lady_godziwa 30.03.07, 00:43 Starbucks szybko otworzy swoją pierwsza i ostatnia kawiuarwenke w Polsced, i jeszcze szybciej ja zamknie! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
raszden Re: Starbucks 30.03.07, 02:43 W Polsce pije sie kofeine , nie kawe .Wiec ta firma nie ma szans. Odpowiedz Link Zgłoś
koham.mihnika Starbucks - amerykanski plyn udajacy kawe 30.03.07, 07:00 paskudztwo, daleko im do kawy w Paryzu czy we Wloszech. Odpowiedz Link Zgłoś