Dodaj do ulubionych

Przeszczep serca Wałęsy nie jest jeszcze przesą...

07.11.07, 19:22
trzymaj sie !
Obserwuj wątek
    • ag64 Przeszczep serca Wałęsy nie jest jeszcze przesą.. 07.11.07, 19:31
      Po ostatnich wypowiedziach Wałęsy stwierdzam że naprawdę jest bez
      serca i stracił sympatie pozostałej części Polaków.
      • guru133 Re: Przeszczep serca Wałęsy nie jest jeszcze prze 07.11.07, 20:39
        ag64 napisał:

        > Po ostatnich wypowiedziach Wałęsy stwierdzam że naprawdę jest bez
        > serca i stracił sympatie pozostałej części Polaków.
        Zamilcz dupku!
        • poszeklu Ale kase mozecie wplacac. Min. 100tys dolcow. 07.11.07, 20:59
          Przeszczep jeszcze sie nie zapowiada, ale o kasie
          zawsze mozna pomyslec wczesniej. Bolek czeka.
          • 2560a Min. 100tys dolcow.-Ja zaplace! 07.11.07, 21:31
            Ten przyglup nie wie sam co mowi. Kto szuka serca? Kto przeszczepia
            serce pacjentwi na chodzie? Przeciez Lechu wlasnie dostal
            zaproszenie od Tuska. Czy tym krajem moga rzadzic tylko inwalidzi?
            Co do kosztow ewentualnej operacji pana byle prezydenta oraz ksiecia
            oraz wielokrotnego honorowego doktora /szkoda ze nie dali mu w
            medycynie/to ja chetnie pokryje . Serio! Niech Lechu przeleje do
            Huston te moje 100 mln co mi obiecal a nie dal. Odsetki to niech
            sobie zatrzyma na rekowalescencje. Mam, kurde, gest. Stac mnie.
            I to dzieki Kaczynskim. powiedzial ojciec narogu spieprzaj dziadu
            i.. spieprzylem i dobrze mi sie powodzi czego wszystkim rodakom
            zycze.
        • maciekamigo Panie Lechu, niech się Pan trzyma!! 07.11.07, 23:22
          Trzymam kciuki, żeby operacja się udała i żeby cieszył się Pan
          zdrowiem jeszcze wiele, wiele lat!!
    • 10svb Skutek diety optymalnej szarlatana Kwaśniewskiego 07.11.07, 19:32
      Atkins, który opracował podobną dietę w USA wykitował na serce.
    • anarcho-emeryt Przeszczep serca Wałęsy nie jest jeszcze przesą.. 07.11.07, 19:34
      Walek nie daj sie kostusze!!! Trzym sie mocno!!!!
      PS
      jestem pewien , ze jak bedzie konto bankowe na "sciepe na seduszko" to wielu
      Polakow sie zrzuci...
      Jaki by Walesa nie byl...jest NASZ!!!
      • niestaly_czytelnik niesiołowski chyba też 08.11.07, 01:29
        anarcho-emeryt napisał:

        > Jaki by Walesa nie byl...jest NASZ!!!

        Niesiołowski, jaki by nie był - też jest "nasz". Nasz kretyn - dobry
        kretyn. Przynajmniej dwóch Stańczyków w tej ponurej partyi.
    • nikon74 Ja gardzę tobą 07.11.07, 19:35
      Może jak na ciebie będzie czekał przeszczep serca, to zopbaczysz jak
      to jest.
      Może ktoś podejdzie do ciebie i powie Ci " Gardze tobą"
    • tarura - Wczoraj czułem się świetnie - na podryw 07.11.07, 19:40
      chciałem iść. Dzisiaj trochę gorzej - dodał - Danusia dała po łbie
      za ten podryw, to i poczułem się gorzej...
    • janusz_au Re: Przeszczep serca Wałęsy nie jest jeszcze prze 07.11.07, 19:48
      who care?
      • boulihacker Re: Przeszczep serca Wałęsy nie jest jeszcze prze 07.11.07, 20:33
        Your English teacher?
        • grzira ki 08.11.07, 00:13
          good one
    • mascota5 Przeszczep serca Wałęsy nie jest jeszcze przesą.. 07.11.07, 19:50
      Nawet na wieniec nic nie dam.Co za tupet. Teraz prosi o pieniadze.
      Czlowiek bez zadnych zasad moralnych.Trzeba bylo nie jesc miesa z
      niewinnych zwierzat.
      • boulihacker Re: Przeszczep serca Wałęsy nie jest jeszcze prze 07.11.07, 20:33
        Dokładnie. Ja jadam tylko z winnych.
      • kwant27 Re: Przeszczep serca Wałęsy nie jest jeszcze prze 07.11.07, 21:40
        Nie powiedział przecież, nie prosi cię o te 100 tys., ale źe ich nie ma i musi
        zebrać. A metod na zbieranie jest wiele, niekoniecznie proszenie
        (nie)wdzięcznego narodu. Może miał na myśli wzięcie hipoteki albo sprzedanie
        praw autorskich... Możliwości (w przypadku Wałęsy) jest wiele.
    • ma_thro_na Przeszczep serca Wałęsy nie jest jeszcze przesą.. 07.11.07, 19:55
      Panie Prezydencie, nie był Pan z mojej bajki, ale życzę Panu dużo
      zdrowia i udanej operacji, jeżeli będzie ona konieczna.
    • tekameka GW wyłoży te pieniądze 07.11.07, 19:58
      w końcu to ich ziomal
      • poszeklu Kreml zalatwi ruskie 07.11.07, 20:23
        tekameka napisał:

        > w końcu to ich ziomal
        • guru133 Re: Kreml zalatwi ruskie 07.11.07, 22:20
          poszeklu napisał:

          > tekameka napisał:
          >
          > > w końcu to ich ziomal
          Oj poszeklu, poszeklu nie pij tyle, bo szare komórki zanikają ci w
          zastraszającym tempie.
    • allspice Przeszczep serca Wałęsy nie jest jeszcze przesą.. 07.11.07, 19:58
      Niech sprawy zdrowotne pana prezydenta dobrze ułożą a i on sam
      radą słuzy Polsce:)))
      • lorack Re: Przeszczep serca Wałęsy nie jest jeszcze prze 07.11.07, 20:34
        Lechu, DUŻO MOCY!!!!
        Dobry człowiek, kawał naszej historii! Szacun!


        ----------
        pozdrawiam:
        Lorack
        • athom Re: Przeszczep serca Wałęsy nie jest jeszcze prze 07.11.07, 20:52
          Wszystkim pomstującym na Wałęsę, wyklinającym i plującym jadem mówimy stanowcze:
          eeeee tam. Niewielu słucha, co macie do powiedzenia.

          Można mieć wątpliwości, ale to kawał polskiej historii i cała fura zasług dla
          kraju. A poza tym to starszy, chorujący człowiek. Się życzy dużo zdrowia a nie
          pier..li jak potłuczony.
          • killarney5 Pogardzam plującymi na Wałęsę 07.11.07, 22:00
            Jestem od niego tylko parę lat młodsza. Dobrze pamiętam, kim Wałęsa był dla
            Polski w 1980 roku i później, A kim są plujący na niego? Kim trzeba być, żeby
            tak mówić o kimś czekającym na przeszczep serca? Kim trzeba być, by uparcie pluć
            na człowieka będącego symbolem wyzwolenia Polski od komunizmu na całym świecie?
            No cóż - sami sobie wystawiacie świadectwo...
    • guru133 Byłem ostrym krytykiem prezydentury Wałęsy ale 07.11.07, 20:37
      dziś życzę Przewodniczącemu Wielkiej "Solidarności" szybkiego powrotu do zdrowia
      i nowego serca jak dzwon!:))
      • 2560a Re: Byłem ostrym krytykiem prezydentury Wałęsy al 07.11.07, 21:39
        guru133 napisał:

        > dziś życzę Przewodniczącemu Wielkiej "Solidarności" szybkiego
        powrotu do zdrowi
        > a
        > i nowego serca jak dzwon!:))
        Jako byly czlonek Wielkiej Solidarnosci moga ci powiedziec ze
        Walesa byl glowna postacia /nie wazne w czyich rekach/ ktory
        zmienil Wielka "S" na blizej nieokreslona strukture zwiazkowo -
        spoleczna sluzaca przejeciu majatku narodowego czyli rozkradzeniu
        kraju. Naiwni mysleli ze to czlek prosty ale patriota czysty jak
        dupa dziewicy.
        A, jako katolik, kazdemu zycze zdrowia.
        • guru133 Re: Byłem ostrym krytykiem prezydentury Wałęsy al 07.11.07, 22:18
          2560a napisał:

          > guru133 napisał:
          >
          > > dziś życzę Przewodniczącemu Wielkiej "Solidarności" szybkiego
          > powrotu do zdrowi
          > > a
          > > i nowego serca jak dzwon!:))
          > Jako byly czlonek Wielkiej Solidarnosci moga ci powiedziec ze
          > Walesa byl glowna postacia /nie wazne w czyich rekach/ ktory
          > zmienil Wielka "S" na blizej nieokreslona strukture zwiazkowo -
          > spoleczna sluzaca przejeciu majatku narodowego czyli rozkradzeniu
          > kraju. Naiwni mysleli ze to czlek prosty ale patriota czysty jak
          > dupa dziewicy.
          > A, jako katolik, kazdemu zycze zdrowia.
          Jako były członek i współtwórca Wielkiej Solidarności mówię ci że piszesz bzdury.
    • z1234567 Bolek, ale polityke to juz sobie daruj lepiej... 07.11.07, 20:39
      Bolek, ale polityke to juz sobie daruj lepiej...

      Zyj sto lat, ale nie przeszkadzaj "nocny zmianowcu"
      • guru133 Re: Bolek, ale polityke to juz sobie daruj lepiej 07.11.07, 20:45
        z1234567 napisał:

        > Bolek, ale polityke to juz sobie daruj lepiej...
        >
        > Zyj sto lat, ale nie przeszkadzaj "nocny zmianowcu"
        A ty zagorzały kaczysto daruj sobie durne komentarze. Wyborcy pokazali wam gdzie
        wasze miejsce a niedługo znikniecie z politycznej mapy Polski a Wałęsa zostanie
        na niej na zawsze. To jest wielki człowiek a nie drobiowy kurdupel.
    • sammler Przeszczep serca Wałęsy nie jest jeszcze przesą.. 07.11.07, 20:40
      Panie Prezydencie, duzo zdrowia!

      s.
    • mamoniowa303 Re: Przeszczep serca Wałęsy nie jest jeszcze prze 07.11.07, 20:40
      Czy ma zamiar sfinansowac ten zabieg z puli 100 milionow, ktore
      obiecal wszystkim obywatelom ?
      • guru133 Re: Przeszczep serca Wałęsy nie jest jeszcze prze 07.11.07, 20:48
        mamoniowa303 napisała:

        > Czy ma zamiar sfinansowac ten zabieg z puli 100 milionow, ktore
        > obiecal wszystkim obywatelom ?
        Cytat z Tuwima odnieś do siebie. Czasem milczenie jest jednak złotem.
      • ready4freddy Re: Przeszczep serca Wałęsy nie jest jeszcze prze 07.11.07, 20:56
        wiele mialem zastrzezen do pana prezydenta, ale szacunek tez mam, i zycze mu zdrowia, z przeszczepem czy nie.

        a szanownej przedmowczyni dedykuje inne wersy Tuwima. te o psie i mezaliansie.
    • guru133 Re: W sumie, Panie Lechu, Pan parę milionów "twar 07.11.07, 20:41
      camargues napisała:

      > zebrał. Pana imprezy budziły wśród dawnych kolegów z pracy
      > zgorszenie...
      > Teraz żebrzesz? Pomroczność jasna?
      > Może lepsi od ciebie umierają - W SZPITALACH ZA ZŁOTÓWKI W POLSCE...
      > Gardzę tobą...
      Kto gardzi sam doczeka się pogardy. Typowy z ciebie polak katolik.
    • ali57 Przeszczep serca Wałęsy nie jest jeszcze przesą.. 07.11.07, 20:50
      ze zgryzoty (nieczyste sumienie) zdrowie traci czy przez głupote?
      • kixx Re: Przeszczep serca Wałęsy nie jest jeszcze prze 07.11.07, 21:02
        jesli twoja teoria jest sluszna to ty juz sie musisz bac
        tak czy owak czeka cie to samo


        ps.Lechu trzymaj sie!!!!!!!!!!!
    • koham.mihnika jak to spiewal Mlynarski - mniej zryc. 07.11.07, 21:00

      • guru133 Re: jak to spiewal Mlynarski - mniej zryc. 07.11.07, 22:06
        koham.mihnika napisał:
        Więc dostosuj sie do rady Młynarskiego a będziesz zdrowszy (może i na umyśle też).
        >
    • rrj żałosny typek 07.11.07, 21:30
      Przeszczep będzie w Houston za 100 tys. dolarów ale Bolek skarży się, że nie ma
      pieniędzy. Pewnie chce aby mu państwo za niego zapłaciło albo jacyś sponsorzy
      się znaleźli.
      A w NFZ w kolejce się ustawić nie łaska? A kasa z "wykładów" w Stanach
      Zjednoczonych już została przejedzona? Wydana na organizowanie imienin? Może by
      dzieci wzięły kredyt na operację tatusia?
      A co mają powiedzieć ci, którzy czekają w kolejce nawet nie na przeszczep ale na
      koronografię?
      • wikal Re: żałosny typek 07.11.07, 22:22
        Módlcie się pisiaki, żeby Lechowi nic się nie stało w najbliższych
        latach, bo znając skłonność naszego społeczeństwa do roztkliwiania
        się nad narodowymi autorytetami, których nie szanowało za życia, nie
        wyjdzie wam to na dobre. Na Wałęsę szkoda by wam było kasy, ale na
        ojca Rydzyka pewnie nie. Ja sie zrzucę jak będzie trzeba, bo choć
        nie przepadam za retoryką Wałęsy ani nawet za nim samym, to jednak
        to jest KTOŚ w przeciwieństwie do panów Kaczyńskich. Wałęsa ma już
        miejsce w podręcznikach historii, o erze kaczyzmu zapomnimy, choć
        dzis pan Lipiński w telewizji bredził, że mają wielkie szanse wygrać
        następne wybory. Na jakiej podstawie formułuje takie sądy, nie wiem.
        PO jeszcze nie zaczęła rządzić, wybory były 2 tygodnie temu, a ta
        arogancka była władza juz pewna wygranej w następnych wyborach,
        które pewnie chce zwołac na wiosnę. Niedoczekanie. A że Wałęsa nie
        ma pieniędzy, to nie dziwota. W końcu ma ośmioro dzieci (sporo na
        nie w życiu wyłozył), a bachory kosztują kupę kasy, o czym wie
        każdy, kto je ma. Pan premier nie wie, ale w końcu nie wszyscy
        pisowcy mają tylko koty, więc powinni to rozumieć. I pewnie dzieci
        Wałęsy wezmą pożyczkę, gdy będzie trzeba. O to akurat sie nie
        martwię, tak jak i o ewntualną zrzutę na przeszczep Wałęsy.
      • guru133 Re: żałosny typek 07.11.07, 22:24
        Bardziej żalosnego typka od ciebie było by zapewne trudno znaleźć a Wałęsa na
        pewno nie musi liczyć na NFZ ani na takich jak ty. Znajdą się ludzie, którzy gdy
        zajdzie potrzeba pomogą mu, bo pomimo swoich słabostek to Wielki Polak.
    • paralela1 Wałęsa może myśli że jak zacznie o sercu 07.11.07, 21:37
      To ksiażki nie wydadzą o tym jak był agentem.
      • 2560a Re: Wałęsa może myśli że jak zacznie o sercu 07.11.07, 21:45
        paralela1 napisała:

        > To ksiażki nie wydadzą o tym jak był agentem.
        Eeee, ja mysle ze on powtarza scenariusz kostropatego z Ukrainy,
        ktory zatrul sie rybka na surowo a pozniej zrobil z tego story ,
        wzial na litosc wyborca i...zostal prezydentem Ukrainy. Ostatni raz
        w zawodach o belweder Luchu wypadl marnie, jedyne 0,9%!!! Ale jakby
        tak np zrobili reality szow z jego przeszczepu to moglby znowu z
        Danka wprowadzic sie do Warszawy.No przeciez zaplakane mohery
        oddadza na niego glos w 100%.

        • pies_na_prawizne Lechu bedzie dobrze!! 07.11.07, 22:05

    • pies_na_prawizne czy masz jeszcze szacunek dla kogokolwiek szmato? 07.11.07, 22:04
      obesraubaumfirer-schetyner " to najnowsze znalezisko????
      • niestaly_czytelnik Spieprzaj Bolek, czerwony knurze. 08.11.07, 01:24
        Niech ci Kwachu zasponsoruje to serce za kasę od Wielkiego Płatnika,
        dużego Pana z Gdyni. To będzie twoje pierwsze serce przebierańcu!
    • eptesicus ubecy nie byli w stanie Go złamać, więc plują... 07.11.07, 22:07
      ...swoim ubeckim jadem na forum. "Bolek, Bolek" - byście chcieli,
      pewnie nie raz próbowaliście Go zwerbować, marzyliście żeby stał się
      waszym kapusiem, ale nie wyszło. Teraz, już zwolnieni ze służby,
      zaspokajacie swoją nienawiść, opluwając Lecha Wałęsę na
      forum "Gazety Wyborczej" - gazety założonej przez ludzi, którzy do
      dziś wzbudzają w was wściekłość. Bo przegraliście - tak jak przegrał
      cały syf, zwany PRL-em. Jego ostatnim skurczem przed wytryskiem
      jadu, ropy i smrodu, była tzw. IV RP, efekt skutecznej manipulacji
      byłych pracowników bezpieki.

      P.S. Wałęsa to nie jest mój ideał ani autorytet. Ma swoje wielkie
      zasługi (jak wielu innych działaczy "S") w doprowadzeniu Polski do
      wolności. Potem był fatalnym prezydentem, posługiwał się
      zakulisowymi, dworskimi gierkami, jak nie przymierzając Jarosław
      Kaczyński. Zresztą to Wałęsa wypromował Kaczyńskich, tak więc IV RP
      to również jego wina. Trzymał przy sobie szemranych ludzi, jak
      Mieczysław Wachowski. Ale zasług to mu nie odbierze (chyba tylko w
      oczach ludzi, którzy potrzebują czarno-bialego obrazu swiata), a już
      haniebnym dowodem pośmiertnego triumfu SB są POZBAWIONE DOWODÓW
      POMÓWIENIA o agenturalność Wałęsy. Kiedy wy się tego nauczycie -
      jeśli nie ma dowodów, to nie można mówić o prawdzie!
    • hens Przeszczep serca Wałęsy nie jest jeszcze przesą.. 07.11.07, 22:16
      Lechu pieprzysz........przyznaj się kto cię tam dowiózł, i przez płot
      przerzucił...............teraz prosisz o litość i serce nowe.To Twój problem ja
      Kowalski, czegoś takiego z podatków bym nie dostał. Jeżeli by tak było ta czekał
      bym 5 lat............Jesteś polakiem ........do kolejki, tpo jest solidarnbosc
    • anna-76 Re: Przeszczep serca Wałęsy nie jest jeszcze prze 07.11.07, 22:35
      to ciekawe , bardzo ciekawe jak życie się interesująco toczy ,
      trzeba mieć więcej pokory drodzy Państwo z PO i z PiS...
    • amdrzej11 Przeszczep serca Wałęsy nie jest jeszcze przesą.. 07.11.07, 22:41
      Stary osiol nie zdaje sobie sprawy z tego, ze uzywajac
      nieprawdziwych, alarmistycznych, informacji o swoim zdrowiu,
      wylacznie w celu podreperowania pozycji na rynku mediow, ryzykuje
      tym, ze nastepnym razem, gdy juz naprawde bedzie chory, nikt mu nie
      uwierzy. Ciekawe czy to POmysl POmagierow z bliskiej jego sercu
      partii?
      • niestaly_czytelnik Oni są do tego zdolni. 08.11.07, 01:48
        Tak samo jak ten teatrzyk z ryczącą Sawicką wykombinowali. Skąd się
        biorą ciecie dający się na to nabierać?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka