30.03.07, 00:43
Starbucks szybko otworzy swoją pierwsza i ostatnia kawiuarwenke w Polsced, i
jeszcze szybciej ja zamknie!
Obserwuj wątek
    • raszden Re: Starbucks 30.03.07, 02:43
      W Polsce pije sie kofeine , nie kawe .Wiec ta firma nie ma szans.
      • koham.mihnika Starbucks - amerykanski plyn udajacy kawe 30.03.07, 07:00
        paskudztwo, daleko im do kawy w Paryzu czy we Wloszech.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka