30.10.07, 00:16
nie wiem dlaczego nie ma jeszcze opinii na forum odnośnie wojciecha
olejniczaka? na wszystkich innych portalach są a tutaj zero. dlaczego??
Obserwuj wątek
    • irma223 Re: bohater 30.10.07, 01:57
      Zasługuje na uznanie, co by nie mówić.
      • mulinka Re: bohater 30.10.07, 02:40
        kobieta plonie...a on z nia rozmawia!
        ;)
        • metalin Re: bohater 30.10.07, 07:03
          mulinka napisała:

          > kobieta plonie...a on z nia rozmawia!
          > ;)

          Tak , dokładnie tak trzeba robić nim dotrze wezwana pomoc...znaczy , ty byś tego
          nie potrafiła!
    • legato11 Re: bohater 30.10.07, 02:43
      ciekawe czy jakby przysłowiowy Kowalski "ratował" to by sie pisał i
      mówiło ? Co mnie obchodzi jakiś olej - niczak? A jak będzie miał
      sraczkę to też napiszą z ubolewaniem następnym razem?

      Precz z Moherowym Ciemnogrodem!
      • maaac Tak - normalny człowiek - bohater. 30.10.07, 05:14
        > ciekawe czy jakby przysłowiowy Kowalski "ratował" to by sie pisał
        i
        > mówiło ? Co mnie obchodzi jakiś olej - niczak? A jak będzie miał
        > sraczkę to też napiszą z ubolewaniem następnym razem?
        >
        > Precz z Moherowym Ciemnogrodem!

        Zwykle się pisze o tym jak ktoś kogoś ratuje narażając swoje życie.
        Może spróbujesz przechodzenia z balkonu na balkon?

        Nie możesz mieć do Olejniczaka pretensji, że nie chodzi ze sprzętem
        do włamywania się do opancerzonych domów. Nie wiem więc skąd ta
        złośliwość - "ratował".
    • maaac A Kaczyński potrafi "tylko" opowiadać "kawały". 30.10.07, 05:19
      Pewnie jakby faktycznie zobaczył tonące dziecko okazało by się, że
      jak przyzwoity Hobbit opanował do perfekcji sztukę znikania bez
      śladu.
      Chyba że był by z BORowikami. Wtedy by zaryzykował swoje życie i
      kazał jednemu czy dwóm ratować dziecko. Ale bez przesady - całości
      ochrony by się nie pozbył - od jego życia przecież zależy Los Polski.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka