xela.pl 30.10.07, 00:16 nie wiem dlaczego nie ma jeszcze opinii na forum odnośnie wojciecha olejniczaka? na wszystkich innych portalach są a tutaj zero. dlaczego?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
metalin Re: bohater 30.10.07, 07:03 mulinka napisała: > kobieta plonie...a on z nia rozmawia! > ;) Tak , dokładnie tak trzeba robić nim dotrze wezwana pomoc...znaczy , ty byś tego nie potrafiła! Odpowiedz Link Zgłoś
legato11 Re: bohater 30.10.07, 02:43 ciekawe czy jakby przysłowiowy Kowalski "ratował" to by sie pisał i mówiło ? Co mnie obchodzi jakiś olej - niczak? A jak będzie miał sraczkę to też napiszą z ubolewaniem następnym razem? Precz z Moherowym Ciemnogrodem! Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Tak - normalny człowiek - bohater. 30.10.07, 05:14 > ciekawe czy jakby przysłowiowy Kowalski "ratował" to by sie pisał i > mówiło ? Co mnie obchodzi jakiś olej - niczak? A jak będzie miał > sraczkę to też napiszą z ubolewaniem następnym razem? > > Precz z Moherowym Ciemnogrodem! Zwykle się pisze o tym jak ktoś kogoś ratuje narażając swoje życie. Może spróbujesz przechodzenia z balkonu na balkon? Nie możesz mieć do Olejniczaka pretensji, że nie chodzi ze sprzętem do włamywania się do opancerzonych domów. Nie wiem więc skąd ta złośliwość - "ratował". Odpowiedz Link Zgłoś
maaac A Kaczyński potrafi "tylko" opowiadać "kawały". 30.10.07, 05:19 Pewnie jakby faktycznie zobaczył tonące dziecko okazało by się, że jak przyzwoity Hobbit opanował do perfekcji sztukę znikania bez śladu. Chyba że był by z BORowikami. Wtedy by zaryzykował swoje życie i kazał jednemu czy dwóm ratować dziecko. Ale bez przesady - całości ochrony by się nie pozbył - od jego życia przecież zależy Los Polski. Odpowiedz Link Zgłoś