amanasunta Czerwony desant zwija obóz i odchodzi ...hura ! 15.07.07, 21:07 Premier wytrzymał te histeryczki, pod wodzą czerwonych czarownic typu Gardias ! Biedny TVN 24 :))))) Musiał zasponsorować, na koniec, żenujące,,występy'' aby zgrowmadzić gapiów do kadrowania scen ,,zwijania miasteczka'' :)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
rassik Re: Od 17.00 znika "białe miasteczko" pielęgniare 15.07.07, 21:19 Dlaczego nikt ne sluchal co mial do powedzenija pan Liepper, tylko wszystko se rzucilo na te seksafery, on by lepej pokerowal tym rzadem Tylko teraz z wjadomych przyczyn mu ciezszko, to bylo przemyslane by go zlikwidowac a to prawidziwe ljudowy polityk Odpowiedz Link Zgłoś
old.european Wyjada, a ich miejsce zajma Hindusi, Ukraincy 15.07.07, 21:21 Rumuni, Albanczycy, Moldawianie itp. Beda pielegnowac chorych, beda operowac chorych, a moze i beda tychze chorych grzebac w ziemii. A takze chodzic w kondukcie, jak wszyscy wyjada. Amen. Odpowiedz Link Zgłoś
old.european tak, tak, glupie piguly a syjonisci do syjonu 15.07.07, 21:24 Dziwne, jak sie niektorzy szmaca, czy za Gomulki, czy za obecnego Neogomulki, jak napadaja na walczacych o polepszenie swojego losu... To chyba tylko ta polska zawisc. Zreszta nie wiem, co, ale wymiotowac sie chce. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 ...Za SLD........ 15.07.07, 21:39 chcialy zajac gabinet Ministra.Nie bylo dyskusji.Wyprowadzono je sila.Zapomnialy? www.bloguez.com/POLSKA/195581/...FUNDACJA-STEFANA-BATOREGO.......... Odpowiedz Link Zgłoś
krzynia.c Koniec wesołego miasteczka,przerwa urlopowa 15.07.07, 21:49 A może uzbroić ten teren,postawić baraki i co tam potrzeba, po co kobitki mają marznąć w zimę.Jarek podobno w PiSie wiedzą co to gośćinność. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: presentation1 16.07.07, 15:58 presentation1 napisał: > Za SLD chcialy zajac gabinet Ministra.Nie bylo dyskusji. Wyprowadzono je sila.Zapomnialy? Swoj swemu wybaczy. To sie nazywa ideologiczna solidarnosc. Odpowiedz Link Zgłoś
piotrek20074 Ja to bym dał pielegniarkom mniej niż teraz!!! 15.07.07, 21:42 byłem 3 razy w szpitalu, do lekarzy nie mam nic. Ale pielegniarki? Często po policealnej 2-letniej pielęgnierskiej a fochy i problemy jakby były ważniejsze od lekarzy. Powinni im zmniejszyć pensje!! kazdy mnie poprze kto był w szpitalu. Odpowiedz Link Zgłoś
kzet69 [...] 15.07.07, 22:14 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
finisterre Re: Ja to bym dał pielegniarkom mniej niż teraz!! 15.07.07, 22:59 A ja bym dała duzo więcej niż teraz! Po to, żeby za kilka lat w ogole były jakieś pielęgniarki. Wiesz, jak już brakuje pielęgniarek w szpitalach? W ciągu kilku lat ok. 1/3 pielęgniarek z mojego szpitala odejdzie na emeryturę. Młodych brak. Opieka za kilka lat będzie jeszcze gorsza! I nie łudźmy się, że tłumy chętnych z Ukrainy czy Białorusi przyjadą tu pracować za te marne grosze. W UK i Niemczech też szukają pielęgniarek. Odpowiedz Link Zgłoś
divanija dajcie spokój z tym cyrkiem... 15.07.07, 21:48 dajcie już spokój z tymi bezsensownymi protestami... KAŻDY by chciał więcej zarabiać! Z pustego nawet Salomon nie naleje... Odpowiedz Link Zgłoś
kzet69 Re: dajcie spokój z tym cyrkiem... 15.07.07, 22:16 a co jest puste???? chyba myśl o polityce prorozwojowej dla kraju w wykonaniu rządu JK? Odpowiedz Link Zgłoś
elan13 SLD dziękuje 15.07.07, 21:51 SLD dziękuje towarzyszce Dorocie Gardias za przeprowadzenie akcji przed siedzibą premiera (przeczytałem na czerwonym pasku w TVP3). Dorota Gardias wraz z towarzyszkami dziękują aktywowi partyjnemu za udzielone podczas akcji wsparcie organizacyjne, moralne, medialne i wszelkie inne. Tylko proszę nie mylić towarzyszki Doroty z jej imienniczką zapowiadającą pogodę w TVN i o 20 kg młodszą. Odpowiedz Link Zgłoś
slavik222 SLD dziękuje towarzyszce J.Kwaśniewskiej i innym 15.07.07, 22:23 elan13 napisał: SLD dziękuje towarzyszce Dorocie Gardias za przeprowadzenie akcji przed siedzibą premiera (przeczytałem na czerwonym pasku w TVP3). Dorota Gardias wraz z towarzyszkami dziękują aktywowi partyjnemu za udzielone podczas akcji wsparcie organizacyjne, moralne, medialne. Tylko proszę nie mylić towarzyszki Doroty z jej imienniczką zapowiadającą pogodę w TVN i o 20 kg młodszą. DZIEWUCHY, ALEŚTA SOBIE DAŁY CZADU ZA ZWIĄZKOWE KASE:) Teatr uliczny.Codziennie brukowa TVN i inne gadzinówki. Odpowiedz Link Zgłoś
adamk017 Re: Od 17.00 znika "białe miasteczko" pielęgniare 15.07.07, 22:09 jestem całym sercem za Paniami Pielęgniarkami i lekarzami , wiem że im zwłaszcza się należy godziwa płaca i traktowanie. Rzadowi za tak potraktowanie ich protestu i lekcewarzenie daje czerwoną kartke i zapowiadam że nigdy nie będę na PiS głosował - amen . Odpowiedz Link Zgłoś
slavik222 Re: Znika "czerwone miasteczko", koniec pikniku S 15.07.07, 22:17 Ale argumenty :)argumenty- sumienia nie zagłuszysz. Napisz,że to nieprawda.Napisz,że Miller i Oleksy dali 30% podwyzki uczciwym i nieuczciwym, pracowitym i leniwym pielegniarkom. A złośliwe małe Kaczory nic... po prostu chcą zagłodzic służbę zdrowia :) Odpowiedz Link Zgłoś
kzet69 Re: Znika "czerwone miasteczko", koniec pikniku S 15.07.07, 22:25 Kaczory to jedynie przynoszą wstyd ... Odpowiedz Link Zgłoś
paka48 Re: Od 17.00 znika "białe miasteczko" pielęgniare 15.07.07, 22:21 Ludzie bez pomyślunku traktują - rozpacz pielęgniarek i ich pożegnanie z Warszawiakami jako koncert czy zabawę - jak to dureń dziennikarski ogłosił z Łodzi. Co ta likwidacja oznacza? Na twarzy uśmiech - pozorny a w sercach rozpacz! Widać na zdjęciach.Wracają z niczym. Za to Rząd triumfalnie siedzi w budynku i napisem - BÓG i HONOR. Przecież ten Rząd nie robiąc NIC w sprawie postulatów strajkujących pielęgniarek: nie ma w sercu ani Boga ani Honoru. Oto filozofia Rządu: dla Polaków nie robić nic - niech spieprzają (dziady) z kraju! I czuje się dobrze Pan Premier i jego sufler pielęgniarski: Joanna Szczypińska (nota bene tez pielęgniarka) ale po słusznej stronie. Dorota nie płacz - Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy! Faszyzm Kaczorów nie przejdzie! Odpowiedz Link Zgłoś
vanilla.dream jeszcze 2 lata kaczych mord. szybko zleci 15.07.07, 22:22 myślałem, ze gorszy rząd od gabinetu tow. Millera się nie trafi. myliłem się Odpowiedz Link Zgłoś
vanilla.dream nieudacznik popierdzi w Pałacu Namiestnikowskim 15.07.07, 22:24 jeszcze 3 lata. vanilla.dream napisał: > myślałem, ze gorszy rząd od gabinetu tow. Millera się nie trafi. myliłem się Odpowiedz Link Zgłoś
szambolan_prezydenta [...] 15.07.07, 22:25 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
lolektyrmand Rozumiem donisłość sprawy... 15.07.07, 22:26 "Wyborcza" wszak nie przepuści żadnej okazji, by skrytykować obecny rząd. Nawet kuma się z Sierakowskim. Jednak "Warszawiacy" to błąd, pisze się "warszawiacy". Nawet ci, którzy pielęgniarkom pomagali. Odpowiedz Link Zgłoś
tadjan Od 17.00 znika "białe miasteczko" pielęgniarek .. 15.07.07, 22:35 No i Jaruś może jechać na wakacje z poczuciem dobrze wykonanej roboty tzn. wydymania pielęgniarek. Nie macie się co obrażać, swoją bratową też tak załatwił. Jednym słowem.... damski bokser. Zobaczymy jak sobie poradzi z oborowym z widłami od gnoju w gaści. Igrzyska przed nami! Odpowiedz Link Zgłoś
chruszczow87 dobrze im tak !!!!!! 15.07.07, 22:38 teraz powinno się im zmniejszyć pensję o 50%, przynajmniej o tyle, i tak wiadomo że nie są w stanie walczyć o podwyżki, nie potrafią strajkować hahahaha, niby za co miałyby dostać podwyżki ? przecież nie umieją nic oprócz robienia zastrzyków i podmywania pacjentów... Odpowiedz Link Zgłoś
kzet69 [...] 15.07.07, 22:52 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
nurse_manager Re: dobrze im tak !!!!!! 15.07.07, 22:52 Przyjdz na pierwszy dyzur. Specjalnie polecam noc na ICU. A potem walcz z PAP 17/6, CVP-2, ABP 72/30, CI-1.3, CO-2.5, UO - < 10 mL/min, HR - 180 z multifocal PVC's. Przy okaszji "zrob zastrzyk" , hmm, jaki: Dopa do 20 mcg/kg/min? Hmmm, HR 180 Dobutrex @ 15 mcg/kgg/min, hmm A moze Dordarone bolus 150 a potem 1 mg/min. Ot, to sa te "glupie piguly" PS - nie skladaj aplikacji u mnie. Odrzuce po przeczytaniu 2 zdan. Odpowiedz Link Zgłoś
kzet69 Re: dobrze im tak !!!!!! 15.07.07, 22:55 wow przy HR=180 to Levonor lepiej niż D+D, bezpieczniej Odpowiedz Link Zgłoś
nurse_manager Re: dobrze im tak !!!!!! 16.07.07, 01:35 Zwroc uwage na CI (<2.0).Jaki masz wyrzut? Dobutrex bedzie lepszy, nie bedzie bardziej tachy. Osobiscie lubie Levo, ale przy tym indeksie niewiele da. CVP ok 2 mmHg. PLYNY, kolego/kolezanko, moze krew i to SZYBKO. Ok. 10 min na pol litra krwi. Pacjent jest po prostu SUCHY. Pytanie dlaczego? Objawowo plyny/krew, a potem przyczyny. Odpowiedz Link Zgłoś
pogardzamwyksztalciuchami [...] 15.07.07, 22:49 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
szambolan_prezydenta Mój pan ma doświadczenie w załatwianiu pielęgniare 15.07.07, 23:14 Jak ktoś nie wierzy, to niech zapyta panią pielęgniarkę Magde Machere. Artur Marc w "Chwili dla Ciebie" W tej gazecie wyjaśnia. Amen. Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta Czekam na ,,sianie trawy'' jutro rano :))) 15.07.07, 23:38 Nie licze na relację w TVN ...pojadę i opisze to co Gardias obiecała:)))))) Jeśli siew trawy zrobią służby miejskie to .....za d.. bufetową !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kzet69 Re: Czekam na ,,sianie trawy'' jutro rano :))) 15.07.07, 23:45 skąd w tobie tyle ninawiści kobieto??? współczuję ci musisz byc bardzo nieszczęśliwa... Odpowiedz Link Zgłoś
wyar O tak... 16.07.07, 00:09 Wystarczy przeczytać komentarze forumowiczów (znacznej części) odnośnie KACZYńSKICH... Tu oczywiście nienawiści nie ma, a skądże ! :-)))))) Za to krytycy michnikowszczyzny i innego lewactwa - tak, Ci skażeni sa nienawiścią... :-))) Do głupoty - tak, ja jej nienawidzę... Ot,logika socjalistów, kto nie z nimi, ten przeciw nim... Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: O tak... 16.07.07, 02:39 Nie odwracaj Kota ogonem. Po pierwsze - jesteśmy na forum GW a nie RM. Po drugie - w tym temacie Kaczyński jest stroną, a Michnik nie jest. Może się mylę, ale chyba nie zabierał głosu w temacie. Byli UBcy również. Żydzi też nie. Masoni - nie. Cykliści - nie pamiętam. Po trzecie - nienawidzić Kaczyńskich? Nie zasłużyli sobie na aż tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta Zero nienawiści tylko śmiech nad głupotą i .. 16.07.07, 11:20 tendencyjnościa komentarzy o tych ,,biednych siostruniach''!Czy nie widzisz śmieszności w tym cyrku urządzonym w Al.Ujazdowskich ? kzet69 napisał: > skąd w tobie tyle ninawiści kobieto??? współczuję ci musisz byc bardzo > nieszczęśliwa... Odpowiedz Link Zgłoś
hans564 Ile mają pielęgniarki ze szp. MSW ??? 15.07.07, 23:48 Siostry, zapytajcie Je, dlaczego nie ma ich wśród Was ?! Odpowiedz Link Zgłoś
winton Pierwszy strajk na którym nie odprawiono mszy? 15.07.07, 23:58 Nie było zbiorowych spowiedzi, nie widziałem ich w TV. Mylę się? Odpowiedz Link Zgłoś
amanasecta a po co?ksieza falszywi, to lepiej jak bylo !!!!! 16.07.07, 00:59 winton napisał: > Nie było zbiorowych spowiedzi, nie widziałem ich w TV. Mylę się? Odpowiedz Link Zgłoś
kozaczek3 Ci kięża spowiadający te pielęgniarki są z IV RP 16.07.07, 01:32 I tak trzymać!!! Odpowiedz Link Zgłoś
magosiaa Re: Od 17.00 znika "białe miasteczko" pielęgniare 16.07.07, 00:12 Był o tym wywiad z księdzem. Księża odmówili, powiedzieli, że blisko jest kościół i mogą sobie tam iść. W przeciwnym razie nie można by już było mówić o czerwonym, różowym czy jakim tam strajku, a tak można sobie poużywać. Odpowiedz Link Zgłoś
kozaczek3 Msza na tym białym miasteczku jest bez sensu !!! 16.07.07, 00:22 Katolicyzm gloryfikuje drogę cierpienia do celu tegoż. A celem tego jest śmierdź. W każdym szpitalu jest kapliczka. Czasem obok apteki. Wykupujący leki często idą do tej kapliczki i modlą się do palanta który ich masowo olewa. A potem dziękują bogu za to że ich olał i zabrał do siebie waszą ukochaną osobę. Odpowiedz Link Zgłoś
yurekbis Od 17.00 znika "białe miasteczko" pielęgniarek .. 16.07.07, 00:46 To,ze przez 27 dni tak zwane "biale miasteczko"kradlo energie elektryczna z pobliskich Lazienek a wiec okradalo nas podatnikow to Gazeta nie pisze.To,ze Dorota Gardiasz kandydowala do Sejmu z listy SLD to takze przemilcza. Kazdy by chcial zarabiac wiecej to normalne ale ,gdzies sa granice rozsadku i dobro wszystkich a nie tylko jednej grupy zawodowej. Odpowiedz Link Zgłoś
amanasecta no i co z tego??????????????? 16.07.07, 00:55 yurekbis napisał: > To,ze przez 27 dni tak zwane "biale miasteczko"kradlo energie elektryczna z > pobliskich Lazienek a wiec okradalo nas podatnikow to Gazeta nie pisze.To,ze > Dorota Gardiasz kandydowala do Sejmu z listy SLD to takze przemilcza. > Kazdy by chcial zarabiac wiecej to normalne ale ,gdzies sa granice rozsadku i > dobro wszystkich a nie tylko jednej grupy zawodowej. -------------------------------- to ze kandydowala z ramienia sld to znaczy ze ona juz nie czlowiek???a pradu nikt nie kradl, Lazienkami nie ty zarzadzasz, a zalozono tzw.podlicznik i za elektryke zaplaca zwiazki zawodowe, ludzie nalezacy do zwiazkow na to sie zgodzili, a ty darmozjadzie, pewno na zapomodze siedzisz , baki zbijasz w wyrze do poludnia, a rady komu dajesz, az smierdzi od ciebie wszaniepolska Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: amanasecta 16.07.07, 01:01 amanasecta napisał: > to ze kandydowala z ramienia sld to znaczy ze ona juz nie czlowiek???a pradu > nikt nie kradl, Lazienkami nie ty zarzadzasz, a zalozono tzw.podlicznik i za > elektryke zaplaca zwiazki zawodowe, ludzie nalezacy do zwiazkow na to sie > zgodzili, a ty darmozjadzie, pewno na zapomodze siedzisz , baki zbijasz w wyrze > > do poludnia, a rady komu dajesz, az smierdzi od ciebie wszaniepolska Z listy SLD (ktore bezwarunkowo powinno byc zdelegalizowane!!!) kandydowaly te cztery baby, ktore okupowaly biuro. Strajk mial tylko i wlylacznie charakter polityczny. Nie rob sciemy! Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 To hanba, jak zachowal sie wobec nas rzad 16.07.07, 00:56 Sld-sowskie biedule maja pewnie do rzadu pretensje, ze dostaly tylko lososia. Im zapewnie marzyly sie homary. PS - czas najwyzszy, aby to zapowietrzone lewackie miasteczko zapadlo sie pod ziemie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wojtek2784 Premier ma inne problemy i zlecenia, on tropi ... 16.07.07, 01:34 Ta akcja przeciwko Lepperowi to prawdziwa kompromitacja ... Odpowiedz Link Zgłoś
nurse_manager Re: Premier ma inne problemy i zlecenia, on tropi 16.07.07, 01:39 Ot, kulturalny narod. Sami sobie wysrawiacie swiadectwo. A potraficie napisac cos konstruktywnego? Nie m,owcie "a ty nie"? Popatrzcie powyzej. Bron mnie Panie Boze przed pracownikami jak niektorzy z tych "pisarzy". Odpowiedz Link Zgłoś