Dodaj do ulubionych

J. Kaczyński: Dziś wynik wyborów byłby zupełnie...

    • aekielski J. Kaczyński: Dziś wynik wyborów byłby zupełnie.. 31.10.07, 19:34
      Ale za cztery lata jak będziemy mieć tarczę i 48 F16, naród z pewnością
      zagłosuje na wojowników. Trzeba to przecież wypróbować.
    • magilka J. Kaczyński: Dziś wynik wyborów byłby zupełnie.. 31.10.07, 19:40
      Układ Gieremka prowadził politykę zagraniczną na kolanach.
      Tusk "jest chłopcem na posyłki" pani Merkel.
      Ekipa Kaczńskiego pada plackiem na twarz przed Amerykanami -
      naszym "najlepszym sojusznikiem".

      Może nie umiem czytać ze zrozumieniem, ale skąd tyle jadu i agresji
      w komentowaniu kampanii wyborczej PO przez PiS.
    • winiary2 J. Kaczyński: Dziś wynik wyborów byłby zupełnie.. 31.10.07, 20:03
      Ktoś kiedyś powiedział "Spieprzaj Dziadu"....
    • w.zboralski Tzn. PO miałby 70%, LiD 20%, PSL 5,1% a PiS 4,9%? 31.10.07, 20:37
      Chyba to chciał ten jeden z bliźniaków powiedzieć?
    • kpt_kloss Jarek, nadal marzysz o innym wyniku wyborow ? 31.10.07, 20:40
      Rzeczywistosc musi byc dla ciebie brutalna ...
    • anna_diva Re: J. Kaczyński: Dziś wynik wyborów byłby zupełn 31.10.07, 21:38
      hahahahahahha

      dokładnie, to chyba takie dziwne odgrażanie się...

      ani odrobiny godności....

      Dyskusja na poziomie
    • tomekjeden Do przodu i wstecz, dwa szaga wpieriod, szag nazad 31.10.07, 22:37
      ""Jarosław Kaczyński, wybitny specjalista od Lenina, "dwa szaga wpieriod, szag
      nazad"*, wyraził przekonanie, że wyborcy szybko się zorientują, iż powierzenie
      władzy Platformie Obywatelskiej jest krokiem wstecz, w lata 90.""

      xxxxxxxxxxxxxxxxx

      No to mamy postęp z dzikiego kaczyzmu, który przenosił Polskę na zadupie
      początków XX wieku, dzięki PO dotarliśmy znowu do jego końca.


      ------------------------

      * Ubliżanie i brudna propaganda antypisowska :-)
    • jarek.gurtowski Niech ktoś mu wreszcie założy kaftan 31.10.07, 22:56
      bo krzywdę sobie gotów zrobić.
    • adam81w Chcesz sie przekonać Kaczuszenko? 31.10.07, 23:19

    • m.e.n Trzeba byæ rzeczywiście ślepcem i głuchym 01.11.07, 01:56
      żeby nie widzieć i nie słyszeć jaka jest opinia o tych ludziach,
      których mamy już dość!
      Wystarczy np przeczytać wywaiady z niektórymi (p)osłami PiS, żeby
      przekonać się o niespotykanym wręcz oderwaniu tych facetów od
      rzeczywistości. Ubzdurali sobie, że mają poparcie, które wiecznie,
      niezależnie od tego, co zrobią będzie ciągle takie samo.
      Przeliczyli się i dlatego tak ciężko przychodzi odrywwanie tyłków od
      stołków.

      Wasz czas już minął.

      Przeproście i spadajcie
    • jack_flash I skonczylby w Pruszkowie Wschodnim, gdzie jego 01.11.07, 02:01
      miejsce
    • m.e.n Premier oderwany 01.11.07, 02:31
      od rzeczywistości. Ale czemy się dziwić, skoro na stronie PiS
      [www.pis.org.pl/] pod wszystkimi artykułami są tylko
      wypowiedzi pozytywne. Wszelkie negatywne są usuwane przez
      moderatorów. To jawne draństwo i działanie wbrew konstytucyjnie
      zagwarantowanej wolności słowa.

      Sytuacja niczym za "późnego" Gierka.
    • wolnailiberalna ta mala spedalona swinia milczec powinna 01.11.07, 03:49
      to szmata klamliwa., nawet nie czlowiek ten smierdzacy pedAL!
    • hens J. Kaczyński: Dziś wynik wyborów byłby zupełnie.. 01.11.07, 06:18
      Dzisiaj to nie wiem czy PIS by istniała w sejmie.
      Dzisiaj to trzeba Panie Prezydencie zrozumieć .........daliście DUPY na całej
      linii,.........trzeba kredki spakować do tornistra i na drzewo.
    • jacoladaco J. Kaczyński: Dziś wynik wyborów byłby zupełnie.. 01.11.07, 08:33
      Kaczynski to debil jaki jego brat prezydent (czysty debil). PiSiory to partia
      debili!!!
    • jacoladaco J. Kaczyński: Dziś wynik wyborów byłby zupełnie.. 01.11.07, 08:34
      ...mysle ze czas najwyzszy sprzatnac ich matke to bedzie spokoj w tym kraju!!!
    • bader J. Kaczyński: Dziś wynik wyborów byłby zupełnie.. 01.11.07, 09:02
      Jedno jest pewne Kaczynscy juz na zawsze sa za burta i tak trzymac.
      Najgorsze co moze spotkac narod to zafundowac sobie nawiedzonego przywodce. My
      dzieki Bogu zdolalimy sie z tego bledu wyzwolic.
    • steku J. Kaczyński: Dziś wynik wyborów byłby zupełnie.. 01.11.07, 09:12
      JAK BARDZO TEN POKURCZ JEST ODERWANY OD RZECZYWISTOSCI...
    • krys-ia1 J. Kaczyński: Dziś wynik wyborów byłby zupełnie.. 01.11.07, 09:59
      Panowie...te ciągłe utarczki, przepychanki, oskarżenia..są już niesmaczne. Od
      dłuższego czasu (2 lat) przechwałki nie mają końca. Należało wykorzystać swój
      czas a nie wichrzyć, obrażać się będąc samemu
      uwikłanym w nieeleganckie słowa pod adresem innych, chociażby społeczeństwa.
      Należę do "wykształciuchów" i zadam pytanie: Kiedy Panowie z PiS-u zdobywali
      wiedzę? Przed wojną?...i to tyle..więcej elegancji życzę.
    • krzysztofstefanski J. Kaczyński: Dziś wynik wyborów byłby zupełnie.. 01.11.07, 10:01
      To, co ten polityk opowiada potwierdza, że żyje w jakiejś innej rzeczywistości
      niż my wszyscy. Depresja maniakalna.
    • boykotka J. Kaczyński: Dziś wynik wyborów byłby zupełnie.. 01.11.07, 10:41
      tak byłyby inne. PO otrzymałoby ponad 50% poparcia :)
    • realista_2 Oczywiscie, że TAK! 01.11.07, 12:31
      70% NA PO 5% NA PiS
    • misiek25nh J. Kaczyński: Dziś wynik wyborów byłby zupełnie.. 01.11.07, 12:45
      Trzeba być opętanym paranoikiem żeby po dotkliwym łomocie wyborczym
      aż tak bredzić. Zresztą, należy go nakłaniać do dalszych wynurzeń w
      tym stylu. Jest wielka nadzieja, że wówczas pozostaną przy nim
      wyłącznie pomagierzy z PC i... kilku sanitariuszy z kaftanami.
    • bogdan331 Polacy to mądry naród.Wybrali poprawnie.Teraz powi 01.11.07, 13:05
      nni wykruszyć resztę homozygoty."Impiczment" żeby tego drugiego pyszałka i
      obrażalskiego ,nadymanego ciągle jak wieprzka wykolegowac z tego
      stanowiska.Takie gó.. trzeba wy-ć dla dobra naszej Pospolitej Rzeczy.Dla dobra
      nas wszystkich.Taki debilowaty kartofel urąga inteligencji Polaków!!!!!!
    • bogdan331 kaczyński-Polska nie chce ciebie dostałes w pysk 01.11.07, 13:19
      na odlew.Spieprzaj dziadu.to samo czeka drugą część twojej homozygoty.Jesteście
      za mali.mściwi i w ogóle do dupy.A Polacy to nie ciemny naród ,nie kupi byle
      czego.A ty jesteś własnie takie "beleco"-wypie..j chamie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka