Dodaj do ulubionych

Dziedziczak: Informacja o rezygnacji Kaczyńskie...

30.10.07, 15:56
Oczywistość oczywista :D
Obserwuj wątek
    • rydzyk_fizyk Dziedziczak: Informacja o rezygnacji Kaczyńskie... 30.10.07, 15:57
      Z prezesem?
      To nie po katolicku :>
      • gamon0 Media ciagle puszczaja kaczki dziwaczki... :))) 30.10.07, 16:01
        I maja nadzieje, ze lud kupi kit...
        • amus00 Kaczka to nie najtrafniejsze slowo, nawet jezeli d 30.10.07, 16:07
          Kaczka to nie najtrafniejsze slowo, nawet jezeli dziennikarska
          • navaira Kaczuś-żartowniś 30.10.07, 16:18
            Zasady zobowiązują
            • dzikowy Ocena Kaczyńskiego w PiS: 30.10.07, 16:29
              To wina Platformy:P
              • mike63 Re: Ocena Kaczyńskiego w PiS: 30.10.07, 16:34
                I niech jeszcze w ramach samokrytyki stanie na lewej nodze i chwyci się lewą
                ręką , z tyłu głowy , za prawe ucho. I niech tak już zostanie :P
                • konread Re: Ocena Kaczyńskiego w PiS: 30.10.07, 16:45
                  Jarkowi nikt nie wmówi że przegrał, ani że białe jest białe, a czarne jest
                  czarne. Jedynym dla niego wyjściem jest co jakiś czas zamieniać się z
                  braciszkiem, aby kosztować smak władzy która my sie wymskła - jeśli już tego nie
                  uczynił będąc premierem, aby zobaczyć jak świat wygląda z fotela prezia.
                  • kxx1 Dlaczego nadal musze oglądac kaczynskiego w tv 30.10.07, 17:06
                    i gazetach?? Po to dostali w tyłki na wyborach, zeby ich ludznie nie
                    musieli oglądać. Niech bedzie nadal prezesem - szybciej PiS
                    zdobędzie ujemne poparcie
                    • krasnov Słowa premiera to żart 30.10.07, 17:16
                      "Z kolei Jan Dziedziczak doniesienia o rezygnacji nazwał "kaczką dziennikarską". - Każdy obserwator sceny politycznej wie, że sugestia o rezygnacji to żart."
                      Oczywiście. Tak samo, jak słowa o 3 milionach mieszkań, odnowie moralnej, walce z korupcją i co tam jeszcze mówił... Jak w tym starym dowcipie:
                      - Jak się macie, towarzysze górnicy? - zażartował towarzysz Edward.
                      - Dobrze, towarzyszu - zażartowali górnicy.

                      Wstyd, żeby taka łajza bez krzty honoru była Pierwszym Ministrem.
                      • cigi dajcie mu szanse, ......... niech zrezygnuje :) 30.10.07, 17:44

                      • poszeklu Słowa herr Tuske to żart: 10 obietnic PO 30.10.07, 17:45
                        10 zobowiązań PO (do zrobienia po wyborach)

                        1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy

                        2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury
                        i renty

                        3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i
                        obwodnic

                        4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i
                        zlikwidujemy NFZ

                        5. Uprościmy podatki - wprowadzimy podatek liniowy z ulgą
                        prorodzinną, zlikwidujemy ponad 200 opłat urzędowych

                        6. Przyspieszymy budowę stadionów na Euro 2012

                        7. Szybko wypełnimy naszą misję w Iraku

                        8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i
                        inwestować w Polsce

                        9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet

                        10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją.

                        POwiernictwo Pruskie odda pol Polski Niemcom i to bedzie
                        na tyle.
                        • chirlider kto to jest herr Tuske? 30.10.07, 18:12
                          nie piskaj poszczelku, bo ino uszy bolo od tego pierońskiego skowytu
                          oszołomstwa po przegranych wyborach.

                          ps. kto to jest herr Tuske?

                          poszeklu napisał:

                          >
                          • milet_z_sedesu pewnie jakowes monstrum z tzw ukladu 30.10.07, 18:52
                            ja w kazdym razie nie znam.
                            PS. Poszeklu zostalo tylko strzytkanie jadem nienawisci. Coz PiS
                            zastal swietna koniunkure gospodarcza, prezydenta, TVPiS, sluzby
                            specjalne, prokurature, sady, policje polityczna (CBA) a wybory
                            sromotnie przerznal. Jest jeszcze sprawiedliwosc na tym swiecie :-)
                            • almagus Re:Od Platformy… Oczywista oczywistość! 30.10.07, 19:05
                              Od Platformy…

                              Specjaliści od Platformy
                              nam potrzebne są reformy!
                              Zabierajcie swe manatki,
                              Rydyzkowi nosić szatki.
                              Ty Szzcypińska pielęgniarka,
                              chyba się przebrała miarka.
                              Polsce Pechujareczki,
                              nie róbcie PO wycieczki!
                              Z prawem wasze przekręty,
                              byle Viagra nadęty?
                              Może ekskomunika,
                              z pomocą zakonnika?
                              Znowu nowe wybory?
                              Czy psychicznie chory?
                              Czy zespół Napoleona?
                              Władzy, niech Polska skona.
                              Dominujący kraj katolicki,
                              z nazwą Rydz Targowicki!
                              Bezwstydny muchomorku,
                              trzymaj szatana w worku!
                              Świrze od „Napoleona”,
                              twoja misja skończona!
                              • poszeklu Re:Od Platformy…10 Obietnic dla Polakow 30.10.07, 20:27
                                Platforma slowa dotrzyma?
                                Wierzyc jak w slowo Dyzmy-Donalda!
                                Czlowiek z ... zasadami! Ha, ha, ha!
                                Kabaret herr Tuske sie zaczyna.
                                Skonczy sie rowno z koncem kasy.
                                Kto sie nakradnie, wiadomo.
                                Kto zostanie biedy bo glupi, tez wiadomo.
                                Potem jeszcze wiecej entelegencji wyjedzie do Anglii.
                                I znow GWno napisze, ze przez Kaczynskich.

                                Pamietacie co PO obiecalo przed wyborami?

                                Oto 10 zobowiązań PO do zrealizowania po wyborach

                                1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy

                                2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury
                                i renty

                                3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i
                                obwodnic

                                4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i
                                zlikwidujemy NFZ

                                5. Uprościmy podatki - wprowadzimy podatek liniowy z ulgą
                                prorodzinną, zlikwidujemy ponad 200 opłat urzędowych

                                6. Przyspieszymy budowę stadionów na Euro 2012

                                7. Szybko wypełnimy naszą misję w Iraku

                                8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i
                                inwestować w Polsce

                                9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet

                                10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją.

                                • poszczeklu Jarek WC Kaczka zrezygnuje? Chyba jak prozacu zabr 30.10.07, 23:25
                                  zabraknie na rynku.
                                • california07 Re:Od Platformy…10 Obietnic dla Polakow 02.11.07, 01:01
                                  Poszeklu-wez zapasy Prozacu i zamknij sie na te cztery lata w
                                  swiatyni twojego sekciarza-O.MuchomorkaTo juz nie jest twoj rzad i
                                  nie twoje spoleczenstwo co dolozylo w d..e PiS-owi i
                                  jego "przystawkom"I choc nie cierpialem Gieretycha to nawet on
                                  wygladal i wypowiadal sie madrzej niz ten twoj karzelek Jarus!!Ale
                                  Jarusiowi zostal kot Alik,mamusia i Jola szczepinska-a tobie co?
                                  Jeszcze trohe i pozbedziemi sie tych junkroe,poszeklow,wet3-i wtedy
                                  bedzie Polska bardziej normalna,blizsza Europie a nie Bialorusi.Wiec
                                  lecz sie chlopie i poczekaj sobie te 4 latka!!!
                          • poszeklu Re: kto to jest herr Tuske? No kto? Dyzma! Nikus! 30.10.07, 20:09
                            chirlider napisał:
                            > ps. kto to jest herr Tuske?

                            Donalda nie poznajesz?
                            Ale POwiernictwo Pruskie rozpoznales prawidlowo.
                            Brawo!
                            • maruda.r PiS-Sturmkartofel Katschinsky? 30.10.07, 22:50
                              poszeklu napisał:

                              > Ale POwiernictwo Pruskie rozpoznales prawidlowo.

                              *********************************

                              Zarząd powiernictwa pruskiego:

                              PiS-Sturmkartofel L. Katschinsky?
                              PiS-Oberkartofel J. Katschinsky?
                              L. PiS-Dorn?

              • jwojnar Prędzej ukjład się dobrowolnie ujawni, 30.10.07, 16:35
                a następnie skruszony się samopotępi i samorozwiąże, niż Jarosław K
                podda się dobrowolnie krytycznej analizie. Jak to stwierdził któryś
                oszołom, Kaczyński tak niesamowicie góruje intelektualnie nad
                swoimi partyjnymi kolegami, że nawet nie było jak go do debaty
                przygotować. Najśmieszniejsze, że to miał być komplement!
                • raf.99 Re: Prędzej ukjład się dobrowolnie ujawni, 30.10.07, 17:45
                  dobre :)
              • almagus Re: Od Platformy…. Oczywista oczywistość! 30.10.07, 19:12
                dzikowy napisał:

                > To wina Platformy:P

                Od Platformy… Oczywista oczywistość!

                Specjaliści od Platformy
                nam potrzebne są reformy!
                Zabierajcie swe manatki,
                Rydyzkowi nosić szatki.
                Ty Szzcypińska pielęgniarka,
                chyba się przebrała miarka.
                Polsce Pechujareczki,
                nie róbcie PO wycieczki!
                Z prawem wasze przekręty,
                byle Viagra nadęty?
                Może ekskomunika,
                z pomocą zakonnika?
                Znowu nowe wybory?
                Czy psychicznie chory?
                Czy zespół Napoleona?
                Władzy! Niech Polska kona.
                Dominujący kraj katolicki,
                z nazwą Rydz Targowicki!
                Bezwstydny muchomorku,
                trzymaj szatana w worku!
                Świrze od „Napoleona”,
                twoja misja skończona!

        • cyberdemokracja CiemnyLud nie wszystko kupi i nie wszystko zniesie 30.10.07, 16:09
          Swoją drogą na polskiej scenie potrzebna jest silna lewica, dla
          zachowania równowagi. PiS z partii socjalistyczno-populistycznej
          mógłby stać się taką lewicową alternatywą po odejściu Kaczyńskiego.
          -
          Jaka będzie przyszłość polityki? Czy jesteśmy skazani na
          technototalitaryzm?
          Przekonaj się i dyskutuj na:
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=49455&w=70879157
          • gamon0 CiemnyLud kupil jednak kit Tuska... :))) 30.10.07, 16:11
            • cigi Re: CiemnyLud kupil jednak kit Tuska... :))) 30.10.07, 16:32
              oj nie, to było "pospolite ruszeniem" przeciwko PiS,
              a nie kupowanie kitu Tuska.
              • gamon0 Re: CiemnyLud kupil jednak kit Tuska... :))) 30.10.07, 16:40
                Aha, czyli takie "na zlosc babci odmroze sobie uszy"... Jesli tak
                bylo, to brak slow...
                • parmalat Zaloz czapke, skinie, skinie zaloz czapke 30.10.07, 17:13
                  Nie, raczej przemyslana kalkulacja. Gdzie tu masz dzialanie na zasadzie
                  "odmrazania sobie uszu"?
                  • by_zylo_sie_drozej_wszystkim Re: Zaloz czapke, skinie, skinie zaloz czapke 30.10.07, 17:44
                    Bo dopuszczenie do władzy ludzi PO, to ,,odmrażanie uszu". To jest tragedia dla
                    Polski.
                    • poszeklu Czego premier Tuske NIE zrealizuje 30.10.07, 17:48
                      10 zobowiązań PO (do zrobienia po wyborach)

                      1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy

                      2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury
                      i renty

                      3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i
                      obwodnic

                      4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i
                      zlikwidujemy NFZ

                      5. Uprościmy podatki - wprowadzimy podatek liniowy z ulgą
                      prorodzinną, zlikwidujemy ponad 200 opłat urzędowych

                      6. Przyspieszymy budowę stadionów na Euro 2012

                      7. Szybko wypełnimy naszą misję w Iraku

                      8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i
                      inwestować w Polsce

                      9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet

                      10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją.

                      OBIECANKI CACANKI A GLUPIEMU WYBORCY ZAL.
                      • by_zylo_sie_drozej_wszystkim Przypomnimy miłośnikom Tuska za 4 lata. 30.10.07, 17:51
                        j.w.
                    • morte_macabre Re: Zaloz czapke, skinie, skinie zaloz czapke 30.10.07, 20:13
                      O tragedii najgłośniej krzyczą ci aktualnie pozbawiani władzy. Jaki miły zbieg okoliczności.
                • almagus Re: CiemnyLud kupil jednak kit Tuska... :))) 30.10.07, 19:13
                  gamon0 napisał:

                  > Aha, czyli takie "na zlosc babci odmroze sobie uszy"... Jesli tak
                  > bylo, to brak slow...
                  Od Platformy… Oczywista oczywistość!

                  Specjaliści od Platformy
                  nam potrzebne są reformy!
                  Zabierajcie swe manatki,
                  Rydyzkowi nosić szatki.
                  Ty Szzcypińska pielęgniarka,
                  chyba się przebrała miarka.
                  Polsce Pechujareczki,
                  nie róbcie PO wycieczki!
                  Z prawem wasze przekręty,
                  byle Viagra nadęty?
                  Może ekskomunika,
                  z pomocą zakonnika?
                  Znowu nowe wybory?
                  Czy psychicznie chory?
                  Czy zespół Napoleona?
                  Władzy! Niech Polska kona.
                  Dominujący kraj katolicki,
                  z nazwą Rydz Targowicki!
                  Bezwstydny muchomorku,
                  trzymaj szatana w worku!
                  Świrze od „Napoleona”,
                  twoja misja skończona!
            • tw_wielgus Re: Widocznie był lepszy niż kit Kaczyńskich 30.10.07, 16:51
              i Tańszy
            • krisdar Re: CiemnyLud kupil jednak kit Tuska... :))) 30.10.07, 17:32
              A ty ośle po tygodniu znów wróciłeś. Daj sobie luz
              idź do "rozmów niedokończonych" tam jest twoje miejsce
        • tw_wielgus Re: Media ciagle puszczaja kaczki dziwaczki... :) 30.10.07, 16:50
          gamon0 napisał:

          > I maja nadzieje, ze lud kupi kit...

          Przecież ty kupujesz i to tonami...
      • junkier Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobrazaln 30.10.07, 16:09
        Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobrazalna, nie ma nikogo w
        PiS kto moglby p. Jaroslawa Kaczynskiego zastapic i zreszta nie ma
        takiej potrzeby.

        Wystarczy czekac i patrzec jak kompromituja sie wczorajsi zwyciezcy,
        niby 'liberaly' a historyczna obnizke skladki rentowej przez
        rzekomo "socjalistyczny" PiS chca ugrobic. To jest dopiero
        malpiarstwo!
        • abhaod Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 16:13
          dostojnym krokiem, z lekka przytupując, Jaruś zniknie za klasztorną bramą, i daj
          mu Boże jak najlepiej
          • junkier Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 16:16
            Jeszcze sobie poczekasz. Jakbys nie wiedzial, to Prezes J. Kaczynski
            zapowiedzial pelny powrot do wladzy za 4 lata. I jest to oczywiste.

            Zreszta, patrzac jak zenujace poddywanowe targi o stolki trwaja, jak
            Rzeczpospolita jest jak kawal sukna szarpana przez
            wczorajszych 'obroncow demokracji' rzekomo zagrozonej przez
            patriotyczne rzady PiS, ktorzy to obroncy pokazuja dzis o co tak
            naprawde im chodzilo, tj. o stolki i pelna recydywe patologii III
            RP, to sadze ze okres 4 lat wydaje sie zbyt dlugi. Ten rzad
            skompromituje sie i calkowicie utraci poparcie spoleczne juz za
            kilka miesiecy, jak nalezy przypuzszczac.
            • mikolaj.plank Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 16:18

              > Jeszcze sobie poczekasz. Jakbys nie wiedzial, to Prezes J. Kaczynski
              > zapowiedzial pelny powrot do wladzy za 4 lata. I jest to oczywiste.
              >
              > Zreszta, patrzac jak zenujace poddywanowe targi o stolki trwaja, jak
              > Rzeczpospolita jest jak kawal sukna szarpana przez
              > wczorajszych 'obroncow demokracji' rzekomo zagrozonej przez
              > patriotyczne rzady PiS, ktorzy to obroncy pokazuja dzis o co tak
              > naprawde im chodzilo, tj. o stolki i pelna recydywe patologii III
              > RP, to sadze ze okres 4 lat wydaje sie zbyt dlugi. Ten rzad
              > skompromituje sie i calkowicie utraci poparcie spoleczne juz za
              > kilka miesiecy, jak nalezy przypuzszczac.

              BAJAJ SOBIE PAJACU
              I BUJAJ SIę RóWNIEż :)
              • junkier Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 16:22
                Ta chamska nerwowosc jest tylko potwierdzeniem moich slow. Haniebne,
                skandaliczne wrecz proby owdrocenia wielkiej reformy PiS jaka bylo
                zmniejszenie skladki rentowej i w rezultacie klina podatkowego, co
                odczuliby wszysycy zatrudnieni, na rzecz 'podatku liniowego", na
                ktorym skorzystaja przyjaciele i znajomi kroliczka z finansjery,
                jest po prostu skandalem. Przewiduje masowe protesty w tej sprawie.
                • bog_wszechmogacy Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 16:38
                  Czy brałeś dziś leki?
                  Przypominam:BIERZ LEKI CO RANO!!!
                  • junkier Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 16:41
                    Sam bierz jak masz potrzebe. Ja z mieszanymi uczuciami, bo to
                    przeciez o moj kraj chodzi, ale jednak nie bez pewnej dozy
                    satysfakcji bede przygladac sie jak blazni sie ekipa
                    superobiecywaczy, ktorym frazesy z kampanii, te wszystkie Karty praw
                    podstawowych, troska o praworzadnosc (usmialby sie kto z tej obludy)
                    czy 'demokracje' przeslonily brutalna rzeczywistosc: zeby cos robic,
                    trzeba sie na tym znac. I miec do tego serca.
                    • tw_wielgus Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 16:57
                      junkier napisał:

                      > Sam bierz jak masz potrzebe. Ja z mieszanymi uczuciami, bo to
                      > przeciez o moj kraj chodzi

                      Twój kraj kolego kończy się za bramą Radia Maryja.
                    • kxx1 junkier - gdzie 3 miliony mieszkan?? 30.10.07, 17:07
                      • by_zylo_sie_drozej_wszystkim Nie potrafisz zrozumieć, że to nie był plan 30.10.07, 17:36
                        na dwa lata?
                        • milet_z_sedesu to byl plan na osiem lat i co roku od nowa ;-) 30.10.07, 18:53
                    • parmalat Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 17:17
                      junkier gawarit:

                      > czy 'demokracje'

                      jak dla Ciebie demokracja to "demokracja", to dzieki, nie mam wiecej pytan
                    • california07 Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 31.10.07, 15:27
                      Twoj kraj ,junkier zamyka sie w murach Radia Maryja i towarzyszacych
                      im budynkach!!!I to jest twoja Polska!!
                    • california07 Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 02.11.07, 04:01
                      junkier-PiS znal sie tylko na wykanczaniu przeciwnikow a takze
                      sojusznikow(SO+LPR)Cos napomknales o sercu:to chyba Lesio srajportek
                      'wypowiedzial" sie ze jest "samo dobro"-to jego odmiana "sp..chamie"?
                      Polska jest tez moim Krajem-moi przodkowie osiedlili sie tam(za
                      tzw.zasslugi rycerskie juz w XIV w.)Byli tez i na Syberii i
                      siedzieli wtwierdzach pruskich i austriackich za dzilalnosc
                      niepodleglosciowa!!Dlatego ja tez mam prawo do tego,by rzad polski
                      godnie reprezentwal Polske na zewnatrz(a nie osmieszal-jak to sie
                      dzialo przez ostatnie 2 lata!!!)Jak sie obalilo komunizm to nie po to
                      by jego miejsce w "praniu mozgow"zajal jakis o.Muchomorek!!!Jak mamy
                      gospodarke wolnorynkowa-to nie ma opieki socjalnej i wyzszej edukacji
                      oraz opieki zdrowotnej za darmo!Wszyscy musza za nia placic!I nie tak
                      ze charujesz po 12-14godz.dziennie bu rozbudwac firme,to skarb
                      panstwa zedrze z ciebe skore bos bogaty to plac na nieudacznikow!!!U
                      was jes spory margines socjalny z b.PRL-uWtedy sie nie
                      przepracowywali(czy sie stoi czy sie lezy 2tys. sie nalezy)a teraz
                      podnosza najwiekszy wrzask ,ze im sie wszystko nalezy!!Bzdura!Tak
                      samo gdzie jest napisane,ze wyzsze studia maja byc bezplatne?Ze
                      szpitale nie moga byc sprywatyzowane??Najbiedniejszym zapewnic
                      bezplatna opieke zdrowotna (nawet z dozywianiem)a reszta niech placi;
                      mniej czy wiecej ale niech placi!!Socjalizm sie skonczyl a Polska
                      duzo potrzebuje czasu(napewno i 100 lat nie starczy)by dojsc do
                      Szwecji i zapewnic wszystkim dobrobyt!!!Dla dobra spoleczenstwa-tego
                      produkcyjnego i energicznego-co moze obchodzic jakis nieeudacznik czy
                      zawodowy walkon,ktory nigdy nie chcial sie schanbic praca????czy
                      bacia oddajaca na tace lub RM?Czy przez nich ma cierpiec cale
                      spoleczenstwo polskie?Czy ci mlodzi,energiczni musza emigrowac?A czy
                      nie byloby lepiej poza tymi rzadowymi emeryturami wprowadzic
                      kilkuzlotowy obowiazkowy "odsyp"na dodatkowa emeryture prywatna??
                      Trzeba zawsze pamietac,ze litosc jest najgorszy doradca ekonomicznym
                      I liberalizm gospodarczy wcale nie jest taki zly!!O wiele lepszy od
                      bolszewizmu katolickiego Kaczorow!Zeby spoleczenstwo polskie
                      skladalo sie z saamych dziadow!!!
                • tw_wielgus Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 16:56
                  junkier napisał:

                  > Ta chamska nerwowosc jest tylko potwierdzeniem moich slow.
                  Haniebne,
                  > skandaliczne wrecz proby owdrocenia wielkiej reformy PiS jaka bylo
                  > zmniejszenie skladki rentowej i w rezultacie klina podatkowego, co
                  > odczuliby wszysycy zatrudnieni, na rzecz 'podatku liniowego", na
                  > ktorym skorzystaja przyjaciele i znajomi kroliczka z finansjery,
                  > jest po prostu skandalem. Przewiduje masowe protesty w tej sprawie.

                  Nie ważne, liniowy czy progresywny.
                  Ważne żeby Toruński imam połogosławił.
                  Kaczyńscy po raz klejny udowadnili że są niewolnikami RM.
                  Rydzyk robi z nimi co chce i jeszcze się przed nim kajają.
                • blackmoore Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 17:01
                  junkier napisał:

                  > Ta chamska nerwowosc jest tylko potwierdzeniem moich slow.
                  Haniebne,
                  > skandaliczne wrecz proby owdrocenia wielkiej reformy PiS jaka bylo
                  > zmniejszenie skladki rentowej i w rezultacie klina podatkowego, co
                  > odczuliby wszysycy zatrudnieni, na rzecz 'podatku liniowego", na
                  > ktorym skorzystaja przyjaciele i znajomi kroliczka z finansjery,
                  > jest po prostu skandalem.

                  Na razie skandalem jest inflacja.
                  Skandalem jest zatrudnianie na stanowiskach ludzi nie majacych
                  zadnego rozeznania w tym, co maja robic. Np Skrzypek na Dychu -BMW
                  typowy.

                  >Przewiduje masowe protesty w tej sprawie.
                  przejrzyj junkier neta, co juz przewidywales i to nie tak dawno.
                  Twoje bunczuczne wypowiedzi na temat pewnej wygranej w wyborach
                  jakos umknely Twojej pamieci
                  I przypomniej jeszcze sobie wiele rzeczy ktore tu wypisywales, np
                  broniac organizacji faszystowskiej w Polsce a atakujac czlowieka
                  ktory odwazyl sie nazwac ich po imieniu. A dlaczego sie tak wtedy
                  zaplules? Bo ten czlowiek byl przeciwko PiSowi. A kto przeciwko nim
                  to wrog narodu. Bo tylko PiS ma wylacznasc na ustalanie:
                  1. kto jest inteligentny
                  2. kto jest Polakiem
                  3. komu zalezy na tym kraju
                  4. oraz jeszcze kto jest prawdziwym katolikiem
                  (powyzsze punkty pochodza w wypowiedzi Jaroslawa Milosciwie Nam
                  Panujacego - jeszcze
                  Jestes zwykly szczeniak, nie pamietasz co sie kiedys tutaj dzialo,
                  ale to co robily kaczki przez te dwa lata niczym sie nie roznilo od
                  stalinizmu.
                  A oprocz tego ze jestes zwyklym szczylem to masz poglady
                  faszystowsko -komunistyczne.
                  Masz po prostu czerwono brunatna morde
                • parmalat Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 17:15
                  Ty NAPRAWDE masz takie poglady czy tylko blaznujesz?
                  • blackmoore Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 17:27
                    parmalat napisał:

                    > Ty NAPRAWDE masz takie poglady czy tylko blaznujesz?

                    a kogo mianowicie pytasz?
            • pistolet13 JUNKER! 30.10.07, 16:32
              CYTYJĘ TWOJE BZDURY: Jeszcze sobie poczekasz. Jakbys nie wiedzial, to Prezes J.
              Kaczynski
              zapowiedzial pelny powrot do wladzy za 4 lata. I jest to oczywiste.
              -------------------------------------------------------------------
              NIESTETY: PORAŻAJĄCA JEST OCZYWISTOŚĆ, ŻE DYKTATURA KOCZKODANÓW PADŁA NA RYŁO.
              BEZPOWROTNIE!
              • junkier Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 16:35
                Patrzac na kompromitujace dzialania przyszlej ekipy, ktora targuje
                sie juz o byle stolek i byle etacik, wyglada na to ze Prezes J.
                Kaczynski bedzie mogl po prostu przybrac taktyke 'chlop spi a
                (poparcie) mu rosnie bo przeciez ludzie w Polsce predko zatesknia do
                porzadku i dyscypliny z czasow PiS.

                Wkrotce bezholowie totalne zapanuje, walke z przestepcami chca oddac
                w rece pacyfistow, abolicjonistow i innych iluminarzy, o czym my w
                ogole mowimy???
                • tw_wielgus Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 17:00
                  junkier napisał:

                  > Patrzac na kompromitujace dzialania przyszlej ekipy, ktora targuje
                  > sie juz o byle stolek i byle etacik, wyglada na to ze Prezes J.


                  No za PISdemokracji było lepiej w pokoju hotelowym Beger ustalano
                  takie sprawy, w świetle lampki nocnej i kamer. Co w oczywisty sposób
                  nie było porażającą kompromitacją.

                  > Kaczynski bedzie mogl po prostu przybrac taktyke 'chlop spi a
                  > (poparcie) mu rosnie bo przeciez ludzie w Polsce predko zatesknia
                  do
                  > porzadku i dyscypliny z czasow PiS.
                  >
                  > Wkrotce bezholowie totalne zapanuje, walke z przestepcami chca
                  oddac
                  > w rece pacyfistow, abolicjonistow i innych iluminarzy, o czym my w
                  > ogole mowimy???

                  O normalności, takiej normalności kiedy moherowe hordy siedzą na
                  swoich miejscach.
                • blackmoore Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 17:03
                  junkier napisał:

                  > Patrzac na kompromitujace dzialania przyszlej ekipy, ktora targuje
                  > sie juz o byle stolek i byle etacik, wyglada na to ze Prezes J.
                  > Kaczynski bedzie mogl po prostu przybrac taktyke 'chlop spi a
                  > (poparcie) mu rosnie bo przeciez ludzie w Polsce predko zatesknia
                  do
                  > porzadku i dyscypliny z czasow PiS.

                  sam sobie wez ten porzadek i dyscypline, ja za taka komuna tesknic
                  nie bede. A przypomnij sobie jak sie darla "koalicja", porownaj i
                  wtedy ocen.
                  Bardzo mnie bawi ocenianie rzadu ktorego jeszcze nie ma
                • zetorg Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 17:21
                  Czlowieku ! O czym ty mowisz ? Gdzie byles przez ostatnie dwa lata ?
                  To PiS spieral sie o stolki z Romkiem i Jedrkiem. To PiS wymienial
                  kadry na 'swoich' gdzie sie dalo. Rozni bratankowie, szwagrowie i
                  znajomi dzialaczy PiSu nagle stali sie obrotnymi biznesmenami lub
                  kolesiami na stanowiskach. Nawet teraz probuja roznych wybiegow
                  zeby 'swoi' zostali na niektorych stolkach. Nie potrafia przegrac z
                  godnoscia. Brak im klasy i profefsjonalizmu.
                  Mowisz o kompromitacji - rzad nawet jeszcze nie powstal. Nie bylo
                  ani kompromitacji. Nie bylo tez zadnych osiagniec. Natomiast rzad
                  PiSu skompromitowal sie i to bardzo (patrz wyniki wyborow).
                  Dyscyplina czasow PiS ? Hahahaha ! Jaka dyscyplina ? Chyba jej brak.
                  Piszesz tez gdzie indziej, ze zeby cos zrobic to trzeba sie znac.
                  Ostatnie dwa lata pokazaly na czym znaja sie ludzie Kaczynskiego: Na
                  grzebaniu sie w gownie. Natomiast sami Kaczynscy potrafia sie tylko
                  obrazac i odpychac wszystkich od siebie. Acha, twierdza tez ze
                  potrafia rozliczac, ale nawet to im nie wyszlo.
                  Nie chce zeby ktos taki mnie reprezentowal. Nie chce zeby ludzie z
                  innych krajow unii patrzyli na mnie z poblazliwym usmiechem.
                  Junkier. O czym my w ogole mowimy ??? Zenada - to wszystko co mozna
                  o PiSie powiedziec.
                • by_zylo_sie_drozej_wszystkim Liberałowie z PO nie pierwszy raz są u władzy. 30.10.07, 17:30
                  Skompromitują się tak jak wcześniej KLD i UW. Za 4 lata powrót PiSu. Najpóźniej!
                • pos3gacz Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 18:09
                  junkier napisał:

                  > Patrzac na kompromitujace dzialania przyszlej ekipy, ktora targuje
                  > sie juz o byle stolek i byle etacik, wyglada na to ze Prezes J.
                  > Kaczynski bedzie mogl po prostu przybrac taktyke 'chlop spi a
                  > (poparcie) mu rosnie bo przeciez ludzie w Polsce predko zatesknia
                  do
                  > porzadku i dyscypliny z czasow PiS.
                  >
                  > Wkrotce bezholowie totalne zapanuje, walke z przestepcami chca
                  oddac
                  > w rece pacyfistow, abolicjonistow i innych iluminarzy, o czym my w
                  > ogole mowimy???
                  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
                  Mądry wie co mówi,głupi mówi co wie.To się tyczy Ciebie[druga część]
                  Idiot idi'ot.
                • guru133 Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 18:30
                  A mnie się marzy kurna chata:))) Widzę że junkier ocknął się po tym jak wyborcy
                  zdzielili go 21 października pałą w rycerski łeb. Tyle tylko że dalej bredzi.
                  Terapia okazała się nieskuteczna:(
              • marl57 Re: JUNKER! 30.10.07, 17:29
                jest taki rodzaj pyskowania, że przegrał, ale dalej judzi.
                Że jeszcze ci pokażę, jeszcze kiedyś wygram.....

                -taki mędrek jesteś to czemu już właśnie teraz
                nie wygrłaś proroku wróżbito nawiedzony - co ?

                nie kiedyś, ale teraz
                przegrałeś popaprańcu i to jest fakt jedyny.
                • by_zylo_sie_drozej_wszystkim Wyborcy PO jak zwykle rzucają mięsem. 30.10.07, 17:35
                  Gratuluję Tuskowi jego chamskich i niezrównoważonych zwolenników.
            • waldi1953 Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 16:48
              Przetrzyj okulary i wysmarkaj nos - to zobaczysz i poczujesz smród. Ponieważ Kacze towarzystwo zobaczywszy wynik wyborów zesrało się w gacie, a teraz już przyschli do stołków i trudno ich oderwać wiec sie odczep od Tuska.Najpierw zbieraj to tałatajstwo bo sanepid czeka.Dopiero wtedy jak preziowi emocje opadną i powoła kandydata na premiera, odlicz dwa tygodnie i wtedy patrz co sie bedzie działo.
            • blackmoore Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 16:49
              junkier napisał:

              > Jeszcze sobie poczekasz. Jakbys nie wiedzial, to Prezes J.
              Kaczynski
              > zapowiedzial pelny powrot do wladzy za 4 lata. I jest to oczywiste.

              Tak jak zapowiedzial ze wygra wybory 21.09. Jak zwykle dotrzymal
              slowa.
              Dotrzymal.
              To jest oczywiste.
              Tylko narod jakos o tym nie wiedzial.
              I wiele jeszcze rzeczy zapowiedzial Jaroslaw Wybitny.
              Jakos niewiele z tych zapowiedzi zostalo
            • tw_wielgus Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 16:54
              junkier napisał:

              > Jeszcze sobie poczekasz. Jakbys nie wiedzial, to Prezes J.
              Kaczynski
              > zapowiedzial pelny powrot do wladzy za 4 lata. I jest to oczywiste.


              Prezes żartował Junkier, żartował... nie czytałeś wywiadu dla ND?
              W kwestii zasad też pewnie żartował.
        • blackmoore Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 16:50
          junkier napisał:

          > Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobrazalna, nie ma nikogo
          w
          > PiS kto moglby p. Jaroslawa Kaczynskiego zastapic i zreszta nie ma
          > takiej potrzeby.

          Tiaa, a norod w zalobie sie pograzy jesliby nie daj Boze Jaroslaw
          sie zdymisjonowal. A kto go zastapi? To niech sie PiS martwi
        • tw_wielgus Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 16:53
          junkier napisał:

          > Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobrazalna, nie ma nikogo
          w
          > PiS kto moglby p. Jaroslawa Kaczynskiego zastapic i zreszta nie ma
          > takiej potrzeby.
          >
          Jak to nie ma kto ?
          A Szczypińska, czy chociażby Nelly Rokita z frakcji liberalno-
          narodowo- konserwacyjno- sanacyjnej PIS.
        • marl57 Re: Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobr 30.10.07, 17:23
          junkier napisał:
          > Rezygnacja Prezesa Kaczynskiego jest niewyobrazalna, nie ma nikogo > w PiS kto moglby p. Jaroslawa Kaczynskiego zastapic i zreszta nie
          > ma takiej potrzeby.

          -masz geniuszku rację !
          - również:

          -nie ma potrzeby obecności tego prezia i tej partii.
          Tym dziadom już dziękujemy !
    • gamon0 Kaczka za kaczka... dziennikarska... :))) 30.10.07, 15:59
      • doris.9914 gamon0 za gamoniem gamoniowatm..... 30.10.07, 16:01
      • adas313 Re: Kaczka za kaczka... dziennikarska... :))) 30.10.07, 16:41
        Kaczka za kaczką będą opuszczać urzędy państwowe.

        Jedna już poszła.

        Następna za trzy lata.
    • doris.9914 Kaczor sam rozpuszcza plotki !..potem narzeka na , 30.10.07, 16:00
      dziennikarzy...
    • obraza.uczuc.religijnych I bardzo dobrze 30.10.07, 16:02
      Jarek jest potrzebny do kompromitowania niebezpiecznych prawackich
      zachowań.
    • anna_diva Dziedziczak: Informacja o rezygnacji Kaczyńskie.. 30.10.07, 16:02
      Gdyby zrezygnował zrobiłoby się smutno.... ludzie nie mieliby o czym pisać :]

      Dyskusja na poziomie
      • mikolaj.plank Re: Dziedziczak: Informacja o rezygnacji Kaczyńsk 30.10.07, 16:06
        Żart żartem, ale czyim rzecznikiem jest ten dupek ze szczotka do butów na
        głowie? Rządu? czy partii? Wypraszam sobie, żeby robiono to za moje pieniądze!
    • cyberdemokracja Zbyt szybko zdementowali. Nie pozwolili 30.10.07, 16:03
      Zbyt szybko zdementowali. Nie pozwolili naciaszyć się nadzieją na
      normalną opozycję, bez populistycznych pokrzykiwań. Ludzie bez
      godności sami nie odchodzą. Ich trzeba z polityki wyrzucić. Miejsca
      w polityce nie ma już dla Millera, Leppera i Giertycha. Po 2011
      Kaczyńscy będą tylko złym wspomnieniem, a lata ich rządów wstydliwym
      okresem, o którym mało kto będzie chciał pamiętać.
    • cyberdemokracja Dożywotnio. Ale wiecznie nikt nie żyje. Polityczny 30.10.07, 16:06
      koniec jest już coraz bliższy.
    • obywatelx5 chyba w tym przypadku to gęś dziennikarska 30.10.07, 16:10
    • plus_k Zbyt piękne... 30.10.07, 16:10


      ... aby było prawdziwe.

      Chociaż, kto wie, oczywistą oczywistością jest, że przegrał :))

    • sceptyk31 Dziedziczak: Informacja o rezygnacji Kaczyńskie.. 30.10.07, 16:13
      Kogo to obchodzi ? Niech sobie rezygnuje albo nie. O ile pamietam
      to Jarek jest tym prezesem od lat kilkunastu.
      • pether_23 To chyba źle pamiętasz - PiS istnieje od 2001 roku 30.10.07, 16:39
        To chyba źle pamiętasz - PiS istnieje od 2001 roku.
    • tetradrachma rezygnacja to żart !? No, to współczuję członkom 30.10.07, 16:18
      PiS-u bo maja przechlapane.
    • yot23 A ja myslałem że CUD! 30.10.07, 16:20
      Bo to byłby cud.
    • krzynia.c Zróbcie tego buca dożywotnim prezesem. 30.10.07, 16:28
      Po kiego grzyba ma sie poddawac ocenom,przecież jest naj naj
      naj.Faceta poje...o do reszty.
    • halfliner Nikt tam nie podskoczy groteskowemu wodzykowi. 30.10.07, 16:28
      Łącznie z samymi wodzykami to parada miernot bez osobowości i zdolności do
      samodzielnego myślenia.
    • gaelic04 powtorka z wojny wietnamskiej nad Wisla 30.10.07, 16:31
      Zmasowany atak wszelkiej masci poprawnosci dowodl swojej sily. Czy w
      tej sytuacji PIS mogl wygrac wybory?Tak ale z niewielka przewaga i
      dalej przezywalby meki rzadzacej partii mniejszosciowej.To co sie
      stalo przez ostatnie dwa lata w polsce to powtorka scenariusza z
      czasow kiedy <poprawna> Ameryka bedaca przeciw wojnie wietnamskiej
      niszczyla administracje amerykanska zaagazowana w tej
      wojnie.Podobnie stalo sie nad Wisla.Onegdaj potezna Ameryka
      przegrala wojne z komunistami wietnamskimi/wspieranymi regularnymi
      oddzialami chinskimi, poteznie dozbrojonymi takze przez Moskwe./Tej
      wojny nie przegrala w bagnach Mekongu ale na ziemi amerykanskiej w
      tv, gazetach, campusach amerykanskich szkol!, wytworni
      holllywood<Poprawna> czwarta wladza wspopmagana aktywnymi agentami
      Moskwy; /Jane Fonda poprzez radio Hanoi nawolywala chlopcow US ARMY
      do dezercji, Clinton zamiast sluzby wojskowej dekowal sie w Moskwie
      na mitygach postepowej mlodziezy./ Wmowiono Ameryce ze ich zolnierze
      walcza z nie uzbrojonymi ochotnikami Vietcongu.Po tej nawalanicy
      taka potega jak rzad USA dal tyly. Czyz nalezy sie dziwic ze i PIS
      nie mogl pokonac tej POLISH CORRECTNESS!!!
    • xsawer Jarosław Kaczyński jeszcze bardzo długo będzie pre 30.10.07, 16:34
      mierem"
      Rosnie nam nowy Breżniew!
    • stawonog kaczormniejszy w depresji, kaczormsciwy odwolany?? 30.10.07, 16:35
      nieeee, to niemozliwe :)
    • kroliklesny Dziedziczak: Informacja o rezygnacji Kaczyńskie.. 30.10.07, 16:45
      Sam nie odejdzie, mamusia nie kazala. Trzeba bedzie za ucho...
      • tw_wielgus Re: Dziedziczak: Informacja o rezygnacji Kaczyńsk 30.10.07, 17:03
        Może ma ważną misję do spełnienia.
        Wyrwać brata z depresji.
    • darkraj Kaczynski bedzie Prezesem PiS 30.10.07, 16:50
      dozgonnie.
      Jego lub tejze partyjki.
      A to juz niebawem.
      Zartowac, to sobie mozna u cioci na imieninach, a nie wobec milionow
      swiadkow.
      Publicznie ogloszonej, prozniaczej chelpliwosci o rezygnacji w
      przypadku przegranej w Wyborach, nie da sie "przerobic" na zart.
      Kwaczynski! Ciebie, tak naprawde, to JUZ NIE MA!
      I sobowtor Prezydent nie pomoze.
      Czeka was zwalka, chociaz w rezydencjach podarowanych przez
      pracodawcow/promotorow, nie moze byc az tak zle.
    • boib2 Dziedziczak: Informacja o rezygnacji Kaczyńskie.. 30.10.07, 16:52
      Idź kaczorku do cholery
    • freelancer_1 Może i Prezio by zrezygnował? 30.10.07, 16:53
      Ale by było święto! Po co się toto uczepiło stołka?
    • maciek778 Dziedziczak: Informacja o rezygnacji Kaczyńskie.. 30.10.07, 16:55
      Spieprzaj dziadu!!!!!!!!!

      Zmarnowałeś błaźnie 2 lata rozwoju gospodarczego tego kraju.
      Zniknij i nie wracaj nigdy więcej!!!!!!!!!
    • california07 Dziedziczak: Informacja o rezygnacji Kaczyńskie.. 30.10.07, 16:59
      W kulturalnych demokratycznych panstwach europejskich szefowie
      przegranych partii podaja sie do dymisji-ale poniewaz Polska nie
      podlega tym okresleniom Kaczor bedzie trzymal sie wladzy do
      usr..smierci.Ten pajac jest zarazony bakcylem wladzy za wszelka cene!
    • darkraj I ostatnie zdania na Kongresie PiS: 30.10.07, 17:00
      Sztandar: WYPROWADZIC!
      Kwaczorow z Rydzyjkiem: W KAJDANY!
      Zaczynamy budowac RAZEM Nowa, bogata zasobami portfeli Obywateli,
      Polske.
      Owacja na stojaco.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka