grizwold Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporacja... 09.03.07, 12:59 Panie prezydencie. Jedyne co Pan i pańska faszystowska koalicja potrafi to opluwać autorytety, tworzyć podziały w społeczeństwie, nawoływać do nietolerancji i szkodzić polskiemu wizerunkowi na świecie. Gratuluje. Niezły sukces. Wstyd mi za was. Odpowiedz Link Zgłoś
maupawczerwonym bełkot pana prezydenta 09.03.07, 13:04 grizwold napisał: > Panie prezydencie. Jedyne co Pan i pańska faszystowska koalicja potrafi to > opluwać autorytety, Bez przesady. Teraz jedyne co potrafi, to ROZŚMIESZAĆ. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
grizwold Re: bełkot pana prezydenta 09.03.07, 13:05 Ja właśnie nie wiem, czy mam sie śmiać czy płakać.... Odpowiedz Link Zgłoś
harrimar Re: bełkot pana prezydenta 09.03.07, 13:16 nie jestes sam :/ mnie tez razi podkopywanie autoryetow, to byla jedna z rzeczy, ktorych nikt nie robil wczesniej, a jemu juz nie wystarczy obsadzanie swoich ludzi na stanowiskach... Odpowiedz Link Zgłoś
mariuszdd Re: bełkot pana prezydenta 09.03.07, 13:20 harrimar napisał: > nie jestes sam :/ mnie tez razi podkopywanie autoryetow, to byla jedna z rzeczy Geremek jest już autorytetem zakopanym ,nie należy go więc podkopywać Odpowiedz Link Zgłoś
aplus co Geremk zrobil dla Polski poza pisaniem 09.03.07, 13:25 przemowien Bolkowi ? Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: co zrobił Kaczyński poza ośmieszaniem Polski 09.03.07, 13:55 1) Nic 2) Zupełnie Nic 3) Absolutnie Nic * odpowiedź wyślij mailem biuro@pis.org Odpowiedz Link Zgłoś
kszynka Re: co zrobił Kaczyński poza ośmieszaniem Polski 09.03.07, 13:57 tw_wielgus napisał: > 1) Nic > 2) Zupełnie Nic > 3) Absolutnie Nic > > * odpowiedź wyślij mailem biuro@pis.org proponuję, zmienić liczbę pojedyńczą na mnogą czyli co zrobili.... Odpowiedz Link Zgłoś
kronopio77 Fotyga kompromituje siebie i Polskę 09.03.07, 14:01 bierze przy tym przykład z premiera Odpowiedz Link Zgłoś
kronopio77 a Jarek bredzi i obraża kolejny autorytet 09.03.07, 14:02 nie mówiąc o szeregu innych, w większości anonimowych osób Odpowiedz Link Zgłoś
jerzyst Poucz swoje dziecko jak trzeba się prowadzić zanim 09.03.07, 14:37 coś powiesz. Prezydent to cham. Co żeś kurduplu sam zdziałał. Gieremek przynajmniej ma poważanie a Ty nie masz, nie maiłeś i nie bedziesz miał. Nie pouczaj. Poucz swoje dziecko jak trzeba się prowadzić Odpowiedz Link Zgłoś
jerzyst Juz komuna mu nie szkodzi bo bedzie w rodzinie 09.03.07, 14:38 straszne co ten chamisko wygaduje Odpowiedz Link Zgłoś
jimmyjazz Po 1,5 roku oni dalej sobie nie radzą?????? 09.03.07, 15:21 Sorki ale chłopki rządzą tym krajem już 1,5 roku i nadal się tłumaczą jakby wczoraj wygrali wybory. Panie KAczyński - po prostu jesteście nieudolni. Wieczne tłumaczenie własnej głupoty, pychy i arogancji spiskami i masonami jest po prostu upokarzające dla tego kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Czy Geremek byl dobrym ministrem? Co zalatwil? 09.03.07, 16:32 Nic! Zero! Nul! Ale byl bardzo dobrym ministrem. Oj, jakim on nie byl dobrym ministrem! Byl takim dobrym ministrem, ze, ze, ze, nie bylo lepszego! I nigdy juz nie bedzie lepszego! Chyba ze wroci minister Geremek. Chyba tylko na bagnetach POwiernictwa Pruskiego. Oj, niech on Wam bedzie najlepszy, ale nich lepiej nie wraca. Moze zostac chocby w Unii, tam takich potrzebuja. Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu autorytetem, jest i profem. Brakuje mu Nobla 09.03.07, 16:46 Jak Walesie. A poz tym jest bardzo, bardzo, bardzo wazna osobistoscia. Ale byl bardzo dobrym ministrem. Oj, jakim on nie byl dobrym ministrem! Byl takim dobrym ministrem, ze, ze, ze, nie bylo lepszego! I nigdy juz nie bedzie lepszego! Chyba ze wroci minister Geremek. Chyba tylko na bagnetach POwiernictwa Pruskiego. Oj, niech on Wam bedzie najlepszy, ale nich lepiej nie wraca. Moze zostac chocby w Unii, tam takich potrzebuja. Odpowiedz Link Zgłoś
inquisition Poszeklu ty i tak nie zrozumiesz dlaczego 09.03.07, 19:21 Wiec nie będę pisać o osiągnięciach Geremka, który był lubiany za granicą, i czasami tylko dlatego udawało mu się coś osiągnąć w dyplomacji, że nie chciano mu robić przykrości. A co z Fotygą? "Ja eee no moją chyba największą zaletą, znaczy się eee tak mi się wydaje że jestem no ta eee zdecydowana i chyba pewna siebie" ___ Następnym razem: wszyscy.na.wybory.patrz.pl/ ! Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Re: Osiagniec Bronka nie ma, niestety 09.03.07, 19:37 Chyba, ze liczyc jego podpis na donosie komuszych ministrow spraw zagranicznych na polski rzad. Odpowiedz Link Zgłoś
dominik.olsztyn Re: Osiagniec Bronka nie ma, niestety 09.03.07, 21:06 > Chyba, ze liczyc jego podpis na donosie komuszych ministrow > spraw zagranicznych na polski rzad. Chwilowo zniżę się do Twojego poziomu intelektualnego. Obecny rząd jest o tyle polski, o ile składa się z obywateli Polskich. Ilekroć poziom bredni wyrażanych przez obecny rząd o polityce poprzedników na kolanach rośnie, tyle razy pozycja Polski maleje. Wniosek jest prosty: W obecnym rządzie siedzą sami agenci kremla, których jedynym zadaniem jest odizolowanie kraju od reszty świata i jego marginalizacja. I jeszcze jedno: mendy, które zakładały faszystowską organizację "młodzież wszechpolska" nie są godni miana Polaka. Odpowiedz Link Zgłoś
fnoll śmieszny aż straszny 09.03.07, 22:17 może to jakiś niewyżyty kaowiec? mnie po ostatnich słowach durnia zastanawia jedno - jak to jest, że Geremek nie należy ani do układu, ani do szarej sieci, tylko do jakiejś "korporacji"? Odpowiedz Link Zgłoś
dzialkowiec27 Re: śmieszny aż straszny 10.03.07, 06:59 Zaryzykuję hipotezę, że poszeklu to sam inkwizytor Macierewicz albo któryś z jego astronomiczno-katechetycznych popychli... Odpowiedz Link Zgłoś
dominik.olsztyn Re: Śmieszny ten poszeklu, nie? 09.03.07, 23:36 Może i tak. Preferuję jednak bardziej tradycyjne poczucie humoru niz nienawistne brednie :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
marco.ubolszczak EU-G_i_e_r_m_e_k__Ponura_Postać_I II-ciej_RP_:((((( 11.03.07, 14:27 Gieremek to lewacko-kosmopolityczny wilk w owczej skórze demokraty-patrioty ! Piekielnie niebezpieczna kreatura, specjalista od łagodnego, podstępnego rozwalania Państwa Polskiego za pomocą łagodnej ale nachalnej, lewako-indoktrynacji młodzieży i produkcji polskich kosmopolitów-janczarów ! Odpowiedz Link Zgłoś
monika.olejnocnik Re: EU-G_i_e_r_m_e_k__Ponura_Postać_I II-ciej_RP_ 11.03.07, 15:05 > Gieremek to > lewacko-kosmopolityczny wilk > w owczej skórze demokraty-patrioty ! > > Piekielnie niebezpieczna kreatura, > specjalista od łagodnego, podstępnego > rozwalania Państwa Polskiego > > za pomocą łagodnej ale nachalnej, > lewako-indoktrynacji młodzieży > i produkcji polskich > kosmopolitów-janczarów ! .....Wpływy ....Geremka w dyplomacji są bardzo duże, choć istotnie był on szefem polskiego MSZ tylko dwa i pół roku, a przedtem był przewodniczącym komisji spraw zagranicznych. Ci ludzie samowolnie przyznali sobie monopol na tę sferę życia i bronią swego korporacyjnego interesu ...... ................... Gieremkowe pieski: Cimoszewicz - kosmo-bolszewik, aferzysta finansowy w Polsce i USA Geremek - eu-bolszewik główny ideolog łagodnego rozwalania Państwa Polskiego Rosati - opluwacz Polski w PE, kosmopolita-lewak, antypolak Olechowski - agent ubecki, mason, machlojkarz, antypolak Bartoszewski - piesek był. kanc. niem. kohla (dostał od niego nagrodę 100 tys. DM za antypolskie doradztwo)- twórca i propagandzista kłamstwa o pojednaniu Meller - lewacki cwaniaczek, zbijający prywatny kapitał na wlizywaniu się w kręgach brukselskich i moskiewskich, kosmopolita Rotfeld - komunistyczny aparatczyk, kosmopolita, ciapa Skubiszewski - komunistyczny aparatczyk z prl, nieudacznik polityka zagraniczna tych bubków-lizydupów ograniczała sie do pilnowania obcych interesów w Polsce i robienia prywatnych fortun !! Odpowiedz Link Zgłoś
kropka_na_muniu_m.o Re: EU-G_i_e_r_m_e_k__Ponura_Postać_I II-ciej_RP 11.03.07, 17:56 > .....Wpływy ....Geremka w dyplomacji są bardzo duże, choć istotnie > był on szefem polskiego MSZ tylko dwa i pół roku, a przedtem był > przewodniczącym komisji spraw zagranicznych. Ci ludzie samowolnie > przyznali sobie monopol na tę sferę życia i bronią swego korporacyjnego > interesu ...... > ................... Gieremek to lewacko-kosmopolityczny wilk w owczej skórze demokraty-patrioty ! Piekielnie niebezpieczna kreatura, specjalista od łagodnego, podstępnego rozwalania Państwa Polskiego za pomocą łagodnej ale nachalnej, lewako-indoktrynacji młodzieży i produkcji polskich kosmopolitów-janczarów ! Odpowiedz Link Zgłoś
poszakalu Re: Czy Geremek byl dobrym ministrem? Co zalatwil 09.03.07, 16:46 poszeklu napisał: > Moze zostac chocby w Unii, tam takich potrzebuja. Jak to "tam w Unii"? Do ciebie najwyraźniej po prawie trzech latach jeszcze nie dotarło, że Unia nie jest "tam", tylko tu. To kolejny dowód na to, że pilnie potrzebujesz porady specjalisty. Na poprawę pamięci śp. Hanka Bielicka reklamowała Bilobil. Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Czy Geremek byl dobrym ministrem? Co zalatwil 09.03.07, 16:49 poszeklu napisał: > Nic! Zero! Nul! > Ale byl bardzo dobrym ministrem. > Oj, jakim on nie byl dobrym ministrem! > Byl takim dobrym ministrem, ze, ze, ze, nie bylo lepszego! > I nigdy juz nie bedzie lepszego! > Chyba ze wroci minister Geremek. Chyba tylko na bagnetach > POwiernictwa Pruskiego. > Oj, niech on Wam bedzie najlepszy, ale nich lepiej nie wraca. > Moze zostac chocby w Unii, tam takich potrzebuja. Aleś się rozbełkotał.... Odpowiedz Link Zgłoś
lesew Re: Czy Geremek byl dobrym ministrem? Co zalatwil 09.03.07, 17:35 Sclawus, zastanów się: czy kogoś naprawdę obchodzi co napisał poszeklu? Jest przewidywalny do bólu i to chyba wszystko co warto o nim wiedzieć, żeby go niepotrzebnie nie czytać! Odpowiedz Link Zgłoś
dzialkowiec27 Re: Czy Geremek byl dobrym ministrem? Co zalatwil 10.03.07, 06:53 poszeklu napisał: > Nic! Zero! Nul! > Ale byl bardzo dobrym ministrem. > Oj, jakim on nie byl dobrym ministrem! > Byl takim dobrym ministrem, ze, ze, ze, nie bylo lepszego! > I nigdy juz nie bedzie lepszego! > Chyba ze wroci minister Geremek. Chyba tylko na bagnetach > POwiernictwa Pruskiego. > Oj, niech on Wam bedzie najlepszy, ale nich lepiej nie wraca. > Moze zostac chocby w Unii, tam takich potrzebuja. Drogi POSZEKLU: Nie zajmuj sobie umysłu polityką zgraniczną (jakąolwiek), bo lekarstewka nie zadziałają. Wiosna idzie, będzie cieplej, może siostra Ratched pozwoli troszkę poleżakować. Na tym się skup. Odpowiedz Link Zgłoś
janek-007 A kto to jest Geremek... 09.03.07, 14:39 A kto to jest Geremek. To ten kurduplowaty krasnal z bródka capa i z fajka w otworze gębowym. Jeżeli tak to ten krasnal powinien już dawno usiąść pod jakimś muchomorkiem i jedynym jego zmartwieniem powinno być to żeby go jakiś jeleń nie zjadł na dzień dobry. Odpowiedz Link Zgłoś
patriota21wieku Re: A kto to jest Geremek... 09.03.07, 14:41 janek-007 napisał: > A kto to jest Geremek. To ten kurduplowaty krasnal z bródka capa i z fajka w > otworze gębowym. Jeżeli tak to ten krasnal powinien już dawno usiąść pod jakimś > muchomorkiem i jedynym jego zmartwieniem powinno być to żeby go jakiś jeleń nie > zjadł na dzień dobry. Mozna by to napisac o obu Kaczorach ktorzy Geremkowi intelektualnie i politycznie nawet do piet nie dorastaja! Odpowiedz Link Zgłoś
janek-007 Geremek i intelekt, o czym ty piszesz dobry ... 09.03.07, 14:43 człowieku. Odpowiedz Link Zgłoś
lucusia3 Re: Geremek i intelekt, o czym ty piszesz dobry . 09.03.07, 15:56 Oczywiście,nikt nie jest doskonały. Taki Geremek tez ma swoje wady. Co to za osiągnięcie potrafić zawsze zachować się odpowiednio do sytuacji, powiedzieć cos co nikogo nie obraza, oddzielac podlądy od osób, umiec płynnie i elegancko sformułowac swoje mysli, traktowac zwolenników i przeciwników z kulturą osobistą. Cóż to jest. Kazdy w dyplomacji to umie. Nie. Nie każdy. Fotyga nie umie. Odpowiedz Link Zgłoś
janek-007 W waszych 'kulturalnych kregach' wyznajecie... 09.03.07, 16:29 chyba znowu kult jednostki. Trochę ostatni zaniżacie jednak loty bo teraz to już tylko tow. Geremek. W przeszłości to patrzyliście wyżej, tak wysoko ze aż was szyje i głowy rozbolały i do dzisiaj was bolą. Wez sobie Aspirynę albo coś lepszego może pomoże. Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Geremek to przeciez Elyta 09.03.07, 16:41 Lucusia3 ma bardzo zlosliwy dowcip. Nie moglem sie powstrzymac od smiechu czytajac co napisala o Geremku: "umiec oddzielac podlądy od osób, umiec płynnie i elegancko sformułowac swoje mysli, traktowac zwolenników i przeciwników z kulturą osobistą" BOMBA!!!!! Kozla ze smiechu wykrecam w powietrzu nad klawiatura. Brawo, brawo lucusia3!!!!!! Takich tekstow juz dawno nie czytalem. Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Re: Geremka? On sie sam wykreci 09.03.07, 17:37 Juz dogasa. Lucusia3: czego nie moze Prof: "umiec oddzielac podlądy od osób, umiec płynnie i elegancko sformułowac swoje mysli, traktowac zwolenników i przeciwników z kulturą osobistą" Odpowiedz Link Zgłoś
az100 Jakim cudem taki ziejący nienawiścią karzełek 09.03.07, 16:48 został prezydentem RP? Gdzie w takiej kaczce mieści się tyle jadu? Dzięki Bogu i rozumnym ludziom przez 15 lat wolnej Polski istniał konsensus co do polityki zagranicznej. Ministrowie SZ zawsze byli jasnymi punktami na tle lepszych i gorszych rządów. Skubiszewski, Bartoszewski, Geremek, Meller a nawet Cimoszewicz(najgorszy) i Rotfeld mieli swoją klasę. Niestety teraz to już tylko wspomnienie. A to, że "wpływy profesora Geremka w dyplomacji są bardzo duże" to tylko dobrze świadczy o ludziach, którzy do tego klubu należeli i należą - przynajmniej biorą przykład z wartościowego wzorca. Strach pomuśleć co by było gdyby tym wzorcem był np. Jacek Kurski albo Antoni Maciarewicz. Siła Geremka jest siłą myśli, idei i postawy a nie siłą urzędu - co zresztą LK przyznał mimowolnie. Może warto by było panie Prrr..zydencie zastanowić się dlaczego tak jest i - choć na chwilę - odłożyć na bok osobiste urazy. Odpowiedz Link Zgłoś
jachu54 Re: Jakim cudem taki ziejący nienawiścią karzełek 09.03.07, 17:02 fotyga i karzelek sa bardzo do siebie podobni.szkodza Polsce!!!!!no i tego nie widza. to tez ich upodabnia. Odpowiedz Link Zgłoś
baba60 Geremek to zdrajca ! Pozostale "jasne punkty" tez. 09.03.07, 20:20 Skutkiem tego konsensu zydowskiego jest bladzenie Polakow po Europie w poszukiwaniu pracy jako niewolnikow. Dyplomatow to Polska musi dopiero wyksztalcic. Do tej pory MSZ byl blokowany przez "korporacje". Dobry eufemizm! Ha,ha,ha... Bulbaaaa! Odpowiedz Link Zgłoś
kacza_kaka Re: A kto to jest Geremek... 09.03.07, 16:50 Janek-007, kup sobie chlopie parasol. Stal nierdzewna i polester 100%. Odpowiedz Link Zgłoś
jjr44 oj janku janku.... 09.03.07, 23:00 Spróbuj tak zastanowic sie bez emocji. Czy kiedykolwiek mieliśmy tak złe stosunki z rosją, niemcami i unią? Czy to jest sukces naszej dyplomacji? Walka o własne interesy nie na tym polega żeby żrec sie ze wszystkimi sąsiadami. Polska pogrąża sie w izolacji, biedna fotyga nie ma cienia własnego zdania - możesz sie nie śmiac jak pan k. chwali ją jako ministra spraw zagranicznych? kaczory niestety nie mają żadnej wizji polityki zagranicznej tak jak i nie mają żadnych pomysłów na gospodarkę. Odpowiedz Link Zgłoś
atomm O co wam wszystkim chodzi?? 09.03.07, 14:40 Przeciez jemu nikt nie wmowi ze biale jest biale, a czarne jest czarne... Z kazda kolejna wypowiedzia jest to potwierdzane przez rzadzacych. Sa w tym konsekwentni.... Odpowiedz Link Zgłoś
az100 Re: O co wam wszystkim chodzi?? 09.03.07, 16:50 atomm napisał: > Przeciez jemu nikt nie wmowi ze biale jest biale, a czarne jest czarne... > > Z kazda kolejna wypowiedzia jest to potwierdzane przez rzadzacych. > Sa w tym konsekwentni.... Ooops... to nie ta kaczka! Odpowiedz Link Zgłoś
fnoll Re: O co wam wszystkim chodzi?? 09.03.07, 22:20 az100 napisał: > Ooops... to nie ta kaczka! jedno jajo, jedna myśl, dwa półgłówki... Odpowiedz Link Zgłoś
fnoll Re: O co wam wszystkim chodzi?? 09.03.07, 22:22 az100 napisał: > Ooops... to nie ta kaczka! jedno jajo, jedna myśl, dwa półgłówki... Odpowiedz Link Zgłoś
aplus co zrobił Geremk poza pisaniem przemowien 09.03.07, 14:05 Bolkowi ? Dowiem sie ? Czy w odpowiedzi znowu same klamstwa i zachowania jak w przedszkolu ? Poziom PO kszynka napisał: > tw_wielgus napisał: > > > 1) Nic > > 2) Zupełnie Nic > > 3) Absolutnie Nic > > > > * odpowiedź wyślij mailem biuro@pis.org > > proponuję, zmienić liczbę pojedyńczą na mnogą > czyli co zrobili.... > Odpowiedz Link Zgłoś
pan_niemota Re: co zrobił Geremk poza pisaniem przemowien 10.03.07, 02:19 misiu pierzasty, skoro szukasz na forum odpowiedzi na tak prymitywne pytania, to ja nie mam pytań;) a tak powaznie - jezeli byś chciał rzeczowej odpowiedzi, to nie szukałbys jej tutaj. forum internetowe to nie jest zbyt dobre źródło informacji. W tym konketnym przypadku szukałbym odpowiedzi po pierwsze w ksiazkach dotyczących dyplomacji zagranicznej, żeby wiedzieć czego się poszukuje, potem bym sprawdził chociażby w msz-cie co zostało w odpowiednich momentach zrobione a dopiero później formułował jakiekolwiek pytania. -- zła wypowiedź? to tylko skróty myślowe Odpowiedz Link Zgłoś
trewas Kaczory to lumpy ze slumsów Warszawy. 09.03.07, 14:13 To widać po tym co mówią, jak mówią, jak się zachowują, poruszają, ubierają, prezentują, to widać w ich mętnych spojrzeniach i płytkich myślach. Co gorsze. edukacja niewiele im pomogła, mniej niż wielu innym podobnego pochodzenia. Nic dziwnego, że nienawidzą reszty Warszawy, ze nienawidzą znakomitej większości Polski i Polaków. Dla nich nikt ani nic nie jest autorytetem, Nikt, poza nimi samymi. Myślę że skończą w wariatkowie, w pokoju z wielkim lustrem w którym bez mogli się do woli przeglądać i podziwiać. I jeszcze będą potrzebowali kogoś, kto będzie wysłuchiwał ich wynurzeń. Wtedy nie trzeba im będzie dawać końskich dawek leków. Odpowiedz Link Zgłoś
jacek.sygula Jarek, Ciebie opanowała choroba psych. - Paranoja 09.03.07, 14:39 3m tak dalej, dzięki Twoim zapędom hegemonicznym dojdziemy do totalitaryzmu a Polska na świecie będzie tak uważana jak Kambodża Odpowiedz Link Zgłoś
jacek.sygula Lechu, Ciebie opanowała choroba psych. - Paranoja 09.03.07, 14:40 3m tak dalej, dzięki Twoim zapędom hegemonicznym dojdziemy do totalitaryzmu a Polska na świecie będzie tak uważana jak Kambodża Odpowiedz Link Zgłoś
vit811 Re: Kaczory to lumpy ze slumsów Warszawy. 09.03.07, 15:03 sam znich pochodzisz i tam nadal tkwisz Odpowiedz Link Zgłoś
aradian Re: co zrobił Kaczyński poza ośmieszaniem Polski 09.03.07, 15:09 Zaraz,zaraz jak to nic nie robi tw_wielgus -wszak likwiduje koalicję bufetowych i barmanów. I ma rację,bo do luftu taki bar! Odpowiedz Link Zgłoś
gordon21 Re: co zrobił Kaczyński poza ośmieszaniem Polski 09.03.07, 15:23 Aradian jest typowym przykładem ofiary propagandy Kaczyńskich. Nic inteligentnego nie umie sam wymyślić więc podąża za mierną retoryką PiS.. Odpowiedz Link Zgłoś
aradian Re: co zrobił Kaczyński poza ośmieszaniem Polski 09.03.07, 15:51 Po pierwsze nie sam, tylko sama, po drugie podatnym doprawdy na wściekle zajadłą propagandę wrogów PiS-u raczej jesteś ty, gordon21, na co wskazują twoje posty, śpiewasz unisono, a zatem zapewne jesteś sympatykiem kwaśniewskopodobnych, stąd, nic dziwnego, że tak nerwowo reagujesz na obecną władzę. Odpowiedz Link Zgłoś
gordon21 Re: co zrobił Kaczyński poza ośmieszaniem Polski 09.03.07, 15:58 Jak mam nie reagować nerwowo kiedy rządzą ludzie, którzy nie mają o rządzeniu pojęcia! Poza tym nie cierpię głupoty. Mimo wszystko w nerwowych reakcjach nie jestem w stanie dorównać PiSowi i Kaczyńskim, którzy ewidentnie cierpią na syndrom oblężonej twierdzy - " My jesteśmy dobrzy, a wszyscy którzy nas krytykują są komunistami, zomowcami, reprezentują układ itd".. Naprawdę wierzysz w takie pieprzenie obecnego rządu?? Odpowiedz Link Zgłoś
anvill Re: co zrobił Kaczyński poza ośmieszaniem Polski 09.03.07, 16:11 To bez sensu że nagle w społeczeństwie wystąpiły dziwne podziały na tzw Kaczystów i zomowców-czyli nie kaczystów. Czy zastanowiłeś się skąd te podziały, komu sa one potrzebne? Wybacz ale średnio inteligentny człowiek zauważa metody działania obecnej władzy oraz dziwną retoryke, która dziś ubawiła mnie do łez. Jestem apolityczny dodajmy, nie mam korzeni w PRL-bo jeste za młody, itd, itp żebyś nie nazwał mnie bolszewikiem, namiętnym graczem w brydza, szarym pajakiem wijącym swe szare sieci, czy innym masonem uwijającym się zwinnie z kielną (na budowie w UK-hehehe). Po prostu tak jak powiedziałem wystarczy przeciętny iloraz inteligencji żeby stwierdzic że to wszystko co sie dzieje jest do bani i żadnej IV RP nie bedzie - bo nie ma wybitnej klasy politycznej, wybitnego polityka a tych którzy tacy są do rzadu sie nie bierze bo nie daj boże zrozumieli by słowa premiera i zadawali pytania a jak wiemy premier lubi tylko spijanie mONdrości ze swych ust... Odpowiedz Link Zgłoś
hanzal Widzisz III RP miała sukcesy 09.03.07, 15:17 za które podziękowania należą się między innymi Geremkowi w polityce zagranicznej to choćby doprowadzenie do pokojowego wycofania się sił ZSRR z Polski wstąpienie do NATO wstąpienie do UE w polityce wewnętrznej to bezkrwawe przejście od socjalizmu opartego na bagnetach do wolnej demokracji, przemiany rynkowe - które mimo całego plucia są na świecie uważane za wręcz wzorcowe oczywiście o tym wszystkim łatwo się zapomina, bo któż pamięta jak to 20 lat temu trzeba było stać 2 godziny w kolejce po kilo cukru czy ochłap mięsa na kartki zapomina się że ZSRR wcale nie musiał tak łatwo ustąpić , że UB i MO też nie musiały władzy oddawać - ot mogliśmy pójść w takim kierunku jak Białoruś czy Kuba przy całym negatywnym bagażu III RP (bo oczywiscie nie wszystko było super) ja potrafię wymienić sporo wielkich plusów które ten kraj odniósł w ciągu ostatnich parunastu lat proszę teraz dla równowagi wymień choć jeden sukces zagraniczny Kaczyńskiego i jeden bezdyskusyjny i nie wzbudzający śmiechu sukces wewnętrzny Odpowiedz Link Zgłoś
gordon21 Re: Widzisz III RP miała sukcesy 09.03.07, 15:30 Hanzal ma rację i argumenty na poparcie swojego stanowiska wynikające z jego własnych przemyśleń. A co mają wyborcy PiS? NIC! Totalny brak argumentów i powtarzanie równo wszystkiego co powiedzą bracia K?? Dlatego na takich jak Hanzal mówi się wykształciuch, a na takich jak Aradian - GŁUPOL Odpowiedz Link Zgłoś
aradian Re: Widzisz III RP miała sukcesy 09.03.07, 17:12 No i widzisz gordon21, stać cię jedynie na zgoła poniżające odzywki,które nie najlepiej świadczą o tobie.Potwierdza to jedynie zasadę mówiącą, że tych,których nie stać na nic, stać na wszystko.I ty do tej kategorii należysz, niestety! Odpowiedz Link Zgłoś
wyszydzacz Re: co Geremk zrobil dla Polski poza pisaniem 09.03.07, 18:21 To Twoje niezwykle "madre" pytanie swiadczy o tym, ze nie masz absolutnie ZADNEJ wiedzy na temat polskiej dyplomacji w ogole.No ale cos przeciez napisac musisz, bo masz taki kategoryczny imperatyw.Tylko, ze nikomu nie warto odpowiedziec, bo to szkoda czasu dla analfabety, zapewne znakomitego, jak zwykle w tych przypadkach, absolwenta rownie znakomitej uczelni jaka jest zasadnicza szkolka zawodowa dla przerosnietych. A naprodukowali tych analfabetow niezliczone szeregi, czego dobitnym dowodem jest to wlasnie forum.I niestety nadal produkuja... Odpowiedz Link Zgłoś
inzynier_skrzypek ^^^^^^^^^^^^^^^Abdykuj na rzecz żony^^^^^^^^^^^^^^ 09.03.07, 13:25 Sympatyczna i mądra kobieta. Byłaby lepszym prezydentem. O Fotydze nie będę wiele pisał. Powiem tylko, że ani ona sympatyczna, ani mądra. Odpowiedz Link Zgłoś
4krzych1 żeby jeszcze te Kaczory coś z tym zrobiły, 09.03.07, 13:31 ...a nie tylko "zakłapią" coś dziobami, wypuszczą na próbę jakiegoś nygusa bez pojęcia i siły sprawczej, a później "kucają", jak to jest ze wszystkim tym co mieli zrobić i wyczyścić w wielkim chlewie jaki mamy po rządach UD, KLD, UW, AWS, SdRP, SLD, i PSL Odpowiedz Link Zgłoś
kuba_rappaport Bardziej energicznie czyścić tę stajnię Augiasza! 09.03.07, 13:36 Niestety, przykład skandalicznej książczyny wydanej przez MSZ w prawie bredni J. T. Grossa świadczy o tym, że jest jeszcze dużo pracy przed p. Fotygą. Odpowiedz Link Zgłoś
dominik.olsztyn Re: żeby jeszcze te Kaczory coś z tym zrobiły, 09.03.07, 23:37 4krzych1 napisał: > ...a nie tylko "zakłapią" coś dziobami, wypuszczą na próbę jakiegoś nygusa bez > pojęcia i siły sprawczej, a później "kucają", jak to jest ze wszystkim tym co > mieli zrobić i wyczyścić w wielkim chlewie jaki mamy po rządach UD, KLD, UW, > AWS, SdRP, SLD, i PSL zapomniałeś dodać jeszcze do listy PC Odpowiedz Link Zgłoś
gordon21 Re: bełkot pana prezydenta 09.03.07, 15:13 Rząd jest nie po to żeby szerzyć swoją ideologię tylko po to, żeby zapewnić obywatelom godne życie...żeby mieli pracę w kraju i zarabiali tyle, żeby na wszystko im wystarczyło. ponoć podatki miały zostać obniżone i miało "stać się" tanie państwo. Zamiast zajmować się głupotami typu kto na kogo kablował 15 lat temu trzeba było się wziąć za poważne sprawy.. Ale z drugiej strony z taką ekipą niekompetentnych ludzi trudno brać się za cokolwiek. Polacy nie potrzebują pieprzenia o tym kto jest zły i wynajdywania ciągle nowych afer. Dajcie Polakom cieszyć się tym kim są i być dumnymi ze swojej historii. Z tego,że mimo trudów ponad 100- letnich rozbiorów Polacy nie dali się zniszczyć. Dość już alternatywnej historii Polski generowanej przez PiS.Wygląda na to, że Kaczyńscy chcą za wszelką cenę udowodnić, że gdyby dano im możliwość to inaczej rozegraliby obrady okrągłego stołu i w jednej chwili zginąłby ślad po komunistach. Czy wy - wyborcy PiS - naprawdę jesteście aż tak głupi?? Wszystko sprowadza się tylko do bezsensownego krytykanctwa. A to że wówczas nie poradziliby sobie, doskonale widzimy teraz kiedy chrzanią wszystko co tylko się da. Skupmy się na budowaniu silnej gospodarki polskiej a nie na sianiu fermentu wśród społeczeństwa. Pocieszające jest to, że kiedy wymrze pokolenie Kaczyńskich to w przyszłości programy polityczne takie jak Kaczyńskich nie będą już miały wzięcia... Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: bełkot pana prezydenta 09.03.07, 13:21 harrimar napisał: a jemu juz nie wystarczy obsadzanie swoich > ludzi na stanowiskach... ******************************************* Bo Kaczyńskim się wydawało, że jak obsadzą wszystkie instytucje własnymi BMW, to będzie super. A tu dupa. Nie ma na kogo winy zwalić, to się szuka Trockich. Odpowiedz Link Zgłoś
aisug Re: bełkot pana prezydenta 09.03.07, 17:06 maruda.r napisał: Bo Kaczyńskim się wydawało, że jak obsadzą wszystkie instytucje własnymi BMW, to będzie super. A tu dupa. Nie ma na kogo winy zwalić, to się szuka Trockich. =========================================================================> ha, ha, ha, porównać Geremka do Trockiego, brawo !!!!! Chociaż niby też starszy brat w wierze Odpowiedz Link Zgłoś
aisug Re: bełkot pana prezydenta 09.03.07, 17:12 maruda.r napisał: Bo Kaczyńskim się wydawało, że jak obsadzą wszystkie instytucje własnymi BMW, t > o > będzie super. A tu dupa. Nie ma na kogo winy zwalić, to się szuka Trockich. ================================================================ ha, ha, ha, porównać Geremka do Trockiego, brawo !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
gordon21 Re: bełkot pana prezydenta 09.03.07, 13:48 Co on sobie myśli? że ma przed sobą naród głupków i musi roztoczyć nad nami swoją ojcowską opiekę, żebyśmy sobie krzywdy wzajemnie nie porobili jak to niegdyś uczynił Piłsudski?? To nie te czasy panie prezydencie, a poza tym do tego trzeba inteligencji czego panu brak... Odpowiedz Link Zgłoś
saniba Re: bełkot pana prezydenta 09.03.07, 14:25 Myślałam, że rządów Millera nic nie przebije - przyznaję, że się myliłam. Szczytnymi hasłami jeszcze nikogo nie nakarmiono. Odpowiedz Link Zgłoś
gordon21 Re: bełkot pana prezydenta 09.03.07, 14:39 OK...zacznijmy oceniać poszczególne rządy po dokonaniach. SLD - wiadomo było jakie było, ale poza aferami przecież coś zrobiło. Polska jest w Unii Europejskiej i w NATO. Poza tym zastanawia mnie na jaką opcję polityczną głosowała jeszcze parę lat temu ta część społeczeństwa, która teraz najgłośniej za wszystko co złe obwinia SLD?? Co zrobił PiS?? Czy słyszy się o jakichkolwiek działaniach dyplomatycznych mających poprawić wizerunek Polski w Europie? czy politycy PiS są wystarczająco kompetentni, żeby zająć się gospodarką kraju??... Wychodzi na to, że nie. A jedynym co potrafią jest negowanie całej historii Polski po 1989 r., aż do objęcia przez nich władzy. Wspaniale idzie im sianie nienawiści wśród społeczeństwa polskiego. Ludzie (wyborcy PiS) zacznijcie w końcu myśleć! Nikt tego za was nie zrobi, a już na pewno nie obecny rząd! Odpowiedz Link Zgłoś
anvill Re: bełkot pana prezydenta 09.03.07, 16:25 Wiesz gordonie własciwie się z Tobą nie mogę zgodzić co do osiągnięć rządu SLD - w kwestii wprowadzenia do Unii i do NATO po pierwsze taka była polityka zagraniczna wszystkich polskich rzadów od obalenia komunistów i każdy do tego koszyczka coś włoży (inna sprawa że gwoli ścisłości i idąc Twoimi ścieszkami to do NATO wprowadził nas Geremek, który nie był przedstawicielem lewicowego rządu :)) - jakimśtam osiągnięciem SLD było to że w końcówce Belka został premieram i coś rzeczywiście drgnęło - dobrał sobie fachowców a nie polityków do rządu i coś tam zrobili. Osobiście uważam że jednym z lepszych rządów był rzad AWS-UW wprowadzili wiele bardzo waznych dobrych i odważnych reform - że skończyło sie kleską - cóż wielkie rzeczy tak sie kończa - szczególnie że chłopcy trafili na dekoniunkture gospodarczą - to był początek kryzysu światowego więc źle skończyli - lecz to co zrobili do tej pory przynosi sensowne efekty. Odpowiedz Link Zgłoś
gordon21 Re: bełkot pana prezydenta 09.03.07, 16:36 Ok.. Nie jestem fanem SLD i nigdy na nich nie głosowałem. Chodziło mi jedynie o porównanie osiągnięć poprzednich rządów i obecnego. Także o to, że SLD nie bawiło sie w usuwanie ze stanowisk wszystkich jak leci, bo nie byli z tego ugrupowania, czego przykładem jest Balcerowicz. Ich plus jest taki, że nie pieprzyli tylko coś robili. A PiS co?? Cały czas słyszę tylko gadanie o jakiejś IV RP i nic poza tym... też żałuję, że nie udało się UW... Przydaliby się teraz tacy rozsądni ludzie.. Odpowiedz Link Zgłoś
mayday100 Re: bełkot pana prezydenta 09.03.07, 13:55 Mnie też to razi i denerwuje... każdy, kto wchodzi na stanowisko, zamiast zabrać się do roboty - oskarża poprzedników.... Odpowiedz Link Zgłoś
anvill Re: bełkot pana prezydenta 09.03.07, 16:31 Zgadza się - nie bedzie dobrego pracownika z takiego, który zanim zabierze się do roboty krytykuje poprzednika. Ostatnio zastosowałem tę zasade wobec mojej pomocy domowej i doskonale się sprawdziło kilka lasek przy próbnym sprzątaniu zaczeły krytykować poprzedniczkę mówiąc że ta to nie dbała o to czy o tamto i tak brudno i w ogóle i sobie podzękowaliśmy a w końcu przyszła laska która posprzątała a po sprzataniu powiedziała sorry że tak długo ale jeszcze nie nauczyłam się sprzątać tego mieszkania - nie zamienie jej na inną - jest doskonała. Odpowiedz Link Zgłoś
chamoobrona Re: bełkot pana prezydenta 10.03.07, 12:06 Kaczyńscy to jednak prawdziwe karły moralne. Odpowiedz Link Zgłoś
7-e Re: bełkot pana prezydenta 10.03.07, 13:26 chamoobrona napisała: > Kaczyńscy to jednak prawdziwe karły moralne. "moralne"? Nie używaj obcych słów. Odpowiedz Link Zgłoś
pantanal Oj ty złotousty człowieku 09.03.07, 13:25 Krytykujesz sposób mówienia profesora Geremka, więc sam pewnie mówisz lepiej? Odpowiedz Link Zgłoś
mariuszdd Re: Oj ty złotousty człowieku 09.03.07, 13:27 Krytykujesz sposób mówienia profesora Geremka, więc sam pewnie mówisz lepiej? Mówi zabawnie ,ale mądrze :) Odpowiedz Link Zgłoś
darkvenom Prezydent bełkocze jak zwykle. 09.03.07, 13:24 Panie prezydencie niewszystkich polaków, narzekacie na ostatnie 17 lat a co zrobiliście dobrego? NIC!! A to prawda o tym rządzie. 1. Największ ilość (od 17 lat) skazanych prawomocnymi wyrokami. W tym Minister Rolnictwa A. Leper, nie powinien wogóle być w rządzie bo normalnej pracy wogóle by nie dostał bo teraz nawet sprzątaczka musi mieć zaświadczenie o niekaralności 2. Nieścisłości w wypowiedziach, ciągłe zmiany poglądów byle by koalicja się nie rozpadła. 3. Brak podstawowej znajomosci zasad etykiety w spotkaniach z głowami państwa naszego prezydenta (kwiatki badylkiem do góry, całowanie w rąsię itp.) 4. wypowiedzi nieprzystające parlamentarzyście "spieprzaj dziadu", "małpa w czerwonym" itp. 5. Zaden kraj na świecie nie zrobił ze swoich służb specjalnych takiego pośmiewiska jak polska za sprawą raportu WSI Macierewicza Pozdrawiam członków PIS. Tylko potem nie płaczcie że niemacie emerytur i niemacie za co żyć i niemożecie uciec z tego kraju braci K. Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Prezydent bełkocze jak zwykle. 09.03.07, 13:59 Kaczyzm tak wypaczenia nie!!!! Precz i czywilizacją śmierci ( dawniej imperialisci) Naród z PISem, PIS z Prezesem, Prezes z Bratem. Odpowiedz Link Zgłoś
nowakowskaalbina Re: bełkot pana prezydenta 09.03.07, 13:33 Ma pan rację te wynusrzenia są katastroofalnie kretyńskie Odpowiedz Link Zgłoś
stara_twojej_starej Re: bełkot pana prezydenta 09.03.07, 13:52 maupawczerwonym napisał: > grizwold napisał: > > > Panie prezydencie. Jedyne co Pan i pańska faszystowska koalicja potrafi t > o > > opluwać autorytety, > > Bez przesady. Teraz jedyne co potrafi, to ROZŚMIESZAĆ. > > :-) E tam, mizerny z niego komik. W ogóle jest mizerny... Polityk żałosny, człowiek żałosny, zakompleksiony typ o psychotycznej osobowości. Zwykłe "nic". Zero. ---- swsts.blox.pl/html Odpowiedz Link Zgłoś
2507r Re: bełkot pana prezydenta 09.03.07, 14:56 Z użetym przez innych użytkowników forum pseudonimem naszego prezydenta "mamrotek" zgadzam się w pełni. Popieranie "na siłę" swych najbliższych przyjaciół, którzy nie dość że nie posiadają wiedzy fachowej ale również i inteligencji (jaką na pewno posiada premier Jarosław) powoduje, że bracia bliźniacy stają się niewiarygodni, mimo, że sami są (jeśli chodzi o pozyskiwanie dóbr materialnych) wzorami uczciwości. Chorobliwe dążenie do zawłaszczenia całej władzy w kraju i histeryczne reagowanie na wszelkie przejawy krytyki zniechęcają do tego tandemu zdecydowaną większość inteligencji w naszym kraju. Szkoda, że ci Panowie są niereformowalni!!! Odpowiedz Link Zgłoś
1934r.1.1 Re: bełkot pana prezydenta 09.03.07, 16:54 Tępota dotknęła ich obu. Niepojętne mamroty. Z Leppera wzięliby przykład jaki jest z niego tępak, cham i bezczelny tupeciarz, ale się wyrobił. Bezczelnie głośno i wyrażnie atakuje i to ze sfadą.Tak trzymaj bo Cię nie długo już osaczą za te wszystkie przekręty, ostatnio udaje "greka" w sprawie Gut. A może następna sprawa z seksafery. Odpowiedz Link Zgłoś
jb777 Re: bełkot pana prezydenta - zgadzam sie niestety 09.03.07, 15:37 1. MSZ został juz dawno "odzyskany". To co p Fotyga robi? 2. Zauważam że gdyby to było nic nie robienie to by było nieźle. To po prostu rozpieprzanie tak niezwykle czułej tkanki. Zanim sie ona odbuduje wazne lata zostaną stracone. I nic w zamian. 3. Jaki korporacjonizm - korporacjonizm to uprawia PiS. Służba cywila rozwalona rękoma PiS. 4. Polityka zagr to ważna przynależna prezydentowi rola polityczna. i jak się p Prezydent z niej wywiązuje - to widać, słychać i ... czuć. 5. P Fotyga to nominatka p Prezydenta - więc nich sie Pan 1-szy nie wykręca sianem. 6. Klasyczny ruch PiSowy - jak nie mam sukcesów to winni są poprzednicy. Lista winnych jest dłuższa - śmiało, poszukać w historii. Niech nam Pis nie zamydla oczu historią. Żyjemy tu i teraz. P Prezydent przechwalał sie w kampanii jaki to on jest dobrze przygotowany do piastowania tej funkcji. Rzeczywistość przerasta możliwosci. A rachunki będziemy płacić dłuuugo. Odpowiedz Link Zgłoś
politologist Re: bełkot pana prezydenta 09.03.07, 19:39 maupawczerwonym napisał: > grizwold napisał: > > > Panie prezydencie. Jedyne co Pan i pańska faszystowska koalicja potrafi t > o > > opluwać autorytety, > > Bez przesady. Teraz jedyne co potrafi, to ROZŚMIESZAĆ. > > :-) To fakt, że rozśmieszać :)))))) ale taki z niego "pan", jak i "prezydent" ;) Odpowiedz Link Zgłoś
memhos Biedny mały zakompleksiony prezydent... 09.03.07, 13:05 Który wszędzie widzi wrogów, wszędzie widzi przeszkody, wszędzie widzi niebezpieczeństwo. Może gdyby patrzył trochę dalej i wyżej podnosił swoje nóżki, to życie byłoby prostrze? Jego życie. Nasze życie. Odpowiedz Link Zgłoś
util Żałosny człowiek. 09.03.07, 13:28 Korporacja Geremka: Kozłowski, Skubiszewski, Rosati, Cimoszewicz, Olechowski, Bartoszewski, Rotfeld, Meller, Saryusz-Wolski, Nowak Jezioranski, Buzek, Hubner, Kuźniar... A po drugiej stronie: Fotyga. Dla każdego rozsądnego człowieka ten podział jest zrozumiały. Nie kryterium korporacyjności gra tu rolę, a kompetencje, wiedza i doświadczenie. Rzeczywiscie, Fotyga bije korporację na głowę. Odpowiedz Link Zgłoś
aisug Re: Żałosny człowiek. 09.03.07, 17:31 util napisał: >.... Korporacja Geremka: Kozłowski, Skubiszewski, Rosati, Cimoszewicz, Olechowski, > Bartoszewski, Rotfeld, Meller, Saryusz-Wolski, Nowak Jezioranski, Buzek, > Hubner, Kuźniar... ============================================== od kiedy to Bartoszewski, Saryusz-Wolski, Buzek, Nowak-Jeziorański to korporacja Geremka ?????? Wśród reszty ilu jest TW ???? CZęść się nawet sama przyznała. Głupota większości internutów przerasta miłosierdzie boże. Odpowiedz Link Zgłoś
mark.parker Re: Żałosny człowiek. 09.03.07, 23:59 aisug napisał: > util napisał: > > >.... Korporacja Geremka: Kozłowski, Skubiszewski, Rosati, Cimoszewicz, Ole > chowski, > > Bartoszewski, Rotfeld, Meller, Saryusz-Wolski, Nowak Jezioranski, Buzek, > > Hubner, Kuźniar... > ============================================== > od kiedy to Bartoszewski, Saryusz-Wolski, Buzek, Nowak-Jeziorański to korporacj > a > Geremka ?????? Wśród reszty ilu jest TW ???? CZęść się nawet sama przyznała. > Głupota większości internutów przerasta miłosierdzie boże. Buzek - AWS, Nowak-Jeziuorański tu szkalowany - wieloletni bojownik o wolną Polskę. Bartoszewski - walczył z hitlerowcami i komuną, kiedy kaczkodany i giertych nosili pieluchy w zębach lub siedzieli jak mysz pod miotłą, prześladowany przez komunę, odnowił i zacieśnił więzy Polski ze światem. Kacze pokraki teraz stosunki te starają się burzyć, są dla świata pośmiewiskiem i wciąż nie widzą własnej winy. Jeśli mają prof. Geremkowi coś do zarzucenia, niech przedstawią dowody, a nie insynuacje. Lojalka kurdupla JK była dowodem jego kolaboracji z komuną, ale nagle zrobiła się "fałszywa". Leninizm drugiego kurdupla też jest dowodem na jego służalczość wobec komuny, podobnie jak funkcja starego giertycha u Jaruzelskiego, ale o tym się przy korycie nie mówi, bo to "własne" świnie. Własna czy nie, świnia pozostaje świnią i nieważne, na ilu kaczych łapach będą się telepali kurduple - nic nie pozbawi ich świńskiego ryja. Odpowiedz Link Zgłoś
util Re: Żałosny człowiek. 10.03.07, 00:06 aisug napisał: > od kiedy to Bartoszewski, Saryusz-Wolski, Buzek, Nowak-Jeziorański to korporacja Geremka ?????? Spytaj się tego chodzącego nieszczęścia, to ci powie od kiedy. Ty rzeczywiście widzisz jakąkolwiek korporacje Geremka? Skoro te nazwiska ci do niej nie pasują, to jakie miał na myśli Kaczor? Oświeć mnie, błagam, to na pewno będzie znakomity dowcip. Prezydent dureń i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
patriota21wieku To sa objawy P A R A N O I (podaje definicje)!!! 09.03.07, 14:47 Osobowość paranoiczna (paranoidalna) - zaburzenie osobowości, w którym występuje chłód emocjonalny, wycofywanie się z kontaktów z innymi, wrogość, nadmierna podejrzliwość, nadmierna wrażliwość na lekceważenie i krytykę, niezdolność do wybaczania urazy. Kryteria diagnostyczne ICD-10 (International Classification of Diseases): * wrażliwość na niepowodzenia i odrzucenie * tendencja przeżywania długotrwale przykrości * podejrzliwość, ujmowanie obojętnych działań otoczenia jako wrogich lub pogardliwych * sztywne poczucie własnych praw * podejrzenia dotyczące wierności * przecenianie własnego znaczenia * pochłonięcie wyjaśnieniami wydarzeń Kryteria diagnostyczne DSM-IV (Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders): * pozbawiona wystarczających podstaw podejrzliwość, że inni nas wykorzystują, krzywdzą lub oszukują * zaabsorbowanie bezpodstawnymi wątpliwościami co do lojalności przyjaciół lub wspólników i co do tego, czy są oni godni zaufania * niechęć do zwierzania się innym, spowodowana nieuzasadnionym lękiem, że informacje te zostaną użyte przeciw nam w złych intencjach odczytywanie ukrytych, poniżających lub groźnych znaczeń z niezłośliwych uwag lub zdarzeń * ciągłe noszenie urazów, czyli niewybaczanie zniewag, krzywd lub afrontów dostrzeganie ataków na nasz charakter czy reputację, które nie są widoczne dla innych, oraz szybkie reagowanie na nie gniewem lub przechodzeniem do kontrataku * powtarzające się nieusprawiedliwione podejrzenia, dotyczące wierności współmałżonka lub partnera seksualnego Odpowiedz Link Zgłoś
janek-007 Pasuje jak ulal do geremkocow... 09.03.07, 15:19 No i kto tak właściwie został odrzucony, chyba jednak chłopcy geremkowcy no nie; na głowie myceczka przy boku pałeczka... Odpowiedz Link Zgłoś
tjbykowicz Re: Pasuje jak ulal do geremkocow... 09.03.07, 17:14 janek-007 napisał: > No i kto tak właściwie został odrzucony, chyba jednak chłopcy geremkowcy no nie > ; > na głowie myceczka przy boku pałeczka... ...kompleksy? Odpowiedz Link Zgłoś
mike1976 Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 13:12 grizwold napisał: > Panie prezydencie. Jedyne co Pan i pańska faszystowska koalicja potrafi to > opluwać autorytety, tworzyć podziały w społeczeństwie, nawoływać do > nietolerancji i szkodzić polskiemu wizerunkowi na świecie. Gratuluje. Niezły > sukces. Wstyd mi za was. Nic dodać, nic ująć. Żałosna banda zakompleksionych, zawistnych i niekompetentnych ludzików, zazdroszczących innym należnego im miejsca w historii i za nic mających dobro kraju! Odpowiedz Link Zgłoś
szatan33 Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 13:16 Kaczor: spieprzaj dziadu. Odpowiedz Link Zgłoś
a.k.traper Mały chłopku, weź się w końcu za robotę. 09.03.07, 13:13 Bolszewizm juz był, teraz chcemy miec prawdziwy kraj, nie umiesz zrezygnuj, zabierz zabawki i nie psuj powietrza Zrób 1/10 tego co Geremek pogadamy jak równy z równym. Bycie pasozytem nawet wybranym demokratycznie to tez pasozytowanie. Odpowiedz Link Zgłoś
mariusz69 Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 13:14 Geremek to autorytet?!Wolne żarty! Odpowiedz Link Zgłoś
szatan33 Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 13:30 sądząc po dacie urodzenia 1969 r. jesteś młodym człowiekiem, pamiętającym tamte lata z opowieści rodziców i dziadków. Być może ci ostatni mowili ci, jak się uczyli pisać i czytać po polsku zaraz po wojnie, kiedy analfabetyzm siegał ponad 90% ludności. To dzięki komunie wykształcili się między innymi kaczory. To tamten ustrój pozwolił się rozwijać intelektualnie wszystkim, w tym i prof. Gieremkowi. Prof. Gieremek jest postacią znaną na całym świecie cieszy się autorytetem, w przecwieństwem do kaczorów, dla których niedługo kot jarka będzie wrogiem. Wstyd mi, że głupie kaczory w ten sposób dezawulowują osiągnięcia wybitnych mężów stanu. I to nie tylko Gieremka ale Bartoszewskiego, Rosattiego, Wałęsy itd. Kaczory: spieprzajcie dziady. Odpowiedz Link Zgłoś
aradian Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 17:24 szatan333, jeśli chcesz poprawnie pisać po polsku to najpierw naucz sie dobrze tego języka! Zaiste" dezawuować" jest jak widać nazbyt trudnym słowem dla ciebie. Stąd wniosek - jacy sympatycy takie i sympatie! Odpowiedz Link Zgłoś
mark.parker Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 23:45 Kurduplowaty kretynie - polska dyplomacja miała się dobrze, dopóki nie dorwałeś się do koryta i nie ustanowiłeś korporacji komuszo-nazistowskiej, której jesteś kwintesencją - ty i twoja fatyga. Kto wam płaci za niszczenie wizerunku Polski na świecie i przysparzanie mojemu krajowi wrogów? Czy SB-cja płaci wam za konfliktowanie narodu? A może GRU i Stasi wtyki Gribowa z Torunia? Jesteście zdrajcami narodu, zasługującymi na karę śmierci, która tak się wam podoba. Polska przetrwała już niejednego gomułkoidalnego i giertychoidalnego, w tym starego kolaboranta komuny M. Gieretycha, więc przetrwa i waszą jaczejkę. A ty, jako spec od leninizmu, możesz już zamknąć ten wszawy, gnidowaty ryj. To samo tyczy się twoich agentów, szpiegów i donosicieli na tym forum. Nie srajcie wyżej niż d.pę macie - a przypominam, powłóczycie nią po trotuarze. Pamiętajcie, zdrajcy, że w waszych szeregach są już następni, którzy czyhają na wasze stanowiska. Skończycie jak Jeżow, Jagoda i Beria, zastrzeleni jak psy przez własnych kompanów partyjnych. Towarzysz Gribow odsądził was od czci i wiary. Komu toruje miejsce? Czyżby jednak znów zapałał miłością do nazisty giertycha? Odpowiedz Link Zgłoś
aisug Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 17:43 szatan33 napisała: sądząc po dacie urodzenia 1969 r. jesteś młodym człowiekiem, pamiętającym tamte >> lata z opowieści rodziców i dziadków. Być może ci ostatni mowili ci, jak się > uczyli pisać i czytać po polsku zaraz po wojnie, kiedy analfabetyzm siegał > ponad 90% ludności. To dzięki komunie wykształcili się między innymi kaczory. > To tamten ustrój pozwolił się rozwijać intelektualnie wszystkim, w tym i prof. > Gieremkowi. Prof. Gieremek jest postacią znaną na całym świecie cieszy się > autorytetem, ========================================================= wynika z tego, że w innych krajach (poza blokiem ZSRR) nie uczono sie pisać i czytać, Kaczory pewnie pasłyby gęsi a Geremek nie zostałby "autorytetem". Geremek jest znany na całym świecie głównie wśród swoich starszych braci w wierze. Czytajcie dzieci, czytajcie, uczcie sie historii a nie bredźcie głupot. Może zapytajcie swoich dziadków ile ludzi zagłodził i wybił ten najwspanialszy z ustrojów. Jeśli było tak wspaniale to czemu jest tak "super" ???? Odpowiedz Link Zgłoś
lahdaan Kliniczne stadium zazdrosci Panie prezydencie. 09.03.07, 13:16 "Wpływy profesora Geremka w dyplomacji są bardzo duże, choć istotnie był on szefem polskiego MSZ tylko dwa i pół roku, a przedtem był przewodniczącym komisji spraw zagranicznych." Odpowiedz Link Zgłoś
darcy25 Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 13:28 Podejrzewam, że Kaczynskiemu uda sie to, co nie udało sie jego poprzednikom. Zjednoczy cały naród,... szkoda, że przeciwko sobie, ale od czegos trzeba zacząć. Odpowiedz Link Zgłoś
mariuszdd Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 13:36 darcy25 napisał: > Podejrzewam, że Kaczynskiemu uda sie to, co nie udało sie jego poprzednikom. > Zjednoczy cały naród,... szkoda, że przeciwko sobie, ale od czegos trzeba > zacząć. Zjednoczy naród w miłości do Geremka Odpowiedz Link Zgłoś
aradian Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 17:52 Masz rację darcy25, tyle tylko, że Naród zaczął się już jednoczyć ale przeciwko komisarzom. Odpowiedz Link Zgłoś
homo.homini.lupus.est Kaczyńscy na wszystkim się znają 09.03.07, 13:30 a najlepiej na dyplomacji. Odpowiedz Link Zgłoś
teacher Mr President! Dismiss Fotyga immediately!! 09.03.07, 13:36 Fotyga nie tylko jest beznadziejnym ministrem, ale antypatyczna osoba, ktora juz wlasnie z tego wzgledu NIGDY W ZYCIU nie powinna pisatowac tego stanowiska. Brakuje jej kultury, nie opanowala sztuki dyplomacji. Przypuszczalnie nie mowi jezykami obcymi, nie nawiazuje bezposrednich kontaktow z przedstawicielami innych panstw. Mam nadzieje, ze ma dobrych tlumaczy. Kompromituje nas rowno, stale i bez zazenowania. Tak jakby za zadanie postawila sobie zerwanie wszystkich mostow i zniweczenia dziela poprzednich ministrow. Ta pani NIE NADAJE SIE DO POLITYKI, gdzie ulozonosc, grzecznosc i uprzejmosc stanowia narzedzia pracy, a niekiedy walki politycznej. Ona tego nie rozumie, nie potrafi, bo koniec koncow kto mial ja tego nauczyc? Wniosek, brak jej kompetencji i winna zostac szybko odwolana, poki nie jest za pozno!!!!!1 Odpowiedz Link Zgłoś
madamchichnik Re: grizwold 09.03.07, 13:38 grizwold napisał: > Panie prezydencie. Jedyne co Pan i pańska faszystowska koalicja potrafi to > opluwać autorytety, tworzyć podziały w społeczeństwie, nawoływać do > nietolerancji i szkodzić polskiemu wizerunkowi na świecie. Gratuluje. Niezły > sukces. Wstyd mi za was. Autorytety to może będziemy mieć za 50 lat kiedy narodzi sie trzecie pokolenie młodych nie mających nic wspólnego z degrengoladą człowieka w PRLu a na razie mamy postsocjalistyczne wypierdki promowane i sprzedawane przez grupy interesów dla rozgrywania swoich własnych politycznych i ekonomicznych celów. Odpowiedz Link Zgłoś
lahdaan Re: grizwold 09.03.07, 13:53 madamchichnik napisał: > Autorytety to może będziemy mieć za 50 lat kiedy narodzi sie trzecie > pokolenie młodych nie mających nic wspólnego z degrengoladą człowieka w PRLu Ale by to nastpilo, potrzebny jest ku temu klimat wolnosci, nie tylko osobistej ale i swiatopogladowej. Niestety w IV RP Kaczynskich tego brakuje. Odpowiedz Link Zgłoś
lahdaan Re: grizwold 09.03.07, 13:55 > Niestety w IV RP Kaczynskich tego brakuje. Choc nawet to moze i lepiej. Mlodzi nie mogac zniesc tej sytuacji - wyjada, a ich umysly beda ksztaltowac z dala od "kaczego piekielka". Kto wie.. Odpowiedz Link Zgłoś
gordon21 Kto ma odwagę przyznać się, że głosował na PiS?? 09.03.07, 13:57 Co powiecie moherki, nieuki, bezrobotni żerujący na pracy innych,naiwniacy i głupole?? Jesteście aż tak mało spostrzegawczy, że nie dostrzegacie niekompetencji ludzi z PiS. Dlaczego żyję w kraju pełnym zaślepionych oszołomów wierzących w alternatywną historię Polski wymyśloną przez braci Kaczyńskich?? Oprzytomniejcie wreszcie ludzie!! Odpowiedz Link Zgłoś
arek64 Re: Kto ma odwagę przyznać się, że głosował na Pi 09.03.07, 14:18 Moherowa koalicja nadal we wszystkich sondażach ma ok 40% poparcia. Z tego wynika, że przez ten rok z okładem prawie nikt nie dostrzegł swojego błędu, że dał się nabrać na wyborcze obietnice. Socjalizm ciągle mocno siedzi w głowach ludzi i jeszcze długo będą głosować na partie komunistyczne. Zrezygnowali z SLD, bo okazało się, że w sferze gospodarczej SLD jest dużo bardziej prawicowe niż PiS i Samoobrona, a nawet LPR. A jak tu zrezygnować z dostawania za darmo, skoro przez cały PRL się dostawało. IV RP = II PRL. Odpowiedz Link Zgłoś
cortez_i_pizarro Ja, moja Rodzina i wiekszosc przyjaciol !!! 09.03.07, 14:46 dodam tez, ze dzis bym postapil podobnie. Jestem wyksztalcony, mama znakomita prace i wynagrodzenie, mieszkam w duzym miescie. Nie zachwycalem sie "Kodem da Vinci", mysle samodzielnie i mam w d... pania Milewicz, pana Pecewicza, pana Lisa i innych, ktorzy robia wam wode z mozgu. Odpowiedz Link Zgłoś
cambrone Re: Ja, moja Rodzina i wiekszosc przyjaciol !!! 09.03.07, 15:09 Tylko se poluzuj gumkę w bereciku,bo ci mózg uciska!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
gordon21 Re: Ja, moja Rodzina i wiekszosc przyjaciol !!! 09.03.07, 15:33 Nikt mi nie robi wody z mózgu. Po prostu trafiają do mnie argumenty przeciwników rządu, którego przedstawiciele jak np. Jacek Kurski nie potrafią nawet w debacie publicznej odpowiedzieć na zadane im pytanie i cały czas się wykręcają od odpowiedzi...z braku argumentów na poparcie swoich tez!! Odpowiedz Link Zgłoś
aradian Re: Kto ma odwagę przyznać się, że głosował na Pi 09.03.07, 17:37 gordon21,czy ty na pewno dobrze się czujesz? Może byś wziął jakiś środek uspokajający rozkołatane nerwy albo spakuj walizki, wyjedź gdzieś na Karaiby z piękną dziewczyną na wczasy, wtedy nabierzesz dystansu. Zapewniam cię, nic tak nie poprawia samopoczucia jak miłość i podróże. I jeszcze jedna rada te twoje epitetki zaiste ośmieszają wyłącznie ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś
e.gajowa Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 14:10 Jak śmiesz ubliżać komuś kto jest polskim Prezydentem? Nie stać cię na odsłonięcie przyłbicy i robisz to na forum. Nie podoba wam się człowiek który nazywa rzeczy po imieniu i na dodatek mówi prawdę. Tymi szkodzącymi polskiemu wizerunkowi nie są ludzie z otoczenia P.Prezydenta a już napewno nie P. Min. Fotyga, tylko ci co tracąc wpływy w Polsce jadą pluć na moją Ojczyznę za granicą. Wstydż się sam za siebie i za tych co blokują wszelkie rozmowy, prowadzące do wywalczenia dla Polski najlepszych z możliwych warunków. Dupolizy niech sobie liżą w swoim imieniu a nie w imieniu Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
zenutek Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 15:00 Jaką prawdę???? Kaczyńskich??? Posłuchaj dzisiaj Radia Maryja - nawet o.Rydzyk zaczął krytykować tych oszołomów z rządu. Nic nie potrafią zrobić, nic nie potrafią załatwić, potrafią jedynie ośmieszyć siebie, ale przy tym i cały Nasz Kraj. Specjalnie napisałam z dużej litery aby uprzytomnić Tobie i Twoim idolom, że Polska to nie tylko ich prywatny folwark, to kraj ponad 38 mln ludzi o różnych poglądach i różnych zapatrywaniach na to, co jest dobre a co złe, a w szczególności na to, co ci pseudo-opozycjoniści, pseudo-inteligentni wyprawiają z tym krajem. Chamstwem, nieudolnością, faryzeustwem nie zbuduje się jedności narodowej, zbuduje się jedynie coraz większy opór wobec siebie. Moim zdaniem: czym większy i szybszy tym lepiej dla Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
e.gajowa Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 15:36 Nigdy nie słucham tego radia i ojciec Rydzyk nie wpływa na moją opinię, natomiast wspomnianą przez Ciebie jednoność narodową na moich plecach budowali komusze pomioty /ta jedność polegała na szczuciu sąsiada na sąsiada, ojca na syna, rolnika na robotnika itd/> Przez 15 następnych lat tą jedność budowali ci co dopadli żłobu /prywatyzacji/, jednoczyli się UBecy z TW, OZI, pomagali w tym posłuszni Michnikowi dziennikarze. Ci pierwsi i ci drudzy obiecywali "złote góry" kiedyś tam. Zwodzili nas starych, teraz robią wodę z mózgu młodym, nie mów mi o oszołomach z rządu bo robią co mogą żeby oczyścić Polskę ze zdrajców i sprzedawczyków. Jeżeli zdaje Ci się że nie płakałam widząc pijanego Prezydenta nad grobem naszych oficerów to się mylisz, jeżeli Ci się zdaje że nie byłam zażenowana jego występem w ostatnim rzędzie w Moskwie, to się mylisz, jeżeli myślisz że nie byłam gotowa zrzucić mu ze łba jarmułki w Jedwabnem to się mylisz. Jeżeli teraz jest walka o objazd Augustowa i nie nikt inny tylko pismak GW, siusiajcy w śpiworku krzyczy o naszym bogactwie narodowym a jeszcze 10 lat temu nie mógł lub nie chciał protestować jak w niemieckiej prasie ukazywały się zdjęcia wozów na żelaznych kołach z zabiedzonym konikiem i pijanym wożnicą. Nie krzycz o chamstwie i nieudolności, próbuj pracować oddolnie i tworzyć tą jedność. A faryzeuszostwo to Ci się chyba nieopatrznie wymkneło. Odpowiedz Link Zgłoś
aradian Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 18:09 Widzisz e.gajowa obiecywali złote góry ale wyłącznie samym sobie,to i teraz je mają, Vide -pan nadredaktor i reszta ferajny! Czyż nie o to chodziło? A że Natód pozwolił się wytutkać,mam nadzieję, do czasu! Odpowiedz Link Zgłoś
7-e Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 21:49 e.gajowa napisała: > Jeżeli zdaje Ci się że nie płakałam widząc pijanego Prezydenta > nad grobem naszych oficerów to się mylisz ..... > jeżeli myślisz że nie byłam gotowa zrzucić mu ze łba jarmułki w Jedwabnem to się > mylisz. Zabrakło łez czy sumienia? Odpowiedz Link Zgłoś
e.gajowa Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 10.03.07, 08:57 Nie jeżdzij po moim sumieniu, pilnuj swojego i nie myśl że ci starzy okradani raz po raz patrzą w Rydzyka jak w obraz. Za dużo straciliśmy ,żeby nie mieć pojęcia o tym co się dzieje. Natomiast nikt mi nie wmówi że gdyby nie "Kaczory" to byłoby niebo na ziemu, ty też. Odpowiedz Link Zgłoś
filc1957 Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 15:04 Oto prawda płynąca z ust Twojego Prezydenta: Marzec 2005 rok / antena RMF FM RMF FM: Czy w przyszłej kadencji Sejmu będzie możliwa sytuacja kiedy partia poprze ludzi mających kłopoty z prawem ? Lech Kaczyński: "Nie ma takiej możliwości. PIS jest partią ludzi praworządnych, którzy dążą do rozliczeń krzywd. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sądu lub przeciwko komu toczą się sprawy sądowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS". RMF FM: Czyli poparcie dla takiego polityka jak na przykład Andrzej Lepper gdyby starał się o fotel marszałka jest niemożliwe? Lech Kaczyński: "Nie ma takiej możliwości. Najwyższe funkcje w państwie muszą sprawować ludzie czyści jak łza. Andrzej Lepper udowodnił, że ma za nic prawo i jest politycznym awanturnikiem. Poparcie PISu dla tego polityka w jakiejkolwiek sytuacji jest nierealne." Odpowiedz Link Zgłoś
1934r.1.1 Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 17:31 filc1957 napisał: > Oto prawda płynąca z ust Twojego Prezydenta: > > Marzec 2005 rok / antena RMF FM > RMF FM: Czy w przyszłej kadencji Sejmu będzie możliwa sytuacja kiedy partia > poprze ludzi mających kłopoty z prawem ? > Lech Kaczyński: "Nie ma takiej możliwości. PIS jest partią ludzi praworządnych, > którzy dążą do rozliczeń krzywd. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sądu lub > przeciwko komu toczą się sprawy sądowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS". > > RMF FM: Czyli poparcie dla takiego polityka jak na przykład Andrzej Lepper gdyb > y > starał się o fotel marszałka jest niemożliwe? > Lech Kaczyński: "Nie ma takiej możliwości. Najwyższe funkcje w państwie muszą > sprawować ludzie czyści jak łza. Andrzej Lepper udowodnił, że ma za nic prawo i > jest politycznym awanturnikiem. Poparcie PISu dla tego polityka w jakiejkolwiek > sytuacji jest nierealne." > łże jak pies. Korporacja dyplomacji z okresu Geremka to była dobra szkoła. teraz takiej nie ma bo Ta generacja odchodzi, naśladowców nie ma. Adaptacje podobne do Fotygi to tylko nieudane prowizorki- wyniki widzimy, płakać się chce. Odpowiedz Link Zgłoś
czytelniko Grizwold ma 100% racji 09.03.07, 14:40 Endekoidalna dyktatura kartofli czyli pomieszanie komunizmu z faszyzmem. pl.wikipedia.org/wiki/Roman_Kry%C5%BCe Odpowiedz Link Zgłoś
herr_borys Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 15:47 TO JEST PRZYZNANIE SIĘ DO WŁASNEJ PORAŻKI DYPLOMATYCZNEJ NA SCENIE MIĘDZYNARODOWEJ !!! Odpowiedz Link Zgłoś
jurekpy Chylę głowę przed prof.Geremkiem 09.03.07, 17:06 W całej tej paranoi,w którą wciągnęli nas bracia jest jedno pocieszenie : Oni się kompromitują coraz bardziej każdego dnia. Trzmymajcie bracia tak dalej a wkrótce nikt już nie będzie miał wątpliwości na kogo postawić w następnych wyborach. Ojciec Dyrektor też nie pomoże bo kurczy mu się elektorat w przyczyn naturalnych. Odpowiedz Link Zgłoś
raven40p Polski wizerunek na swiecie 09.03.07, 17:23 Panie Kolego. Jedyne co pan potrafi to opluwac prezydenta i ludzi, ktorzy walcza z mafijnymi strukturami w Polsce. Polski wizerunek na swiecie nie cierpi tak bardzo jak pan to sugeruje, przynajmniej nie w tych kregach, ktore z powodu zagrozenia ich interesow swiadomie uprawiaja antypolska i antyrzadowa propagande. Odpowiedz Link Zgłoś
stan123 Oj boli, mocno boli jak sie dobieraja do skory ... 09.03.07, 17:33 Wystarczy porozmawiac sobie z kluczowymi ludzmi po Polskich ambasadach w USA czy w Europie i od razu bedziecie wiedzieli o czym mowi p. Kaczynski. Sam sie dziwilem kiedy ludzie w Kraju dojrza ta sytuacje. Te ataki na p. Kaczynskiego tez sa dosc znamienne bo boli, bardzo mocno boli jak sie dobieraja do skory tzw. 'dyplomatycznej elicie", zapoczatkowanej nota bene przez pana Skubiszewskiego, chyba bliskiego "krewnego" p. Gieremka. Odpowiedz Link Zgłoś
buszek3 Kaczynski ma racje!to tez korporacja pro-izraelska 09.03.07, 13:00 bo 80-90? liczacych sie stanowisk w MSZ zajeli ludzie, ktorzy, z uwagi na pochodzenie??, interes Izraela ( wojna w Iraku etc.etc ) stawiali i stawiaja ponad sprawy polskie.. MSZ objelo towarzystwo wzajemnej adoracji. Fatyga jest dobrym ministrem .. ale zastala nielatwa sytuacje personalna.. Odpowiedz Link Zgłoś
peryklejtos Re: Kaczynski ma racje!to tez korporacja pro-izra 09.03.07, 13:08 buszek3 napisał: Fatyga jest > dobrym ministrem .. ale zastala nielatwa sytuacje personalna.. a to dobre, nawet jej nazwiska nie potrafisz napisać poprawnie, za to w sprawach MSZ uważasz się za eksperta hehe Odpowiedz Link Zgłoś
homo.homini.lupus.est Kaczyńscy sami 09.03.07, 13:33 są proizraelscy i proamerykańscy. Bardziej niż Geremek. Odpowiedz Link Zgłoś
ar.co Re: Kaczynski ma racje!to tez korporacja pro-izra 09.03.07, 13:45 Słusznie. Największym problemem w niełatwej sytuacji personalnej zastanej przez p. Fotygę (czyżby pomyłka feudowska z twojej strony? Znacząca!) jest p. Fotyga. Po jej odejściu - możliwie jak najszybszym - sytuacja stanie się znacznie łatwiejsza. Ale pewne plusy są: przy całej postępującej degrengoladzie tej władzy obecnie nie jestem w stanie wyobrazić sobie, że kolejny minister mógłby być gorszy. Ale może się mylę... Odpowiedz Link Zgłoś
stefan331 Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporacja.. 09.03.07, 13:00 Polska podnosi sie z kolan i niektórym to przeszkadza. tak trzymać panie prezydencie! Odpowiedz Link Zgłoś
revelstein Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 13:02 Jaki wzrost taki rozum, jaki rozum takie myśli. revelstein.blox.pl Odpowiedz Link Zgłoś
peryklejtos Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 13:07 Nie pij tyle człowieku. Nadużywanie alkoholu powododuje urojenia. Odpowiedz Link Zgłoś
tantiemo Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 13:09 O prostych dla prostych... www.literatura.zapis.net.pl/okresy/20leciemiedzywojenne/Tuwim/do_prostego.htm Odpowiedz Link Zgłoś
lahdaan Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 13:14 W tej konkretnej sytuacji atakujacym jest Prezydent. Odpowiedz Link Zgłoś
shithead Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 13:24 Najgorzej jak sie ma glowe zbyt blisko dupy(normalne w Pissie). Zawartosci sie mieszaja!!! Piss & Shit Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 14:25 stefan331 napisał: > Polska podnosi sie z kolan i niektórym to przeszkadza. tak trzymać panie > prezydencie! Wyklazałeś proletariacką czujność Stefanie, a kiedy Poslska była na kolanach ? czy aby nie w tym momencie kiedy za uścisk dłoni Busha musieliśmy zapłacić wysłaniem naszych żołnierzy do Afganistanu. Ten moment masz na myśli mocherowy misiczku ? Odpowiedz Link Zgłoś
q_vw stefan331 09.03.07, 15:42 Jasne, Polska tak bardzo podnosiła się z tych kolan, że wyrżnęła głową w sufit, stąd te głupoty Kaczyńskich... Weź nie wypisuj tych kaczych bredni o podnoszeniu z kolan, widać, że g... wiesz o świecie i szczególnie o UE. UE oczekiwała, że Polska będzie prowadziła polityke zagraniczną i wewnątrzujnijna jak przewidywalny, wielki kraj, mający duży potencjał... UE pomysliła się, mamy małe, zakompleksiałe i nieudolne rządy, a wszystkiemu tradycyjnie winne sa garbate krasnoludki szczające do mleka... jak za komuny... Odpowiedz Link Zgłoś
uklad_wcielony Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 16:04 stefan331 napisał: > Polska podnosi sie z kolan i niektórym to przeszkadza. Jeśli zamienić "Polska" na "Rosja", to mamy cytat z Putina. Komentarz sobie daruję. Odpowiedz Link Zgłoś
leszek.st37 Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 16:55 .. a niektórzy dalej na kolanach. Odpowiedz Link Zgłoś
7-e Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 21:55 stefan331 napisał: > Polska podnosi sie z kolan i niektórym to przeszkadza. Czy chodzi tu o Rydzyka? Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Lech Kaczyński: wczoraj bredził brat, dziś ja 09.03.07, 13:00 Dodaje, że "podziwia dzielność" Anny Fotygi. - Jest obiektem tak wielkiej agresji, że niejeden mężczyzna by tego nie wytrzymał - mówi Lech Kaczyński. **************************************** Fotyga jest zadufaną w sobie, nic nie rozumiejącą blondynką. Meller wykorzystał nadarzającą się okazję i zrezygnował ze współpracy z próbującym go traktować instrumentalnie Kaczyńskim. I na miejsce Mellera Kaczyński znalazł sobie Fotygę, do spółki z którą zdemolował polską dyplomację. Lech Wałęsa: "Mamy durnia za prezydenta". Odpowiedz Link Zgłoś
hella11 Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporacja... 09.03.07, 13:01 Nowy dzien - nowa obelga! Tym razem dyplomaci i prof. Bartoszewski. Korporacja Bartoszewskiego? Co to znowu za cudenko? Cale szczescie, ze jutro sobota a pojutrze niedziela. Mam nadzieje, ze premier tez pojdzie odpoczywac. A zatem do poniedzialku! Ciekawe swoja droga, kto w poniedzialek popadnie w nielaske pana premiera. Odpowiedz Link Zgłoś
hella11 Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 13:07 Ach, to prezydent wymlaskal te obelgi! Zreszta to wszystko jedno. Obaj niewiele warci! Odpowiedz Link Zgłoś
1utek Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 13:45 Niech żyje cesarz. Cesarz Abisyni. Odpowiedz Link Zgłoś
7-e Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 22:07 Czy on sam na to wpadł, czy mu Macierewicz podsunął? Odpowiedz Link Zgłoś
lobotomia_story Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 13:02 amdrzej11 napisała: > Swiete slowa! chyba śnięte... Odpowiedz Link Zgłoś
ja-kub Fotyga to zakompleksiona idiotka. 09.03.07, 13:03 Wiem z pierwszej ręki że to kobieta, podobnie jak kaczyńscy, zakompleksiona i z manią prześladowczą. Pewnego razu była taka dyskusja z jednym z urzędników: "A czemu nie umieścił pan tutaj informacji o moim spotkaniu z Condolenzą Rice?". Owo "spotkanie", w rzeczywistości wyglądało tak: Szła Rice korytarzem, zagadnęła do Fotygi "Cześć, czytałaś mój raport?" i poszła nie czekając na odpowiedź. Takich rodzynków jest więcej, dużo więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
greetgreet tępa baba - mam nadzieje że nie wytrzyma... 09.03.07, 13:03 wystarczy na nią spojrzeć - tępota aż bije z jej oblicza, a jak przemówi to już nie pozostawia złudzeń co do swojej głupoty i niekompetencji. Odpowiedz Link Zgłoś
eloman A co opanowało Kaczyńskiego? 09.03.07, 13:03 to już zakrawa na choroę psychiczną Odpowiedz Link Zgłoś
vanilla.dream vanilla: Polskę opanowała korporacja kacza.. 09.03.07, 13:04 korporacja frustratów i kompletnych nieudaczników. Fotyga nadaje się do magla, ten nadęty i leniwy bufon, tak zaciekle ją broniący hańbi kraj, wygrzewając kuprem prezyencki fotel. Odpowiedz Link Zgłoś
hamlet1111 Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 13:05 Lech i Jarosław grają o nagrodę "srebne usta". Musimy ich zrozumieć... Odpowiedz Link Zgłoś
mike1976 Re: Może jest świetna...do matkowania kurduplom. 09.03.07, 13:14 halfliner napisał: > Może jest świetna...do matkowania kurduplom. Buuuuhahahaha :))) Odpowiedz Link Zgłoś
aradian Re: Może jest świetna...do matkowania kurduplom. 09.03.07, 18:46 Okazuje się, że Kuba Wojewódzki to też dla was autorytet.A to gratuluję. Odpowiedz Link Zgłoś
s-k-i-n Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporacja.. 09.03.07, 13:05 ma tu Lechu rację.. szkoda ze jego żona dała ostatnio plamę w sparwie aborcji.. Odpowiedz Link Zgłoś
pisubek dlaczego obciecie wlosow pociaga za soba obciecie 09.03.07, 13:10 resztek rozumu? Odpowiedz Link Zgłoś
irena1949 Re: dlaczego obciecie wlosow pociaga za soba obci 09.03.07, 13:14 --Takiej beznadziejnej baby w rządzie jeszcze nie widziałam. Irena Odpowiedz Link Zgłoś
gordon21 Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 14:04 Jesteś prawdziwym skinem, czy jesteś tylko głupi?? Odpowiedz Link Zgłoś
jacenciak ...a L.Kaczyńskiego opanowało szaleństwo... 09.03.07, 13:06 Obaj panowie K. komplenie stracili kontakt z rzezywistością. Wszędzie "układy", "korporacje", "ubecy", "związki tajemne" itp. ... Szkoda słów na komentowanie tego szaleństwa. Działalność bliźniaków kwalifikuje się do Trybunału Stanu. I tyle! Odpowiedz Link Zgłoś
stara_twojej_starej Re: ...a L.Kaczyńskiego opanowało szaleństwo... 09.03.07, 13:55 jacenciak napisał: > Obaj panowie K. komplenie stracili kontakt z rzezywistością. > Wszędzie "układy", "korporacje", "ubecy", "związki tajemne" itp. ... > Szkoda słów na komentowanie tego szaleństwa. Działalność bliźniaków kwalifikuje > > się do Trybunału Stanu. I tyle! > Ależ te dwa smarki staną przed Trybunałem Stanu... A jeśli nie, naród sam wymierzy sprawiedliwość, spychając tych pętaków na margines polityczny, już na zawsze. Stojąc z boku, w cieniu, będą sobie mogli pluć... ---- swsts.blox.pl/html Odpowiedz Link Zgłoś
kolargolo poza Lechem Kaczynskim 09.03.07, 15:09 nikt nie uwaza ze Fotyga to dobry minister. To swiadczy nawet bardziej o prezydencie a nie o minister Fotydze niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
adamk017 Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 13:07 " spieprzaj dziadu " Odpowiedz Link Zgłoś
osx Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporacja.. 09.03.07, 13:07 Wszędzie spiski, kiedy lustracja babć klozetowych? Odpowiedz Link Zgłoś
kpaxxx Kaczyński ty czubku !!! 09.03.07, 13:07 Powinieneś się leczyć bo wszędzie tylko widzisz układy, szare sieci i korporacje ... Odpowiedz Link Zgłoś
bronimir Wytrzymuje bo, nic z tego nie rozumie. 09.03.07, 13:07 Wykonywać polecenia ignorantów Kaczyńskich to całe jej zadanie. Ona to wytrzymuje. Odpowiedz Link Zgłoś
tetradrachma ten "bardzo wybitny prawnik" (wg jego okreslenia) 09.03.07, 13:09 nie rozumie, ze w słuzbie dyplomatycznej powinni pracowac ludzie, którzy międzynarodowe prawo publiczne, prywatne, zasady protokołu dyplomatycznego (nie wspominając o językach) mają w małym palcu ! Odpowiedz Link Zgłoś
irena1949 Re: ten "bardzo wybitny prawnik" (wg jego okresle 09.03.07, 13:15 tetradrachma napisał: > nie rozumie, ze w słuzbie dyplomatycznej powinni pracowac ludzie, którzy > międzynarodowe prawo publiczne, prywatne, zasady protokołu dyplomatycznego (nie > > wspominając o językach) mają w małym palcu ! On w małym palcu ma tylko paznokieć. Odpowiedz Link Zgłoś
irena1949 Re: ten "bardzo wybitny prawnik" (wg jego okresle 09.03.07, 13:20 irena1949 napisała: > tetradrachma napisał: > > > nie rozumie, ze w słuzbie dyplomatycznej powinni pracowac ludzie, którzy > > międzynarodowe prawo publiczne, prywatne, zasady protokołu dyplomatyczneg > o > (nie > > > > wspominając o językach) mają w małym palcu ! > > > On w małym palcu ma tylko paznokieć. Przepraszam Ona w małym palcu ma tylko paznokieć Odpowiedz Link Zgłoś
wiren Lech Kaczyński: ------- jak nie opluć.. 09.03.07, 13:09 to osr.. , ważne aby coś się przylepiło, a odpowiedzialności za to co się mówi "ZERO" Odpowiedz Link Zgłoś
shithead Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 13:11 Poprostu glupi katobolszewicki wal(au). Wal sie chamie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
por1 Re: Lech Kaczyński: Dyplomację opanowała korporac 09.03.07, 13:18 Lepiej być w korporacji Geremka (autorytet i prestiż w świecie), niż w korporacji Lecha K.(wstyd i kompromitacja w sprawach zagranicznych).P. Fotyga nadaje się na posłusznego klakiera poczynań braci ,ale nie do dyplomacji(brak wizerunku, pomysłów, nieobecność na spotkaniach, no i brak fryzury). Odpowiedz Link Zgłoś