Dodaj do ulubionych

Watykan: spotkanie z Rydzykiem było ograniczone...

09.08.07, 19:07
To jest ostatni ideowy strażnik koscioła katolickiego.
Wielu innych mysli tylko o dobrym jedzeniu i drzemce po obiedzie.
Obserwuj wątek
    • jaroslaw_nieomylny sensacja... mial tylek calowac a tylko reke ucalow 09.08.07, 19:08
      al!
      • morszuk [...] 09.08.07, 19:27
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • poszeklu Glupie europejcyki nie wiedza co calowac. 09.08.07, 20:24
          Pewnie w swoim Sanhedrynie caluja swoich myndrcow
          faryzeuszy w inne czesci ciala.
          Koszerna napisala:
          "Watykan: Rydzyk ucałował jedynie rękę papieża"
          • poszeklu Europejsy robia karpia i niedzwiedzia 09.08.07, 20:27
            W swoim Sanhedrynie europejsy caluja swoich myndroli
            faryzeuszy w rozne inne czesci ciala, zaleznie od wagi
            sprawy.
            > Koszerna napisala:
            > "Watykan: Rydzyk ucałował jedynie rękę papieża"
            • mistrzkungfu Odp. 09.08.07, 20:58
              www.naszdziennik.pl/index.php?typ=po&dat=20070809&id=po04.txt
              Nasz Dziennik pisze:

              "Zatrzymując się na dłużej przy przedstawicielach dzieł powstałych przy Radiu
              Maryja, zamienił z nimi kilka słów. Już po pierwszych słowach ojców
              redemptorystów, że są z Polski, z Radia Maryja, z widocznym ożywieniem i
              radością Benedykt XVI wspomniał swe niedzielne spotkanie na audiencji prywatnej
              w Castel Gandolfo z ojcem prowincjałem i dyrektorem toruńskiej rozgłośni.
              Ojcowie i nasza redaktor naczelna powiedzieli Ojcu Świętemu, że reprezentują
              Radio Maryja, Wyższą Szkołę Kultury Społecznej i Medialnej oraz "Nasz Dziennik",
              i poprosili o błogosławieństwo dla tych dzieł. Znakiem krzyża Ojciec Święty
              udzielił błogosławieństwa. "
              • konread Re: Odp. 09.08.07, 21:38
                Jakby ta audiencja nie przebiegła, niestety papież brakiem jakiejkolwiek
                krytycznej reakcji, dał znać, że według niego wszystko jest w porządku, w tym
                także propagowanie nienawiści. a młodzież to wszystko widzi, a spadek powołań o
                który to dopiero chyba jednak początek upadku instytucji kościoła katolickiego w
                Polsce.
                • frankyy Hitler nic nie wiedział o obozach koncentracyjnych 10.08.07, 01:56
                  Stalin był dobrym wujaszkiem i nosił na głowie kaszkiet,
                  wszystkiemu winne wypaczenia i nieporozumienia i zła pogoda,
                  a wogóle to tego dnia papież miał pecha, bo wstał lewą nogą i dajcie mu świety
                  ojcowski spokój
                  • mirmat1 NewYorkT za to opisuje "Polskie obozy smierci" 10.08.07, 02:16
                    frankyy napisał:
                    > Stalin był dobrym wujaszkiem i nosił na głowie kaszkiet,
                    > wszystkiemu winne wypaczenia i nieporozumienia i zła pogoda,
                    > a wogóle to tego dnia papież miał pecha, bo wstał lewą nogą i
                    dajcie mu świety ojcowski spokój
                    M: kiedy w lewackich szkolach w Kalifornii przeprowadzono sondaz na
                    temat "kim sa nazisci" wiekszosc odpowiedziala - Polacy. I nic
                    dziwnego kiedy maszynka lewackiej propagandy wspomagana kanaliami z
                    Hollywoodu jak Spielberg nieustannie oczernia Polakow.
                    • australopitecus Re: NewYorkT za to opisuje "Polskie obozy smierci 10.08.07, 06:40
                      W szkolach Kaliforni i nie tylko nadal tez wierzy sie ze ziemia jest
                      plaska, slonce krazy wokol naszej planety, a kobiete stworzyl bog z
                      zebra Adama. No coz taki kraj i taka edukacja.
                • marysia57 Re: Odp. 10.08.07, 07:24
                  A moze papiez jako niemiec ktory dobrze wie jakie wojna przyniosla
                  tragedie , zniszczenia i niesprawiedliwosci dla Polakow zdaje sobie
                  sprawe ze Rydzyk w swych przemowieniach nie rozsiewa
                  zadnej "NIENAWISCI"tylko broni Polske przed
                  nastepnymi niesprawiedliwosciami?
              • dami7 Re: Odp. 10.08.07, 04:24
                A za pół roku ND napisze, że to BXVI całował Ojca Maślaczka w rękę. Prawda jest
                jak dupa - każdy ma swoją...
              • miranda333 Re: Odp. 10.08.07, 08:50
                To Pan Benio nie wie komu podstawia łapke do całowania?Noo,tak za
                starych papieży wybierają....
            • onufry.zagloba Bo poszeklu, jak kazdy heretyk,mysli, ze ucalowal 10.08.07, 01:59
              REKE. A to nie jest prawda - Papieza NIE CALUJE SIE PO REKACH. No,
              poszeklu, heretyku, powiedz w CO Rydzyk Benka pocalowal?
          • darkraj Re: Glupie europejcyki nie wiedza co calowac. 09.08.07, 22:09
            poszeklu napisał:

            > Pewnie w swoim Sanhedrynie caluja swoich myndrcow
            > faryzeuszy w inne czesci ciala.
            > Koszerna napisala:
            > "Watykan: Rydzyk ucałował jedynie rękę papieża"
            ================= poszeklu, nie udawaj glupka. Gdyby wasze
            srodowisko nie podnioslo wrzasku, ze B-16 daje posluch i do tego
            jeszcze blogoslawienstwo czarnokieckowemu, ktorego nazywacie swoim
            przesladowca, w Polsce rydzyjkowi rozszaleliby radosna kampanie o
            rzekomym duchowym wsparciu Brunatnego Tatki.
            Rydzyjek prawdopodobnie nie wzial pod uwage takiego zwrotu w juz
            przygotowywanej zawczasu kampanii medialnej.
            I znowu wychodzi na to, ze niedobrzy "starsi bracia" robia
            torunskiemu Tatulowi wbrew, bo Rydzyjek chcial uswiecajace slowa i
            gesty przekazac swoim owcom i baranom. Jako blogoslawione
            natchnienie kontynuacji dziela filcowania moheru.
          • arius5 Na calowanie fiuta za stary 10.08.07, 01:36
    • liber444 Co za konfabulator!!! 09.08.07, 19:18
      dlaczego ten człowiek (rydzyk) jak nie skłamie to prawdy nie powie? Tez miałem
      kiedyś zaszczyt być na tzw. audiencji u JPII (pstryk, pstryk, łza w oku), ale
      nigdy nie twierdziłem, że jestem z tego powodu jakimś wybrańcem. Co za konfabulator.
      • wanda43 Re: Co za konfabulator!!! 09.08.07, 19:28
        i w łapke calowales? Mężczyzne? Hm...
        • baba-jaga no prosze jak to wylazi szydlo z wora 09.08.07, 19:36
          jednemu reka uschnie, a drugiemu usta zamienia sie w Zlo To.
          Widac jasno Co tu rzadzi w KK-owym Trupie.
          A wszystkiemu winien JPII ktory uwazal iz zbawienie Kosciola tkwi w
          trzymaniu sie tradycji, i otoczyl sie wiansuszkiem konserwatywnych
          zboczencow. No to wszyscy liberalowie w KK do kata i pod sciane,
          oddac sutanne. Ciezkie czasy na was nastaly. Oj, nie przypadkiem
          kolesie z Wermahtu nazywali obecnego pape 'fantykiem'.
        • liber444 Re: Co za konfabulator!!! 09.08.07, 19:40
          bardzo bym chciał, żeby w Polsce było to tylko prywatną sprawa i tyle.
          • wet3 Re: liber4444 10.08.07, 02:18
            liber444 napisał:

            > bardzo bym chciał, żeby w Polsce było to tylko prywatną sprawa i
            tyle.

            Mozesz to bardzo latwo zrobic. Wzorem Stalina wprowadz system
            totalitarny i oglos laskawie ludziom co moga mowic, a czego nie moga.
            PS - Nie zapomnij tez przykazac ludziom o ktorej godzinie moga isc
            za potrzeba fizjologiczna!!!
      • wet3 A moze dalibyscie sobie spokoj z o.Rydzykiem? 09.08.07, 19:31
        Przeciez i tym razem wyraznie przegraliscie swoja klamliwa nagonke!
        Pamietajcie - klamstwo ma krotkie nogi!
        PS - Ponoc mamy demokracje w ktorej istnieje wolnosc slowa, ktorej
        wy, starym komuchowym zwyczajem, nie potraficie strawic!
        • baba-jaga nie ma tolerancji dla braku tolerancji! Rydzyk won 09.08.07, 19:38
          • baca07 Re: nie ma tolerancji dla braku tolerancji! Rydzy 09.08.07, 21:13
            gdzie pieprz rośnie,bo tego dłużej tolerowac się nie da.
        • b.kiddo Re: A moze dalibyscie sobie spokoj z o.Rydzykiem? 09.08.07, 19:39
          > PS - Ponoc mamy demokracje w ktorej istnieje wolnosc slowa,

          W demokracji tak, w kosciele katolickim nie. Gdyby Rydzyk byl osoba
          prywatna moglby sie zaslaniac wolnoscia slowa, ale on jest ksiedzem
          i nie powinien promowac pogladow i zachowywac sie w sposob ktory
          jest niezgodny z nauczaniem kosciola i dorabiac naszej religii gebe.
        • darkraj Re: A moze dalibyscie sobie spokoj z o.Rydzykiem? 09.08.07, 21:53
          wet3 napisał:

          > Przeciez i tym razem wyraznie przegraliscie swoja klamliwa nagonke!
          > Pamietajcie - klamstwo ma krotkie nogi!
          > PS - Ponoc mamy demokracje w ktorej istnieje wolnosc slowa, ktorej
          > wy, starym komuchowym zwyczajem, nie potraficie strawic!
          ================= O, przepraszam. Do kogo pijesz,
          piszac "przegraliscie"? Czy bycie normalnym, bogobojnym katolikiem
          ma oznaczac, ze jest sie ciemniakiem i niewyksztalconym tlumokiem
          nie odrozniajacym samochwalczego belkotu rydzyjkowych mediow od
          oficjalnych swiatowych, w tym watykanskich informacji?
          Klamstwo Rydzyka wlasnie mialo krotkie nogi!
          W stosunku do osob publicznych, zwlaszcza zakonno / duchownych
          wolnosc slowa NIE MA ZASTOSOWANIA. Ich bowiem obowiazuje Prawo
          Kanoniczne, a dodatkowo karno-cywilna odpowiedzialnosc wedlug prawa
          Panstwa, na terytorium ktorego znajduje sie watykanska filia.
          Reszty ukrytych intencji postu nie warto komentowac, bo i po co. Ty
          mozesz sobie pisac, co chcesz.
      • koham.mihnika ciekawe, czy benek16 sprawdzil ilosc piercieni po 10.08.07, 00:24
        tym pocalunku?

        strzezonego pan Bog strzeze...
    • ekoterrorysta Kto ma dośc komuchów, katoholików ,islamistów i 09.08.07, 19:37
      innych psychicznych ? Komuchy - raju na ziemi nie ma i nie będzie .
      Katoholicy i islamoholicy - wierzycie ,bo się boicie piekła .
    • judzugas [...] 09.08.07, 19:41
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • thamiel Ale ktoś mu tę rękę podał - Watykan to szambo 09.08.07, 19:44
      j.w.
    • bart.j Antykatolik Rydzyk, może nas pocałowac w d.... 09.08.07, 19:44
      • baba-jaga nie przypadkiem JPII nie przyjal Jankowskiego 09.08.07, 19:51
        na zadnej audiencji, i od tamtego czasu Jankowski poszedl w cien. A
        ci kaplani obecnie rzadzacy moga sobie do dupy wsadzic tlumaczenia
        ze niczego przyjecie takiego drania na audiencji nie oznacza. Po
        owocach ich poznac, nie po gownianych deklaracjach. Jezus nie darmo
        mowil iz kaplani to rodzaj wezowy.
    • uldor [...] 09.08.07, 19:47
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • justyna373 czegos tu nei rozumie..... 09.08.07, 19:48
      ....przeciez mezczyźni całuja w rke kobiety a nie iinych facetow?
      • baba-jaga [...] 09.08.07, 19:54
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • baba-jaga [...] 09.08.07, 20:00
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • swan_ganz ale o co chodzi z tym Rydzykiem? 09.08.07, 19:59
      i co to za różnica dla Polaków czy całował on B16 w rękę czy w też
      doopę?
      Zmobilizujcie swoich znajomych by poszli na wybory a nie się
      opi...li i jak wam się to uda to problem Rydzyka zniknie równie
      szybko jak się pojawił bo jak liczna może być ta grupka fanatyków? 3-
      4% całości elektoratu? Ich głosy nawet wślizgnięcia się do sejmu nie
      zagwarantują nie mówiąc już o ewentualnej wygranej....

      Tak więc zamiast zajmować się tym kretynem i tym co zrobił i co
      powiedział to zajmijcie się lepiej mobilizacją swojego bliższego i
      dalszego środowiska bo to jest właśnie droga do sukcesu czyli
      wypiep....ia kaczorów z życia politycznego Polski i rozwiązania
      problemu idioty w habicie.
      • baba-jaga Re: ale o co chodzi z tym Rydzykiem? 09.08.07, 20:03
        nie sadze zeby problem byl taki blachy, to nie chodzi o te kilka
        procent moherowcow, ale o tych PISdzielcow ktorzy biegaja do Torunia
        po drogowskazy, a ktorzy maja znacznie wieksze poparcie.
        • baca07 Re: ale o co chodzi z tym Rydzykiem? 09.08.07, 21:06
          szkoda ze nie przeczytałem Cię przed skasowaniem
          możesz powtórzyc
          • baba-jaga Re: ale o co chodzi z tym Rydzykiem? 09.08.07, 21:14
            ja tylko zasugerowalam, w kontekscie do powyzszej sugestii a propos
            calowania sie dwoch chlopow, ze Rydzyk z papiezem to pewnie krypto-
            geje, co wcale nie jest oznaka bezboznosci, tylko fakt ukrywania
            tego jest, bo odgrywaja role swietoszkow moralnych.

            baca07 napisała:

            > szkoda ze nie przeczytałem Cię przed skasowaniem
            > możesz powtórzyc
            • ekumeniczny Prawda o kryptogejach ;-)))))))))))))))))))))))))) 09.08.07, 23:40
              cenzorze, wasz niePOLAK popelnil przestepstwo. Ten niePOLSKI
              nieudaczniak nie mowi o FAKTACH ale o produktach schizofrenicznej
              wyobrazni. Chyba naczytal sie "dziel" "noblistki" Jellinek?
              ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
              ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
              Fakty o kryptogejach i innych zboczencach sa tutaj:
              www.the7thfire.com/new_world_order/zionism/jewish_pedophilia.html





              • ekumeniczny Prawda o niePolskich nieudaczniakach 09.08.07, 23:49
                cenzorze, POCHODZENIE i choroba umyslowa chroni waszych
                nieudaczniakow forumowych przed odpowiedzialnoscia karna ale nie
                oznacza to ze beda bezkarnie lzyli Polakow i Katolikow. Twoim
                OBOWIAZKIEM jest wykasowac waszych szowinistow. Niedopelnienie tego
                obowiazku to POMAGANIE PRZESTEPCOM. To przez takich jak moj
                przedmowca podpalaja wam domy modlitwy na calym swiecie i nawet po
                waszej smierci wywalaja wam nagrobki.
      • optyk26 [...] 09.08.07, 20:40
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • grogreg Dobrze, ze nie ugryzl 09.08.07, 20:04

    • olart Watykan: spotkanie z Rydzykiem było ograniczone.. 09.08.07, 20:05
      ..."spotkanie między dyrektorem Radia Maryja a o. Rydzykiem było
      ograniczone jedynie do "ucałowania ręki" papieża"...
      GW ale w pier...............
    • olart Watykan: spotkanie z Rydzykiem było ograniczone.. 09.08.07, 20:07
      myslcie , piszcie, a najlepiej czytajcie co piszecie, matoly jedne!!!
      Cytat: " spotkanie między dyrektorem Radia Maryja a o. Rydzykiem
      było ograniczone jedynie do "ucałowania ręki" papieża. " ha ha ha

    • olart Watykan: spotkanie z Rydzykiem było ograniczone.. 09.08.07, 20:10
      czyzby Rydzyk mial juz 2 postacie ? no to jeszcze jedna i mamy
      konkurencje dla Trojcy sw.
      hihihi spotkanie między dyrektorem Radia Maryja a o. Rydzykiem było
      ograniczone jedynie do "ucałowania ręki" papieża.
    • talking_head Aj waj, no to europejsy odetchnęły 09.08.07, 20:12
      A ja ciągle nie wiem co "antysemickiego" było w stwierdzeniu,
      że środowiska żydowskie w USA i Izraelu chcą nas oskubać na
      65 mld USD ? A nie chcą ? No to jeśli o. Rydzyk ma mylne
      i fałszywe informacje to wystrczy zaprzeczyć i już wytrąci
      się broń naszym "antysemitom". Niech Światowe Żydowstwo ogłosi,
      że nic nie chce od Polski tym samym zamknie usta swym oponentom.
      Przy okazji, wczoraj, bodajże ks. Boniecki, wspominał coś,
      na łamach "koszernej" o "silnym lobby polskim w Watykanie",
      które to lobby "załatwiło audiencyję u O.Św.". A więc księdzu
      Bonieckiemu wolno zauważyć lobby narodowe a o.Rydzykowi już
      nie wolno ?
    • tadjan Watykan: spotkanie z Rydzykiem było ograniczone.. 09.08.07, 20:22
      Oj narażony jest ten biedny Papież na kontakty z różnymi oszołomami
      i dewiantami. No cóż, takie to rydzyko zawodowe. Mam nadzieje że
      Papież uodpornił się przed umysłowymi wirusami.
    • evvelinda Watykan: spotkanie z Rydzykiem było ograniczone.. 09.08.07, 20:23
      Następnym razem papież ucałuje dłoń Rydzyka. Sądząc z rozwoju
      kariery ojca dyrektora.
    • 4-jacek Watykan: spotkanie z Rydzykiem było ograniczone.. 09.08.07, 20:25
      Słuchając księdza Rydzyka nie mogę uwierzyć, że tak prymitywny
      człowiek /posłuchajcie jego kazań, rozpraw, monologów itp./zjednał
      sobie tak duże masy ludzi. Wilk w owczej skórze mówi językiem bardzo
      zgorzkniałych, schorowanych, ubogich i ogłupionych przez kler ludzi.
      Ludzie upamiętajcie się, zajzyjcie do Pisma Świętego, gdzie jest
      wyraznie napisane, że Bóg będzie błogosławił błogosławiącym
      potomków Abrahama a przeklinał przeklinających.
      • talking_head Re: Watykan: spotkanie z Rydzykiem było ograniczo 09.08.07, 20:37
        Czytając Twój wpis myślę,że rozprawy o.Rydzyka
        znasz raczej z lektur G**** gazety niż z autopsji.
        Radzę Ci, posłuchaj parę razy Radia, szczególnie
        programów nocnych dla Polonii a myślę, że sam się
        zawstydzisz jakie bzdury powtarzałeś.
      • optyk26 Re: Watykan: spotkanie z Rydzykiem było ograniczo 09.08.07, 20:56
        parch nie zrozumie Polaka
    • pies_na_lewizne Chyba sie Watykanowi udalo 09.08.07, 20:37
      GazWyb podaje:

      > Europejski Kongres Żydów poinformował, że jest zszokowany faktem
      > spotkania i "zdumiony, iż papież Benedykt XVI przyjął na prywatnej
      > audiencji i udzielił błogosławieństwa człowiekowi i instytucji,
      > które rzucają cień na wizerunek polskiego Kościoła".

      > Cytowane przez AFP źródło w Watykanie powiedziało we wtorek, że
      > papież przyjmował w Castel Gandolfo "wiele osób, które o to
      > prosiły i o których nie wiedział zasadniczo niczego, poza tym, jak
      > one same zaprezentowały się w czasie spotkania".

      > Według czwartkowego komunikatu, spotkanie między dyrektorem Radia
      > Maryja a Benedyktem XVI było ograniczone jedynie do "ucałowania
      > ręki" papieża.

      Wyglada na to, ze jednak Papiez wykaraskal sie z tej systuacji?

      Chyba obejdzie sie bez zakladania przez Europejski Kongres Zydow
      jakiegos Zespołu ds. Duszpasterskiej Troski o Watykan?
    • t-1984 Watykan: spotkanie z Rydzykiem było ograniczone.. 09.08.07, 20:49
      A ja tam bylem gorzały się napilem i co innego widziałem.
    • monster1972 B16 powinien urwać łeb rydzolowi, a nie łape do 09.08.07, 20:50
      całowania dawać

      :)

      minimum kary za wyczyny rydza, to zesłanie na misję, gdzies bardzo
      daleko

      jakby kilka lat popodcierał tyłki chorym na trąd w Indiach, od razu
      zrozumiałby słowa "tolarancja", "ekumenizm", "milosc blizniego"
      itp...

      Polak-ateista
      • optyk26 Re: B16 powinien urwać łeb rydzolowi, a nie łape 09.08.07, 20:59
        ale porażony parchem
        • monster1972 rydzol? no, porażony... i to nieodwracalnie 09.08.07, 21:00
        • whitenegger Re: B16 powinien urwać łeb rydzolowi, a nie łape 09.08.07, 23:56
          opytk26 - skoro wg Ciebie Żydzi to parchy to Jezus też musi być parchem - no
          chyba, że On nigdy nie był Żydem tylko Polakiem :D
    • gobi03 Europejski Kongres Żydów jest zszokowany 09.08.07, 20:55
      "Europejski Kongres Żydów jest zszokowany (wstrząśnięty)"

      Popatrzcie - jedno ucałowanie ręki i już po 65 milionach...
      Nie dziwota, że nimi zatrzęsło.
      Ale jeszcze może da się to odkręcić...
      • pyosalpinx Re: Europejski Kongres Żydów jest zszokowany 09.08.07, 21:14
        tu nie ma sie co szokowac tylko MOssad powinien zrobic rajd do
        Torunia...jak to kiedys zrobili z Eichmannem w Argentynie...trzymamy
        kciuki za udana akcje.
        • dude_rocks Re: Europejski Kongres Żydów jest zszokowany 09.08.07, 21:24
          oj tak, tak, oj tak
        • tychik1 Re:Kongresy Żydów o Rydzyku mijaja sie z prawda ! 09.08.07, 23:06
          pyosalpinx napisał:

          > tu nie ma sie co szokowac tylko MOssad powinien zrobic rajd do
          > Torunia...jak to kiedys zrobili z Eichmannem w
          Argentynie...trzymamy
          > kciuki za udana akcje.
          Tychik:
          Cos ty ? to jednak jestescie do tego zdolni ?
          A ja myslalem ze wy tacy prawi i tylko demokracja w glowie : ) ?
          Rydzyk jednak zawsze mial racje,a jego charyzm jest juz nie do
          obalenia chocby nie wiem co sie mialo stac!
          Jako zwolennik RM staralem sie tu was(Zydow) na forum zawsze bronic,
          i ciagle wierze ze tak moze myslec tylko tem wasz szlenczy margines,
          a wiekszosc jest jednak normalna.
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=66139258&a=66193845
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=65837261&a=66139869
          Gdyby wam jednak nie daj Panie Boze takie cos przyszlo do glowy,
          to wiedzcie ze mozecie co po najwyzej zrobic z Niego tylko
          (albo az) meczennika za wiare!,a my sluchacze i zwolennicy
          i tak podejmniemy Jego dzielo.

          Z Tego Art:
          Europejski Kongres Żydów poinformował, że jest zszokowany faktem
          spotkania i "zdumiony, iż papież Benedykt XVI przyjął na prywatnej
          audiencji i udzielił błogosławieństwa człowiekowi i instytucji,
          które rzucają cień na wizerunek polskiego Kościoła".
          Tychik:
          Europejski kongres jak i inne wasze zjazdy i zajazdy zwyczajnie
          klamia i dobrze o tym wiecie.
          Tu nie chodzi o antysemityzm tylko o zadze bezzasadnych odszkodowan
          (65 milrd)i inne nieuzasadnione aspiracje ,o ktorych RM
          ma ciwilna odwage mowic glosno!
          Alleluja i cala naprzod !




    • xs550 Ideowa ambiwalencja kosciola? Nic z tych rzeczy! 09.08.07, 20:57
      Kosciol wspiera Rydzyka, jego radio i poglady przez nie gloszone. Gdyby bylo inaczej to tym radiem kierowalby juz ktos inny.
      • jqu Re: Ideowa ambiwalencja kosciola? Nic z tych rze 09.08.07, 21:52
        Przykre .... ale prawdziwe.
        Wystarczy pomyslec, co by sie stalo, gdyby wielebny sekciarz
        udzielil slubu parze gejow.
        Moge postawic caly majatek, ze zniknalby z Torunia najdalej
        nazajutrz.
    • pyosalpinx Pocalunek Judasza 09.08.07, 21:13

    • silesius.monachijski010 A co ma europejski kongrs zydow do KK w Polsce?? 09.08.07, 21:29
      Czy ja im wybieram naczelnego rabina Jerozolimy, ktory wyglasza antypolskie
      teksty?? niech wreszcie zajma swoja brudna wojna z Palestynczykami i przestana
      mordowac palestynskie dzieci

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka