Dodaj do ulubionych

Wyścig po arabski atom

20.01.07, 01:43
artykul uwazam za poczatek masowego oglupiania, czytaj wciskania ludziom
kolejnej bajki o smiertelnym zagrozeniu BMR. Tym razem ze strony Iranu, ale i
tym razem metody robienia porzadku te same. Korea, w ktorej dowodzi facet co
nawet spi w mundurze juz nie jest grozna, grozniejszy jest za to brodaty
elegant. Cale szczescie, ze my jestesmy tak g...nianym militarnie krajem, ze
nie mamy co poslac na te wojne. Nadrobia za to wszystkowiedzacy dziennikarze.
Zawadzki ma idiotyczny wyraz twarzy, a co dopiero jego artykuly...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka