Dodaj do ulubionych

Prof. Zoll nie zamierza przepraszać

15.05.07, 18:24
Nie czytałem jak dotąd w ogólnopolskiej prasie ani w lokalnej przeprosin
wystosowanych przez posła Mularczyka do pomówionych sędziów TK.
Obserwuj wątek
    • niestaly_czytelnik Nie zamierza, ale będzie musiał... 15.05.07, 18:33
      Col jako prawnik, który łamie prawo jest swoistym kuriosum - dla innych sprawa
      jest jasna, dla niego nie. To, że media napompowały go na "autorytet" nie
      oznacza, że jest bezkarny.
      • stedo Re: Nie zamierza, ale będzie musiał... 15.05.07, 18:52
        niestaly_czytelnik napisał:

        prawnik, który łamie prawo jest swoistym kuriosum -
        Otóż to,żigolak rzucił osczerstwo - rzucił
        Chciał wprowadzić w bład TK - chciał
        Utrudniał pracę TK zatajając część prawdy - utrudnił
        To gdzie tu nie ma jasności?
        • borow4 Czy Zamularczyk prawa nie jest prawnikiem? 16.05.07, 05:56
          n
      • jjr44 a widziałeś mularczyka przed trybunałem? 15.05.07, 19:34
        Biedny chłopak był czerwony, jąkał sie i wstydził. bo to wstyd: dali mu
        partyjne polecenie a on pobiegł z kwitami naprędce wyciągniętymi z IPN i
        próbował przyblokowac prace trybunału żeby nie było decyzji przed 15 maja. na
        pytanie Stępnia czy wiedział że kwity są lipne powiedział : ja ja ... nie
        pamiętam. przecież nawet kiedy dorn mu gratulował publicznie to chłopiec
        jeszcze drżał i dopiero później zbezczelniał na tyle żeby domagać sie
        przeprosin.
        Żeby coś takiego zrobic dla swojej partii trzeba nie mieć honoru. Cóż może mu
        sie opłaci :-) No i fach ma w ręku: może być asystentem kurskiego.
        • petrucchio Był lepszy od Jasia Fasoli... 16.05.07, 08:43
          jjr44 napisał:

          > Biedny chłopak był czerwony, jąkał sie i wstydził. bo to wstyd: dali mu
          > partyjne polecenie a on pobiegł z kwitami naprędce wyciągniętymi z IPN i
          > próbował przyblokowac prace trybunału żeby nie było decyzji przed 15 maja. na
          > pytanie Stępnia czy wiedział że kwity są lipne powiedział : ja ja ... nie
          > pamiętam. przecież nawet kiedy dorn mu gratulował publicznie to chłopiec
          > jeszcze drżał i dopiero później zbezczelniał na tyle żeby domagać sie
          > przeprosin.

          To było coś w rodzaju monty-pythonowskiego skeczu o
      • 2kotunia1 Re: Nie zamierza, ale będzie musiał... 15.05.07, 20:41
        niestaly_czytelnik napisał:

        > Col jako prawnik, który łamie prawo jest swoistym kuriosum - dla innych sprawa
        > jest jasna, dla niego nie. To, że media napompowały go na "autorytet" nie
        > oznacza, że jest bezkarny.
        . nie Col tylko ZOLL, a autorytetem był i będzie ( nie był moim, ale szanuję Go
        za obiektywizm, czego nie można powiedzieć o jego adwersarzu)
      • pos3gacz Re: Nie zamierza, ale będzie musiał... 15.05.07, 22:30
        niestaly_czytelnik napisał:

        > Col jako prawnik, który łamie prawo jest swoistym kuriosum - dla innych
        sprawa
        > jest jasna, dla niego nie. To, że media napompowały go na "autorytet" nie
        > oznacza, że jest bezkarny.
        xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
        W jednym zdaniu 2 byki.BRAWO-tak trzymać nieuku.
      • mannaznieba4 Re:Zoll ustanawiał i uczył komuszego prawa!!!! 15.05.07, 23:13
        teraz broni sędziów z UBekistanu chce pozbawić IPN uprawnień przyznanych w
        ramach prawa czyli broni mafii prawniczej starego układu opartego na
        powiązaniach UB-eków i kapusiów
      • borow4 A Zamularczyk nie jest prawnikiem? 16.05.07, 05:55
        n
      • wizzy Re: Nie zamierza, ale będzie musiał... 16.05.07, 20:56
        zapewniam cię że nie będzie musiał. Powienien pamiętać, że żadna władza nie
        trwa wieczenie. Przyjdzie czas, że osądzimy tych kretynów z PIS -u
    • stedo Re: Prof. Zoll nie zamierza przepraszać 15.05.07, 18:36
      Ten chłystek powinien przeprosić ,nie tylko tych, na których rzucił oszczerstwa
      ale całe społeczeństwo,że chciał je wprowadzić w błąd.
      Próba wprowadzenia w błąd TK moim zdaniem podlega odpowidzialności karnej,ale
      tu może zadziałać immunitet poselski, chyba ,że jest to przekroczenie
      uprawnień, bo chyba to miał na myśli prof.Zoll.
      Ządanie przeprosin od prof.Zolla to skrajna bezczelność,zasługująca na pogardę.
      • krwawy.zenek otóż to 15.05.07, 19:03
        stedo napisała:

        > Ządanie przeprosin od prof.Zolla to skrajna bezczelność,zasługująca na
        pogardę.
      • p.bera [...] 15.05.07, 19:20
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • krwawy.zenek Re: Prof. Zoll nie zamierza przepraszać 15.05.07, 19:22
          Do adwokatury już nie ma powrotu. I słusznie.
        • fedorczyk4 Re: Prof. Zoll nie zamierza przepraszać 15.05.07, 19:24
          Przeciez to stala metoda pomniejszych pisowcow typu Kurski czy Ziobro. Isc w
          zaparte. Brak dowodow najlepszym dowodem. A honor, poczucie przyzwoitosci czy
          odpowiedzialnosci to przeciez sa pojecia tym ludziom nieznane.
    • krwawy.zenek znajdź co najmniej 3 15.05.07, 19:19
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=62479106&a=62484558
      Zabawa: znajdź co najmniej 3 powody, dla których Mularczyk jest pozbawiony
      zdolności honorowej (jest co najmniej 5, być może więcej).
      • jankowski1960 Re: znajdź co najmniej 3 15.05.07, 19:26
        przedawnienie nie ma miejsca w trakcie trwania immunitetu, zatem po jego
        kdencji bedzie scigany, bo w Polsce, wierze, bedzie inny rzad.
        • krwawy.zenek Re: znajdź co najmniej 3 15.05.07, 19:29
          Tak. Przedawnienie nie biegnie w czasie sprawowania funkcji.
          A Mularczyk odpowie przed sądem, każdy uczciwy człowiek powinien w to wierzyć i
          do tego dążyć.
        • jasiek.pl Re: znajdź co najmniej 3 15.05.07, 20:43
          W trakcie trwania immunitetu Mularczyk powinien "skrócić" o drobna sumkę: IPN
          za podanie mu zbyt obszernych info oraz swojego generała D. za wyprowadzenie go
          w maliny.
          • romek335 No tak małpy w czerwonym beda scigac Mularczyka 15.05.07, 22:39
            • maaac Re: No tak małpy w czerwonym beda scigac Mularczy 16.05.07, 08:21
              Tu akurat przez przypadek napisałeś prawdę. Tak "małpy w czerwonym" czyli
              normalni uczciwi dziennikarze których tak nie lubi PiS.
              • krwawy.zenek On miał na myśłi prokuratorów. 16.05.07, 09:04
                On miał na myśłi prokuratorów.
                Przeciez to prokuratorzy zajmują się ściganiem przestępców.
      • krwawy.zenek Re: znajdź co najmniej 3 15.05.07, 23:00
        No co jest? Przecież zagadka taka łatwa.
      • bat56 Re: znajdź co najmniej 3 16.05.07, 03:41
        Zabawa pewnie by była, ale jej nie będzie. Z JEDNEGO prostego powodu. Mularczyk
        nie może być pozbawiony zdolności honorowej. On nigdy jej nie miał, bo gdyby
        miał, to nie mogło by dojść do tego, co zaprezentował przed Trybunałem.
    • 2kotunia1 Re: Prof. Zoll nie zamierza przepraszać 15.05.07, 20:39
      Mularczyk! Jaka uczelnia musi się wstydzić za takiego prawnika? Myślę, że nie moja!
      • jjr44 Re: Prof. Zoll nie zamierza przepraszać 16.05.07, 00:23
        pasuje do prawników z samoobrony tylko jeszcze musi bezczelności nabyć: przed
        stępniem to się jąkał i mówił że nie pamięta co było w teczkach które
        przyniósł. Kiedy dorn go publicznie chwalił tez był jeszcze czerwony i lekko
        zawstydzony. No ale spoko: teraz już mówi o skarżeniu Zolla.
    • kazik.k Re: Prof. Zoll nie zamierza przepraszać 15.05.07, 21:15
      to juz jest szczyt bezczelnosci ze strony tego kundla zadac przeprosin od
      profesora!bezczelny gnojek jakajacy sie jak gowniarz przed trybunalem-w dodatku
      swiadomie probujacy wprowadzic TK w blad bo takie mial oczywiste intencje
      probuje udawac greka !co za bezczelny smiec!cala ta banda ktorej dzialania
      uwidocznily sie w ostztnich dniach nie pozostawila zadnych zludzen jak szanuja
      prawo i konstytucje!!!tylko grozba trybunalu stanu zmusila kurdupla do wydania
      Dziennika Ustaw .w przeciwnym wypadku nie zrobilby niczego by ten Dziennik sie
      ukazal!kretactwa i klamstwa sa podstawowymi "metodami"dzialania tych kundli!!!
      • wet3 Re: Prof. Zoll nie zamierza przepraszać 16.05.07, 02:18
        Zydzi nigdy nie przepraszaja. Zwykle oczekuja przeprosin. Dlaczego Zoll mialby
        byc wyjatkiem?!
        • petrucchio Szuje nigdy nie używają argumentów 16.05.07, 08:47
          Grunt to insynuacja. Ale jak widać na przykładzie Mularczyka, można się
          przejechać na takiej taktyce.
          • wet3 Re: petrucchio 16.05.07, 16:49
            petrucchio napisał: > Szuje nigdy nie uzywaja argumentow

            > Grunt to insynuacja. Ale jak widać na przykładzie Mularczyka, można się
            > przejechać na takiej taktyce.

            A szuje prozudowskie potrafia tylko oskarzac inwektywami. Polacy dosc sie
            naprzepraszali za nieswoje winy. Podaj mi laskawie przyklady przepraszajacych
            Zydow - i nie gardluj bezpodstawnie!!! Wiadomo, ze Zydzi, jak kazdy inny narod,
            nie sa swietymi, a raczej potrafia byc wyjatkowo okrutni. Popatrz sie chocby na
            nasz kraj, Palestyne i Liban.
            • petrucchio Szczerze ci powiem, wet3: 16.05.07, 22:34
              Jeżeli Zoll ma być podstępnym Żydem, a Mularczyk biednym, pokrzywdzonym prawym
              Polakiem, to ja już zdecydowanie wolę tego Żyda. Pewnie nie oglądałeś Mularczyka
              w akcji na żywo, bo byłbyś bardziej powściągliwy w opiniach
              • wikr01 Re: Szczerze ci powiem, wet3: 16.05.07, 22:39
                petrucchio napisał:

                > Jeżeli Zoll ma być podstępnym Żydem, a Mularczyk biednym, pokrzywdzonym prawym
                > Polakiem, to ja już zdecydowanie wolę tego Żyda. Pewnie nie oglądałeś
                Mularczyk
                > a
                > w akcji na żywo, bo byłbyś bardziej powściągliwy w opiniach
    • romek335 Zoll ma szerokie plecy u swoich sedziów 15.05.07, 22:37
      więc się nie boi
      • jankowski1960 Re: Zoll ma szerokie plecy u swoich sedziów 16.05.07, 07:48
        czy mularczyk przeprosil POMOWIONYCH sedziow TK?
        • albacor Re: Zoll ma szerokie plecy u swoich sedziów 16.05.07, 07:59
          Wyraźnie słyszałem jak Mularczyk na pytanie Stępnia - "czy widział pan te
          dokumenty?" - (mowa o odmowie współpracy)" odpowiedział - :" tak, widziałem" i
          dlaczego pan o tym nie powiadomił" - cisza. Zoll ma rację mówiąc że Mularczyk
          bezczelnie okłamał TK.
          • krwawy.zenek Re: Zoll ma szerokie plecy u swoich sedziów 16.05.07, 09:05
            Co do tego sporu nie ma. Tak samo jak i co do tego, że popełnił kilka
            przestępstw, bo to oczywiste. Można się co najwyżej zastanawiać, czy Profesor
            Zoll powinien był to tak jednoznacznie mówić w wywiadzie.
            • romek335 TK nie sprawdziło akt w IPN 16.05.07, 22:10
              Sedziowie opierali sie tylko na roboczych notatkach Pan Mularczyk, który
              uprzejmie poinformował TK, że w IPN są informacje na tmat dwóch sędziów
              zarejetrowanych jako agenci. TK nie skorzystał z tego przy czym popełnił powazny
              błąd wsztuce prawniczej podwazajac tym samym swoją wiarygodność.

              Pan Mularczyk nikogo nie oskarzył tylko sedzia Pan Stepien wydalił swoich kumpli
              bez sprawdzenia. A to skandal. A ja i cała Polska dzieki panu Mularczykowi
              dowiedziała sie kto zasiada w TK. Warto było chocby dla tego jednego, którego
              ujawnił.
              • wikr01 Re: TK nie sprawdziło akt w IPN 16.05.07, 22:17
                romek335 napisał:

                > Sedziowie opierali sie tylko na roboczych notatkach Pan Mularczyk, który
                > uprzejmie poinformował TK, że w IPN są informacje na tmat dwóch sędziów
                > zarejetrowanych jako agenci. TK nie skorzystał z tego przy czym popełnił
                powazn
                > y
                > błąd wsztuce prawniczej podwazajac tym samym swoją wiarygodność.
                >
                > Pan Mularczyk nikogo nie oskarzył tylko sedzia Pan Stepien wydalił swoich
                kumpl
                > i
                > bez sprawdzenia. A to skandal. A ja i cała Polska dzieki panu Mularczykowi
                > dowiedziała sie kto zasiada w TK. Warto było chocby dla tego jednego, którego
                > ujawnił.

                Nie tylko kłamstwo przed sądem ale podanie nie pełnej informacji mającej dla
                sprawy merytoryczne znaczenie traktuje sie tak sami jak kłamstwo.

                Ze wzsględu że rząd wszystkimi sposobami chciał przeforsować swoją ustawę
                prezes TK dla dobra sprawy że wiadomości Mularczyka są prawdziwe. I za to musi
                ponieś odpowiedzialność.
                • romek335 Aha bo tak TWN 24 powiedziało a Ty jak papuga 16.05.07, 22:46
                  Pan Mularczyk nie mógł zataić. Wczesniej proponował TK aby sami sprawdzili
                  archiwa w IPN na temat tych dwóch agentówodraczając posiedzenie. TK niezrobił
                  tego bo z góry założył, ze werdykt ma być po myśli SLD.

                  Bezposrna wina leży w TK. Ciekawe jakby to było na procesie przed wydaniem
                  wyroku kiedy nagle na swiatło dzienne wyszły nowe dowody i Sąd nie uzwzglednił
                  tego. To dopiero pogwałcenie sztuki prawniczej. Tym, bardziej, że wczesniej nie
                  zakwestionował legalnosci aby dostep mieli dziennikarze, prokuratorzy i naukowcy.

                  • petrucchio Pierdoły do kwadratu 17.05.07, 00:14
                    romek335 napisał:

                    > Pan Mularczyk nie mógł zataić. Wczesniej proponował TK aby sami sprawdzili
                    > archiwa w IPN na temat tych dwóch agentówodraczając posiedzenie. TK niezrobił
                    > tego bo z góry założył, ze werdykt ma być po myśli SLD.

                    Pan Mularczyk działał w złej wierze. Jeśli nie jest funkcjonalnum analfabetą, to
                    przecież wiedział, że w wygrzebanych po nocy materiałach, które sam czytał przed
                    kilkoma godzinami, nie ma nic kompromitującego inkryminowanych sędziów (nie
                    "agentów", proszę acana!). Jego jedynym celem była obstrukcja proceduralna,
                    czyli stereotypowy chwyt prowincjonalnego adwokata-chytruska, któremu zabrakło
                    argumentów.

                    > Bezposrna wina leży w TK. Ciekawe jakby to było na procesie przed wydaniem
                    > wyroku kiedy nagle na swiatło dzienne wyszły nowe dowody i Sąd nie uzwzglednił
                    > tego.

                    DOWODY? Jakie dowody? Na co? Rozprawa TK dotyczyła ustawy lustracyjnej, nie
                    przeszłości sędziów. Mularczyk rzucił cień na wiarygodność dwóch z nich, więc
                    Stępień, korzystając ze swoich legalnych uprawnień jako przewodniczący TK
                    wyłączył ich ze sprawy
                    • wet3 Re: petrucchio 17.05.07, 00:38
                      petrucchio napisal: > pierdoly do kwadratu

                      Wyraznie powoiedziales, ze wolisz Zolla. Wiec lub go dalej i nie plec
                      pie..w!
                      • petrucchio Dlaczego nie jestem po stronie Mularczyka? 17.05.07, 09:36
                        Bo nie oceniam ludzi na podstawie pochodzenia, tylko na podstawie postępowania.
                        Mularczyk jest dla mnie zerem, bo zachował się jak świnia, a przy okazji wykazał
                        się kompromitującą niekompetencją jako prawnik. Zoll nazwał rzeczy po imieniu
                        (aczkolwiek nie obelżywie), kwalifikując zachowanie Mularczyka w kategoriach
                        prawniczych. Naprawdę nie ma za co przepraszać. Przeprosiny należą się
                        Trubunałowi od Mularczyka. Gdybym sympatie rozdzielał według klucza
                        pochodzeniowego (co chyba chciałbyś mi wmówić), musiałbym lubić np. Ludwika
                        Dorna, tymczasem jakoś za nim nie przepadam.
                        • krwawy.zenek Re: Dlaczego nie jestem po stronie Mularczyka? 18.05.07, 09:03
                          A co tu miałby w ogóle mieć do rzeczy "klucz pochodzeniowy"?
      • petrucchio Zoll się nie boi, bo ma po prostu rację -- n/t 16.05.07, 08:45
        • imie_jaszczomp Re: Zoll się nie boi, bo ma po prostu rację -- n/ 16.05.07, 08:52
          Powiem szczerze, ze nie przypuszczalam, ze PiS jest az tak cieniutki
          merytorycznie.Wlasciwie to wszystko co z szumem i hukiem chca przeprowadzic- z
          rownym hukiem sie rozwala. Tak to jest, kiedy ideologia bierze gore...
          • krwawy.zenek Re: Zoll się nie boi, bo ma po prostu rację -- n/ 16.05.07, 09:08
            Otwarte pozostaje natomiast pytanie, czy tak beznadziejnego przedstwiciela
            posłali do TK przez niedopatrzenie, czy było to zrobione celowo, żebu ustawa
            padła z hukiem i można było eksploatować zastępczy temat lustracji jeszcze
            przez kilka miesięcy a przy okazji miec kolejny pretekst do plucia na TK (tak
            jak było w swoim czasie po wyroku w sprawie ustawy Gosiewskiego).

            • imie_jaszczomp Re: Zoll się nie boi, bo ma po prostu rację -- n/ 16.05.07, 09:09
              Biorac pod uwage ciagle rosnaca manie przesladowcza El Qrduplo mysle, ze masz
              racje.
              • krwawy.zenek Re: Zoll się nie boi, bo ma po prostu rację -- n/ 16.05.07, 17:00
                Pamiętasz, jak było z ustawą Gosiewskiego - zmasowane kłamstwo przekręcające
                treść wyroku, przez które prawda nie mogła się przebić. A potem 18 miesięcy,
                jakie TK dał na poprawienie przepisów upłynęło w ciszy. Niczego nie poprawiono.
                Jasno to pokazało, że nie chodzi o meritum, ale o okazję do plucia na TK.
                • imie_jaszczomp Re: Zoll się nie boi, bo ma po prostu rację -- n/ 16.05.07, 20:40
                  Dla mnie wierchuszka PiSu to synonim najgorszego gatunku prawnika.Zero klasy-
                  mistrzostwo w mataczeniu i wynajdywaniu kruczkow tuz poza granica prawa.Tylko
                  po co te geby pelne wznioslych komunalow?
                  • romek335 Zoll chroni agentów SB i TW a nie ofiary 16.05.07, 22:12
                    To samo z lekarzem, któremu wpłacił na kaucje. Ciekawe dlaczego nie wplacił
                    innym tylko swojemu koledze. Pewnie cos mu winien jest.
                    • imie_jaszczomp Re: Zoll chroni agentów SB i TW a nie ofiary 16.05.07, 22:23
                      Uwaznie rozejrzyj sie po pomieszczeniu, w ktorym jestes- za zaslona na pewno sa
                      skorumpowani agenci, sasiad na Ciebie juz od dawna donosi, a najbardziej uwazaj
                      na listonosza-jest przekupiony.
                      • romek335 Zoll nie wpłacił ofiarom tego lekarza-ciekawe 16.05.07, 22:47
    • demokrata10 Re: Prof. Zoll nie zamierza przepraszać 16.05.07, 20:53
      byl napisała:

      > Nie czytałem jak dotąd w ogólnopolskiej prasie ani w lokalnej przeprosin
      > wystosowanych przez posła Mularczyka do pomówionych sędziów TK.

      Po prostu zachowuje się jak sztubak
      • wikr01 Re: Prof. Zoll nie zamierza przepraszać 16.05.07, 22:05
        A gdyby przeprośił byłby największym głupcem (przepraszam panie profesorze ale
        nie znalazłem innego określeni) żeby takiego analfabete przawnego miał pan
        przepraszać. Bo tylko analfabeta prawny dałby się namówić do prowadzenia
        przewodu sądowego metodami godzącymi w etyke _Adwokacką_

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka