danka2007 09.08.07, 19:07 To jest ostatni ideowy strażnik koscioła katolickiego. Wielu innych mysli tylko o dobrym jedzeniu i drzemce po obiedzie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jaroslaw_nieomylny sensacja... mial tylek calowac a tylko reke ucalow 09.08.07, 19:08 al! Odpowiedz Link Zgłoś
morszuk [...] 09.08.07, 19:27 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Glupie europejcyki nie wiedza co calowac. 09.08.07, 20:24 Pewnie w swoim Sanhedrynie caluja swoich myndrcow faryzeuszy w inne czesci ciala. Koszerna napisala: "Watykan: Rydzyk ucałował jedynie rękę papieża" Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Europejsy robia karpia i niedzwiedzia 09.08.07, 20:27 W swoim Sanhedrynie europejsy caluja swoich myndroli faryzeuszy w rozne inne czesci ciala, zaleznie od wagi sprawy. > Koszerna napisala: > "Watykan: Rydzyk ucałował jedynie rękę papieża" Odpowiedz Link Zgłoś
mistrzkungfu Odp. 09.08.07, 20:58 www.naszdziennik.pl/index.php?typ=po&dat=20070809&id=po04.txt Nasz Dziennik pisze: "Zatrzymując się na dłużej przy przedstawicielach dzieł powstałych przy Radiu Maryja, zamienił z nimi kilka słów. Już po pierwszych słowach ojców redemptorystów, że są z Polski, z Radia Maryja, z widocznym ożywieniem i radością Benedykt XVI wspomniał swe niedzielne spotkanie na audiencji prywatnej w Castel Gandolfo z ojcem prowincjałem i dyrektorem toruńskiej rozgłośni. Ojcowie i nasza redaktor naczelna powiedzieli Ojcu Świętemu, że reprezentują Radio Maryja, Wyższą Szkołę Kultury Społecznej i Medialnej oraz "Nasz Dziennik", i poprosili o błogosławieństwo dla tych dzieł. Znakiem krzyża Ojciec Święty udzielił błogosławieństwa. " Odpowiedz Link Zgłoś
konread Re: Odp. 09.08.07, 21:38 Jakby ta audiencja nie przebiegła, niestety papież brakiem jakiejkolwiek krytycznej reakcji, dał znać, że według niego wszystko jest w porządku, w tym także propagowanie nienawiści. a młodzież to wszystko widzi, a spadek powołań o który to dopiero chyba jednak początek upadku instytucji kościoła katolickiego w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
frankyy Hitler nic nie wiedział o obozach koncentracyjnych 10.08.07, 01:56 Stalin był dobrym wujaszkiem i nosił na głowie kaszkiet, wszystkiemu winne wypaczenia i nieporozumienia i zła pogoda, a wogóle to tego dnia papież miał pecha, bo wstał lewą nogą i dajcie mu świety ojcowski spokój Odpowiedz Link Zgłoś
mirmat1 NewYorkT za to opisuje "Polskie obozy smierci" 10.08.07, 02:16 frankyy napisał: > Stalin był dobrym wujaszkiem i nosił na głowie kaszkiet, > wszystkiemu winne wypaczenia i nieporozumienia i zła pogoda, > a wogóle to tego dnia papież miał pecha, bo wstał lewą nogą i dajcie mu świety ojcowski spokój M: kiedy w lewackich szkolach w Kalifornii przeprowadzono sondaz na temat "kim sa nazisci" wiekszosc odpowiedziala - Polacy. I nic dziwnego kiedy maszynka lewackiej propagandy wspomagana kanaliami z Hollywoodu jak Spielberg nieustannie oczernia Polakow. Odpowiedz Link Zgłoś
australopitecus Re: NewYorkT za to opisuje "Polskie obozy smierci 10.08.07, 06:40 W szkolach Kaliforni i nie tylko nadal tez wierzy sie ze ziemia jest plaska, slonce krazy wokol naszej planety, a kobiete stworzyl bog z zebra Adama. No coz taki kraj i taka edukacja. Odpowiedz Link Zgłoś
marysia57 Re: Odp. 10.08.07, 07:24 A moze papiez jako niemiec ktory dobrze wie jakie wojna przyniosla tragedie , zniszczenia i niesprawiedliwosci dla Polakow zdaje sobie sprawe ze Rydzyk w swych przemowieniach nie rozsiewa zadnej "NIENAWISCI"tylko broni Polske przed nastepnymi niesprawiedliwosciami? Odpowiedz Link Zgłoś
dami7 Re: Odp. 10.08.07, 04:24 A za pół roku ND napisze, że to BXVI całował Ojca Maślaczka w rękę. Prawda jest jak dupa - każdy ma swoją... Odpowiedz Link Zgłoś
miranda333 Re: Odp. 10.08.07, 08:50 To Pan Benio nie wie komu podstawia łapke do całowania?Noo,tak za starych papieży wybierają.... Odpowiedz Link Zgłoś
onufry.zagloba Bo poszeklu, jak kazdy heretyk,mysli, ze ucalowal 10.08.07, 01:59 REKE. A to nie jest prawda - Papieza NIE CALUJE SIE PO REKACH. No, poszeklu, heretyku, powiedz w CO Rydzyk Benka pocalowal? Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: Glupie europejcyki nie wiedza co calowac. 09.08.07, 22:09 poszeklu napisał: > Pewnie w swoim Sanhedrynie caluja swoich myndrcow > faryzeuszy w inne czesci ciala. > Koszerna napisala: > "Watykan: Rydzyk ucałował jedynie rękę papieża" ================= poszeklu, nie udawaj glupka. Gdyby wasze srodowisko nie podnioslo wrzasku, ze B-16 daje posluch i do tego jeszcze blogoslawienstwo czarnokieckowemu, ktorego nazywacie swoim przesladowca, w Polsce rydzyjkowi rozszaleliby radosna kampanie o rzekomym duchowym wsparciu Brunatnego Tatki. Rydzyjek prawdopodobnie nie wzial pod uwage takiego zwrotu w juz przygotowywanej zawczasu kampanii medialnej. I znowu wychodzi na to, ze niedobrzy "starsi bracia" robia torunskiemu Tatulowi wbrew, bo Rydzyjek chcial uswiecajace slowa i gesty przekazac swoim owcom i baranom. Jako blogoslawione natchnienie kontynuacji dziela filcowania moheru. Odpowiedz Link Zgłoś
liber444 Co za konfabulator!!! 09.08.07, 19:18 dlaczego ten człowiek (rydzyk) jak nie skłamie to prawdy nie powie? Tez miałem kiedyś zaszczyt być na tzw. audiencji u JPII (pstryk, pstryk, łza w oku), ale nigdy nie twierdziłem, że jestem z tego powodu jakimś wybrańcem. Co za konfabulator. Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: Co za konfabulator!!! 09.08.07, 19:28 i w łapke calowales? Mężczyzne? Hm... Odpowiedz Link Zgłoś
baba-jaga no prosze jak to wylazi szydlo z wora 09.08.07, 19:36 jednemu reka uschnie, a drugiemu usta zamienia sie w Zlo To. Widac jasno Co tu rzadzi w KK-owym Trupie. A wszystkiemu winien JPII ktory uwazal iz zbawienie Kosciola tkwi w trzymaniu sie tradycji, i otoczyl sie wiansuszkiem konserwatywnych zboczencow. No to wszyscy liberalowie w KK do kata i pod sciane, oddac sutanne. Ciezkie czasy na was nastaly. Oj, nie przypadkiem kolesie z Wermahtu nazywali obecnego pape 'fantykiem'. Odpowiedz Link Zgłoś
liber444 Re: Co za konfabulator!!! 09.08.07, 19:40 bardzo bym chciał, żeby w Polsce było to tylko prywatną sprawa i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: liber4444 10.08.07, 02:18 liber444 napisał: > bardzo bym chciał, żeby w Polsce było to tylko prywatną sprawa i tyle. Mozesz to bardzo latwo zrobic. Wzorem Stalina wprowadz system totalitarny i oglos laskawie ludziom co moga mowic, a czego nie moga. PS - Nie zapomnij tez przykazac ludziom o ktorej godzinie moga isc za potrzeba fizjologiczna!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 A moze dalibyscie sobie spokoj z o.Rydzykiem? 09.08.07, 19:31 Przeciez i tym razem wyraznie przegraliscie swoja klamliwa nagonke! Pamietajcie - klamstwo ma krotkie nogi! PS - Ponoc mamy demokracje w ktorej istnieje wolnosc slowa, ktorej wy, starym komuchowym zwyczajem, nie potraficie strawic! Odpowiedz Link Zgłoś
baca07 Re: nie ma tolerancji dla braku tolerancji! Rydzy 09.08.07, 21:13 gdzie pieprz rośnie,bo tego dłużej tolerowac się nie da. Odpowiedz Link Zgłoś
b.kiddo Re: A moze dalibyscie sobie spokoj z o.Rydzykiem? 09.08.07, 19:39 > PS - Ponoc mamy demokracje w ktorej istnieje wolnosc slowa, W demokracji tak, w kosciele katolickim nie. Gdyby Rydzyk byl osoba prywatna moglby sie zaslaniac wolnoscia slowa, ale on jest ksiedzem i nie powinien promowac pogladow i zachowywac sie w sposob ktory jest niezgodny z nauczaniem kosciola i dorabiac naszej religii gebe. Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: A moze dalibyscie sobie spokoj z o.Rydzykiem? 09.08.07, 21:53 wet3 napisał: > Przeciez i tym razem wyraznie przegraliscie swoja klamliwa nagonke! > Pamietajcie - klamstwo ma krotkie nogi! > PS - Ponoc mamy demokracje w ktorej istnieje wolnosc slowa, ktorej > wy, starym komuchowym zwyczajem, nie potraficie strawic! ================= O, przepraszam. Do kogo pijesz, piszac "przegraliscie"? Czy bycie normalnym, bogobojnym katolikiem ma oznaczac, ze jest sie ciemniakiem i niewyksztalconym tlumokiem nie odrozniajacym samochwalczego belkotu rydzyjkowych mediow od oficjalnych swiatowych, w tym watykanskich informacji? Klamstwo Rydzyka wlasnie mialo krotkie nogi! W stosunku do osob publicznych, zwlaszcza zakonno / duchownych wolnosc slowa NIE MA ZASTOSOWANIA. Ich bowiem obowiazuje Prawo Kanoniczne, a dodatkowo karno-cywilna odpowiedzialnosc wedlug prawa Panstwa, na terytorium ktorego znajduje sie watykanska filia. Reszty ukrytych intencji postu nie warto komentowac, bo i po co. Ty mozesz sobie pisac, co chcesz. Odpowiedz Link Zgłoś
koham.mihnika ciekawe, czy benek16 sprawdzil ilosc piercieni po 10.08.07, 00:24 tym pocalunku? strzezonego pan Bog strzeze... Odpowiedz Link Zgłoś
ekoterrorysta Kto ma dośc komuchów, katoholików ,islamistów i 09.08.07, 19:37 innych psychicznych ? Komuchy - raju na ziemi nie ma i nie będzie . Katoholicy i islamoholicy - wierzycie ,bo się boicie piekła . Odpowiedz Link Zgłoś
judzugas [...] 09.08.07, 19:41 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
baba-jaga nie przypadkiem JPII nie przyjal Jankowskiego 09.08.07, 19:51 na zadnej audiencji, i od tamtego czasu Jankowski poszedl w cien. A ci kaplani obecnie rzadzacy moga sobie do dupy wsadzic tlumaczenia ze niczego przyjecie takiego drania na audiencji nie oznacza. Po owocach ich poznac, nie po gownianych deklaracjach. Jezus nie darmo mowil iz kaplani to rodzaj wezowy. Odpowiedz Link Zgłoś
uldor [...] 09.08.07, 19:47 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
justyna373 czegos tu nei rozumie..... 09.08.07, 19:48 ....przeciez mezczyźni całuja w rke kobiety a nie iinych facetow? Odpowiedz Link Zgłoś
baba-jaga [...] 09.08.07, 19:54 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
baba-jaga [...] 09.08.07, 20:00 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
swan_ganz ale o co chodzi z tym Rydzykiem? 09.08.07, 19:59 i co to za różnica dla Polaków czy całował on B16 w rękę czy w też doopę? Zmobilizujcie swoich znajomych by poszli na wybory a nie się opi...li i jak wam się to uda to problem Rydzyka zniknie równie szybko jak się pojawił bo jak liczna może być ta grupka fanatyków? 3- 4% całości elektoratu? Ich głosy nawet wślizgnięcia się do sejmu nie zagwarantują nie mówiąc już o ewentualnej wygranej.... Tak więc zamiast zajmować się tym kretynem i tym co zrobił i co powiedział to zajmijcie się lepiej mobilizacją swojego bliższego i dalszego środowiska bo to jest właśnie droga do sukcesu czyli wypiep....ia kaczorów z życia politycznego Polski i rozwiązania problemu idioty w habicie. Odpowiedz Link Zgłoś
baba-jaga Re: ale o co chodzi z tym Rydzykiem? 09.08.07, 20:03 nie sadze zeby problem byl taki blachy, to nie chodzi o te kilka procent moherowcow, ale o tych PISdzielcow ktorzy biegaja do Torunia po drogowskazy, a ktorzy maja znacznie wieksze poparcie. Odpowiedz Link Zgłoś
baca07 Re: ale o co chodzi z tym Rydzykiem? 09.08.07, 21:06 szkoda ze nie przeczytałem Cię przed skasowaniem możesz powtórzyc Odpowiedz Link Zgłoś
baba-jaga Re: ale o co chodzi z tym Rydzykiem? 09.08.07, 21:14 ja tylko zasugerowalam, w kontekscie do powyzszej sugestii a propos calowania sie dwoch chlopow, ze Rydzyk z papiezem to pewnie krypto- geje, co wcale nie jest oznaka bezboznosci, tylko fakt ukrywania tego jest, bo odgrywaja role swietoszkow moralnych. baca07 napisała: > szkoda ze nie przeczytałem Cię przed skasowaniem > możesz powtórzyc Odpowiedz Link Zgłoś
ekumeniczny Prawda o kryptogejach ;-)))))))))))))))))))))))))) 09.08.07, 23:40 cenzorze, wasz niePOLAK popelnil przestepstwo. Ten niePOLSKI nieudaczniak nie mowi o FAKTACH ale o produktach schizofrenicznej wyobrazni. Chyba naczytal sie "dziel" "noblistki" Jellinek? ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Fakty o kryptogejach i innych zboczencach sa tutaj: www.the7thfire.com/new_world_order/zionism/jewish_pedophilia.html Odpowiedz Link Zgłoś
ekumeniczny Prawda o niePolskich nieudaczniakach 09.08.07, 23:49 cenzorze, POCHODZENIE i choroba umyslowa chroni waszych nieudaczniakow forumowych przed odpowiedzialnoscia karna ale nie oznacza to ze beda bezkarnie lzyli Polakow i Katolikow. Twoim OBOWIAZKIEM jest wykasowac waszych szowinistow. Niedopelnienie tego obowiazku to POMAGANIE PRZESTEPCOM. To przez takich jak moj przedmowca podpalaja wam domy modlitwy na calym swiecie i nawet po waszej smierci wywalaja wam nagrobki. Odpowiedz Link Zgłoś
optyk26 [...] 09.08.07, 20:40 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
olart Watykan: spotkanie z Rydzykiem było ograniczone.. 09.08.07, 20:05 ..."spotkanie między dyrektorem Radia Maryja a o. Rydzykiem było ograniczone jedynie do "ucałowania ręki" papieża"... GW ale w pier............... Odpowiedz Link Zgłoś
olart Watykan: spotkanie z Rydzykiem było ograniczone.. 09.08.07, 20:07 myslcie , piszcie, a najlepiej czytajcie co piszecie, matoly jedne!!! Cytat: " spotkanie między dyrektorem Radia Maryja a o. Rydzykiem było ograniczone jedynie do "ucałowania ręki" papieża. " ha ha ha Odpowiedz Link Zgłoś
olart Watykan: spotkanie z Rydzykiem było ograniczone.. 09.08.07, 20:10 czyzby Rydzyk mial juz 2 postacie ? no to jeszcze jedna i mamy konkurencje dla Trojcy sw. hihihi spotkanie między dyrektorem Radia Maryja a o. Rydzykiem było ograniczone jedynie do "ucałowania ręki" papieża. Odpowiedz Link Zgłoś
talking_head Aj waj, no to europejsy odetchnęły 09.08.07, 20:12 A ja ciągle nie wiem co "antysemickiego" było w stwierdzeniu, że środowiska żydowskie w USA i Izraelu chcą nas oskubać na 65 mld USD ? A nie chcą ? No to jeśli o. Rydzyk ma mylne i fałszywe informacje to wystrczy zaprzeczyć i już wytrąci się broń naszym "antysemitom". Niech Światowe Żydowstwo ogłosi, że nic nie chce od Polski tym samym zamknie usta swym oponentom. Przy okazji, wczoraj, bodajże ks. Boniecki, wspominał coś, na łamach "koszernej" o "silnym lobby polskim w Watykanie", które to lobby "załatwiło audiencyję u O.Św.". A więc księdzu Bonieckiemu wolno zauważyć lobby narodowe a o.Rydzykowi już nie wolno ? Odpowiedz Link Zgłoś
tadjan Watykan: spotkanie z Rydzykiem było ograniczone.. 09.08.07, 20:22 Oj narażony jest ten biedny Papież na kontakty z różnymi oszołomami i dewiantami. No cóż, takie to rydzyko zawodowe. Mam nadzieje że Papież uodpornił się przed umysłowymi wirusami. Odpowiedz Link Zgłoś
evvelinda Watykan: spotkanie z Rydzykiem było ograniczone.. 09.08.07, 20:23 Następnym razem papież ucałuje dłoń Rydzyka. Sądząc z rozwoju kariery ojca dyrektora. Odpowiedz Link Zgłoś
4-jacek Watykan: spotkanie z Rydzykiem było ograniczone.. 09.08.07, 20:25 Słuchając księdza Rydzyka nie mogę uwierzyć, że tak prymitywny człowiek /posłuchajcie jego kazań, rozpraw, monologów itp./zjednał sobie tak duże masy ludzi. Wilk w owczej skórze mówi językiem bardzo zgorzkniałych, schorowanych, ubogich i ogłupionych przez kler ludzi. Ludzie upamiętajcie się, zajzyjcie do Pisma Świętego, gdzie jest wyraznie napisane, że Bóg będzie błogosławił błogosławiącym potomków Abrahama a przeklinał przeklinających. Odpowiedz Link Zgłoś
talking_head Re: Watykan: spotkanie z Rydzykiem było ograniczo 09.08.07, 20:37 Czytając Twój wpis myślę,że rozprawy o.Rydzyka znasz raczej z lektur G**** gazety niż z autopsji. Radzę Ci, posłuchaj parę razy Radia, szczególnie programów nocnych dla Polonii a myślę, że sam się zawstydzisz jakie bzdury powtarzałeś. Odpowiedz Link Zgłoś
optyk26 Re: Watykan: spotkanie z Rydzykiem było ograniczo 09.08.07, 20:56 parch nie zrozumie Polaka Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Chyba sie Watykanowi udalo 09.08.07, 20:37 GazWyb podaje: > Europejski Kongres Żydów poinformował, że jest zszokowany faktem > spotkania i "zdumiony, iż papież Benedykt XVI przyjął na prywatnej > audiencji i udzielił błogosławieństwa człowiekowi i instytucji, > które rzucają cień na wizerunek polskiego Kościoła". > Cytowane przez AFP źródło w Watykanie powiedziało we wtorek, że > papież przyjmował w Castel Gandolfo "wiele osób, które o to > prosiły i o których nie wiedział zasadniczo niczego, poza tym, jak > one same zaprezentowały się w czasie spotkania". > Według czwartkowego komunikatu, spotkanie między dyrektorem Radia > Maryja a Benedyktem XVI było ograniczone jedynie do "ucałowania > ręki" papieża. Wyglada na to, ze jednak Papiez wykaraskal sie z tej systuacji? Chyba obejdzie sie bez zakladania przez Europejski Kongres Zydow jakiegos Zespołu ds. Duszpasterskiej Troski o Watykan? Odpowiedz Link Zgłoś
t-1984 Watykan: spotkanie z Rydzykiem było ograniczone.. 09.08.07, 20:49 A ja tam bylem gorzały się napilem i co innego widziałem. Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 B16 powinien urwać łeb rydzolowi, a nie łape do 09.08.07, 20:50 całowania dawać :) minimum kary za wyczyny rydza, to zesłanie na misję, gdzies bardzo daleko jakby kilka lat popodcierał tyłki chorym na trąd w Indiach, od razu zrozumiałby słowa "tolarancja", "ekumenizm", "milosc blizniego" itp... Polak-ateista Odpowiedz Link Zgłoś
optyk26 Re: B16 powinien urwać łeb rydzolowi, a nie łape 09.08.07, 20:59 ale porażony parchem Odpowiedz Link Zgłoś
whitenegger Re: B16 powinien urwać łeb rydzolowi, a nie łape 09.08.07, 23:56 opytk26 - skoro wg Ciebie Żydzi to parchy to Jezus też musi być parchem - no chyba, że On nigdy nie był Żydem tylko Polakiem :D Odpowiedz Link Zgłoś
gobi03 Europejski Kongres Żydów jest zszokowany 09.08.07, 20:55 "Europejski Kongres Żydów jest zszokowany (wstrząśnięty)" Popatrzcie - jedno ucałowanie ręki i już po 65 milionach... Nie dziwota, że nimi zatrzęsło. Ale jeszcze może da się to odkręcić... Odpowiedz Link Zgłoś
pyosalpinx Re: Europejski Kongres Żydów jest zszokowany 09.08.07, 21:14 tu nie ma sie co szokowac tylko MOssad powinien zrobic rajd do Torunia...jak to kiedys zrobili z Eichmannem w Argentynie...trzymamy kciuki za udana akcje. Odpowiedz Link Zgłoś
dude_rocks Re: Europejski Kongres Żydów jest zszokowany 09.08.07, 21:24 oj tak, tak, oj tak Odpowiedz Link Zgłoś
tychik1 Re:Kongresy Żydów o Rydzyku mijaja sie z prawda ! 09.08.07, 23:06 pyosalpinx napisał: > tu nie ma sie co szokowac tylko MOssad powinien zrobic rajd do > Torunia...jak to kiedys zrobili z Eichmannem w Argentynie...trzymamy > kciuki za udana akcje. Tychik: Cos ty ? to jednak jestescie do tego zdolni ? A ja myslalem ze wy tacy prawi i tylko demokracja w glowie : ) ? Rydzyk jednak zawsze mial racje,a jego charyzm jest juz nie do obalenia chocby nie wiem co sie mialo stac! Jako zwolennik RM staralem sie tu was(Zydow) na forum zawsze bronic, i ciagle wierze ze tak moze myslec tylko tem wasz szlenczy margines, a wiekszosc jest jednak normalna. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=66139258&a=66193845 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=65837261&a=66139869 Gdyby wam jednak nie daj Panie Boze takie cos przyszlo do glowy, to wiedzcie ze mozecie co po najwyzej zrobic z Niego tylko (albo az) meczennika za wiare!,a my sluchacze i zwolennicy i tak podejmniemy Jego dzielo. Z Tego Art: Europejski Kongres Żydów poinformował, że jest zszokowany faktem spotkania i "zdumiony, iż papież Benedykt XVI przyjął na prywatnej audiencji i udzielił błogosławieństwa człowiekowi i instytucji, które rzucają cień na wizerunek polskiego Kościoła". Tychik: Europejski kongres jak i inne wasze zjazdy i zajazdy zwyczajnie klamia i dobrze o tym wiecie. Tu nie chodzi o antysemityzm tylko o zadze bezzasadnych odszkodowan (65 milrd)i inne nieuzasadnione aspiracje ,o ktorych RM ma ciwilna odwage mowic glosno! Alleluja i cala naprzod ! Odpowiedz Link Zgłoś
xs550 Ideowa ambiwalencja kosciola? Nic z tych rzeczy! 09.08.07, 20:57 Kosciol wspiera Rydzyka, jego radio i poglady przez nie gloszone. Gdyby bylo inaczej to tym radiem kierowalby juz ktos inny. Odpowiedz Link Zgłoś
jqu Re: Ideowa ambiwalencja kosciola? Nic z tych rze 09.08.07, 21:52 Przykre .... ale prawdziwe. Wystarczy pomyslec, co by sie stalo, gdyby wielebny sekciarz udzielil slubu parze gejow. Moge postawic caly majatek, ze zniknalby z Torunia najdalej nazajutrz. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski010 A co ma europejski kongrs zydow do KK w Polsce?? 09.08.07, 21:29 Czy ja im wybieram naczelnego rabina Jerozolimy, ktory wyglasza antypolskie teksty?? niech wreszcie zajma swoja brudna wojna z Palestynczykami i przestana mordowac palestynskie dzieci Odpowiedz Link Zgłoś