Dodaj do ulubionych

Szef CBA ujawnia dowody w sprawie korupcyjnej p...

    • gocha63 Szef CBA ujawnia dowody w sprawie korupcyjnej p.. 16.10.07, 15:57
      Wiedziałam, że po przegranej debacie Kaczy kuper coś wymyśli aby
      tylko odzyskać stracene głosy - tylko czekałam co to będzie...Stać
      go tylko na coś takiego bo jest za głupi żeby wygrać wybory za
      pomocą uczciwej dyskusji. Żałosne...
      • zdr1 Re: Szef CBA ujawnia dowody w sprawie korupcyjnej 16.10.07, 17:25
        gocha63 napisała:

        > Wiedziałam, że po przegranej debacie Kaczy kuper coś wymyśli

        To raczej p. Sawicka i jej gtw cos wymyslila.


        > jest za głupi żeby wygrać wybory za pomocą uczciwej dyskusji.

        Przekrzykiwanie sie na demagogie z niewychowana PO-wska tluszcza nazywasz
        "uczciwa dyskusja"?
    • ferby26 Widzę tu zbiorowy orgazm PISsowców 16.10.07, 15:57
      biedacy - wy tylko tak na forum? szkoda
    • amoremio Szef CBA ujawnia dowody w sprawie korupcyjnej p.. 16.10.07, 15:58
      Czy na pol godziny przed wyborami
      policja zatrzyma na skrzyzowaniu Tuska
      i wlepi mu przed kamerami mandat
      za jazde.....na "czerwonym" swietle ?

      Korzystny moment podpada i smierdzi.....
    • qc Kiepski polow 16.10.07, 16:03
      zarzucono siec na cala lawice PO (na samoobrone byla wedka z
      przyneta) po wyciagnieciu sieci okazalo sie ze zlapala sie jedna
      szprotka zadnych grubych ryb.
      Ta jednostka lowcza powinna isc do przymusowej kasacji.
    • herr_wolf Zwolennicy PO będą się leczyć na Białorusi HA,HA 16.10.07, 16:03
      Bo na polskie szpitale nie będzie was stać,no ale grunt że PO zrobi na was "biznes".
      • ferby26 Białoruś będzie nad Wisłą więc z czego rżysz??? 16.10.07, 16:07
        jw
      • juknier Re: Zwolennicy PO będą się leczyć na Białorusi HA 16.10.07, 16:16
        Ta histeria PiS związana z prywatyzacją szpitali to zwykła ściema adresowana do
        swojego elektoratu. Tak naprawdę najlepiej działa prywatna służba zdrowia.
        Zauważcie, że prywatny nie oznacza płatny. Leczenie i tak będzie finansowane
        przez obywateli za pośrednictwem składek zdrowotnych. Pieniądze te trafiają
        dzisiaj do źle zarządzanych szpitali. Te same pieniądze trafią do szpitala
        prywatnego, który zrobi wszystko, żeby sprawnie obsłużyć klienta, czyli
        pacjenta. Jak każda prywatna firma zadba o to, żeby wypaść jak najlepiej na tle
        konkurencji. Oznacza to w tym wypadku, że zaoferuje jak najlepszą opiekę po
        ustalonej z NFZ cenie usług. Nie będzie jak w reklamówce PiS odmawiał opieki, bo
        to oznaczać będzie odejście pacjenta (klienta) do konkurencji i utratę dochodu.
        Jak przeanalizuje się to wszystko na chłodno bez emocji widać same zalety
        takiego rozwiązania. Proszę spojrzeć na przychodnie i lekarzy POZ. Przecież to
        są instytucje prywatne, a zależy im na każdym pacjencie, kolejek brak, w środku
        czysto, obsługa miła, same zalety.
        Alternatywą jest państwowa (czytaj niewydolna) służba zdrowia z gwarantowanym
        koszykiem świadczeń i współpłaceniem za usługi medyczne. Ciekawostką jest, że to
        nieokreślone współpłacenie nie przeraża wyborców PiS, natomiast panikują na myśl
        o sprawnie działającej instytucji prywatnej. Prywatna służba zdrowia to również
        brak łapówek dla lekarzy. Czy słyszeliście kiedyś o łapówkach dla szewca,
        dentysty, weterynarza, krawca itp.
        • herr_wolf Re: Zwolennicy PO będą się leczyć na Białorusi HA 16.10.07, 16:36
          Tak według ciebie ma wyglądać ta "reforma" ?

          Sawicka o przekształcaniu szpitali w spółki

          Posłanka Beata Sawicka mówiła w podsłuchanej rozmowie z oficerem CBA: "jest nas troje, którzy tworzą prawo", "będziemy przekształcać szpitale w spółki prawa handlowego".

          Dodała także, że przy wejściu nowego prawa umożliwiającego taką prywatyzację, "ci będą mieli fart, którzy pierwsi będą wiedzieć". - Biznes na służbie zdrowia będzie robiony - mówiła w tej rozmowie.
          • juknier Re: Zwolennicy PO będą się leczyć na Białorusi HA 16.10.07, 16:43
            No i co z tego, że mówiła o spółkach. Taka jest forma działalności gospodarczej.
            Nie sądzisz chyba, że szpital będzie działał na zasadzie działalności
            gospodarczej pojedynczej osoby. Nie wiem czy wiesz, że spółka (np. akcyjna,
            jawna, cywilna, z o.o.) to niekoniecznie spółka osób fizycznych. Spółka to
            podmiot gospodarczy, którego udziałowcy wnoszą udziały i prowadzą działalność
            gospodarczą. W związku z tym, że obecnie właścicielami szpitali są samorządy (a
            nie państwo) to byłyby prawdopodobnie spółki z udziałem samorządu (wnoszą
            szpital jako udzaił w spółce), pracowników i oczywiście kogoś, kto da kapitał i
            potrafi prowadzić interesy.
            • male.conieco Re: Zwolennicy PO będą się leczyć na Białorusi HA 16.10.07, 17:04
              10% jednostek miało by 10% udział samorządów.
              Skok na bank centralny to pikuś przy skoku na służbę zdrowia.
        • ajs-on-line Re: Zwolennicy PO będą się leczyć na Białorusi HA 16.10.07, 17:12
          To mi przypomina awanturę o stołowkę przyzakładową przed 15- tu
          laty w fabryce, w której wówczas pracowałem.
          Zakład pracy dopłacał jakieś pieniądze do posiłków, a po ustrojowych
          przemianach chciał się pozbyć tej stołówki, jak i innych tego
          rodzaju przybudówek, jak ośrodki wczasowe itp. Pracownicy,
          oczywiście, byli przeciw. Po długich pertraktacjach i obietnicach
          podwyżek, związki zaw. zgodziły się na sprzedaż stołówki. Dzisiaj w
          tym miejscu funkcjonuje jadłodajnia, gdzie można zjeść smacznie i
          tanio w schludnym wnętrzu. Chyba już nikt nie wyobraża sobie
          sytuacji,że zakład pracy dopłaca nam do wyżywienia. Fabryka ma nam
          płacić za naszą pracę, a co my zrobimy z tymi pieniędzmi to już
          nasza sprawa.
          A co do szpitali, to widać u zwolenników PIS tęsknotę za
          socjalizmem, bo nie dopuszczam myśli, że jest to perfidna gra
          wyborcza.
          • miranda333 Re: Zwolennicy PO będą się leczyć na Białorusi HA 16.10.07, 17:20
            Taaak,lepiej pompować forsę w złodziejskie szpitale-molochy,niz
            leczyc skuteczie ludzi w małych,prywatnych klinikach.Przecież
            ubezpieczonym Skarbówka zwraca kasę za leczenie w prywatnych
            szpitalach.Tak,jak na zachodzie.
      • miranda333 Re: Zwolennicy PO będą się leczyć na Białorusi HA 16.10.07, 17:16
        WIDZIAŁEŚ PRYWATĄ KLIIKĘ,KTÓRA SPLAJTOWAŁA? a iby państwowe,pompują
        w swoje molochy asze pieniądze z nędznym skutkiem,Ja za prywatyzacją
        sluby zdrowia.I głosuję na mądrych!
        • herr_wolf Ukradli fabryki - zostały jeszcze szpitale 16.10.07, 17:34
          X: kobieta

          Y: funkcjonariusz

          Y: Dobra Beata, powiedz mi teraz, jak wygląda ta sprawa y... Bo Z mi mówił, że rysuje się jakaś szansa na temat związany ze służbą zdrowia

          X: Tak

          Y: Ale on jest aktualny? Czy, czy w związku z tym co sie dzieje, to jest już nieaktualny?

          X: W tej chwili to wszystko trochę wyhamowało

          Y: Mhm

          X: Natomiast y ... ja ma grupę ludzi, to nie jest duża grupa ludzi, bo nas jest troje

          Y: Mhm

          X: Którzy mają, tworzą, wiadomo, prawo i tak dalej, ale przede wszystkim mają ogromną wiedzę na temat tego, co będzie w przyszłości, czyli prywatyzacja jednostek organizacyjnych służby zdrowia

          X: Mhm

          X: Będzie racjonalizacja sieci szpitali, będą samorządy zbywały majątki trwałe, czyli będą i sprzedawać i przekształcać szpitale w spółki prawa handlowego

          Y: Mhm

          X: No wiadomo, że będzie medycyna prywatna, będą szpitale prywatne. Od czego sie będzie zaczynał? Od tego, że trzeba będzie stanąć do przetargu i kupić szpital

          Y: No dobra, a gdzie tu jest dla mnie interes? Ja zawsze musz od od końca, że tak powiem, gdzie zarabiam?

          X: Gdzie zarabiasz?

          Y: I jak zarabiam?

          X: Po pierwsze, są budynki, przychodnie

          Y: Mhm

          X: W centrum miasta

          Y: No no, ale to jakaś wycena będzie przecież zrobiona

          X: No, będzie robiona

          Y: To nie pójdzie, nie pójdzie za jakieś śmieszne, bagatelne

          X: Mhm no różnie to bywa, tego jeszcze nie umiemy określić, jeszcze ustawa nie podpisana, aczkolwiek, jak to ruszy to będą ci mieli farta, którzy pierwsi będą wiedzieć

          Y: Mhm

          X: I dlatego (treść niezrozumiała) to nie chodzi o to aby zła przychodnia i stary budynek

          Y: Mhm

          X: Do zagospodarowania tylko chodzi, przede wszystkim o ziemię prawda?

          Y: Mhm mhm

          X: Ale tak, jak na przykład u mnie, na zachodzie są y... szpitale, sanatoria w pięknych obiektach, również zabytkowych, które będą przekształcone na domy wczasowe, na zakłady opieki długoterminowej

          Y: To dla mnie jasna sprawa, jeżeli będzie dobra wycena, no to wiadomo, nie ma o czym mówić. A co dalej?

          X: Moja grupa chce się przede wszystkim to co ja mówię do nich, a oni mnie słuchają. Nas interesuje Warszawa

          Y: Mhm, mhm

          X: Duże miasta, potem po prostu

          Y: Ale ja rozumiem, że sprzedaż będzie y... obwarowana przepisami związanymi z tym, że w dalszym ciągu w tych budynkach należeć będzie mhm, trzeba będzie prowadzić działalność związaną ze służbą

          X: Niekoniecznie

          Y: Niekoniecznie?

          X: Nie niekoniecznie, najpierw będzie dochodziło do likwidacji

          Y: Mhm aaa

          X: Do przekształcenia, a później do zbycia

          Y: Aha

          X: Natomiast, jeżeli będzie y..., na przykład, ze szpitala czy przychodni tworzona spółka prawa handlowego, to przejmujesz i budynek i strukturę i ludzi

          Y: No dobrze...

          X: Uwierz mi, że

          Y: ...ale to mówimy teraz o gołych przepisach, które będą regulowały coś takiego, natomiast gdzie wcisnąć nas, jak wcisnąć nas?

          X: No, wy byście byli właścicielami

          Y: No przy... no właśnie

          X: Właścicielami szpitala, przychodni i tak dalej

          Y: No, ja to rozumiem, dlatego się pytam ja to zrobić?

          X: No to od tego będziemy my

          Y: Aha aha

          X: A co by powiedzieć, dzisiaj to tak mówię oczywiście ...

          Y: Jasne

          X: ...ogólnikami, natomiast do tego typu spraw będzie pierwszy macher, frontmenka, partnerka z mojej grupy, a dzisiejsza (............)

          Y: Związanej ze służbą zdrowia, tak?

          X: Tak, lekarze

          Y: Aha aha

          X: Z tym, że maja ze sobą pracę jako ordynatorzy, dyrektorzy ZOZ-u, dzisiaj są parlamentarzystami

          Y: Mhm

          X: I jeżeli pojawia się naprawdę, to nie jest (treść niezrozumiała) ale coś na czym można zrobić biznes, no to dlaczego nie. My mamy jedne możliwości, wy macie drugie możliwości

          Y: Mhy

          X: Będzie oferta, będzie propozycja, będzie wprowadzenie, porozmawiamy o tym, co być może będzie w przyszłości, zaproszę was, pogadacie, oni powiedzą co można, jaki biznes, a wy określicie czy to ...

          Y: Jasne, mhy

          X: ... jest fajne czy nie

          X: No ale wiesz

          Y: Świetnie

          X: Jest taki, dla przykładu, szpital górniczy, na przykład, przy KGHM-ie, ja już dzisiaj wiem, że ten szpital będzie prywatyzowany, świetne wyposażenie kardiologiczne, świetny zespól lekarzy

          Y: Mhm

          X: To jest zakład pracy, funkcjonuje to jest na lata (treść niezrozumiała)

          Y: Mh, mh, mh

          X: Natomiast jak to zrobić, to wszyscy czekają na ustawę

          Y: Mhm

          X: A ustawa miała być w sierpniu, ale Religa jej nie wprowadził, no bo wiadomo co sie w parlamencie dzieje

          Y: Mhm

          X: Natomiast w momencie, kiedy ruszy nowy parlament, on ruszy od grudnia podejrzewam, że przez pierwsze pół roku, gdzieś koło maja, czerwca, można spodziewać się, że machina ruszy

          Y: Mhm

          X: Biznes na służbie zdrowia będzie robiony
    • remez2 Re: TUSK otrzymal nagrodę, ha ha ha 16.10.07, 16:04
      Jedno jest pewne. Przedrostek w swoim nicku zastosowałeś bezprawnie.
    • ferby26 Wczoraj w TerazMy - Kaczyński znów się ośmieszył 16.10.07, 16:04
      Kretynizm totalny - było to oczywiste
    • chimolek WAG THE DOG 16.10.07, 16:04
      • chimolek Re: WAG THE DOG 16.10.07, 16:06
        www.filmweb.pl/Fakty+i+akty+1997+opisy,FilmDescriptions,id=48
      • miranda333 Re: WAG THE DOG 16.10.07, 17:23
        Zamienimy kraj na Rosję Putina.,gdzie tylko ptaki beda nas wysyłać,u
        nas Syberii nie ma.Zbuduja PiSowcy nam nowe więzienia,zamiast
        mieszkań.?
    • milo_1 No i co __z ___ tego_____....... 16.10.07, 16:06
      Kaczmarka,Nykla,Kornatowskiego "wsadziliście" na stanowiska w jednym tylko
      celu,aby rozpracować "UKŁAD",którym jak się okazuje WY JESTEŚCIE........MORDY WY
      NASZE >>>>>>>>>
      A póki co......

      ______________________________

      LUMPENINTELIGENCIE,"CIEMNY LUDU",WYKSZTAŁCIUCHU, BURA SUKO, KAMASZU, ŁŻE
      ELITO,DZIADU, MAŁPO W CZERWONYM,"ZOMOWCU" z SOLIDARNOŚCI.....
      21 października 2007 ruszcie dupska i jazda do URN aby zmieść
      demokratycznie....KACZY TOTALITARYZM ....niech Europa i cały Świat zobaczy jak
      można w sposób bezbolesny zlikwidować szatańską SEKTĘ RYDZOLA wspieranego przez
      antysemitę KOBYLAŃSKIEGO z politycznym zapleczem tej sekty jakim jest PiS z
      DORNOWATYMI KACZORAMI na czele.....

      BO JAK NIE PÓJDZIESZ DO URNY ,TO WYBIERZE ZA CIEBIE MOHEROWY NARÓD DURNY........

      __________________________________

      A PiSowskie "MORDY MOJE" ,pamiętajcie...co powiedział SENEKA.....

      ...Dość jednej chwili na to,by wprost z tronu znaleźć się na kolanach u cudzych
      stóp.Musisz pamiętać,że wszelki los jest zmienny i że cokolwiek się zdarza komu
      innemu,może się i tobie przydarzyć

      • herr_wolf Zdechniesz pod szpitalem 16.10.07, 16:08
        Ty albo twój tato,mama albo dzieci jeśli masz, bo nie będzie Cię stać na prywatny szpital - teraz już wiesz "co z tego" ?
        • krzynia.c Re:A Ciebie kto niby wyleczy? Kaczyński ? 16.10.07, 17:04
          Chyba ze złudzeń,przyjacielu.Dziś jak nie dasz to cię nie leczą,jak
          za komuny.
    • miron14 Złodziejski jest system i głosuje dlatego na UPR 16.10.07, 16:07
      drodzy panstwo , nie widzicie iz złodziejski jest system? trzeba
      zlikwidowac koryto, a nie łapać świnie wyjadające kartofle z niego
      kupione za nasze podatki nie jest istotne czy rzadzi SLD czy PiS czy
      PO system okradania nas z 70% naszych ciężko zapracowanych pieniedzy
      zostyanie by to zmienić by wyzwolić sie z tej nowej formy
      pańszczyzny trzeba głosowac na UPR!
    • bluter Skąd wiedzieli 16.10.07, 16:08
      Czy zauważyliście że CBA wiedziało na której ławce usiądą- mieli tam
      przygotowanych parę kamer.
      Drugie co zauważyłem że Sawicka dwa razy patrzyła w kierunku kamery,
      raz w bok co można tłumaczyć kimś siedzącym na ławce obok a drugi
      raz za siebie ale tam były tylko krzaki i ukryta kamera.
      Interesujące są także słowa Sawickiej, można z nich wywnioskować że
      ma także dojścia do obecnie rządzących
      Co miała na myśli gdy mówiła o Relidze i prywatyzacji, że
      przeszkodziły wybory- czyżby Religa planował prywatyzację służby
      zdrowia i gdyby nie wybory to już by zaczęto to robić.
      • chimolek Re: Skąd wiedzieli 16.10.07, 16:12
        tez mam wrazenie ze to jakas afera grubymi nicmi szyta
    • darkraj Kto tu robi z Nas wariatow? 16.10.07, 16:12
      Co ma Poslanka do sprzedazy dzialek?
      Na filmiku jest mowa o regulaminie; jakim, do cholery, regulaminie?
      Z nagran nie wynika wymaganie lapowki, a w dodatku nie wiemy za co.
      Ten material jest nieco "niepewny".
      Prosze zwrocic uwage, na conajmniej trzykrotne skierowanie
      spojrzenia Sawickiej prosto w obiektyw i bardzo wyrazne pokazanie
      twarzy .
      Czyzby kamery byly widoczne, a ona o tym wiedziala?
      Zabawa z kwiatami bukietu po odejsciu "amanta/biznesmena/ubeka", tez
      wyglada, jak kiczowaty scenariusz dla pan z magla.
      Ustawienie czterech kamer w tak przypadkowym miejscu, jaka byla
      jedna z setek lawek w parku moze nasuwac podejrzenie wyborczego
      spotu PiS.
      Nie byly pokazane pieniadze, chociaz ubek sugerowal policzenie.
      Po jego odejsciu, ta pani nawet nie zajrzala do czarnej, papierowej
      torebki z "prezentem".
      Pokazcie mi kobiete, ktora nawet nie zerknie na "swoje" 50 tysiecy
      zlotych!
      Zaznaczam, ze pisze to, jako "zimny zawodowiec i analityk", a nie
      zwolennik opcji polityczno- wyborczych.
    • golebiarz Re: TUSK otrzymal nagrodę, ha ha ha 16.10.07, 16:12
      Boshe, ale ty pierd... Dwudziestego piątego października 1946 roku w
      ferworze filozoficznej dyskusji w Klubie Etyki na uniwersytecie w
      Cambridge Ludwig Wittgenstein zamierzył się pogrzebaczem na Karla
      Raimunda Poppera... A zatem pogrzebacz może służyć różnym celom,
      niekoniecznie pozytywnym. Domyślam się jednak, że tobie chodzi o
      niepoprawne użycie słowa "grabarz", ale skąd wiesz czy Tusk nie
      chciał użyć słowa "pogrzebacz" jako narzędzia "chaosu"? Wiem, ty
      wiesz i już! A zapomniałem: WY towarzyszu wiecie!
    • qc Burmistrz Helu sie doigral 16.10.07, 16:15
      za czesto narzekal ze pewien jegomosc, czesty gosc w sasiedniej
      Juracie (umownie uwazany za prezydenta) olewa lokalna spolecznosc
      Helu.
      Biedak zaluje chyba teraz ze zabiegal o ta znajomosc.
    • golebiarz Re: co Tusk o Polsce mysli 16.10.07, 16:20
      Prymitywną? Płytką? Ty popaprańcu, ja codziennie mam takie uczucia,
      a mimo to kocham Polskę, bo to jedyna ojczyzna jaką mam, ale
      krytyczny nigdy nie przestanę być. Skąd w tobie tyle "przeciętnej
      inteligencji" ????? Podziwiam Ciebie, bo NIE stosujesz się do
      powiedzenia: lepiej się nie odzywać, niż powiedzieć coś i ukazać że
      jesteś idiotą! Acha, zmień nick nie pasuje do ciebie!!!!!
      • langston Re: co Tusk o Polsce mysli 16.10.07, 16:44
        nazywasz to krytyka ?
        To jest zwyczajne plucie czlowieka luzno z Polska zwiazanego.
    • ashruc PISda kontratakuje wykorzystujac sluzby specjalne. 16.10.07, 16:21
      ......
    • jama314 Mordo ty moja by PO żyło się lepiej... 16.10.07, 16:23
      Wstyd PO i ciszej nad tą trumną, po prostu...
      • darkraj Re: Mordo ty moja by PO żyło się lepiej... 16.10.07, 16:37
        jama314 napisał:

        > Wstyd PO i ciszej nad tą trumną, po prostu...
        ================================================ Masz na mysli
        oczywiscie PiS.
        Bo ten spot wyborczy z Sawicka, jest prawdziwym gwozdziem do trumny
        detych prowokacji kwaczystow.
        Przegieli pale tanim scenariuszem, panienka "z przeszloscia" w roli
        glownej i eksponowaniem roli PO w lokalnej, niezbyt jasnej i
        przejrzystej sprawie.
        • jama314 Oczywiście mordo ty moja... 16.10.07, 16:40
          jak bym śmiał inaczej...
    • juknier Szef CBA ujawnia dowody w sprawie korupcyjnej p.. 16.10.07, 16:29
      Ta histeria PiS związana z prywatyzacją szpitali to zwykła ściema adresowana do
      swojego elektoratu. Tak naprawdę najlepiej działa prywatna służba zdrowia.
      Zauważcie, że prywatny nie oznacza płatny. Leczenie i tak będzie finansowane
      przez obywateli za pośrednictwem składek zdrowotnych. Pieniądze te trafiają
      dzisiaj do źle zarządzanych szpitali. Te same pieniądze trafią do szpitala
      prywatnego, który zrobi wszystko, żeby sprawnie obsłużyć klienta, czyli
      pacjenta. Jak każda prywatna firma zadba o to, żeby wypaść jak najlepiej na tle
      konkurencji. Oznacza to w tym wypadku, że zaoferuje jak najlepszą opiekę po
      ustalonej z NFZ cenie usług. Nie będzie jak w reklamówce PiS odmawiał opieki, bo
      to oznaczać będzie odejście pacjenta (klienta) do konkurencji i utratę dochodu.
      Jak przeanalizuje się to wszystko na chłodno bez emocji widać same zalety
      takiego rozwiązania. Proszę spojrzeć na przychodnie i lekarzy POZ. Przecież to
      są instytucje prywatne, a zależy im na każdym pacjencie, kolejek brak, w środku
      czysto, obsługa miła, same zalety.
      Alternatywą jest państwowa (czytaj niewydolna) służba zdrowia z gwarantowanym
      koszykiem świadczeń i współpłaceniem za usługi medyczne. Ciekawostką jest, że to
      nieokreślone współpłacenie nie przeraża wyborców PiS, natomiast panikują na myśl
      o sprawnie działającej instytucji prywatnej. Prywatna służba zdrowia to również
      brak łapówek dla lekarzy. Czy słyszeliście kiedyś o łapówkach dla szewca,
      dentysty, weterynarza, krawca itp.
    • herr_wolf PO : "Wasze ulice - nasze szpitale" 16.10.07, 16:30
      Znowu chcą sie uwłaszczyć na majątku Polaków, rodacy nie dajcie się okraść farbowanym lisom,głosować na PO to jak wpuścić złodzieja do domu i wyjechać na Jamajkę.
    • herr_wolf PO chce się uwłaszczyć na majątku Polaków 16.10.07, 16:35
      Ludzie nie głosujcie na PO bo będziecie płakać jak wam ktoś z rodziny zachoruje ... PO ani mru mru nie wspomniała że chce prywatyzować szpitale, bo chcą oszukać Polaków i uwłaszczyć się na ich majątku.

      "Sawicka o przekształcaniu szpitali w spółki

      Posłanka Beata Sawicka mówiła w podsłuchanej rozmowie z oficerem CBA: "jest nas troje, którzy tworzą prawo", "będziemy przekształcać szpitale w spółki prawa handlowego".

      Dodała także, że przy wejściu nowego prawa umożliwiającego taką prywatyzację, "ci będą mieli fart, którzy pierwsi będą wiedzieć". - Biznes na służbie zdrowia będzie robiony - mówiła w tej rozmowie."
      • juknier Re: PO chce się uwłaszczyć na majątku Polaków 16.10.07, 16:46
        No i co z tego, że mówiła o spółkach. Taka jest forma działalności gospodarczej.
        Nie sądzisz chyba, że szpital będzie działał na zasadzie działalności
        gospodarczej pojedynczej osoby. Nie wiem czy wiesz, że spółka (np. akcyjna,
        jawna, cywilna, z o.o.) to niekoniecznie spółka osób fizycznych. Spółka to
        podmiot gospodarczy, którego udziałowcy wnoszą udziały i prowadzą działalność
        gospodarczą. W związku z tym, że obecnie właścicielami szpitali są samorządy (a
        nie państwo) to byłyby prawdopodobnie spółki z udziałem samorządu (wnoszą
        szpital jako udzaił w spółce), pracowników i oczywiście kogoś, kto da kapitał i
        potrafi prowadzić interesy.
        • herr_wolf Re: PO chce się uwłaszczyć na majątku Polaków 16.10.07, 16:49
          Rzeczywiście jej wypowiedź wzbudza moje zaufanie...na pewno wszystko zostanie przeprowadzone rzetelnie i uczciwie.A te 100tys. to pewnie dla biednych dzieci wzięła.A jak mówiła o kręceniu lodów to pewnie tylko w sensie erotycznym.

          Posłanka Beata Sawicka mówiła w podsłuchanej rozmowie z oficerem CBA: "jest nas troje, którzy tworzą prawo", "będziemy przekształcać szpitale w spółki prawa handlowego".
          Dodała także, że przy wejściu nowego prawa umożliwiającego taką prywatyzację, "ci będą mieli fart, którzy pierwsi będą wiedzieć". - Biznes na służbie zdrowia będzie robiony - mówiła w tej rozmowie.
          • juknier Re: PO chce się uwłaszczyć na majątku Polaków 16.10.07, 16:53
            Problem polega na tym, że Sawicka została wyrzucona natychmiast z PO i
            zrezygnowała z kandydowania w wyborach. To właściwe załatwienie sprawy. Koniec i
            kropka. Teraz to już tylko sprawa dla sądu. Lody to będzie mogła kręcić tylko
            klawiszom.

            To, że poseł PiS Tomasz Markowski wyłudził od nas 160000 zł, nie oznacza, że
            każdy członek PiS to złodziej i oszust. Taka sama jest sprawa z Sawicką.
            • herr_wolf Re: PO chce się uwłaszczyć na majątku Polaków 16.10.07, 17:08
              Wyrzucili jedną Sawicką ale jej cała "grupa" została.
              • juknier Re: PO chce się uwłaszczyć na majątku Polaków 16.10.07, 17:12
                A Markowskiego nie wyrzucili. Co do grupy to możesz podać jakieś nazwiska?
    • szasza7 Szef CBA może pakować manatki i wybierać się 16.10.07, 16:35
      na "zieloną trawkę".Takiego "dyspozycyjnego"nowy rząd po wyborach
      nie zechce.Niech idzie za lokaja do Kaczora tak jak teraz lokajami
      takimi są Joachim Dziki i Putra Ściekowy.Kaczory bekną za używanie
      CBA do kampanii wyborczej.Przecież Kamiński swoje"rewelacje" mógł
      bez żadnej szkody ujawnić za tydzień/po wyborach/.Chcą wcisnąć kit
      Obywatelowi Ciemniakowi.To dla pisuarów normalka,dlatego odsuwamy
      ich od koryta.
    • mirmat1 Medialny Front Obrony Korupcji 16.10.07, 16:39
      Byloby to zabawne gdyby nie tak smutne. Wyglada, ze wyjcy Lisa,
      ktorych Tusk najal by zagluszali Premiera Kaczynskiego w
      czasie "debaty" przemienili sie w "dziennikarzy" i zagluszaja na
      antenie TVN-WSI, przedstawicieli CBA za ujawnienie prawdy o korupcji
      w Platformie.
      Na atak Komorowskiego, Niesiola, Grasia czy Tuska na sily walczace z
      korupcja oczywiscie nikt nie ma prawa odpowiedziec. Goebelsowskie
      klamstwa Platformy o securite, stasi i inne wulgaryzmy NIE WOLNO
      skonfrontowac z PRAWDA.
      Teraz wiadomo dlaczego Tuskowaci protestowali kiedy PiS walczyl z
      korupcja w wlasnych szeregach. Tolerowanie korupcji u siebie dawalo
      zielone swiatlo do o wiele wiekszej korupcji u POstKomuchow.
      Nigdy nie jest za pozno by uswiadomic Polakom ochyde Frontu Obrony
      Korupcji
      • ajs-on-line Re: Medialny Front Obrony Korupcji 16.10.07, 17:50
        Koniec Formacji Oszalałych Kauzyperdów już jest bliski.
    • darkraj Re: uczciwy donald 16.10.07, 16:45
      ========================================= Widac, ze PiS uruchomil
      rezerwy finansowe za literowki na forach.
      >wiseman< to kolejna odmiana >wroclawjacek<.
      Piszacy bez ladu i skladu, ale zeby tylko narzygac.
      Czy na to placimy podati?
      • juknier Re: uczciwy donald 16.10.07, 16:48
        herr_wolf to też pewnie sztabowiec PiS.
        • ajs-on-line Re: uczciwy donald 16.10.07, 17:46
          juknier napisała:

          > herr_wolf to też pewnie sztabowiec PiS.
          >
          Na forum jest pełna mobilizacja nomenklatury PIS - wiadomo o co
          chodzi- stołki. Moim zdaniem nie znajdują tu odbiorców swojej
          propagandy, rodem z "Notatnika Agitatora" (przełom lat 40 - 50),więc
          ich trud jest daremny.
    • jankowski1960 zioberia wlaczyla sie w kampanie wyborcza 16.10.07, 16:48
    • viscaelbarsa Normalnie jak w Iranie. Facet powinien się cieszyć 16.10.07, 16:49
      że mu głowy publicznie nie ścieli.
      • viscaelbarsa SOrki, to nie tu :) 16.10.07, 16:51
        • s.szechter Re: a co za różnica 16.10.07, 17:45
          ważne że zaistniałeś... może bez sensu ale zawsze

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka