aekielski J. Kaczyński: Dziś wynik wyborów byłby zupełnie.. 31.10.07, 19:34 Ale za cztery lata jak będziemy mieć tarczę i 48 F16, naród z pewnością zagłosuje na wojowników. Trzeba to przecież wypróbować. Odpowiedz Link Zgłoś
magilka J. Kaczyński: Dziś wynik wyborów byłby zupełnie.. 31.10.07, 19:40 Układ Gieremka prowadził politykę zagraniczną na kolanach. Tusk "jest chłopcem na posyłki" pani Merkel. Ekipa Kaczńskiego pada plackiem na twarz przed Amerykanami - naszym "najlepszym sojusznikiem". Może nie umiem czytać ze zrozumieniem, ale skąd tyle jadu i agresji w komentowaniu kampanii wyborczej PO przez PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
winiary2 J. Kaczyński: Dziś wynik wyborów byłby zupełnie.. 31.10.07, 20:03 Ktoś kiedyś powiedział "Spieprzaj Dziadu".... Odpowiedz Link Zgłoś
w.zboralski Tzn. PO miałby 70%, LiD 20%, PSL 5,1% a PiS 4,9%? 31.10.07, 20:37 Chyba to chciał ten jeden z bliźniaków powiedzieć? Odpowiedz Link Zgłoś
kpt_kloss Jarek, nadal marzysz o innym wyniku wyborow ? 31.10.07, 20:40 Rzeczywistosc musi byc dla ciebie brutalna ... Odpowiedz Link Zgłoś
anna_diva Re: J. Kaczyński: Dziś wynik wyborów byłby zupełn 31.10.07, 21:38 hahahahahahha dokładnie, to chyba takie dziwne odgrażanie się... ani odrobiny godności.... Dyskusja na poziomie Odpowiedz Link Zgłoś
tomekjeden Do przodu i wstecz, dwa szaga wpieriod, szag nazad 31.10.07, 22:37 ""Jarosław Kaczyński, wybitny specjalista od Lenina, "dwa szaga wpieriod, szag nazad"*, wyraził przekonanie, że wyborcy szybko się zorientują, iż powierzenie władzy Platformie Obywatelskiej jest krokiem wstecz, w lata 90."" xxxxxxxxxxxxxxxxx No to mamy postęp z dzikiego kaczyzmu, który przenosił Polskę na zadupie początków XX wieku, dzięki PO dotarliśmy znowu do jego końca. ------------------------ * Ubliżanie i brudna propaganda antypisowska :-) Odpowiedz Link Zgłoś
jarek.gurtowski Niech ktoś mu wreszcie założy kaftan 31.10.07, 22:56 bo krzywdę sobie gotów zrobić. Odpowiedz Link Zgłoś
m.e.n Trzeba byæ rzeczywiście ślepcem i głuchym 01.11.07, 01:56 żeby nie widzieć i nie słyszeć jaka jest opinia o tych ludziach, których mamy już dość! Wystarczy np przeczytać wywaiady z niektórymi (p)osłami PiS, żeby przekonać się o niespotykanym wręcz oderwaniu tych facetów od rzeczywistości. Ubzdurali sobie, że mają poparcie, które wiecznie, niezależnie od tego, co zrobią będzie ciągle takie samo. Przeliczyli się i dlatego tak ciężko przychodzi odrywwanie tyłków od stołków. Wasz czas już minął. Przeproście i spadajcie Odpowiedz Link Zgłoś
jack_flash I skonczylby w Pruszkowie Wschodnim, gdzie jego 01.11.07, 02:01 miejsce Odpowiedz Link Zgłoś
m.e.n Premier oderwany 01.11.07, 02:31 od rzeczywistości. Ale czemy się dziwić, skoro na stronie PiS [www.pis.org.pl/] pod wszystkimi artykułami są tylko wypowiedzi pozytywne. Wszelkie negatywne są usuwane przez moderatorów. To jawne draństwo i działanie wbrew konstytucyjnie zagwarantowanej wolności słowa. Sytuacja niczym za "późnego" Gierka. Odpowiedz Link Zgłoś
wolnailiberalna ta mala spedalona swinia milczec powinna 01.11.07, 03:49 to szmata klamliwa., nawet nie czlowiek ten smierdzacy pedAL! Odpowiedz Link Zgłoś
hens J. Kaczyński: Dziś wynik wyborów byłby zupełnie.. 01.11.07, 06:18 Dzisiaj to nie wiem czy PIS by istniała w sejmie. Dzisiaj to trzeba Panie Prezydencie zrozumieć .........daliście DUPY na całej linii,.........trzeba kredki spakować do tornistra i na drzewo. Odpowiedz Link Zgłoś
jacoladaco J. Kaczyński: Dziś wynik wyborów byłby zupełnie.. 01.11.07, 08:33 Kaczynski to debil jaki jego brat prezydent (czysty debil). PiSiory to partia debili!!! Odpowiedz Link Zgłoś
jacoladaco J. Kaczyński: Dziś wynik wyborów byłby zupełnie.. 01.11.07, 08:34 ...mysle ze czas najwyzszy sprzatnac ich matke to bedzie spokoj w tym kraju!!! Odpowiedz Link Zgłoś
bader J. Kaczyński: Dziś wynik wyborów byłby zupełnie.. 01.11.07, 09:02 Jedno jest pewne Kaczynscy juz na zawsze sa za burta i tak trzymac. Najgorsze co moze spotkac narod to zafundowac sobie nawiedzonego przywodce. My dzieki Bogu zdolalimy sie z tego bledu wyzwolic. Odpowiedz Link Zgłoś
steku J. Kaczyński: Dziś wynik wyborów byłby zupełnie.. 01.11.07, 09:12 JAK BARDZO TEN POKURCZ JEST ODERWANY OD RZECZYWISTOSCI... Odpowiedz Link Zgłoś
krys-ia1 J. Kaczyński: Dziś wynik wyborów byłby zupełnie.. 01.11.07, 09:59 Panowie...te ciągłe utarczki, przepychanki, oskarżenia..są już niesmaczne. Od dłuższego czasu (2 lat) przechwałki nie mają końca. Należało wykorzystać swój czas a nie wichrzyć, obrażać się będąc samemu uwikłanym w nieeleganckie słowa pod adresem innych, chociażby społeczeństwa. Należę do "wykształciuchów" i zadam pytanie: Kiedy Panowie z PiS-u zdobywali wiedzę? Przed wojną?...i to tyle..więcej elegancji życzę. Odpowiedz Link Zgłoś
krzysztofstefanski J. Kaczyński: Dziś wynik wyborów byłby zupełnie.. 01.11.07, 10:01 To, co ten polityk opowiada potwierdza, że żyje w jakiejś innej rzeczywistości niż my wszyscy. Depresja maniakalna. Odpowiedz Link Zgłoś
boykotka J. Kaczyński: Dziś wynik wyborów byłby zupełnie.. 01.11.07, 10:41 tak byłyby inne. PO otrzymałoby ponad 50% poparcia :) Odpowiedz Link Zgłoś
misiek25nh J. Kaczyński: Dziś wynik wyborów byłby zupełnie.. 01.11.07, 12:45 Trzeba być opętanym paranoikiem żeby po dotkliwym łomocie wyborczym aż tak bredzić. Zresztą, należy go nakłaniać do dalszych wynurzeń w tym stylu. Jest wielka nadzieja, że wówczas pozostaną przy nim wyłącznie pomagierzy z PC i... kilku sanitariuszy z kaftanami. Odpowiedz Link Zgłoś
bogdan331 Polacy to mądry naród.Wybrali poprawnie.Teraz powi 01.11.07, 13:05 nni wykruszyć resztę homozygoty."Impiczment" żeby tego drugiego pyszałka i obrażalskiego ,nadymanego ciągle jak wieprzka wykolegowac z tego stanowiska.Takie gó.. trzeba wy-ć dla dobra naszej Pospolitej Rzeczy.Dla dobra nas wszystkich.Taki debilowaty kartofel urąga inteligencji Polaków!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
bogdan331 kaczyński-Polska nie chce ciebie dostałes w pysk 01.11.07, 13:19 na odlew.Spieprzaj dziadu.to samo czeka drugą część twojej homozygoty.Jesteście za mali.mściwi i w ogóle do dupy.A Polacy to nie ciemny naród ,nie kupi byle czego.A ty jesteś własnie takie "beleco"-wypie..j chamie. Odpowiedz Link Zgłoś