government 23.06.07, 04:53 A jaki jest ten kompromis?!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tomekkwr YES!, YES!, YES! 23.06.07, 04:54 Kaczory daly radę brawo! www.podajdalej.com.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
tetlian Kompromis 23.06.07, 06:47 Kompromis kompromise, ale PiS pewnie niedługo znowu zacznie się buntować. Odpowiedz Link Zgłoś
borow4 [...] 23.06.07, 07:27 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
sumienie.lk Jaki on jest, ten kompromis? 23.06.07, 07:33 Nikt nie wie, więc wszyscy się cieszą, że Lech Kaczyński tak wspaniale negocjował. I nawet laksy nie miał! I to jest chyba największy sukces! Odpowiedz Link Zgłoś
masochista [...] 23.06.07, 08:04 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
arcyfioletowy Kartoflane gęby 23.06.07, 10:09 parszywe kartoflane gęby, aż się robi niedobrze Odpowiedz Link Zgłoś
janek-007 Brawo Polska! Brawo Kaczyńscy!... 23.06.07, 17:16 Brawo Polska! Brawo Kaczyńscy! Dziesięć lat to wcale nie tak dużo i niema co sobie włosów wyrywać z głowy a wziasc się do roboty. Polska powinna mówić jednym głosem na zewnątrz a lewactwo i cala ta niby socjal demokracja to ludzie białej flagi i przekrety. Szczyt w Berlinie wykazał wszem i wobec wiele rzeczy które dla ociemniałych lewaków chyba jeszcze nie dotarły. Pierwsza rzeczą którą ten szczyt wykazał to to jak bardzo potrzebna była likwidacja WSI bo bez agentow i wtyczek w Polsce Niemcom i innym Macierewicz uniemożliwił manipulacje i stad mimo wszystko Polska osiągnęła to co osiagnela. Druga rzecz to to ze należy jak najprędzej przeprowadzić głęboką idokaldna lustracje i wyeliminować z polskiej polityki pozostałych jeszcze agentów czy ludzi skompromitowanych którymi można by manipulować. Za przykłady mogą tutaj posłużyć J.Oleksy i Skubiszewski którymi to Niemcy manipulowały do woli wtedy kiedy toczyły się rożnego rodzaju rozmowy z Niemcami i UE. Jeżeli Europa nie chce systemu pierwiastkowego to trudno i należy zastanowić się co zrobić żeby system podwójnej większości był także korzystny dla Polski. Zapomniałem w tej chwili nazwisko ale był taki facet który po to ażeby poznać jak zachowują się wiry wskakiwał właśnie w takie wiry i badał jak one się zachowują, poznał je i wiry przestały być straszne a to czego się nauczył zostało wykorzystane w mechanice. Tak samo należy zrobić z obecnym systemem glosowania, należy się w ten system 'wgryźć', poznać go i wykorzystać dla Polski. Polska ma na to 10 lat ale warunkiem koniecznym powodzenia jest to ze Polska musi mówić jednym głosem na zewnatrz i musi dbać o swoje, przede wszystkim, interesy. Jestem dumny z Kaczyńskich, koalicji i wszystkich tych którzy przygotowywali strategie na szczyt w Berlinie bo wszyscy wykonali kawal dobrej roboty. Brawo! janek-007 w służbie Jego Kaczorskiej Mości. Odpowiedz Link Zgłoś
karl Jaki Kompromis-błagam kompromitująca awantura o 10 24.06.07, 00:50 czy 5 lat, by postawić na swoim. tylko po co? po to by zniechęcić parterów...? a co się odwlecze to nie uciecze.. polska się ośmiesza.. Odpowiedz Link Zgłoś
konread Re: Jaki on jest, ten kompromis? 23.06.07, 10:12 sumienie.lk napisał: > Nikt nie wie, więc wszyscy się cieszą, że Lech Kaczyński tak wspaniale > negocjował. I nawet laksy nie miał! I to jest chyba największy sukces! Ja to tam lubię wiedzieć z czego się cieszyć lub nie, w każdym razie to było kolejne oszustwo, że "nasi władcy" wyciągną za pierwiastek kacze łapy. Odpowiedz Link Zgłoś
a.k.traper Wniosek nasuwa się jeden: tylko rozmowy a nie obra 23.06.07, 12:35 żanie sie i kogos. Tylko rozmowa o problemach umozliwia kompromis, w historii kilka razy rozmawiano o nas, bez nas, skutki znamy. Wypływa tu takze nauka dla wszystkich partii, w rządzeniu krajem tez nalezy rozmawiac i zawierac kompromisy, a nie szukać elementów "anty" to tez nie tak dawno przerabialiśmy.Wielu z nas było wrogiem ustroju socjalistycznego, teraz znowu jesteśmy??? Odpowiedz Link Zgłoś
jardo-g Re: Jaki on jest, ten kompromis? 23.06.07, 12:23 "Nikt nie wie, więc wszyscy się cieszą, że Lech Kaczyński tak wspaniale > negocjował. I nawet laksy nie miał! I to jest chyba największy sukces!" No kompromisem jest podwójna większość - czyli co, umrze za pierwiastek, jak obiecał, czy nie? Odpowiedz Link Zgłoś
adamjh Re: Kompromis 23.06.07, 08:44 Cieszy mnie, że zawarto kompromis. Cała ta szopka byla niepotrzebna. Ale przecież na dobrą sprawe przeszły niemieckie propozycje tylko odwleczone w czasie. Wiec to nie sukces Kaczyńskich, lecz ich propaganda sukcesu :) Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_durniow Duren jestes patentowany. To SYKCES !!! 23.06.07, 14:50 10 lat to epoka w polityce. Duzo sie moze zmienic w UE i pyszalkowate Niemcy jak tak dalej beda aroganckie w stosunku do "malych" panstw to sie "przejada" i bedzie zblokowanie glosow w inym ukladzie. Nic w polityce nie jest trwale (Niemcy Rosja, wrog i "przyjaciel" teraz, to samo z USA). Tak ze jestem dobrej mysli i Polska bedzie miala jeszcze dlugo duzo do powiedzenia, aby nas nie zrobili "afryka" Odpowiedz Link Zgłoś
shithead Re: Duren jestes patentowany. To SYKCES !!! 23.06.07, 17:33 pies_na_durniow napisał: > 10 lat to epoka w polityce. Duzo sie moze zmienic w UE i pyszalkowate Niemcy > jak tak dalej beda aroganckie w stosunku do "malych" panstw to sie "przejada" i > > bedzie zblokowanie glosow w inym ukladzie. Nic w polityce nie jest trwale > (Niemcy Rosja, wrog i "przyjaciel" teraz, to samo z USA). Tak ze jestem dobrej > mysli i Polska bedzie miala jeszcze dlugo duzo do powiedzenia, aby nas nie > zrobili "afryka" Sen Kartofli o potedze. Wkrotce nawet puree nawet z was nie zostanie. Odpowiedz Link Zgłoś
ffamousffatman Re: Kompromis 23.06.07, 08:49 tetlian napisał: > Kompromis kompromise, ale PiS pewnie niedługo znowu zacznie się buntować. Okazalo sie, ze reforma Unii, chociazby pierwiastkiem szwedzkim, byla zaslona dymna, chodzilo o wprowadzenie permanentnego szantazu Unii na okres najdluzszy jak sie da. Dzieki temu bohaterski rzad 2x do roku bedzie odnosil "sukces". Odpowiedz Link Zgłoś
frant3 Re: Kompromis 23.06.07, 09:13 Okazało się, że reforma Unii o jakiej mówiła Merkel była zasłoną dymną. Chodziło tylko i wyłącznie, o to żeby Niemcy miały jak najwięcej procent głosów w Unii. Dlatego Merkel nie zgodziła się na system pierwiastkowy, w którym równie łatwo jest przeprowadzić reformy (przeforsować nowe ustawy) w Unii, jak w systemie podwójnej większości. Merkel poświęciła 5-8 lat przyspieszenia w UE, o którym mówiła, na rzecz przyszłej hegemonii Niemiec. Odpowiedz Link Zgłoś
iedsupo to nie czytaj bo się zaagitujesz :) 23.06.07, 10:19 Kaczyński jak zwykle dał ciała, ale porcelitowa propaganda usiłuje z jego klęski zrobić sukces. Dla niektórych moich rzadko myślących rodaków czarne jest białe kiedy kaczor tak mówi. Odpowiedz Link Zgłoś
vitabravo Re: Bezczelna antypolska agitacja na forum GW ! 23.06.07, 10:29 iedsupo napisał: > Kaczyński jak zwykle dał ciała .... > Obserwuję twoje posty "isdupo". W twoich wpisach wszystko co zrobi Kaczor jest złe. Nie dasz Kaczorowi szansy zrobienia dpbra w swoich fałszywych opiniach. Obsesja na tle nienawiści do Kaczorów. Odpowiedz Link Zgłoś
minh Re: Bezczelna antypolska agitacja na forum GW ! 23.06.07, 10:40 Wrogowie Kaczyńskich nie mogli akceptować ich skuteczności. Grali w good cop - bad cop wzorcową partię pokera, blefowali, i w końcu dostali co możliwe do osiągniecia bez skutków ubocznych. Proponuje ich klonować i zapisywać do banku DNA wielkich polskich polityków. Odpowiedz Link Zgłoś
kolargolo Ciekawe co na to junkier 23.06.07, 10:55 bedzie mial dylemat - poprzec zdrade interesow narodowych czy raczej popierac swoj ukochany nieudolny rzad. Odpowiedz Link Zgłoś
kopcik Wykształciuch 23.06.07, 11:56 " Termin "wykształciuch" używany bywa też w innym, również pejoratywnym lecz starającym się o pewien obiektywizm znaczeniu: człowiek legitymujący się dyplomem wyższej uczelni, z którym nie idzie w parze ani porządna wiedza, ani kultura. W publicznej debacie na łamach Gazety Polskiej, Piotr Lisiewicz oraz Jacek Kwieciński stwierdzili, iż "sprawa wykształciuchów" nie wynika tylko z walki politycznej, ale jest istotnym problemem społecznym. W ich opinii problem "wykształciuchów" powstał w wyniku zastąpienia dawnych, przedwojennych elit politycznych, kadrą osób wykształconych, ale wywodzącą się z niższych warstw społecznych. Wg autorów tej teorii "wykształciuch" dąży do zrozumienia świata polityki, obserwując jego uproszczony wizerunek, w jednym medium. " Odpowiedz Link Zgłoś
iedsupo kaczyści w traumie :))) 23.06.07, 11:53 vitabravo napisał: > Obserwuję twoje posty "isdupo". O twoim poziomie najlepiej świadczy powyższy kawałek. Zachowujesz się jak przedszkolaczek, który przy braku argumentów merytorycznych przekręca złośliwie niki adwersarzy. Widać, że aż cię krew zalewa z bezsilnej wściekłości, bo to co piszę jest prawdą - KACZYŃSCY DALI CIAŁA. > W twoich wpisach wszystko co zrobi Kaczor jest złe. Żeby twoja opinia mogła mieć jakąkolwiek wagę, musiałbyś się pierwej samemu zdobyć na krytykę polityki Kaczyńskich. Jesteś ich brązowonosym klakierem, nic więc dziwnego, że słowa prawdy o tych szkodnikach tak ci doskwierają. > Nie dasz Kaczorowi szansy zrobienia dpbra w swoich fałszywych opiniach. On sam sobie takiej szansy nie daje - przez fanatyczne zacietrzewienie, zawiść i zwykłą głupotę. A swoją droga - "fałszywa opinia" - cóż to ma być ??? Nie ma opinii prwadziwych lub fałszywych, bo wszystkie są przecież subiektywne. > Obsesja na tle nienawiści do Kaczorów. Od obsesji ekspertem jesteś ty. Teraz co gorsza w traumie wywołanej europejskim zwalcowaniem dętych idoli. Zalecam ci długi spacer. Odpowiedz Link Zgłoś
polonus3 Re: Bezczelna antypolska agitacja na forum GW ! 23.06.07, 16:11 "vitabravo" nie denerwuj sie, spoko, spoko Odpowiedz Link Zgłoś
shithead Re: Bezczelna antypolska agitacja na forum GW ! 23.06.07, 16:44 vitabravo napisał: > iedsupo napisał: > > > Kaczyński jak zwykle dał ciała .... > > > Obserwuję twoje posty "isdupo". W twoich wpisach wszystko co > zrobi Kaczor jest złe. Nie dasz Kaczorowi szansy zrobienia > dpbra w swoich fałszywych opiniach. > Obsesja na tle nienawiści do Kaczorów. Biezcie sie za robienie dzieci macie 10 lat na nadrobienie utraconych w wyniku wojny "30 milonow" obywateli i niech zyje Kaczystan. A tak wogole to od Konina juz Azja sie zaczyna! Odpowiedz Link Zgłoś
starod Re: Bezczelna antypolska agitacja na forum GW ! 23.06.07, 17:52 Panie Vpitawprawo, proszę zauważyć, że obrażliwe słowo kaczory pisze się z małej litery, gdyż już sam fakt że o nich się pisze jest dla nich pochwałą na którą nie zasługują. Odpowiedz Link Zgłoś
trasat Re: to nie czytaj bo się zaagitujesz :) 23.06.07, 11:58 Głupia walka o nic. Każdy kto zarządzał spółką akcyjną wie, że nie mając decydującego głosu 50% trzeba zawierać koalicje. Siła głosu 6,7% czy 7,9% nie ma większego znaczenia. Znaczenie ma zdolność do uzyskiwania poparcia innych. A po tej awanturze inni szybko nas przekonają, że utrzymane nasze nieproporcjonalnie silne głosy nie będą miały żadnego znaczenia w głosowaniu. Dotychczas przy silnej formalnej pozycji przegrywaliśmy głosowania. I tak będzie nadal, gdy będziemy w konflikcie z innymi. Dlatego lepszym rozwiązaniem byłoby zgodzić się na podwójną większość i mieć za to wdzięczność Niemiec (i tych którzy ich popierają). A tak to mieliśmy dużo zamieszania, w Polsce odtrąbimy zwycięstwo i przegramy pierwsze głosowanie w Unii. Ale tutaj wygrali polscy przeciwnicy jednoczenia Europy. A do nich należy PIS, LPR i Samoobrona. Nie ma się z czego cieszyć. Para poszła w gwizdek. A ciemny lud to kupi. Odpowiedz Link Zgłoś
iedsupo Re: to nie czytaj bo się zaagitujesz :) 23.06.07, 12:22 Cała szopka obliczona była na użytek "ciemnego narodu" i - sądząc po wpisach jego przedstawicieli - odniosła zamierzony skutek, tzn teraz kaczyści będą z pełnym zadęciem opowiadać o kolejnym "sukcesie" tego "najlepszego" rządu... W gruncie rzeczy, Polska poniosła klęskę. Odstąpiliśmy od pierwiastka, w zamian dostając przedłużenie obowiązywania systemu nicejskiego o całe TRZY lata. Zaiste, sukces na miarę Kaczyńskich. Ale nie to jest najgorsze. Patrząc na tę sytuację oczami innych państw widać, że rząd polski zachował się w sposób skrajnie egoistyczny, chociaż tak chętnie szermował hasłem równości głosów. Jeżeli ktokolwiek po cichu liczył na powodzenie polskiej szarży to teraz musi mieć niezłego kaca, bo system podwójnej większości i tak wejdzie, z tym że UE da się Polsce trochę bardziej wydoić. Tzw małe i średnie kraje - o które rzekomo walczyliśmy - nie dostają z tego nic... Wstyd, żenada i poruta. Odpowiedz Link Zgłoś
frant3 Re: to nie czytaj bo się zaagitujesz :) 23.06.07, 13:21 A co miały dostać średnie i małe państwa? Cukiereczka? W systemie konstytucyjnym 21 państw musiałoby oddać łącznie ok. 20 % swoich głosów większym państwom: Niemcom, Francji, W.Brytani, Włochom (i troszeczkę Hiszpanii i Rumunii). Teraz te państwa nie muszą oddawać swoich głosów nikomu. Odpowiedz Link Zgłoś
iedsupo Re: to nie czytaj bo się zaagitujesz :) 23.06.07, 13:42 frant3 napisał: > A co miały dostać średnie i małe państwa? Cukiereczka? A co, już zapomniałeś ??? Cukiereczek ten był reklamowany pod nazwą handlową "Pierwiastek". Znani politycy mówili w telewizji, że warto za niego umierać, bo "Pierwiastek" jest prawy i sprawiedliwy... Rozmaici znawcy tematu w prasie i na forach internetowych wywodzili, że "Pierwiastek" to większa równość głosu i lepsze zabezpieczenie interesów obywateli państw małych i średnich. Wyrażano pogląd, że kampania reklamowa "Pierwiastka", chociaż spóźniona i pełna merytorycznych potknięć, odnosi jednak efekt i wiele z owych małych i średnich państw po cichu pragnie "Pierwiastka". Kiedy - zachowując się jak tania prostytutka - rząd 4 RP przehandlował pierwiastek za kilka lat więcej dziobania z unijnej michy, ci rzekomi admiratorzy polskiej niezłomności musieli chyba odczuć pewien zawód. Koniec i bomba, kto wierzył ten trąba. > W systemie konstytucyjnym 21 państw musiałoby oddać łącznie ok. 20 % swoich > głosów większym państwom: Niemcom, Francji, W.Brytani, Włochom (i troszeczkę > Hiszpanii i Rumunii). Teraz te państwa nie muszą oddawać swoich głosów nikomu. TERAZ - jeszcze nie. A Niemcy i Francja mają czas, poczekają. W sumie, tanim kosztem załatwiły ten problem. Odpowiedz Link Zgłoś
vitabravo Re: iesdupo, ty chyba jesteś mąciciel wybiórczy 23.06.07, 16:32 A może podobnie jak prezydent Słowacji nie wiesz co to jest pierwiastek. Wódz Słowaków też tak powiedział: "Nikt nie rozumie co to jest pierwiastek." Bo to jest strasznie trudne dla niektórych. Odpowiedz Link Zgłoś
iedsupo poza infantylnym przekręcaniem ników... 23.06.07, 17:50 ...masz w ogóle coś do powiedzenia ??? Odpowiedz Link Zgłoś
usiruf DO D...Y ten kompromis! 23.06.07, 12:39 Qwa! Po raz pierwszy popieralem Kaczki w sprawach Unii. Naprawde myslalem, ze chca tego pierwiastka i prawdziwej reformy. A oni przywoza WZMOCNIONY I PERMANENTNY qmpromis z Joanny - permanentny paraliz Unii przez kogokolwiek. Przeciez to jest psucie prawa juz na skale europejska!!! i z czego ten glupi Olejniczak sie teraz cieszy?! > Okazalo sie, ze reforma Unii, chociazby pierwiastkiem szwedzkim, byla zaslona d > ymna, chodzilo o wprowadzenie permanentnego szantazu Unii na okres najdluzszy j > ak sie da. > Dzieki temu bohaterski rzad 2x do roku bedzie odnosil "sukces". Odpowiedz Link Zgłoś
karl Jaki Kompromis- błagam, to kompromitacja 24.06.07, 00:46 przeciez przyjeliśmy co UE chciała tylko z opóżnienniem...tyle awantury o 5 lat więcej... KOMPROMITACJA Odpowiedz Link Zgłoś
weather2 Re: YES!, YES!, YES! 23.06.07, 08:34 Pierwiastek albo śmierć, a potem i tak zgoda na to , co im proponowano. Yes,yes,yes. Odpowiedz Link Zgłoś
iedsupo Re: YES!, YES!, YES! 23.06.07, 10:21 weather2 napisał: > Pierwiastek albo śmierć, a potem i tak zgoda na to , co im proponowano. > Yes,yes,yes. No właśnie. "Sukces" kaczorków to przecież wstępna propozycja Niemiec, którą PiSdactwo jeszcze dwa dni temu z obrzydzeniem odrzucało. Odpowiedz Link Zgłoś
ghash2 Re: YES!, YES!, YES! 23.06.07, 19:07 tomekkwr napisał: > Kaczory daly radę brawo! Co dały radę?!? Bo z tego co ja widzę to dały radę uczynić z suwerennej Polski, Polskę podległą federacji EU!! czy wy na prawdę nie widzicie że polska tracąc Veto straciła suwerenność!?! gdyż teraz EU będzie mogła narzucić Polsce swoją wolę. Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 Jest porozumienie w sprawie mandatu nowego trak... 23.06.07, 04:57 Brawo. Myślę że osiągnęliśmy to co było możliwe ! Spotkaliśmy się z kompletnym niezrozumieniem dla idei pierwiastka we własnym kraju, choćby łamach gazety która powinna była tą ideę ludziom spróbować wytłumaczyć skoro ma ambicje uchodzić za opiniotwórczą. Skoro spotkaliśmy się z takim odbiorem we własnym kraju trudno oczekiwać było cudów za granicą. Faktem jest że system Nicejski obowiązujący do 2014 roku jest dla Polski o wiele korzystniejszy od pierwiastka ! System podwójnej większości wejdzie w 2017 roku dopiero a za 10 lat Unia może i tak znaleźć się w zupełnie innej sytuacji geopolitycznej i sama na nowo podjąć dyskusję na temat systemu głosowania. Przypuszczam że na łamach GW nie usłyszymy słowa sukces, może sam naczelny zakazał ?? Odpowiedz Link Zgłoś
ampolion Re: Jest porozumienie w sprawie mandatu nowego tr 23.06.07, 05:06 A jak się w to Turcja wpisuje? Odpowiedz Link Zgłoś
ws60 Re: A jak się w to Turcja wpisuje? 23.06.07, 12:37 a co ma turcja do tego? istotnie kraj o 75 milionowej populacji. w przypadku ew. przyłączenia byłby to drugi kraj co do wielkości. byłby. bardzo możliwe, że w przypadku jej wejścia duże kraje ue, zwłaszcza niemcy, wrócą do pomysłu "pierwiastka". w ue nic nie jest wieczne. jeżeli faktycznie turcja wejdzie do ue i nastąpi weryfikacja systemu głosowania, to obecny kompromis trzeba będzie za sukces. jeżeli. Odpowiedz Link Zgłoś
servicio Re: Jest porozumienie w sprawie mandatu nowego tr 23.06.07, 05:14 adam_l27 napisał: > Brawo. > > Myślę że osiągnęliśmy to co było możliwe ! > Spotkaliśmy się z kompletnym niezrozumieniem dla idei pierwiastka > we własnym kraju, choćby łamach gazety która powinna była tą ideę ludziom > spróbować wytłumaczyć skoro ma ambicje uchodzić za opiniotwórczą. Skoro > spotkaliśmy się z takim odbiorem we własnym kraju trudno oczekiwać było cudów > za granicą. Racja. Postawa Gazety Wyborczej była i jest SKANDALICZNA w tej sprawie!!!!! Jej polityczne uprzedzenia są dla niej ważniejsze niż dobro Polski i prawda (i to nie tylko ta "dziennikarska prawda"). Odpowiedz Link Zgłoś
hepik1 Re: Jest porozumienie w sprawie mandatu nowego tr 23.06.07, 05:24 "Pierwiastek albo śmierć"- J.Kaczyński... czyli co? Seppuku???? Hurra! Odpowiedz Link Zgłoś
langston ...ale to jest lepsze niz pierwiastek tepoto:))) 23.06.07, 05:25 Koles nadal jests w szoku prawda?:) Odpowiedz Link Zgłoś
bloody_rabbit Re: ...ale to jest lepsze niz pierwiastek tepoto: 23.06.07, 09:19 Lpesze? Pierwiastek był NAJLEPSZY (najbardziej demokratyczny). Jak coś może być lepsze od najlepszego? Odpowiedz Link Zgłoś
nazgul Re: ...ale to jest lepsze niz pierwiastek tepoto: 23.06.07, 15:09 > Lpesze? Pierwiastek był NAJLEPSZY (najbardziej demokratyczny). Jak coś może być > lepsze od najlepszego? Człowieku, LOGARYTM to dopiero byłoby coś ;) Najlepiej logarytm o podstawie 666. Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 hepik masz pecha: Nicea jest lepsza od pierwiastka 23.06.07, 05:29 jak widzę matematyki nie pojmujesz... ale masz rację Hurra - bo skoro wygraliśmy więcej niż to o co walczyliśmy to... Trzeba się cieszyć :) PS. Oczywiście Seppuku nie będzie !! Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachjiski001 Big deal... mamy 0,5 procent wiekszy wplyw...WOW! 23.06.07, 05:40 Odpowiedz Link Zgłoś
hepik1 Re: hepik masz pecha: Nicea jest lepsza od pierwi 23.06.07, 06:11 adam_l27 napisał: > ale masz rację Hurra - bo skoro wygraliśmy więcej niż to o co walczyliśmy to... MY????? Znaczy kto??? "Nicea albo śmierć!" -J.M.Rokita Odpowiedz Link Zgłoś
bloody_rabbit Re: hepik masz pecha: Nicea jest lepsza od pierwi 23.06.07, 09:20 Ale system nie będzie tak demokratyczny jak byłby przy pierwiastku. Poza tym, sprawa została tylko odwleczona do 2017 roku. Odpowiedz Link Zgłoś
minh Re: hepik masz pecha: Nicea jest lepsza od pierwi 23.06.07, 10:23 Bądźcie spokojni. Do 2017 już Polska liczy 80 mln w tym 20 mln klonowanych Kaczyńskich. Odpowiedz Link Zgłoś
roger45 Podziwiam Kaczorow za odwage i konsekwencje 23.06.07, 07:20 Wszyscy lacznie z polskimi mediami napadli na Kaczorow. Ilu forumowiczow usmiechnelo by sie do sasiada w ramach kompromisu, nawet jak ten by im zgwalcil zone...taki maja charakter Odpowiedz Link Zgłoś
niezapowiedziany zmiana miala wejsc w 2014 - to jeszcze sprzed 23.06.07, 08:53 szczytu propozycja. Utargowalismy 3 lata odroczenia. SUKCES NA MIARE IV RP, bo nie napisze, ze naszych mozliwosci. A "na kolanach" mielismy Nicee. Taka to jest roznica. Odpowiedz Link Zgłoś
trasat Re: Jest porozumienie w sprawie mandatu nowego tr 23.06.07, 12:18 Bo to nei jest sukces. To są kompleksy niemądrych ludzi. Trzeba było walczyć np. o polityke energetyczną - to jest konkret. A tak to w konkretnych ważnych sprawach nie będziemy mieli wsparcia innych krajów, a nasza duża siła głosów do niczego nie wystarczy. Nie symbole się liczą lecz konkrety gospodarcze. To elementarne prawa, które rozumieją inne kraje unijne. Odpowiedz Link Zgłoś
nazgul Re: Jest porozumienie w sprawie mandatu nowego tr 23.06.07, 15:05 > Spotkaliśmy się z kompletnym niezrozumieniem dla idei pierwiastka > we własnym kraju ... Skoro > spotkaliśmy się z takim odbiorem we własnym kraju trudno oczekiwać było cudów > za granicą. No właśnie - po co było robić tę całą szopkę, skoro tak naprawdę ludzie w Polsce nie chcę ani tego pierwiastka, ani mechanizmów blokujących ani innych rzeczy BARDZO WAŻNYCH DLA PIS. Ale to chyba już normalka - ludzie mogą już rzygać różnymi lustacjami, deubekizacjami itp. a Kaczory i tak robią swoje. Odpowiedz Link Zgłoś
wojtek2784 .brawo, zgoda buduje 23.06.07, 05:23 Okazuje sie ze mozna zbudowac porozumienie. Odpowiedz Link Zgłoś
langston Re: .brawo, zgoda buduje 23.06.07, 05:26 Dzieki ze to napisales...wyprzedziles mnie:) ZGODA BUDUJE!! Odpowiedz Link Zgłoś
langston Kwachu i Belka, na kolana i dziekowac!!!!!!!!!!!!! 23.06.07, 05:24 Kwachu i Belka, na kolana i dziekowac!!!!!!!!!!!!! ...ze Kaczory odkrecily to co wyscie spieprzyli!!!!!!!! Gdzie Polska moglaby juz byc gdyby nie 10lat lenistwa Kwacha!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
usak Re: Kwachu i Belka, na kolana i dziekowac!!!!!!!! 23.06.07, 05:59 Ten czlowiek sie nie lenil. On pil za dwoch albo trzech. Odpowiedz Link Zgłoś
dobroslawa2 lagstonie - z tymi Polska by nie była w Unii 23.06.07, 08:40 Przypomnij sobie, że przeciwko była połowa pisu (szczególnie o korzeniach zchn), lpr i so. Więc nie pieprz o kwachu i belce bo kłamiesz. Odpowiedz Link Zgłoś
ax4 czy sa jeszcze naiwni gotowiglosowac na lewice ? 23.06.07, 05:25 ktora juz w Poslkim parlamencie zrezygnowala z walki.. te zmiany moga nam dac olbrzymi wplyw i dostep do dotacji w porownaniu do systemu proponowanego przez Niemcy i w wazeliniarskim stylu przyklasnietym przez pie.. kwacha i tchorzliwa lewice... Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachjiski001 Durny matole, Miller wywalczył 10 razy tyle.... 23.06.07, 05:36 i to bez takiego zawstydzajacego widowiska. Ponure niedojdy nie utrzymaly tego co Miller zalatwil. To nie zaden sukces tylko zenada. Odpowiedz Link Zgłoś
langston Przedmowca pisal o swiatlym mgr Kwachu:)) 23.06.07, 05:45 Miller rzeczywiscie cos probowal...ale Kwach? Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 Po Millerze był(a) Belka 23.06.07, 05:54 I oddała wszystko co Miler wywalczył bez zająknięcia. To jest wielki sukces ale produkuj się dalej. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachjiski001 [...] 23.06.07, 05:58 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
ax4 Re: Durny matole, Miller wywalczył 10 razy tyle.. 23.06.07, 05:58 jestes zbyt glupi i sfrustrowany zeby sie z toba wdawac w dyskysje..a co do millera to uwaza on kwacha za dupka...i ma racje Odpowiedz Link Zgłoś
1europejczyk Glownie dla swoich kolesi z postkomunistycznego 23.06.07, 07:16 szamba pozwalajac na skuteczne i przynoszace im olbrzymie korzysci na zagranicznych kontach szabrownictwo. Re: ............... Miller wywalczył 10 razy tyle.. Odpowiedz Link Zgłoś
vitabravo Re: Miller wynegocjował 10 razy tyle szkód dla Pol 23.06.07, 10:31 Miller wynegocjował 10 razy tyle strat dla Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
kseventeen gratulacje! 23.06.07, 05:28 nie spałem i wierzyłem w powodzenie polskiej racji. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
usak Brawo Lechu! 23.06.07, 05:36 Nie wyrzucili Polski z Europy! Pora wracac do kraju i zabrac sie porzadnie za NFZ, ZUS... Tyle problemow w Polsce czeka na rozwiazanie. Odpowiedz Link Zgłoś
czarek1 Re: Brawo Lechu! 23.06.07, 05:44 No i dlaczego ten caly "junkier" nie protestuje? Odpowiedz Link Zgłoś
hepik1 Re: Brawo Lechu! 23.06.07, 06:20 Junkier czeka na wytyczne... Sukces czy zdrada? Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 ale masz popatrz sobie na obrazek jest nawet na GW 23.06.07, 05:47 bi.gazeta.pl/im/5/4244/z4244045N.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 masz lepszej jakości - siła Banzhafa - Penrose'a 23.06.07, 05:49 bi.gazeta.pl/im/5/4244/z4244045X.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachjiski001 A ty jesteś z układu, hehe... 23.06.07, 05:47 Durne karzelki nas kompromituja i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 ty się sam chłopie kompromitujesz 23.06.07, 05:50 do tego żadnych karzełków nie potrzeba Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachjiski001 Ale na szczescie mamy 4 Erpe ktora mnie wychowa... 23.06.07, 05:55 buuuuhahaha! Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 4RP ma takich jak ty gdzieś, do tego jest podwórko 23.06.07, 05:59 na ciebie wystarczy Odpowiedz Link Zgłoś
ax4 Re: Ale na szczescie mamy 4 Erpe ktora mnie wycho 23.06.07, 06:02 wychowac mozna istoty myslace na takich jak ty to tylko bat ew. kaganiec :) Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachjiski001 Jasne. A dla myślących macie Leppera i Giertycha. 23.06.07, 06:05 Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 nie masz wyczucia... L i G to nie na dziś temat. 23.06.07, 06:09 Dziś jest negocjacyjny sukces międzynarodowy. A Lepper - gdybyś robił takie postępy jak Andrzej to by było coś. Giertych postępów robić nie musi - już wystarczająco urósł :) Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachjiski001 Dziś jest negocjacyjny gniot ponurego Karła. 23.06.07, 06:29 Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 Jest wielki sukces negocjacyjny. 23.06.07, 06:36 Obraliśmy świetną strategię. W rozmowach z Niemcami przyjęliśmy za podstawowe argumenty społeczne: kwestię wyrównania poziomu bogactwa w UE i przekonaliśmy ich, że dopóki kwestie finansowe będą osią sporu należy utrzymać obecny system, system lepszy od pierwiastkowego. Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 btw: na drzewo liście pompować !! 23.06.07, 06:37 bo nudzisz chłopie i nudzisz... Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 Nicea jest lepsza od pierwiastka, patrz tabelka 23.06.07, 06:04 po co mam ci pisać jak do tabelki zajrzeć nie potrafisz ? Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 patrz do tabelki nie bądź funkcjonalnym analfabetą 23.06.07, 06:06 bi.gazeta.pl/im/5/4244/z4244045X.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachjiski001 Nicee wywalczył komuch Miller a Karzeł stracił 23.06.07, 06:07 Mały, nieudaczny szkodnik. Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 Stracił(a) Belka, Kaczyński odzyskał :)) 23.06.07, 06:10 Taki mały drobiazg :) Odpowiedz Link Zgłoś
romeczek102 Jest porozumienie w sprawie mandatu nowego trak.. 23.06.07, 06:21 Osiągnięty kompromis, to z pewnością zwycięstwo polskiej racji stanu. Pomimo iż nie znoszę Kaczyńskich muszę przyznać iż w dużej mierze , to ich zasługa. Oby tylko naród nie polubił ich za to za mocno.... Odpowiedz Link Zgłoś
niezapowiedziany jaki sukces? 3 lata odroczenia?? po tym wszystkim? 23.06.07, 08:55 Odpowiedz Link Zgłoś
platfusy_romek Re: jaki sukces? 3 lata odroczenia?? po tym wszys 23.06.07, 10:26 jakie 3 lata tumanie, podwojna wiekszosc miala byc od 2009 czyli 8 lat wytargowane, a w rzeczywistosci 10 lat przez ktore jeszcze wiele sie moze zmienic na korzysc Polski. Bravo Kaczorki za odwage i walke do konca w zupelnym osamotnieniu i wielki sukces !!! Odpowiedz Link Zgłoś
gwiezdny_kupiec Re: jaki sukces? 3 lata odroczenia?? po tym wszys 23.06.07, 10:33 Systemu podwójnej większości Polska nie była w stanie obalić inaczej niż wetem. Chyba nie masz pretensji, że nie zawetowali całego traktatu ? Te negocjacje to sukces Kaczyńskich. Wynegocjowali tyle ile się dało w takich warunkach. Pokazali, też że można się z nimi dogadać i dojść do kompromisu. Nie przepadam za PiS, ale za tą sprawę mają dużego plusa. Odpowiedz Link Zgłoś
judzugas [...] 23.06.07, 06:45 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
jola_z_dywit6 *Hegemonizm Niemiec na jakiś czas zażegnany.* 23.06.07, 09:38 Sukces Polski który wszak będzie trzeba pielęgnować. Pruska mentalność Niemiec da znać niebawem i dlatego ten zdecydowany stanowczy i odpowiedzialny głos Polski jest tak ważny. Odpowiedz Link Zgłoś
szym33k Jest porozumienie w sprawie mandatu nowego trak.. 23.06.07, 07:11 I super. W końcu jestem zadowolony z Kaczyńskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
maria-anna Jest porozumienie w sprawie mandatu nowego trak.. 23.06.07, 07:12 ..."istniało pewne zrozumienie dla POlski" - i bardzo dobrze.Dzięki temu odnieśliśmy sukces.Jest nam teraz- arenie międzynarodowej bardzo potrzebny. Odpowiedz Link Zgłoś
zak41 Re: Jest porozumienie w sprawie mandatu nowego tr 23.06.07, 07:12 Czy zdajecie sobie sprawę jaki to sukces polskiej racji stanu? Dotąd Polskę olewano(O Polsce bez Polski) Bravo "kaczuszki" Jesteście wielkie! Odpowiedz Link Zgłoś
nazgul Re: Jest porozumienie w sprawie mandatu nowego tr 23.06.07, 15:17 > Czy zdajecie sobie sprawę jaki to sukces polskiej racji stanu? Wolałbym sukces w postaci normalnej służby zdrowia, normalnej szkoły i normalnych dróg. Skoro barany z PiSu nie potrafią nic sensownego w Polsce zrobić, to do czego te nieszczęsne głosy są Polsce potrzebne ? Do przegłosowania ogólnounijnej lustracji i dehomoseksualizacji ? Bo obawiam się, że zanim tępy ludek moherowy wymrze (bo nie wierzę, że się opamięta) i wraz z nim odejdą pisiory, rydzyki itd. to już dawno będzie po okresach przejściowych i będzie obowiązywał system podwójnej większości. Odpowiedz Link Zgłoś
hepik1 Jest porozumienie w sprawie mandatu nowego trak.. 23.06.07, 07:13 - W zasadzie nie musieliśmy zaciskać zębów i to jest nasz największy sukces - Lech Kaczynski Zawsze coś ;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
dyngos No i przgraliśmy :( Po wódce to druga porażka :( 23.06.07, 07:13 No i przgraliśmy :( Przecież udowodniono, że system pierwiastkowy jest lepszy od konstytucyjnych propozycji, czemu więc prawie nikt go nie chciał poprzeć? Mało mieli czasu by sie zapoznać, ale mieli go dość. Po wódce to druga porażka :( Odpowiedz Link Zgłoś
1europejczyk Nasza pozycja, z racji naszego dotychczasowego 23.06.07, 07:29 trudnego stazu w UE, przypuszczalnie miala wplyw na brak poparcia tych krajow, ktore zyskiwaly na systemie pierwiastkowym (polskie problemy z gazorurka, z PZU, z eksportem miesa do Rosji, nasze negocjacje amerykanskich instalacji wojskowych w Polsce, nasz udzial w irackim bandytyzmie Prezydenta Stanow Zjednoczonych Busha, nasze zakupy lotnicze w Stanach i z drugiej strony nasz udzial w korzystaniu z unijnych srodkow skladaja sie na niezbyt przychylna nam opinie w UE nie wspominajac o tej "robionej" w zagranicznej prasie i na "wykladach" przez "naszych" eminentnych przedstawicieli takich jak Geremek, Mazowiecki, byly Prezydent LW czy A. Kwasniewski) Re: No i przgraliśmy :( Po wódce to druga porażka Odpowiedz Link Zgłoś
dyngos Re: Nasza pozycja, z racji naszego dotychczasoweg 23.06.07, 07:47 w porządku, nawet jeśli nie ufają Polsce, nawet jeśli Jej nie lubią, to w przypadku kiedy dostają konkretną propozycję do przeanalizowania sami są w stanie ocenić, czy jest ona dobra, czy nie, nawet gdyby była złożona przez - że tak powiem - samego diabła. Dlatego mnie to dziwi... i smuci :( Odpowiedz Link Zgłoś
hepik1 Jest porozumienie w sprawie mandatu nowego trak.. 23.06.07, 07:21 - „W zasadzie nie musieliśmy zaciskać zębów i to jest nasz największy sukces” – - Lech Kaczyński- Prezydent Polski - „Ten kompromis, który to bardzo dobra rzecz dla całej Europy i dla Polski. Cieszę się, że się udało zrealizować, choć nie było łatwo” – Angela Merkel-Kanclerz Niemiec Odpowiedz Link Zgłoś
nicknack Pierwiastka nie ma - nikt nie umiera 23.06.07, 07:32 Porazka nazwana zostala sukcesem. Skandal polityczny nazwany zostal kompromisem. Obraz Polski w Europie to twarze zbuntowanych oportunistycznych polskich politykow z jednego jaja. Odpowiedz Link Zgłoś
magnusg Brawo Kaczory za ostra walke i sukces!! 23.06.07, 07:33 Wielka Brytania tez zawsze ostro walczyla w UE o swoje i zle na tym nie wyszli. A Olejniczak i Kwasniewski wrocili by z takiego szcuzytu z paczka cukierkow i dwoma dlugopisami gratis od Merkel, bo chcieli sie poddac juz na samym poczatku:)) Dobrze, ze ci ludzie nie maja juz nic do powiedzenia w polskiej polityce. Odpowiedz Link Zgłoś
darek950 B r a w o K a c z y ń s c y - S U K C E S 23.06.07, 07:43 Chylę głowę przed braćmi Kaczyńskimi Odpowiedz Link Zgłoś
magnusg Trzeba przyznac, ze to tez sukces PO, bo wspierali 23.06.07, 07:59 rzad w tej sprawie.jedynie odwieczni zdrajcy z SLD chcieli Polske sprzedac znowu za nic. Odpowiedz Link Zgłoś
masochista Chyl tę głowę, chyl. 23.06.07, 08:09 Po 2017 będziesz chylił przed niemieckim panem. Taki jest ten kompromis. Ja też myślałem, że schylę, jak utrzyma Niceę, jak zavetuje kontrakt. A ten baran tylko odłożył ją w czasie. Nie rozumiem dlaczego ten kurdupel odtawił taki cyrk, skoro i tak zamierzał nas sprzedać. Odpowiedz Link Zgłoś
kwicolek Re: Chyl tę głowę, chyl. 23.06.07, 08:25 masochista napisała: > Po 2017 będziesz chylił przed niemieckim panem. Taki jest ten kompromis. > > Ja też myślałem, że schylę, jak utrzyma Niceę, jak zavetuje kontrakt. A ten > baran tylko odłożył ją w czasie. Nie rozumiem dlaczego ten kurdupel odtawił > taki cyrk, skoro i tak zamierzał nas sprzedać. Nikogo nie sprzedał.Dobrze wie,że po 2007 zostaną tylko wspomnienia z unii. Odpowiedz Link Zgłoś
cyndyndanda i gdzie ten obiecywany przez kaczorow pierwiastek? 23.06.07, 07:44 Co to za kompromis jak najwazniejsze zalozenie nie zostalo zrealizowane?! Teraz kaczor, ktory wolal pierwiastek albo smierc, powinien sobie strzelic w durny leb. Jak tego nie zrobi nikt go juz nie bedzie traktowal powaznie. Inna sprawa, ze kaczory maja przesrane w calej Europie - ciekawe kto da im azyl jak Polska wyzwoli sie spod kaczyzmu. Odpowiedz Link Zgłoś
magnusg Re: i gdzie ten obiecywany przez kaczorow pierwia 23.06.07, 07:58 Durny to ty jestes jak nie zrozumiales, ze Nicea jest duzo lepsza niz pierwiastek. Odpowiedz Link Zgłoś
cyndyndanda i kto tu jest durny? ty PISdzielcu - kiedys Nicea 23.06.07, 08:11 sie skonczy i Niemcy beda mieli to co chcieli, ale wtedy po kaczorach i tobie nie bedzie sladu! Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: i kto tu jest durny? ty PISdzielcu - kiedys N 23.06.07, 09:31 cyndyndanda napisał: > sie skonczy i Niemcy beda mieli to co chcieli, ale wtedy po kaczorach i tobie > nie bedzie sladu! Odpowiedz Link Zgłoś
vitabravo Re: Bezczelność wrogów Polski przekracza granice. 23.06.07, 10:35 Atakują z kraju i zza granicy. Tych w kraju należy wyłapać i eksportować. Będzie lżej w Polsce oddychać. Odpowiedz Link Zgłoś
magnusg Re: i kto tu jest durny? ty PISdzielcu - kiedys N 23.06.07, 11:40 Za 10 lat sie dopiero skonczy.A jak sie skonczy, to pozostaje jeszcze zabezpieczenie w postaci systemu Joaniny, dajacy lepsze mozliwosci blokady niz kazdy pierwiastek.Ale ty tego i tak nie zrozumiesz. Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Kaczyńscy geniusze PiaRu 23.06.07, 07:47 Znów malutkie zwycięstwo ogłaszają jako olbrzymi sukces. Miała być bitwa o pierwiastek i gdzie ten pierwiastek? Mieliśmy za niego 'umierać'. Kaczyńscy się poddali i za to 'coś' dostali i ogłosili olbrzymi sukces. PiSofani dostają orgazmu, a moglibyśmy dostać to samo bez tego medialnego cyrku i ośmieszania Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
prokto Re: Kaczyńscy geniusze PiaRu 23.06.07, 08:05 Jakby zgłosili weto to byś ty i tobie podobni, pisał że to "mali zakompleksieni ludzie przeciwni kompromisowi ". A Oni są WIELCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdyby tam był Kwas to miałby poobijane plecy od poklepywania i g_owno by zwojował. Wiwat Polska ! Wiwat Europa ! Wiwat PIS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
cyndyndanda czy ty czlowieczku wierzysz w to co piszesz? czy 23.06.07, 08:13 musisz tak pisac? Odpowiedz Link Zgłoś
prokto Re: czy ty czlowieczku wierzysz w to co piszesz? 23.06.07, 08:23 To nie jest kwestia wiary tylko przekonania.Po co to "człowieczku "? Odpowiedz Link Zgłoś
ffamousffatman Re: czy ty czlowieczku wierzysz w to co piszesz? 23.06.07, 11:07 nie, prokto, SUKCES POLSKI NA SZCZYCIE ISTNIEJE TYYLKO W PRZESTRZENI WIARY, wiary, ze odnieslismy sukces. na szczycie sukces osiagneli bez wysilku, za polska zaslona dymna, Brytyjczycy a wam sie wydaje. Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: czy ty czlowieczku wierzysz w to co piszesz? 23.06.07, 08:24 Wierzy. Za pieniądze ludzie się aż tak nie ośmieszają. Właśnie dla tego podziwiam medialne zdolności PiS. Kaczyńscy mikro przewagę w wyborach przekuli na swój sukces i klęskę PO. Ziobro z jego umiejętnościami już dawno powinien wylecieć z stanowiska. Ten człowiek jest w 100% niekompetentny - ale ludzie go kochają, tak jak kochali Kaczyńskiego na tym samym stanowisku gdy jak Ziobro nic nie robił prócz bicia piany. Współpraca z Lepperem powinna być końcem PiS? A tu nic... dla ich zwolenników to konieczność i "genialna strategia". Myśle że tak oczadzili ludzi że ich nic nie ruszy. Nawet jakby PiS nawiązał koalicję z SLD, oddał Niemcom Gdańsk, kazał napaść na Litwę, spalił kościoły w Polsce dalej by mówili że są to jedynie słuszne i genialne rozwiązania wodza. Odpowiedz Link Zgłoś
loza_szydercza Re: Kaczyńscy geniusze PiaRu 23.06.07, 10:26 Malutkie zwyciestwo? A ile takich zwyciestw ma na koncie rzad Sld-owski? Ile-chocby- prob podjal zeby wywalczyc lepsze rozwiazania dla Polski? Zero. Twoi bohaterowie spod czerwonego sztandaru Polske do Uni wbili, ale caly profit z tego chapneli na szwajcarskie konta. Zapominasz, ze "pierwiastek" mial alternatywa do "podwojnej wiekszosci", ktora nam calkowicie nie odpowiadala i byla w 100% niekorzystna. Pierwiastek nie byl alternatywa do Niecei, ktora nam doskonale sluzy. Oprocz tego nie planowane 26% ma prawo do zastopowania niekorzystnych zmian, ale juz 19%. To jest sukces. Zgoda, Kaczory sa pieniaczami i wstawki z historii mogli sobie darowac (jesli mam byc szczery, to w tym momencie wstyd bylo mi za nich), ale nie jest hanba walka na plaszczyznie dyplomatycznej o dobro kraju. Gdyby kazdy eurodyplomata trzymal morde na klodke podczas gdy zabiera sie cos waznego dla jego kraju i argumentowal to tym, ze WSTYD sie wychylac w EP, to Unia nie mialaby sensu. Nie odwracaj wiec kota ogonem. Odpowiedz Link Zgłoś
ffamousffatman Re: Kaczyńscy geniusze PiaRu 23.06.07, 10:44 Qrde! a co PiS zmienil? jakie "lepsze" rozwiazanie wywalczyl? sie okazal pierwiastek pic na wode. chodzilo o takie rozwiazania w kwestii decyzyjnej w Unii zeby rzad co pol roku pokrzyczal w Europie, nic nie zalatwil i przyjechal oglosic zwyciestwo w kraju. Jedynym rzadem, ktory cos zalatwil, wszystko se zalatwil, jest tbrytyjski, korzystajac z zamieszania. -- mizantrop.salon24.pl nie polecam, blog do de. Odpowiedz Link Zgłoś
loza_szydercza Re: Kaczyńscy geniusze PiaRu 23.06.07, 11:05 No ale co mial rzad zalatwic? Przeciez nikt chyba nie oczekiwal, ze reszta Uni zrobi zwrot w kierunku "pierwiastka"? To utopia. Kompletnie nierealne. Mamy na 10 lat Nicee. Lepiej chyba byc nie moglo, prawda? W sytuacji 1 na 26 to i tak wspanialy kompromis. Lepiej byloby gdyby Kaczory zawetowaly? Chyba nie, prawda? Ustapily obie strony na drodze negocjacji. Czego chciec wiecej? Jest kilka ustepstw dla innych krajow i jest ok. Niemcy beda jeszcze dlugo sie pienic.... Odpowiedz Link Zgłoś
ffamousffatman Re: Kaczyńscy geniusze PiaRu 23.06.07, 11:19 TO PO CO ZGLASZAL? ty czytasz o piszesz? nie place rzadowi polskiemu aby byl rzadem brytyjskim! Odpowiedz Link Zgłoś
ffamousffatman Re: Kaczyńscy geniusze PiaRu 23.06.07, 11:25 moglo byc lepiej a Nicea jest o kant de. WYWALCZYLI KOMPROMIS, ktory niczego nie zmienia? to po co walczyli. poza tym nie jechali walcvzyc o nicee a o pierwiastek (miedzynarodowym hehehe poparciem). JESZCZE raz: nic zesmy bnie wywalczyli, Anglicy wszystko. ty nie sluchaj co MOWIA Kaczynscy tylko patrz do przodu. PS: Nicea jest systemem tak niepasujacym wszystkim i kulawym, ze NIE UTRZYMA SIE 10 lat Odpowiedz Link Zgłoś
loza_szydercza Bronilismy sie przed podwojna wiekszoscia! 23.06.07, 12:37 Bronilismy sie przed podwojna wiekszoscia! Pierwiastek mial byc alternatywa do podwojnej wiekszosci. Nicea jest dla nas najlepszym rozwiazaniem narazie! Za 10 lat sytuacja moze zmienic sie kompletnie, wiec nie snuj planow i nie usmiercaj bezpodstawnie nicei. Odpowiedz Link Zgłoś
trasat Re: Kaczyńscy geniusze PiaRu 23.06.07, 12:27 Proszę pamiętać, że to SLD wprowadził POlskę do Unii przy protestach partii z obecnej koalicji. Gdyby nie tamta decyzja, to nie byłoby obecnego wzrostu gospodarczego. Odpowiedz Link Zgłoś
prokto Brawo Polska ! Brawo panowie Kaczyńscy !!!! 23.06.07, 07:56 G Warta już bardziej karykaturalnego zdjęcia pana Prezydenta na okładkę nie miała ? Wiwat Polska ! Wiwat Europa ! Na pohybel łże elitom i Lewatywom ! Odpowiedz Link Zgłoś