ostrowczaninpl 30.10.07, 15:56 Oczywistość oczywista :D Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rydzyk_fizyk Dziedziczak: Informacja o rezygnacji Kaczyńskie... 30.10.07, 15:57 Z prezesem? To nie po katolicku :> Odpowiedz Link Zgłoś
gamon0 Media ciagle puszczaja kaczki dziwaczki... :))) 30.10.07, 16:01 I maja nadzieje, ze lud kupi kit... Odpowiedz Link Zgłoś
amus00 Kaczka to nie najtrafniejsze slowo, nawet jezeli d 30.10.07, 16:07 Kaczka to nie najtrafniejsze slowo, nawet jezeli dziennikarska Odpowiedz Link Zgłoś
mike63 Re: Ocena Kaczyńskiego w PiS: 30.10.07, 16:34 I niech jeszcze w ramach samokrytyki stanie na lewej nodze i chwyci się lewą ręką , z tyłu głowy , za prawe ucho. I niech tak już zostanie :P Odpowiedz Link Zgłoś
konread Re: Ocena Kaczyńskiego w PiS: 30.10.07, 16:45 Jarkowi nikt nie wmówi że przegrał, ani że białe jest białe, a czarne jest czarne. Jedynym dla niego wyjściem jest co jakiś czas zamieniać się z braciszkiem, aby kosztować smak władzy która my sie wymskła - jeśli już tego nie uczynił będąc premierem, aby zobaczyć jak świat wygląda z fotela prezia. Odpowiedz Link Zgłoś
kxx1 Dlaczego nadal musze oglądac kaczynskiego w tv 30.10.07, 17:06 i gazetach?? Po to dostali w tyłki na wyborach, zeby ich ludznie nie musieli oglądać. Niech bedzie nadal prezesem - szybciej PiS zdobędzie ujemne poparcie Odpowiedz Link Zgłoś
krasnov Słowa premiera to żart 30.10.07, 17:16 "Z kolei Jan Dziedziczak doniesienia o rezygnacji nazwał "kaczką dziennikarską". - Każdy obserwator sceny politycznej wie, że sugestia o rezygnacji to żart." Oczywiście. Tak samo, jak słowa o 3 milionach mieszkań, odnowie moralnej, walce z korupcją i co tam jeszcze mówił... Jak w tym starym dowcipie: - Jak się macie, towarzysze górnicy? - zażartował towarzysz Edward. - Dobrze, towarzyszu - zażartowali górnicy. Wstyd, żeby taka łajza bez krzty honoru była Pierwszym Ministrem. Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Słowa herr Tuske to żart: 10 obietnic PO 30.10.07, 17:45 10 zobowiązań PO (do zrobienia po wyborach) 1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy 2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury i renty 3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i obwodnic 4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i zlikwidujemy NFZ 5. Uprościmy podatki - wprowadzimy podatek liniowy z ulgą prorodzinną, zlikwidujemy ponad 200 opłat urzędowych 6. Przyspieszymy budowę stadionów na Euro 2012 7. Szybko wypełnimy naszą misję w Iraku 8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować w Polsce 9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet 10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją. POwiernictwo Pruskie odda pol Polski Niemcom i to bedzie na tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider kto to jest herr Tuske? 30.10.07, 18:12 nie piskaj poszczelku, bo ino uszy bolo od tego pierońskiego skowytu oszołomstwa po przegranych wyborach. ps. kto to jest herr Tuske? poszeklu napisał: > Odpowiedz Link Zgłoś
milet_z_sedesu pewnie jakowes monstrum z tzw ukladu 30.10.07, 18:52 ja w kazdym razie nie znam. PS. Poszeklu zostalo tylko strzytkanie jadem nienawisci. Coz PiS zastal swietna koniunkure gospodarcza, prezydenta, TVPiS, sluzby specjalne, prokurature, sady, policje polityczna (CBA) a wybory sromotnie przerznal. Jest jeszcze sprawiedliwosc na tym swiecie :-) Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Re:Od Platformy… Oczywista oczywistość! 30.10.07, 19:05 Od Platformy… Specjaliści od Platformy nam potrzebne są reformy! Zabierajcie swe manatki, Rydyzkowi nosić szatki. Ty Szzcypińska pielęgniarka, chyba się przebrała miarka. Polsce Pechujareczki, nie róbcie PO wycieczki! Z prawem wasze przekręty, byle Viagra nadęty? Może ekskomunika, z pomocą zakonnika? Znowu nowe wybory? Czy psychicznie chory? Czy zespół Napoleona? Władzy, niech Polska skona. Dominujący kraj katolicki, z nazwą Rydz Targowicki! Bezwstydny muchomorku, trzymaj szatana w worku! Świrze od „Napoleona”, twoja misja skończona! Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Re:Od Platformy…10 Obietnic dla Polakow 30.10.07, 20:27 Platforma slowa dotrzyma? Wierzyc jak w slowo Dyzmy-Donalda! Czlowiek z ... zasadami! Ha, ha, ha! Kabaret herr Tuske sie zaczyna. Skonczy sie rowno z koncem kasy. Kto sie nakradnie, wiadomo. Kto zostanie biedy bo glupi, tez wiadomo. Potem jeszcze wiecej entelegencji wyjedzie do Anglii. I znow GWno napisze, ze przez Kaczynskich. Pamietacie co PO obiecalo przed wyborami? Oto 10 zobowiązań PO do zrealizowania po wyborach 1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy 2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury i renty 3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i obwodnic 4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i zlikwidujemy NFZ 5. Uprościmy podatki - wprowadzimy podatek liniowy z ulgą prorodzinną, zlikwidujemy ponad 200 opłat urzędowych 6. Przyspieszymy budowę stadionów na Euro 2012 7. Szybko wypełnimy naszą misję w Iraku 8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować w Polsce 9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet 10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją. Odpowiedz Link Zgłoś
poszczeklu Jarek WC Kaczka zrezygnuje? Chyba jak prozacu zabr 30.10.07, 23:25 zabraknie na rynku. Odpowiedz Link Zgłoś
california07 Re:Od Platformy…10 Obietnic dla Polakow 02.11.07, 01:01 Poszeklu-wez zapasy Prozacu i zamknij sie na te cztery lata w swiatyni twojego sekciarza-O.MuchomorkaTo juz nie jest twoj rzad i nie twoje spoleczenstwo co dolozylo w d..e PiS-owi i jego "przystawkom"I choc nie cierpialem Gieretycha to nawet on wygladal i wypowiadal sie madrzej niz ten twoj karzelek Jarus!!Ale Jarusiowi zostal kot Alik,mamusia i Jola szczepinska-a tobie co? Jeszcze trohe i pozbedziemi sie tych junkroe,poszeklow,wet3-i wtedy bedzie Polska bardziej normalna,blizsza Europie a nie Bialorusi.Wiec lecz sie chlopie i poczekaj sobie te 4 latka!!! Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Re: kto to jest herr Tuske? No kto? Dyzma! Nikus! 30.10.07, 20:09 chirlider napisał: > ps. kto to jest herr Tuske? Donalda nie poznajesz? Ale POwiernictwo Pruskie rozpoznales prawidlowo. Brawo! Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r PiS-Sturmkartofel Katschinsky? 30.10.07, 22:50 poszeklu napisał: > Ale POwiernictwo Pruskie rozpoznales prawidlowo. ********************************* Zarząd powiernictwa pruskiego: PiS-Sturmkartofel L. Katschinsky? PiS-Oberkartofel J. Katschinsky? L. PiS-Dorn? Odpowiedz Link Zgłoś
jwojnar Prędzej ukjład się dobrowolnie ujawni, 30.10.07, 16:35 a następnie skruszony się samopotępi i samorozwiąże, niż Jarosław K podda się dobrowolnie krytycznej analizie. Jak to stwierdził któryś oszołom, Kaczyński tak niesamowicie góruje intelektualnie nad swoimi partyjnymi kolegami, że nawet nie było jak go do debaty przygotować. Najśmieszniejsze, że to miał być komplement! Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Re: Od Platformy…. Oczywista oczywistość! 30.10.07, 19:12 dzikowy napisał: > To wina Platformy:P Od Platformy… Oczywista oczywistość! Specjaliści od Platformy nam potrzebne są reformy! Zabierajcie swe manatki, Rydyzkowi nosić szatki. Ty Szzcypińska pielęgniarka, chyba się przebrała miarka. Polsce Pechujareczki, nie róbcie PO wycieczki! Z prawem wasze przekręty, byle Viagra nadęty? Może ekskomunika, z pomocą zakonnika? Znowu nowe wybory? Czy psychicznie chory? Czy zespół Napoleona? Władzy! Niech Polska kona. Dominujący kraj katolicki, z nazwą Rydz Targowicki! Bezwstydny muchomorku, trzymaj szatana w worku! Świrze od „Napoleona”, twoja misja skończona! Odpowiedz Link Zgłoś
cyberdemokracja CiemnyLud nie wszystko kupi i nie wszystko zniesie 30.10.07, 16:09 Swoją drogą na polskiej scenie potrzebna jest silna lewica, dla zachowania równowagi. PiS z partii socjalistyczno-populistycznej mógłby stać się taką lewicową alternatywą po odejściu Kaczyńskiego. - Jaka będzie przyszłość polityki? Czy jesteśmy skazani na technototalitaryzm? Przekonaj się i dyskutuj na: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=49455&w=70879157 Odpowiedz Link Zgłoś
cigi Re: CiemnyLud kupil jednak kit Tuska... :))) 30.10.07, 16:32 oj nie, to było "pospolite ruszeniem" przeciwko PiS, a nie kupowanie kitu Tuska. Odpowiedz Link Zgłoś
gamon0 Re: CiemnyLud kupil jednak kit Tuska... :))) 30.10.07, 16:40 Aha, czyli takie "na zlosc babci odmroze sobie uszy"... Jesli tak bylo, to brak slow... Odpowiedz Link Zgłoś
parmalat Zaloz czapke, skinie, skinie zaloz czapke 30.10.07, 17:13 Nie, raczej przemyslana kalkulacja. Gdzie tu masz dzialanie na zasadzie "odmrazania sobie uszu"? Odpowiedz Link Zgłoś
by_zylo_sie_drozej_wszystkim Re: Zaloz czapke, skinie, skinie zaloz czapke 30.10.07, 17:44 Bo dopuszczenie do władzy ludzi PO, to ,,odmrażanie uszu". To jest tragedia dla Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Czego premier Tuske NIE zrealizuje 30.10.07, 17:48 10 zobowiązań PO (do zrobienia po wyborach) 1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy 2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury i renty 3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i obwodnic 4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i zlikwidujemy NFZ 5. Uprościmy podatki - wprowadzimy podatek liniowy z ulgą prorodzinną, zlikwidujemy ponad 200 opłat urzędowych 6. Przyspieszymy budowę stadionów na Euro 2012 7. Szybko wypełnimy naszą misję w Iraku 8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować w Polsce 9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet 10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją. OBIECANKI CACANKI A GLUPIEMU WYBORCY ZAL. Odpowiedz Link Zgłoś
by_zylo_sie_drozej_wszystkim Przypomnimy miłośnikom Tuska za 4 lata. 30.10.07, 17:51 j.w. Odpowiedz Link Zgłoś
morte_macabre Re: Zaloz czapke, skinie, skinie zaloz czapke 30.10.07, 20:13 O tragedii najgłośniej krzyczą ci aktualnie pozbawiani władzy. Jaki miły zbieg okoliczności. Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Re: CiemnyLud kupil jednak kit Tuska... :))) 30.10.07, 19:13 gamon0 napisał: > Aha, czyli takie "na zlosc babci odmroze sobie uszy"... Jesli tak > bylo, to brak slow... Od Platformy… Oczywista oczywistość! Specjaliści od Platformy nam potrzebne są reformy! Zabierajcie swe manatki, Rydyzkowi nosić szatki. Ty Szzcypińska pielęgniarka, chyba się przebrała miarka. Polsce Pechujareczki, nie róbcie PO wycieczki! Z prawem wasze przekręty, byle Viagra nadęty? Może ekskomunika, z pomocą zakonnika? Znowu nowe wybory? Czy psychicznie chory? Czy zespół Napoleona? Władzy! Niech Polska kona. Dominujący kraj katolicki, z nazwą Rydz Targowicki! Bezwstydny muchomorku, trzymaj szatana w worku! Świrze od „Napoleona”, twoja misja skończona! Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Widocznie był lepszy niż kit Kaczyńskich 30.10.07, 16:51 i Tańszy Odpowiedz Link Zgłoś
krisdar Re: CiemnyLud kupil jednak kit Tuska... :))) 30.10.07, 17:32 A ty ośle po tygodniu znów wróciłeś. Daj sobie luz idź do "rozmów niedokończonych" tam jest twoje miejsce Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Media ciagle puszczaja kaczki dziwaczki... :) 30.10.07, 16:50 gamon0 napisał: > I maja nadzieje, ze lud kupi kit... Przecież ty kupujesz i to tonami... Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobrazaln 30.10.07, 16:09 Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobrazalna, nie ma nikogo w PiS kto moglby p. Jaroslawa Kaczynskiego zastapic i zreszta nie ma takiej potrzeby. Wystarczy czekac i patrzec jak kompromituja sie wczorajsi zwyciezcy, niby 'liberaly' a historyczna obnizke skladki rentowej przez rzekomo "socjalistyczny" PiS chca ugrobic. To jest dopiero malpiarstwo! Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 16:13 dostojnym krokiem, z lekka przytupując, Jaruś zniknie za klasztorną bramą, i daj mu Boże jak najlepiej Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 16:16 Jeszcze sobie poczekasz. Jakbys nie wiedzial, to Prezes J. Kaczynski zapowiedzial pelny powrot do wladzy za 4 lata. I jest to oczywiste. Zreszta, patrzac jak zenujace poddywanowe targi o stolki trwaja, jak Rzeczpospolita jest jak kawal sukna szarpana przez wczorajszych 'obroncow demokracji' rzekomo zagrozonej przez patriotyczne rzady PiS, ktorzy to obroncy pokazuja dzis o co tak naprawde im chodzilo, tj. o stolki i pelna recydywe patologii III RP, to sadze ze okres 4 lat wydaje sie zbyt dlugi. Ten rzad skompromituje sie i calkowicie utraci poparcie spoleczne juz za kilka miesiecy, jak nalezy przypuzszczac. Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj.plank Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 16:18 > Jeszcze sobie poczekasz. Jakbys nie wiedzial, to Prezes J. Kaczynski > zapowiedzial pelny powrot do wladzy za 4 lata. I jest to oczywiste. > > Zreszta, patrzac jak zenujace poddywanowe targi o stolki trwaja, jak > Rzeczpospolita jest jak kawal sukna szarpana przez > wczorajszych 'obroncow demokracji' rzekomo zagrozonej przez > patriotyczne rzady PiS, ktorzy to obroncy pokazuja dzis o co tak > naprawde im chodzilo, tj. o stolki i pelna recydywe patologii III > RP, to sadze ze okres 4 lat wydaje sie zbyt dlugi. Ten rzad > skompromituje sie i calkowicie utraci poparcie spoleczne juz za > kilka miesiecy, jak nalezy przypuzszczac. BAJAJ SOBIE PAJACU I BUJAJ SIę RóWNIEż :) Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 16:22 Ta chamska nerwowosc jest tylko potwierdzeniem moich slow. Haniebne, skandaliczne wrecz proby owdrocenia wielkiej reformy PiS jaka bylo zmniejszenie skladki rentowej i w rezultacie klina podatkowego, co odczuliby wszysycy zatrudnieni, na rzecz 'podatku liniowego", na ktorym skorzystaja przyjaciele i znajomi kroliczka z finansjery, jest po prostu skandalem. Przewiduje masowe protesty w tej sprawie. Odpowiedz Link Zgłoś
bog_wszechmogacy Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 16:38 Czy brałeś dziś leki? Przypominam:BIERZ LEKI CO RANO!!! Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 16:41 Sam bierz jak masz potrzebe. Ja z mieszanymi uczuciami, bo to przeciez o moj kraj chodzi, ale jednak nie bez pewnej dozy satysfakcji bede przygladac sie jak blazni sie ekipa superobiecywaczy, ktorym frazesy z kampanii, te wszystkie Karty praw podstawowych, troska o praworzadnosc (usmialby sie kto z tej obludy) czy 'demokracje' przeslonily brutalna rzeczywistosc: zeby cos robic, trzeba sie na tym znac. I miec do tego serca. Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 16:57 junkier napisał: > Sam bierz jak masz potrzebe. Ja z mieszanymi uczuciami, bo to > przeciez o moj kraj chodzi Twój kraj kolego kończy się za bramą Radia Maryja. Odpowiedz Link Zgłoś
by_zylo_sie_drozej_wszystkim Nie potrafisz zrozumieć, że to nie był plan 30.10.07, 17:36 na dwa lata? Odpowiedz Link Zgłoś
parmalat Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 17:17 junkier gawarit: > czy 'demokracje' jak dla Ciebie demokracja to "demokracja", to dzieki, nie mam wiecej pytan Odpowiedz Link Zgłoś
california07 Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 31.10.07, 15:27 Twoj kraj ,junkier zamyka sie w murach Radia Maryja i towarzyszacych im budynkach!!!I to jest twoja Polska!! Odpowiedz Link Zgłoś
california07 Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 02.11.07, 04:01 junkier-PiS znal sie tylko na wykanczaniu przeciwnikow a takze sojusznikow(SO+LPR)Cos napomknales o sercu:to chyba Lesio srajportek 'wypowiedzial" sie ze jest "samo dobro"-to jego odmiana "sp..chamie"? Polska jest tez moim Krajem-moi przodkowie osiedlili sie tam(za tzw.zasslugi rycerskie juz w XIV w.)Byli tez i na Syberii i siedzieli wtwierdzach pruskich i austriackich za dzilalnosc niepodleglosciowa!!Dlatego ja tez mam prawo do tego,by rzad polski godnie reprezentwal Polske na zewnatrz(a nie osmieszal-jak to sie dzialo przez ostatnie 2 lata!!!)Jak sie obalilo komunizm to nie po to by jego miejsce w "praniu mozgow"zajal jakis o.Muchomorek!!!Jak mamy gospodarke wolnorynkowa-to nie ma opieki socjalnej i wyzszej edukacji oraz opieki zdrowotnej za darmo!Wszyscy musza za nia placic!I nie tak ze charujesz po 12-14godz.dziennie bu rozbudwac firme,to skarb panstwa zedrze z ciebe skore bos bogaty to plac na nieudacznikow!!!U was jes spory margines socjalny z b.PRL-uWtedy sie nie przepracowywali(czy sie stoi czy sie lezy 2tys. sie nalezy)a teraz podnosza najwiekszy wrzask ,ze im sie wszystko nalezy!!Bzdura!Tak samo gdzie jest napisane,ze wyzsze studia maja byc bezplatne?Ze szpitale nie moga byc sprywatyzowane??Najbiedniejszym zapewnic bezplatna opieke zdrowotna (nawet z dozywianiem)a reszta niech placi; mniej czy wiecej ale niech placi!!Socjalizm sie skonczyl a Polska duzo potrzebuje czasu(napewno i 100 lat nie starczy)by dojsc do Szwecji i zapewnic wszystkim dobrobyt!!!Dla dobra spoleczenstwa-tego produkcyjnego i energicznego-co moze obchodzic jakis nieeudacznik czy zawodowy walkon,ktory nigdy nie chcial sie schanbic praca????czy bacia oddajaca na tace lub RM?Czy przez nich ma cierpiec cale spoleczenstwo polskie?Czy ci mlodzi,energiczni musza emigrowac?A czy nie byloby lepiej poza tymi rzadowymi emeryturami wprowadzic kilkuzlotowy obowiazkowy "odsyp"na dodatkowa emeryture prywatna?? Trzeba zawsze pamietac,ze litosc jest najgorszy doradca ekonomicznym I liberalizm gospodarczy wcale nie jest taki zly!!O wiele lepszy od bolszewizmu katolickiego Kaczorow!Zeby spoleczenstwo polskie skladalo sie z saamych dziadow!!! Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 16:56 junkier napisał: > Ta chamska nerwowosc jest tylko potwierdzeniem moich slow. Haniebne, > skandaliczne wrecz proby owdrocenia wielkiej reformy PiS jaka bylo > zmniejszenie skladki rentowej i w rezultacie klina podatkowego, co > odczuliby wszysycy zatrudnieni, na rzecz 'podatku liniowego", na > ktorym skorzystaja przyjaciele i znajomi kroliczka z finansjery, > jest po prostu skandalem. Przewiduje masowe protesty w tej sprawie. Nie ważne, liniowy czy progresywny. Ważne żeby Toruński imam połogosławił. Kaczyńscy po raz klejny udowadnili że są niewolnikami RM. Rydzyk robi z nimi co chce i jeszcze się przed nim kajają. Odpowiedz Link Zgłoś
blackmoore Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 17:01 junkier napisał: > Ta chamska nerwowosc jest tylko potwierdzeniem moich slow. Haniebne, > skandaliczne wrecz proby owdrocenia wielkiej reformy PiS jaka bylo > zmniejszenie skladki rentowej i w rezultacie klina podatkowego, co > odczuliby wszysycy zatrudnieni, na rzecz 'podatku liniowego", na > ktorym skorzystaja przyjaciele i znajomi kroliczka z finansjery, > jest po prostu skandalem. Na razie skandalem jest inflacja. Skandalem jest zatrudnianie na stanowiskach ludzi nie majacych zadnego rozeznania w tym, co maja robic. Np Skrzypek na Dychu -BMW typowy. >Przewiduje masowe protesty w tej sprawie. przejrzyj junkier neta, co juz przewidywales i to nie tak dawno. Twoje bunczuczne wypowiedzi na temat pewnej wygranej w wyborach jakos umknely Twojej pamieci I przypomniej jeszcze sobie wiele rzeczy ktore tu wypisywales, np broniac organizacji faszystowskiej w Polsce a atakujac czlowieka ktory odwazyl sie nazwac ich po imieniu. A dlaczego sie tak wtedy zaplules? Bo ten czlowiek byl przeciwko PiSowi. A kto przeciwko nim to wrog narodu. Bo tylko PiS ma wylacznasc na ustalanie: 1. kto jest inteligentny 2. kto jest Polakiem 3. komu zalezy na tym kraju 4. oraz jeszcze kto jest prawdziwym katolikiem (powyzsze punkty pochodza w wypowiedzi Jaroslawa Milosciwie Nam Panujacego - jeszcze Jestes zwykly szczeniak, nie pamietasz co sie kiedys tutaj dzialo, ale to co robily kaczki przez te dwa lata niczym sie nie roznilo od stalinizmu. A oprocz tego ze jestes zwyklym szczylem to masz poglady faszystowsko -komunistyczne. Masz po prostu czerwono brunatna morde Odpowiedz Link Zgłoś
parmalat Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 17:15 Ty NAPRAWDE masz takie poglady czy tylko blaznujesz? Odpowiedz Link Zgłoś
blackmoore Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 17:27 parmalat napisał: > Ty NAPRAWDE masz takie poglady czy tylko blaznujesz? a kogo mianowicie pytasz? Odpowiedz Link Zgłoś
pistolet13 JUNKER! 30.10.07, 16:32 CYTYJĘ TWOJE BZDURY: Jeszcze sobie poczekasz. Jakbys nie wiedzial, to Prezes J. Kaczynski zapowiedzial pelny powrot do wladzy za 4 lata. I jest to oczywiste. ------------------------------------------------------------------- NIESTETY: PORAŻAJĄCA JEST OCZYWISTOŚĆ, ŻE DYKTATURA KOCZKODANÓW PADŁA NA RYŁO. BEZPOWROTNIE! Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 16:35 Patrzac na kompromitujace dzialania przyszlej ekipy, ktora targuje sie juz o byle stolek i byle etacik, wyglada na to ze Prezes J. Kaczynski bedzie mogl po prostu przybrac taktyke 'chlop spi a (poparcie) mu rosnie bo przeciez ludzie w Polsce predko zatesknia do porzadku i dyscypliny z czasow PiS. Wkrotce bezholowie totalne zapanuje, walke z przestepcami chca oddac w rece pacyfistow, abolicjonistow i innych iluminarzy, o czym my w ogole mowimy??? Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 17:00 junkier napisał: > Patrzac na kompromitujace dzialania przyszlej ekipy, ktora targuje > sie juz o byle stolek i byle etacik, wyglada na to ze Prezes J. No za PISdemokracji było lepiej w pokoju hotelowym Beger ustalano takie sprawy, w świetle lampki nocnej i kamer. Co w oczywisty sposób nie było porażającą kompromitacją. > Kaczynski bedzie mogl po prostu przybrac taktyke 'chlop spi a > (poparcie) mu rosnie bo przeciez ludzie w Polsce predko zatesknia do > porzadku i dyscypliny z czasow PiS. > > Wkrotce bezholowie totalne zapanuje, walke z przestepcami chca oddac > w rece pacyfistow, abolicjonistow i innych iluminarzy, o czym my w > ogole mowimy??? O normalności, takiej normalności kiedy moherowe hordy siedzą na swoich miejscach. Odpowiedz Link Zgłoś
blackmoore Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 17:03 junkier napisał: > Patrzac na kompromitujace dzialania przyszlej ekipy, ktora targuje > sie juz o byle stolek i byle etacik, wyglada na to ze Prezes J. > Kaczynski bedzie mogl po prostu przybrac taktyke 'chlop spi a > (poparcie) mu rosnie bo przeciez ludzie w Polsce predko zatesknia do > porzadku i dyscypliny z czasow PiS. sam sobie wez ten porzadek i dyscypline, ja za taka komuna tesknic nie bede. A przypomnij sobie jak sie darla "koalicja", porownaj i wtedy ocen. Bardzo mnie bawi ocenianie rzadu ktorego jeszcze nie ma Odpowiedz Link Zgłoś
zetorg Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 17:21 Czlowieku ! O czym ty mowisz ? Gdzie byles przez ostatnie dwa lata ? To PiS spieral sie o stolki z Romkiem i Jedrkiem. To PiS wymienial kadry na 'swoich' gdzie sie dalo. Rozni bratankowie, szwagrowie i znajomi dzialaczy PiSu nagle stali sie obrotnymi biznesmenami lub kolesiami na stanowiskach. Nawet teraz probuja roznych wybiegow zeby 'swoi' zostali na niektorych stolkach. Nie potrafia przegrac z godnoscia. Brak im klasy i profefsjonalizmu. Mowisz o kompromitacji - rzad nawet jeszcze nie powstal. Nie bylo ani kompromitacji. Nie bylo tez zadnych osiagniec. Natomiast rzad PiSu skompromitowal sie i to bardzo (patrz wyniki wyborow). Dyscyplina czasow PiS ? Hahahaha ! Jaka dyscyplina ? Chyba jej brak. Piszesz tez gdzie indziej, ze zeby cos zrobic to trzeba sie znac. Ostatnie dwa lata pokazaly na czym znaja sie ludzie Kaczynskiego: Na grzebaniu sie w gownie. Natomiast sami Kaczynscy potrafia sie tylko obrazac i odpychac wszystkich od siebie. Acha, twierdza tez ze potrafia rozliczac, ale nawet to im nie wyszlo. Nie chce zeby ktos taki mnie reprezentowal. Nie chce zeby ludzie z innych krajow unii patrzyli na mnie z poblazliwym usmiechem. Junkier. O czym my w ogole mowimy ??? Zenada - to wszystko co mozna o PiSie powiedziec. Odpowiedz Link Zgłoś
by_zylo_sie_drozej_wszystkim Liberałowie z PO nie pierwszy raz są u władzy. 30.10.07, 17:30 Skompromitują się tak jak wcześniej KLD i UW. Za 4 lata powrót PiSu. Najpóźniej! Odpowiedz Link Zgłoś
pos3gacz Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 18:09 junkier napisał: > Patrzac na kompromitujace dzialania przyszlej ekipy, ktora targuje > sie juz o byle stolek i byle etacik, wyglada na to ze Prezes J. > Kaczynski bedzie mogl po prostu przybrac taktyke 'chlop spi a > (poparcie) mu rosnie bo przeciez ludzie w Polsce predko zatesknia do > porzadku i dyscypliny z czasow PiS. > > Wkrotce bezholowie totalne zapanuje, walke z przestepcami chca oddac > w rece pacyfistow, abolicjonistow i innych iluminarzy, o czym my w > ogole mowimy??? xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Mądry wie co mówi,głupi mówi co wie.To się tyczy Ciebie[druga część] Idiot idi'ot. Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 18:30 A mnie się marzy kurna chata:))) Widzę że junkier ocknął się po tym jak wyborcy zdzielili go 21 października pałą w rycerski łeb. Tyle tylko że dalej bredzi. Terapia okazała się nieskuteczna:( Odpowiedz Link Zgłoś
marl57 Re: JUNKER! 30.10.07, 17:29 jest taki rodzaj pyskowania, że przegrał, ale dalej judzi. Że jeszcze ci pokażę, jeszcze kiedyś wygram..... -taki mędrek jesteś to czemu już właśnie teraz nie wygrłaś proroku wróżbito nawiedzony - co ? nie kiedyś, ale teraz przegrałeś popaprańcu i to jest fakt jedyny. Odpowiedz Link Zgłoś
by_zylo_sie_drozej_wszystkim Wyborcy PO jak zwykle rzucają mięsem. 30.10.07, 17:35 Gratuluję Tuskowi jego chamskich i niezrównoważonych zwolenników. Odpowiedz Link Zgłoś
waldi1953 Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 16:48 Przetrzyj okulary i wysmarkaj nos - to zobaczysz i poczujesz smród. Ponieważ Kacze towarzystwo zobaczywszy wynik wyborów zesrało się w gacie, a teraz już przyschli do stołków i trudno ich oderwać wiec sie odczep od Tuska.Najpierw zbieraj to tałatajstwo bo sanepid czeka.Dopiero wtedy jak preziowi emocje opadną i powoła kandydata na premiera, odlicz dwa tygodnie i wtedy patrz co sie bedzie działo. Odpowiedz Link Zgłoś
blackmoore Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 16:49 junkier napisał: > Jeszcze sobie poczekasz. Jakbys nie wiedzial, to Prezes J. Kaczynski > zapowiedzial pelny powrot do wladzy za 4 lata. I jest to oczywiste. Tak jak zapowiedzial ze wygra wybory 21.09. Jak zwykle dotrzymal slowa. Dotrzymal. To jest oczywiste. Tylko narod jakos o tym nie wiedzial. I wiele jeszcze rzeczy zapowiedzial Jaroslaw Wybitny. Jakos niewiele z tych zapowiedzi zostalo Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 16:54 junkier napisał: > Jeszcze sobie poczekasz. Jakbys nie wiedzial, to Prezes J. Kaczynski > zapowiedzial pelny powrot do wladzy za 4 lata. I jest to oczywiste. Prezes żartował Junkier, żartował... nie czytałeś wywiadu dla ND? W kwestii zasad też pewnie żartował. Odpowiedz Link Zgłoś
blackmoore Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 16:50 junkier napisał: > Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobrazalna, nie ma nikogo w > PiS kto moglby p. Jaroslawa Kaczynskiego zastapic i zreszta nie ma > takiej potrzeby. Tiaa, a norod w zalobie sie pograzy jesliby nie daj Boze Jaroslaw sie zdymisjonowal. A kto go zastapi? To niech sie PiS martwi Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 16:53 junkier napisał: > Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobrazalna, nie ma nikogo w > PiS kto moglby p. Jaroslawa Kaczynskiego zastapic i zreszta nie ma > takiej potrzeby. > Jak to nie ma kto ? A Szczypińska, czy chociażby Nelly Rokita z frakcji liberalno- narodowo- konserwacyjno- sanacyjnej PIS. Odpowiedz Link Zgłoś
marl57 Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 17:23 junkier napisał: > Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobrazalna, nie ma nikogo > w PiS kto moglby p. Jaroslawa Kaczynskiego zastapic i zreszta nie > ma takiej potrzeby. -masz geniuszku rację ! - również: -nie ma potrzeby obecności tego prezia i tej partii. Tym dziadom już dziękujemy ! Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Kaczka za kaczka... dziennikarska... :))) 30.10.07, 16:41 Kaczka za kaczką będą opuszczać urzędy państwowe. Jedna już poszła. Następna za trzy lata. Odpowiedz Link Zgłoś
doris.9914 Kaczor sam rozpuszcza plotki !..potem narzeka na , 30.10.07, 16:00 dziennikarzy... Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych I bardzo dobrze 30.10.07, 16:02 Jarek jest potrzebny do kompromitowania niebezpiecznych prawackich zachowań. Odpowiedz Link Zgłoś
anna_diva Dziedziczak: Informacja o rezygnacji Kaczyńskie.. 30.10.07, 16:02 Gdyby zrezygnował zrobiłoby się smutno.... ludzie nie mieliby o czym pisać :] Dyskusja na poziomie Odpowiedz Link Zgłoś
mikolaj.plank Re: Dziedziczak: Informacja o rezygnacji Kaczyńsk 30.10.07, 16:06 Żart żartem, ale czyim rzecznikiem jest ten dupek ze szczotka do butów na głowie? Rządu? czy partii? Wypraszam sobie, żeby robiono to za moje pieniądze! Odpowiedz Link Zgłoś
cyberdemokracja Zbyt szybko zdementowali. Nie pozwolili 30.10.07, 16:03 Zbyt szybko zdementowali. Nie pozwolili naciaszyć się nadzieją na normalną opozycję, bez populistycznych pokrzykiwań. Ludzie bez godności sami nie odchodzą. Ich trzeba z polityki wyrzucić. Miejsca w polityce nie ma już dla Millera, Leppera i Giertycha. Po 2011 Kaczyńscy będą tylko złym wspomnieniem, a lata ich rządów wstydliwym okresem, o którym mało kto będzie chciał pamiętać. Odpowiedz Link Zgłoś
cyberdemokracja Dożywotnio. Ale wiecznie nikt nie żyje. Polityczny 30.10.07, 16:06 koniec jest już coraz bliższy. Odpowiedz Link Zgłoś
plus_k Zbyt piękne... 30.10.07, 16:10 ... aby było prawdziwe. Chociaż, kto wie, oczywistą oczywistością jest, że przegrał :)) Odpowiedz Link Zgłoś
sceptyk31 Dziedziczak: Informacja o rezygnacji Kaczyńskie.. 30.10.07, 16:13 Kogo to obchodzi ? Niech sobie rezygnuje albo nie. O ile pamietam to Jarek jest tym prezesem od lat kilkunastu. Odpowiedz Link Zgłoś
pether_23 To chyba źle pamiętasz - PiS istnieje od 2001 roku 30.10.07, 16:39 To chyba źle pamiętasz - PiS istnieje od 2001 roku. Odpowiedz Link Zgłoś
tetradrachma rezygnacja to żart !? No, to współczuję członkom 30.10.07, 16:18 PiS-u bo maja przechlapane. Odpowiedz Link Zgłoś
krzynia.c Zróbcie tego buca dożywotnim prezesem. 30.10.07, 16:28 Po kiego grzyba ma sie poddawac ocenom,przecież jest naj naj naj.Faceta poje...o do reszty. Odpowiedz Link Zgłoś
halfliner Nikt tam nie podskoczy groteskowemu wodzykowi. 30.10.07, 16:28 Łącznie z samymi wodzykami to parada miernot bez osobowości i zdolności do samodzielnego myślenia. Odpowiedz Link Zgłoś
gaelic04 powtorka z wojny wietnamskiej nad Wisla 30.10.07, 16:31 Zmasowany atak wszelkiej masci poprawnosci dowodl swojej sily. Czy w tej sytuacji PIS mogl wygrac wybory?Tak ale z niewielka przewaga i dalej przezywalby meki rzadzacej partii mniejszosciowej.To co sie stalo przez ostatnie dwa lata w polsce to powtorka scenariusza z czasow kiedy <poprawna> Ameryka bedaca przeciw wojnie wietnamskiej niszczyla administracje amerykanska zaagazowana w tej wojnie.Podobnie stalo sie nad Wisla.Onegdaj potezna Ameryka przegrala wojne z komunistami wietnamskimi/wspieranymi regularnymi oddzialami chinskimi, poteznie dozbrojonymi takze przez Moskwe./Tej wojny nie przegrala w bagnach Mekongu ale na ziemi amerykanskiej w tv, gazetach, campusach amerykanskich szkol!, wytworni holllywood<Poprawna> czwarta wladza wspopmagana aktywnymi agentami Moskwy; /Jane Fonda poprzez radio Hanoi nawolywala chlopcow US ARMY do dezercji, Clinton zamiast sluzby wojskowej dekowal sie w Moskwie na mitygach postepowej mlodziezy./ Wmowiono Ameryce ze ich zolnierze walcza z nie uzbrojonymi ochotnikami Vietcongu.Po tej nawalanicy taka potega jak rzad USA dal tyly. Czyz nalezy sie dziwic ze i PIS nie mogl pokonac tej POLISH CORRECTNESS!!! Odpowiedz Link Zgłoś
xsawer Jarosław Kaczyński jeszcze bardzo długo będzie pre 30.10.07, 16:34 mierem" Rosnie nam nowy Breżniew! Odpowiedz Link Zgłoś
stawonog kaczormniejszy w depresji, kaczormsciwy odwolany?? 30.10.07, 16:35 nieeee, to niemozliwe :) Odpowiedz Link Zgłoś
kroliklesny Dziedziczak: Informacja o rezygnacji Kaczyńskie.. 30.10.07, 16:45 Sam nie odejdzie, mamusia nie kazala. Trzeba bedzie za ucho... Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Dziedziczak: Informacja o rezygnacji Kaczyńsk 30.10.07, 17:03 Może ma ważną misję do spełnienia. Wyrwać brata z depresji. Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Kaczynski bedzie Prezesem PiS 30.10.07, 16:50 dozgonnie. Jego lub tejze partyjki. A to juz niebawem. Zartowac, to sobie mozna u cioci na imieninach, a nie wobec milionow swiadkow. Publicznie ogloszonej, prozniaczej chelpliwosci o rezygnacji w przypadku przegranej w Wyborach, nie da sie "przerobic" na zart. Kwaczynski! Ciebie, tak naprawde, to JUZ NIE MA! I sobowtor Prezydent nie pomoze. Czeka was zwalka, chociaz w rezydencjach podarowanych przez pracodawcow/promotorow, nie moze byc az tak zle. Odpowiedz Link Zgłoś
boib2 Dziedziczak: Informacja o rezygnacji Kaczyńskie.. 30.10.07, 16:52 Idź kaczorku do cholery Odpowiedz Link Zgłoś
freelancer_1 Może i Prezio by zrezygnował? 30.10.07, 16:53 Ale by było święto! Po co się toto uczepiło stołka? Odpowiedz Link Zgłoś
maciek778 Dziedziczak: Informacja o rezygnacji Kaczyńskie.. 30.10.07, 16:55 Spieprzaj dziadu!!!!!!!!! Zmarnowałeś błaźnie 2 lata rozwoju gospodarczego tego kraju. Zniknij i nie wracaj nigdy więcej!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
california07 Dziedziczak: Informacja o rezygnacji Kaczyńskie.. 30.10.07, 16:59 W kulturalnych demokratycznych panstwach europejskich szefowie przegranych partii podaja sie do dymisji-ale poniewaz Polska nie podlega tym okresleniom Kaczor bedzie trzymal sie wladzy do usr..smierci.Ten pajac jest zarazony bakcylem wladzy za wszelka cene! Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj I ostatnie zdania na Kongresie PiS: 30.10.07, 17:00 Sztandar: WYPROWADZIC! Kwaczorow z Rydzyjkiem: W KAJDANY! Zaczynamy budowac RAZEM Nowa, bogata zasobami portfeli Obywateli, Polske. Owacja na stojaco. Odpowiedz Link Zgłoś