22.08.07, 10:50
Teraz się za pana wstydzimy. Wstydzimy się za to że miesiąc temu
zamienił pan parlament w zoo, przyprowadzając tu swojego psa -
dodaje lider LPR. Posłowie się śmieją. Giertychowi przerywają oklaski

Gdyby psy zasiadły na miejsca niektórych osłów nasza sympatia do
sejmu wyraźnie by wzrosła a pan g należy do największych.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka