fly8171 04.05.07, 06:57 Zdrowy rozsądek bierze jednak górę. Brawo! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
qc Nie mozna miec i Rokite i dobre sondaze. 04.05.07, 07:01 PO to albo Palikot i Olechowski albo PiS-bis i nie warte glosu. Troche dziwny ten sondaz, LiD chyba ma ponad 10%, i to grubo? Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Re: Rzeczypospolita po bożemu smarowana olejkiem 04.05.07, 07:59 Złoty ornat to jeszcze nie Polska i rozum. Witam tych co mnie tolerują i tych co mnie nienawidzą! Polska klęska. Konstytucja Maja Trzeciego, przeszła w dzień święta maryjnego. Urodziny ojdyrektora, konstruktora wyboru potwora. OjRydzyka mina zwycięska, to znów dla Polski klęska. To w obronie świata wolnego powiesili Kossakowskiego. Debata czarnych poselska, to znów dla Polski klęska. Są za aborcją Polski z Unii, oddają rządy plebanii. Edukacja wiedzy kęska to znów dla Polski klęska, nic tylko wiary dogmaty, sutanna i astygmaty. Prezydenta mina męska, to znów dla Polski klęska. Lustrację, czyli oblucję, pod katolików konstytucję! Sprzedawanie polskiego mięska to znów dla Polski klęska. W obronie „Bożego Przedsionka” sprzedajcie Leppieja członka! Niszczenie w Rospudzie orzęska, to znów dla Polski klęska. Dla obrony w głowie siana, Polska betonem zalana. Sianie ziarna na rok do przodu dla ogłupiania narodu. Wybory - jak sadzenie lasu, władza na dziesięć lat czasu. Szkoła społeczno-medialna to Polski klęska totalna, zwycięstwo watykańskiej nacji, klęska nauki i demokracji. To nie prezydenta słowa, on tylko transmisji głowa. Te słowa, tej nacji normy, robią w klęskę reformy, dołącza jeszcze czerwony, niech będzie podchmielony! Kościół i knajpa wystarczy, jak Bóg da, to się zobaczy! Odpowiedz Link Zgłoś
roger45 A Ja przepytałem 4 reprezentacyjne osoby 04.05.07, 08:51 brunet-185cm, rudy-188, blondyn-165cm i szatynke-189cm - wyszlo szydlo z worka. Tyle sadze sa warte sondaze co z dnia na dzien daja 7% roznice www.blabla.pl/blabla/ Odpowiedz Link Zgłoś
andrzej.czarnecki Brawo_Polaczkoland_+_Hertuski_+_S zwabska_Mniejsz!! 04.05.07, 10:50 ....POkemonia mogłaby stworzyć rząd z najmniejszym, 46-osobowym, klubem Lewactwa, Plus zwyczajowe wsparcie dwóch posłów Mniejszości Szwabskiej ...... ............................... Jeżeli ten sondaż nie jest łżesondażem to należy pogratulować Polaczkostwu i esbeckim łżemediom wspaniałego wyboru lewactwa i folxdojczostwa ! prowadzacego w prostej linii do przyszłego rozbioru Polaczkolandu :( Odpowiedz Link Zgłoś
frant3 Konserwatyści doprowadzili do rozbiorów Polski 04.05.07, 11:16 To polscy konserwatyści (taragowiczanie) doprowadzili do rozbiorów Polski. Natomiast liberałowie i lewica (Hugo Kołłątaj) uchwalili konstytucje 3 maja! Odpowiedz Link Zgłoś
mariuszdd Re: Konserwatyści doprowadzili do rozbiorów Polsk 04.05.07, 11:19 frant3 napisał: > To polscy konserwatyści (taragowiczanie) doprowadzili do rozbiorów Polski. > Natomiast liberałowie i lewica (Hugo Kołłątaj) uchwalili konstytucje 3 maja! Do upadku doprowadziła magnateria to ówczesne łże-elity Odpowiedz Link Zgłoś
genyo Re: Konserwatyści doprowadzili do rozbiorów Polsk 04.05.07, 11:38 mariuszdd napisał: > Do upadku doprowadziła magnateria to ówczesne łże-elity guzik, pierwszym, ktory oslabil Polske, po czym nigdy sie juz nie podniosla byl cep nad cepy i oszolom nad oszolomy, czyli Zygmunt III Waza i posrednio, bo to dzieki niemu mielismy tego cepa za krola- kosciol katolicki. Gdyby potopu nie bylo, rozbiorow by tez nie bylo. Jesli juz musicie rozwalac pomniki, to zajmijcie sie pomnikiem tego oszoloma idioty, bo to jemu zawdzieczamy upadek, cala reszta, wlacznie z PRL pod sowieckim butem bylo juz tylko konsekwencja. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzej.czarnecki T_a_r_g_o_w_i_c_a__=_Sitwa_Mająca _Polskę_w_D...... 04.05.07, 12:19 Targowicę nazwał po imieniu w przypływie szczerości SLD-wiec Olexy ! To sitwa, która ma Polskę w D... czyli Postkomuna i popierająca ją hertuskowa Platfusownia :( Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Her Tuske ma zalamanie 04.05.07, 17:39 Posluchajcie: www.youtube.com/watch?v=fCPdo2jd84Y Odpowiedz Link Zgłoś
mirmat1 GFK Polonia nie doszacowuje PiS !!! 05.05.07, 02:38 Na tydzień przed drugą turą wyborów prezydenckich w 2005 roku TVN poinformował za GfK Polonia, że Tusk wygrywa z Kaczyńskim różnicą 24 procent – 62 do 38. W wyborach wygrał Kaczyński, zdobywając ponad 54 proc. przy niespełna 46 proc. Tuska. Oznacza to, że GfK Polonia pomyliła się o… 32 punkty procentowe. Odpowiedz Link Zgłoś
kwachu-wylegitymizuj_majuntek L_ż_e_e_l_i_t_y_+_Ł_ż_e_m_e_d_i_a __To_Targowica_! 04.05.07, 11:38 mariuszdd napisał: > frant3 napisał: > > > To polscy konserwatyści (taragowiczanie) doprowadzili do rozbiorów Polski > . > > Natomiast liberałowie i lewica (Hugo Kołłątaj) uchwalili konstytucje 3 ma > ja! > > Do upadku doprowadziła magnateria to ówczesne łże-elity Absolutna Racja !! Dzisiejsz Łżeelity to wypisz wymaluj dawna Targowica !!! Te same argumenty i ta sama złodziejska prywata - Stanisław August dostał od Katarzyny II gigantyczną sumę 400 tys. złotych za przystąpienie do Targowicy - patrz na analogię - afera Orlenu i obiecane Kwachowi w Londynie 1 miliard dolców dla jego mafii ! Odpowiedz Link Zgłoś
frant3 Re: L_ż_e_e_l_i_t_y_+_Ł_ż_e_m_e_d_i_a __To_Targow 04.05.07, 11:52 Ciekawe ile dostała Szymborska za przystąpienie do Ruchu na Rzecz Demokracji?! Odpowiedz Link Zgłoś
aleksander.zlewakow Re: L_ż_e_e_l_i_t_y_+_Ł_ż_e_m_e_d_i_a __To_Targowic 04.05.07, 12:02 > Dzisiejsz Łżeelity to wypisz wymaluj > dawna Targowica !!! > Te same argumenty i ta sama > złodziejska prywata - > Stanisław August dostał od Katarzyny II > gigantyczną sumę 400 tys. złotych > za przystąpienie do Targowicy - > > patrz na analogię - afera Orlenu > i obiecane Kwachowi w Londynie > 1 miliard dolców dla jego mafii ! Metody dawnej i dzisiejszej Targowicy są bardzo podobne ! Namiestnicy obcych są przez nich przekupywani i dostają medialne i moralne wsparcie zza granicy a w końcowej fazie pomoc militarną na ich życzenie ?:( (patrz żądanie Jaruzela wejścia Sowietów ) Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Re: Do aleksander.zlewakow 04.05.07, 20:09 frant3 napisał: > Czy chodzi o tarczę rakietową? Kwachu sie na wszystko godzil Odpowiedz Link Zgłoś
frant3 Re: Do aleksander.zlewakow 05.05.07, 07:28 Ale teraz mamy innego prezydenta. Kaczyński tak kocha Polskę, że w trosce o jej bezpieczeństwo zainstaluje u nas amerykańską tarczę rakietową, która będzie chroniła... USA. Odpowiedz Link Zgłoś
lewacka_gnida_z-pe Re: Brawo_Polaczkoland_+_Hertuski_+_S zwabska_Mniej 04.05.07, 11:29 Prezydent RP Lech Kaczyński: Sejm Wielki z lat 1778-1792 zdołał jednak odnieść sukces ostateczny. Państwo polskie zostało gruntownie zreformowane..... ......... oligarchia przeciwstawiała się zasadniczym reformom systemu, ponieważ groziło to jej interesom. Oligarchia zdołała wygrać jak wiemy, zdołała wygrać korzystając zresztą z obcej pomocy i doprowadziło to do upadku naszego państwa, do utraty niepodległości, która trwała 123 lata..... ........................ DZISEJSZA OLIGARCHIA TO UBEKISTAN - SOJUSZ POKEMONÓW I POSTKOMUNISTÓW ROZGRABIAJĄCYCH POLSKĘ I SPRZEDAJĄCYCH JĄ SZWABOM I KACAPOM :( Odpowiedz Link Zgłoś
frant3 Konserwatyści doprowadzili do rozbiorów Polski 04.05.07, 11:39 A dzisiejsi konserwatyści to: LPR, Rzeczpospolita Polska Marka Jurka, cześć PIS-u, konserwatywna część PO. Odpowiedz Link Zgłoś
zamek11 ++++++++++++ Dekatolicyzacja Polski? 04.05.07, 11:40 Jesli odejscie fundamentalistow Jurka powoduje zwyzke pisu w sondazach to moze oznaczac ze glos KK przestaje byc istotny na polskiej scenie politycznej. I ani Jurek ani Giertych nie osiagneli progu wyborczego... Odpowiedz Link Zgłoś
andrzej.czarnecki +++++++++++ Deubekizacja Polski Albo Jej Rozbiór 04.05.07, 11:49 mariuszdd napisał: >> Do upadku doprowadziła magnateria to ówczesne łże-elity >> > Absolutna Racja !! > Dzisiejsz Łżeelity to wypisz wymaluj > dawna Targowica !!! > Te same argumenty i ta sama > złodziejska prywata - > Stanisław August dostał od Katarzyny II > gigantyczną sumę 400 tys. złotych > za przystąpienie do Targowicy - > > patrz na analogię - afera Orlenu > i obiecane Kwachowi w Londynie > 1 miliard dolców dla jego mafii ! Dzisiejsza Deubekizacja i Dekomunizacja to Konstytucja 3 Maja !!!! Dawna Magnateria czyli Oligarchia to dzisiejsze Łżeelity walczące o zachowanie swoich zachłapanych Polakom fortun w 3-ciej Rozpuście Prawnej ! Odpowiedz Link Zgłoś
frant3 Lewica kontra konserwatyści targowiczanie 04.05.07, 11:57 Dziś Polsce potrzeba silnej lewicy. Silniejszej niż Stajnia Kołłątajowska, która nie poradziła sobie z konserwatystami - targowicznami. Odpowiedz Link Zgłoś
aleksander.zlewakow Lewicy w Polsce Nie Ma Jest Bolszewia :( 04.05.07, 12:08 Bolszewia zawłaszczyła sobie nazwę -Lewica- a prawdziwa Polska Lewica np. PPS nie może się odrodzić po swoim holokauście :( Odpowiedz Link Zgłoś
dom321 Re: Konserwatyści doprowadzili do rozbiorów Polsk 04.05.07, 15:16 Tak, ale ci, jak mówisz, 'liberałowie' dążyli do maksymsymalnego wzmocnienia władzy centralnej, walcząc z demokratyczną anarchią i warcholstwem. Pewnie teraz nazwałbyś to 'pisowskim zawłaszczaniem państwa' Odpowiedz Link Zgłoś
jola_z_dywit6 S____a____m____o____o____b____r__ __o____n____a 04.05.07, 12:07 To na wskroś Polskie i ludowo patriotyczne ugrupowanie zrzeszające pragmatyków gospodarczych i rzeczywistych patriotów.Oraz niekwestionowane poparcie powyż4ej 10% jest jasnym dowodem dojrzałości społecznej i etycznej wielu milionów wyborców. Samoobrona zawsze była z Narodem walcząc nieugięcie o zwykłego człowieka. Rok wprowadzenia częći programu Samoobrony odwrócił niekorzystne wskaźniki gospodarcze. Polska i Polacy pod jej przywództwem powstają z kolan. Odpowiedz Link Zgłoś
zenutek Re: S____a____m____o____o____b____r__ __o____n___ 05.05.07, 01:23 Jolu - przestać już w kółko powtarzać tą mandrę.... Jacy to z Twoich kolegów patrioci, którzy okradają swoje państwo, zaciągając długi na wiele milionów i ich nie spłacają.... Jacy to pragmatycy gospodarczy, gdy nawet rządzić we własnym gospodarstwie rolnym nie potrafią, i nie sa w stanie zarobić na spłatę zaciągniętych kredytów? Jak mogą rządzić prawie czterdziestomilionowym narodem, gdy nie potrafią zarządzać kilkunastoma krowami, jak mogą rządzić 200 mld budżetem, gdy nie potrafią rozsądnie rządzić swoimi dochodami... Popatrz dziecko trzeźwiej na rzeczywistość... Jacy to gospodarze w Samoobronie, jacy to patrioci??? Śmiech na sali.... Odpowiedz Link Zgłoś
r.siwy Re: Rzeczypospolita kłamie 04.05.07, 08:54 hehe pewno jak kasety michnika są tylko dobre to i sondaże michnikowe są jedynie słuszne i poprawne reszta to pomyłka :). ps. Nie wierzcie sondażom wszystkie sie mylą niektóre bardziej niektóre mniej Odpowiedz Link Zgłoś
jjr44 Re: Zapomniałeś dodać w "Rzeczypospolitej" 04.05.07, 19:40 sondaż robiła GFK więc ja myślę że jest ok. Nie jestem zwolennikiem pis więc sie z tego nie cieszę. Cóż, może trzeba pomyślec o emigracji a tu niech sobie zostaną w swoim skansenie zwolennicy 4rp... Jeżeli większośc ludzi w Polsce bedzei chciała takiego państwa i takiego rządu to nei ma sie co obrażac - trzeba po prostu poszukac sobie jakiegoś innego normalnego miejsca na ziemi. Odpowiedz Link Zgłoś
poszczeklu Zdrowy rozsądek? Głosy buców na ćwiercinteligentów 04.05.07, 08:16 to zdrowy rozsądek? Co za zoo! Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Re: Głosy buców na katotonazitaliban 04.05.07, 09:36 Bez zbędnych wywodów Unia wolnych narodów. Skrzy szabla, skrzą na wojów zbrojach łuski. Ty się nie zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski? Ty się nie zrywasz kiedy Kraj w nieładzie, czekamy na owoce, zgnile jabłka w sadzie? Katotaliban hańbi białogłowy, Ty się nie zrywasz, jeszcze nie gotowy? Skrzy szabla, skrzą na woja zbroi łuski. Ty się nie zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski? Gdy nie ma pracy, nie ma tez złomu, nie wyleczą, niepotrzebny nikomu? W Twojej kompanii serce swe pokrzepię, choć skromnie przyszłość swą ulepię? Skrzy szabla, skrzą na woja zbroi łuski. Ty się nie zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski? Trwam na zmywaku tutaj na obczyźnie, choć duchem młoda, to blizna na bliźnie. Piasek Zandvoortu dzis moje posłanie, kiedy się zerwiesz, na co to czekanie? Skrzą szable, skrzą wojów zbroi łuski, wreszcie poprowadź Donaldzie Skrzy Tuski! Ty się nie zrywasz, gdy dzielą nas szuje, Katotaliban garnie i rujnuje? Ty się nie zrywasz kiedy przy parafii, Katotaliban żyje wzorem mafii? Skrzy szabla, skrzą na woja zbroi łuski. Ty się nie zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski? Dzwoni dzwon larum przy księżym pałacu. Pędzi z falami Rydz Maybachem na kacu. Katotaliban eksterytorialny? Wykorzystuje Kraj przyparafialny? Skrzy szabla, skrzą na woja zbroi łuski. Ty się nie zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski? Gdy z dzieci, z cudu bożych darów chcą dla talibów, porobić janczarów? Ty się nie zrywasz, gdy giną reformy, poziom techniki nie osiąga normy? Tnie szabla, z kopytem dzwonią łuski. Ty się nie zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski? Katotaliban już na Jasnej Górze, nazwą woja gejem, zatańczy przy rurze? Jeno religia, koniec filozofii, uzależni nas urodzaj kartofli? Tnie szabla, z kopytem dzwonią łuski. Ty się nie zrywasz Donaldzie Skrzy Tuski? Woju doświadczony waz czy się opłaca, spośród oszołomów brać znowu pajaca? Dołączy do nas pospolite ruszenie, z tego fermentu pozytywne wrzenie? Gdy po zgiełku szabel, łuski po nabojach, dlaczego kradniesz Dochnaldzie Ajatollach? Mówisz żeś rycerz, co chroni Maryje, a to co kradniesz to jest niczyje? Odpowiedz Link Zgłoś
dom321 Re: Głosy buców na katotonazitaliban 04.05.07, 10:49 Człowieku, daj sobie już spokój. Lepiej być dobrym szewcem, niż lichym wierszorobem. Odpowiedz Link Zgłoś
qwardian Re: Nie mozna miec i Rokite i dobre sondaze. 04.05.07, 08:51 qc napisał: > PO to albo Palikot i Olechowski albo PiS-bis i nie warte glosu. > Troche dziwny ten sondaz, LiD chyba ma ponad 10%, i to grubo? PO to Tusk w gestapowskich buciorach dziadka, Palikot ze sztuczną fujarą i Bufetowa budująca stadiony w stolicy. Czy to nie jest objazdowy cyrk? LiD to oznacza chyba Lichwiarze i Donosiciele, a co pożyczają na 10%? Odpowiedz Link Zgłoś
bicz_na_kaczki A o ojcu Kaczynskich komuchowym kolaborancie... 04.05.07, 09:29 ...to nie pamietasz, tylko Tuskowi dziadka wypominasz. Oj slodka hipokryzjo. Generalnie sram na POkraki i PiSiorow - to jeden i ten sam chlam, tylk oprzy korytku im zaciasno. Odpowiedz Link Zgłoś
chilum Re: Nie mozna miec i Rokite i dobre sondaze. 04.05.07, 10:35 >w gestapowskich buciorach dziadka To już nie wermachtowskich?? Żałosne Twoje wypociny.Są( licencja Master Yoda`y) Odpowiedz Link Zgłoś
konread Re: Nie mozna miec i Rokite i dobre sondaze. 04.05.07, 11:52 chilum napisał: > >w gestapowskich buciorach dziadka > > To już nie wermachtowskich?? Żałosne Twoje wypociny.Są( licencja Master Yoda`y > ) Niedługo qwardian będzie pisał że dziadek Tuska był strażnikiem w obozie koncentracyjnym, a może nawet samym Hitlerem ale nie dziwmy się skoro PiS zaczyna pisać nam nową historię;) Odpowiedz Link Zgłoś
lech66 Sondaż: partia Kaczyńskiego dogania Platformę 04.05.07, 07:06 Niesamowite ! Co jeszcze może zrobić PIS, a mimo to nie spadnie mu poparcie ? Jak zlikwiduje Trybunał Stanu to pewnie jeszcze mu wzrośnie ? Gdzie my żyjemy ? Odpowiedz Link Zgłoś
fly8171 Re: Sondaż: partia Kaczyńskiego dogania Platformę 04.05.07, 07:10 Wystarczy wsadzać złodziei do więzienia. I nie kraść. To wszystko. No i nie prowadzić polityki zagranicznej na kolanach. Odpowiedz Link Zgłoś
augustus_germanicus_caligula Kaczynscy nie musza na kolanach. Stoja a i tak 04.05.07, 07:15 ich nikt nie zauwaza. Odpowiedz Link Zgłoś
fly8171 Re: Kaczynscy nie musza na kolanach. Stoja a i ta 04.05.07, 07:17 Geremka widzieli a i tak nic z tego nie wynikało dla nas dobrego. Odpowiedz Link Zgłoś
shithead Re: Kaczynscy nie musza na kolanach. Stoja a i ta 04.05.07, 07:30 fly8171 napisał: > Geremka widzieli a i tak nic z tego nie wynikało dla nas dobrego. Wyniklo duzo wiecej niz z tego terazniejszego pissowskiego shitu. Kartofle nigdy Gierekowi do piet nie dosiegna. Polaks must be real idiots if they choose PiS shit. Odpowiedz Link Zgłoś
mariuszdd Re: Kaczynscy nie musza na kolanach. Stoja a i ta 04.05.07, 11:21 shithead napisał: > fly8171 napisał: > > > Geremka widzieli a i tak nic z tego nie wynikało dla nas dobrego. > Wyniklo duzo wiecej niz z tego terazniejszego pissowskiego shitu. > Kartofle nigdy Gierekowi do piet nie dosiegna. > Polaks must be real idiots if they choose PiS shit Tak ;)Geremek w Die Zeit tak pluł na Polskę,że aż mu po brodzie ciekło Odpowiedz Link Zgłoś
ember11 Re: Kaczynscy nie musza na kolanach. Stoja a i ta 04.05.07, 11:42 shithead napisał: > Wyniklo duzo wiecej niz z tego terazniejszego pissowskiego shitu. > Kartofle nigdy Gierekowi do piet nie dosiegna. > Polaks must be real idiots if they choose PiS shit Zwlaszcza ostatnie zdanie napisane przez ciebie na polskojezycznym forum nie wiadomo dlaczego po angielsku, z bledem (moze celowo?) pokazuje w pelni twoje zatroskanie o Polske. No ale jezeli twoim idolem jest niejaki Geremek to chyba nie ma czemu sie dziwic. Odpowiedz Link Zgłoś
twgalba Re: Sondaż: partia Kaczyńskiego dogania Platformę 04.05.07, 07:53 fly8171 napisał: > Wystarczy wsadzać złodziei do więzienia. I nie kraść. To wszystko. No i nie > prowadzić polityki zagranicznej na kolanach. Chciałeś raczej powiedzieć , że wystarczy mieć kryminalistów i faszystów w rządzie , atakować niezależne konstytucyjne organy Państwa , nie mieć żadnego pomysłu na politykę zagraniczną , urządzać medialne szopki typu Mr.Ziobro Show. Tak masz rację ciemny lud to kupi. Odpowiedz Link Zgłoś
fly8171 Re: Sondaż: partia Kaczyńskiego dogania Platformę 04.05.07, 08:17 Nasza polityka zgraniczna jest bardzo jasna i czytelna. Narszcie artykułuje nasz interes narodowy. A co do faszystów..... to jeszcze homofobów. Przestają już ruszać te wasze zbitki słowne. Odpowiedz Link Zgłoś
khysiek Re: Sondaż: partia Kaczyńskiego dogania Platformę 04.05.07, 08:28 Nie jest jasna i nie jest czytelna dla nikogo , włącznie z Kaczyńskimi. aktualnie przypomina tą putinowską, która nie rozwiązuje żadnych problemów a wywołuje nowe, z niczego. Zniszczyli prawie wszystko to co uzyskaliśmy w poprzednich latach. Niezłe "sukcesy". Jeśli twoim zdaniem walenie kogoś w łeb żeby nas zauważyć jest "powstaniem z kolan" to gratuluję, w swojej rodzinie i wśród znajomych tez tak postępujesz ? A Kaczyńscy to takie miernoty o których historia zapomni zaraz po następnych wyborach. I żadne śmieszne manipulacyjki sondażami im nie pomogą. Odpowiedz Link Zgłoś
fly8171 Re: Sondaż: partia Kaczyńskiego dogania Platformę 04.05.07, 08:45 To może konkretne przykłady co zniszczyli?????? Odpowiedz Link Zgłoś
fanfaroni Re: Sondaż: partia Kaczyńskiego dogania Platformę 04.05.07, 09:20 niszczą złodziei i kolaborantów i za to im chwała :)) Odpowiedz Link Zgłoś
dinko11 Re: Sondaż: partia Kaczyńskiego dogania Platformę 04.05.07, 09:46 wszystko niszczą,tylko pedofili w sukienkach kościelnych nie karają Odpowiedz Link Zgłoś
fly8171 Re: Sondaż: partia Kaczyńskiego dogania Platformę 04.05.07, 10:31 Może jakieś konkrety???? Odpowiedz Link Zgłoś
twgalba Konkrety ? Proszę bardzo 04.05.07, 10:55 - czy słyszałeś o skazaniu pedofila arcybiskupa z Poznania ? - czy słyszałeś o ukręcaniu łba sprawie dotyczącej SKOK-ów ? - czy słyszałeś o tuszowniu sprawy senatora Putry ? - czy słyszałeś o tuszowniu sprawy nadużyć w banku , w którym zasiadali członkowie koalicjanta LPR ? - czy słyszałeś o lewych interesach nowo powołanego sędziego TK z LPR mec.Koltlinowskiego ? - czy słyszałeś , że według premiera jazda po pijanemu przy 1,2 promila to niewiele znaczący incydent bowiem dotyczył wojewody warszawskiego oczywiście z PIS-u czy słyszałeś o sprawach karnych członków koalicjanta z Samoobrony ? Jeżeli nie słyszałeś to znaczy , ze żyjemy w dwóch różnych krajach. Odpowiedz Link Zgłoś
mariuszdd Re: Konkrety ? Proszę bardzo 04.05.07, 11:28 twgalba napisał: > - czy słyszałeś o skazaniu pedofila arcybiskupa z Poznania ? > - czy słyszałeś o ukręcaniu łba sprawie dotyczącej SKOK-ów ? > - czy słyszałeś o tuszowniu sprawy senatora Putry ? > - czy słyszałeś o tuszowniu sprawy nadużyć w banku , w którym zasiadali > członkowie koalicjanta LPR ? > - czy słyszałeś o lewych interesach nowo powołanego sędziego TK z LPR > mec.Koltlinowskiego ? > - czy słyszałeś , że według premiera jazda po pijanemu przy 1,2 promila to > niewiele znaczący incydent bowiem dotyczył wojewody warszawskiego oczywiście z > PIS-u > czy słyszałeś o sprawach karnych członków koalicjanta z Samoobrony ? > > Jeżeli nie słyszałeś to znaczy , ze żyjemy w dwóch różnych krajach. No zobacz ty,to ta III RP była do dupy ,prawo nie działa ,prokurator ślepy,sądy zwichrowane,w administracji myślą o dupie maryni ,nędzna była ta III RP . Odpowiedz Link Zgłoś
twgalba Re: Konkrety ? Proszę bardzo 04.05.07, 11:48 Mam nadzieję , że tylko udajesz bo trudno sobie wyobrazić kogoś tak tępego ....chociaż jako zwolennik obecnej miernej ekipy rządowej domyślam się , że pochodzisz z tego ciemnego ludu , o którym mówił tow.Kurski. P.S. Czytaj ze zrozumieniem. Te sprawy są ukręcane przez IV RP osiołku. Odpowiedz Link Zgłoś
fly8171 Re: Konkrety ? Proszę bardzo 04.05.07, 12:02 Tak masz rację. Łże elity mówią o mnie ciemny lud. Jednak ilość fakultetów nie daje inteligencji. A tym bardziej autorytetu. Odpowiedz Link Zgłoś
fly8171 Re: Konkrety ? Proszę bardzo 04.05.07, 11:55 Mylisz chyba pojęcia. Jeżeli masz dowody to zapraszam do prokuratury. I proszę nie marudzić że prokuratura jest upolityczniona. Możesz skożystać z sądów europejskich. Jak wg. Ciebie Kaczyńscy i żądy PIS-u szkodzą Polsce. Podaj mi przykład przekrętu na 61 mln złotych. To jest wartoość tylko jednego przekrętu z fabryką osocza. Odpowiedz Link Zgłoś
twgalba Re: Konkrety ? Proszę bardzo 04.05.07, 13:14 Boże toć to nie są żadne literówki tylko totalny brak znajomości ortografi.Ale skoro premier może nie znać hymnu polskiego to jego elektorat może poprzestać na trzech klasach. Od dawna wiadomo , że głupkami łatwiej się manipuluje. Odpowiedz Link Zgłoś
r.siwy Re: Sondaż: partia Kaczyńskiego dogania Platformę 04.05.07, 08:58 No tak i dlatego ich ludzie wybierają kupni sie w łeb Odpowiedz Link Zgłoś
genyo Re: Sondaż: partia Kaczyńskiego dogania Platformę 04.05.07, 11:46 fly8171 napisał: > Wystarczy wsadzać złodziei do więzienia. I nie kraść. To wszystko. No i nie > prowadzić polityki zagranicznej na kolanach. Taaaak? a jakiego zlodzieja wsadzono? i kto nie kradnie?????? Wyciagniecie 40 milionow z ZUSowskich skladek i ofiarowanie ich na swiatynie opatrznosci, to jak najbardziej kradziez.... Po prostu ciemny lud kocha igrzyska i nienawidzi porzadnych ludzi, wystarczy, ze sie obrzuci zawartoscia szamba jakiegos lekarza, profesora, czy kogos wybitnego i juz pelnia szczescia. Odpowiedz Link Zgłoś
fly8171 Re: Sondaż: partia Kaczyńskiego dogania Platformę 04.05.07, 11:58 No i znowu w ryj ten argument. Ani jedna złotówka nie trafiła z budżetu na budowę Świątyni kretynie. Odpowiedz Link Zgłoś
q_vw Re: Sondaż: partia Kaczyńskiego dogania Platformę 04.05.07, 12:41 Biedny frajerze... PiS ma koalicje z Samoobroną, a chyba jej "dokonania" nie podlegają krytyce... jak PiS chce działać, to niech zacznie od siebie i własnego otoczenia. Na razie mamy rządy hipokrytów i kłamców, którzy dla władzy zrobią wszystko... nawet są w koalicji z LPR i Samoobroną, firmując te dno... Odpowiedz Link Zgłoś
fly8171 Re: Sondaż: partia Kaczyńskiego dogania Platformę 04.05.07, 12:52 Kwoty przekrętów poproszę!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
zbychuk Re: Sondaż: partia Kaczyńskiego dogania Platformę 04.05.07, 18:08 Moze na poczatek zsumuj pensje niekompetentnych ludzi obsadzanych na roznych stanowiskach w instytucjach panstwowych i przedsiebiorstwach Skarbu Panstwa. Zacznijmy od prezesa NBP. Jesli uwazasz, ze p. Skrzypek jest kompetentny, to nie mamy po co dalej rozmawiac. Gdzies napisales, ze fakultety nie daja inteligencji. Masz racje, ale ... o inteligencji swiadcza! A jesli uwazasz, ze nie to zdefiniuj co uwazasz za inteligencje. Domyslam sie, ze Twoja definicja jest 'jak ktos ma takie poglady jak ja to jest inteligentny' :P Odpowiedz Link Zgłoś
jjr44 Re: Sondaż: partia Kaczyńskiego dogania Platformę 04.05.07, 19:51 fly8171 napisał: > Wystarczy wsadzać złodziei do więzienia. I nie kraść. To wszystko. No i nie > prowadzić polityki zagranicznej na kolanach. Gdybyż tak było.... Wskaż mi wielkie sukcesy CBA i ABW w tym albo w zeszłym roku. Poza udupieniem jednego kardiochirurga i doprowadzeniem byłej minister do samobójstwa. Sprawdź sobie ilu ludzi siedzi w więzieniach i jak wygladają w pierwszym kwartale statystyki przestępczości. Wprowadzanie koalicjantów do coraz bardziej rozdymającej się administracji i nepotyzm to nie złodziejstwo publicznego grosza? toż to nowy układ się tworzy. Co do polityki zagranicznej to lepiej nad tą trumną milczec. Nigdy nie mielismy tak złych stosunków z sąsiadami i z unią. Ale co sie dziwic? PiS nie ma kadr, nie jest nawet w stanie znaleźc ambasadorów. Minister Spraw Zagranicznych chociaż mówi po angielsku (w przeciwieństwie do premiera i prezydenta) ale co z tego za pociecha skoro nic do powiedzenia nie ma? Odpowiedz Link Zgłoś
r.siwy Re: Sondaż: partia Kaczyńskiego dogania Platformę 04.05.07, 08:55 W wolnym kraju gdzie każdy może głosować na kogo chce Odpowiedz Link Zgłoś
xs550 Tylko naiwni wierza sondazom.... 04.05.07, 07:09 Ostatnio przed wyborami sondaze sie mylily wiec za grosz im nie uwierze. Te "sensacyjne" doniesienie to kolejna lipa. Odpowiedz Link Zgłoś
frant3 Re: Tylko naiwni wierza sondazom.... 04.05.07, 08:17 Naiwni wierzą, a głupi głosują wg sondaży. Odpowiedz Link Zgłoś
augustus_germanicus_caligula Zapalmy swieczke [*] dla PO 04.05.07, 07:09 Tak sie dzieje gdy obraz partii kreuje sie tylko w oparciu o krytyke rzadu. Nie potrafie zniesc Kaczysnkich ale musze przyznac ze Tus wcale lepszy nie jest - nueudolny frustrat. Liderem PO powinien byc Jan Maria Rokita Odpowiedz Link Zgłoś
grazka63 Re: Zapalmy swieczke [*] 04.05.07, 10:06 Dlaczego Jan Rokita !czy my nie mamy Polakow !ludzie ,a co was tez obchodzi Geremek.Ksztalccie te zakute glowy. Odpowiedz Link Zgłoś
krzych.korab I niech "Ł" będzie "Ł" a nie "L" jak w polskiej 04.05.07, 10:28 pisowni. Odpowiedz Link Zgłoś
tw_kaczor Kaczory znacjonalizują 3 mln mieszkań tych,...: 04.05.07, 07:14 ...którzy wyjechali i bedzie nasępny wielki **S_U_K_C_E_S** PiS`u... PiS = Potwory i Spółka Odpowiedz Link Zgłoś
mrlusiek organ rządowy- więc są wyniki 04.05.07, 07:16 organ rządowy- więc są wyniki Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: prywatna....................... 04.05.07, 07:26 Przedsiębiorstwo Wydawnicze "Rzeczpospolita" kierowane przez Macieja Cegłowskiego i grupa prasowa Roberta Hersanta "Presse Participations Europennes". Od lipca 1996 r. 51% udziałów w spółce posiada Presspublica Holding Norway, a 49% Państwowe Przedsiębiorstwo Wydawnicze "Rzeczpospolita". Właścicielem Presspublica Holding Norway jest Orkla Media. Odpowiedz Link Zgłoś
pe1 Re: prywatna....................... 04.05.07, 08:39 czyli wszystko się zgadza - organ rządowy Odpowiedz Link Zgłoś
niestaly_czytelnik Nie rządowy, tylko Skarbu Państwa 04.05.07, 10:39 i to tylko w 49%, drogi demagogu.pl. A właśnie - jak tam demagodzy.pl? Pono Onyszkiewicz nie dopisał się do listu autorytetów w obronie demagokracji. Czy to prawda, bo wierzyć mi się nie chce? Odpowiedz Link Zgłoś
shithead Re: Sondaż: partia Kaczyńskiego dogania Platformę 04.05.07, 07:25 Rzepa stala sie tak tendencyjna jak cale te katolonarodowe dno. Dla mnie od dawna nie jest juz opinitworcza w zaden sposob. Te semki, ziemkiewicze, krasnodebskie, terlikowskie to wciskajace sie w kacze dupy oszolomstwo i marne dziennikarzyny. Fuck all this crap. Piss & Shit Odpowiedz Link Zgłoś
viornisko Re: Sondaż: partia Kaczyńskiego dogania Platformę 04.05.07, 08:07 Za to GW jest obiektywna i opiniotwórcza. NIe no tutaj mnie rozbawiłeś. Jedyne co GW ma lepsze od Rzepy to sport i... nic więcej. GW jest tenencyjna aż do bólu. NIe potafi obiektywnie spojrzec na rze czywistośc. Bez względu na to co zrobi rząd: dobrze czy źle, zawsze jest krytyka. Mnie to bardzo razi i wręcz odrzuca od GW Odpowiedz Link Zgłoś
jpy1 Re: Sondaż: partia Kaczyńskiego dogania Platformę 04.05.07, 08:16 Yyyy a co rząd zrobił dobrego???? Odpowiedz Link Zgłoś
niestaly_czytelnik No właśnie, naczytałeś się GW i się głupio pytasz 04.05.07, 10:41 Są jeszcze inne periodyki na rynku. No ale na klapki na oczach nie ma rady. Odpowiedz Link Zgłoś
swoboda_t Re: Sondaż: partia Kaczyńskiego dogania Platformę 04.05.07, 11:00 Utrzymał się już pół kadencji przy korycie, za cenę stołków i sprzeniewierzenia własnym dekalracjom, ale nie szkodzi. Do tego mnóstwo naobiecywał. Wystarczy, by utrzymac poparcie. Odpowiedz Link Zgłoś
lech66 Re: Sondaż: partia Kaczyńskiego dogania Platformę 04.05.07, 09:02 > Rzepa stala sie tak tendencyjna jak cale te katolonarodowe dno. Dla mnie od > dawna nie jest juz opinitworcza w zaden sposob. Te semki, ziemkiewicze, > krasnodebskie, terlikowskie to wciskajace sie w kacze dupy oszolomstwo i marne > dziennikarzyny. popieram w całej rozciągłości. Siemka jako dziennikarz dworski zawsze swoją obecnością i wygłaszanymi idiotyzmami psuje mi przyjemność oglądania TVN24. Odpowiedz Link Zgłoś
niestaly_czytelnik Dokładnie - teraz wystarczy nie krytykować rządu 04.05.07, 10:45 za wszystko jak leci. Jeżeli się jest zwyczajnie obiektywnym i krytykuje tylko za to, za co się krytyka należy, to jest się nazywanym "dziennikarzem dworskim". Ot, takie odchylenie optyki starego układu. Odpowiedz Link Zgłoś
krzych.korab Widać wiedzieli kogo pytać aby uzyskać założony 04.05.07, 07:27 wynik. Odpowiedz Link Zgłoś
viornisko Re: Widać wiedzieli kogo pytać aby uzyskać założo 04.05.07, 08:08 Byłeś pyatny że wiesz, albo sam organizowałeś sondarz? Odpowiedz Link Zgłoś
niestaly_czytelnik Znaczy argumentów brak u "koraba" 04.05.07, 10:48 bo czepia się ortografii. A możeś ty Mniodek, ale incognito? Czepianie się ortografii na forach nie jest dobrze widziane. Odpowiedz Link Zgłoś
tatah Re: Znaczy argumentów brak u "koraba" 04.05.07, 10:58 Za to masa błędów ortograficznych w kilku zdaniach jest mile widziana. Jak mnie to wkurza. Hipokryzja Odpowiedz Link Zgłoś
niestaly_czytelnik Sam jestem purystą ortograficznym, ale co innego 04.05.07, 11:10 tekst w oficjalnym wydawnictwie, a co innego na forum, czy w SMS-ie. Forumowicz nie zatrudnia korektora. A swoją drogą, to na studiach telekomunikacyjnych uczą, że język pisany się łatwo kompresuje (np. rar'em), bo zawiera dużo informacji nadmiarowych. Co oznacza, że ma zdolność korekcyjną po stronie odbiorczej. Przykładowo, niezależnie, jak napiszesz: "może" czy "morze" - i tak odczytasz właściwą informację. Odpowiedz Link Zgłoś
viornisko Re: Ale wiem że sondarz pisze się sondaż. 04.05.07, 11:51 No tak, należy pisac: sondaż ... Niestety zdarza się zrobic głupi błąd... Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 .....Od tej pory................ 04.05.07, 07:31 PiS w gore.Az do upadku PO. Odpowiedz Link Zgłoś
shithead Re: .....Od tej pory................ 04.05.07, 07:33 presentation1 napisał: > PiS w gore.Az do upadku PO. Wasza Polska w glebsze gowno!!! Odpowiedz Link Zgłoś
blue911 Re: Sondaż: partia Kaczyńskiego dogania Platformę 04.05.07, 07:43 Ci madrzejsi wyjechali wiec niedlugo PIS bedzie mial 100 % glosow! Tylko,ze ...nie bedzie kim rzadzic. Beda sami decydenci w kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
niestaly_czytelnik "Mądrzejsi" parają się zmywaniem zastawy i 04.05.07, 10:55 i innymi zajęciami niegodnymi miejscowych. I to za wypłatę równą zasiłkowi miejscowego murzyna. Tacy to "mądrzejsi". A MĄDRZEJSI zamiast zawodzić jak tamci, zostają w kraju z największymi w Europie perspektywami, dostają podwyżki, albo nową, lepszą pracę i korzystają z koniunktury, inwestując choćby na giełdzie. I żyją tu i teraz lepiej, niż ci od zastawy. Naprawdę! Odpowiedz Link Zgłoś
milet1 Termin tuż przed długim weekendem 04.05.07, 07:43 a wiadomo że miejski, i bardziej wykształcony elektorat Platformy wyjedżął na wypoczynek. Proponuję robic sondaż przed kościołem w niedzielę i tylko na wsiach. Bedziecie mieli 100 % poparcia. Odpowiedz Link Zgłoś
haen1950 Re: Sondaż: partia Kaczyńskiego dogania Platformę 04.05.07, 07:53 Pisowszczyzna Rzepy i Wprost bije rekordy nieprzyzwoitości. Wszystkie sondaże nie uwzględniają siły PSL, do tego można się przyzwyczaić. Myślę, że tutaj zaistniał krótkotrwały efekt propagandowy. Wszystkie media zajmowały się tylko pisiorkami, reszta była kompletnie na marginesie. Poza tym pisowskie media to dziś potęga i świetnie sobie radzą w ogłupianiu maluczkich. Oglądając wiadomości TVPis nie ulega wątpliwości, że to Blidowa miała poważne powody, by uciec przed sprawiedliwością Ziobry. Taka jest rzeczywistość, niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Sondaż: partia Kaczyńskiego dogania Platformę 04.05.07, 07:55 Reszta byla na marginesie?Byla bo nic jako opozycja nie robila. Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Re: Sondaż: partia Kaczyńskiego dogania Platformę 04.05.07, 08:03 nie podniecaj sie prezentacjon, jeden łże-sondaż nie odwróci tendencji spadku poparcia pis na ryj. i tak do końca. PiSu. Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 Sondażowniom kończy się lewa kasa-muszą prawdę gło 04.05.07, 08:23 sić, bo inaczej się ośmieszą, hehe. Po ostatnich wyborach i nachalnym lansowaniu POstkomuny nikt nie wierzy tym "lewym" socjologicznym wynikom i komentującym je "lewym" "autorytetom", typu: Krzemiński, Rychard, politolog Kik itp. Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Re: Sondażowniom kończy się lewa kasa-muszą prawd 04.05.07, 08:27 jaka lewa kasa, głąbie? masz coś na ten temat?? leć do prokuratury. może znowu funkcjonariusz kogoś "nie dopilnuje". realista1000 napisała: > sić, bo inaczej się ośmieszą, hehe. Po ostatnich wyborach i nachalnym lansowani > u > POstkomuny nikt nie wierzy tym "lewym" socjologicznym wynikom i komentującym > je "lewym" "autorytetom", typu: Krzemiński, Rychard, politolog Kik itp. Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 Re: Sondażowniom kończy się lewa kasa-muszą prawd 04.05.07, 08:39 do prokuratury? żeby mnie czerwoni koledzy "skasowali" - pełno ich wszędzie jest jeszcze - mam nadzieję, że za dwa lata, do następnych wyborów wielu się już na posadkach państwowych nie ostanie. I ... nie trać rezonu, chirlider, czasami trzeba POłknąć gorzką pigułę, he, he. Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Re: Sondażowniom kończy się lewa kasa-muszą prawd 04.05.07, 08:49 dobre : www.frant.tivi.pl/html/obcy.html realista1000 napisała: > do prokuratury? żeby mnie czerwoni koledzy "skasowali" - pełno ich wszędzie jes > t > jeszcze - mam nadzieję, że za dwa lata, do następnych wyborów wielu się już na > posadkach państwowych nie ostanie. > I ... nie trać rezonu, chirlider, czasami trzeba POłknąć gorzką pigułę, he, he. Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Re: Sondażowniom kończy się lewa kasa-muszą prawd 04.05.07, 08:52 i to: www.frant.tivi.pl/html/obywatel-IV-RP.html chirlider napisał: > dobre : > > www.frant.tivi.pl/html/obcy.html > > realista1000 napisała: > > > do prokuratury? żeby mnie czerwoni koledzy "skasowali" - pełno ich wszędz > ie > jes > > t > > jeszcze - mam nadzieję, że za dwa lata, do następnych wyborów wielu się j > uż na > > posadkach państwowych nie ostanie. > > I ... nie trać rezonu, chirlider, czasami trzeba POłknąć gorzką pigułę, h > e, > he. > > Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 przy braku argumentów dominuje kultura obrazkowa? 04.05.07, 09:01 w sam raz dla ... niedorozwiniętych, he, he. Jak reklama... Big Burgera, he, he. Poziom tracisz w postępie geometrycznym, chirlider Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Re: przy braku argumentów dominuje kultura obrazk 04.05.07, 09:07 nic nie trace, cieciu, zawsze byłem na tym samym poziomie ;))) troche rozrywki w tej śmierdzącej rzeczywistości IVRP nikomu nie zaszkodzi. byle nie dać sie ogłupić reżimowej prasie i manipulowanym łże-sondażom. kacza aberracja nie przetrwa, podejrzewam, nawet do końca tego roku. ludzie widzą antypolskie działania tych szkodników. stąd też lecące na ryj poparcie dla pisuaru. realista1000 napisała: > w sam raz dla ... niedorozwiniętych, he, he. Jak reklama... Big Burgera, he, he > . > Poziom tracisz w postępie geometrycznym, chirlider Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 Re: przy braku argumentów dominuje kultura obrazk 04.05.07, 09:20 chirlider napisał: > nic nie trace, cieciu, zawsze byłem na tym samym poziomie ;))) Twoje "racje": 1. Fakt, ty już nic nie tracisz, bo ... nie możesz 2. Fakt, zawsze byłeś na tym samym poziomie ... niziutkim Nawet czytać nie potrafisz ze zrozumieniem - dowody: 1. Piszesz: "stąd też lecące na ryj poparcie dla pisuaru", a w artykule wyraźnie stoi: "Notowania partii Tuska spadają od połowy marca, kiedy w sondażu "Rz" osiągnęła swój rekordowy wynik 36 proc. Miesiąc później miała już tylko 32 proc. poparcia" [dzisiaj 29%] i "Partie w tak trudnych momentach zazwyczaj tracą wyborców, tymczasem poparcie dla PiS w ciągu miesiąca wzrosło o cztery punkty procentowe. Teraz na partię Jarosława Kaczyńskiego stawia 27 proc. osób, które zdecydowanie lub raczej planują wziąć udział w wyborach". Wniski idiotyczne wyciągasz, jak to znerwicowany i sfrustrowany lewak, co potwierdza w/w przeze mnie twoje "racje"! PS Jak będziesz tak płyciutko argumentował to skończę rozmowę z tobą, bo szkoda czasu dla umysłów niereformowalnych, ograniczonych i bezkrytycznych. Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Re: przy braku argumentów dominuje kultura obrazk 04.05.07, 09:24 kończ sobie zatem, szczekaczko z pisuaru. www.frant.tivi.pl/html/obcy.html realista1000 napisała: ' Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 Re: przy braku argumentów dominuje kultura obrazk 04.05.07, 09:26 tak jak ty właśnie kończą niezbyt inteligentni POpieracze lewicy. Do ... swidanija, he, he Odpowiedz Link Zgłoś
viornisko Re: Sondaż: partia Kaczyńskiego dogania Platformę 04.05.07, 08:11 O studnio mądrości ześlij nam jeszcze maluczkim nieco światła, bo zbyt ciemni jesteśmy w tym naszym ciemnogrodzie. Maluczcy Odpowiedz Link Zgłoś
haen1950 Re: Sondaż: partia Kaczyńskiego dogania Platformę 04.05.07, 08:18 Ciebie do maluczkich nie odważę się zaliczyć. Ale do tych, co maluczkich ogłupiają zaliczę bez wahania. Po prostu dlatego, że umiesz pisać. Odpowiedz Link Zgłoś
adamxyz3 Re: Rzeczypospolitej? 04.05.07, 08:11 Z artykułu dowiadujemy się, się że 27 proc.poparcia dla PIS i 27 proc.poparcia dla PO to nie jest dokładnie tyle samo,ale prawie tyle samo.Bardzo ciekawe. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Rzeczypospolitej? 04.05.07, 10:15 adamxyz3 napisał: > Z artykułu dowiadujemy się, się że 27 proc.poparcia dla PIS i 27 proc.poparcia > dla PO to nie jest dokładnie tyle samo,ale prawie tyle samo.Bardzo ciekawe. Mnie też to zastanowiło, więc sprawdziłam u źródła, czyli w Rzepie. W omawianym artykule jest błąd. Rz. podaje: PiS - 27%, PO - 29%. Odpowiedz Link Zgłoś
psyjep Sondaż: partia Kaczyńskiego dogania Platformę 04.05.07, 08:15 te sondarze som kłamliwe i zmanipólowane! Pszeciesz wiadomo isz cały nasz hsześcijanski narut popiera wodza Marka Jórka. Po wyborah kture wygra Jórek bendzie jak w raju wyśnionym pszes wielkih lódzi Hitlera, Stalina i Jana Pawła II znaczy isz nie bendzie aborcji, pornografji i antykoncepcji. Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 jak na sondaż GfkPolonia to PiS zaskakująco wysoko 04.05.07, 08:20 biorąc pod uwagę, że sondażownie zazwyczaj zaniżają poparcie dla PiSu o jakieś 10-12%, a PO o tyle samo zawyżają, to ze spokojem można oczekiwać następnych wyborów i ich wyników, PiS będzie mogło rządzić samodzielnie - wreszcie. O LiD nie ma nawet co wspominać, bo tam siedzi SLDowska "sitwa małego krętacza", a na nią nikt mądry nie zagłosuje, bo kto by chciał głosować na kogoś, kto ma naród "w d..." (cytat za Józiem Oleksym) Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Re: jak na sondaż GfkPolonia to PiS zaskakująco w 04.05.07, 08:24 jeden łże-sondaż reżimowej gazetki wiosny nie czyni ;))) za komuny PZPR w też miała 100% poparcia , i co z tego wynikło? prawda jest taka że poparcie dla pisuaru leci na ryj, ludzie widzą ich antypolskie działania. realista1000 napisała: > biorąc pod uwagę, że sondażownie zazwyczaj zaniżają poparcie dla PiSu o jakieś > 10-12%, a PO o tyle samo zawyżają, to ze spokojem można oczekiwać następnych > wyborów i ich wyników, PiS będzie mogło rządzić samodzielnie - wreszcie. > > O LiD nie ma nawet co wspominać, bo tam siedzi SLDowska "sitwa małego krętacza" > , > a na nią nikt mądry nie zagłosuje, bo kto by chciał głosować na kogoś, kto ma > naród "w d..." (cytat za Józiem Oleksym) Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 Re: jak na sondaż GfkPolonia to PiS zaskakująco w 04.05.07, 08:35 he,he - gula ci staje, co? Parafrazując twoje słowa: "I co wynikło z tysiąca łże-sondaży łże-sondażowni w łże-organach (GW, POlityka, Przekrój, POlsat, TVN) nachalnie lansujących Tuska i PO w czasie "pamiętnych" wyborów AD 2005? Prwda jest taka, że POparcie dla PO i LiD(tam jest ta czerwona "sitwa małego krętacza", która ma naród "w d..." (cyt. za J. Oleksym)) leci na pysk (nie używam twego wulgaryzmu "ryj", bo jestem kulturalny), bo Polacy widzą ich antypolskie działanie (Geremek i Pinior w PE, Michnik w zachodnich lewicowo-laicko-braterskich organach prasowych i masa masa innych osobników o reliktowym lewicowym skrzywieniu moralnym, psychologicznym i światopoglądowym). Bye, bye, chrlider - do następnych wyborów, he,he - po ogłoszeniu ich wynikó dostaniesz palpitacji serca, więc wcześniej zamów karetkę z ... defibrylatorem, he, he. Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Re: jak na sondaż GfkPolonia to PiS zaskakująco w 04.05.07, 08:42 radość w pisuarze i euforia. powód? w jednym z sondaży robionym dla PRORZADOWEJ gazety partia RZADZACA PRAWIE DOGONIŁA partię opozycyjną. śmiech na sali:D:D:D to jest skala upadku PiSu. miejmy nadzieje że ta antypolska hucpa skończy sie jeszcze przed 2009. realista1000 napisała: > he,he - gula ci staje, co? Parafrazując twoje słowa: > "I co wynikło z tysiąca łże-sondaży łże-sondażowni w łże-organach (GW, POlityka > , > Przekrój, POlsat, TVN) nachalnie lansujących Tuska i PO w czasie "pamiętnych" > wyborów AD 2005? Prwda jest taka, że POparcie dla PO i LiD(tam jest ta czerwona > "sitwa małego krętacza", która ma naród "w d..." (cyt. za J. Oleksym)) leci na > pysk (nie używam twego wulgaryzmu "ryj", bo jestem kulturalny), bo Polacy widzą > ich antypolskie działanie (Geremek i Pinior w PE, Michnik w zachodnich > lewicowo-laicko-braterskich organach prasowych i masa masa innych osobników o > reliktowym lewicowym skrzywieniu moralnym, psychologicznym i światopoglądowym). > Bye, bye, chrlider - do następnych wyborów, he,he - po ogłoszeniu ich wynikó > dostaniesz palpitacji serca, więc wcześniej zamów karetkę z ... defibrylatorem, > he, he. Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 Re: jak na sondaż GfkPolonia to PiS zaskakująco w 04.05.07, 09:05 he, he, jak lewak Gauden nielubiący wolności prasy (wywalił Wildsteina za listę) był naczelnym Rzepy i walił w PiS jak w bęben, to Rzepa była niezależna, tak? Jak zagraniczni właściciele wywalili Gaudena na zbity pysk za lecący na ten pysk nakład i zatrudnili innego naczelnego, to Rzepa jest prorządowa? He, he, masz depresję paranoidalną? Odpowiedz Link Zgłoś
zora8 Re: jak na sondaż GfkPolonia to PiS zaskakująco w 04.05.07, 11:28 ja mysle ze polskie gazety postradaly zmysly,takiej prasy tu na zachodzie nikt nie czytalby ,w polsce jedni tzw, dziennikarze bronia komunizmu i ukladow a jest ich wiekszosc , drudzy natomiast chca pokazac prawdziwe przeobrazenia w polsce i zasluge ludzi solidarnosci ale ta sowiecka propaganda tvn24 i polsatu wytraca ludzi z rownowagi szczegolnie mlodziez w polsce podatna jest na lze elity bo sa jeszcze nie uksztaltowani poprzez to ze nigdzie nie byli i nic nie widzieli nie wspomne o pracy i jej znaczeniu a takze prestacji w zyciu i dlatego czekaja na latwizne jaka im obiecuje kwas tzn rozpusta, pijanstwo i obluda.dlatego jestesmy 50 lat za murzynami Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Re: jak na sondaż GfkPolonia to PiS zaskakująco w 04.05.07, 12:23 zora, z którego wymiaru piszesz? z naszego na pewno nie ;)))) zora8 napisała: > ja mysle ze polskie gazety postradaly zmysly,takiej prasy tu na zachodzie nikt > nie czytalby ,w polsce jedni tzw, dziennikarze bronia komunizmu i ukladow a > jest ich wiekszosc , drudzy natomiast chca pokazac prawdziwe przeobrazenia w > polsce i zasluge ludzi solidarnosci ale ta sowiecka propaganda tvn24 i polsatu > > wytraca ludzi z rownowagi szczegolnie mlodziez w polsce podatna jest na lze > elity bo sa jeszcze nie uksztaltowani poprzez to ze nigdzie nie byli i nic nie > > widzieli nie wspomne o pracy i jej znaczeniu a takze prestacji w zyciu i > dlatego czekaja na latwizne jaka im obiecuje kwas tzn rozpusta, pijanstwo i > obluda.dlatego jestesmy 50 lat za murzynami Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 Re: jak na sondaż GfkPolonia to PiS zaskakująco w 04.05.07, 13:44 dlatego ona jest obiektywna, a ty bezkrytyczny, no, ale jal się zaczytujesz, GW, POlityką, NIE, Faktami i Mitami, ogladasz POlsat i TVN, słuchasz Radia ZET to tak masz Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Re: jak na sondaż GfkPolonia to PiS zaskakująco w 04.05.07, 13:51 no, widzisz ile czytam. ty tylko ND i TW Trwam. gdzie ci tam do mnie, smyku. realista1000 napisała: się zaczytujesz, GW , POlityką, NIE, Faktami i Mitami, ogladasz POlsat i TVN, słuchasz Radia ZET to tak masz Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 Re: jak na sondaż GfkPolonia to PiS zaskakująco w 04.05.07, 14:47 Tytułow dużo ale wszędzie ta sama treść, więc dużo wcale nie czytasz, he,he. Zewsząd lewacki światopogląd się sączy z tych "organów" KPPowskich Odpowiedz Link Zgłoś
khysiek ROTFL :D 04.05.07, 08:32 nieźle mnie rozbawiłeś, dzieki za dobry humor na resztę dnia przezabawnyś :)) Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 Re: ROTFL :D? O Rotfeldzie nic nie pisałem, he, he 04.05.07, 08:36 Krótko ministrem MSZ był, hi, hi - widzisz, ja też jestem rozbawiony, he, he. Odpowiedz Link Zgłoś
malgorzatal3 I bardzo dobrze !!! Cieszę się ze PIS górą 04.05.07, 08:24 Jestem na TAK dla Kaczyńskich i wiele młodych wykształconych i mądrych ludzi popiera PIS.Czytamy Gazetę Polską i jesteśmy dumni z IV RP !!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
augustus_germanicus_caligula Ooooo Panie....... 04.05.07, 08:25 Mam nadzieje ze masz chociaz fajne cycki, bo jak nie to juz nic z Ciebie nie bedzie Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Re: I bardzo dobrze !!! Cieszę się ze PIS górą 04.05.07, 08:31 a ty co ? z redakcji GP? ;))) jak ostatnio nadredaktor Ssakowicz, przyszedł do programu Pospieszalskiego i przez cały program ostentacyjnie międlił i wystawiał swoją gazecinkę do kamery. ile to to ma nakładu? kto to to czyta ??? śmiech na sali :D:D:D:D:D:D malgorzatal3 napisała: > Jestem na TAK dla Kaczyńskich i wiele młodych wykształconych i mądrych ludzi > popiera PIS.Czytamy Gazetę Polską i jesteśmy dumni z IV RP !!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
niestaly_czytelnik Na przykład ja "to to" czytam. 04.05.07, 11:03 I bardzo sobie chwalę, bo czytam "od deski do deski", a nie tylko 5% objętości, jak w przypadku "GW". Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Re: Na przykład ja "to to" czytam. 04.05.07, 12:22 czytasz to ? no, zdarzają sie gorsze nieszczęńścia. jakoś sobie musisz z tym poradzić... jak koledze nogi śmierdziały to moczył w kwasie borowym. niestaly_czytelnik napisał: > I bardzo sobie chwalę, bo czytam "od deski do deski", a nie tylko 5% objętości, > > jak w przypadku "GW". Odpowiedz Link Zgłoś
ergo12 Re: I bardzo dobrze !!! Cieszę się ze PIS górą 04.05.07, 10:49 Rzeczywistosć "Czwartej republiki" Kaczyńskich skrzeczy,wystarczy wlaczyć TV,a tam na wszystkich kanalach zdjęcia z lotnisk skąd nasi Rodacy w poplochu uciekają z kraju Kaczyńskich.A kto ucieka?Uciekają mlodzi dobrze wyksztalceni ludzie,którym rezim Kaczyńskich nie dal żadnej szansy.Organizm Polski "wykrwawia się"Nie zatamują tego "krwotoku" Swiątynia tak zwanej "Opatrzności Bozej"ani kolejne klamstwa Kaczyńskich!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
usak Nie wierzcie w sondaze! 04.05.07, 08:25 PiS wyprzedza Platforme i to znacznie! Polskie spoleczensstwo zaczyna powoli rozumiec co to prawo i sprawiedliwosc. Odpowiedz Link Zgłoś
abba15 Sondaż: partia Kaczyńskiego dogania Platformę 04.05.07, 08:29 ale jaki mamy dziś piękny poranek nie dla Donalda i jego POłajanek! Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Re: Sondaż: partia Kaczyńskiego dogania Platformę 04.05.07, 08:34 uwierzyłeś w reżimowe łże-sondaże? abba15 napisał: > ale jaki mamy dziś piękny poranek > nie dla Donalda i jego POłajanek! Odpowiedz Link Zgłoś
the.bill1 Polacy przejrzeli na oczy - III RP zdrajców.... 04.05.07, 08:30 I nie daja si po raz kolejny omamic okrągłostołowym liderom, którzy zdradzaja Polske na arenie międzynarodowej - prowokując akcje pozwalając pluć na Polske - co pewnie im się podoba. Prawda panie Geremek> Michikowszczyzna... Od dawna mówiono, że związani sa z międzynarodowym towarzystwem wzajemnej adoracji, które łupi Polskce,. Teraz sie to tylko potwierdza - towarzystwo traci wpływy w Polsce i pomaga swojej agenturze w opluwaniu Polski.... Odpowiedz Link Zgłoś
kolargolo Kaczynscy brali udzial w Okraglym Stole 04.05.07, 08:57 ale logika ci pewnie nigdy nie przeszkadzala. Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider W Magdalence też widziano kaczki 04.05.07, 09:18 kolargolo napisał: > ale logika ci pewnie nigdy nie przeszkadzala. Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Sondaze nie obiely 5 mln emigrantow 04.05.07, 08:31 ktorzy zwiali przed skutkami pisowskiego rzadzenia . Oni tez beda wybierac . Odpowiedz Link Zgłoś
viornisko Re: Sondaze nie obiely 5 mln emigrantow 04.05.07, 08:38 A może zwiali, bo przez kilkanaście lat nie stworzono im żadnych perspektyw? Odpowiedz Link Zgłoś
333a3 Sondaze: organ rządowy "Rz" dzwonił do swoich 04.05.07, 08:43 czytelników? Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Re: Sondaze: organ im w ...... 04.05.07, 08:46 sondaż przeprowadzono na ogólnopolskiej, reprezentatywnej grupie 984 członków PiS ??? 333a3 napisał: > czytelników? Odpowiedz Link Zgłoś
the.bill1 Geremek nie przewidział oczywiście..... ;-) 04.05.07, 08:44 To po prostu dalsze efekty "nieprzewidzianych oczywiście" posunięć pana Geremka... i szerzej michnikowszcyzny. Od dawna mówiono, że główne okrągłostołowe towarzystwo związane jest z międzynarodowym towarzystwem wzajemnej adoracji, które łupi Polske kosztem Polaków. Teraz sie to tylko potwierdza - towarzystwo traci wpływy w Polsce i opluwa polski rząd moralizująca i jakże obłudną retoryką... Potwierdza się kto miał racje mówiąc o sprzedawaniu Polski Wtedy Ci, którzy dzisiaj graja karta "zachodnią" nazywali mówiących prawde oszołomami. Dziś widac jak jest.... no i ciekawe czego jeszcze pan Geremek nie przwidział.... Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Re: Geremek nie przewidział oczywiście..... ;-) 04.05.07, 08:54 a kto by sie tam przejmował co kaczor mówi? nie zna nawet dobrze hymnu polskiego. kosmita jakiś: www.frant.tivi.pl/html/obcy.html the.bill1 napisał: * * * "Im słabsza Gazeta Wyborcza, tym lepiej dla Polski." - Jarosław Kaczyński Odpowiedz Link Zgłoś
gdkj ale GW ma problem... 04.05.07, 08:45 taki mądry ruch Geremka plus artykuł z jego zdjęciem w poniedziałkowym wydaniu miały zapewnić wzrost punktów dla demkratów. i ten stary dziad którego popierałem w głupocie do europarlamentu który teraz na moje państwo i jego demokratycznie wybrane władze ostentacyjnie wypina się.akurat od tego ciepłego na zdjeciu dziada (nomen omen plakat wyborczy lecha na prezydenta ,czysty plagiat)spodziewałem się czego innego. no ale jego ruch skończy sie tylko awanturą polakom na pewno nie potrzebną a demokraci i tak zgina. już gieremek pokazał mi ,ze na pewno nie Warto na nich głosować. a pis? wkurzaja mnie na całego ale i tak nie ma lepszych. pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
the.bill1 Re: ale GW ma problem... 04.05.07, 08:55 To po prostu dalsze efekty "nieprzewidzianych oczywiście" posunięć pana Geremka... i szerzej michnikowszcyzny. Od dawna mówiono, że główne okrągłostołowe towarzystwo związane jest z międzynarodowym towarzystwem wzajemnej adoracji, które łupi Polske kosztem Polaków. Teraz sie to tylko potwierdza - towarzystwo traci wpływy w Polsce i opluwa polski rząd moralizująca i jakże obłudną retoryką... Potwierdza się kto miał racje mówiąc o sprzedawaniu Polski Wtedy Ci, którzy dzisiaj graja karta "zachodnią" nazywali mówiących prawde oszołomami. Dziś widac jak jest.... no i ciekawe czego jeszcze pan Geremek nie przwidział.... Odpowiedz Link Zgłoś
gdkj Re: ale GW ma problem... 04.05.07, 10:39 the.bill napisał: "To po prostu dalsze efekty "nieprzewidzianych oczywiście" posunięć pana Geremka... ...no i ciekawe czego jeszcze pan Geremek nie przwidział...." ja nie mam tego typu pogladów. uważam ,że cała ta banda "profesorków" pcha się do żłoba bo tak po prostu lubi(tu nie ma masonerii w takim wydaniu) tak jak i wałęsa i reszta wszystkich polityków. zagranie Geremka jest tylko chwytem który ma w świadomości społecznej odświerzyć hasło: demokraci.pl . efekt jest jednak inny. z kim nie rozmawiam to oprócz tego forum nikt Geremka nie popiera. więcej, jak wygłaszam swój w końcu poglad o działaniu marketingowym większość się zgadza. tani chwyt. może niech się jeszcze flagą europejską owinie. w końcu jak wyladują z niczym to czym się będą zajmować? normalna profesura juz nie dla nich. i tylko przyjrzeć się temu jacy są na prawdę Polacy nie chcą. oni wiedzą najlepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
tad9 27% patriotów, 7% postsowiecka V kolumna 04.05.07, 08:49 czy to optymistyczne? Odpowiedz Link Zgłoś
jacek995510 Re: 27% patriotów, 7% postsowiecka V kolumna 04.05.07, 08:57 Taaaak , nareszcie ludzie rozumieja, zadnej propagandy, tylko gorzka prawda o tych co Polska rzadzili przez osatnie lata,Narod polski nie jest taki jak sobie go Kwach i Miler wyobrazali.A bedzie jeszcze lepiej. Alleluja i do przodu Bracia Kaczynscy, na Was Polska czekala. Odpowiedz Link Zgłoś
abba15 Sondaż: partia Kaczyńskiego dogania Platformę 04.05.07, 08:56 Tak, Adam Michnik poniósł klęskę. Praktycznie na wszystkich możliwych polach. Po pierwsze, jako polityczny demiurg — bo partie, którym kibicował, zostały przez Polaków wysłane na grzybki, a liderzy, których kreował, musieli odejść, nierzadko z wściekłością, że — jak publicznie pożalił się przy mnie jeden z nich — ludzie na każdym spotkaniu każą mu się tłumaczyć z bruderszaftów Michnika i w ogóle postrzegają jego partię jako przybudówkę do „Gazety Wyborczej”. Po drugie, jako orędownik wizji postępowej, socjaldemokratycznej przemiany peerelu w kraj przypominający Francję a nie Irlandię, nie wspominając już o USA — bo Polska poszła ostatecznie w innym niż jej wskazywał kierunku, a jego propagandowe natarcie na „endecki ciemnogród”, zamiast znieść narodową prawicę z powierzchni ziemi, raczej jej pomogło. Poniósł też klęski bardziej dotkliwe. Jako autorytet moralny — bo człowiek postrzegany powszechnie jako niepokorny, więzień polityczny i odważny dysydent, z własnego wyboru stał się lokajem. Obrońcą nieuczciwie zdobytych przywilejów, dworskim pochlebcą nowych elit władzy, ślepym na gangsterskie rodowody swych nowych przyjaciół, za to z pałkarską gorliwością rozprawiającym się z wyrazicielami powszechnego rozczarowania; z rzecznikami krzywd tych właśnie ludzi, których dawny bunt przeciw niesprawiedliwości wyniósł go do rangi kumpla ministrów i prezydentów. Stał się, mówiąc krócej, chodzącym potwierdzeniem gorzkiej mądrości, iż nie ma bardziej zajadłych reakcjonistów, niż byli rewolucjoniści, którym wreszcie udało się posmakować władzy. Wreszcie — poniósł klęskę jako intelektualista. I osobiście sądzę, że to może być dla niego najbardziej bolesne. To jest przykre nawet dla kogoś, kto, tak jak ja, nigdy nie pałał do Michnika sympatią. Popatrzcie: książki redaktora naczelnego wciąż największej i najbardziej opiniotwórczej polskiej gazety, człowieka, którego nazwisko przywoływane jest w mediach nieustannie, mającego na skinienie dziesiątki klakierów gotowych w każdej chwili wysmarować dowolnych rozmiarów panegiryk, cieszącego się taką sympatią wpływowych mediów, że każdy z tych panegiryków natychmiast zostanie wydrukowany w ogromnym nakładzie, odczytany w radiu i telewizji — książki kogoś tak sławnego i chwalonego od kilku lat ukazują się z adnotacją „zrealizowano ze środków Ministerstwa Kultury”! Cała ta gigantyczna maszyna promocyjna, jaką ma Michnik do dyspozycji, nie jest w stanie zachęcić do kupna jego dzieł grupy ludzi na tyle licznej, aby ich sprzedaż była opłacalna choćby na minimalnym poziomie. Przeciwnicy Michnika, których rzeszy dorobił się równie licznej, jak zwolenników, nie kupują jego książek ze względów oczywistych. Ale zwolennicy? Oni również ani myślą. Owszem, ze szczerym ogniem odprawią rytualne pokłony i potwierdzą, że Michnik jest wielkim mędrcem, ale sami na wczytywanie się w jego mądrości nie mają najmniejszej ochoty. Nie potrzebują w najmniejszym stopniu wgłębiać się w jego rozwlekłe wywody o jakobinach czy „polskim piekle”. Po co? Przecież i bez tego wiedzą, że są one arcymądre i wspaniałe. Nie mogło być inaczej. Takimi metodami, po które Michnik sięgnął, metodami zakrzykiwania i zamilczania, etycznego szantażu, moralnego terroru, arbitralnego wyrokowania, co podłe, a co szlachetne, wykluczającego wszelkie wątpliwości, wszelką dyskusję — nie można sobie wychować zwolenników innych, niż bezmyślni potakiwacze. To oczywisty skutek pójścia na skróty, postawienia na argument siły, zamiast na siłę argumentów. A przecież nie jest to jeszcze najgorsze. Najgorsza, tak sądzę, musi być dla niego świadomość — choć nie wiem, czy już ją posiadł — iż klęskę tę zadał sobie sam. Rys autentycznego tragizmu Michnikowi nadaje fakt, że Michnika-intelektualistę zabił nikt inny, tylko Michnik - polityk. Jest coś odrażająco fascynującego, gdy wczytując się w publicystykę Michnika z ostatnich kilku dziesięcioleci (a tę lekcję przerobiłem, i jest ona jednym z istotnych powodów powstania niniejszej książki), obserwujemy, jak staje się ona coraz płytsza, jak potrzeba doraźnego przykopania nakłada kaganiec myślom, jak intelektualista sam się ochoczo kastruje, by osiągnąć maksymalną ostrość zderzenia czerni i bieli. Jak finezja ustępuje miejsca łopatologii, a analiza zanika na rzecz żonglerki faktami, osobami i cytatami, choćby najbardziej karkołomnej, byle tylko pozwalała każdego pisarza, każdą postać historyczną i każdy autorytet zaprząc do bieżących kampanii prowadzonych akurat przez Michnika-polityka. Znowu — nie byłby ten upadek tak głęboki, gdyby nie otoczenie się klaką, zawsze zachwyconą, zawsze sypiącą komplementami, usłużną. Gotową przyjąć wiwatami każdy pomysł szefa, nawet najbardziej bezsensowny i szkodliwy dla niego samego. Odpowiedz Link Zgłoś
gdkj Re: Sondaż: partia Kaczyńskiego dogania Platformę 04.05.07, 10:46 "Popatrzcie: książki redaktora naczelnego wciąż największej i najbardziej opiniotwórczej polskiej gazety, człowieka, którego nazwisko przywoływane jest w mediach nieustannie, mającego na skinienie dziesiątki klakierów gotowych w każdej chwili wysmarować dowolnych rozmiarów panegiryk, cieszącego się taką sympatią wpływowych mediów, że każdy z tych panegiryków natychmiast zostanie wydrukowany w ogromnym nakładzie, odczytany w radiu i telewizji — książki kogoś tak sławnego i chwalonego od kilku lat ukazują się z adnotacją „zrealizowano ze środków Ministerstwa Kultury”!" jeżeli jest tak na prawdę to mam prosbę: Michnik odczep się od państwowej kasy, ja na te pieniądze ciężko haruje ... pisz se w Gazecie. pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
kacza_aberracja co tam sondaże - oglosic wybory i zobaczymy! 04.05.07, 08:56 Tak czy siak ta "wladza" nic innego nie robi, jak grzebie w przeszlosci i skloca spoleczenstwo! Moze nowa zajelaby sie reforma Panstwa i w koncu ekonomia? Polska jak nigdy dotad "dzieki" debilom Kaczynskim jest izolowana, co nie moze Jej wyjsc na dobre. Spieprzac dziady! Odpowiedz Link Zgłoś