Dodaj do ulubionych

PO prezentuje "pięć programów dla Polski"

    • presentation1 ...Panie Tusk........... 05.10.07, 12:38
      Polska przechodzi okres cudu gospodarczego.Niebywaly wzrost gospodarczy,wielki spadek bezrobocia.Pensje ida w gore i wedlug wszystkich opracowac Polacy uwazaja ze sa szczesliwi.Jezeli wiec Pan mowisz o cudzie to za panskich rzadow bedzie wygladal tak-gospodarka na minusie,bezrobocie w gore a pensje w dol.A wie Pan dlaczego?Bo dzis gospodarka nie potrzebuje politykow-daje sobie wspaniale rade.To Politycy z panskiej strony politycznej potrzebuja gospodarki.
      • uzalezniony Re: ...Panie Tusk........... 05.10.07, 12:46
        presentation1 napisał:

        > Polska przechodzi okres cudu gospodarczego.Niebywaly wzrost
        gospodarczy,wielki
        > spadek bezrobocia.

        Bylem niedawno w Londynie, widzialem ten spadek na koczujacy pod
        dworcem.
        A ostatnio przejezdzajac przez Polske na tym cudzie gospodarczym
        zlamalem sobie przegub.
        • oda_nobunaga Re: ...Panie Tusk........... 05.10.07, 12:59
          Nieudacznicy, co poradzisz. Ci którzy wyjechali to największy śmieć, statystyki
          są bezlitosne
          www.finanse.wp.pl/kat,69478,wid,9257232,raportwiadomosc.html
          • wrojoz PiS kłamie i też kradnie.? 05.10.07, 13:57
            Myślę, że PiS to populiści bez glowy.
      • gulcia77 Re: ...Panie Tusk........... 05.10.07, 12:50
        Hmm!!! Jak by na to nie patrzeć, to fakt, że dziś jest wzrost gospodarczy to zasługa trzech rzeczy:
        1. Przygotowania w miarę niezłego gruntu pod inwestycję poprzez radykalne obniżenie CIT-u, za czasów SLD jak by na to nie patrzeć, choć można było zrobić więcej
        2. Miliony euro dzięki wejściu do UE
        3. Fakt, że rządzący się na gospodarce nie znają i niespecjalnie się w nią wpieprzali, trwoniąc dwa lata na damskie brzuchy i nagonkę wzajemną wszystkich przeciw wszystkim.
        A gdzie krystalizacja przepisów podatkowych, gdzie obniżka kosztów pracy (i proszę mi tu nie wyjeżżdżać z obniżką składki rentowej, bo to śmiech na sali, Zyta wzięła się za obniżanie kosztów pracy od d..y strony), gdzie uregulowanie sprawy kontroli skarbowych i wejście w życie "pakietu Kluski", (choć była to czysta zrzynka z propozycji PO z poprzedniej kadencji). Nie zrobili NIC, za to udało im się rozwalić masę państwowej kasy, np na "becikowe". Mogli choć wprowadzić bony edukacyjne, żeby z tej kasy skorzystało dziecko, a nie męty, które dostają 1000 pln w prezencie na tanie wino
      • pierot6 presentation1..zjawił sie dyżurny idiota, SB... 05.10.07, 12:52
        pusciłem pawia..
        • wrojoz Bezsensowna debata z Kaczyńskim. Będzie kłamał. 05.10.07, 13:58
          Kaczyński tylko umie kłamać...i kłamać...
    • zdd PO prezentuje "pięć programów dla Polski" 05.10.07, 12:40
      No ba, pewnie że cud gospodarczy zapełnił by brzuchy "ciemnego ludu"
      wegetującego na skraju nędzy przez te ostatnie 18-ście lat. Ale on
      (znaczy "ciemny lud") pragnie zemsty, haków, gwoździ i sądów
      (najlepiej ludowych)! Igrzysk i chleba a nie tam jakichś
      programów...Trzy miliony mieszkań i lustracji z grzebaniem w
      ubeckiej maklaturze po wsze czasy świetlanej IV (katolickiej) RP.
      Ciemość widzę...
    • edwood1 Zyta, mordo ty nasza!!!! 05.10.07, 12:41
      Zyta - mordo ty nasza!!!!

      Zyta to potrafi.

      www.youtube.com/watch?v=rPCgaGKEWec
    • remik.bz A jak PO chce rozwiązac problem "moherów"? 05.10.07, 12:44
      Pan Tusk powiedział:

      Zwycięstwo tych, którzy tego nie zapewnią, oznacza za parę lat
      problemy również dla nas: dzisiejszych 40-, 50-latków.

      Pan Tusk martwi się o siebie i swoich rowieśników. To zrozumiałe.
      Szkoda tylko ,że nie martwi się o ludzi dziś "biednych nie z własnej
      winy" nazywanych pogardliwie "moherami".
      Tym ludziom 45 lat komuny odebralo szanse na godne życie i godna
      starość.
      Wywalczyli wolność i demokrację dla "młodych , energicznych" a dziś
      wegetują.
      Jakoś w żadnym z 5-ciu programów PO nie znalazłem propozycji
      rozwiązania tego problemu.
      PS - a ci "biedni nie z własnej winy" to duzy elektorat.
      • jama.314 Oglądałem,..Mądra i merytoryczna debata... 05.10.07, 12:46
        brawo Tusk i PO..
        • wrojoz Re: Oglądałem,..Mądra i merytoryczna debata... 05.10.07, 13:59
          jama.314 napisał:

          > brawo Tusk i PO..
    • kwiecien45 ble ble ble ble blu blu blu 05.10.07, 12:46
      • jama.314 Re: ble ble ble ble..mówi sie kwa,kwa,kwa! 05.10.07, 12:47
        • wrojoz Re: ble ble ble ble..mówi sie kwa,kwa,kwa! 05.10.07, 14:00
          Kłamczyński, czy Kwaczyński.? Już nie wiem, wiem tylko że kłamie i
          kwacze. Precz z Pis.!
    • mordo.ty.moja a może "Pięćdziesiąąąt Pięęć Plam" na Polsce?? 05.10.07, 12:46
      ???
    • misiu-1 Gdyby był dobry, wystarczyłby jeden. /nt 05.10.07, 12:48

    • mekagojira eee, a moze jakies konkrety? 05.10.07, 12:48
      Kolejne genialne posuniecie Tuska po niepodpsanych bilboardach? Inne partie maja
      program - ale tylko PO ma az 5 programow!!! :]
      • pierot6 Brawo Tusk!..Program konkretny...mądry!!!!! 05.10.07, 12:49
        • barnaba444 Re: Brawo Tusk!..Program konkretny...mądry!!!!! 05.10.07, 12:54
          Klip wyborczy..cudo !
          • wrojoz Re: Brawo Tusk!..Program konkretny...mądry!!!!! 05.10.07, 14:00
            barnaba444 napisała:

            > Klip wyborczy..cudo !
        • wrojoz Re: Brawo Tusk!..Program konkretny...mądry!!!!! 05.10.07, 14:00
    • adamk017 PO prezentuje "pięć programów dla Polski" 05.10.07, 12:48
      słuchałem i jestem mile zaskoczony , niezły , ambitny i napewno
      głosu nie zmarnuje .
      Jeśli idzie o spot reklamowy to jest całkiem odmienny od PiSiorów ,
      niema nic z zajadłości tylko konkrety z nadzieją na normalne życie .
      • pierot6 PIS-owi została nienawiść i żółć...Szambo-PIS! 05.10.07, 12:51
        • roxana10 konkrety misu 05.10.07, 13:08
          posluchaj Niesiolowskiego i Tuska
          ile tam jadu
          a J kaczynski sie z tego smieje i tym samym ich wyprowadza z
          rownowagi
          a oni dalej swoje
          i dlatego pzregraja wybory
          hahhahah
          nieudacznik donald Tusk
          szalom
          • wrojoz PiS, Kaczyński to tyjko jad.!! 05.10.07, 14:01
            Tyle jadu u Kaczyńskiego, że aż strach.!
        • wrojoz Re: PIS-owi została nienawiść i żółć...Szambo-PIS 05.10.07, 14:00
      • tmeic Re: PO prezentuje "pięć programów dla Polski" 05.10.07, 13:14
        Nareszcie. To może jeszcze nie porywający progam ale już
        przynajmniej coś.
        Dla wyjaśnienia w wielu miejscach forum GW wypowiadałem się
        krytycznie na temat PO i Donalda Tuska osobiście. Nie oznacz to
        jednak że nie jestem zwolennikiem PO. Różnica pomiędzy
        zwolennikami, jakich ma PO a wyznawcami jakich ma PiS, polega na
        tym, że Ci pierwsi prowadzą dyskusję Ci drudzy ślepo wierzą w to co
        im Jacek Kurski przyniesie.
        Na świecie ludzie głosują na mądrzejszych od siebie i nas na
        głupszych.
    • remez2 A gdzie Wielki Narodowy Program 05.10.07, 12:51
      Wymiany dotychczasowych polityków na nowych?
      • pierot6 remez2..zabolało?..to dobrze.. 05.10.07, 12:53
        • remez2 Zanim coś napiszesz - pomyśl. 05.10.07, 13:02
          Nawet gdybyś wymyślił nowy ustrój polityczno - gospodarczy, z dotychczasowymi
          "wybrańcami ludu" niczego nie zwojujesz. Haseł mówiących o powszechnej
          szczęśliwości po wyborze partii x, y czy z mamy w nadmiarze. Mądrych ludzi u
          władzy - nie. To faktycznie boli. Ciebie nie?
          • wrojoz Przecież PiS nie myśli. Tylko sączy jad. 05.10.07, 14:02
            PiS to nieszczęście Polski.
    • bugmenot.com Cud to będzie jak "prezydent" POkraka wysoko 05.10.07, 12:53
      nie przegra. Wreszcie się wydało kto głosuje na POpaprańców i łaPOwników -
      ciemnota, która w cuda wierzy.
    • babusz Perly przed wieprze, panie Tusk..... 05.10.07, 12:54

    • milo_1 W cuda nie wierz, tylko spełnij marzenie.... 05.10.07, 12:56
      milionów, poniżonych przez dwa lata Polaków.......
      __________________________

      LUMPENINTELIGENCIE, "CIEMNY LUDU", WYKSZTAŁCIUCHU, BURA SUKO, ŁŻE
      ELITO,DZIADU,MAŁPO W CZERWONYM.......
      21 października 2007 ruszcie dupska i jazda do URN aby zmieść
      demokratycznie....KACZY TOTALITARYZM ....niech Europa i cały Świat zobaczy jak
      można w sposób bezbolesny zlikwidować szatańską SEKTĘ RYDZOLA wspieranego przez
      antysemitę KOBYLAŃSKIEGO z politycznym zapleczem tej sekty jakim jest PiS z
      DORNOWATYMI KACZORAMI na czele.....

      BO JAK NIE PÓJDZIESZ DO URNY ,TO WYBIERZE ZA CIEBIE MOHEROWY NARÓD DURNY........
      _______________________________________

      A wy...PiSowskie TKM-y ,pamiętajcie...co powiedział SENEKA.....

      ...Dość jednej chwili na to,by wprost z tronu znaleźć się na kolanach u cudzych
      stóp.Musisz pamiętać,że wszelki los jest zmienny i że cokolwiek się zdarza komu
      innemu,może sie i tobie przydarzyć......
      • barnaba444 Rządy Kaczyńskich, to rzady PZPR i SB... 05.10.07, 12:58
        totalna inwigilacja...totalitarym!
        • wrojoz Re: Rządy Kaczyńskich, to rzady PZPR i SB... 05.10.07, 14:03
          barnaba444 napisała:

          > totalna inwigilacja...totalitarym!
    • konrad.ludwik02 Brawo, brawo - program naprawy RP i poprawy ... 05.10.07, 12:58
      ... dla społeczeństwa z perspektywą ... no w najlepszym przypadku
      dziesięcioletnią, podczas gdy naprawy dla siebie samych WSZYSCY
      politycy dokonują od ręki: podnoszą sobie diety i apanaże, odprawy i
      beneficja - ze skutkiem natychmiastowym, choćby przed ukończeniem
      kadencji! Panie Donaldzie, chce Pan coś zaproponować zwyczajnemu
      społeczeństwu, aby wygrac wybory? To przyrzeknij mu Pan
      natychmiastwą realizację hasła taniego państwa, likwidacji
      synekuralnych instytucji i posad, zaprzestanie finansowania
      polityków na koszt podatnika, a zaoszczędzone środki przeznacz Pan
      na wyrówanie rosnącego rozziewu pomiędzy stopą życiową władzy i jej
      pieszczochów, a resztą społeczeństwa!
      • pierot6 Sekte Rydzyka i komuchów z PIS...trafił szlag !!!! 05.10.07, 13:01
        To znaczy ,że program Tuska i PO jest bardzo dobry!
        Kaczyński ma pełne prtki strach!..Tchórz grudnia 81..
        • wrojoz Re: Sekte Rydzyka i komuchów z PIS...trafił szlag 05.10.07, 14:03
          pierot6 napisał:

          > To znaczy ,że program Tuska i PO jest bardzo dobry!
          > Kaczyński ma pełne prtki strach!..Tchórz grudnia 81..
    • dobiczek sondaze Kielce PIS 47% rzeszów PIS 52% W-wa 05.10.07, 13:01
      • pierot6 dobiczek..znów zerwałes sie z Tworek? 05.10.07, 13:03
      • tmeic Re: sondaze Kielce PIS 47% rzeszów PIS 52% W-wa 05.10.07, 13:19
        Ludzie glosujcie na mądrzejszych os siebie, a nie na głupszych.
        To że ktoś nie proponuje prostych recept na wszystko i nie
        uzasadnia waszej biedy wpływem obcych sił to wyłącznie dowód że was
        nie oszukuje.
    • skipper_ PO prezentuje "pięć programów dla Polski" 05.10.07, 13:04
      a jakies konkrety zamiast mowy trawy? :-)
      • roxana10 Tusk cud juz jest... 05.10.07, 13:07
        dzieki PIS

        ps
        zaczyna m sie martwic o Tuska, co chlop zrobi po pzregranych
        wyborach?
        zacznie pic czy wroci na kominy?
        • zib11 Re: Tusk cud juz jest... 05.10.07, 13:16
          A kiedy przestał????
        • gulcia77 Re: Tusk cud juz jest... 05.10.07, 13:16
          Roxana, wyłącz jedynkę, idź na spacer, zapytaj przedsiębiorców, czy ich życie jest łatwiejsze w Kaczyńskiej RP, przemyśl, czy chcesz, żeby CBA (czyt. policja polityczna) miałą wgląd w twoje najintymniejsze sprawy, łacznie z dokumentacją medyczną, preferencjami seksualnymi etc. A może tak jesszcze pomyśl na tym spacerze, czy chciałabyś sobie swobodnie pogadać ze starszym panem z sąsiedztwa, czy może wolisz zastanawiać się czy był on agentem SB. Wiesz, jeśli chodzi o gospodarkę, to PiS miał cholerne szczęście, ale jest jeszcze coś takiego jak życie społeczne, a to co w tej mierze się dzieje jest treagedią
          • zbig76 Re: Tusk cud juz jest... 05.10.07, 14:46
            gulcia77 napisała:

            > Roxana, wyłącz jedynkę, idź na spacer, zapytaj przedsiębiorców,
            czy ich życie j
            > est łatwiejsze w Kaczyńskiej RP,

            typowy przykład myślenia PO - ma być dobrze przedsiębiorcom a
            ludziom zwykłym ma być źle - MOJE życie jest łatwiejsze i to się dla
            mnie liczy

            > przemyśl, czy chcesz, żeby CBA (czyt. policja
            > polityczna) miałą wgląd w twoje najintymniejsze sprawy, łacznie z
            dokumentacją
            > medyczną, preferencjami seksualnymi etc.

            akurat bardzo dobrze że CBA łapie gości (Beata S. dr. G) którzy za
            PO byli by bezkarni - a jeśli chodzi o te dane to zwykłe
            przekłamanie - z ZUS będa ciągneli dane o zarobkach

            > A może tak jesszcze pomyśl na tym spac
            > erze, czy chciałabyś sobie swobodnie pogadać ze starszym panem z
            sąsiedztwa, cz
            > y może wolisz zastanawiać się czy był on agentem SB. Wiesz, jeśli
            chodzi o gosp
            > odarkę, to PiS miał cholerne szczęście, ale jest jeszcze coś
            takiego jak życie
            > społeczne, a to co w tej mierze się dzieje jest treagedią

            życie społeczne nigdy nie bedzie ok jesli będa puse portfele,
            najpierw trzeba ludziom zapewnic byt, bo dopiero jesli będa mieli
            zapewniony spokój ekonomiczny będa mogli myslec o rozwoju zycia
            społecznego
        • kralik111 Re: Tusk cud juz jest... 05.10.07, 13:47
          roxana10 napisała:

          > dzieki PIS
          >
          > ps
          > zaczyna m sie martwic o Tuska, co chlop zrobi po pzregranych
          > wyborach?
          > zacznie pic czy wroci na kominy?

          Rozwin temat i opowiedz nam cos o tym PiSim cudzie, co to PiS
          zrobilo zeby ten cud zaistnial? A! Wiem! 500m autostrad w 2
          lata :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
          • kralikowa111 Re: Tusk cud juz jest... 05.10.07, 13:59
            kralik111 napisał:
            Rozwin temat i opowiedz nam cos o tym PiSim cudzie, co to PiS
            > zrobilo zeby ten cud zaistnial? A! Wiem! 500m autostrad w 2
            > lata :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

            Wyraźnie widać, że twoja świeczka intelektualna już się dopala
            • wrojoz PiS potrafi tylko obrażać Polaków. 05.10.07, 14:05
              Że tez PiS się Polsce trafił.! Nie mógł to gdzieś w kosmosie. Tam
              nie byloby strat dla Polski.
            • kralik111 Re: Tusk cud juz jest... 05.10.07, 14:56
              kralikowa111 napisała:

              > kralik111 napisał:
              > Rozwin temat i opowiedz nam cos o tym PiSim cudzie, co to PiS
              > > zrobilo zeby ten cud zaistnial? A! Wiem! 500m autostrad w 2
              > > lata :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
              >
              > Wyraźnie widać, że twoja świeczka intelektualna już się dopala

              Chcesz powiedziec, ze twoja swieczka intelektualna jest 500m
              autostrad w 2 lata i chec dorobienie sobie cyckow ?

              Marny i glupi pedal z ciebie tales...;DDD
      • pierot6 skiper_.. trzeba było słuchac, idioto! 05.10.07, 13:08
    • kwiecien45 21Xcudu nie będzi. Nowak szefem kampanii i kicha 05.10.07, 13:06
      Za to rodzina Nowaków zbierze 4 raz kasę.
      • pierot6 kwiecien45..po "rekolekcjach" u rydzyka w RM ??? 05.10.07, 13:10
        • wrojoz Re: kwiecien45..po "rekolekcjach" u rydzyka w RM 05.10.07, 14:06
          Kaczyński, do Rydzyka.! Spytać się co teraz czynić.! Leć.!
    • bugmenot.com łaPOwnictwo to jedyny i prawdziwy program PO 05.10.07, 13:08
      a te "pięć programów dla Polski" to zwykłe mydlenie oczu lumpeninteligencji.
      • pierot6 Program PIS-u..powrót do stalinizmu.... 05.10.07, 13:09
        • roxana10 ech ten twoj mozg wyprany pzrez Michnika i TUSKA 05.10.07, 13:10
          //////////
          • jama.314 roxana10..Michnik i Tusk ,to polscy patroci ! 05.10.07, 13:14
            nie tchórze jak j.Kaczyński,aferał i bolszewik!
            • roxana10 Re: roxana10..Michnik i Tusk ,to polscy patroci ! 05.10.07, 13:53
              hahha patriota..ku.. mac

              Michnik siedzial w pierdlu i tam pisal swoje dziela ktore pozniej
              klawoisz pzrekazywal za brame aby mogly sie ukazac w paryzu:):)
              pewnie pisal to na bibulkach po papierosach:)Zydokomuna pieprzona w
              d..
              Tusk , donald
              czerwiec 1992..pokazal na czym polega patriotyzm..

              won z tego kraju ciemnoto


              • wrojoz PiS to bolszewizm. 05.10.07, 14:06
                Czysty.
              • kralik111 Re: roxana10..Michnik i Tusk ,to polscy patroci ! 05.10.07, 14:59
                roxana10 napisała:

                > hahha patriota..ku.. mac
                >
                > Michnik siedzial w pierdlu i tam pisal swoje dziela ktore pozniej
                > klawoisz pzrekazywal za brame aby mogly sie ukazac w paryzu:):)
                > pewnie pisal to na bibulkach po papierosach:)Zydokomuna pieprzona
                w
                > d..
                > Tusk , donald
                > czerwiec 1992..pokazal na czym polega patriotyzm..
                >
                > won z tego kraju ciemnoto


                Michnik siedzial w pierdlu za walko o twoja wolnosci glupia PiSdo,
                podczas gdy kaczynski donsil na kolegow, ty widzac w nim autorytet
                przyznajesz sie, ze w 1981 roku stalas po stronie ZOMO.
          • gulcia77 Re: ech ten twoj mozg wyprany pzrez Michnika i TU 05.10.07, 13:20
            Przeczytaj sobie dzieła Marksa i Lenina, a potem porównaj z programem PiS-y. Dyć to czysty bolszewizm :))
            Ja nie chcę becikowego i 3 milionów mieszkań, a już na pewno nie chcę ksenofobii i nienawiści do wszystkich, którzy chcą inni. I nie chcę się wstydzić, że jestem Polką patrząc na Fotygę. Bardzo często jestem w Holandii i w Norwegii (mieszkam jednak i pracuję w Polsce). I jest mi wstyd, ze moi znajomi mówią "Aga, ty normalna jesteś, a w rządzie macie idiotów, którzy protestują przeciw aborcji, zzamiast się gospodarką zająć"
            • roxana10 Re: ech ten twoj mozg wyprany pzrez Michnika i TU 05.10.07, 13:54
              ty jestes idiotaka
              \za duzo gownianej gazety czytasz
              • wrojoz PiS to zaraza. 05.10.07, 14:07
                Kaczyński to wirus.
              • wrojoz Głosujemy przeciw PiS, to najwazniejsze. 05.10.07, 14:07
                PiS to sekta.
              • kralik111 Re: ech ten twoj mozg wyprany pzrez Michnika i TU 05.10.07, 15:01
                roxana10 napisała:

                > ty jestes idiotaka
                > \za duzo gownianej gazety czytasz


                Skad ty kobieto masz tyle scierwa w ustach ?
      • roxana10 PO_wazna ekipa idzie PO wasza kase.... 05.10.07, 13:10
        aby zylo sie im lepiej, nie WAM
        • jama.314 roxana10..kase juz ciapnął Rydzyk i PIS! 05.10.07, 13:12
          wracaj do roboty na szose,,tirówo!
          • roxana10 wyszarp sobie wacka:):) 05.10.07, 13:55
            buhaha
            • wrojoz Brawo PO i Tusk. 05.10.07, 14:08
              Tylko Tusk.! Brawo PO.! Pokonamy ten zmierzły PiS, niszczący Polskę.!
              • realista1000 wrojoz- jaskrawy przykład głupoty zwolenników PO 05.10.07, 14:41
            • kralik111 Re: wyszarp sobie wacka:):) 05.10.07, 15:05
              Wiesz co PiSia zdziro, sadzac po stylu, hamstwie i glupocie dochodze
              do wnisku, ze jestes ta sama suka co wystepuje pod wiloma nickami,
              tales, realista1000, kralikowa111...
        • kralik111 Re: PO_wazna ekipa idzie PO wasza kase.... 05.10.07, 15:03
          roxana10 napisała:

          > aby zylo sie im lepiej, nie WAM

          My chcemy dac im nasza kase, wiec ty PiSdo sie o nia nie martw,
          martw sie lepiej tym, ze po wygranej PO bedziesz musiala isc do
          uczciwej pracy i uczciwie zaczac placic podatki ;D
    • jarekp666 Jaka minimalna i srednia krajowa takie wyniki! 05.10.07, 13:08
      Niestety, od tego na jakim poziomie mamy place minimalna oraz jaka
      jest srednia krajowa taka partia wygra!

      Poniewaz za srednia krajowa mozna kupic miesiecznie 30cm2 mieszkania
      w Warszawie... to wybory wygra ten co powie ze mieszkania beda
      tansze lub place wyzsze.

      Jesli pozwala sie aby czlowiek po 160godzinach pracy w miesiacu
      zarobil netto 650zl... to wybory wygra ten co powie ze zabierze
      bogatym i da biednym w formie becikowego, zasilku, darmowego obiadu
      w szkole lub w innej formie, ale da, da za to ze ktos zarabia malo.

      Jesli w Polsce byloby tak ze wiekszosc ludzi pracowalo by 'na swoim'
      a nie w sektorze budzetowym! To wybory wygralaby partia przyjazna
      biznesowi... ale biurokracja i przerost administracji pokazuje iz
      nie jest to przez dluzszy czas mozliwe.

      Jesli ktos chce wygrac wybory, to niech zadba o elektorat! PIS juz
      dba... rozrosla sie liczba urzednikow panstwowych i byla podwyzka
      rent i emerytur : )) wyborcy PISu to przeciez zatrudnieni w
      administracji oraz emeryci : ))


      _________________
      Sukces w życiu, Opiekunka do dziecka,
      Forum KIA, Pępek Świata - Dziecko,
      Remont inspiracje
    • dobiczek hi,hi tUsk dal jarkowi rzadzic 2+4+4 05.10.07, 13:12
    • tornson Model Szwedzki to jest to! Anglosasy to przy nich 05.10.07, 13:13
      bida z nędzą!
      en.wikipedia.org/wiki/Human_Poverty_Index
    • pepegi Re: PO prezentuje "pięć programów dla Polski" 05.10.07, 13:14
      Super-ekstra odlotowo! A teraz poprosimy konkrety. Jak zamierzacie wprowadzić te
      programy w życie?
    • tornson Naśladowanie Anglosasów źle się kończy! 05.10.07, 13:18
      Polska po 1989 roku została zdegradowana do miana kraju trzeciego świata, a dla
      takich państw naśladowanie Anglosasów to tragedia!
      Na drugiej półkuli są takie kraje jak Meksyk, Honduras czy Haiti, które
      ostatnimi laty stosują się do wszystkich zaleceń ze strony usackich korporacji i
      powielają modele totalnej prywatyzacji idąc śladem "wielkiego brata". Nie muszę
      chyba opisywać nędzy i beznadziei tam panującej.
      • wrojoz Młodzi, głosujemy na PO.!!! 05.10.07, 14:10
        PiS to szkodnicy.!
      • kralik111 Re: Naśladowanie Anglosasów źle się kończy! 05.10.07, 15:08
        tornson napisał:

        > Polska po 1989 roku została zdegradowana do miana kraju trzeciego
        świata, a dla
        > takich państw naśladowanie Anglosasów to tragedia!
        > Na drugiej półkuli są takie kraje jak Meksyk, Honduras czy Haiti,
        które
        > ostatnimi laty stosują się do wszystkich zaleceń ze strony
        usackich korporacji
        > i
        > powielają modele totalnej prywatyzacji idąc śladem "wielkiego
        brata". Nie muszę
        > chyba opisywać nędzy i beznadziei tam panującej.

        Czyli co, proponujesz model moskiewski ?

        Biedaku maly...;DDD
        • tornson Model Skandynawski, proamerykański niedorozwoju!! 05.10.07, 16:53
    • zdr1 Ten program zasmuci drogiego Bronislawa. 05.10.07, 13:21
      Za duzo tam tych "narodowy". To drogiemu Bronislawowi moze sie kojarzyc tylko z
      tym strasznym nacjonalizmem.
      • roxana10 Kocham zydów a nie parchów ... 05.10.07, 13:57
        typu Michnik
        czy "wielebny Bronisław"
        • tornson A ja lubię Polaków nie polaczków... 05.10.07, 14:02
          typu bydło głosujące na PiS czy LPR.
          • roxana10 piekne słowa ideologa Niesiołowskiego:) 05.10.07, 14:12
            a kto na PO?
            Ku..
            geye
            lesby i kryminal
            98% sukcesu
            • kralik111 Re: piekne słowa ideologa Niesiołowskiego:) 05.10.07, 15:11
              roxana10 napisała:

              > a kto na PO?
              > Ku..
              > geye
              > lesby i kryminal
              > 98% sukcesu


              tales, gayem jest twoj ojciec, ku...a twoja matka, kryminalem jestes
              ty, wiec co szczekasz suko... :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
        • wrojoz Mlodzi.! Na wybory.! 05.10.07, 14:09
          Pokonamy PiS.! Na wybory.!
          • ronronron Re: Mlodzi.! Na wybory.! 05.10.07, 14:33


            NIE IDZIESZ NA WYBORY = GŁOSUJESZ NA PIS !!!!


            Roześlijcie ten adres znajomym:
            www.idz-do-urny.pl/
            nie wiesz jak głosować poza miejscem zameldowania?
            Zajrzyj tutaj:

            www.glosujbezmeldunku.pl/
      • jama314 Myślę że i kochany "profesor" nie będzie temu rad. 05.10.07, 14:22
        Za mało o naszych "adwokatach", Heimacie i deklaracji o zwrocie Pomorza i Śląska
        do Faterlandu.
    • adwach I dlatego zagłosuję na PO!!!! 05.10.07, 13:26
      PO musi wygrać! Innego wyjścia nie mamy!!!
      • forumm Re: I dlatego zagłosuję na PO!!!! 05.10.07, 13:28
        adwach napisał:

        > PO musi wygrać! Innego wyjścia nie mamy!!!

        ja również na PO!!!

        -----
        NIE IDZIESZ NA WYBORY = GŁOSUJESZ NA PIS !!!!

        www.idz-do-urny.pl/
        www.glosujbezmeldunku.pl/
        • wrojoz Re: I dlatego zagłosuję na PO!!!! 05.10.07, 14:12
          forumm napisała:

          > adwach napisał:
          >
          > > PO musi wygrać! Innego wyjścia nie mamy!!!
          >
          > ja również na PO!!!
          >
          > -----
          > NIE IDZIESZ NA WYBORY = GŁOSUJESZ NA PIS !!!!
          >
          > www.idz-do-urny.pl/
          > www.glosujbezmeldunku.pl/
      • wrojoz Re: I dlatego zagłosuję na PO!!!! 05.10.07, 14:11
        adwach napisał:

        > PO musi wygrać! Innego wyjścia nie mamy!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka