylności "lobby żydowskiego".

        Nawiasem, miłe (ironia), że Amerykanie też mają swojego Bermana. Rodzina?

        A na poważnie, to Steve Berman jest (na ile wiem) nikim interesującym - ot,
        handlarz nieruchomości z Atlanty w stanie Georgia. Dawał datki na Demokratów,
        więc wzięli go na członka Rady Doradczej w Carter Center. A teraz sobie poszedł.

        Autorytet zaledwie moralny, nie intelektualny (znowu ironia).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka