Dodaj do ulubionych

"Istnieje plan, który załatwi sprawę ochrony ży...

19.03.07, 23:09
i znowu bełkot...

Ci biedni bracia chyba naprawdę są chorzy...
Obserwuj wątek
    • ostra_siostra Obywatelki? 19.03.07, 23:09
      Polki "dziękują" PiS-owi za "pewnego rodzaju ochronę"...
      • ukropp "pewnego rodzaju" bzdury... 19.03.07, 23:31
        kolejny pic. blablanie z ktorego nic nie wynika procz fermentu... zalosne
        • poszczeklu Rządzą nami półgłówki. 19.03.07, 23:33
          A kto ich wybrał?
          • util To prawda. 20.03.07, 00:02
            Wśród tylko najbliższych sasiadów znalazłbym bardziej odpowiednich ludzi na stanowiska rządowe niż tacy 'natural born losers' jak Lepper, Giertych, Kalata, Wiechecki, Macierewicz czy Fotyga.

            A bełkot Jarka jest obrzydliwy, ale on juz nie potrafi inaczej mówić. W dodatku wydaje mu się jeszcze, że "coś" jednak powiedział. Loser.
          • wroxi Jak to, kto ich wybral.? Tez polglowki. 20.03.07, 00:03
            Jak to, kto ich wybral? Tez polglowki.
    • vomitorium1 "Istnieje plan, który załatwi sprawę ochrony ży... 19.03.07, 23:12
      PREZES enigmatyczny jakiś
      • maruda.r Istnieje plan, który nie istnieje 20.03.07, 05:36
        vomitorium1 napisał:

        > PREZES enigmatyczny jakiś

        ***************************************

        Raczej niemrawy intelektualnie.

    • uu1 "Istnieje plan, który załatwi sprawę ochrony ży... 19.03.07, 23:12
      "Poprawka wyciąga dłoń do pań, które znalazły się w sytuacjach wyjątkowych"
      Szwagier do perfekcji opanował język którym posługiwano się za głęboko
      niesłusznego ustroju. Cóż, lata pod presją Układu.
      • poszczeklu To jest język, w którym pewnie pisał donosy. 19.03.07, 23:35
        Oczywiście dla dobra obsmarowywanych, którzy, co za debile, nie wiedzieli jakie
        uroki ma więzienie na Rakowieckiej.
        • mikolaj.plank Re: To jest język, w którym pewnie pisał donosy. 20.03.07, 06:06
          "wyciągnięta ręka poprawki" - niech zyje polszczyzna. Ratunku
    • jas Jarus 19.03.07, 23:13
      Popatrzcie na twarz tego d.e.b.i.la. Jestem za a nawet przeciw.Jego twarz nie
      przypomina Kartofla.To twarz idioty.Podobnie jak jego przekonania.Josi
      Wisarionowicz Stalin sie klania Panie Kaczynski.Jego twarz nie znosi znamion
      myslenia.To roslina. A rosliny nie mysla.Rosliny wegetuja.Idz Jarek w
      p.i.z.du. wstydu oszczedz.
      • pies_na_prawizne Re: Jarus 19.03.07, 23:40
        nie wiem czy nie jestem twoim blizniakiem ze zle zrobionej aborcji, prosciej
        mowiac z chybionej skrobanki: mysle jota w jote jak ty, dziwne prawda?????




        UWAGA:
        gluchoPiSy+koalicja+IMMAM Torunski dzialaja jak lek psychotropowy - nie
        polykac, przed uzyciem skonsultowac sie z twoim najlepszym farmaceuta, czyli z
        twoim sumieniem
      • moon5 Re: Jarus 19.03.07, 23:52
        Obaj Kaczyńscy maja dziś w portalu wyjątkowo nieudane zdjęcia.
    • planeta123 "Istnieje plan, który załatwi sprawę ochrony ży... 19.03.07, 23:15
      Prosze mi podac adres Pana Lepera i Giertycha.
      Jsk bede umierac to sie do nich zglosze.
    • radical37 Art 30 będzie zmieniony 19.03.07, 23:17
      LPR+PIS+Samoobrona+ wiekszość PSL + część PO ! Bujajcie się aborterzy ! 2/3 nie
      będziecie mieli nigdy !
      • wikal Re: Art 30 będzie zmieniony 19.03.07, 23:45
        Niech zdychają baby! Brawo dla tych, co kobiety mają za podludzi! I czym się
        chwalicie antyaborcyjne oszołomy? Obrzydliwi po prostu jesteście, tak, że
        wywołujecie mdłości. Zapłacicie za to, że nie macie serca i gardzicie kobietami
        już niedługo. Będzie nawet 3/4. A PO jest skończona, jeśli zagłosuje za takim
        świństwem i o tym wie.
        • radical37 Re: Art 30 będzie zmieniony 20.03.07, 00:23
          część PO zagłosuje , ale to tylko zablokuje możliwość liberalizacji ustawy w
          przyszłości , nie zaostrzy w stosunku do stanu obecnego ! słuchasz uchem czy
          brzuchem ?
          • migg.migg Re: Art 30 będzie zmieniony 20.03.07, 11:43
            radical, czytales ekspertyzy?
            zdania ekspertow sa podzielone
            moze zaostrzyc. moze tez uniemozliwic in vitro.
            sluchales uchem, co na ten temat mowi jurek, wierzejski, etc?
        • paula266 Re: życie zygoty ważniejsze niż życie człowieka? 21.03.07, 12:44
          wikal napisała:

          > Niech zdychają baby! Brawo dla tych, co kobiety mają za podludzi! I czym się
          > chwalicie antyaborcyjne oszołomy? Obrzydliwi po prostu jesteście, tak, że
          > wywołujecie mdłości. Zapłacicie za to, że nie macie serca i gardzicie
          kobietami już niedługo. Będzie nawet 3/4. A PO jest skończona, jeśli zagłosuje
          za takim świństwem i o tym wie.

          Lepiej żeby kobieta umarła przy porodzie niż żeby usunęła ciążę? życie zygoty
          jest ważniejsze niż życie człowieka? Te prawicowe oszołomy naprawdę traktują
          kobiety jak podludzi...
    • a.giotto Jarek rozegra to po mistrzowsku... 19.03.07, 23:17
      Polska liczy dziś na PIS i nie zawiedzie się.
      • uu1 Re: Jarek rozegra to po mistrzowsku... 19.03.07, 23:26
        a.giotto napisał:

        > Polska liczy dziś na PIS i nie zawiedzie się.
        Tajna łączność rządowa. Nietajna akcja Kandahar.Kuraś na cokoły. Autostrady
        Polaczka. CBA, CBŚ, ABW, AW, ZKW, ZWW. "Ku.., bo ci łeb odstrzelę". Kluska for
        everybody. Jest Gut.
        PS. Żeby Polska była Polskom - jak mówi pewien inteligent z Żoliborza.
      • radical37 Re: Jarek rozegra to po mistrzowsku... 19.03.07, 23:32
        Rokita też wdycha ?
      • wikal Re: Jarek rozegra to po mistrzowsku... 19.03.07, 23:47
        Nie wypowiadaj się w imieniu Polski, bo nikt ci nie dał takiego prawa.
        • radical37 Re: Jarek rozegra to po mistrzowsku... 20.03.07, 00:25
          :0 nudzisz
          • pytajniak czarnobiałe 20.03.07, 00:38
            Czy tu nie chodzi o to że czarne to białe,
            ale białe to nie czarne?
    • vomitorium1 "Istnieje plan, który załatwi sprawę ochrony ży.. 19.03.07, 23:23
      PANIE PREZES
      z tą ustawą
      to jak z dziewictwem
      raz spieprzona
      to na zawsze
      • radical37 Re: "Istnieje plan, który załatwi sprawę ochrony 19.03.07, 23:34
        30.03.br się obudzisz !
    • babaqba "Istnieje plan, który załatwi sprawę ochrony ży.. 19.03.07, 23:24
      "Obecny poziom ochrony życia" to cicha eutanazja przez zaniechanie. Jak jest forsa do wzięcia (moja
      składka zdrowotna) to jest komu. Jak jestem chory, to nie ma komu mnie leczyć i muszę bulić prywatnie.
      Pan, Panie Premierze być się lepiej w dole z szambem ze wstydu schował, niż pieprzył dłużej takie
      farmazony. "Chroni" się życie moruli i polityków. Reszta może zdychać, bo już ochrzczona. Stopień
      złajdaczenia przekracza wszelkie granice. Urban przy nich to wzór moralności i prawości (wiem, obrażam
      Urbana, on nie żyje w kłamstwie a jego inteligencji nie da się nic zarzucić).
      • bluevabank Re: "Istnieje plan, który załatwi sprawę ochrony 19.03.07, 23:27
        Racja !!!!
      • radical37 eutanazja dla SBeków 19.03.07, 23:35
        i tyle o Urbanie ...
        • uu1 Re: eutanazja dla SBeków 19.03.07, 23:42
          Urban był esbekiem?
          • radical37 Re: eutanazja dla SBeków 20.03.07, 00:04
            był
            • uu1 Re: eutanazja dla SBeków 20.03.07, 00:16
              Rewelacja. Napisz coś więcej.
              • radical37 Re: eutanazja dla SBeków 20.03.07, 00:26
                wszystko będzie na liście współpracowników opublikowanej przez IPN
                • skrytyzjadaczparowek Re: eutanazja dla SBeków 20.03.07, 01:50
                  Oszolomie idz sie walic w ten bezmyslny leb.
    • czarnycenzor Słuszna decyzja Gazety o autocenzurze w portalu 19.03.07, 23:25
      Jeszcze lepszą metodą jest uniemożliwienie wypowiedzi na tym forum.
      Gawiedź może czytać, jak umie.
      Natomiast jej myśli są z gruntu rzeczy wypaczone i dlatego szkodliwe dla
      czytających prostaków.
      Brawo gazeto!!!!!!!!!
      Bać się o Dyrektora należy zawsze i wciąż.
      ON odnowi całą IV RP I GAZETE.
      Amen.
    • czarek62 Oukej! A o co mu "GO"? 19.03.07, 23:38
      Macie w Polsce jakiegos tlumacza tego ulomnego blizniaka z jezyka "po naszymu"
      na jezyk polski? Mowa-trawa, cos w rodzaju mojego tytulu, nie jest chyba
      najlepsza wizytka szefa rzadu, pod warunkiem, ze to jest kraj demokratyczny
      jeszcze. Jezeli nie-demokratyczny, to moze sobie mowic, co chce, wtedy wszystko
      jest swiete!
    • wikal "Istnieje plan, który załatwi sprawę ochrony ży.. 19.03.07, 23:40
      "Pewnego rodzaju ochrona kobiety ciężarnej". Obrzydliwość! Kobieta ciężarna
      nie zasługuje na pełną ochronę, wszak nie jest człowiekiem. O jej życie nikt
      się troszczy. Zamilknij cyniczny hipokryto, bo nie masz w domu kobiety, którą
      chciałbyś chronić. Tylko kota. Chcesz chronić życie? Każde, tylko nie kobiety.
      Niedobrze mi, jak coś takiego czytam.
      • pies_na_prawizne a ten plan to wykastrowanie idiotow,i po klopocie! 19.03.07, 23:42






        UWAGA:
        gluchoPiSy+koalicja+IMMAM Torunski dzialaja jak lek psychotropowy - nie
        polykac, przed uzyciem skonsultowac sie z twoim najlepszym farmaceuta, czyli z
        twoim sumieniem
      • pies_na_prawizne Re: "Istnieje plan, który załatwi sprawę ochrony 19.03.07, 23:44
        Niedobrze mi, jak coś takiego czytam.

        --------------------------------


        a mnie jak nie tylko czytam, ale kiedy jego i kopii ryja ogladam



        UWAGA:
        gluchoPiSy+koalicja+IMMAM Torunski dzialaja jak lek psychotropowy - nie
        polykac, przed uzyciem skonsultowac sie z twoim najlepszym farmaceuta, czyli z


    • dorotahgw A z Toba "tymoteo" - wszystko w porzadku? 19.03.07, 23:43
      Czujesz sie dobrze?
      • haryjesion O rany. 19.03.07, 23:56
        To też ze mną niedobrze. Tak jak ze wszystkimi, którzy nie zgadzają się z pIs
        (s). Z drugiej strony ochrona życia w Polsce nie powinna zaczynać się w brzuchu
        kobiety tylko w naszej świadomości. Biedne będą rodzić bo nie mają kasy na
        usunięcie a bogate pojadą za granicę. Niech Kaczyńscy zajmą się lepiej naprawą
        państwa. Tego "taniego państwa".
        • uu1 Re: O rany. 20.03.07, 00:03
          haryjesion napisał:
          > Niech Kaczyńscy zajmą się lepiej naprawą państwa. Tego "taniego państwa".
          Przeciez cały czas nad tym pracują. Robią je coraz droższe.
    • bronimir Na razie Rząd rozwija plan eutanazji 19.03.07, 23:44
      Już zlikwidowano transplantacje, odbierze się dostęp do leków. Co jeszcze?
      • vomitorium1 Re: Na razie Rząd rozwija plan eutanazji 19.03.07, 23:54
        uważam, że rencistom powinno się zezwolić na
        przechodzenie na "czerwonych światłach"
        a jak to nie poskutkuje
        to nakazać
    • lechoo Na co ta ściema? 19.03.07, 23:52
      Od razu wprowadźcie "ochronę życia od chwili poczęcia do chwili narodzin (i ani
      sekundy dłużej)"!
      • radical37 Re: Na co ta ściema? 20.03.07, 00:09
        LPR+PIS+SAMOOBRONA+większość PSL+ część PO -->> aborterzy do Homolandii
        • lechoo Re: Na co ta ściema? 20.03.07, 00:21
          radical37 napisał:

          > LPR+PIS+SAMOOBRONA+większość PSL+ część PO -->> aborterzy do Homolandii

          Ctrl+C Ctrl+V toć wielce trudna sztuka dla takich jak radical37 -->>
          klerykałowie do Watykanu
          • radical37 Re: Na co ta ściema? 20.03.07, 00:29
            ble ble ble , argumenty stary , argumenty . Mówi ci to coś ?

            chcesz się założyć ?
            • lechoo Re: Na co ta ściema? 20.03.07, 00:39
              "LPR+PIS+SAMOOBRONA+większość PSL+ część PO -->> aborterzy do Homolandii
              "
              Ty śmiesz swoją twórczość nazywać "argumentami"?
              Zajadów ze śmiechu dostanę!
              • haryjesion Re: Na co ta ściema? 20.03.07, 00:44
                Pozwolę sobie wtrącić się, lechoo - radikal uprawia tzw. uliczną
                agitację.Czytam te jego zażarte, agresywne posty i zastanawiam się czy jest
                kobietą albo świeżo poczętym dzieckiem żeby tak twardo stać za nimi murem? Mnie
                się raczej wydaje, że to taka jego pusta, gołosłowna walka na wymysły. Brak
                konkretów.
                • lechoo Re: Na co ta ściema? 20.03.07, 00:57
                  Niestety to właśnie takie "świeżo poczęte dzieci" trafiają na Wiejską.
                  Dla tego uważam, iż należy im się przeciwstawiać a nie ignorować niezależnie od
                  tego, że prezentują pustotę i brak argumentów.
                • pytajniak haryjesion wyjaśnij 20.03.07, 01:01
                  Czy to niby kobiety stoją za nimi murem?

                  haryjesion napisał:

                  > i zastanawiam się czy jest
                  > kobietą ... żeby tak twardo stać za nimi murem?
                  • haryjesion Re: haryjesion wyjaśnij 20.03.07, 01:04
                    Czy on jest kobietą - żeby tak zażarcie bronić jej zdrowia i życia.
                    Za nimi? Tzn. za kim? Nie rozumiem pytania. Chętnie odpowiem jak mnie się
                    rozjaśni :)
                    • pytajniak Re: haryjesion wyjaśnij 20.03.07, 01:16
                      Napisałeś:
                      "Pozwolę sobie wtrącić się, lechoo - radikal uprawia tzw. uliczną
                      agitację.Czytam te jego zażarte, agresywne posty i zastanawiam się czy jest
                      kobietą albo świeżo poczętym dzieckiem żeby tak twardo stać za nimi murem? Mnie
                      się raczej wydaje, że to taka jego pusta, gołosłowna walka na wymysły. Brak
                      konkretów."

                      No to chyba wiesz co/kogo masz na myśli pisząc "stać za nimi murem".
                      Wyjaśniaj!

                      haryjesion napisał:

                      > Czy on jest kobietą - żeby tak zażarcie bronić jej zdrowia i życia.
                      > Za nimi? Tzn. za kim? Nie rozumiem pytania. Chętnie odpowiem jak mnie się
                      > rozjaśni :)
                      • haryjesion Re: haryjesion wyjaśnij 20.03.07, 01:36
                        K, wyżej wymienionych - dzieci i kobiety. OMG, lekcje polskiego; składni i
                        interpunkcji mamy już chyba za sobą, prawda? Czasami odrobina poczucia humoru,
                        umiejętności odczytania ukrytych aluzji też się przydaje.
      • pytajniak Re: Na co ta ściema? 20.03.07, 00:50
        Podobno proponuje się też wprowadzenie poprawki
        o ochronie plemnika do momentu poczęcia.

        lechoo napisał:

        > Od razu wprowadźcie "ochronę życia od chwili poczęcia do chwili narodzin (i ani
        > sekundy dłużej)"!
    • zyks Bęcwał. Polityczny trup. Ale ma nadzieję. Jak Hitl 19.03.07, 23:57
      er w schronie 25 kwietnia. Ostatnia nadzieja: Murdoch ? :-)
      • radical37 Re: Bęcwał. Polityczny trup. Ale ma nadzieję. Jak 20.03.07, 00:10
        art. 30 będzie zmieniony ! aborterzy - nigdy 2/3 nie uzyskacie !
    • guru133 Czyżby chodziło o ochronę życia kaczek 20.03.07, 00:07
      od momentu uformowania jaja?
      • radical37 Re: Czyżby chodziło o ochronę życia kaczek 20.03.07, 00:11
        art 30 będzie zmieniony , bredź swoje farmazony dalej !
        • habitus To jest artykuł 30 Konstytucji RP 20.03.07, 00:18
          W którym miejscu ma być zmieniony?
          Art. 30.
          Przyrodzona i niezbywalna godność człowieka stanowi źródło wolności i praw
          człowieka i obywatela. Jest ona nienaruszalna, a jej poszanowanie i ochrona jest
          obowiązkiem władz publicznych.
          • radical37 Re: To jest artykuł 30 Konstytucji RP 20.03.07, 00:30
            nie wiesz ?
          • haryjesion Re: To jest artykuł 30 Konstytucji RP 20.03.07, 00:32
            habitus napisał:

            > W którym miejscu ma być zmieniony?
            > Art. 30.
            > Przyrodzona i niezbywalna godność człowieka stanowi źródło wolności i praw
            > człowieka i obywatela. Jest ona nienaruszalna, a jej poszanowanie i ochrona
            jest obowiązkiem władz publicznych.

            No właśnie? Bo jak tam będzie zmiana np : "(...)obowiązkiem władz publicznych,
            które nakładają podatek VAT 300% na środki antykoncepcyjne.Zmienność przepisu
            ustawy tylko 2/3 quorum." to chyba nie będzie dobrze brzmiało, nie?:)
            Będzie się to odwoływało zapewne do przepisu szczegółowego, czyli artykuł
            Konstytucji będzie zapewniał przepisowi szczeg. zmienność tylko przy 2/3
            kworum. Cy cuś takiego.
          • antixionc Re: To jest artykuł 30 Konstytucji RP 20.03.07, 10:22
            > W którym miejscu ma być zmieniony?
            > Art. 30.
            > Przyrodzona i niezbywalna godność człowieka stanowi źródło wolności i praw
            > człowieka i obywatela. Jest ona nienaruszalna, a jej poszanowanie i ochrona jes
            > t
            > obowiązkiem władz publicznych.

            Jak to, w którym miejscu?
            Przyrodzona i niezbywalna godność zapłodnionego jajeczka, płodu oraz mężczyzny
            stanowi źródło ich wolności i praw. Jest ona nienaruszalna, a jej poszanowanie i
            ochrona jest obowiązkiem władz publicznych.
        • guru133 Re: Czyżby chodziło o ochronę życia kaczek 20.03.07, 01:06
          radical37 napisał:

          > art 30 będzie zmieniony , bredź swoje farmazony dalej !
          Tu się zgina dziób pingwina! Każda zmiana Konstytucji wymaga zatwierdzenia przez
          ogólnopolskie referendum a na to oszołomy nie mają szans!
          • haryjesion Re: Czyżby chodziło o ochronę życia kaczek 20.03.07, 01:13
            > Tu się zgina dziób pingwina! Każda zmiana Konstytucji wymaga zatwierdzenia
            przez ogólnopolskie referendum a na to oszołomy nie mają szans!



            Nie bardzo. Niestety mogą to uchwalić i nie muszą robić referendum. Wniosek
            obywatelski 100 tyś. o referendum pewnie też by wywalili do koszalina po 1szym
            czytaniu. Oszołomy.O, tu się zgodzę.
    • rusis1 Re: "Istnieje plan, który załatwi sprawę ochrony 20.03.07, 00:10
      >który pozwoli załatwić sprawę (ochrony życia) w sposób, który będzie
      >satysfakcjonujący dla Kościoła

      eee.... a dla narodu to satysfakcjonujące będzie? Kościół to nie wszyscy
      wyborcy. I pomimo bycia katolikiem nie zgadzam się z wieloma poglądami
      głoszonymi przez kościół.

      Ale cóż... pewien poseł LPR powiedział ostatnio, że naród nie powinien mieć
      prawa wypowiadać się w tej sprawie. Bo może by wyszło na to, ze naród ma inne
      zdanie niż kościół?
      • radical37 Re: "Istnieje plan, który załatwi sprawę ochrony 20.03.07, 00:12
        kiedy przestałeś być za ochroną życia ?
        • rusis1 Re: "Istnieje plan, który załatwi sprawę ochrony 20.03.07, 10:18
          Nadinterpretujesz moje słowa chyba.

          Nie przestałem być za ochroną życia, jestem jednakże za utrzymaniem obecnego
          stanu. Jest on jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Każda zmiana w konstytucji
          może doprowadzić do zaostrzenia lub złagodzenia tych przepisów (no... to drugie
          nie możliwe jest przy obecnym rządzie).

          Abstrahując od tego, że jestem przeciwny wszelkim małym zmianom w konstytucji bo
          boję się co ten rząd (którego nie popieram) może z nią zrobić.

          To co mi się nie podoba i do czego piałem to wycieranie sobie mordy kościołem i
          uzasadnianie, że sprawa zostanie załatwiona w sposób satysfakcjonujący dla
          kościoła. Można zrobić tak aby była satysfakcjonująca dla narodu? Po co mieszać
          kościół do tego? Może należałoby jednak oddzielić całkowicie kościół od polityki?
          • antixionc Re: "Istnieje plan, który załatwi sprawę ochrony 20.03.07, 10:55
            > Nadinterpretujesz moje słowa chyba.
            >
            > Nie przestałem być za ochroną życia, jestem jednakże za utrzymaniem obecnego
            > stanu.

            Przecież ludzie pokroju Wierzejskiego uważają, że kto jest przeciwko
            proponowanym zmianom w konstytucji, ten jest przeciwko ochronie życia... Wiem
            wiem, nielogiczne to i populistyczne ale cóż zrobić z takimi matołami:/
          • mnietowisi Plan czy realizacja? 20.03.07, 13:37
            K: "Istnieje plan, który załatwi sprawę ..."

            Plan niczego nie może załatwić.
            Realizacja planu może.
        • antixionc do skrajnych przeciwników aborcji... 20.03.07, 10:45
          Wiesz co radical albo sobie jaja robisz albo niestety jesteś przedstawicielem
          idotów pokroju Wierzejskiego i podobnych:/ Skoro tak trąbisz o ochronie życia
          itp., to odpowiedz mi na to:
          1. Co jest ważniejsze, życie kobiety czy też zarodka lub płodu? Czy twoim
          zdaniem kobieta, która rodząc dziecko umrze lub znacząco pogorszy się jej
          zdrowie np. zaniewidzi nie ma prawa (pamiętaj że w ustawie nie ma nic o
          OBOWIĄZKU, tylko jest pozostawione prawo wyboru) do aborcji?
          2. Czy zgwałcona dziewczynka/kobieta też twoim zdaniem nie powinna mieć prawa
          (cały czas mówimy tu o ustawowym PRAWIE a NIE OBOWIĄZKU) do aborcji. Czy zdajesz
          sobie sprawę jakie to jest cierpienie psychiczne nosić i rodzić dziecko swojego
          oprawcy?
          3. Czy uważasz, że kobieta ma OBOWIĄZEK urodzić dziecko z ciężką wadą rozwojową?
          Dziecko, które nigdy nie będzie samodzielne, a nawet nie będzie mogło ruszać
          się samodzielnie czy samodzielnie oddychać i jego życie (krótsze, bądź dłuższe)
          będzie jednym wielkim pasmem cierpień i wegetacją?

          To tyle z moich pytań, bo tylko w tych szczególnych przypadkach przysługuje
          PRAWO (NIE OBOWIĄZEK) do aborcji. Proszę o rozumne argumenty a nie odpowiedzi
          typu "nie bo nie".
    • intel-e-gent Jak zwykle brak konkretów 20.03.07, 00:18
      więc poczekajmy, aż jakieś będą...
    • feminista Re: "Istnieje plan, który załatwi sprawę ochrony 20.03.07, 00:35
      Bełkot to mało powiedziane, ja nic z tego nie zrozumiałem. O co mu chodzi ?
      Dobrze, że PK rozwija się, nich wniesie trochę świeżego powietrza na tę scenę
      polityczną.

      Aborcja musi być zalegalizowana, nie mozna dopuścić do tego, aby embrion
      decydował za ludzi !! To jakiś obłęd !!
    • radical37 dobranoc 20.03.07, 00:40
      życie to nie bajka
      • lechoo Re: dobranoc 20.03.07, 00:43
        radical37 napisał:

        > życie to nie bajka

        ale twoje życie to piaskownica
      • guru133 Re: dobranoc 20.03.07, 01:09
        radical37 napisał:

        > życie to nie bajka
        Masz rację, życie to je bitwa:)
    • kozaczek3 Wale na każdego boga musztardą kocią 20.03.07, 01:04
      I niech się oblizuje!!!!
    • pragmatyk11 www.antykaczy.blog.onet.pl 20.03.07, 01:46
      sam Jarosław Kaczyński przyznał ze zmiana konstytucji pozwala "zmienić
      konstytucję" w zmienić w stronę zaostrzenia aborcji ( a więc tym samym
      całkowitego zakazu abrocji ) - kilka sekund później premier dodał, iż nie może
      byc w obecnym państwie możliwości przymusu dla kobiet do urodzenia dziecka ( w
      trzech przypadkach w jakich dopuszcza aborcję obecne obowiązująca ustawa ).
      Warto zwrócic uwagę zarówno na hipokryzję premiera, który w ciągu kilku,
      kilkunastu sekund zaprzeczył samemu sobie - z jednej strony zapewniając o
      trwałości obecne stniejącego kompromisu, z drugiej jednak strony potwierdzając
      mozliwość zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej ( krańcowo nawet do całkowitego
      zakazu aborcji ). Jak i na pewien sposób ...obnażył swój stosunek do praw
      człowieka - stwierdzając wyraźnie, że nie sądzi aby w obecnym panstwie (
      niestety ) mozliwy był do przeforsowania całkowity zakaz aborcji...
      • frakcja-alternatywna pragmatyk - stajesz sie upierdliwy 20.03.07, 02:49
        daj se spokuj z tym reklamowanym w sile cienkim blogiem.
        tu nie linia frontu ideologicznego
      • mark.parker Panie i Władco! Królu! 20.03.07, 05:16
        Cały Naród jest Ci wdzęczny ta ze Mądre Słowapłynące z głębi Twego bogatego
        doświadczenia! Wbrew złośliwcom, nie jesteś ani dziewicą, ani połykaczką Dzieci.
        Jesteś Matką Polką - Matką Narodu. Niniejszym zgłaszam wniosek, by uczynić Cię
        Królową Polski! Co tak jakaś Zydóweczka z siedmiorgiem dzieci. Tyś Matką Całego
        Narodu. Tylko na Twoich utrudzonych Skroniach mogł spocząć korony i diademy.
        Tylko Tobie wota dziękczynne i błagalne należne są. Będziemy Cię wychwalać pod
        Niebiosa śpiewającó: Ale luja, Ale luja, Ale luuja! Będziemy Cię Tytułować
        Królową, co bezbożny Zachód od razu zrozumie jako Queen! Gdy ukażesz się tłumom
        w złotych i purpurowych ornatach, nawet niewierni ogłoszą Cię Drag Queen.
        Zaprawdę wielbione jest Imię Twoje, a Twoja Korona bronić będzie Polskę przed
        wichrem nowoczesności i liberalizmu. Odrodzi się gospodarka wymienna: za dwa
        skopki mleka dwa łokcie płótna najprzedniejszego, polskiego. Chwała Ci, Królowo!
        Narodzie, bierz się do pisania Psalmów Królewskich. Zaden Salomon nie dorówna
        Narodowi z Orłem w Koronie i Koronowaną Orlicą strzegącą polskiego gniazda,
        którego nikt już nie skala.
        PS. Następnym razem, błagamy, podziel się z nami swoim doświadczeniem na temat
        karmienia piersią czystej krwi osesków! Niech wysysają polonizm z krwią Matki, w
        imię Prezesa Moskala, Ambasadora Kobylańskiego i świętego Romana.
        • pytajniak Re: Panie i Władco! Królu! 20.03.07, 13:51
          Piękne, a co ważniejsze oddaje prawdziwe uczucia całego narodu.
          Powiedz mi tylko, czy jak go tytułujesz "Matką Narodu", to chodzi
          tu o to samo co gdy inni mówią "Qrwa Mać"?

          mark.parker napisał:

          > Cały Naród jest Ci wdzęczny ta ze Mądre Słowapłynące z głębi Twego bogatego
          doświadczenia! Wbrew złośliwcom, nie jesteś ani dziewicą, ani połykaczką Dzieci .
          > Jesteś Matką Polką - Matką Narodu. Niniejszym zgłaszam wniosek, by uczynić Cię
          > Królową Polski! Co tak jakaś Zydóweczka z siedmiorgiem dzieci. Tyś Matką Całego
          > Narodu. Tylko na Twoich utrudzonych Skroniach mogł spocząć korony i diademy.
          > Tylko Tobie wota dziękczynne i błagalne należne są. Będziemy Cię wychwalać pod
          > Niebiosa śpiewającó: Ale luja, Ale luja, Ale luuja! Będziemy Cię Tytułować
          > Królową, co bezbożny Zachód od razu zrozumie jako Queen! Gdy ukażesz się tłumom
          > w złotych i purpurowych ornatach, nawet niewierni ogłoszą Cię Drag Queen.
          > Zaprawdę wielbione jest Imię Twoje, a Twoja Korona bronić będzie Polskę przed
          > wichrem nowoczesności i liberalizmu. Odrodzi się gospodarka wymienna: za dwa
          > skopki mleka dwa łokcie płótna najprzedniejszego, polskiego. Chwała Ci, Królowo!
          > Narodzie, bierz się do pisania Psalmów Królewskich. Zaden Salomon nie dorówna
          > Narodowi z Orłem w Koronie i Koronowaną Orlicą strzegącą polskiego gniazda,
          > którego nikt już nie skala.
          > PS. Następnym razem, błagamy, podziel się z nami swoim doświadczeniem na temat
          > karmienia piersią czystej krwi osesków! Niech wysysają polonizm z krwią Matki, w
          > imię Prezesa Moskala, Ambasadora Kobylańskiego i świętego Romana.
    • vomitorium1 "Istnieje plan, który załatwi sprawę ochrony ży.. 20.03.07, 03:04
      już chciałem iść spać
      ale boję się
      zdjąć spodnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka