Dodaj do ulubionych

Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporacja...

09.03.07, 12:54
Swiete slowa!
Obserwuj wątek
    • grizwold Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporacja... 09.03.07, 12:59
      Panie prezydencie. Jedyne co Pan i pańska faszystowska koalicja potrafi to
      opluwać autorytety, tworzyć podziały w społeczeństwie, nawoływać do
      nietolerancji i szkodzić polskiemu wizerunkowi na świecie. Gratuluje. Niezły
      sukces. Wstyd mi za was.
      • maupawczerwonym bełkot pana prezydenta 09.03.07, 13:04
        grizwold napisał:

        > Panie prezydencie. Jedyne co Pan i pańska faszystowska koalicja potrafi to
        > opluwać autorytety,

        Bez przesady. Teraz jedyne co potrafi, to ROZŚMIESZAĆ.

        :-)
        • grizwold Re: bełkot pana prezydenta 09.03.07, 13:05
          Ja właśnie nie wiem, czy mam sie śmiać czy płakać....
          • harrimar Re: bełkot pana prezydenta 09.03.07, 13:16
            nie jestes sam :/ mnie tez razi podkopywanie autoryetow, to byla jedna z rzeczy,
            ktorych nikt nie robil wczesniej, a jemu juz nie wystarczy obsadzanie swoich
            ludzi na stanowiskach...
            • mariuszdd Re: bełkot pana prezydenta 09.03.07, 13:20
              harrimar napisał:

              > nie jestes sam :/ mnie tez razi podkopywanie autoryetow, to byla jedna z rzeczy

              Geremek jest już autorytetem zakopanym ,nie należy go więc podkopywać
              • aplus co Geremk zrobil dla Polski poza pisaniem 09.03.07, 13:25
                przemowien Bolkowi ?
                • tw_wielgus Re: co zrobił Kaczyński poza ośmieszaniem Polski 09.03.07, 13:55
                  1) Nic
                  2) Zupełnie Nic
                  3) Absolutnie Nic

                  * odpowiedź wyślij mailem biuro@pis.org
                  • kszynka Re: co zrobił Kaczyński poza ośmieszaniem Polski 09.03.07, 13:57
                    tw_wielgus napisał:

                    > 1) Nic
                    > 2) Zupełnie Nic
                    > 3) Absolutnie Nic
                    >
                    > * odpowiedź wyślij mailem biuro@pis.org

                    proponuję, zmienić liczbę pojedyńczą na mnogą
                    czyli co zrobili....
                    • kronopio77 Fotyga kompromituje siebie i Polskę 09.03.07, 14:01
                      bierze przy tym przykład z premiera
                      • kronopio77 a Jarek bredzi i obraża kolejny autorytet 09.03.07, 14:02
                        nie mówiąc o szeregu innych, w większości anonimowych osób
                        • kronopio77 Dość kompromitowania Polski przez Kaczyńskich! 09.03.07, 14:05
                          .
                          • jerzyst Poucz swoje dziecko jak trzeba się prowadzić zanim 09.03.07, 14:37
                            coś powiesz. Prezydent to cham. Co żeś kurduplu sam zdziałał. Gieremek
                            przynajmniej ma poważanie a Ty nie masz, nie maiłeś i nie bedziesz miał. Nie
                            pouczaj. Poucz swoje dziecko jak trzeba się prowadzić
                            • jerzyst Juz komuna mu nie szkodzi bo bedzie w rodzinie 09.03.07, 14:38
                              straszne co ten chamisko wygaduje
                              • borow4 cytuję: Duren . koniec cytatu 09.03.07, 14:48
                                r
                                • jimmyjazz Po 1,5 roku oni dalej sobie nie radzą?????? 09.03.07, 15:21
                                  Sorki ale chłopki rządzą tym krajem już 1,5 roku i nadal się tłumaczą jakby
                                  wczoraj wygrali wybory.

                                  Panie KAczyński - po prostu jesteście nieudolni.
                                  Wieczne tłumaczenie własnej głupoty, pychy i arogancji spiskami i masonami jest
                                  po prostu upokarzające dla tego kraju.
                                  • ws60 kaczki w porporacji geremka? oni rządzą ... 09.03.07, 15:25
                                    • poszeklu Czy Geremek byl dobrym ministrem? Co zalatwil? 09.03.07, 16:32
                                      Nic! Zero! Nul!
                                      Ale byl bardzo dobrym ministrem.
                                      Oj, jakim on nie byl dobrym ministrem!
                                      Byl takim dobrym ministrem, ze, ze, ze, nie bylo lepszego!
                                      I nigdy juz nie bedzie lepszego!
                                      Chyba ze wroci minister Geremek. Chyba tylko na bagnetach
                                      POwiernictwa Pruskiego.
                                      Oj, niech on Wam bedzie najlepszy, ale nich lepiej nie wraca.
                                      Moze zostac chocby w Unii, tam takich potrzebuja.
                                      • jerzyst jest autorytetem czyli tym czym kaczor nie bedzie 09.03.07, 16:37
                                        .
                                        • poszeklu autorytetem, jest i profem. Brakuje mu Nobla 09.03.07, 16:46
                                          Jak Walesie. A poz tym jest bardzo, bardzo, bardzo
                                          wazna osobistoscia.

                                          Ale byl bardzo dobrym ministrem.
                                          Oj, jakim on nie byl dobrym ministrem!
                                          Byl takim dobrym ministrem, ze, ze, ze, nie bylo lepszego!
                                          I nigdy juz nie bedzie lepszego!
                                          Chyba ze wroci minister Geremek. Chyba tylko na bagnetach
                                          POwiernictwa Pruskiego.
                                          Oj, niech on Wam bedzie najlepszy, ale nich lepiej nie wraca.
                                          Moze zostac chocby w Unii, tam takich potrzebuja.


                                          • inquisition Poszeklu ty i tak nie zrozumiesz dlaczego 09.03.07, 19:21
                                            Wiec nie będę pisać o osiągnięciach Geremka, który był lubiany za granicą, i
                                            czasami tylko dlatego udawało mu się coś osiągnąć w dyplomacji, że nie chciano
                                            mu robić przykrości.

                                            A co z Fotygą?
                                            "Ja eee no moją chyba największą zaletą, znaczy się eee tak mi się wydaje że
                                            jestem no ta eee zdecydowana i chyba pewna siebie"

                                            ___
                                            Następnym razem: wszyscy.na.wybory.patrz.pl/ !
                                            • poszeklu Re: Osiagniec Bronka nie ma, niestety 09.03.07, 19:37
                                              Chyba, ze liczyc jego podpis na donosie komuszych ministrow
                                              spraw zagranicznych na polski rzad.
                                              • dominik.olsztyn Re: Osiagniec Bronka nie ma, niestety 09.03.07, 21:06
                                                > Chyba, ze liczyc jego podpis na donosie komuszych ministrow
                                                > spraw zagranicznych na polski rzad.

                                                Chwilowo zniżę się do Twojego poziomu intelektualnego. Obecny rząd jest o tyle
                                                polski, o ile składa się z obywateli Polskich. Ilekroć poziom bredni wyrażanych
                                                przez obecny rząd o polityce poprzedników na kolanach rośnie, tyle razy pozycja
                                                Polski maleje. Wniosek jest prosty: W obecnym rządzie siedzą sami agenci
                                                kremla, których jedynym zadaniem jest odizolowanie kraju od reszty świata i
                                                jego marginalizacja.

                                                I jeszcze jedno: mendy, które zakładały faszystowską organizację "młodzież
                                                wszechpolska" nie są godni miana Polaka.
                                                • marcowroc Śmieszny ten poszeklu, nie? 09.03.07, 21:18
                                                  • fnoll śmieszny aż straszny 09.03.07, 22:17
                                                    może to jakiś niewyżyty kaowiec?

                                                    mnie po ostatnich słowach durnia zastanawia jedno - jak to jest, że Geremek nie
                                                    należy ani do układu, ani do szarej sieci, tylko do jakiejś "korporacji"?
                                                  • dzialkowiec27 Re: śmieszny aż straszny 10.03.07, 06:59
                                                    Zaryzykuję hipotezę, że poszeklu to sam inkwizytor Macierewicz albo któryś z
                                                    jego astronomiczno-katechetycznych popychli...
                                                  • dominik.olsztyn Re: Śmieszny ten poszeklu, nie? 09.03.07, 23:36
                                                    Może i tak. Preferuję jednak bardziej tradycyjne poczucie humoru niz
                                                    nienawistne brednie :)))))
                                          • marco.ubolszczak EU-G_i_e_r_m_e_k__Ponura_Postać_I II-ciej_RP_:((((( 11.03.07, 14:27
                                            Gieremek to
                                            lewacko-kosmopolityczny wilk
                                            w owczej skórze demokraty-patrioty !

                                            Piekielnie niebezpieczna kreatura,
                                            specjalista od łagodnego, podstępnego
                                            rozwalania Państwa Polskiego

                                            za pomocą łagodnej ale nachalnej,
                                            lewako-indoktrynacji młodzieży
                                            i produkcji polskich
                                            kosmopolitów-janczarów !
                                            • monika.olejnocnik Re: EU-G_i_e_r_m_e_k__Ponura_Postać_I II-ciej_RP_ 11.03.07, 15:05
                                              > Gieremek to
                                              > lewacko-kosmopolityczny wilk
                                              > w owczej skórze demokraty-patrioty !
                                              >
                                              > Piekielnie niebezpieczna kreatura,
                                              > specjalista od łagodnego, podstępnego
                                              > rozwalania Państwa Polskiego
                                              >
                                              > za pomocą łagodnej ale nachalnej,
                                              > lewako-indoktrynacji młodzieży
                                              > i produkcji polskich
                                              > kosmopolitów-janczarów !

                                              .....Wpływy ....Geremka w dyplomacji są bardzo duże, choć istotnie
                                              był on szefem polskiego MSZ tylko dwa i pół roku, a przedtem był
                                              przewodniczącym komisji spraw zagranicznych. Ci ludzie samowolnie
                                              przyznali sobie monopol na tę sferę życia i bronią swego korporacyjnego
                                              interesu ......
                                              ...................

                                              Gieremkowe pieski:
                                              Cimoszewicz - kosmo-bolszewik, aferzysta finansowy w Polsce i USA
                                              Geremek - eu-bolszewik główny ideolog łagodnego rozwalania Państwa Polskiego
                                              Rosati - opluwacz Polski w PE, kosmopolita-lewak, antypolak
                                              Olechowski - agent ubecki, mason, machlojkarz, antypolak
                                              Bartoszewski - piesek był. kanc. niem. kohla (dostał od niego nagrodę
                                              100 tys. DM za antypolskie doradztwo)- twórca i propagandzista
                                              kłamstwa o pojednaniu
                                              Meller - lewacki cwaniaczek, zbijający prywatny kapitał na
                                              wlizywaniu się w kręgach brukselskich i moskiewskich, kosmopolita
                                              Rotfeld - komunistyczny aparatczyk, kosmopolita, ciapa
                                              Skubiszewski - komunistyczny aparatczyk z prl, nieudacznik

                                              polityka zagraniczna tych bubków-lizydupów ograniczała
                                              sie do pilnowania obcych interesów w Polsce
                                              i robienia prywatnych fortun !!
                                              • kropka_na_muniu_m.o Re: EU-G_i_e_r_m_e_k__Ponura_Postać_I II-ciej_RP 11.03.07, 17:56
                                                > .....Wpływy ....Geremka w dyplomacji są bardzo duże, choć istotnie
                                                > był on szefem polskiego MSZ tylko dwa i pół roku, a przedtem był
                                                > przewodniczącym komisji spraw zagranicznych. Ci ludzie samowolnie
                                                > przyznali sobie monopol na tę sferę życia i bronią swego korporacyjnego
                                                > interesu ......
                                                > ...................

                                                Gieremek to
                                                lewacko-kosmopolityczny wilk
                                                w owczej skórze demokraty-patrioty !

                                                Piekielnie niebezpieczna kreatura,
                                                specjalista od łagodnego, podstępnego
                                                rozwalania Państwa Polskiego

                                                za pomocą łagodnej ale nachalnej,
                                                lewako-indoktrynacji młodzieży
                                                i produkcji polskich
                                                kosmopolitów-janczarów !
                                      • poszakalu Re: Czy Geremek byl dobrym ministrem? Co zalatwil 09.03.07, 16:46
                                        poszeklu napisał:
                                        > Moze zostac chocby w Unii, tam takich potrzebuja.

                                        Jak to "tam w Unii"? Do ciebie najwyraźniej po prawie trzech latach jeszcze nie
                                        dotarło, że Unia nie jest "tam", tylko tu. To kolejny dowód na to, że pilnie
                                        potrzebujesz porady specjalisty. Na poprawę pamięci śp. Hanka Bielicka
                                        reklamowała Bilobil.
                                      • sclavus Re: Czy Geremek byl dobrym ministrem? Co zalatwil 09.03.07, 16:49
                                        poszeklu napisał:

                                        > Nic! Zero! Nul!
                                        > Ale byl bardzo dobrym ministrem.
                                        > Oj, jakim on nie byl dobrym ministrem!
                                        > Byl takim dobrym ministrem, ze, ze, ze, nie bylo lepszego!
                                        > I nigdy juz nie bedzie lepszego!
                                        > Chyba ze wroci minister Geremek. Chyba tylko na bagnetach
                                        > POwiernictwa Pruskiego.
                                        > Oj, niech on Wam bedzie najlepszy, ale nich lepiej nie wraca.
                                        > Moze zostac chocby w Unii, tam takich potrzebuja.

                                        Aleś się rozbełkotał....
                                        • lesew Re: Czy Geremek byl dobrym ministrem? Co zalatwil 09.03.07, 17:35
                                          Sclawus, zastanów się: czy kogoś naprawdę obchodzi co napisał poszeklu? Jest
                                          przewidywalny do bólu i to chyba wszystko co warto o nim wiedzieć, żeby go
                                          niepotrzebnie nie czytać!
                                          • poszeklu WSI spokojna, WSI wesola, nie denerwuj sie 09.03.07, 17:39
                                        • poglodzio Geremek 09.03.07, 18:19
                                          nic nie załatwił
                                      • dzialkowiec27 Re: Czy Geremek byl dobrym ministrem? Co zalatwil 10.03.07, 06:53
                                        poszeklu napisał:

                                        > Nic! Zero! Nul!
                                        > Ale byl bardzo dobrym ministrem.
                                        > Oj, jakim on nie byl dobrym ministrem!
                                        > Byl takim dobrym ministrem, ze, ze, ze, nie bylo lepszego!
                                        > I nigdy juz nie bedzie lepszego!
                                        > Chyba ze wroci minister Geremek. Chyba tylko na bagnetach
                                        > POwiernictwa Pruskiego.
                                        > Oj, niech on Wam bedzie najlepszy, ale nich lepiej nie wraca.
                                        > Moze zostac chocby w Unii, tam takich potrzebuja.

                                        Drogi POSZEKLU:
                                        Nie zajmuj sobie umysłu polityką zgraniczną (jakąolwiek), bo lekarstewka nie
                                        zadziałają. Wiosna idzie, będzie cieplej, może siostra Ratched pozwoli troszkę
                                        poleżakować. Na tym się skup.
                          • janek-007 A kto to jest Geremek... 09.03.07, 14:39
                            A kto to jest Geremek. To ten kurduplowaty krasnal z bródka capa i z fajka w
                            otworze gębowym. Jeżeli tak to ten krasnal powinien już dawno usiąść pod jakimś
                            muchomorkiem i jedynym jego zmartwieniem powinno być to żeby go jakiś jeleń nie
                            zjadł na dzień dobry.
                            • patriota21wieku Re: A kto to jest Geremek... 09.03.07, 14:41
                              janek-007 napisał:

                              > A kto to jest Geremek. To ten kurduplowaty krasnal z bródka capa i z fajka w
                              > otworze gębowym. Jeżeli tak to ten krasnal powinien już dawno usiąść pod
                              jakimś
                              > muchomorkiem i jedynym jego zmartwieniem powinno być to żeby go jakiś jeleń
                              nie
                              > zjadł na dzień dobry.

                              Mozna by to napisac o obu Kaczorach ktorzy Geremkowi intelektualnie i
                              politycznie nawet do piet nie dorastaja!
                              • janek-007 Geremek i intelekt, o czym ty piszesz dobry ... 09.03.07, 14:43
                                człowieku.
                                • lucusia3 Re: Geremek i intelekt, o czym ty piszesz dobry . 09.03.07, 15:56
                                  Oczywiście,nikt nie jest doskonały. Taki Geremek tez ma swoje wady. Co to za osiągnięcie potrafić zawsze zachować się odpowiednio do sytuacji, powiedzieć cos co nikogo nie obraza, oddzielac podlądy od osób, umiec płynnie i elegancko sformułowac swoje mysli, traktowac zwolenników i przeciwników z kulturą osobistą. Cóż to jest. Kazdy w dyplomacji to umie. Nie. Nie każdy. Fotyga nie umie.
                                  • janek-007 W waszych 'kulturalnych kregach' wyznajecie... 09.03.07, 16:29
                                    chyba znowu kult jednostki. Trochę ostatni zaniżacie jednak loty bo teraz to już
                                    tylko tow. Geremek. W przeszłości to patrzyliście wyżej, tak wysoko ze aż was
                                    szyje i głowy rozbolały i do dzisiaj was bolą. Wez sobie Aspirynę albo coś
                                    lepszego może pomoże.
                                    • poszeklu Geremek to przeciez Elyta 09.03.07, 16:41
                                      Lucusia3 ma bardzo zlosliwy dowcip.
                                      Nie moglem sie powstrzymac od smiechu czytajac
                                      co napisala o Geremku:
                                      "umiec oddzielac podlądy od osób, umiec płynnie i elegancko
                                      sformułowac swoje mysli, traktowac zwolenników i przeciwników
                                      z kulturą osobistą"
                                      BOMBA!!!!!
                                      Kozla ze smiechu wykrecam w powietrzu nad klawiatura.
                                      Brawo, brawo lucusia3!!!!!!
                                      Takich tekstow juz dawno nie czytalem.
                                      • tjbykowicz to wykręc go raz, a porządnie 09.03.07, 17:11
                                        dobra?
                                        • poszeklu Re: Geremka? On sie sam wykreci 09.03.07, 17:37
                                          Juz dogasa.
                                          Lucusia3:
                                          czego nie moze Prof:
                                          "umiec oddzielac podlądy od osób, umiec płynnie i elegancko
                                          sformułowac swoje mysli, traktowac zwolenników i przeciwników
                                          z kulturą osobistą"
                                  • az100 Jakim cudem taki ziejący nienawiścią karzełek 09.03.07, 16:48
                                    został prezydentem RP? Gdzie w takiej kaczce mieści się tyle jadu?
                                    Dzięki Bogu i rozumnym ludziom przez 15 lat wolnej Polski istniał konsensus co
                                    do polityki zagranicznej. Ministrowie SZ zawsze byli jasnymi punktami na tle
                                    lepszych i gorszych rządów. Skubiszewski, Bartoszewski, Geremek, Meller a nawet
                                    Cimoszewicz(najgorszy) i Rotfeld mieli swoją klasę.
                                    Niestety teraz to już tylko wspomnienie. A to, że "wpływy profesora Geremka w
                                    dyplomacji są bardzo duże" to tylko dobrze świadczy o ludziach, którzy do tego
                                    klubu należeli i należą - przynajmniej biorą przykład z wartościowego wzorca.
                                    Strach pomuśleć co by było gdyby tym wzorcem był np. Jacek Kurski albo Antoni
                                    Maciarewicz.
                                    Siła Geremka jest siłą myśli, idei i postawy a nie siłą urzędu - co zresztą LK
                                    przyznał mimowolnie. Może warto by było panie Prrr..zydencie zastanowić się
                                    dlaczego tak jest i - choć na chwilę - odłożyć na bok osobiste urazy.
                                    • jachu54 Re: Jakim cudem taki ziejący nienawiścią karzełek 09.03.07, 17:02
                                      fotyga i karzelek sa bardzo do siebie podobni.szkodza Polsce!!!!!no i tego nie
                                      widza. to tez ich upodabnia.
                                    • baba60 Geremek to zdrajca ! Pozostale "jasne punkty" tez. 09.03.07, 20:20
                                      Skutkiem tego konsensu zydowskiego jest bladzenie Polakow po Europie w
                                      poszukiwaniu pracy jako niewolnikow. Dyplomatow to Polska musi dopiero
                                      wyksztalcic. Do tej pory MSZ byl blokowany przez "korporacje".
                                      Dobry eufemizm! Ha,ha,ha...

                                      Bulbaaaa!
                            • kacza_kaka Re: A kto to jest Geremek... 09.03.07, 16:50
                              Janek-007, kup sobie chlopie parasol. Stal nierdzewna i polester 100%.
                            • jjr44 oj janku janku.... 09.03.07, 23:00
                              Spróbuj tak zastanowic sie bez emocji. Czy kiedykolwiek mieliśmy tak złe
                              stosunki z rosją, niemcami i unią? Czy to jest sukces naszej dyplomacji? Walka
                              o własne interesy nie na tym polega żeby żrec sie ze wszystkimi sąsiadami.
                              Polska pogrąża sie w izolacji, biedna fotyga nie ma cienia własnego zdania -
                              możesz sie nie śmiac jak pan k. chwali ją jako ministra spraw zagranicznych?
                              kaczory niestety nie mają żadnej wizji polityki zagranicznej tak jak i nie mają
                              żadnych pomysłów na gospodarkę.

                          • atomm O co wam wszystkim chodzi?? 09.03.07, 14:40
                            Przeciez jemu nikt nie wmowi ze biale jest biale, a czarne jest czarne...

                            Z kazda kolejna wypowiedzia jest to potwierdzane przez rzadzacych.
                            Sa w tym konsekwentni....
                            • az100 Re: O co wam wszystkim chodzi?? 09.03.07, 16:50
                              atomm napisał:

                              > Przeciez jemu nikt nie wmowi ze biale jest biale, a czarne jest czarne...
                              >
                              > Z kazda kolejna wypowiedzia jest to potwierdzane przez rzadzacych.
                              > Sa w tym konsekwentni....

                              Ooops... to nie ta kaczka!
                              • fnoll Re: O co wam wszystkim chodzi?? 09.03.07, 22:20
                                az100 napisał:

                                > Ooops... to nie ta kaczka!

                                jedno jajo, jedna myśl, dwa półgłówki...
                              • fnoll Re: O co wam wszystkim chodzi?? 09.03.07, 22:22
                                az100 napisał:

                                > Ooops... to nie ta kaczka!

                                jedno jajo, jedna myśl, dwa półgłówki...
                    • aplus co zrobił Geremk poza pisaniem przemowien 09.03.07, 14:05
                      Bolkowi ?
                      Dowiem sie ?
                      Czy w odpowiedzi znowu same klamstwa i zachowania jak w przedszkolu ?
                      Poziom PO

                      kszynka napisał:

                      > tw_wielgus napisał:
                      >
                      > > 1) Nic
                      > > 2) Zupełnie Nic
                      > > 3) Absolutnie Nic
                      > >
                      > > * odpowiedź wyślij mailem biuro@pis.org
                      >
                      > proponuję, zmienić liczbę pojedyńczą na mnogą
                      > czyli co zrobili....
                      >
                      • pan_niemota Re: co zrobił Geremk poza pisaniem przemowien 10.03.07, 02:19
                        misiu pierzasty, skoro szukasz na forum odpowiedzi na tak prymitywne pytania, to
                        ja nie mam pytań;)
                        a tak powaznie - jezeli byś chciał rzeczowej odpowiedzi, to nie szukałbys jej
                        tutaj. forum internetowe to nie jest zbyt dobre źródło informacji. W tym
                        konketnym przypadku szukałbym odpowiedzi po pierwsze w ksiazkach dotyczących
                        dyplomacji zagranicznej, żeby wiedzieć czego się poszukuje, potem bym sprawdził
                        chociażby w msz-cie co zostało w odpowiednich momentach zrobione a dopiero
                        później formułował jakiekolwiek pytania.


                        --
                        zła wypowiedź? to tylko skróty myślowe
                    • trewas Kaczory to lumpy ze slumsów Warszawy. 09.03.07, 14:13
                      To widać po tym co mówią, jak mówią, jak się zachowują, poruszają, ubierają,
                      prezentują, to widać w ich mętnych spojrzeniach i płytkich myślach.

                      Co gorsze. edukacja niewiele im pomogła, mniej niż wielu innym podobnego
                      pochodzenia.

                      Nic dziwnego, że nienawidzą reszty Warszawy, ze nienawidzą znakomitej
                      większości Polski i Polaków.

                      Dla nich nikt ani nic nie jest autorytetem, Nikt, poza nimi samymi.

                      Myślę że skończą w wariatkowie, w pokoju z wielkim lustrem w którym bez mogli
                      się do woli przeglądać i podziwiać.

                      I jeszcze będą potrzebowali kogoś, kto będzie wysłuchiwał ich wynurzeń. Wtedy
                      nie trzeba im będzie dawać końskich dawek leków.
                      • jacek.sygula Jarek, Ciebie opanowała choroba psych. - Paranoja 09.03.07, 14:39
                        3m tak dalej, dzięki Twoim zapędom hegemonicznym dojdziemy
                        do totalitaryzmu

                        a Polska na świecie będzie tak uważana jak Kambodża

                      • jacek.sygula Lechu, Ciebie opanowała choroba psych. - Paranoja 09.03.07, 14:40
                        3m tak dalej, dzięki Twoim zapędom hegemonicznym dojdziemy
                        do totalitaryzmu

                        a Polska na świecie będzie tak uważana jak Kambodża

                      • vit811 Re: Kaczory to lumpy ze slumsów Warszawy. 09.03.07, 15:03
                        sam znich pochodzisz i tam nadal tkwisz
                  • aradian Re: co zrobił Kaczyński poza ośmieszaniem Polski 09.03.07, 15:09
                    Zaraz,zaraz jak to nic nie robi tw_wielgus -wszak likwiduje koalicję bufetowych
                    i barmanów. I ma rację,bo do luftu taki bar!
                    • gordon21 Re: co zrobił Kaczyński poza ośmieszaniem Polski 09.03.07, 15:23
                      Aradian jest typowym przykładem ofiary propagandy Kaczyńskich. Nic
                      inteligentnego nie umie sam wymyślić więc podąża za mierną retoryką PiS..
                      • aradian Re: co zrobił Kaczyński poza ośmieszaniem Polski 09.03.07, 15:51
                        Po pierwsze nie sam, tylko sama, po drugie podatnym doprawdy na wściekle zajadłą
                        propagandę wrogów PiS-u raczej jesteś ty, gordon21, na co wskazują twoje posty,
                        śpiewasz unisono, a zatem zapewne jesteś sympatykiem kwaśniewskopodobnych, stąd,
                        nic dziwnego, że tak nerwowo reagujesz na obecną władzę.
                        • gordon21 Re: co zrobił Kaczyński poza ośmieszaniem Polski 09.03.07, 15:58
                          Jak mam nie reagować nerwowo kiedy rządzą ludzie, którzy nie mają o rządzeniu
                          pojęcia! Poza tym nie cierpię głupoty. Mimo wszystko w nerwowych reakcjach nie
                          jestem w stanie dorównać PiSowi i Kaczyńskim, którzy ewidentnie cierpią na
                          syndrom oblężonej twierdzy - " My jesteśmy dobrzy, a wszyscy którzy nas
                          krytykują są komunistami, zomowcami, reprezentują układ itd".. Naprawdę wierzysz
                          w takie pieprzenie obecnego rządu??
                        • anvill Re: co zrobił Kaczyński poza ośmieszaniem Polski 09.03.07, 16:11
                          To bez sensu że nagle w społeczeństwie wystąpiły dziwne podziały na tzw
                          Kaczystów i zomowców-czyli nie kaczystów. Czy zastanowiłeś się skąd te
                          podziały, komu sa one potrzebne? Wybacz ale średnio inteligentny człowiek
                          zauważa metody działania obecnej władzy oraz dziwną retoryke, która dziś
                          ubawiła mnie do łez. Jestem apolityczny dodajmy, nie mam korzeni w PRL-bo jeste
                          za młody, itd, itp żebyś nie nazwał mnie bolszewikiem, namiętnym graczem w
                          brydza, szarym pajakiem wijącym swe szare sieci, czy innym masonem uwijającym
                          się zwinnie z kielną (na budowie w UK-hehehe). Po prostu tak jak powiedziałem
                          wystarczy przeciętny iloraz inteligencji żeby stwierdzic że to wszystko co sie
                          dzieje jest do bani i żadnej IV RP nie bedzie - bo nie ma wybitnej klasy
                          politycznej, wybitnego polityka a tych którzy tacy są do rzadu sie nie bierze
                          bo nie daj boże zrozumieli by słowa premiera i zadawali pytania a jak wiemy
                          premier lubi tylko spijanie mONdrości ze swych ust...
                • hanzal Widzisz III RP miała sukcesy 09.03.07, 15:17
                  za które podziękowania należą się między innymi Geremkowi

                  w polityce zagranicznej to choćby doprowadzenie do pokojowego wycofania się sił
                  ZSRR z Polski
                  wstąpienie do NATO
                  wstąpienie do UE

                  w polityce wewnętrznej to bezkrwawe przejście od socjalizmu opartego na
                  bagnetach do wolnej demokracji,
                  przemiany rynkowe - które mimo całego plucia są na świecie uważane za wręcz
                  wzorcowe

                  oczywiście o tym wszystkim łatwo się zapomina, bo któż pamięta jak to 20 lat
                  temu trzeba było stać 2 godziny w kolejce po kilo cukru czy ochłap mięsa na
                  kartki

                  zapomina się że ZSRR wcale nie musiał tak łatwo ustąpić , że UB i MO też nie
                  musiały władzy oddawać - ot mogliśmy pójść w takim kierunku jak Białoruś czy
                  Kuba

                  przy całym negatywnym bagażu III RP (bo oczywiscie nie wszystko było super)
                  ja potrafię wymienić sporo wielkich plusów które ten kraj odniósł w ciągu
                  ostatnich parunastu lat

                  proszę teraz dla równowagi wymień choć jeden sukces zagraniczny Kaczyńskiego
                  i jeden bezdyskusyjny i nie wzbudzający śmiechu sukces wewnętrzny

                  • gordon21 Re: Widzisz III RP miała sukcesy 09.03.07, 15:30
                    Hanzal ma rację i argumenty na poparcie swojego stanowiska wynikające z jego
                    własnych przemyśleń. A co mają wyborcy PiS? NIC! Totalny brak argumentów i
                    powtarzanie równo wszystkiego co powiedzą bracia K?? Dlatego na takich jak
                    Hanzal mówi się wykształciuch, a na takich jak Aradian - GŁUPOL
                    • aradian Re: Widzisz III RP miała sukcesy 09.03.07, 17:12
                      No i widzisz gordon21, stać cię jedynie na zgoła poniżające odzywki,które nie
                      najlepiej świadczą o tobie.Potwierdza to jedynie zasadę mówiącą, że tych,których
                      nie stać na nic, stać na wszystko.I ty do tej kategorii należysz, niestety!
                • wyszydzacz Re: co Geremk zrobil dla Polski poza pisaniem 09.03.07, 18:21
                  To Twoje niezwykle "madre" pytanie swiadczy o tym, ze nie masz absolutnie
                  ZADNEJ wiedzy na temat polskiej dyplomacji w ogole.No ale cos przeciez napisac
                  musisz, bo masz taki kategoryczny imperatyw.Tylko, ze nikomu nie warto
                  odpowiedziec, bo to szkoda czasu dla analfabety, zapewne znakomitego, jak
                  zwykle w tych przypadkach, absolwenta rownie znakomitej uczelni jaka jest
                  zasadnicza szkolka zawodowa dla przerosnietych. A naprodukowali tych
                  analfabetow niezliczone szeregi, czego dobitnym dowodem jest to wlasnie forum.I
                  niestety nadal produkuja...
              • inzynier_skrzypek ^^^^^^^^^^^^^^^Abdykuj na rzecz żony^^^^^^^^^^^^^^ 09.03.07, 13:25
                Sympatyczna i mądra kobieta. Byłaby lepszym prezydentem. O Fotydze nie będę
                wiele pisał. Powiem tylko, że ani ona sympatyczna, ani mądra.
                • sul_ziemi Bełkot durnia 09.03.07, 13:28
                  J/w.
                  • trewas sul_ziemi: w oryginale brzmiało to tak 09.03.07, 14:14
                    sul tej żemyi
                • 4krzych1 żeby jeszcze te Kaczory coś z tym zrobiły, 09.03.07, 13:31
                  ...a nie tylko "zakłapią" coś dziobami, wypuszczą na próbę jakiegoś nygusa bez
                  pojęcia i siły sprawczej, a później "kucają", jak to jest ze wszystkim tym co
                  mieli zrobić i wyczyścić w wielkim chlewie jaki mamy po rządach UD, KLD, UW,
                  AWS, SdRP, SLD, i PSL
                  • kuba_rappaport Bardziej energicznie czyścić tę stajnię Augiasza! 09.03.07, 13:36
                    Niestety, przykład skandalicznej książczyny wydanej przez MSZ w prawie bredni J.
                    T. Grossa świadczy o tym, że jest jeszcze dużo pracy przed p. Fotygą.
                  • dominik.olsztyn Re: żeby jeszcze te Kaczory coś z tym zrobiły, 09.03.07, 23:37
                    4krzych1 napisał:

                    > ...a nie tylko "zakłapią" coś dziobami, wypuszczą na próbę jakiegoś nygusa
                    bez
                    > pojęcia i siły sprawczej, a później "kucają", jak to jest ze wszystkim tym co
                    > mieli zrobić i wyczyścić w wielkim chlewie jaki mamy po rządach UD, KLD, UW,
                    > AWS, SdRP, SLD, i PSL

                    zapomniałeś dodać jeszcze do listy PC
              • gordon21 Re: bełkot pana prezydenta 09.03.07, 15:13
                Rząd jest nie po to żeby szerzyć swoją ideologię tylko po to, żeby zapewnić
                obywatelom godne życie...żeby mieli pracę w kraju i zarabiali tyle, żeby na
                wszystko im wystarczyło. ponoć podatki miały zostać obniżone i miało "stać się"
                tanie państwo. Zamiast zajmować się głupotami typu kto na kogo kablował 15 lat
                temu trzeba było się wziąć za poważne sprawy.. Ale z drugiej strony z taką ekipą
                niekompetentnych ludzi trudno brać się za cokolwiek. Polacy nie potrzebują
                pieprzenia o tym kto jest zły i wynajdywania ciągle nowych afer. Dajcie Polakom
                cieszyć się tym kim są i być dumnymi ze swojej historii. Z tego,że mimo trudów
                ponad 100- letnich rozbiorów Polacy nie dali się zniszczyć. Dość już
                alternatywnej historii Polski generowanej przez PiS.Wygląda na to, że Kaczyńscy
                chcą za wszelką cenę udowodnić, że gdyby dano im możliwość to inaczej
                rozegraliby obrady okrągłego stołu i w jednej chwili zginąłby ślad po
                komunistach. Czy wy - wyborcy PiS - naprawdę jesteście aż tak głupi?? Wszystko
                sprowadza się tylko do bezsensownego krytykanctwa. A to że wówczas nie
                poradziliby sobie, doskonale widzimy teraz kiedy chrzanią wszystko co tylko się
                da. Skupmy się na budowaniu silnej gospodarki polskiej a nie na sianiu fermentu
                wśród społeczeństwa. Pocieszające jest to, że kiedy wymrze pokolenie Kaczyńskich
                to w przyszłości programy polityczne takie jak Kaczyńskich nie będą już miały
                wzięcia...
            • maruda.r Re: bełkot pana prezydenta 09.03.07, 13:21
              harrimar napisał:

              a jemu juz nie wystarczy obsadzanie swoich
              > ludzi na stanowiskach...

              *******************************************

              Bo Kaczyńskim się wydawało, że jak obsadzą wszystkie instytucje własnymi BMW, to
              będzie super. A tu dupa. Nie ma na kogo winy zwalić, to się szuka Trockich.

              • aisug Re: bełkot pana prezydenta 09.03.07, 17:06
                maruda.r napisał:
                Bo Kaczyńskim się wydawało, że jak obsadzą wszystkie instytucje własnymi BMW,
                to będzie super. A tu dupa. Nie ma na kogo winy zwalić, to się szuka Trockich.
                =========================================================================>
                ha, ha, ha, porównać Geremka do Trockiego, brawo !!!!! Chociaż niby też starszy
                brat w wierze
              • aisug Re: bełkot pana prezydenta 09.03.07, 17:12
                maruda.r napisał:
                Bo Kaczyńskim się wydawało, że jak obsadzą wszystkie instytucje własnymi BMW, t
                > o
                > będzie super. A tu dupa. Nie ma na kogo winy zwalić, to się szuka Trockich.
                ================================================================
                ha, ha, ha, porównać Geremka do Trockiego, brawo !!!!!
            • gordon21 Re: bełkot pana prezydenta 09.03.07, 13:48
              Co on sobie myśli? że ma przed sobą naród głupków i musi roztoczyć nad nami
              swoją ojcowską opiekę, żebyśmy sobie krzywdy wzajemnie nie porobili jak to
              niegdyś uczynił Piłsudski?? To nie te czasy panie prezydencie, a poza tym do
              tego trzeba inteligencji czego panu brak...
              • saniba Re: bełkot pana prezydenta 09.03.07, 14:25
                Myślałam, że rządów Millera nic nie przebije - przyznaję, że się myliłam.
                Szczytnymi hasłami jeszcze nikogo nie nakarmiono.
                • gordon21 Re: bełkot pana prezydenta 09.03.07, 14:39
                  OK...zacznijmy oceniać poszczególne rządy po dokonaniach. SLD - wiadomo było
                  jakie było, ale poza aferami przecież coś zrobiło. Polska jest w Unii
                  Europejskiej i w NATO. Poza tym zastanawia mnie na jaką opcję polityczną
                  głosowała jeszcze parę lat temu ta część społeczeństwa, która teraz najgłośniej
                  za wszystko co złe obwinia SLD?? Co zrobił PiS?? Czy słyszy się o jakichkolwiek
                  działaniach dyplomatycznych mających poprawić wizerunek Polski w Europie? czy
                  politycy PiS są wystarczająco kompetentni, żeby zająć się gospodarką kraju??...
                  Wychodzi na to, że nie. A jedynym co potrafią jest negowanie całej historii
                  Polski po 1989 r., aż do objęcia przez nich władzy. Wspaniale idzie im sianie
                  nienawiści wśród społeczeństwa polskiego. Ludzie (wyborcy PiS) zacznijcie w
                  końcu myśleć! Nikt tego za was nie zrobi, a już na pewno nie obecny rząd!
                  • anvill Re: bełkot pana prezydenta 09.03.07, 16:25
                    Wiesz gordonie własciwie się z Tobą nie mogę zgodzić co do osiągnięć rządu SLD -
                    w kwestii wprowadzenia do Unii i do NATO po pierwsze taka była polityka
                    zagraniczna wszystkich polskich rzadów od obalenia komunistów i każdy do tego
                    koszyczka coś włoży (inna sprawa że gwoli ścisłości i idąc Twoimi ścieszkami to
                    do NATO wprowadził nas Geremek, który nie był przedstawicielem lewicowego
                    rządu :)) - jakimśtam osiągnięciem SLD było to że w końcówce Belka został
                    premieram i coś rzeczywiście drgnęło - dobrał sobie fachowców a nie polityków
                    do rządu i coś tam zrobili. Osobiście uważam że jednym z lepszych rządów był
                    rzad AWS-UW wprowadzili wiele bardzo waznych dobrych i odważnych reform - że
                    skończyło sie kleską - cóż wielkie rzeczy tak sie kończa - szczególnie że
                    chłopcy trafili na dekoniunkture gospodarczą - to był początek kryzysu
                    światowego więc źle skończyli - lecz to co zrobili do tej pory przynosi
                    sensowne efekty.
                    • gordon21 Re: bełkot pana prezydenta 09.03.07, 16:36
                      Ok.. Nie jestem fanem SLD i nigdy na nich nie głosowałem. Chodziło mi jedynie o
                      porównanie osiągnięć poprzednich rządów i obecnego. Także o to, że SLD nie
                      bawiło sie w usuwanie ze stanowisk wszystkich jak leci, bo nie byli z tego
                      ugrupowania, czego przykładem jest Balcerowicz. Ich plus jest taki, że nie
                      pieprzyli tylko coś robili. A PiS co?? Cały czas słyszę tylko gadanie o jakiejś
                      IV RP i nic poza tym... też żałuję, że nie udało się UW... Przydaliby się teraz
                      tacy rozsądni ludzie..
            • mayday100 Re: bełkot pana prezydenta 09.03.07, 13:55
              Mnie też to razi i denerwuje... każdy, kto wchodzi na stanowisko, zamiast
              zabrać się do roboty - oskarża poprzedników....
              • anvill Re: bełkot pana prezydenta 09.03.07, 16:31
                Zgadza się - nie bedzie dobrego pracownika z takiego, który zanim zabierze się
                do roboty krytykuje poprzednika. Ostatnio zastosowałem tę zasade wobec mojej
                pomocy domowej i doskonale się sprawdziło kilka lasek przy próbnym sprzątaniu
                zaczeły krytykować poprzedniczkę mówiąc że ta to nie dbała o to czy o tamto i
                tak brudno i w ogóle i sobie podzękowaliśmy a w końcu przyszła laska która
                posprzątała a po sprzataniu powiedziała sorry że tak długo ale jeszcze nie
                nauczyłam się sprzątać tego mieszkania - nie zamienie jej na inną - jest
                doskonała.
            • chamoobrona Re: bełkot pana prezydenta 10.03.07, 12:06
              Kaczyńscy to jednak prawdziwe karły moralne.
              • 7-e Re: bełkot pana prezydenta 10.03.07, 13:26
                chamoobrona napisała:

                > Kaczyńscy to jednak prawdziwe karły moralne.

                "moralne"? Nie używaj obcych słów.
          • mariuszdd Ja lubiłem słuchac Geremka 09.03.07, 13:18
            On tak zabawnie mówi :).
            • pantanal Oj ty złotousty człowieku 09.03.07, 13:25
              Krytykujesz sposób mówienia profesora Geremka, więc sam pewnie mówisz lepiej?
              • mariuszdd Re: Oj ty złotousty człowieku 09.03.07, 13:27
                Krytykujesz sposób mówienia profesora Geremka, więc sam pewnie mówisz lepiej?

                Mówi zabawnie ,ale mądrze :)
          • darkvenom Prezydent bełkocze jak zwykle. 09.03.07, 13:24
            Panie prezydencie niewszystkich polaków, narzekacie na ostatnie 17 lat a co
            zrobiliście dobrego?
            NIC!!

            A to prawda o tym rządzie.
            1. Największ ilość (od 17 lat) skazanych prawomocnymi wyrokami. W tym Minister
            Rolnictwa A. Leper, nie powinien wogóle być w rządzie bo normalnej pracy wogóle
            by nie dostał bo teraz nawet sprzątaczka musi mieć zaświadczenie o
            niekaralności
            2. Nieścisłości w wypowiedziach, ciągłe zmiany poglądów byle by koalicja się
            nie rozpadła.
            3. Brak podstawowej znajomosci zasad etykiety w spotkaniach z głowami państwa
            naszego prezydenta (kwiatki badylkiem do góry, całowanie w rąsię itp.)
            4. wypowiedzi nieprzystające parlamentarzyście "spieprzaj dziadu", "małpa w
            czerwonym" itp.
            5. Zaden kraj na świecie nie zrobił ze swoich służb specjalnych takiego
            pośmiewiska jak polska za sprawą raportu WSI Macierewicza

            Pozdrawiam członków PIS.
            Tylko potem nie płaczcie że niemacie emerytur i niemacie za co żyć i niemożecie
            uciec z tego kraju braci K.
            • tw_wielgus Re: Prezydent bełkocze jak zwykle. 09.03.07, 13:59

              Kaczyzm tak wypaczenia nie!!!!
              Precz i czywilizacją śmierci ( dawniej imperialisci)
              Naród z PISem, PIS z Prezesem, Prezes z Bratem.
        • nowakowskaalbina Re: bełkot pana prezydenta 09.03.07, 13:33
          Ma pan rację te wynusrzenia są katastroofalnie kretyńskie
        • stara_twojej_starej Re: bełkot pana prezydenta 09.03.07, 13:52
          maupawczerwonym napisał:

          > grizwold napisał:
          >
          > > Panie prezydencie. Jedyne co Pan i pańska faszystowska koalicja potrafi t
          > o
          > > opluwać autorytety,
          >
          > Bez przesady. Teraz jedyne co potrafi, to ROZŚMIESZAĆ.
          >
          > :-)

          E tam, mizerny z niego komik. W ogóle jest mizerny... Polityk żałosny, człowiek żałosny, zakompleksiony typ o psychotycznej osobowości.
          Zwykłe "nic". Zero.
          ----
          swsts.blox.pl/html
        • 2507r Re: bełkot pana prezydenta 09.03.07, 14:56
          Z użetym przez innych użytkowników forum pseudonimem naszego
          prezydenta "mamrotek" zgadzam się w pełni. Popieranie "na siłę" swych
          najbliższych przyjaciół, którzy nie dość że nie posiadają wiedzy fachowej ale
          również i inteligencji (jaką na pewno posiada premier Jarosław) powoduje, że
          bracia bliźniacy stają się niewiarygodni, mimo, że sami są (jeśli chodzi o
          pozyskiwanie dóbr materialnych) wzorami uczciwości.
          Chorobliwe dążenie do zawłaszczenia całej władzy w kraju i histeryczne
          reagowanie na wszelkie przejawy krytyki zniechęcają do tego tandemu zdecydowaną
          większość inteligencji w naszym kraju. Szkoda, że ci Panowie są
          niereformowalni!!!
          • 1934r.1.1 Re: bełkot pana prezydenta 09.03.07, 16:54
            Tępota dotknęła ich obu. Niepojętne mamroty. Z Leppera wzięliby przykład jaki
            jest z niego tępak, cham i bezczelny tupeciarz, ale się wyrobił. Bezczelnie
            głośno i wyrażnie atakuje i to ze sfadą.Tak trzymaj bo Cię nie długo już osaczą
            za te wszystkie przekręty, ostatnio udaje "greka" w sprawie Gut. A może następna
            sprawa z seksafery.
        • jb777 Re: bełkot pana prezydenta - zgadzam sie niestety 09.03.07, 15:37
          1. MSZ został juz dawno "odzyskany". To co p Fotyga robi?
          2. Zauważam że gdyby to było nic nie robienie to by było nieźle. To po prostu
          rozpieprzanie tak niezwykle czułej tkanki. Zanim sie ona odbuduje wazne lata
          zostaną stracone. I nic w zamian.
          3. Jaki korporacjonizm - korporacjonizm to uprawia PiS. Służba cywila rozwalona
          rękoma PiS.
          4. Polityka zagr to ważna przynależna prezydentowi rola polityczna. i jak się p
          Prezydent z niej wywiązuje - to widać, słychać i ... czuć.
          5. P Fotyga to nominatka p Prezydenta - więc nich sie Pan 1-szy nie wykręca
          sianem.
          6. Klasyczny ruch PiSowy - jak nie mam sukcesów to winni są poprzednicy. Lista
          winnych jest dłuższa - śmiało, poszukać w historii.

          Niech nam Pis nie zamydla oczu historią. Żyjemy tu i teraz. P Prezydent
          przechwalał sie w kampanii jaki to on jest dobrze przygotowany do piastowania
          tej funkcji.
          Rzeczywistość przerasta możliwosci. A rachunki będziemy płacić dłuuugo.
        • politologist Re: bełkot pana prezydenta 09.03.07, 19:39
          maupawczerwonym napisał:

          > grizwold napisał:
          >
          > > Panie prezydencie. Jedyne co Pan i pańska faszystowska koalicja potrafi t
          > o
          > > opluwać autorytety,
          >
          > Bez przesady. Teraz jedyne co potrafi, to ROZŚMIESZAĆ.
          >
          > :-)


          To fakt, że rozśmieszać :))))))

          ale taki z niego "pan", jak i "prezydent" ;)
      • memhos Biedny mały zakompleksiony prezydent... 09.03.07, 13:05
        Który wszędzie widzi wrogów, wszędzie widzi przeszkody, wszędzie widzi
        niebezpieczeństwo. Może gdyby patrzył trochę dalej i wyżej podnosił
        swoje nóżki, to życie byłoby prostrze? Jego życie. Nasze życie.
        • util Żałosny człowiek. 09.03.07, 13:28
          Korporacja Geremka: Kozłowski, Skubiszewski, Rosati, Cimoszewicz, Olechowski,
          Bartoszewski, Rotfeld, Meller, Saryusz-Wolski, Nowak Jezioranski, Buzek,
          Hubner, Kuźniar...

          A po drugiej stronie: Fotyga.

          Dla każdego rozsądnego człowieka ten podział jest zrozumiały. Nie kryterium
          korporacyjności gra tu rolę, a kompetencje, wiedza i doświadczenie.

          Rzeczywiscie, Fotyga bije korporację na głowę.
          • aisug Re: Żałosny człowiek. 09.03.07, 17:31
            util napisał:

            >.... Korporacja Geremka: Kozłowski, Skubiszewski, Rosati, Cimoszewicz, Olechowski,
            > Bartoszewski, Rotfeld, Meller, Saryusz-Wolski, Nowak Jezioranski, Buzek,
            > Hubner, Kuźniar...
            ==============================================
            od kiedy to Bartoszewski, Saryusz-Wolski, Buzek, Nowak-Jeziorański to korporacja
            Geremka ?????? Wśród reszty ilu jest TW ???? CZęść się nawet sama przyznała.
            Głupota większości internutów przerasta miłosierdzie boże.
            • mark.parker Re: Żałosny człowiek. 09.03.07, 23:59
              aisug napisał:

              > util napisał:
              >
              > >.... Korporacja Geremka: Kozłowski, Skubiszewski, Rosati, Cimoszewicz, Ole
              > chowski,
              > > Bartoszewski, Rotfeld, Meller, Saryusz-Wolski, Nowak Jezioranski, Buzek,
              > > Hubner, Kuźniar...
              > ==============================================
              > od kiedy to Bartoszewski, Saryusz-Wolski, Buzek, Nowak-Jeziorański to korporacj
              > a
              > Geremka ?????? Wśród reszty ilu jest TW ???? CZęść się nawet sama przyznała.
              > Głupota większości internutów przerasta miłosierdzie boże.

              Buzek - AWS, Nowak-Jeziuorański tu szkalowany - wieloletni bojownik o wolną
              Polskę. Bartoszewski - walczył z hitlerowcami i komuną, kiedy kaczkodany i
              giertych nosili pieluchy w zębach lub siedzieli jak mysz pod miotłą,
              prześladowany przez komunę, odnowił i zacieśnił więzy Polski ze światem. Kacze
              pokraki teraz stosunki te starają się burzyć, są dla świata pośmiewiskiem i
              wciąż nie widzą własnej winy. Jeśli mają prof. Geremkowi coś do zarzucenia,
              niech przedstawią dowody, a nie insynuacje. Lojalka kurdupla JK była dowodem
              jego kolaboracji z komuną, ale nagle zrobiła się "fałszywa". Leninizm drugiego
              kurdupla też jest dowodem na jego służalczość wobec komuny, podobnie jak funkcja
              starego giertycha u Jaruzelskiego, ale o tym się przy korycie nie mówi, bo to
              "własne" świnie. Własna czy nie, świnia pozostaje świnią i nieważne, na ilu
              kaczych łapach będą się telepali kurduple - nic nie pozbawi ich świńskiego ryja.
            • util Re: Żałosny człowiek. 10.03.07, 00:06
              aisug napisał:
              > od kiedy to Bartoszewski, Saryusz-Wolski, Buzek, Nowak-Jeziorański to korporacja Geremka ??????

              Spytaj się tego chodzącego nieszczęścia, to ci powie od kiedy.
              Ty rzeczywiście widzisz jakąkolwiek korporacje Geremka? Skoro te nazwiska ci do niej nie pasują, to jakie miał na myśli Kaczor? Oświeć mnie, błagam, to na pewno będzie znakomity dowcip.

              Prezydent dureń i tyle.
        • patriota21wieku To sa objawy P A R A N O I (podaje definicje)!!! 09.03.07, 14:47
          Osobowość paranoiczna (paranoidalna) - zaburzenie osobowości, w którym
          występuje chłód emocjonalny, wycofywanie się z kontaktów z innymi, wrogość,
          nadmierna podejrzliwość, nadmierna wrażliwość na lekceważenie i krytykę,
          niezdolność do wybaczania urazy.

          Kryteria diagnostyczne ICD-10 (International Classification of Diseases):
          * wrażliwość na niepowodzenia i odrzucenie
          * tendencja przeżywania długotrwale przykrości
          * podejrzliwość, ujmowanie obojętnych działań otoczenia jako wrogich lub
          pogardliwych
          * sztywne poczucie własnych praw
          * podejrzenia dotyczące wierności
          * przecenianie własnego znaczenia
          * pochłonięcie wyjaśnieniami wydarzeń

          Kryteria diagnostyczne DSM-IV (Diagnostic and Statistical Manual of Mental
          Disorders):
          * pozbawiona wystarczających podstaw podejrzliwość, że inni nas wykorzystują,
          krzywdzą lub oszukują
          * zaabsorbowanie bezpodstawnymi wątpliwościami co do lojalności przyjaciół lub
          wspólników i co do tego, czy są oni godni zaufania
          * niechęć do zwierzania się innym, spowodowana nieuzasadnionym lękiem, że
          informacje te zostaną użyte przeciw nam w złych intencjach
          odczytywanie ukrytych, poniżających lub groźnych znaczeń z niezłośliwych uwag
          lub zdarzeń
          * ciągłe noszenie urazów, czyli niewybaczanie zniewag, krzywd lub afrontów
          dostrzeganie ataków na nasz charakter czy reputację, które nie są widoczne dla
          innych, oraz szybkie reagowanie na nie gniewem lub przechodzeniem do kontrataku
          * powtarzające się nieusprawiedliwione podejrzenia, dotyczące wierności
          współmałżonka lub partnera seksualnego
          • janek-007 Pasuje jak ulal do geremkocow... 09.03.07, 15:19
            No i kto tak właściwie został odrzucony, chyba jednak chłopcy geremkowcy no nie;
            na głowie myceczka przy boku pałeczka...
            • tjbykowicz Re: Pasuje jak ulal do geremkocow... 09.03.07, 17:14
              janek-007 napisał:

              > No i kto tak właściwie został odrzucony, chyba jednak chłopcy geremkowcy no
              nie
              > ;
              > na głowie myceczka przy boku pałeczka...

              ...kompleksy?
      • mike1976 Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 13:12
        grizwold napisał:

        > Panie prezydencie. Jedyne co Pan i pańska faszystowska koalicja potrafi to
        > opluwać autorytety, tworzyć podziały w społeczeństwie, nawoływać do
        > nietolerancji i szkodzić polskiemu wizerunkowi na świecie. Gratuluje. Niezły
        > sukces. Wstyd mi za was.

        Nic dodać, nic ująć. Żałosna banda zakompleksionych, zawistnych i
        niekompetentnych ludzików, zazdroszczących innym należnego im miejsca w
        historii i za nic mających dobro kraju!
        • szatan33 Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 13:16
          Kaczor: spieprzaj dziadu.
      • a.k.traper Mały chłopku, weź się w końcu za robotę. 09.03.07, 13:13
        Bolszewizm juz był, teraz chcemy miec prawdziwy kraj, nie umiesz zrezygnuj,
        zabierz zabawki i nie psuj powietrza Zrób 1/10 tego co Geremek pogadamy jak
        równy z równym. Bycie pasozytem nawet wybranym demokratycznie to tez
        pasozytowanie.
      • mariusz69 Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 13:14
        Geremek to autorytet?!Wolne żarty!
        • szatan33 Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 13:30
          sądząc po dacie urodzenia 1969 r. jesteś młodym człowiekiem, pamiętającym tamte
          lata z opowieści rodziców i dziadków. Być może ci ostatni mowili ci, jak się
          uczyli pisać i czytać po polsku zaraz po wojnie, kiedy analfabetyzm siegał
          ponad 90% ludności. To dzięki komunie wykształcili się między innymi kaczory.
          To tamten ustrój pozwolił się rozwijać intelektualnie wszystkim, w tym i prof.
          Gieremkowi. Prof. Gieremek jest postacią znaną na całym świecie cieszy się
          autorytetem, w przecwieństwem do kaczorów, dla których niedługo kot jarka
          będzie wrogiem. Wstyd mi, że głupie kaczory w ten sposób dezawulowują
          osiągnięcia wybitnych mężów stanu. I to nie tylko Gieremka ale Bartoszewskiego,
          Rosattiego, Wałęsy itd. Kaczory: spieprzajcie dziady.
          • aradian Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 17:24
            szatan333, jeśli chcesz poprawnie pisać po polsku to najpierw naucz sie dobrze
            tego języka! Zaiste" dezawuować" jest jak widać nazbyt trudnym słowem dla
            ciebie. Stąd wniosek - jacy sympatycy takie i sympatie!
            • mark.parker Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 23:45
              Kurduplowaty kretynie - polska dyplomacja miała się dobrze, dopóki nie dorwałeś
              się do koryta i nie ustanowiłeś korporacji komuszo-nazistowskiej, której jesteś
              kwintesencją - ty i twoja fatyga. Kto wam płaci za niszczenie wizerunku Polski
              na świecie i przysparzanie mojemu krajowi wrogów? Czy SB-cja płaci wam za
              konfliktowanie narodu? A może GRU i Stasi wtyki Gribowa z Torunia? Jesteście
              zdrajcami narodu, zasługującymi na karę śmierci, która tak się wam podoba.
              Polska przetrwała już niejednego gomułkoidalnego i giertychoidalnego, w tym
              starego kolaboranta komuny M. Gieretycha, więc przetrwa i waszą jaczejkę. A ty,
              jako spec od leninizmu, możesz już zamknąć ten wszawy, gnidowaty ryj. To samo
              tyczy się twoich agentów, szpiegów i donosicieli na tym forum. Nie srajcie wyżej
              niż d.pę macie - a przypominam, powłóczycie nią po trotuarze. Pamiętajcie,
              zdrajcy, że w waszych szeregach są już następni, którzy czyhają na wasze
              stanowiska. Skończycie jak Jeżow, Jagoda i Beria, zastrzeleni jak psy przez
              własnych kompanów partyjnych. Towarzysz Gribow odsądził was od czci i wiary.
              Komu toruje miejsce? Czyżby jednak znów zapałał miłością do nazisty giertycha?
          • aisug Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 17:43
            szatan33 napisała:
            sądząc po dacie urodzenia 1969 r. jesteś młodym człowiekiem, pamiętającym tamte
            >> lata z opowieści rodziców i dziadków. Być może ci ostatni mowili ci, jak się
            > uczyli pisać i czytać po polsku zaraz po wojnie, kiedy analfabetyzm siegał
            > ponad 90% ludności. To dzięki komunie wykształcili się między innymi kaczory.
            > To tamten ustrój pozwolił się rozwijać intelektualnie wszystkim, w tym i prof.
            > Gieremkowi. Prof. Gieremek jest postacią znaną na całym świecie cieszy się
            > autorytetem,
            =========================================================
            wynika z tego, że w innych krajach (poza blokiem ZSRR) nie uczono sie pisać i
            czytać, Kaczory pewnie pasłyby gęsi a Geremek nie zostałby "autorytetem".
            Geremek jest znany na całym świecie głównie wśród swoich starszych braci w
            wierze. Czytajcie dzieci, czytajcie, uczcie sie historii a nie bredźcie głupot.
            Może zapytajcie swoich dziadków ile ludzi zagłodził i wybił ten najwspanialszy z
            ustrojów. Jeśli było tak wspaniale to czemu jest tak "super" ????
      • lahdaan Kliniczne stadium zazdrosci Panie prezydencie. 09.03.07, 13:16
        "Wpływy profesora Geremka w dyplomacji są bardzo duże, choć istotnie był on szefem polskiego MSZ tylko dwa i pół roku, a przedtem był przewodniczącym komisji spraw zagranicznych."
      • darcy25 Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 13:28
        Podejrzewam, że Kaczynskiemu uda sie to, co nie udało sie jego poprzednikom.
        Zjednoczy cały naród,... szkoda, że przeciwko sobie, ale od czegos trzeba
        zacząć.
        • mariuszdd Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 13:36
          darcy25 napisał:

          > Podejrzewam, że Kaczynskiemu uda sie to, co nie udało sie jego poprzednikom.
          > Zjednoczy cały naród,... szkoda, że przeciwko sobie, ale od czegos trzeba
          > zacząć.

          Zjednoczy naród w miłości do Geremka
        • aradian Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 17:52
          Masz rację darcy25, tyle tylko, że Naród zaczął się już jednoczyć ale przeciwko
          komisarzom.
      • homo.homini.lupus.est Kaczyńscy na wszystkim się znają 09.03.07, 13:30
        a najlepiej na dyplomacji.
      • teacher Mr President! Dismiss Fotyga immediately!! 09.03.07, 13:36
        Fotyga nie tylko jest beznadziejnym ministrem, ale antypatyczna osoba, ktora juz
        wlasnie z tego wzgledu NIGDY W ZYCIU nie powinna pisatowac tego stanowiska.
        Brakuje jej kultury, nie opanowala sztuki dyplomacji. Przypuszczalnie nie mowi
        jezykami obcymi, nie nawiazuje bezposrednich kontaktow z przedstawicielami
        innych panstw. Mam nadzieje, ze ma dobrych tlumaczy. Kompromituje nas rowno,
        stale i bez zazenowania. Tak jakby za zadanie postawila sobie zerwanie
        wszystkich mostow i zniweczenia dziela poprzednich ministrow. Ta pani NIE NADAJE
        SIE DO POLITYKI, gdzie ulozonosc, grzecznosc i uprzejmosc stanowia narzedzia
        pracy, a niekiedy walki politycznej. Ona tego nie rozumie, nie potrafi, bo
        koniec koncow kto mial ja tego nauczyc? Wniosek, brak jej kompetencji i winna
        zostac szybko odwolana, poki nie jest za pozno!!!!!1
      • madamchichnik Re: grizwold 09.03.07, 13:38
        grizwold napisał:

        > Panie prezydencie. Jedyne co Pan i pańska faszystowska koalicja potrafi to
        > opluwać autorytety, tworzyć podziały w społeczeństwie, nawoływać do
        > nietolerancji i szkodzić polskiemu wizerunkowi na świecie. Gratuluje. Niezły
        > sukces. Wstyd mi za was.

        Autorytety to może będziemy mieć za 50 lat kiedy narodzi sie trzecie pokolenie
        młodych nie mających nic wspólnego z degrengoladą człowieka w PRLu a na razie
        mamy postsocjalistyczne wypierdki promowane i sprzedawane przez grupy
        interesów dla rozgrywania swoich własnych politycznych i ekonomicznych celów.
        • lahdaan Re: grizwold 09.03.07, 13:53
          madamchichnik napisał:
          > Autorytety to może będziemy mieć za 50 lat kiedy narodzi sie trzecie
          > pokolenie młodych nie mających nic wspólnego z degrengoladą człowieka w PRLu

          Ale by to nastpilo, potrzebny jest ku temu klimat wolnosci, nie tylko osobistej ale i swiatopogladowej. Niestety w IV RP Kaczynskich tego brakuje.
          • lahdaan Re: grizwold 09.03.07, 13:55
            > Niestety w IV RP Kaczynskich tego brakuje.

            Choc nawet to moze i lepiej. Mlodzi nie mogac zniesc tej sytuacji - wyjada, a ich umysly beda ksztaltowac z dala od "kaczego piekielka". Kto wie..
      • gordon21 Kto ma odwagę przyznać się, że głosował na PiS?? 09.03.07, 13:57
        Co powiecie moherki, nieuki, bezrobotni żerujący na pracy innych,naiwniacy i
        głupole?? Jesteście aż tak mało spostrzegawczy, że nie dostrzegacie
        niekompetencji ludzi z PiS. Dlaczego żyję w kraju pełnym zaślepionych oszołomów
        wierzących w alternatywną historię Polski wymyśloną przez braci Kaczyńskich??
        Oprzytomniejcie wreszcie ludzie!!
        • arek64 Re: Kto ma odwagę przyznać się, że głosował na Pi 09.03.07, 14:18
          Moherowa koalicja nadal we wszystkich sondażach ma ok 40% poparcia. Z tego
          wynika, że przez ten rok z okładem prawie nikt nie dostrzegł swojego błędu, że
          dał się nabrać na wyborcze obietnice. Socjalizm ciągle mocno siedzi w głowach
          ludzi i jeszcze długo będą głosować na partie komunistyczne. Zrezygnowali z
          SLD, bo okazało się, że w sferze gospodarczej SLD jest dużo bardziej prawicowe
          niż PiS i Samoobrona, a nawet LPR. A jak tu zrezygnować z dostawania za darmo,
          skoro przez cały PRL się dostawało. IV RP = II PRL.
        • cortez_i_pizarro Ja, moja Rodzina i wiekszosc przyjaciol !!! 09.03.07, 14:46
          dodam tez, ze dzis bym postapil podobnie.

          Jestem wyksztalcony, mama znakomita prace i wynagrodzenie, mieszkam w duzym
          miescie. Nie zachwycalem sie "Kodem da Vinci", mysle samodzielnie i mam w d...
          pania Milewicz, pana Pecewicza, pana Lisa i innych, ktorzy robia wam wode z
          mozgu.
          • cambrone Re: Ja, moja Rodzina i wiekszosc przyjaciol !!! 09.03.07, 15:09
            Tylko se poluzuj gumkę w bereciku,bo ci mózg uciska!!!!
          • gordon21 Re: Ja, moja Rodzina i wiekszosc przyjaciol !!! 09.03.07, 15:33
            Nikt mi nie robi wody z mózgu. Po prostu trafiają do mnie argumenty przeciwników
            rządu, którego przedstawiciele jak np. Jacek Kurski nie potrafią nawet w debacie
            publicznej odpowiedzieć na zadane im pytanie i cały czas się wykręcają od
            odpowiedzi...z braku argumentów na poparcie swoich tez!!
        • aradian Re: Kto ma odwagę przyznać się, że głosował na Pi 09.03.07, 17:37
          gordon21,czy ty na pewno dobrze się czujesz? Może byś wziął jakiś środek
          uspokajający rozkołatane nerwy albo spakuj walizki, wyjedź gdzieś na Karaiby z
          piękną dziewczyną na wczasy, wtedy nabierzesz dystansu. Zapewniam cię, nic tak
          nie poprawia samopoczucia jak miłość i podróże. I jeszcze jedna rada te twoje
          epitetki zaiste ośmieszają wyłącznie ciebie.
      • e.gajowa Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 14:10
        Jak śmiesz ubliżać komuś kto jest polskim Prezydentem? Nie stać cię na
        odsłonięcie przyłbicy i robisz to na forum. Nie podoba wam się człowiek który
        nazywa rzeczy po imieniu i na dodatek mówi prawdę. Tymi szkodzącymi polskiemu
        wizerunkowi nie są ludzie z otoczenia P.Prezydenta a już napewno nie P. Min.
        Fotyga, tylko ci co tracąc wpływy w Polsce jadą pluć na moją Ojczyznę za
        granicą. Wstydż się sam za siebie i za tych co blokują wszelkie rozmowy,
        prowadzące do wywalczenia dla Polski najlepszych z możliwych warunków. Dupolizy
        niech sobie liżą w swoim imieniu a nie w imieniu Polski.
        • zenutek Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 15:00
          Jaką prawdę???? Kaczyńskich??? Posłuchaj dzisiaj Radia Maryja - nawet o.Rydzyk
          zaczął krytykować tych oszołomów z rządu. Nic nie potrafią zrobić, nic nie
          potrafią załatwić, potrafią jedynie ośmieszyć siebie, ale przy tym i cały Nasz
          Kraj. Specjalnie napisałam z dużej litery aby uprzytomnić Tobie i Twoim idolom,
          że Polska to nie tylko ich prywatny folwark, to kraj ponad 38 mln ludzi o
          różnych poglądach i różnych zapatrywaniach na to, co jest dobre a co złe, a w
          szczególności na to, co ci pseudo-opozycjoniści, pseudo-inteligentni wyprawiają
          z tym krajem. Chamstwem, nieudolnością, faryzeustwem nie zbuduje się jedności
          narodowej, zbuduje się jedynie coraz większy opór wobec siebie. Moim zdaniem:
          czym większy i szybszy tym lepiej dla Polski.
          • e.gajowa Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 15:36
            Nigdy nie słucham tego radia i ojciec Rydzyk nie wpływa na moją opinię,
            natomiast wspomnianą przez Ciebie jednoność narodową na moich plecach budowali
            komusze pomioty /ta jedność polegała na szczuciu sąsiada na sąsiada, ojca na
            syna, rolnika na robotnika itd/> Przez 15 następnych lat tą jedność budowali ci
            co dopadli żłobu /prywatyzacji/, jednoczyli się UBecy z TW, OZI, pomagali w tym
            posłuszni Michnikowi dziennikarze. Ci pierwsi i ci drudzy obiecywali "złote
            góry" kiedyś tam. Zwodzili nas starych, teraz robią wodę z mózgu młodym, nie
            mów mi o oszołomach z rządu bo robią co mogą żeby oczyścić Polskę ze zdrajców i
            sprzedawczyków. Jeżeli zdaje Ci się że nie płakałam widząc pijanego Prezydenta
            nad grobem naszych oficerów to się mylisz, jeżeli Ci się zdaje że nie byłam
            zażenowana jego występem w ostatnim rzędzie w Moskwie, to się mylisz, jeżeli
            myślisz że nie byłam gotowa zrzucić mu ze łba jarmułki w Jedwabnem to się
            mylisz. Jeżeli teraz jest walka o objazd Augustowa i nie nikt inny tylko pismak
            GW, siusiajcy w śpiworku krzyczy o naszym bogactwie narodowym a jeszcze 10 lat
            temu nie mógł lub nie chciał protestować jak w niemieckiej prasie ukazywały się
            zdjęcia wozów na żelaznych kołach z zabiedzonym konikiem i pijanym wożnicą. Nie
            krzycz o chamstwie i nieudolności, próbuj pracować oddolnie i tworzyć tą
            jedność. A faryzeuszostwo to Ci się chyba nieopatrznie wymkneło.
            • aradian Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 18:09
              Widzisz e.gajowa obiecywali złote góry ale wyłącznie samym sobie,to i teraz je
              mają, Vide -pan nadredaktor i reszta ferajny! Czyż nie o to chodziło? A że Natód
              pozwolił się wytutkać,mam nadzieję, do czasu!
            • 7-e Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 21:49
              e.gajowa napisała:

              > Jeżeli zdaje Ci się że nie płakałam widząc pijanego Prezydenta
              > nad grobem naszych oficerów to się mylisz
              .....
              > jeżeli myślisz że nie byłam gotowa zrzucić mu ze łba jarmułki w Jedwabnem to się
              > mylisz.

              Zabrakło łez czy sumienia?
              • e.gajowa Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 10.03.07, 08:57
                Nie jeżdzij po moim sumieniu, pilnuj swojego i nie myśl że ci starzy okradani
                raz po raz patrzą w Rydzyka jak w obraz. Za dużo straciliśmy ,żeby nie mieć
                pojęcia o tym co się dzieje. Natomiast nikt mi nie wmówi że gdyby nie "Kaczory"
                to byłoby niebo na ziemu, ty też.
        • filc1957 Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 15:04
          Oto prawda płynąca z ust Twojego Prezydenta:

          Marzec 2005 rok / antena RMF FM
          RMF FM: Czy w przyszłej kadencji Sejmu będzie możliwa sytuacja kiedy partia
          poprze ludzi mających kłopoty z prawem ?
          Lech Kaczyński: "Nie ma takiej możliwości. PIS jest partią ludzi praworządnych,
          którzy dążą do rozliczeń krzywd. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sądu lub
          przeciwko komu toczą się sprawy sądowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS".

          RMF FM: Czyli poparcie dla takiego polityka jak na przykład Andrzej Lepper gdyby
          starał się o fotel marszałka jest niemożliwe?
          Lech Kaczyński: "Nie ma takiej możliwości. Najwyższe funkcje w państwie muszą
          sprawować ludzie czyści jak łza. Andrzej Lepper udowodnił, że ma za nic prawo i
          jest politycznym awanturnikiem. Poparcie PISu dla tego polityka w jakiejkolwiek
          sytuacji jest nierealne."
          • 1934r.1.1 Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 17:31
            filc1957 napisał:

            > Oto prawda płynąca z ust Twojego Prezydenta:
            >
            > Marzec 2005 rok / antena RMF FM
            > RMF FM: Czy w przyszłej kadencji Sejmu będzie możliwa sytuacja kiedy partia
            > poprze ludzi mających kłopoty z prawem ?
            > Lech Kaczyński: "Nie ma takiej możliwości. PIS jest partią ludzi
            praworządnych,
            > którzy dążą do rozliczeń krzywd. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sądu lub
            > przeciwko komu toczą się sprawy sądowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS".
            >
            > RMF FM: Czyli poparcie dla takiego polityka jak na przykład Andrzej Lepper
            gdyb
            > y
            > starał się o fotel marszałka jest niemożliwe?
            > Lech Kaczyński: "Nie ma takiej możliwości. Najwyższe funkcje w państwie muszą
            > sprawować ludzie czyści jak łza. Andrzej Lepper udowodnił, że ma za nic prawo
            i
            > jest politycznym awanturnikiem. Poparcie PISu dla tego polityka w
            jakiejkolwiek
            > sytuacji jest nierealne."
            >

            łże jak pies.

            Korporacja dyplomacji z okresu Geremka to była dobra szkoła. teraz takiej nie
            ma bo Ta generacja odchodzi, naśladowców nie ma. Adaptacje podobne do Fotygi
            to tylko nieudane prowizorki- wyniki widzimy, płakać się chce.
      • czytelniko Grizwold ma 100% racji 09.03.07, 14:40
        Endekoidalna dyktatura kartofli czyli pomieszanie komunizmu z faszyzmem.
        pl.wikipedia.org/wiki/Roman_Kry%C5%BCe
      • herr_borys Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 15:47
        TO JEST PRZYZNANIE SIĘ DO WŁASNEJ PORAŻKI DYPLOMATYCZNEJ NA SCENIE
        MIĘDZYNARODOWEJ !!!
      • jurekpy Chylę głowę przed prof.Geremkiem 09.03.07, 17:06
        W całej tej paranoi,w którą wciągnęli nas bracia jest jedno pocieszenie : Oni
        się kompromitują coraz bardziej każdego dnia.
        Trzmymajcie bracia tak dalej a wkrótce nikt już nie będzie miał wątpliwości na
        kogo postawić w następnych wyborach.
        Ojciec Dyrektor też nie pomoże bo kurczy mu się elektorat w przyczyn
        naturalnych.
      • raven40p Polski wizerunek na swiecie 09.03.07, 17:23
        Panie Kolego. Jedyne co pan potrafi to opluwac prezydenta i ludzi, ktorzy
        walcza z mafijnymi strukturami w Polsce. Polski wizerunek na swiecie nie cierpi
        tak bardzo jak pan to sugeruje, przynajmniej nie w tych kregach, ktore z powodu
        zagrozenia ich interesow swiadomie uprawiaja antypolska i antyrzadowa
        propagande.
      • stan123 Oj boli, mocno boli jak sie dobieraja do skory ... 09.03.07, 17:33
        Wystarczy porozmawiac sobie z kluczowymi ludzmi po Polskich ambasadach w USA
        czy w Europie i od razu bedziecie wiedzieli o czym mowi p. Kaczynski. Sam sie
        dziwilem kiedy ludzie w Kraju dojrza ta sytuacje. Te ataki na p. Kaczynskiego
        tez sa dosc znamienne bo boli, bardzo mocno boli jak sie dobieraja do skory
        tzw. 'dyplomatycznej elicie", zapoczatkowanej nota bene przez pana
        Skubiszewskiego, chyba bliskiego "krewnego" p. Gieremka.
    • buszek3 Kaczynski ma racje!to tez korporacja pro-izraelska 09.03.07, 13:00
      bo 80-90? liczacych sie stanowisk w MSZ zajeli ludzie, ktorzy, z uwagi na
      pochodzenie??, interes Izraela ( wojna w Iraku etc.etc ) stawiali i stawiaja
      ponad sprawy polskie.. MSZ objelo towarzystwo wzajemnej adoracji. Fatyga jest
      dobrym ministrem .. ale zastala nielatwa sytuacje personalna..
      • peryklejtos Re: Kaczynski ma racje!to tez korporacja pro-izra 09.03.07, 13:08
        buszek3 napisał:

        Fatyga jest
        > dobrym ministrem .. ale zastala nielatwa sytuacje personalna..

        a to dobre, nawet jej nazwiska nie potrafisz napisać poprawnie, za to w
        sprawach MSZ uważasz się za eksperta hehe
        • homo.homini.lupus.est Kaczyńscy sami 09.03.07, 13:33
          są proizraelscy i proamerykańscy. Bardziej niż Geremek.
      • ar.co Re: Kaczynski ma racje!to tez korporacja pro-izra 09.03.07, 13:45
        Słusznie. Największym problemem w niełatwej sytuacji personalnej zastanej przez
        p. Fotygę (czyżby pomyłka feudowska z twojej strony? Znacząca!) jest p. Fotyga.
        Po jej odejściu - możliwie jak najszybszym - sytuacja stanie się znacznie
        łatwiejsza. Ale pewne plusy są: przy całej postępującej degrengoladzie tej
        władzy obecnie nie jestem w stanie wyobrazić sobie, że kolejny minister mógłby
        być gorszy. Ale może się mylę...
    • stefan331 Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporacja.. 09.03.07, 13:00
      Polska podnosi sie z kolan i niektórym to przeszkadza. tak trzymać panie
      prezydencie!
      • revelstein Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 13:02
        Jaki wzrost taki rozum, jaki rozum takie myśli. revelstein.blox.pl
      • peryklejtos Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 13:07
        Nie pij tyle człowieku. Nadużywanie alkoholu powododuje urojenia.
      • tantiemo Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 13:09
        O prostych dla prostych...

        www.literatura.zapis.net.pl/okresy/20leciemiedzywojenne/Tuwim/do_prostego.htm
      • lahdaan Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 13:14
        W tej konkretnej sytuacji atakujacym jest Prezydent.
      • shithead Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 13:24
        Najgorzej jak sie ma glowe zbyt blisko dupy(normalne w Pissie). Zawartosci sie
        mieszaja!!!

        Piss & Shit
      • tw_wielgus Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 14:25
        stefan331 napisał:

        > Polska podnosi sie z kolan i niektórym to przeszkadza. tak trzymać panie
        > prezydencie!

        Wyklazałeś proletariacką czujność Stefanie, a kiedy Poslska była na kolanach ?
        czy aby nie w tym momencie kiedy za uścisk dłoni Busha musieliśmy zapłacić
        wysłaniem naszych żołnierzy do Afganistanu. Ten moment masz na myśli mocherowy
        misiczku ?
      • q_vw stefan331 09.03.07, 15:42
        Jasne, Polska tak bardzo podnosiła się z tych kolan, że wyrżnęła głową w sufit,
        stąd te głupoty Kaczyńskich... Weź nie wypisuj tych kaczych bredni o
        podnoszeniu z kolan, widać, że g... wiesz o świecie i szczególnie o UE. UE
        oczekiwała, że Polska będzie prowadziła polityke zagraniczną i wewnątrzujnijna
        jak przewidywalny, wielki kraj, mający duży potencjał... UE pomysliła się, mamy
        małe, zakompleksiałe i nieudolne rządy, a wszystkiemu tradycyjnie winne sa
        garbate krasnoludki szczające do mleka... jak za komuny...
      • uklad_wcielony Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 16:04
        stefan331 napisał:

        > Polska podnosi sie z kolan i niektórym to przeszkadza.

        Jeśli zamienić "Polska" na "Rosja", to mamy cytat z Putina. Komentarz sobie
        daruję.
      • leszek.st37 Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 16:55
        .. a niektórzy dalej na kolanach.
      • 7-e Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 21:55
        stefan331 napisał:

        > Polska podnosi sie z kolan i niektórym to przeszkadza.

        Czy chodzi tu o Rydzyka?
    • maruda.r Lech Kaczyński: wczoraj bredził brat, dziś ja 09.03.07, 13:00

      Dodaje, że "podziwia dzielność" Anny Fotygi. - Jest obiektem tak wielkiej
      agresji, że niejeden mężczyzna by tego nie wytrzymał - mówi Lech Kaczyński.

      ****************************************

      Fotyga jest zadufaną w sobie, nic nie rozumiejącą blondynką.

      Meller wykorzystał nadarzającą się okazję i zrezygnował ze współpracy z
      próbującym go traktować instrumentalnie Kaczyńskim. I na miejsce Mellera
      Kaczyński znalazł sobie Fotygę, do spółki z którą zdemolował polską dyplomację.

      Lech Wałęsa: "Mamy durnia za prezydenta".

    • hella11 Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporacja... 09.03.07, 13:01
      Nowy dzien - nowa obelga! Tym razem dyplomaci i prof. Bartoszewski. Korporacja
      Bartoszewskiego? Co to znowu za cudenko? Cale szczescie, ze jutro sobota a
      pojutrze niedziela. Mam nadzieje, ze premier tez pojdzie odpoczywac. A zatem
      do poniedzialku! Ciekawe swoja droga, kto w poniedzialek popadnie w nielaske
      pana premiera.
      • hella11 Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 13:07
        Ach, to prezydent wymlaskal te obelgi! Zreszta to wszystko jedno. Obaj niewiele
        warci!
      • 1utek Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 13:45
        Niech żyje cesarz. Cesarz Abisyni.
        • 7-e Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 22:07
          Czy on sam na to wpadł, czy mu Macierewicz podsunął?
    • lobotomia_story Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 13:02
      amdrzej11 napisała:

      > Swiete slowa!

      chyba śnięte...
    • ja-kub Fotyga to zakompleksiona idiotka. 09.03.07, 13:03
      Wiem z pierwszej ręki że to kobieta, podobnie jak kaczyńscy, zakompleksiona i z
      manią prześladowczą.

      Pewnego razu była taka dyskusja z jednym z urzędników: "A czemu nie umieścił pan
      tutaj informacji o moim spotkaniu z Condolenzą Rice?".

      Owo "spotkanie", w rzeczywistości wyglądało tak: Szła Rice korytarzem, zagadnęła
      do Fotygi "Cześć, czytałaś mój raport?" i poszła nie czekając na odpowiedź.

      Takich rodzynków jest więcej, dużo więcej.
    • greetgreet tępa baba - mam nadzieje że nie wytrzyma... 09.03.07, 13:03
      wystarczy na nią spojrzeć - tępota aż bije z jej oblicza, a jak przemówi to już
      nie pozostawia złudzeń co do swojej głupoty i niekompetencji.
      • pisubek o widze ze kaczor kryptosemityzmem jedzie 09.03.07, 13:04
    • eloman A co opanowało Kaczyńskiego? 09.03.07, 13:03
      to już zakrawa na choroę psychiczną
    • adas313 A jakie są osiągnięcia minister Fotygi? 09.03.07, 13:04
    • vanilla.dream vanilla: Polskę opanowała korporacja kacza.. 09.03.07, 13:04
      korporacja frustratów i kompletnych nieudaczników. Fotyga nadaje się do magla,
      ten nadęty i leniwy bufon, tak zaciekle ją broniący hańbi kraj, wygrzewając
      kuprem prezyencki fotel.
    • hamlet1111 Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 13:05
      Lech i Jarosław grają o nagrodę "srebne usta". Musimy ich zrozumieć...
    • halfliner Może jest świetna...do matkowania kurduplom. 09.03.07, 13:05
      pozdr
      • mike1976 Re: Może jest świetna...do matkowania kurduplom. 09.03.07, 13:14
        halfliner napisał:

        > Może jest świetna...do matkowania kurduplom.

        Buuuuhahahaha :)))
        • aradian Re: Może jest świetna...do matkowania kurduplom. 09.03.07, 18:46
          Okazuje się, że Kuba Wojewódzki to też dla was autorytet.A to gratuluję.
      • mojo.risin cyca im daje ? 09.03.07, 15:52

    • s-k-i-n Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporacja.. 09.03.07, 13:05
      ma tu Lechu rację.. szkoda ze jego żona dała ostatnio plamę w sparwie aborcji..
      • pisubek dlaczego obciecie wlosow pociaga za soba obciecie 09.03.07, 13:10
        resztek rozumu?
        • irena1949 Re: dlaczego obciecie wlosow pociaga za soba obci 09.03.07, 13:14

          --Takiej beznadziejnej baby w rządzie jeszcze nie widziałam.
          Irena
      • gordon21 Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 14:04
        Jesteś prawdziwym skinem, czy jesteś tylko głupi??
    • awersja A Muminki... 09.03.07, 13:05

      ...opanowały pozostałe ministerstwa.
    • jacenciak ...a L.Kaczyńskiego opanowało szaleństwo... 09.03.07, 13:06
      Obaj panowie K. komplenie stracili kontakt z rzezywistością.
      Wszędzie "układy", "korporacje", "ubecy", "związki tajemne" itp. ...
      Szkoda słów na komentowanie tego szaleństwa. Działalność bliźniaków kwalifikuje
      się do Trybunału Stanu. I tyle!

      • darioo_b Re: ...a L.Kaczyńskiego opanowało szaleństwo... 09.03.07, 13:07
        debile
      • stara_twojej_starej Re: ...a L.Kaczyńskiego opanowało szaleństwo... 09.03.07, 13:55
        jacenciak napisał:

        > Obaj panowie K. komplenie stracili kontakt z rzezywistością.
        > Wszędzie "układy", "korporacje", "ubecy", "związki tajemne" itp. ...
        > Szkoda słów na komentowanie tego szaleństwa. Działalność bliźniaków kwalifikuje
        >
        > się do Trybunału Stanu. I tyle!
        >

        Ależ te dwa smarki staną przed Trybunałem Stanu... A jeśli nie, naród sam wymierzy sprawiedliwość, spychając tych pętaków na margines polityczny, już na zawsze. Stojąc z boku, w cieniu, będą sobie mogli pluć...

        ----
        swsts.blox.pl/html
      • kolargolo poza Lechem Kaczynskim 09.03.07, 15:09
        nikt nie uwaza ze Fotyga to dobry minister. To swiadczy nawet bardziej o
        prezydencie a nie o minister Fotydze niestety.
    • adamk017 Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 13:07
      " spieprzaj dziadu "
    • osx Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporacja.. 09.03.07, 13:07
      Wszędzie spiski,
      kiedy lustracja babć klozetowych?
    • kpaxxx Kaczyński ty czubku !!! 09.03.07, 13:07
      Powinieneś się leczyć bo wszędzie tylko widzisz układy, szare sieci i korporacje
      ...
    • bronimir Wytrzymuje bo, nic z tego nie rozumie. 09.03.07, 13:07
      Wykonywać polecenia ignorantów Kaczyńskich to całe jej zadanie. Ona to wytrzymuje.
    • tetradrachma ten "bardzo wybitny prawnik" (wg jego okreslenia) 09.03.07, 13:09
      nie rozumie, ze w słuzbie dyplomatycznej powinni pracowac ludzie, którzy
      międzynarodowe prawo publiczne, prywatne, zasady protokołu dyplomatycznego (nie
      wspominając o językach) mają w małym palcu !
      • irena1949 Re: ten "bardzo wybitny prawnik" (wg jego okresle 09.03.07, 13:15
        tetradrachma napisał:

        > nie rozumie, ze w słuzbie dyplomatycznej powinni pracowac ludzie, którzy
        > międzynarodowe prawo publiczne, prywatne, zasady protokołu dyplomatycznego
        (nie
        >
        > wspominając o językach) mają w małym palcu !


        On w małym palcu ma tylko paznokieć.
        • irena1949 Re: ten "bardzo wybitny prawnik" (wg jego okresle 09.03.07, 13:20
          irena1949 napisała:

          > tetradrachma napisał:
          >
          > > nie rozumie, ze w słuzbie dyplomatycznej powinni pracowac ludzie, którzy
          > > międzynarodowe prawo publiczne, prywatne, zasady protokołu dyplomatyczneg
          > o
          > (nie
          > >
          > > wspominając o językach) mają w małym palcu !
          >
          >
          > On w małym palcu ma tylko paznokieć.

          Przepraszam Ona w małym palcu ma tylko paznokieć
    • wiren Lech Kaczyński: ------- jak nie opluć.. 09.03.07, 13:09
      to osr.. , ważne aby coś się przylepiło, a odpowiedzialności za to co się
      mówi "ZERO"
    • shithead Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 13:11
      Poprostu glupi katobolszewicki wal(au). Wal sie chamie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • por1 Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporacja.. 09.03.07, 13:12
      • por1 Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 13:18
        Lepiej być w korporacji Geremka (autorytet i prestiż w świecie), niż w
        korporacji Lecha K.(wstyd i kompromitacja w sprawach zagranicznych).P. Fotyga
        nadaje się na posłusznego klakiera poczynań braci ,ale nie do dyplomacji(brak
        wizerunku, pomysłów, nieobecność na spotkaniach, no i brak fryzury).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka