gocha63 Szef CBA ujawnia dowody w sprawie korupcyjnej p.. 16.10.07, 15:57 Wiedziałam, że po przegranej debacie Kaczy kuper coś wymyśli aby tylko odzyskać stracene głosy - tylko czekałam co to będzie...Stać go tylko na coś takiego bo jest za głupi żeby wygrać wybory za pomocą uczciwej dyskusji. Żałosne... Odpowiedz Link Zgłoś
zdr1 Re: Szef CBA ujawnia dowody w sprawie korupcyjnej 16.10.07, 17:25 gocha63 napisała: > Wiedziałam, że po przegranej debacie Kaczy kuper coś wymyśli To raczej p. Sawicka i jej gtw cos wymyslila. > jest za głupi żeby wygrać wybory za pomocą uczciwej dyskusji. Przekrzykiwanie sie na demagogie z niewychowana PO-wska tluszcza nazywasz "uczciwa dyskusja"? Odpowiedz Link Zgłoś
ferby26 Widzę tu zbiorowy orgazm PISsowców 16.10.07, 15:57 biedacy - wy tylko tak na forum? szkoda Odpowiedz Link Zgłoś
amoremio Szef CBA ujawnia dowody w sprawie korupcyjnej p.. 16.10.07, 15:58 Czy na pol godziny przed wyborami policja zatrzyma na skrzyzowaniu Tuska i wlepi mu przed kamerami mandat za jazde.....na "czerwonym" swietle ? Korzystny moment podpada i smierdzi..... Odpowiedz Link Zgłoś
qc Kiepski polow 16.10.07, 16:03 zarzucono siec na cala lawice PO (na samoobrone byla wedka z przyneta) po wyciagnieciu sieci okazalo sie ze zlapala sie jedna szprotka zadnych grubych ryb. Ta jednostka lowcza powinna isc do przymusowej kasacji. Odpowiedz Link Zgłoś
herr_wolf Zwolennicy PO będą się leczyć na Białorusi HA,HA 16.10.07, 16:03 Bo na polskie szpitale nie będzie was stać,no ale grunt że PO zrobi na was "biznes". Odpowiedz Link Zgłoś
juknier Re: Zwolennicy PO będą się leczyć na Białorusi HA 16.10.07, 16:16 Ta histeria PiS związana z prywatyzacją szpitali to zwykła ściema adresowana do swojego elektoratu. Tak naprawdę najlepiej działa prywatna służba zdrowia. Zauważcie, że prywatny nie oznacza płatny. Leczenie i tak będzie finansowane przez obywateli za pośrednictwem składek zdrowotnych. Pieniądze te trafiają dzisiaj do źle zarządzanych szpitali. Te same pieniądze trafią do szpitala prywatnego, który zrobi wszystko, żeby sprawnie obsłużyć klienta, czyli pacjenta. Jak każda prywatna firma zadba o to, żeby wypaść jak najlepiej na tle konkurencji. Oznacza to w tym wypadku, że zaoferuje jak najlepszą opiekę po ustalonej z NFZ cenie usług. Nie będzie jak w reklamówce PiS odmawiał opieki, bo to oznaczać będzie odejście pacjenta (klienta) do konkurencji i utratę dochodu. Jak przeanalizuje się to wszystko na chłodno bez emocji widać same zalety takiego rozwiązania. Proszę spojrzeć na przychodnie i lekarzy POZ. Przecież to są instytucje prywatne, a zależy im na każdym pacjencie, kolejek brak, w środku czysto, obsługa miła, same zalety. Alternatywą jest państwowa (czytaj niewydolna) służba zdrowia z gwarantowanym koszykiem świadczeń i współpłaceniem za usługi medyczne. Ciekawostką jest, że to nieokreślone współpłacenie nie przeraża wyborców PiS, natomiast panikują na myśl o sprawnie działającej instytucji prywatnej. Prywatna służba zdrowia to również brak łapówek dla lekarzy. Czy słyszeliście kiedyś o łapówkach dla szewca, dentysty, weterynarza, krawca itp. Odpowiedz Link Zgłoś
herr_wolf Re: Zwolennicy PO będą się leczyć na Białorusi HA 16.10.07, 16:36 Tak według ciebie ma wyglądać ta "reforma" ? Sawicka o przekształcaniu szpitali w spółki Posłanka Beata Sawicka mówiła w podsłuchanej rozmowie z oficerem CBA: "jest nas troje, którzy tworzą prawo", "będziemy przekształcać szpitale w spółki prawa handlowego". Dodała także, że przy wejściu nowego prawa umożliwiającego taką prywatyzację, "ci będą mieli fart, którzy pierwsi będą wiedzieć". - Biznes na służbie zdrowia będzie robiony - mówiła w tej rozmowie. Odpowiedz Link Zgłoś
juknier Re: Zwolennicy PO będą się leczyć na Białorusi HA 16.10.07, 16:43 No i co z tego, że mówiła o spółkach. Taka jest forma działalności gospodarczej. Nie sądzisz chyba, że szpital będzie działał na zasadzie działalności gospodarczej pojedynczej osoby. Nie wiem czy wiesz, że spółka (np. akcyjna, jawna, cywilna, z o.o.) to niekoniecznie spółka osób fizycznych. Spółka to podmiot gospodarczy, którego udziałowcy wnoszą udziały i prowadzą działalność gospodarczą. W związku z tym, że obecnie właścicielami szpitali są samorządy (a nie państwo) to byłyby prawdopodobnie spółki z udziałem samorządu (wnoszą szpital jako udzaił w spółce), pracowników i oczywiście kogoś, kto da kapitał i potrafi prowadzić interesy. Odpowiedz Link Zgłoś
male.conieco Re: Zwolennicy PO będą się leczyć na Białorusi HA 16.10.07, 17:04 10% jednostek miało by 10% udział samorządów. Skok na bank centralny to pikuś przy skoku na służbę zdrowia. Odpowiedz Link Zgłoś
ajs-on-line Re: Zwolennicy PO będą się leczyć na Białorusi HA 16.10.07, 17:12 To mi przypomina awanturę o stołowkę przyzakładową przed 15- tu laty w fabryce, w której wówczas pracowałem. Zakład pracy dopłacał jakieś pieniądze do posiłków, a po ustrojowych przemianach chciał się pozbyć tej stołówki, jak i innych tego rodzaju przybudówek, jak ośrodki wczasowe itp. Pracownicy, oczywiście, byli przeciw. Po długich pertraktacjach i obietnicach podwyżek, związki zaw. zgodziły się na sprzedaż stołówki. Dzisiaj w tym miejscu funkcjonuje jadłodajnia, gdzie można zjeść smacznie i tanio w schludnym wnętrzu. Chyba już nikt nie wyobraża sobie sytuacji,że zakład pracy dopłaca nam do wyżywienia. Fabryka ma nam płacić za naszą pracę, a co my zrobimy z tymi pieniędzmi to już nasza sprawa. A co do szpitali, to widać u zwolenników PIS tęsknotę za socjalizmem, bo nie dopuszczam myśli, że jest to perfidna gra wyborcza. Odpowiedz Link Zgłoś
miranda333 Re: Zwolennicy PO będą się leczyć na Białorusi HA 16.10.07, 17:20 Taaak,lepiej pompować forsę w złodziejskie szpitale-molochy,niz leczyc skuteczie ludzi w małych,prywatnych klinikach.Przecież ubezpieczonym Skarbówka zwraca kasę za leczenie w prywatnych szpitalach.Tak,jak na zachodzie. Odpowiedz Link Zgłoś
miranda333 Re: Zwolennicy PO będą się leczyć na Białorusi HA 16.10.07, 17:16 WIDZIAŁEŚ PRYWATĄ KLIIKĘ,KTÓRA SPLAJTOWAŁA? a iby państwowe,pompują w swoje molochy asze pieniądze z nędznym skutkiem,Ja za prywatyzacją sluby zdrowia.I głosuję na mądrych! Odpowiedz Link Zgłoś
herr_wolf Ukradli fabryki - zostały jeszcze szpitale 16.10.07, 17:34 X: kobieta Y: funkcjonariusz Y: Dobra Beata, powiedz mi teraz, jak wygląda ta sprawa y... Bo Z mi mówił, że rysuje się jakaś szansa na temat związany ze służbą zdrowia X: Tak Y: Ale on jest aktualny? Czy, czy w związku z tym co sie dzieje, to jest już nieaktualny? X: W tej chwili to wszystko trochę wyhamowało Y: Mhm X: Natomiast y ... ja ma grupę ludzi, to nie jest duża grupa ludzi, bo nas jest troje Y: Mhm X: Którzy mają, tworzą, wiadomo, prawo i tak dalej, ale przede wszystkim mają ogromną wiedzę na temat tego, co będzie w przyszłości, czyli prywatyzacja jednostek organizacyjnych służby zdrowia X: Mhm X: Będzie racjonalizacja sieci szpitali, będą samorządy zbywały majątki trwałe, czyli będą i sprzedawać i przekształcać szpitale w spółki prawa handlowego Y: Mhm X: No wiadomo, że będzie medycyna prywatna, będą szpitale prywatne. Od czego sie będzie zaczynał? Od tego, że trzeba będzie stanąć do przetargu i kupić szpital Y: No dobra, a gdzie tu jest dla mnie interes? Ja zawsze musz od od końca, że tak powiem, gdzie zarabiam? X: Gdzie zarabiasz? Y: I jak zarabiam? X: Po pierwsze, są budynki, przychodnie Y: Mhm X: W centrum miasta Y: No no, ale to jakaś wycena będzie przecież zrobiona X: No, będzie robiona Y: To nie pójdzie, nie pójdzie za jakieś śmieszne, bagatelne X: Mhm no różnie to bywa, tego jeszcze nie umiemy określić, jeszcze ustawa nie podpisana, aczkolwiek, jak to ruszy to będą ci mieli farta, którzy pierwsi będą wiedzieć Y: Mhm X: I dlatego (treść niezrozumiała) to nie chodzi o to aby zła przychodnia i stary budynek Y: Mhm X: Do zagospodarowania tylko chodzi, przede wszystkim o ziemię prawda? Y: Mhm mhm X: Ale tak, jak na przykład u mnie, na zachodzie są y... szpitale, sanatoria w pięknych obiektach, również zabytkowych, które będą przekształcone na domy wczasowe, na zakłady opieki długoterminowej Y: To dla mnie jasna sprawa, jeżeli będzie dobra wycena, no to wiadomo, nie ma o czym mówić. A co dalej? X: Moja grupa chce się przede wszystkim to co ja mówię do nich, a oni mnie słuchają. Nas interesuje Warszawa Y: Mhm, mhm X: Duże miasta, potem po prostu Y: Ale ja rozumiem, że sprzedaż będzie y... obwarowana przepisami związanymi z tym, że w dalszym ciągu w tych budynkach należeć będzie mhm, trzeba będzie prowadzić działalność związaną ze służbą X: Niekoniecznie Y: Niekoniecznie? X: Nie niekoniecznie, najpierw będzie dochodziło do likwidacji Y: Mhm aaa X: Do przekształcenia, a później do zbycia Y: Aha X: Natomiast, jeżeli będzie y..., na przykład, ze szpitala czy przychodni tworzona spółka prawa handlowego, to przejmujesz i budynek i strukturę i ludzi Y: No dobrze... X: Uwierz mi, że Y: ...ale to mówimy teraz o gołych przepisach, które będą regulowały coś takiego, natomiast gdzie wcisnąć nas, jak wcisnąć nas? X: No, wy byście byli właścicielami Y: No przy... no właśnie X: Właścicielami szpitala, przychodni i tak dalej Y: No, ja to rozumiem, dlatego się pytam ja to zrobić? X: No to od tego będziemy my Y: Aha aha X: A co by powiedzieć, dzisiaj to tak mówię oczywiście ... Y: Jasne X: ...ogólnikami, natomiast do tego typu spraw będzie pierwszy macher, frontmenka, partnerka z mojej grupy, a dzisiejsza (............) Y: Związanej ze służbą zdrowia, tak? X: Tak, lekarze Y: Aha aha X: Z tym, że maja ze sobą pracę jako ordynatorzy, dyrektorzy ZOZ-u, dzisiaj są parlamentarzystami Y: Mhm X: I jeżeli pojawia się naprawdę, to nie jest (treść niezrozumiała) ale coś na czym można zrobić biznes, no to dlaczego nie. My mamy jedne możliwości, wy macie drugie możliwości Y: Mhy X: Będzie oferta, będzie propozycja, będzie wprowadzenie, porozmawiamy o tym, co być może będzie w przyszłości, zaproszę was, pogadacie, oni powiedzą co można, jaki biznes, a wy określicie czy to ... Y: Jasne, mhy X: ... jest fajne czy nie X: No ale wiesz Y: Świetnie X: Jest taki, dla przykładu, szpital górniczy, na przykład, przy KGHM-ie, ja już dzisiaj wiem, że ten szpital będzie prywatyzowany, świetne wyposażenie kardiologiczne, świetny zespól lekarzy Y: Mhm X: To jest zakład pracy, funkcjonuje to jest na lata (treść niezrozumiała) Y: Mh, mh, mh X: Natomiast jak to zrobić, to wszyscy czekają na ustawę Y: Mhm X: A ustawa miała być w sierpniu, ale Religa jej nie wprowadził, no bo wiadomo co sie w parlamencie dzieje Y: Mhm X: Natomiast w momencie, kiedy ruszy nowy parlament, on ruszy od grudnia podejrzewam, że przez pierwsze pół roku, gdzieś koło maja, czerwca, można spodziewać się, że machina ruszy Y: Mhm X: Biznes na służbie zdrowia będzie robiony Odpowiedz Link Zgłoś
remez2 Re: TUSK otrzymal nagrodę, ha ha ha 16.10.07, 16:04 Jedno jest pewne. Przedrostek w swoim nicku zastosowałeś bezprawnie. Odpowiedz Link Zgłoś
ferby26 Wczoraj w TerazMy - Kaczyński znów się ośmieszył 16.10.07, 16:04 Kretynizm totalny - było to oczywiste Odpowiedz Link Zgłoś
chimolek Re: WAG THE DOG 16.10.07, 16:06 www.filmweb.pl/Fakty+i+akty+1997+opisy,FilmDescriptions,id=48 Odpowiedz Link Zgłoś
miranda333 Re: WAG THE DOG 16.10.07, 17:23 Zamienimy kraj na Rosję Putina.,gdzie tylko ptaki beda nas wysyłać,u nas Syberii nie ma.Zbuduja PiSowcy nam nowe więzienia,zamiast mieszkań.? Odpowiedz Link Zgłoś
milo_1 No i co __z ___ tego_____....... 16.10.07, 16:06 Kaczmarka,Nykla,Kornatowskiego "wsadziliście" na stanowiska w jednym tylko celu,aby rozpracować "UKŁAD",którym jak się okazuje WY JESTEŚCIE........MORDY WY NASZE >>>>>>>>> A póki co...... ______________________________ LUMPENINTELIGENCIE,"CIEMNY LUDU",WYKSZTAŁCIUCHU, BURA SUKO, KAMASZU, ŁŻE ELITO,DZIADU, MAŁPO W CZERWONYM,"ZOMOWCU" z SOLIDARNOŚCI..... 21 października 2007 ruszcie dupska i jazda do URN aby zmieść demokratycznie....KACZY TOTALITARYZM ....niech Europa i cały Świat zobaczy jak można w sposób bezbolesny zlikwidować szatańską SEKTĘ RYDZOLA wspieranego przez antysemitę KOBYLAŃSKIEGO z politycznym zapleczem tej sekty jakim jest PiS z DORNOWATYMI KACZORAMI na czele..... BO JAK NIE PÓJDZIESZ DO URNY ,TO WYBIERZE ZA CIEBIE MOHEROWY NARÓD DURNY........ __________________________________ A PiSowskie "MORDY MOJE" ,pamiętajcie...co powiedział SENEKA..... ...Dość jednej chwili na to,by wprost z tronu znaleźć się na kolanach u cudzych stóp.Musisz pamiętać,że wszelki los jest zmienny i że cokolwiek się zdarza komu innemu,może się i tobie przydarzyć Odpowiedz Link Zgłoś
herr_wolf Zdechniesz pod szpitalem 16.10.07, 16:08 Ty albo twój tato,mama albo dzieci jeśli masz, bo nie będzie Cię stać na prywatny szpital - teraz już wiesz "co z tego" ? Odpowiedz Link Zgłoś
krzynia.c Re:A Ciebie kto niby wyleczy? Kaczyński ? 16.10.07, 17:04 Chyba ze złudzeń,przyjacielu.Dziś jak nie dasz to cię nie leczą,jak za komuny. Odpowiedz Link Zgłoś
miron14 Złodziejski jest system i głosuje dlatego na UPR 16.10.07, 16:07 drodzy panstwo , nie widzicie iz złodziejski jest system? trzeba zlikwidowac koryto, a nie łapać świnie wyjadające kartofle z niego kupione za nasze podatki nie jest istotne czy rzadzi SLD czy PiS czy PO system okradania nas z 70% naszych ciężko zapracowanych pieniedzy zostyanie by to zmienić by wyzwolić sie z tej nowej formy pańszczyzny trzeba głosowac na UPR! Odpowiedz Link Zgłoś
bluter Skąd wiedzieli 16.10.07, 16:08 Czy zauważyliście że CBA wiedziało na której ławce usiądą- mieli tam przygotowanych parę kamer. Drugie co zauważyłem że Sawicka dwa razy patrzyła w kierunku kamery, raz w bok co można tłumaczyć kimś siedzącym na ławce obok a drugi raz za siebie ale tam były tylko krzaki i ukryta kamera. Interesujące są także słowa Sawickiej, można z nich wywnioskować że ma także dojścia do obecnie rządzących Co miała na myśli gdy mówiła o Relidze i prywatyzacji, że przeszkodziły wybory- czyżby Religa planował prywatyzację służby zdrowia i gdyby nie wybory to już by zaczęto to robić. Odpowiedz Link Zgłoś
chimolek Re: Skąd wiedzieli 16.10.07, 16:12 tez mam wrazenie ze to jakas afera grubymi nicmi szyta Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Kto tu robi z Nas wariatow? 16.10.07, 16:12 Co ma Poslanka do sprzedazy dzialek? Na filmiku jest mowa o regulaminie; jakim, do cholery, regulaminie? Z nagran nie wynika wymaganie lapowki, a w dodatku nie wiemy za co. Ten material jest nieco "niepewny". Prosze zwrocic uwage, na conajmniej trzykrotne skierowanie spojrzenia Sawickiej prosto w obiektyw i bardzo wyrazne pokazanie twarzy . Czyzby kamery byly widoczne, a ona o tym wiedziala? Zabawa z kwiatami bukietu po odejsciu "amanta/biznesmena/ubeka", tez wyglada, jak kiczowaty scenariusz dla pan z magla. Ustawienie czterech kamer w tak przypadkowym miejscu, jaka byla jedna z setek lawek w parku moze nasuwac podejrzenie wyborczego spotu PiS. Nie byly pokazane pieniadze, chociaz ubek sugerowal policzenie. Po jego odejsciu, ta pani nawet nie zajrzala do czarnej, papierowej torebki z "prezentem". Pokazcie mi kobiete, ktora nawet nie zerknie na "swoje" 50 tysiecy zlotych! Zaznaczam, ze pisze to, jako "zimny zawodowiec i analityk", a nie zwolennik opcji polityczno- wyborczych. Odpowiedz Link Zgłoś
golebiarz Re: TUSK otrzymal nagrodę, ha ha ha 16.10.07, 16:12 Boshe, ale ty pierd... Dwudziestego piątego października 1946 roku w ferworze filozoficznej dyskusji w Klubie Etyki na uniwersytecie w Cambridge Ludwig Wittgenstein zamierzył się pogrzebaczem na Karla Raimunda Poppera... A zatem pogrzebacz może służyć różnym celom, niekoniecznie pozytywnym. Domyślam się jednak, że tobie chodzi o niepoprawne użycie słowa "grabarz", ale skąd wiesz czy Tusk nie chciał użyć słowa "pogrzebacz" jako narzędzia "chaosu"? Wiem, ty wiesz i już! A zapomniałem: WY towarzyszu wiecie! Odpowiedz Link Zgłoś
qc Burmistrz Helu sie doigral 16.10.07, 16:15 za czesto narzekal ze pewien jegomosc, czesty gosc w sasiedniej Juracie (umownie uwazany za prezydenta) olewa lokalna spolecznosc Helu. Biedak zaluje chyba teraz ze zabiegal o ta znajomosc. Odpowiedz Link Zgłoś
golebiarz Re: co Tusk o Polsce mysli 16.10.07, 16:20 Prymitywną? Płytką? Ty popaprańcu, ja codziennie mam takie uczucia, a mimo to kocham Polskę, bo to jedyna ojczyzna jaką mam, ale krytyczny nigdy nie przestanę być. Skąd w tobie tyle "przeciętnej inteligencji" ????? Podziwiam Ciebie, bo NIE stosujesz się do powiedzenia: lepiej się nie odzywać, niż powiedzieć coś i ukazać że jesteś idiotą! Acha, zmień nick nie pasuje do ciebie!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
langston Re: co Tusk o Polsce mysli 16.10.07, 16:44 nazywasz to krytyka ? To jest zwyczajne plucie czlowieka luzno z Polska zwiazanego. Odpowiedz Link Zgłoś
ashruc PISda kontratakuje wykorzystujac sluzby specjalne. 16.10.07, 16:21 ...... Odpowiedz Link Zgłoś
jama314 Mordo ty moja by PO żyło się lepiej... 16.10.07, 16:23 Wstyd PO i ciszej nad tą trumną, po prostu... Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: Mordo ty moja by PO żyło się lepiej... 16.10.07, 16:37 jama314 napisał: > Wstyd PO i ciszej nad tą trumną, po prostu... ================================================ Masz na mysli oczywiscie PiS. Bo ten spot wyborczy z Sawicka, jest prawdziwym gwozdziem do trumny detych prowokacji kwaczystow. Przegieli pale tanim scenariuszem, panienka "z przeszloscia" w roli glownej i eksponowaniem roli PO w lokalnej, niezbyt jasnej i przejrzystej sprawie. Odpowiedz Link Zgłoś
juknier Szef CBA ujawnia dowody w sprawie korupcyjnej p.. 16.10.07, 16:29 Ta histeria PiS związana z prywatyzacją szpitali to zwykła ściema adresowana do swojego elektoratu. Tak naprawdę najlepiej działa prywatna służba zdrowia. Zauważcie, że prywatny nie oznacza płatny. Leczenie i tak będzie finansowane przez obywateli za pośrednictwem składek zdrowotnych. Pieniądze te trafiają dzisiaj do źle zarządzanych szpitali. Te same pieniądze trafią do szpitala prywatnego, który zrobi wszystko, żeby sprawnie obsłużyć klienta, czyli pacjenta. Jak każda prywatna firma zadba o to, żeby wypaść jak najlepiej na tle konkurencji. Oznacza to w tym wypadku, że zaoferuje jak najlepszą opiekę po ustalonej z NFZ cenie usług. Nie będzie jak w reklamówce PiS odmawiał opieki, bo to oznaczać będzie odejście pacjenta (klienta) do konkurencji i utratę dochodu. Jak przeanalizuje się to wszystko na chłodno bez emocji widać same zalety takiego rozwiązania. Proszę spojrzeć na przychodnie i lekarzy POZ. Przecież to są instytucje prywatne, a zależy im na każdym pacjencie, kolejek brak, w środku czysto, obsługa miła, same zalety. Alternatywą jest państwowa (czytaj niewydolna) służba zdrowia z gwarantowanym koszykiem świadczeń i współpłaceniem za usługi medyczne. Ciekawostką jest, że to nieokreślone współpłacenie nie przeraża wyborców PiS, natomiast panikują na myśl o sprawnie działającej instytucji prywatnej. Prywatna służba zdrowia to również brak łapówek dla lekarzy. Czy słyszeliście kiedyś o łapówkach dla szewca, dentysty, weterynarza, krawca itp. Odpowiedz Link Zgłoś
herr_wolf PO : "Wasze ulice - nasze szpitale" 16.10.07, 16:30 Znowu chcą sie uwłaszczyć na majątku Polaków, rodacy nie dajcie się okraść farbowanym lisom,głosować na PO to jak wpuścić złodzieja do domu i wyjechać na Jamajkę. Odpowiedz Link Zgłoś
herr_wolf PO chce się uwłaszczyć na majątku Polaków 16.10.07, 16:35 Ludzie nie głosujcie na PO bo będziecie płakać jak wam ktoś z rodziny zachoruje ... PO ani mru mru nie wspomniała że chce prywatyzować szpitale, bo chcą oszukać Polaków i uwłaszczyć się na ich majątku. "Sawicka o przekształcaniu szpitali w spółki Posłanka Beata Sawicka mówiła w podsłuchanej rozmowie z oficerem CBA: "jest nas troje, którzy tworzą prawo", "będziemy przekształcać szpitale w spółki prawa handlowego". Dodała także, że przy wejściu nowego prawa umożliwiającego taką prywatyzację, "ci będą mieli fart, którzy pierwsi będą wiedzieć". - Biznes na służbie zdrowia będzie robiony - mówiła w tej rozmowie." Odpowiedz Link Zgłoś
juknier Re: PO chce się uwłaszczyć na majątku Polaków 16.10.07, 16:46 No i co z tego, że mówiła o spółkach. Taka jest forma działalności gospodarczej. Nie sądzisz chyba, że szpital będzie działał na zasadzie działalności gospodarczej pojedynczej osoby. Nie wiem czy wiesz, że spółka (np. akcyjna, jawna, cywilna, z o.o.) to niekoniecznie spółka osób fizycznych. Spółka to podmiot gospodarczy, którego udziałowcy wnoszą udziały i prowadzą działalność gospodarczą. W związku z tym, że obecnie właścicielami szpitali są samorządy (a nie państwo) to byłyby prawdopodobnie spółki z udziałem samorządu (wnoszą szpital jako udzaił w spółce), pracowników i oczywiście kogoś, kto da kapitał i potrafi prowadzić interesy. Odpowiedz Link Zgłoś
herr_wolf Re: PO chce się uwłaszczyć na majątku Polaków 16.10.07, 16:49 Rzeczywiście jej wypowiedź wzbudza moje zaufanie...na pewno wszystko zostanie przeprowadzone rzetelnie i uczciwie.A te 100tys. to pewnie dla biednych dzieci wzięła.A jak mówiła o kręceniu lodów to pewnie tylko w sensie erotycznym. Posłanka Beata Sawicka mówiła w podsłuchanej rozmowie z oficerem CBA: "jest nas troje, którzy tworzą prawo", "będziemy przekształcać szpitale w spółki prawa handlowego". Dodała także, że przy wejściu nowego prawa umożliwiającego taką prywatyzację, "ci będą mieli fart, którzy pierwsi będą wiedzieć". - Biznes na służbie zdrowia będzie robiony - mówiła w tej rozmowie. Odpowiedz Link Zgłoś
juknier Re: PO chce się uwłaszczyć na majątku Polaków 16.10.07, 16:53 Problem polega na tym, że Sawicka została wyrzucona natychmiast z PO i zrezygnowała z kandydowania w wyborach. To właściwe załatwienie sprawy. Koniec i kropka. Teraz to już tylko sprawa dla sądu. Lody to będzie mogła kręcić tylko klawiszom. To, że poseł PiS Tomasz Markowski wyłudził od nas 160000 zł, nie oznacza, że każdy członek PiS to złodziej i oszust. Taka sama jest sprawa z Sawicką. Odpowiedz Link Zgłoś
herr_wolf Re: PO chce się uwłaszczyć na majątku Polaków 16.10.07, 17:08 Wyrzucili jedną Sawicką ale jej cała "grupa" została. Odpowiedz Link Zgłoś
juknier Re: PO chce się uwłaszczyć na majątku Polaków 16.10.07, 17:12 A Markowskiego nie wyrzucili. Co do grupy to możesz podać jakieś nazwiska? Odpowiedz Link Zgłoś
szasza7 Szef CBA może pakować manatki i wybierać się 16.10.07, 16:35 na "zieloną trawkę".Takiego "dyspozycyjnego"nowy rząd po wyborach nie zechce.Niech idzie za lokaja do Kaczora tak jak teraz lokajami takimi są Joachim Dziki i Putra Ściekowy.Kaczory bekną za używanie CBA do kampanii wyborczej.Przecież Kamiński swoje"rewelacje" mógł bez żadnej szkody ujawnić za tydzień/po wyborach/.Chcą wcisnąć kit Obywatelowi Ciemniakowi.To dla pisuarów normalka,dlatego odsuwamy ich od koryta. Odpowiedz Link Zgłoś
mirmat1 Medialny Front Obrony Korupcji 16.10.07, 16:39 Byloby to zabawne gdyby nie tak smutne. Wyglada, ze wyjcy Lisa, ktorych Tusk najal by zagluszali Premiera Kaczynskiego w czasie "debaty" przemienili sie w "dziennikarzy" i zagluszaja na antenie TVN-WSI, przedstawicieli CBA za ujawnienie prawdy o korupcji w Platformie. Na atak Komorowskiego, Niesiola, Grasia czy Tuska na sily walczace z korupcja oczywiscie nikt nie ma prawa odpowiedziec. Goebelsowskie klamstwa Platformy o securite, stasi i inne wulgaryzmy NIE WOLNO skonfrontowac z PRAWDA. Teraz wiadomo dlaczego Tuskowaci protestowali kiedy PiS walczyl z korupcja w wlasnych szeregach. Tolerowanie korupcji u siebie dawalo zielone swiatlo do o wiele wiekszej korupcji u POstKomuchow. Nigdy nie jest za pozno by uswiadomic Polakom ochyde Frontu Obrony Korupcji Odpowiedz Link Zgłoś
ajs-on-line Re: Medialny Front Obrony Korupcji 16.10.07, 17:50 Koniec Formacji Oszalałych Kauzyperdów już jest bliski. Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: uczciwy donald 16.10.07, 16:45 ========================================= Widac, ze PiS uruchomil rezerwy finansowe za literowki na forach. >wiseman< to kolejna odmiana >wroclawjacek<. Piszacy bez ladu i skladu, ale zeby tylko narzygac. Czy na to placimy podati? Odpowiedz Link Zgłoś
juknier Re: uczciwy donald 16.10.07, 16:48 herr_wolf to też pewnie sztabowiec PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
ajs-on-line Re: uczciwy donald 16.10.07, 17:46 juknier napisała: > herr_wolf to też pewnie sztabowiec PiS. > Na forum jest pełna mobilizacja nomenklatury PIS - wiadomo o co chodzi- stołki. Moim zdaniem nie znajdują tu odbiorców swojej propagandy, rodem z "Notatnika Agitatora" (przełom lat 40 - 50),więc ich trud jest daremny. Odpowiedz Link Zgłoś
viscaelbarsa Normalnie jak w Iranie. Facet powinien się cieszyć 16.10.07, 16:49 że mu głowy publicznie nie ścieli. Odpowiedz Link Zgłoś
s.szechter Re: a co za różnica 16.10.07, 17:45 ważne że zaistniałeś... może bez sensu ale zawsze Odpowiedz Link Zgłoś