Dodaj do ulubionych

Prymas nie ma pretensji o przeszukanie

    • mgrzemow apostazja.pl 18.10.07, 14:54
      to jedyne rozwiazanie...
      • andrzej369 Re: apostazja.pl 18.10.07, 15:32
        mgrzemow napisał:

        > to jedyne rozwiazanie...


        Na szczescie, apostazja to fakt.
        Martwi mnie tylko, ze niektorzy przechodza do innych sekt.

        Mysle, ze UMYSL ludzki poradzi sobie z sektami.
        OSWIECENIE UMYSLU ludzkiego juz postepuje i nikt nie moze tego
        zatrzymac.
        Jest to tylko kwestia czasu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka