Dodaj do ulubionych

Bielan: Wcześniejsze wybory są bardzo prawdopod...

23.04.07, 10:19
żadnych kompromisów w nowych wyborach - tylko LiD
Obserwuj wątek
    • e150 Bielan: Wcześniejsze wybory są bardzo prawdopod... 23.04.07, 10:21
      przecież PIS chodzi tylko o stołki i realizacje zasady TKM. Zero ideowości.
      Jesli ktos ma juz tutaj idee, to chyba Jurek, ktory slowa dotrzymal i odszedl
      ze stołka marszałka.

      PO = PIS = LPR
      • konread Re: Bielan: Wcześniejsze wybory są bardzo prawdop 23.04.07, 10:39
        Tylko tak straszą przede wszystkim LPR i Samoobronę, które by już w ogóle w
        przyszłym parlamencie mogłyby się nie znaleźć.
        • skubi6 Podziękujmy Jurkowi 23.04.07, 10:41
          PiSowi życzymy, żeby w następnym sejmie miał mniej posłów niż Jurek.

          A politykom z jednego jaja życzymy szybkiej realizacji tego oto scenariusza:
          www.skubi.net/macierewicz.html
          • seroo1 Muszą być - przecież nie możemy zmarnować 2 lat 23.04.07, 10:49
            z pięciu jakie mamy na totalną demolkę gruntów ornych żeby zdążyć przed EURO-
            2012. Akurat co jak co, ale instynkt samozachowawczy PiS ma ogromny...
            • billbordowy Kaczyńscy tak radzili Ukrainie 23.04.07, 10:55
              Więc i u nas powinni rozpisać nowe wybory. Zawsze to będzie szansa na jakąś
              "pomarańczową rewolucję" przeciwko PiS-owskim oligarchom.
              • inzynier_skrzypek Bielan budzi moje obrzydzenie. 23.04.07, 11:05
                Należy do licznego grona skutecznych, ale niemoralnych polityków, dla których
                władza sama w sobie ma najwyższą wartość. Tacy jak on nie pogardzą nawet
                Samoobroną, by utrzymać się na wierzchu. Obrzydliwy. Nie tylko fizycznie.
      • dkrytyk55 Pic na wodę,fotomontaż. 23.04.07, 10:49
        Gadka pod publiczkę,my PiS chcemy budować czwartą RP,na władzy nam nie
        zależy,wilk założył owczą skórę,brawo.
      • starypiernik1 Po co zwlekać - już się rozwiążcie PiSu-ary 23.04.07, 13:17
        Śmietnik historii już na was czeka, czeka też tam odeszłe w niesławie AWS.
        Zrobiliście z Polski pośmiewisko Europy! taką Białoruś bis.
    • qawsedrftg to przecież tresura przystawek i pisowych też 23.04.07, 10:27
      bez podniety. Żadnych wyborów nie będzie.

      Nie ma i nie będzie odwrotu z drogi kaczyzmu-lepperyzmu, z drogi walki z
      układem, z drogi naprawy IV RP.
    • remis1 Bielan: Wcześniejsze wybory są bardzo prawdopod.. 23.04.07, 10:28
      To moze byc asekuracja ze strony PiS-u. Chociazby, po chwilowej euforii
      zwiazanej z Euro 2012, zrozumieli ze nie dadzą sobie rady i w takiej sytuacji
      lepiej byc kibicem.
    • milena.rl i dobrze. Głosuję na LiD. 23.04.07, 10:28
      I mam nadzieję że Olejniczak otworzy archiwa IPN-u.
      I raz na zawsze skończy się latanie z teczkami. I nie będzie na przyszłość
      pretekstu do powrotu kaczkopodobnych, którzy z IPN zrobili swoje "ministerstwo
      prawdy".
      • qawsedrftg a ja zawsze głosowałem na UW 23.04.07, 10:30
        ale umarła i już jej nie ma :)

        co, jakaś młodzieżówka zaczyna ofensywę?
        • sobekx to głosuj na demokratów z LiD 23.04.07, 12:10
          najbezpieczniejszy wybór - głosu już nie zmarnujesz, na betona z SLD nie
          trafisz, do POPiSu się nie przyłożysz, poprzesz liberalną demokrację,
          Giertychowi zrobisz na złość - same plusy!
          • misad36 Re: to głosuj na demokratów z LiD 23.04.07, 13:22
            A co uzyskam glosujac na LID? (oczywiscie jesli zapomne jak rzadzili w latach
            2001-2005).
            • milosnik_watykanu Re: to głosuj na demokratów z LiD 23.04.07, 13:30
              misad36 napisał:

              > A co uzyskam glosujac na LID? (oczywiscie jesli zapomne jak rzadzili w latach
              > 2001-2005).
              krasc kradli , ale owoce wzrostu gospodarczego widac jak na dloni , nawet
              niedawno ekspert gospodarczy PISu niejaki junkier napisal ze w tamtym roku
              powstało 600tys nowych miejsc pracy , raczej PIS tego nie zrobił
            • sobekx Re: to głosuj na demokratów z LiD 23.04.07, 14:03
              nie jestem w stanie nic zagwarantować, dobrze wiemy jak wyglądają rządy w
              Polsce, wszyscy rozczarowują prędzej czy później;
              ale może mniejszy klerykalizm, bardziej świecką szkołę, poszanowanie
              konstytucji i demokracji, mniej agresji słownej i gotowość współpracy z
              przeciwnikami politycznymi?
              oczywiście polecam demokratów, którzy nie rządzili w latach 2001-2005
      • pierot6 PIS-LPR-Samoobrona...Do lamusa buraki ! 23.04.07, 10:31
      • liberum.veto Re: i dobrze. Głosuję na LiD. 23.04.07, 10:46
        milena.rl napisała:
        > I mam nadzieję że Olejniczak otworzy archiwa IPN-u

        Nie bądź naiwna, już je Michnik raz "otwierał".
        • liberum.veto Re: i dobrze. Głosuję na LiD. 23.04.07, 10:49
          Prędzej LPR za aborcją zagłosuje, niż postkomuniści dopuszczą do ujawnienia
          prawdy o "porządnych ludziach z SB".
    • palestrina2005 Jaki LiD - LiD to przefarbowany SLD/PZPR 23.04.07, 10:32
      Nazywaj rzeczy po imieniu a nie oszukujesz forumowiczów...

      PZPR zmienił nazwę na SdRP potem zmienił nazwę na SLD, a potem skompromitowany
      chce iść do wyborów jako LiD....
      A więc LiD = PZPR tylko zmienili dla niepoznaki nazwę...
      • kargulopawlak W przeciwieństwie do ciebie bolszewiku 23.04.07, 10:39
        ludzie potrafią sami myśleć
      • pierot6 palestrina2005.. przefarbowany esbek... 23.04.07, 10:42
        na bolszewika z PISkomuny..
        • joushua Palestrina jest tylko sfrustrowana i zagubiona... 23.04.07, 12:38
          potrzebuje pomocy...Cieplego slowa, usmiechu...
      • joushua Prawda jest taka, ze najwieksza komuna jest PiS... 23.04.07, 12:33
        To ty nazywaj rzeczy po imieniu. Dla przykladu: syjonistyczny czerwony
        prokurator Wasserman to niby za jakiego rezimu kariere robil?
      • koloratura1 Re: LiD to przefarbowany SLD/PZPR 23.04.07, 13:16
        palestrina2005 napisał:

        > Nazywaj rzeczy po imieniu a nie oszukujesz forumowiczów...
        >
        > PZPR zmienił nazwę na SdRP potem zmienił nazwę na SLD, a potem skompromitowany
        > chce iść do wyborów jako LiD....
        > A więc LiD = PZPR tylko zmienili dla niepoznaki nazwę...

        Bzdury klepiesz, jak zresztą zawsze...
        Frasyniuk i Onyszkiewicz to SLD?
        • palestrina2005 Re: LiD to przefarbowany SLD/PZPR 23.04.07, 13:20
          > Bzdury klepiesz, jak zresztą zawsze...
          > Frasyniuk i Onyszkiewicz to SLD?

          Kilka "przylepek" podczepiejących się pod SLD bo sami nie są w stanie
          przekroczyć progu wyborczego, a PO ich nie chce...
      • kralik111 Re: Jaki LiD - 23.04.07, 13:43
        palestrina2005 napisał:

        > Nazywaj rzeczy po imieniu a nie oszukujesz forumowiczów...
        >
        > PZPR zmienił nazwę na SdRP potem zmienił nazwę na SLD, a potem
        skompromitowany
        > chce iść do wyborów jako LiD....
        > A więc LiD = PZPR tylko zmienili dla niepoznaki nazwę...

        No tak palestrina, ale prawda jest rowniez to, ze PiS nie ma mniej
        pezetpeerowcow w swoich szeregach niz cala LiD...:))))))))))))))))))))))
        • palestrina2005 Delikatnie mówiąc - mijasz się z prawdą... 23.04.07, 13:48

          • kralik111 Re: Delikatnie mówiąc - mijasz się z prawdą... 23.04.07, 13:51
            Delikatnie mowiac, udowodnij to trzpieniu...:)))))))))))))))))))))))))))))))))))
            • palestrina2005 Kulturalniej proszę... 23.04.07, 14:04
              W "LiD" wszyscy na górze to byli członkowie PZPR. Nie oszukujmy się Olejniczak
              to tylko marionetka...
              • kralik111 Re: Kulturalniej proszę... 23.04.07, 14:11
                palestrina2005 napisał:

                > W "LiD" wszyscy na górze to byli członkowie PZPR. Nie oszukujmy się
                Olejniczak
                > to tylko marionetka...


                Czy nazwanie kogos kto cie oklamuje, oszukuje, ignoruje i lawiruje przed
                podaniem odpowiedzi "trzpieniem" uwazasz za mniej kulturalne, niz bycie tym
                trzpieniem...???

                Podaj doklana liste poslow LiD, ktorych korzenie sa w PZPR i podaj adekwatna
                liste poslow Prawa i Sprawiedliwosci, ktorzy swym mestwem, honorem i
                partiotyzmem, czynnie budowali dobrobyt Polskiej Zjednoczonej Partii
                Robotniczej i jej rezimu, ciolku.
                :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
                • palestrina2005 Kolejna "merytoryczna" odpowiedź z inwektywą... 23.04.07, 14:21
                  Wystarczy jedno nazwisko głównego "Ideologa" LiD "Magistra Kwacha - byłego
                  prominenta PZPR...
                  Dalej Miller, Oleksy (który po pijaku powiedział czym jest ten cały SLD/LiD),
                  Borowski, Kalisz, Szmajdziński... i cała wielka "stara gwardia" .... wszyscy
                  czerwoni...

                  A młodsi - to figuranci....
                  • kolter Re: Kolejna "merytoryczna" odpowiedź z inwektywą. 23.04.07, 14:25
                    no i oczywiscie ten przechrzta jasinski pelno takich smieci kiedys moskwie d...
                    lizali dzis watykanowi ,najgorszy z najgorszych rodzajow szmat politycznych !!
                    tych co wymieniles to choc nie zamienili moskwy na watykan
                  • kralik111 Re: Kolejna "merytoryczna" odpowiedź z inwektywą. 23.04.07, 14:27
                    palestrina2005 napisał:

                    > Wystarczy jedno nazwisko głównego "Ideologa" LiD "Magistra Kwacha - byłego
                    > prominenta PZPR...
                    > Dalej Miller, Oleksy (który po pijaku powiedział czym jest ten cały SLD/LiD),
                    > Borowski, Kalisz, Szmajdziński... i cała wielka "stara gwardia" .... wszyscy
                    > czerwoni...
                    >
                    > A młodsi - to figuranci....


                    Podales tylko kilka nazwisk z SLD, i tutaj nawet naklamales bziku, poniewaz
                    wiekszosc z tych nazwisk nie ma juz w SLD a Oleksy stal sie przykladem moralnym
                    Prawa i Sprawiedliwosci.

                    Dalej czekam na liste komuchow z SLD i taka tez, komuszkow z PiS mloteczku...
                    :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
                    • palestrina2005 Proszę nauczyć się trochę kultury kolego 23.04.07, 14:55
                      i spokojnej dyskusji...

                      Po co tyle nerwów - trzeba rzeczowo i merytorycznie tak jak JA.

                      No nie mów że Borowski nie jest ważny w LiD i że "Magister" Kwach to nie
                      jest "ostatnia nadzieja czerwonych" i że Kalisz nie gra pierwszych skrzypiec, i
                      że Szmajdziński nieważny...
                      To główne nazwiska - a pomniejszych czerwonych krasnali z dawnego PZPR to nawet
                      szkoda wymieniać...

                      Jedno jest pewne tacy jak "Poliglota" Olejniczak to tylko figuranci... zresztą
                      co to za typ - mówił Oleksy - jak to było ???? "narcyz i żadnego języka nie
                      zna" ..... I to ma być gość który jest przyszłością Polski ???? Wolne żarty....
                      • kralik111 Re: Proszę nauczyć się trochę kultury kolego 23.04.07, 15:19
                        palestrina2005 napisał:

                        > i spokojnej dyskusji...
                        >
                        > Po co tyle nerwów - trzeba rzeczowo i merytorycznie tak jak JA.
                        >
                        > No nie mów że Borowski nie jest ważny w LiD i że "Magister" Kwach to nie
                        > jest "ostatnia nadzieja czerwonych" i że Kalisz nie gra pierwszych skrzypiec,
                        i
                        >
                        > że Szmajdziński nieważny...
                        > To główne nazwiska - a pomniejszych czerwonych krasnali z dawnego PZPR to
                        nawet
                        >
                        > szkoda wymieniać...
                        >
                        > Jedno jest pewne tacy jak "Poliglota" Olejniczak to tylko figuranci...
                        zresztą
                        > co to za typ - mówił Oleksy - jak to było ???? "narcyz i żadnego języka nie
                        > zna" ..... I to ma być gość który jest przyszłością Polski ???? Wolne
                        żarty....

                        Wymagasz kultura a zachowujesz sie jak ostatni cham i prostak, dalej nie podasz
                        nawisk komunistow z PiS, dlaczego..??????????????????????????????????
                        • palestrina2005 Biorąc pod uwagę mój wysoki poziom kultury 23.04.07, 15:31
                          osobistej muszę zakończyć tą dyskusję...

                          Nie sposób dyskutować z osobą, która w każdym poście używa tak strasznych
                          wulgaryzmów...
                          Jestem zniesmaczony...
    • michalparadowski Bielan: Wcześniejsze wybory są bardzo prawdopod.. 23.04.07, 10:36
      Nie prawdopodobne, a konieczne!!!
      I to jak najszybciej.Euro 2012 ante portas!
      A ci obecni popaprańcy, sobie z tym nie poradzą, bo jak nie aborcyja, to
      lustracyja.
      I tak dokoła Wojtek.
      • a.k.traper O to im własnie chodzi, by sie pozbyc tego balastu 23.04.07, 11:07
        W razie czego pojechac na niepowodzeniu najchętniej PO. Ciekawe czy zdaja sobie
        sprawe co bedzie gdy stanie się odwrotnie? Tylko kółko rózańcowe.
    • kargulopawlak Znowu? 23.04.07, 10:37
      który to już raz bredzą "członkowie" pisowszczyzny o wcześniejszych wyborach?
    • junkier Komunistyczne męty z LiD ostrzą sobie zęby na wład 23.04.07, 10:38
      Komunistyczne męty z LiD ostrzą sobie zęby na władze, ale to płonne nadzieje,
      żadnych wyborów nie będzie a do końca kadencji będzie z pewnością rządzić
      koalicja PIS-Samoobrona-LPR-Prawica RP, która z pewnością ukaże fakty, tu liczę
      na min. Ziobro, kompromitujące do końca komunistycznych krętaczy z SLD i ich
      nędznych zaprzańskich sługusów z PeDe.
      • tomasz10012 Re: Komunistyczne męty z LiD ostrzą sobie zęby na 23.04.07, 10:40
        Przestańcie straszyć LiD-em SLD i innymi lewicowymi formacjami.
        Przeestańcie straszyć wyborców i mówić im , że sa głupi i nie wiedza na kogo
        głosować.
        Przestańcie obrażać wyborców, że kto nie zagłosuje na PiS ten jest zdrajcą
        polskiej racji stanu.
        Przestańcie!!!
        • junkier Re: Komunistyczne męty z LiD ostrzą sobie zęby na 23.04.07, 10:53
          Tu nie ma co straszyc bo takie sa fakty, kazdy kto glosuje na LiD zdradza
          ojczyzne. Dlaczego? No z prostego powodu:

          - po pierwsze, LiD to partyjka bedaca jawnym symbolem okraglostolowej zdrady, z
          jednej strony cwane komuchy rzekomo odzegnujace sie od swojej totalitarnej
          przeszlosci, z drugiej strony postKORowska czesc tzw. "opozycji", ktora w tymze
          oportunistycznym skrzydle PZPR dojrzala swoich sojusznikow w walce z narodowo-
          prawicowo-patriotycznym odlamem opozycji,

          - LiD jest za Eurokonstytucja pozbawiajaca w praktyce Polske suwerennosci i
          znaczenia w UE (oraz za euro, tj. za porzuceniem suwerennosci monetarnej),

          - LiD jest za polityka antyrodzinna i antyspoleczna, za dezintegrujacym
          spoleczenstwo feminizmem i proaborcjonizmem.

          Moznaby tak wymieniac jeszcze dlugo, ale czasu szkoda. I szkoda Polski dla
          komunistow z LiD-u.
          • tomasz10012 Re: Komunistyczne męty z LiD ostrzą sobie zęby na 23.04.07, 11:01
            junkier napisał:

            > Tu nie ma co straszyc bo takie sa fakty, kazdy kto glosuje na LiD zdradza
            > ojczyzne. Dlaczego? No z prostego powodu:
            >
            > - po pierwsze, LiD to partyjka bedaca jawnym symbolem okraglostolowej zdrady,
            z
            >
            > jednej strony cwane komuchy rzekomo odzegnujace sie od swojej totalitarnej
            > przeszlosci, z drugiej strony postKORowska czesc tzw. "opozycji", ktora w
            tymze
            >
            > oportunistycznym skrzydle PZPR dojrzala swoich sojusznikow w walce z narodowo-
            > prawicowo-patriotycznym odlamem opozycji,
            >
            > - LiD jest za Eurokonstytucja pozbawiajaca w praktyce Polske suwerennosci i
            > znaczenia w UE (oraz za euro, tj. za porzuceniem suwerennosci monetarnej),
            >
            > - LiD jest za polityka antyrodzinna i antyspoleczna, za dezintegrujacym
            > spoleczenstwo feminizmem i proaborcjonizmem.
            >
            > Moznaby tak wymieniac jeszcze dlugo, ale czasu szkoda. I szkoda Polski dla
            > komunistow z LiD-u.

            Ty mnie synku nie strasz LiD-em, ale innym lewackim ścierwem.
            Każdy średnio inteligentny wykształciuch dobrze wie na kogo głosować i nikomu
            nic do tego.
            PiS przewodnią siłą narodu? To juz było, dziękuję nie skorzystam.
            • junkier Re: Komunistyczne męty z LiD ostrzą sobie zęby na 23.04.07, 11:09
              Dlaczego od razu PiS? Sa tez inne partie, ktore nie zdradzaja Polski i dzialaja
              zgodnei z interesem narodowym, jak UPR, LPR (ktora byc moze polaczy sie z
              Prawica RP) czy chocby nawet konserwatywne skrzydlo PO prof. Gowina i J.
              Rokity). Ludzie o pogladach lewiowych moga glosowac rowneiz na Samoobrone czy
              PSL, byle nie na komuchow z SLD/PeDe.
              • funia81 Re: Komunistyczne męty z LiD ostrzą sobie zęby na 23.04.07, 13:31
                junkier,
                Zeby zaglosowac na Samoobrone po tym, co teraz pokazuje, trzeba byc idiota. Mam
                nadzieje, ze jednak nie wierzysz w to, co piszesz.
              • kralik111 Re: Komunistyczne męty z LiD ostrzą sobie zęby na 23.04.07, 13:50
                junkier napisał:

                > Dlaczego od razu PiS? Sa tez inne partie, ktore nie zdradzaja Polski i
                dzialaja
                >
                > zgodnei z interesem narodowym, jak UPR, LPR (ktora byc moze polaczy sie z
                > Prawica RP) czy chocby nawet konserwatywne skrzydlo PO prof. Gowina i J.
                > Rokity). Ludzie o pogladach lewiowych moga glosowac rowneiz na Samoobrone czy
                > PSL, byle nie na komuchow z SLD/PeDe.


                Kilka dni temuo brzucales wraz z kolegami partyjnymi scierwem pana Rokite za
                jego pomysly "samorzowo-senatorskie", dzisiaj znowu oddajesz mu honory, nie
                uwazasz, ze jestes jak cale PiS, wrednym scierwem...????
                ;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
            • magde2 Re: Komunistyczne męty z LiD ostrzą sobie zęby na 23.04.07, 13:41
              j.w.
              • milosnik_watykanu Re: Komunistyczne męty z LiD ostrzą sobie zęby na 23.04.07, 13:43
                magde2 napisała:

                > j.w.
                tylko nie pisz ze na twoją watpliwą cnote !!
          • darioo_b Re: Komunistyczne męty z LiD ostrzą sobie zęby na 23.04.07, 11:06
            pisiaste debile się sypią :-DDDDDDDD
          • genyo Re: Komunistyczne męty z LiD ostrzą sobie zęby na 23.04.07, 11:50
            junkier napisał:

            > Tu nie ma co straszyc bo takie sa fakty, kazdy kto glosuje na LiD zdradza
            > ojczyzne.

            a to z przyjemnoscia ja zdradze :).
            • junkier Re: Komunistyczne męty z LiD ostrzą sobie zęby na 23.04.07, 11:51
              Komuch = zdrajca
              • koloratura1 Jak odzyskać niewinność: 23.04.07, 13:25
                junkier napisał:

                > Komuch = zdrajca

                Ale tylko ten, który nie jest NASZYM komuchem. Bo jak jest Naszym komuchem, to w
                cudowny sposób odzyskuje niewinność.
              • kralik111 Re: Komunistyczne męty z LiD ostrzą sobie zęby na 23.04.07, 13:55
                junkier napisał:

                > Komuch = zdrajca = PiS = junkier
                :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
          • a.k.traper Dlaczego obrazasz ludzi którzy dali tej Polsce 23.04.07, 11:52
            wiecej w wiezieniu niz ty na wolnosci? Nie potrafisz byc obiektywny, nie umiesz
            budowac w spokoju? Uwazasz że w cztery oczy powtórzyłbys te słowa co niektórym
            ludziom z LiD? Mierz siły na zamiary, bo widze ze jak nie boli to nie
            zrozumiesz?
          • a.k.traper Człowieku, spójrz w lustro, co tam jeszcze widzisz 23.04.07, 13:25
            Dzierżyńskiego czy Pol-Pota? Skad ty takie idiotyzmy czerpiesz, to jakas
            lektura z czasów rewolucji kulturalnej? Czy PIS będzie chciał wyciagnać Polske
            z UE i co w zamian proponuje, bo jezeli jestesmy to takze akceptuje euro i
            jakas eurokonstytucje która tak naprawde najwazniejsza nie jest. W jaki sposób
            udowodnisz ze LiD zrzesza ludzi antyspołecznych i antyrodzinnych?Ich stosunkiem
            do aborcji lub tolerancji?Bzdura, moga byc tolerancyjni ale wcale nie musza
            tych wartosci wyznawać, sa po prostu za swiadomym wyborem, czyli swiadomą,
            pełna wolnoscią, tak jak ja jestem swiadomym chrzescijaninem, nie tylko z
            chrztu ale z wyboru. Dlaczego nie widzisz w tych ludziach dobrych stron, tylko
            chcesz wojny z nimi, jestes pewny końcowego rezultatu? Przeciez oprócz obelg
            nie dysponujesz zadnymi argumentami za wzajemnym współzyciem i budowaniem, jak
            to sobie wyobrazasz? Wiesz gdzie zyjesz i w jakich latach? Czy twoja pogarda
            dla innych, nawet tych którzy mają inne przekonania w sprawach dla nas
            oczywistych jest usprawiedliwiona i czy zdajesz sobie sprawe ze skutków takiej
            społecznej konfrontacji? Bo ja uwazam ze nie jestes świadomy co sie dzieje w
            Polsce i wokół nas, zamknałes się sam w ciasnym pomieszczeniu i uwazasz że
            spisek dookoła
            • rain.dog Re: Człowieku, spójrz w lustro, co tam jeszcze wi 23.04.07, 14:07
              Daj spokoj, szkoda Twojego czasu i strzępienia języka nawet na najbardziej
              racjonalne argumenty - junkra i tak nie przekonasz. Jemu nawet już psychiatra
              nie pomoże. Za późno.
              • junkier Re: Człowieku, spójrz w lustro, co tam jeszcze wi 23.04.07, 14:12
                Racjonalne argumenty? Traper serwuje naiwna niestety wizje polityki i swiata z
                dazeniem do jakiejs 'jednosci', tak jakby cos mialo mnie laczyc z komuchami,
                wypraszam sobie!, czy z wybielaniem faktow z ostatnich A8 lat, w szczegolnosci
                poprzes usprawiedliwianie okraglostolowo-magdalenkowego targu, ktory zdrada
                nazwac mozna.
                • a.k.traper Niczego nie serwuję, nie jestem ani kelnerem ani 25.04.07, 10:30
                  politykiem. Moja praca wymaga natomiast rozmów z ludźmi i w przeciwieństwie do
                  ciebie znam życie dobrze, wiem tez jak mozna osiagnac cel pracujac w grupie.
                  Zastanów sie nad sobą, bo w grupie nie potrafisz i nie chcesz. Nikogo tez nie
                  wybielam, bo nie ma z czego. Takie były mozliwosci i fakty porozumienia, Jakoś
                  nikt innego nie proponował a mediowała strona koscielna. Moglismy dalej trwac w
                  maraźmie, wszyscy juz byli zmęczeni, komuna też. Nie odrzuca sie szczerze
                  wyciagniętej ręki, nawet od wroga, natomiast odrzuca sie fałszywe zachowania
                  tzw. przyjaciół. Była mozliwość postawienia oporu, nawet zbrojnego,
                  niewyrażenia zgody na to porozumienie. Gdzie byłes junkier i twoi idole?
                  Usmiechali sie głupkowato do kamery w Magdalence pchając geby przed wszystkich,
                  To sa junkier fakty, nie zmienisz tego. Ja tez widziałem to inaczej, ale nie
                  jestem zmartwiony ze wyszło tak spokojnie. teraz trzeba wysiłku i pracowitosci
                  by dalej budować, rózniąc się kłócąc ale bez wiezień politycznych. Karac za
                  łamanie prawa i nic więcej.
          • wojtek45-1 Re: Komunistyczne męty z LiD ostrzą sobie zęby na 23.04.07, 13:45
            Wole powyższe kleski narodowe, niż mnożący konflikty rząd kaczy, wraz z
            przestępcami z samoobrony, faszystami z lpr, ciagła dyskusja o aborcji i lustracji
            bełkocącym premierem i prezydętem, klikami łapiącymi kazdy stołek, durnymi
            ustawami, które trzeba po 2 tygodniach poprawiać, itd.
        • koloratura1 Re: Komunistyczne męty z LiD ostrzą sobie zęby na 23.04.07, 13:21
          tomasz10012 napisał:

          >
          > Przestańcie obrażać wyborców, że kto nie zagłosuje na PiS ten jest zdrajcą
          > polskiej racji stanu.

          Ależ największym zdrajcą polskiej racji stanu będzie ten, kto zagłosuje na PiS!
          Ja nie straszę, ja tylko stwierdzam fakt.
      • pierot6 junkier, bolszewiku!.. PZPR jest u władzy! 23.04.07, 10:44
        Jasiński, Kryże,Wasserman,Sowińska,Kornatowski,Aumiller,Leper,...i wielu innych
        • aeromonas Re: junkier, bolszewiku!.. PZPR jest u władzy! 23.04.07, 10:52
          a poza tym bolszewizm to stan umysłu i autorytarny sposób działania, a nie
          przeszłość - wielu byłych członków PZPR ma poglądy liberalne, za to (jak
          doskonale widać w PiS i okolicach) wielu dawnych opozycjonistów to obecnie
          bolszewicki beton. czy to tak trudno zrozumieć?
          • junkier Ani komunisci z SLD (pzpr) ani rozowi z PD (b. KPP 23.04.07, 10:57
            Bolszewizm to nei zaden 'styl myslenia', ignorancie, ale zbrodniczy ustroj, od
            ktorego udzialu w budowie ani komunisci z SLD (PZPR) ani rozowi z PeDe (b. KPP)
            wykrecic sie nie zdolaja.
            • rmstemero alez kolego Junkier 23.04.07, 11:33
              junkier napisał:

              > Bolszewizm to nei zaden 'styl myslenia', ignorancie, ale zbrodniczy ustroj, od
              > ktorego udzialu w budowie ani komunisci z SLD (PZPR) ani rozowi z PeDe (b. KPP)
              > wykrecic sie nie zdolaja.

              Trudno sie z tym pogladem zgodzic. Bolszewizm jest stylem myslenia niezaleznie
              od tego jaka przybiera sukienke. Ksiadz straszacy moje dzieci przy okazji
              ostatniej swieconki ogniem piekielnym za niewystarczajaca jego zdaniem
              czestotliwosc ich udzialu w liturgii nie rozni sie absolutnie niczym od
              towarzysza Chruszczowa straszacego ludzkosc z mownicy ONZ-u. Jeden wymachuje
              wsciekle kropidlem a drugi walil wsciekle butem w mownice. Obaj nie byli w
              stanie osiagnac tego co osiagnac chcieli. Rezultyt: nie ma obecnie ani jednego
              panstwa komunistycznego a moje dzieci wyrazily chec nieuczestniczenia wiecej w
              ponizajacym procederze kierowanym przez zacietrzewionego prostaka w sutannie.
              Nazywanie Bolszewizmu ustrojem jest zabiegiem dziwnym i niezrozumialym. Odnosze
              wrazenie ze kolega nie mial nigdy szansy zostac skonfrontowany z bolszewizmem
              jako rzeczywistoscia i czerpie swe wyobrazenia o nim z ksiazek i podrecznikow
              historii. Bolszewizm to brutalny pogarda wobec kultury wspolnego poszukiwania
              tego co lepsze, bolszewizm do odrzucenie dyskursu jako narzedzia koniecznego w
              celu uzyskania porozumienia. Bolszewizm nigdy nie traktowal porozumienia jako
              wartosci. Nie potrzebuje on ani ideologii ani sztandaru ani hymnu. Jest prosty
              jak budowa cepa i rownie skuteczny.
              Bolszewizm jest stary jak ludzkosc. W 1794 roku a dokladnie 8 maja, do celi
              zajmowanej przez Antoine'a Laurenta Lavoisier weszlo kilku smierdzacych potem
              osilkow i oswiadczylo temu madremu czlowiekowi ktorego dorobek, liberalne
              poglady oraz intelekt najwidoczniej ich obrazal ze ma sie z nimi udac w kierunku
              nastepnego szafotu. Lavoisier poprosil o chwile zwloki bo chcialby dokonczyc
              swoj eksperyment chemiczny. Narodowi francuskiemu i rewolucji nie jest potrzebna
              twoja nauka ani twoje eksperymenty - odparli z rechotem rewolucyjni patrioci i
              wywlekli go na korytarz.

              Masz tu kolego bolszewizm w najczystszej postaci. Jesli przeczytasz sobie
              zyciorys Meyerholda i jego ostatnie chwile w stalinowskim wiezieniu to
              podobienstwa sa zdumiewajace. Rezerwowanie zbrodniczosci, glupoty i braku
              wyobrazni w sojuszu z tepa przemoca i pseudopatriotycznym belkotem dla jednej
              tylko opcji politycznej jest bledem. Bolszewizm jest okresleniem przyjetym do
              charakteryzowania okreslonego rodzaju lub stylu myslenia. A raczej braku myslenia.
              • junkier Re: alez kolego Junkier 23.04.07, 11:44
                O nie, nie. Ja jestem przeciwny takiemu ekstensywnemu stosowaniu
                terminu "bolszewizm" bo to prowadzi do utraty jego pierwotnego znaczenia (czy o
                to chodzi?). Bolszewicy to była frakcja w komunistycznych partii Rosji
                soweickiej i wiadomo jakie jest tej partii dziedzictwo. Jest "Czarna Księga
                Komunizmu" i uwazam ze kazdy powinien z tym smutnym dzielem sie zapoznac.
                Zamiast oskarżać o 'bolszewizm' księdza w świetle tego, co bolszewicy z
                ducowieństwem zrobili, jakich zbrodni i okrucieństw się dopuścili, ile cierpień
                spowodowali których to cierpień waga nie może w żaden sposób, wybacz Rmstemero,
                do dyskomfortu Twojego dziecka zostać porównana...
                • arek64 Re: alez kolego Junkier 23.04.07, 12:32
                  > O nie, nie. Ja jestem przeciwny takiemu ekstensywnemu stosowaniu
                  > terminu "bolszewizm"

                  A co proponujesz w zamian? Niestety sposób rządzenia i myślenia co żywo
                  przypomina sposób działania bolszewików po Rewolucji Październikowej. Czy tylko
                  dlatego, że zjawiska mają miejsce w różnym czasie, należy do nich stosować
                  różne określenia, skoro to samo reprezentują?

                  Poza tym, gdy czyta się Rmstemero, to jest to rzeczowy, poparty faktami teskst.
                  U Ciebie jest wiele obraźliwych słów ("męty"), zacietrzewienia, nienawiści
                  bliźniego i totalny brak tolerancji. Polska nie jest krajem wyznaniowym, w
                  Polsce jak dotąd wolno było mieszkać ludziom o innych poglądach niż o. Rydzyk.
                  Czy Twoim marzeniem jest, aby utworzyć nowe państwo, w którym będą żyć tylko
                  wyznawcy Kaczyzmu?
                  • junkier Re: alez kolego Junkier 23.04.07, 12:38
                    Rmstemero jest dyskutantem na poziomie ktorego klase doceniam i szanuje,
                    aczkolwiek rzecz jasna nierzadko sie z Nim nie zgadzam, to po pierwsze.

                    Po drugie pytam jaka jest symetria miedzy bolszewizmem o kaczyzmem, jaka?
                    Bolszewicy mordowali wszystkich, ktorzy sie z nimi nie zgadzali, ewentualnie
                    zsylali do lagru czytaj mordowali na raty. I praktyka ludobojstwa jest
                    najwiekszym wyznacznikiem bolszewizmu. A komu za rzadow PiSu czapka z glow
                    spadla, paru cwaniakow i lapowkarzy do aresztu poszlo, to jest ta symetria?
                    Arek64, antykaczystowskie fobie przeslaniaja Ci trzezwosc osadu.
                    • arek64 Re: alez kolego Junkier 23.04.07, 13:05
                      > Po drugie pytam jaka jest symetria miedzy bolszewizmem o kaczyzmem, jaka?
                      > Bolszewicy mordowali wszystkich, ktorzy sie z nimi nie zgadzali,
                      > ewentualnie zsylali do lagru czytaj mordowali na raty.

                      Czasy się trochę zmieniły i PiS działa w innej rzeczywistości niż sowieccy
                      bolszewicy. Ale strategia jest ta sama: wyniszczyć wszelkimi sposobami
                      opozycjonistów, nie mówiąc już o przeciwnikach. Poza tym bolszewizm kojarzysz
                      tylko z ludobójstwem. A nienawiść do inteligencji, do własności prywatnej, do
                      przedsiębiorców, do mediów, do sądownictwa, obsadzanie stołków z klucza
                      partyjnego ludźmi niekopetentnymi, zawłaszczanie instytucji państwowychitd.?
                      Można podawać wiele przykładów na zbieżność metod i sposobu rozumowania. Nie
                      rozmawiamy o poszczególnych przypadkach, jednej czy drugiej osoby. Rozmawiamy o
                      systemie, który Kaczyńscy próbują tworzyć. I do tego systemu lepsze określenie,
                      niż bolszewizm, nie pasuje.
                    • rmstemero Re: alez kolego Junkier 23.04.07, 13:36
                      junkier napisał:

                      > Po drugie pytam jaka jest symetria miedzy bolszewizmem o kaczyzmem, jaka?

                      Istotnie, symetrii nie ma ale sa zdumiewajace podobienstwa. W obu przypadkach
                      rzuca sie w oczy pogarda dla kompromisu i intelektu, polityczny pragmatyzm
                      polaczony z demagogia, wykorzystywanie "szlachetnych" ideii (zniesienia ucisku w
                      interesie uciskanych lub zwyciestwa prawdy w inetersie oklamywanych i
                      uciskanych), wykorzystywanie emocji, strachow i idiosynkrazji zwolennikow w
                      celu realizacji celow nadrzednych znanych tylko wtajemniczonym, pogarda werbalna
                      dla przeciwnikow politycznych, antagonizowanie spoleczenstwa jako metoda
                      sprawowania wladzy, oparcie polityki na zalozeniu ze zwolennik jest
                      zacietrzewionym idiota bezkrytycznie podzielajacym uprzedzenia wladzy. To tak na
                      poczatek.
                      Prosze nie traktuj tych slow jako uzewnetrzniania pogladow i optowania za innym
                      ugrupowaniem. Uwazam - a w tym jestem chyba raczej samotny - ze polskie
                      spoleczenstwo ma obecnie rzad adekwatny do swej dojrzalosci emocjonalnej i
                      takichze potrzeb. Jest to skomplkowany i gorzki temat. Podobnie uwazalem zreszta
                      za czasow dominacji SLD.

                      > Bolszewicy mordowali wszystkich, ktorzy sie z nimi nie zgadzali, ewentualnie
                      > zsylali do lagru czytaj mordowali na raty. I praktyka ludobojstwa jest
                      > najwiekszym wyznacznikiem bolszewizmu.

                      Parktyka ludobojstwa jest wyznacznikiem totalitaryzmu. Kazdego. Mozemy sie
                      spierac o nomenklature i etykietki, lepiej jednak dla dobra dyskusji byloby
                      abysmy tego nie robili. Bo po co.


                      A komu za rzadow PiSu czapka z glow
                      > spadla, paru cwaniakow i lapowkarzy do aresztu poszlo, to jest ta symetria?

                      Istotnie. Mysle jednak ze pozostane przy swoim zdaniu bo tematem dyskusji nie
                      jest symetria skutkow lecz podobienstwa w sposobie myslenia w oderwaniu od
                      nomenklatury. Mozemy to nazwac jak chcesz. Nie zmieni to faktu ze mentalnosc
                      ktora doprowadzila do powolania komisji robotniczo-chlopskich majacych
                      kontrolowac prace lekarzy w PRL-u (w latach 60-tych) i mentalnosc, ktora
                      doprowadzila do powstania trojek szkolnych dokonujacych inspekcji szkol w imie
                      realizacji wyobrazen ciemnogrodu na temat tego co jest dobre a co zle wykazuja
                      ogromne podobienstwo. W jednym przypadku Gomulka w drugim Giertych jako
                      wicepremier rzadu Kaczynskiego. Metody i wyobrazenia identyczne. Dla mnie to
                      bolszewizm jako sposob myslenia. Ty rezerwujesz to pojecie dla tego co
                      "towarzysze" z nomenklatury nazywali sami socjalizmem, komunizmem lub wladza ludu.
                      • koloratura1 Re: alez kolego Junkier 23.04.07, 13:48
                        rmstemero napisał:
                        >
                        > Metody i wyobrazenia identyczne. Dla mnie to
                        > bolszewizm jako sposob myslenia.

                        A ja mam na bolszewizm PiSu i przystawek określenie, chyba, bardziej precyzyjne
                        i jednoznaczne: katobolszewizm.
                        • kolter Re: alez kolego Junkier 23.04.07, 13:51
                          Niema nic gorszego jak religia i wladza udowodnil nam to watykan mordujac
                          poprzez swoich zaufanych panujacych miliony niewinnych ludzi
                    • wojtek45-1 Re: alez kolego Junkier 23.04.07, 13:50
                      jeszcze do tego nie dooszło, ale idziemy prosta drogą
                      Jak na razie mamy werdykt o lekarzu mordercy, bez wyroku sądu
                      próbe zniszczenia Trybunału Konstytucyjnego, nieliczenie sie ze zdaniem opozycji,
                      okreslanie kazdego kto sie z kaczym dołem nie zgadza jako wroga (układ itp).
                      Obrzucanie przeciwników politycznych obelgami, łżeelity, wykształciuchy itp, jak
                      za gomułki.
                      to sa znamiona bolszewizmu!!!
                      I żadne paplanie tego nie zmieni
                  • kolter Re: alez kolego Junkier 23.04.07, 12:38
                    w Usa 90% obywateli deklaruje swoje wiezy z jakas religia , na co dowodem jest
                    to ze co kilka minut jest tam mordowany czlowiek !! w kanadzie gdzie jest tylko
                    30% tak zwanych wierzacych tych zbrodni jest 5 razy mniej , wiec moze wyslac to
                    religijne towarzycho gdzies daleko dac bron a problem sam wkrotce sie rozwiaze
              • monster1972 pis natomiast to czysty katobolszewizm 23.04.07, 12:02
                nawet tego udowadniać nie trzeba

                pisdziaki udowadniają to niemalże codziennie

                a bracia ksero są w tym idealni

                :-)



        • junkier Re: junkier, bolszewiku!.. PZPR jest u władzy! 23.04.07, 10:54
          Tyle ze nie ten PZPR co byscie chcieli, komuchy z SLD i PeDe, nie z tym PZPR-em
          ulawialiscie sie na wladze przy okraglym stole, co, i dlatego tak was boli,
          haha!
          • kargulopawlak Mylisz się 23.04.07, 11:03
            przy okrągłym stole zasiadał twój wódz naczelny Kaczyński
            • chirlider Re: Mylisz się 23.04.07, 11:11
              tudzież brał (o zgrozo) udział w spotkaniach w magdalence:
              www.polonica.net/Magdalenka.htm

              kargulopawlak napisał:

              > przy okrągłym stole zasiadał twój wódz naczelny Kaczyński
              • koloratura1 Re: Mylisz się 23.04.07, 14:00
                chirlider napisał:

                > tudzież brał (o zgrozo) udział w spotkaniach w magdalence:
                > www.polonica.net/Magdalenka.htm
                >
                > kargulopawlak napisał:
                >
                > > przy okrągłym stole zasiadał twój wódz naczelny Kaczyński

                Ale tylko po to, żeby przyszłą III RP rozkładać od środka! :)
            • junkier Re: Komunistyczne męty z LiD ostrzą sobie zęby na 23.04.07, 11:12
              Buhaha, Kaczynski uczestniczyl, powtarzam, uczestniczyl w jakims tam stopniu w
              okraglym stole, ale jego wplyw na efekt finalny byl ograniczony.

              A juz na poczatku lat 90-tych Kaczynscy chcieli z calym tym juz wowczas
              neislychanie cuchnacym 'dorobkiem' okraglostolowym zerwac i zdecydowanie
              zdekomunizowac Polske, ale oczywiscie polaczone sily b. PZPR i b. KPP
              wspomagane przez Walese udaremnily to, co znakomicie pokazal film. Jacka
              Kurskiego 'Nocna zmiana'.

              Powinienes to wiedziec jak juz zabierasz sie za komentowanie polityki.
              • darioo_b Re: Komunistyczne męty z LiD ostrzą sobie zęby na 23.04.07, 11:15
                wpływ miał ograniczony, jak on sam ....
                • 123zly od kręcenia to Kurski jest dobry -nie tylko filmów 23.04.07, 11:17

                  • junkier Film Kurskiego prawde powiedzial o komunistycznych 23.04.07, 11:50
                    Film Kurskiego prawde powiedzial o komunistycznych i postkomunistycznych
                    ukladach III RP, ktore dopiero obecny rzad oslabil, a i tak jest w tej materii
                    wiele wciaz do zrobienia.
                    • 123zly i dlatego Lesio wział sobie zięcia zkomunistycznej 23.04.07, 11:52
                      rodzinki
                      • junkier Nie rob z dramatu osobistego prezydenta jakiejs 23.04.07, 11:58
                        Nie rob z dramatu osobistego prezydenta jakiejs "przemyslanej taktyki" bo
                        rodzinne powiazania z SLD to z pewnoscia ostatnia rzecz jakiej Lech Kaczynski
                        by sobie zyczyl.
                        • kolter Re: Nie rob z dramatu osobistego prezydenta jakie 23.04.07, 12:01
                          a jak to mowi pismo swiete kto swoim domem nie potrafi zarzadzac nie nie
                          kieruje domem bozym , to samo odnosi sie do kaczki ze tak kiepsko corke wychowal
                          ,wiec moze dymisja ??
                          • 123zly jakoś na dramat osobisty mi to nie wygłąda 23.04.07, 12:15
                            , zaraz po uroczystości w gdyńskim USC, młoda para udała się właśnie do
                            rezydencji prezydenckiej na Helu.
                            • junkier Re: jakoś na dramat osobisty mi to nie wygłąda 23.04.07, 12:16
                              Mowie z punktu widzenia urzedujacego Prezydenta.
                              • 123zly a może po prostu szuka sobie nowej furtki na przy- 23.04.07, 12:20
                                -szłość
                              • kolter Re: jakoś na dramat osobisty mi to nie wygłąda 23.04.07, 12:20
                                co ty wiesz co w tak pokretnym umysle jaki ma lech k jest, jestes nim ??
                                • junkier Re: jakoś na dramat osobisty mi to nie wygłąda 23.04.07, 12:24
                                  Pokretne umysly to maja tepe antyklerykaly, a Lech Kaczynski z pewnoscia nie
                                  jest zbytnio zadowolony w sensie POLITYCZNYM z faktu ze jego corka zwiazala sie
                                  z kims o komunistycznych powiazaniach. Ale poniewaz corka dzialalnosci
                                  politycznej nie prowadzi, wolno jej niestety robic co tylko sie podoba.
                                  • kolter Re: jakoś na dramat osobisty mi to nie wygłąda 23.04.07, 12:28
                                    a tepe klerykaly ktore chca dla swoich politycznych stolkow mordowac nam zony i
                                    corki ?? raz mlocie z toba sie zgodze choc dziwi mnie ze to napisales ty , ze
                                    corka lecha moze robic co chce !!jak na zwolenika panowania watykanskej typowo
                                    meskiej braci odwarzne slowa , mam nadzieje ze w spowiedzi nic nie powiesz o tym
                                    i ze spokojem przelkniesz oplatek
                                  • 123zly coś z pamięcią nie tak ???przypomnij sobie klipy 23.04.07, 12:29
                                    wyborcze partii PiS - rodzina to podstawa
                                  • chirlider Re: jakoś na dramat osobisty mi to nie wygłąda 23.04.07, 12:36
                                    a to ciekawe czy w sensie POLITYCZNYM był zadowolony ze swojego udziału w
                                    spotkaniach w Magdalence, w sensie KULINARNYM zadowolony był na pewno,
                                    wystarczy przeczytać menu:
                                    nowaonline.strefa.pl/30Przystawa.htm

                                    junkier napisał:
                                    > Pokretne umysly to maja tepe antyklerykaly, a Lech Kaczynski z pewnoscia nie
                                    > jest zbytnio zadowolony w sensie POLITYCZNYM z faktu (...)
                                  • tw_wielgus Re: jakoś na dramat osobisty mi to nie wygłąda 23.04.07, 13:27
                                    junkier napisał:

                                    > Pokretne umysly to maja tepe antyklerykaly, a Lech Kaczynski z pewnoscia nie
                                    > jest zbytnio zadowolony w sensie POLITYCZNYM z faktu ze jego corka zwiazala
                                    sie
                                    >
                                    > z kims o komunistycznych powiazaniach. Ale poniewaz corka dzialalnosci
                                    > politycznej nie prowadzi, wolno jej niestety robic co tylko sie podoba.

                                    To pewnie tak samo jak Jarosław Kaczyński jest niezadowolony z tego że
                                    wicepramierem rządu IV RP jest Buraczany Ex komunista Andrzej Leppiej.
                                    Ja bym raczej powiedział: "ciągnie wilka do lasu".
                              • koloratura1 Re: jakoś na dramat osobisty mi to nie wygłąda 23.04.07, 14:07
                                junkier napisał:

                                > Mowie z punktu widzenia urzedujacego Prezydenta.

                                A Ty kto? Jego rzecznik czy może jasnowidz?
                        • jerzy30 jaki dramat osobisty - odwala ci 23.04.07, 13:19
                          czy tez zaslepiony jestes w PiSdzielcach
                        • tw_wielgus Re: Nie rob z dramatu osobistego prezydenta jakie 23.04.07, 13:24
                          junkier napisał:

                          > Nie rob z dramatu osobistego prezydenta jakiejs "przemyslanej taktyki" bo
                          > rodzinne powiazania z SLD to z pewnoscia ostatnia rzecz jakiej Lech Kaczynski
                          > by sobie zyczyl.

                          Jako to to katolik Lech KAczyński wypiera się taty komunisty?
                    • chirlider myszka miki jest lepsza 23.04.07, 12:07
                      paradokumentalne filmiki kurskiego możesz soie postawić na jednej półce z
                      produkcjami Walta Disneya, mają taką samą wartość - rozrywkową ;))))

                      z tym że disney to profesjonalista a kurski spartolił.

                      junkier napisał:

                      > Film Kurskiego prawde powiedzial o komunistycznych i postkomunistycznych
                      > ukladach III RP, ktore dopiero obecny rzad oslabil, a i tak jest w tej
                      materii
                      > wiele wciaz do zrobienia.
                    • tw_wielgus Re: Film Kurskiego prawde powiedzial o komunistyc 23.04.07, 13:23
                      junkier napisał:

                      > Film Kurskiego prawde powiedzial o komunistycznych i postkomunistycznych
                      > ukladach III RP, ktore dopiero obecny rzad oslabil, a i tak jest w tej
                      materii
                      > wiele wciaz do zrobienia.

                      Nie kolego Junkier. Film Kurskiego był wstrętną propagandową robotą mającą na
                      celu zdezawuowanie prawdy pokazanej w Filmie "Dramat W Trzech Aktach". W
                      filmie "Dramat w trzech.." agent polskiego wywiadu zdemaskował środowisko PC i
                      obu braci. Pokazał przepływ pieniędzy w FOZZ do kieszeni Panów z PC.
                      Film ten w całej rozciągłości pokazywał niejasne powiązania Panów Z PC z FOZZ
                      ART-B i innymi aferałami.

                      Dramat w Trzech Aktach to arcydzieło sztuki dokumentalnej, i dlatego Kurski i
                      Propagandziści z kół zbliżonych do Lewicy "Wierzącej" postanowili bezwzględnie
                      rozprawić się z prawdami w nim pokazanymi przy pomocy scenariusza pisanego na
                      zamówienie "służb".
                      Po czym Z PC zrobiło się PIS (skorzystali z tego samego wzorca jak PZPR), aby
                      zatrzeć slady powiązań z aferami które na długie lata odsuneły braterstwo FOZZ
                      i Cargo Modlin od władzy.
              • kargulopawlak Alez masz racje boszewilku 23.04.07, 12:20
                on był i jest ograniczony
              • koloratura1 Re: Komunistyczne męty z LiD ostrzą sobie zęby na 23.04.07, 14:03
                junkier napisał:

                > Buhaha, Kaczynski uczestniczyl, powtarzam, uczestniczyl w jakims tam stopniu w
                > okraglym stole, ale jego wplyw na efekt finalny byl ograniczony.
                >
                > A juz na poczatku lat 90-tych Kaczynscy chcieli z calym tym juz wowczas
                > neislychanie cuchnacym 'dorobkiem' okraglostolowym zerwac i zdecydowanie
                > zdekomunizowac Polske, ale oczywiscie polaczone sily b. PZPR i b. KPP
                > wspomagane przez Walese udaremnily to, co znakomicie pokazal film. Jacka
                > Kurskiego 'Nocna zmiana'.
                >
                > Powinienes to wiedziec jak juz zabierasz sie za komentowanie polityki.

                Wiem, wiem, głównie zajmowali się paleniem kukieł, co im znakomicie wychodziło.

                Aż żal serce ściska, że teraz nie bardzo mają kogo palić... Samych siebie?
          • pierot6 junkier...jakbyś nie krecił..dupa zawsze z tyłu! 23.04.07, 11:30
          • koloratura1 Re: junkier, bolszewiku!.. PZPR jest u władzy! 23.04.07, 13:57
            junkier napisał:

            > Tyle ze nie ten PZPR co byscie chcieli, komuchy z SLD i PeDe, nie z tym PZPR-em
            > ulawialiscie sie na wladze przy okraglym stole, co, i dlatego tak was boli,
            > haha!

            Kogo boli, tego boli; mnie raczej sprawia satysfakcję, że przyznajesz mi rację:
            dobry komuch to NASZ komuch!
        • darioo_b szczekościski 23.04.07, 11:12
          przestepcy i nawiedzeni won!!!!
        • joushua Ale malo kto dostrzega, ze PiSiory to postkomuna! 23.04.07, 12:09
          Najwieksza jak dotad. SLD to cieniasy.
          • junkier To dlaczego wszystkie popluczyny po SLD i UW 23.04.07, 12:15
            To dlaczego wszystkie popluczyny po SLD i UW tak jecza, placza i skamla ze tak
            zle w PiSowskim rezymie??? Dlaczego do byle dziennikarzyny z zagranicy biegaja
            zeby skamlec jak strasznie, jak ci antykomunistyczni obsesjonacie polowanie na
            czarownice w Polsce urzadzaja? Umiesz gosciu fakty kojarzyc? Jesli
            antykomunista z komunista ci sie pie... to chyba znak ze zamiast na forum
            politycznym lepiej udzielac sie tam gdzie o serialach dyskutuja.
            • kolter Re: To dlaczego wszystkie popluczyny po SLD i UW 23.04.07, 12:19
              a czy walkowanie w kolko tematu lustracji to nie wieczne polowanie na czarownice
              , nich w koncu otworza te akta ,to zobaczymy kto z kim i czemu !! no czyba ze za
              wczesnie bo PIS sam musi zobaczyc co o jego czlonkach tam jest i wyrwac te akta
              zanim ktos je odkryje, np to ze premier lubi mlodych chlopcow nie koniecznie z
              boru !!
              • joushua A lubi mlodych chlopcow? Nie wiedzialem. Ale jaja. 23.04.07, 12:42
                :-)
                • kolter Re: A lubi mlodych chlopcow? Nie wiedzialem. Ale 23.04.07, 12:46
                  W 1992 roku lech walesa zaprosil lecha k wraz z zona na imieniny oraz jaroslawa
                  k z mezem , do dzis nie ma procesu o znieslawienie ,wiec pewno jarus nie ruszal
                  sprawy bo moglo by wyjsc jego zamilowanie do meskich pup !!
                  • joushua Wiem, ze Ziobro jest gejem. Naprawde nie mam nic 23.04.07, 12:50
                    przeciwko gejom, wrecz przeciwnie, ale smieszy mnie troche, kiedy sami geje
                    sieja taka nagonke (wiem, ze robi sie to dla odwrocenia uwagi, ale mimo
                    wszystko). Musze poczytac o Premierze i jego gejowskich sklonnosciach. Nie
                    wiesz, gdzie mozna znalezc wiecej na ten temat?
                  • joushua Sexuality of Polish Prime Minister Brought Out in 23.04.07, 12:57
                    – Speculation on the sexuality of the Polish Prime Minister Jaroslaw Kaczynski
                    has been rife in Poland for years. And this week, former President Lech Walesa
                    confirmed what he said on television more than 10 years ago.

                    President Walesa was interviewed live on TVP, the state television channel, in
                    1993 and was talking about his birthday party. Asked who came, he famously said
                    that Lech Kaczynski (now President) was there with his wife and that Jaroslaw
                    Kaczynski came with his husband.

                    On Thursday, appearing on the Polish commercial television station TVN, former
                    President Walesa confirmed what he had suggested 13 years ago – that Jaroslaw
                    Kaczynski was gay.

                    This followed the revelations in Wyborcza and Rzeczpospolita – two Polish
                    newspapers, that the Polish Secret Service had in 1992 undertaken an
                    investigation to find out the identity of Jaroslaw Kaczynski’s boyfriend, and
                    if the relationship was stable.

                    The Secret Service in the communist regime also investigated Jaroslaw Kaczynski
                    and papers publish in the Polish press say that he was not interested in
                    meeting women.

                    After Lech Walesa made his original comments on television, Jaroslaw Kaczynski
                    said he wanted to sue. But he could not as the head of state is immune from
                    such action.

                    Now, without such immunity, Lech Walesa repeated the allegations – again on
                    television. So far there has been no reaction from Jaroslaw Kaczynski.

                    While his identical twin brother President Lech Kaczynski is regarded as more
                    homophobic, Jaroslaw Kaczynski leads a homophobic government which is currently
                    considering a new tax law that will discriminate against a gay couple – if
                    passed, it will be first openly anti-gay law in Poland.

                    Earlier this year, the well-known Polish journalist Mikolaj Kunica recorded an
                    interview with Wojciech Jasinki, a government minister and long-time friend of
                    Jaroslaw, for TVP-1’s Wiadomosc news programme.

                    Kunica was widely reported in the Polish press to have asked about their social
                    life when they were younger. Jasinki said they liked to have a party – to dance
                    and drink. Kunica then asked if they dated girls to which Jasinki replied that
                    he did, but “Jaroslaw – never”.

                    This segment of the interview was never transmitted. Marzena Paczuska, editor
                    of Wiadomosc, ordered the segment on girls to be cut, but Kunica refused and
                    was supported by Robert Kozak, the head of news at TVP-1, who overruled the
                    decision.

                    The matter then went to Maciej Grzywaczewski, the head of TVP-1 who supported
                    Paczuska’s original decision. He then suspended Kunica and subsequently fired
                    him, saying the material was “aggressive, full of emotion and anti-
                    governmental”.
                    • milosnik_watykanu Re: Sexuality of Polish Prime Minister Brought Ou 23.04.07, 13:05
                      Dodaj do tego ze Lech W w programie teraz my w tvn jakos na przełomie roku ,
                      mowil o tym i nie chcial wycofac swoich słow, czyli cos wiediał na temat tej
                      strony zycia naszego bogobojnego premiera
                      • joushua Sadze, ze Premier jest gejem, tylko niech nie 23.04.07, 13:08
                        bedzie takim hipokryta. Wiem, ze w jego srodowisku (katolicko
                        narodowosocjalistycznym) to wielki obciach. Ale trudno...
                        • milosnik_watykanu Re: Sadze, ze Premier jest gejem, tylko niech nie 23.04.07, 13:13
                          joushua napisała:

                          > bedzie takim hipokryta. Wiem, ze w jego srodowisku (katolicko
                          > narodowosocjalistycznym) to wielki obciach. Ale trudno...
                          Jaki obciach?? statystycznie to ponoc ponad 30% ksiezy to ciocie , a jemu jak
                          raz pasuje obecnosc sukienkowych w koło jego osoby
                          • chirlider Re: Sadze, ze Premier jest gejem, tylko niech nie 23.04.07, 13:22
                            Odp.... sie od Prezesa ;))))))

                            milosnik_watykanu napisał:

                            > joushua napisała:
                            >
                            > > bedzie takim hipokryta. Wiem, ze w jego srodowisku (katolicko
                            > > narodowosocjalistycznym) to wielki obciach. Ale trudno...
                            >
                            > Jaki obciach?? statystycznie to ponoc ponad 30% ksiezy to ciocie , a jemu
                            ja
                            > k
                            > raz pasuje obecnosc sukienkowych w koło jego osoby
                            • milosnik_watykanu Re: Sadze, ze Premier jest gejem, tylko niech nie 23.04.07, 13:32
                              my sie od pana jarka nie odczepimy dopuki gej ukrywa swoje preferencje my je
                              bedziemy obnazac, nie to ze lubie pedzi ,ale w zyciu kazdy ma byc tym kim jest
                              • chirlider Re: Sadze, ze Premier jest gejem, tylko niech nie 23.04.07, 13:38
                                e tam, niech sobie figluje z kim chce ;)))))
                                bardziej interesuje mnie ta strona działalności:
                                www.trybuna.com.pl/n_show.php?code=2005011809

                                milosnik_watykanu napisał:

                                > my sie od pana jarka nie odczepimy dopuki gej ukrywa swoje preferencje my je
                                > bedziemy obnazac, nie to ze lubie pedzi ,ale w zyciu kazdy ma byc tym kim jest
                                • milosnik_watykanu Re: Sadze, ze Premier jest gejem, tylko niech nie 23.04.07, 13:40
                                  ja tez nic niemam do tego zeby jarek jechał ze swoim wybrankiem np do holandi ,
                                  a kryze z tym tepym ryjem wyglada na zwolenika PISu
                                  • joushua Ja tez nie mam nic przeciw, zeby Jarek z ukochanym 23.04.07, 14:00
                                    za reke po Ujazdowskich chazdzal, tylko niech przestanie byc takim cholernym
                                    hipokryta. Sluchajcie! A moze oblubiencem jest Edgar? :-)
                              • koloratura1 To nie tak! 23.04.07, 14:41
                                milosnik_watykanu napisał:

                                > my sie od pana jarka nie odczepimy

                                ...dopóki stoi na czele rządu, ewidentnie homofobicznego.
                                • kolter Re: To nie tak! 23.04.07, 14:45
                                  koloratura1 napisała:

                                  > milosnik_watykanu napisał:
                                  >
                                  > > my sie od pana jarka nie odczepimy
                                  >
                                  > ...dopóki stoi na czele rządu, ewidentnie homofobicznego.
                                  Amen Bracia
            • joushua Odpowiadam. Bo PiS to partia narodowo-socjalistycz 23.04.07, 12:40
              na. Analogia do PiS to NSDAP. Dlatego piszcza i placza.
        • joushua Dokladnie. Przyklad czerwonego prokuratora z 23.04.07, 12:39
          syjonistycznymi korzeniami Wassermana, jest jak najbardziej trafny.
        • koloratura1 Re: junkier, bolszewiku!.. PZPR jest u władzy! 23.04.07, 13:31
          pierot6 napisał:

          > Jasiński, Kryże,Wasserman,Sowińska,Kornatowski,Aumiller,Leper,...i wielu innych

          Bo Ty, pierrot, nic nie rozumiesz!
          To są NASZE komuchy i sam ten fakt przywraca im niewinność.
          • chirlider Re: junkier, bolszewiku!.. PZPR jest u władzy! 23.04.07, 13:42
            i na tą okazę odpowiedni cytat z klasyka słowa politycznego IVRP:

            "...Czy ludzi, którzy dopasowali się do PRL, trzeba traktować jako trwale
            wykluczonych? Czy nie włączyć części z nich w budowę nowego państwa? ..." - J.K.

            Źródło: wywiad dla Dziennika, 29 lipca 2006

            koloratura1 napisała:

            > pierot6 napisał:
            >
            > > Jasiński, Kryże,Wasserman,Sowińska,Kornatowski,Aumiller,Leper,...i wielu
            > innych
            >
            > Bo Ty, pierrot, nic nie rozumiesz!
            > To są NASZE komuchy i sam ten fakt przywraca im niewinność.
      • dgr Re: Komunistyczne męty z LiD ostrzą sobie zęby na 23.04.07, 10:59
        Ooo ciekawą odmianę zauważyłem w Twoich postach ;) Jeszcze jakiś czas temu obok
        LiD oraz SLD znalazłaby sie PO, teraz jej zabrakło. Czyżbyś zmieniał front ? No
        ale skoro J. Kaczyński coś wspominał o zaproszeniu HGW do komitetu
        organizacyjnego Euro 2012 oraz o możliwości wcześniejszych wyborów, to trudno
        się dziwić takim poglądów.
        • junkier Re: Komunistyczne męty z LiD ostrzą sobie zęby na 23.04.07, 11:14
          Potepialem oportunizm PO przy okazji glosowania nad Obrona Zycia w Konstytucji
          RP, oraz ewentualne proby zblizenia z SLD.

          W PO popieram frakce konserwatywna prof. Gowina oraz J. Rokity, niestety jednak
          wydaje sie ze glos decydujacy wydaje sie miec tam zbiurokratyzowane waskie
          grono, zeby nie powiedziec klika, ktorego charakterystyczna cecha jest
          bezideowosc.
          • dgr Re: Komunistyczne męty z LiD ostrzą sobie zęby na 23.04.07, 11:26
            Nie do końca zrozumiałeś to co napisałem. Jeszcze jakiś czasu w jednym zdaniu
            pisałeś SLD-PO. Teraz nawet zaczynasz popierać jakąś część PO mimo że kilka
            tygodni temu wylewałeś wiadra pomyj na to ugrupowanie. Zaraz pewnie zaczniesz
            pisać o koalicji PiS oraz PO po ewentualnych wyborach, jako jedynej możliwej dla
            dobra Polski. Zauważyłem po prostu pewną 'subtelną' zmianę w Twoich postach i to
            wszystko.
            Ale rozumiem takie zachowanie. Skoro J. Kaczyński zaczyna zmieniać front, nie
            możesz stawać przeciwko niemu.
            • junkier Re: Komunistyczne męty z LiD ostrzą sobie zęby na 23.04.07, 11:36
              Najwazneijsze jest zagrodzenie drogi do wladzy komunistom z SLD wspomaganym
              przez medialna agenture z b. KPP.

              A tych moich cytatow SLD-PO z pewnoscia wiele nie bylo, uwazam ze szanse na
              porozumienie z prawicowo-konserwatywna frakcja PO sa realne. Problem w tym ze
              ta frakcja wydaje sie dzis dosc slaba, sztabowcy schetyny wykonali
              jednak "dobra robote" przy sporzadzaniu list wyborczych, teraz widac jak na
              dloni ze zwolennikow ROkity jest malo.
              • kolter Re: Komunistyczne męty z LiD ostrzą sobie zęby na 23.04.07, 11:48
                To super robote zrobil Schetyna ze tak malo klerykalnego bydla wpuscil na listy
                PO , dzieki mu za to wielkie
          • tw_wielgus Re: Komunistyczne męty z LiD ostrzą sobie zęby na 23.04.07, 13:33
            junkier napisał:

            > Potepialem oportunizm PO przy okazji glosowania nad Obrona Zycia w
            Konstytucji
            > RP, oraz ewentualne proby zblizenia z SLD.
            >
            > W PO popieram frakce konserwatywna prof. Gowina oraz J. Rokity,

            Ja też popieram w PIS bezkompromisową postawę PIS-Marszałka Marka Jurka, posła
            Zawiszy czy posła Piłki i mam nadzieję wielu wielu innych.
            Tylko nie mogę zrozumieć dlaczego tworzą nową partię zamiast reaktywowoać ZCHN.
            • koloratura1 Re: Komunistyczne męty z LiD ostrzą sobie zęby na 23.04.07, 16:03
              tw_wielgus napisał:

              >
              > Tylko nie mogę zrozumieć dlaczego tworzą nową partię zamiast reaktywowoać ZCHN.

              Pewnie źle się kojarzy...
          • koloratura1 Re: Komunistyczne męty z LiD ostrzą sobie zęby na 23.04.07, 15:59
            junkier napisał:

            > Potepialem oportunizm PO przy okazji glosowania nad Obrona Zycia w Konstytucji
            > RP,

            A nie wlazło Ci, przypadkiem, że to nie "oportunizm", tylko zdrowy rozsądek? A
            ten każdemu normalnemu (nienawiedzonemu) człowiekowi, któremu kilkanaście lat
            wściekłej propagandy antyaborcyjnej nie zdołało wyprać mózgu, każe odróżniać
            żołędź od dębu, pestkę od jabłonki, a jajecznicę z dwóch wiejskich jaj od porcji
            smażonego kurczaka, a - co za tym idzie - także i zapłodnione jajo, nawet
            ludzkie, od dziecka?

            Jakoś cała Europa, oprócz Malty, Irlandii i, niestety, nas tę różnicę dostrzega...
      • a.k.traper Tak jest, żadnych wcześniejszych wyborów! 23.04.07, 11:04
        Jeszcze sporo spraw do wyjasnienia, no i najwazniejsze, trzeba się wziąć za
        robotę, Euro 2012 czeka. Tu jest pies pogrzebany, pan Bielan juz zaczyna macic
        jak sie od odpowiedzialnosci i roboty wykrecic i przekuc na sukces. Nie da
        rady, teraz napewno wybierzemy PIS i bedzie albo, albo, che,che,che.Tylko nie
        mów ze sie nie boja tej sytuacji?
        • junkier Re: Komunistyczne męty z LiD ostrzą sobie zęby na 23.04.07, 11:15
          Euro 2012 jako argument przeciw przyspieszonym wyborom? Niech i tak bedzie...
          • chirlider Re: Komunistyczne męty z LiD ostrzą sobie zęby na 23.04.07, 11:18
            trzęsą sie portki, junkers? tonący Euro2012 sie chwyta ;))))

            junkier napisał:

            > Euro 2012 jako argument przeciw przyspieszonym wyborom? Niech i tak bedzie...
            • junkier Re: Komunistyczne męty z LiD ostrzą sobie zęby na 23.04.07, 11:40
              Trzesa portkami to komunisci z SLD i ich rozowi pomagierzy, tzw. "rozowe hieny
              z KOR", jak nazwal to zjawisko pos. Wrzodak Zygmunt.

              Obecny rzad ma do zrobienia jeszcz kilka spraw w Polsce i dlatego powinien
              trwac do konca kadencji.
              • a.k.traper Niejaki Wrzodak ludziom z KOR-u moze jako podnózek 23.04.07, 11:48
                słuzyć. O czym ty facet gadasz, jakie hieny, czemu wyzywasz ludzi dzieki którym
                mozesz w ogóle sie odezwać? Udowodnij swoja osobą że jestes lepszy od
                najmniejszego człowieka z KOR-u, chociazby J.Kaczyńskiego?
                • junkier Re: Niejaki Wrzodak ludziom z KOR-u moze jako pod 23.04.07, 12:00
                  Powtarzam cytat, Z. Wrzodak swoja teze w odpowiedni sposob uzasadnil, o ile
                  pamietam.
                  • kolter Re: Niejaki Wrzodak ludziom z KOR-u moze jako pod 23.04.07, 12:02
                    a czy moze wrzodak sensownie uzasadnic czemu kandydowal z lublina , a nie z
                    ursusa ,czy ma na to moze wplyw powszechna w ursusie opinia o wrzodaku ze to
                    kretacz i karierowicz??
                  • a.k.traper a ja napisałem swoja tezę, dla mnie jest bardzo 23.04.07, 12:20
                    małym człowieczkiem, który przypadkowo zaplatał sie w koło historii, tak bywa
                    czasem.takich ludzi jest więcej, nie potrafia nawet wykorzystac okazji by
                    pracowac dla Polski tylko zaraz mienią sie sedziami wszystkich, a tak naprawde
                    sa mało wazni. Podobnie jak L. Wałęsa który nadal powtarza że on zbudował "S",
                    jemu rozwalili "S", to nieprawda, wielu ludzi budowało "S", Lech Wałęsa trwał
                    jako symbol, oni go wspierali zawsze, byli lojalni a on w imie "wojenki na
                    górze" kopnał ich w zadek z wdzięczności i podpuszczenia niektórych ludzi,
                    którzy do tej pory nie potrafia się do tego przyznać, ten konflikt trwał i
                    trwa,teraz powoli sie wyjasnia kto za czym i za kim stał. Jesteś adwokatem
                    tych, co gorace kasztany cudzymi rękoma z ognia chca wyciagnąc, juz nieduzo ale
                    jeszcze nie. Ja pisze obiektywnie jako bliski świadek tych wydarzeń i póki sa
                    ludzie co to pamiętaja , nie da się sfałszowac historii ani tez przejac cudzych
                    zasług dyskredytujac je by przejac jako swoje za kilka lat, ten manewr tez
                    historia juz przerabiała. Nie jest moim celem zwalczać pewnych ludzi, ale
                    surowo oceniac, gdyż bardzo nieładnie obchodza sie z towarzyszami broni w
                    ówczesnym czasie i postapiłbym tak niezaleznie kto by sie tak zachował.I odpuść
                    sobie takich ludków jak poseł Wrzodak i tak dostał więcej niz zasłuzył,
                    świadomość ze zyje sie na kredyt dla mnie byłaby mecząca, pewnie jego tez
                    gryzie więc próbuje nieudolnie bawic sie w wielka politykę. Co ma wziąc na
                    plecy niech bierze, na głowe najlepiej czapke niech włoży bo inaczej tylko
                    śmieszny jest.
                    • junkier Tu masz cala teze Z. Wrzodaka z uzasadnieniem 23.04.07, 14:00
                      Tu masz cala teze Z. Wrzodaka z uzasadnieniem:

                      "Minione 20 lat dowodnie wykazało, że różowe hieny polityczne z części KOR,
                      żerujące na Robotnikach, Kościele i Ojczyźnie, miały tylko jeden cel - dorwać
                      się po naszych grzbietach do władzy.

                      Kuroń, Michnik i towarzysze zapiekli w swej zoologicznej nienawiści do
                      polskości cynicznie rozgrywali nasze nieszczęście, krew i naiwność. Deklarowali
                      faryzeuszowską pomoc, by podstępnie wkupić się w nasze, polskie, katolickie i
                      robotnicze środowisko. Wszystko po to, by za naszymi plecami dogadać się ze
                      swoimi ideowymi pobratymcami - z komunistami. (...)

                      Po pozornym upadku komunizmu, a raczej po dokonanym w Magdalence podziale
                      władzy pomiędzy czerwoną a różową nomenklaturę, lewicową część tzw. opozycji
                      demokratycznej, staro-nowi rządcy Polski rozpoczęli - pod nowymi już
                      demokratycznymi, europejskimi hasłami - kolejną fazę walki z katolicyzmem i
                      polskością.

                      Z wartościami, które w całej historii Państwa i Narodu Polskiego były
                      nierozerwalne, wręcz tożsame.

                      Dlatego dzisiaj jako Kościół i Naród stanęliśmy wobec śmiertelnie groźnych
                      wyzwań i niebezpieczeństw. Bezbożna, szatańska masoneria szerzy demoralizację i
                      nihilizm."

                      ("Tygodnik Solidarność" 26 lipca 1996)
                      • kolter Re: Tu masz cala teze Z. Wrzodaka z uzasadnieniem 23.04.07, 14:04
                        Junkier ktory z twoich moherowych braci siedzial psie dluzej od Kuronia w pudle
                        ??? wiec nie warcz wsciekly PISkundlu na tego Czlowieka
                      • chirlider Re: Tu masz cala teze Z. Wrzodaka z uzasadnieniem 23.04.07, 14:05
                        wrzodak, kaczyński, łysiak, michalkiewicz, ziemkiewicz........ niedługo
                        zaczniesz cytować leppera.

                        junkier napisał:

                        > Tu masz cala teze Z. Wrzodaka z uzasadnieniem:
                        >
                        > "Minione 20 lat dowodnie wykazało, że różowe hieny polityczne z części KOR,
                        > żerujące na Robotnikach, Kościele i Ojczyźnie, miały tylko jeden cel - dorwać
                        > się po naszych grzbietach do władzy.
                        >
                        > Kuroń, Michnik i towarzysze zapiekli w swej zoologicznej nienawiści do
                        > polskości cynicznie rozgrywali nasze nieszczęście, krew i naiwność.
                        Deklarowali
                        >
                        > faryzeuszowską pomoc, by podstępnie wkupić się w nasze, polskie, katolickie i
                        > robotnicze środowisko. Wszystko po to, by za naszymi plecami dogadać się ze
                        > swoimi ideowymi pobratymcami - z komunistami. (...)
                        >
                        > Po pozornym upadku komunizmu, a raczej po dokonanym w Magdalence podziale
                        > władzy pomiędzy czerwoną a różową nomenklaturę, lewicową część tzw. opozycji
                        > demokratycznej, staro-nowi rządcy Polski rozpoczęli - pod nowymi już
                        > demokratycznymi, europejskimi hasłami - kolejną fazę walki z katolicyzmem i
                        > polskością.
                        >
                        > Z wartościami, które w całej historii Państwa i Narodu Polskiego były
                        > nierozerwalne, wręcz tożsame.
                        >
                        > Dlatego dzisiaj jako Kościół i Naród stanęliśmy wobec śmiertelnie groźnych
                        > wyzwań i niebezpieczeństw. Bezbożna, szatańska masoneria szerzy demoralizację
                        i
                        >
                        > nihilizm."
                        >
                        > ("Tygodnik Solidarność" 26 lipca 1996)
                        • junkier Re: Tu masz cala teze Z. Wrzodaka z uzasadnieniem 23.04.07, 14:17
                          Z Lysiakiem pudlo, zdaje sie ze nigdy go nie cytowalem.

                          A co do Leppera to facet sie rozwija, w przeciwienstwie do rozowych pajacow,
                          ktorzy tak jak w 1989 r. trabili przeciw lustracji i dekomunizacji, tak trabia
                          tez dzis tylko nie zorientowali sie ze nikt ich nie slucha.
                          • kolter Re: Tu masz cala teze Z. Wrzodaka z uzasadnieniem 23.04.07, 14:19
                            No tak lepper sie rozwija !! dokupil za panstwowe ziemi do swojego juz
                            imperium rolnego??
              • chirlider Re: Komunistyczne męty z LiD ostrzą sobie zęby na 23.04.07, 12:13
                zapominasz co powiedział J. Kaczyński do Wrzodaka:
                "...Ruski agencie, załatwimy cię!" ;)))))

                te i inne ciekawe cytaty z kalsyka polskiego słowa politycznego można znaleźć
                pod aresem:
                pl.wikiquote.org/wiki/Jaros%C5%82aw_Kaczy%C5%84ski
                kupa śmiechu ;))))

                junkier napisał:

                > Trzesa portkami to komunisci z SLD i ich rozowi pomagierzy, tzw. "rozowe
                hieny
                > z KOR", jak nazwal to zjawisko pos. Wrzodak Zygmunt.
                >
                > Obecny rzad ma do zrobienia jeszcz kilka spraw w Polsce i dlatego powinien
                > trwac do konca kadencji.
                • junkier Re: Komunistyczne męty z LiD ostrzą sobie zęby na 23.04.07, 12:17
                  Ten 'cytat' tak prawdziwy jak wiekszosc 'rewelacji' o Jacku Kurskim.
                  Postkomunistyczne konfabulacje i tyle...
                  • kolter Re: Komunistyczne męty z LiD ostrzą sobie zęby na 23.04.07, 12:21
                    junkier napisał:

                    > Ten 'cytat' tak prawdziwy jak wiekszosc 'rewelacji' o Jacku Kurskim.
                    > Postkomunistyczne konfabulacje i tyle...
                    Masz junkiers racje ciemny lud to kupi !!
                  • chirlider Re: Komunistyczne męty z LiD ostrzą sobie zęby na 23.04.07, 12:26
                    1. autorem słów jest kaczyński a nie kurski
                    2. informacja podana za Polską Agencją Prasową, ich też zaliczasz do
                    postkomunistycznych konfabulantów ?

                    junkier napisał:
                    > Ten 'cytat' tak prawdziwy jak wiekszosc 'rewelacji' o Jacku Kurskim.
                    > Postkomunistyczne konfabulacje i tyle...
              • tw_wielgus Re: Komunistyczne męty z LiD ostrzą sobie zęby na 23.04.07, 13:37
                junkier napisał:

                > Trzesa portkami to komunisci z SLD i ich rozowi pomagierzy, tzw. "rozowe
                hieny
                > z KOR", jak nazwal to zjawisko pos. Wrzodak Zygmunt

                Hmmm.... czy to ten wielki myśliciel i ideolog prawicy Zygmunt Wrzodak z
                brygadzista z Ursusa, zwany również "warchoł".
                • chirlider Re: Komunistyczne męty z LiD ostrzą sobie zęby na 23.04.07, 14:09
                  tak, tak ten sam któremu kaczyński powiedział:

                  "...Ruski agencie, załatwimy cię! ..."- J.K.

                  Opis: do Zygmunta Wrzodaka, posła LPR, schodząc z sejmowej mównicy, w
                  odpowiedzi na jego wezwanie "Niech pan się najpierw rozliczy z III RP, którą
                  pan tworzył!"
                  Źródło: PAP, 6 czerwca 2005

                  tw_wielgus napisał:
                  > Hmmm.... czy to ten wielki myśliciel i ideolog prawicy Zygmunt Wrzodak z
                  > brygadzista z Ursusa, zwany również "warchoł".
              • koloratura1 Nie wiem co lepsze... 23.04.07, 16:17
                junkier napisał:

                >
                > Obecny rzad ma do zrobienia jeszcz kilka spraw w Polsce i dlatego powinien
                > trwac do konca kadencji.

                Muszę się przyznać, że jestem w kropce...

                Z jednej strony - o niczym innym nie marzę, jak tylko o tym, żeby tych
                niszczycieli, nieudaczników, ośmieszających nas przed całym światem, jak
                najszybciej trafił szlag.

                Z drugiej jednak strony - gdy pomyślę, że już na zawsze będą piep...ć o "nocnej
                zmianie dwa" i o tym, co to by za wiosnę w tym kraju zrobili, gdyby ich nie
                wywalono przed czasem, myślę sobie, że nie od rzeczy byłoby im pozwolić zbłaźnić
                się do immentu i solidnie zapracować na Trybunał Stanu...
      • joushua A syjonistyczny czerwony prokurator Wasserman to 23.04.07, 12:35
        za jakiego rezimu kariere robil? A jaki byl temat pracy magisterskiej Prof.
        Prezydenta Lecha Aleksandra?
        • junkier Prosze dobie p. Wassermannem nie wycierac buzki 23.04.07, 12:41
          Prosze dobie p. Wassermannem nie wycierac buzki, dosc juz na nim
          postkomunistyczne media psow nawieszaly.
          • kolter Re: Prosze dobie p. Wassermannem nie wycierac buz 23.04.07, 12:43
            junkier napisał:

            > Prosze dobie p. Wassermannem nie wycierac buzki, dosc juz na nim
            > postkomunistyczne media psow nawieszaly.
            Bo durny jak cale to klerykalne towarzycho , przypomni sobie jego walke o
            zamontownie wanny spisek na wassermana robil monter !! szczyty PISdebilizmu
            • koloratura1 Re: Prosze dobie p. Wassermannem nie wycierac buz 23.04.07, 17:18
              kolter napisał:

              > junkier napisał:
              >
              > > Prosze dobie p. Wassermannem nie wycierac buzki, dosc juz na nim
              > > postkomunistyczne media psow nawieszaly.
              >
              > Bo durny jak cale to klerykalne towarzycho , przypomni sobie jego walke o
              > zamontownie wanny spisek na wassermana robil monter !! szczyty PISdebilizmu

              "Ukradzione" drzwi były co najmniej równie dobre!
          • koloratura1 Re: Prosze dobie p. Wassermannem nie wycierac buz 23.04.07, 17:16
            junkier napisał:

            > Prosze dobie p. Wassermannem nie wycierac buzki, dosc juz na nim
            > postkomunistyczne media psow nawieszaly.

            Nie przejmuj się, Junkier!
            Postkomunistyczny prokurator da sobie radę.
      • funia81 Re: Komunistyczne męty z LiD ostrzą sobie zęby na 23.04.07, 13:20
        Owszem, junkier, Koalicja Trwam bedzie rzadzic az do konca kadencji - tyle ze ta
        kadencja ulegnie gwaltownemu skroceniu. W maju.
        Czas najwyzszy.
    • jestem-z-ukladu Re: Bielan: Wcześniejsze wybory są bardzo prawdop 23.04.07, 10:40
      Bielan jak zwykle ściemnia żeby postraszyć. Wcześniejszych wyborów nie będzie.

      -----------------------------
      Dlaczego to wciąż jest aktualne? Dlaczego w Polsce?
      www.youtube.com/watch?v=xT84h4H0xwQ
    • tetradrachma pycha i głupota Kaczorów bedzie ukarana ! 23.04.07, 10:48
      Tym niemniej głeboko wierzę, że jako opozycja Kaczory bedą znacznie lepiej
      kontrolowac koalicję PO SLD niż odwrotnie ! Jeszcze Polska nie zginęła.
      Koniec "rewolucji moralnej" z Lepperem i Łyżwińskim, Maksymiukiem i inną
      swołoczą bliski !
    • intel-e-gent Grają va banque - wybory im się nie opłacają 23.04.07, 10:51
      jak przegrają zbyt wielu pisiaków ma szansę pójść siedzieć, by im się to ryzyko kalkulowało już teraz...
      • a.k.traper Opłacaja się, nie beda musieli odpowiadac za Euro 23.04.07, 11:12
        Nieprzypadkowo Bielan zaczyna mącić gdy pora na konkrety. No i dopuscic ludzi
        majacych pojecie co robią, oni chca przeczekac i skontrolowac po imprezie, a
        jakby do niej nie doszło to dopiero by sie cieszyli, niektózy mogliby sobie
        głowy poobcinac własnym uśmiechem, no i te komisje d/s ....Che,che,che, trafiła
        im sie gratka, a co bedzie jak wszystko zagra? Normalność na wiele lat.
        • intel-e-gent Nie uda im się... 23.04.07, 13:14
          nie będą mieli kim kontrolować. Kaczyńscy w pierdlu, Wasserman tamże, takoż i Ziobro. Antek w domu bez klamek, a reszta rozpieszchnie się po Ameryce Południowej i innych częściach świata bez umów ekstradycyjnych... ;)
          • milosnik_watykanu Re: Nie uda im się... 23.04.07, 13:25
            ntel-e-gent napisał:

            > nie będą mieli kim kontrolować. Kaczyńscy w pierdlu, Wasserman tamże, takoż i Z
            > iobro. Antek w domu bez klamek, a reszta rozpieszchnie się po Ameryce Południow
            > ej i innych częściach świata bez umów ekstradycyjnych... ;)
            Tak ja po drugiej wojnie faszysci i SSmani roznej masci dzieki watykanskim
            paszportom
    • bosman_plama Zieeeeew 23.04.07, 10:53
      ... bardzo przepraszam za niekulturalne zachowanie, ale nieupilnowałem się. Po
      prostu kolejne doniesienia o wcześniejszych wyborach nie wzbudzają u mnie nic,
      po za ziewaniem. Ile można? Kiedy się w końcu odbędą, pewnie ich nie zauważę,
      bo PiS zanudził temat na śmierć.
    • az100 Żadnych kompromitacji w nowych wyborach... 23.04.07, 10:58
      ... tylko nie LiD


      alz777 napisał:

      > żadnych kompromisów w nowych wyborach - tylko LiD

    • tomasz10012 Tą nadzieją dziś żyjemy!!! 23.04.07, 11:00
      Pis wyjmuje straszaka w sprawie wyborów, co świadczy o tym, że p. Kurski znowu
      się pomylił i winad z nowymi partyjnymi rozłamowcami jest za mała, bo nie
      pomieści ich wszystkich.
      Zatem , to jest ultimatum- albo Jurek się opamięta, albo zrobią przedterminowe
      wybory i to bardzo szybko.Dlaczego?
      1. Jurek nie może zdąrzyć rozbudować struktur terenowych nowej partii.
      2. Trzeba do szuflady włożyć ustawę o zakazie kandydowania do sejmu ludzi
      skazanych prawomocnymi wyrokami, bo w nowym sejmie mogą sie przydać. Gdyby
      odwlekali wybory to ustawa musiałaby zostać wprowadzona. Tak zrzuci się na
      Jurka.
      3.Sondaż spada PiS-owi, wszystkie sondaże wskazują, żę na powstaniu partii
      Jurka najwięcej traci PiS.
      4. Jeśli poczekają do jesieni lub dłużej to mogą przegrać z kretesem, teraz
      mają szansę nawet na zwycięstwo ( niestety jeszcze ).
      To jest chłodna kalkulacja.
      • jrjrjr Kończcie Waszmościowie! 23.04.07, 11:01
        Kończcie waszmościowie, wstydu oszczędźcie!!!
        • tomasz10012 Re: Kończcie Waszmościowie! 23.04.07, 11:02
          jrjrjr napisał:

          > Kończcie waszmościowie, wstydu oszczędźcie!!!

          A widzisz gdzieś tam waszmościów?
      • chirlider Re: Tą nadzieją dziś żyjemy!!! 23.04.07, 11:08
        tomasz10012 napisał:
        > Pis wyjmuje straszaka w sprawie wyborów,

        jak w kawale o rowerach i palcu czerwonym:
        okaże sie że straszak był naładowany ostrą amunicją i nie wycelowany w
        rozłamowców i koalicjantów a własną stopę.

        syndrom polskiej "prawicy".
    • tadjan Bielan: Wcześniejsze wybory są bardzo prawdopod.. 23.04.07, 11:16
      Biedny bielan gra starą zdartą płytą bo myśli, że wszyscy są tacy durni jak on
      i jego partia i dadzą się nabrać. Bielanku was trzeba granatem oderwać od
      koryta, nie męcz się - do końca roku będzie po wszystkim i odejdziesz
      chłoptasiu w niesławie ze swoim panem.
      • nicalek Re: Bielan: Wcześniejsze wybory są bardzo prawdop 23.04.07, 11:39
        Bielan może mieć rację. W sytuacji, gdy konfitury zostały skonsumowane (CBA,
        WSI, lustracja), a nadchodzi czas niepopularnych decyzji (służba zdrowia,
        ogromny dług publiczny, reforma finanasów, dokończenie reformy emerytalnej,
        wojska w Iraku i Afganistanie) PiS do końca kadencji zszedłby w sondażach do
        jednocyfrowego poparcia społecznego i zniknął. W obawie przed takim
        wykrwawieniem wielki strateg mógłby teraz oddać władzę po to, by w okolicach
        następnej kampanii prezydenkiej i parlamentarnej znowu ją odzyskać nic nie
        stracić z obecnego poparcia. Kaczory to są ludzie walki, a nie pracy. Ostatnie
        partyjne popisy Kaczyjara to potwierdzają.
        • darioo_b Re: Bielan: Wcześniejsze wybory są bardzo prawdop 23.04.07, 11:41
          trzeba spieprzac :-)))))))))0
    • joushua Wczesniejsze wybory w IV Pomrocznej? No way!!! 23.04.07, 11:29
      Predzej PiSiory wstapia do scjentologow...
      • darioo_b Re: Wczesniejsze wybory w IV Pomrocznej? No way!! 23.04.07, 11:40
        niech wstąpią pod ziemię.
        Jak najgłębiej!
        • joushua Amen. Alleluja. 23.04.07, 12:08
          ...
    • and192 Bielan: Wcześniejsze wybory są bardzo prawdopod.. 23.04.07, 11:45
      Kto to jest Adam z Bielan? Nie znam żadnego Adama z Bielan!
      • mijuka Re: Bielan: Wcześniejsze wybory są bardzo prawdop 23.04.07, 12:39
        UFF!!!NARESZCIE.Tylko mam prośbę,proszę chociaż raz dotrzymać słowa!
    • galan12 ta hołota nie odejdzie od żłoba - sondaże nieważne 23.04.07, 11:46
      ta hołota nie odejdzie od żłoba - sondaże nieważne
    • ergo12 Pis czuje pismo nosem,to już koniec 23.04.07, 11:50
      drodzy piserzy!Przyjdzie zaplacic rachunki,a będa one wysokie,zapewniam!
    • fanfaroni Re: Bielan: Wcześniejsze wybory są bardzo prawdop 23.04.07, 11:56
      Najpierw neich przegłosuja ustawę by nie było żadnych przestepców skazanych
      wyrokami w sejmie to po pierwsze a po drugie żadnych czerwonych pijawek z LiD,
      slkd czy innego barachła
      • fanfaroni Re: Bielan: Wcześniejsze wybory są bardzo prawdop 23.04.07, 11:57
        oczywiscie chodziło mi o sld i lid
      • kolter Re: Bielan: Wcześniejsze wybory są bardzo prawdop 23.04.07, 11:59
        jak zabraknie w sejmie SLD to juz niedlugo hymnem panstwowym bedzie ave maryja
        , a nawet taki jak ty fanfaroni moherek woli miec troche luzu w zyciu czy moze
        sie myle??
        • fanfaroni Re: Bielan: Wcześniejsze wybory są bardzo prawdop 23.04.07, 12:26
          Od moherków to mnie nie wyzywaj bo mój poziom moherostwa jest taki jak twoj. A
          co do meritum sprawy to oleksy trafnie określił sld o co im tak właściwie
          chodzi - o prywate a nie o dobro kraju i ludzi w nim zamieszkujacych. Poza tym
          moja rodzina wystarczajaco dostała po tyłku w latach 1945-89 by wszystkich
          gnojów z UB, SB, PZPR (i partyjek w prostej linii z pzpr-u jak np lid)
          nienawidzić.
          • kolter Re: Bielan: Wcześniejsze wybory są bardzo prawdop 23.04.07, 12:30
            Ja tez mialem dziadka ktory mimo iz mial przedwojene technikum to za udzial w AK
            cale zycie musial robic byle jaka robote !co nie zmienia faktu ze zwolenicy
            watykanu to gorsza zaraz od komuszkow , bo komuna sila brala a watykan dostaje
            darmo co chce od roznego rodzaju debili nacpanych oplatkiem
            • fanfaroni Re: Bielan: Wcześniejsze wybory są bardzo prawdop 23.04.07, 13:58
              Moi dziadkowie za AK solidnie przecierpieli ale KK nie skonfiskował nam paręset
              ha majatku wraz z licznymi zabudowaniami - zrobili to komuniści a parchy z III
              RP proponuja w ustawie jakieś marne kilkanaście % wartości.

              A od ludzi wierzacych się odczep bo to ich sprawa w co wierza i na co
              przeznaczaja swoje pieniadze, choć tobie i mnie moze sie to nie podobać. Jedni
              daja na tacę a inni na imprezy samoobrony. A wszyscy dajemy na partie
              polityczne ... i co, chcesz dać na wyjazd do Egiptu dla samoobory czy solarium
              dla Olejniczaka i Leppera? Ja nie
              • kolter Re: Bielan: Wcześniejsze wybory są bardzo prawdop 23.04.07, 14:03
                jednak nie chce zeby caly narod dawal panowi glempowi na jego piramide , bo
                czasy faraonow juz minely wiec caly narod nie musi budowac wladcy piramidy ,
                skoro kler chce to nich jego jelonki placa , jak pamietam to ta swiatynia w
                zamysle tworcow tego pomyslu sprzed ponad 200 lat miela uczcic wszystkie
                wyznania w polsce ,wiec nie pisz mi ze budownie swiatyni tylko katolickiej to
                nakaz autorow konstytucji
                • fanfaroni Re: Bielan: Wcześniejsze wybory są bardzo prawdop 23.04.07, 14:41
                  Ja tez jestem przeciwny budowaniu ŚOB a to ze względu na wybujałe ambicje
                  glempa, którym jestem przeciwny. Budowa kościoła powinna być oddolna inicjatywą
                  wiernych i tak jak np. budowa Lichenia. Tam księża koordynowali ale ludzie
                  mieli taka potrzebę i nikt nikogo nie naciagał bo dawali z własnej woli. I tak
                  powinno być. Przykład 2 - jakoś Jankowskiemu nie udało się wywołać owczego pędu
                  wśród wiernych by budować ołtarz na miarę Bursztynowej Komnaty. I całe
                  szczęście że większość osób wierzacych kieruje sie zdrowym rozsądkiem.

                  A inna sperawa to twoje hasła skierowane do Katolików - typu: "jelonki płacą" -
                  ja dajac na ofiarę daję z własnej woli i nie uważam się za jelenia. Ja np.
                  patrze jak na jelenia na sasiada który co tydzień kupuje "nie" oraz "fakty i
                  mity". Dając na potrzeby kościoła, na prad na podatek gruntowy, energię
                  elektryczna, na CO itp nie czuję się jak jeleń. Ale czuję się jeleniem płacąc
                  podatki, które wiem ze w części są przeznaczone na działalność partyjną partii
                  ideologicznie mi obcych jak np. sld, lpr, samoobrony czy ochranianie manif
                  tolerancji i MW (zostawic ich i niech sie nawzajem wytłuką). Nie chce też dawać
                  moich pieniędzy na emerytury sb-ków, prokuratorów komunistycznych, pożyczki z
                  funduszu socjalnego dla posłów, utrzymanie więźniów lub robienie testów DNA
                  babek które się puszczały na prawo i lewo i nie wiedza kto jest ojcem ich
                  dzieci. Jak patrzę na to wszytsko to chyba wole by ktoś coś za te pięniadze
                  zbudował, przynajmniej nie będą one zmarnotrawione. Moze być to nawet ŚOB lub
                  stadion na Euro 2012, choć najlepiej jakby mogły one zostac na moim koncie w
                  banku...
                  • kolter Re: Bielan: Wcześniejsze wybory są bardzo prawdop 23.04.07, 14:47
                    No tak ,ale jelonku wiedz ze ja kupujac fakty i mity wcale nie ukrywam tego ze
                    redaktor tego pisma bawi sie za moje , a ty dajac ksiedzu na tace na swiete cele
                    niewiesz czy to nie jest datek na jego harem , kobiet czy tez chlopcow
                    • fanfaroni Re: Bielan: Wcześniejsze wybory są bardzo prawdop 23.04.07, 14:56
                      Jelonku, to kwestia zaufania i poziomu osoby która ma ta kasą dysponować.



                      • kolter Re: Bielan: Wcześniejsze wybory są bardzo prawdop 23.04.07, 15:00
                        to wiedz ze wiekszosc kasy ktorej np zbierala tak zwana matka teresa szlo do
                        watykanu zamiast na biednych cierpiacych ,ktorzy na swoje blagania o leki
                        przeciwbolowe dostawali odpowiedz ze Jezus tez cierpial , wiec o czym ta
                        rozmowaforumhumanitas.ipbhost.com/index.php?showtopic=470
    • monster1972 i dobrze, bo boję się o to Euro pod rządami drobiu 23.04.07, 11:59




      • joushua Nie lekajcie sie. Dziecko Rosemarry juz w drodze.. 23.04.07, 12:11
        :-)
    • wejsunek Bielan: Wcześniejsze wybory są bardzo prawdopod.. 23.04.07, 12:08
      nie wierzę..PIS pójdzie na ukłądy z diabłem aby tylko władzę zachować ..nie
      mówiąć o psychicznie chorych z Ligi i złodziejach z Samoobrony
    • gajane4 Bielan: Wcześniejsze wybory są bardzo prawdopod.. 23.04.07, 12:20
      Panie Bielan, niech Pan nie pieprzy! Zadufanie w sobie, brak elementarnego
      samokrytycyzmu, fanatyzm i głupota Pana wodzów oraz chciwość odpustowych
      cwaniaczków w ich zapleczu jest tak wielka, że nawet gdyby miało dojść do
      rozbioru Polski to tylko ogniem i żelazem można by was oderwać od stołków.
      Radzę, zastanów się Pan co fizycznie czeka was po przewrocie. Myślę, że kilof w
      kamieniołomach to będzie najlżejsze narzędzie jakim będziecie się posługiwali.
    • evident znowu picują 23.04.07, 12:32
      dla ciemnego ludu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka