rydzyk_fizyk 08.11.07, 18:46 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
adas313 J.Kaczyński: W PiS może dojść najwyżej do pękni.. 08.11.07, 19:02 "W dziwnych okolicznościach odszedł Rokita". Istotnie - dziwne jest to, że Nelly Rokita znikąd zostaje doradcą prezydenta. Na cały miesiąc. Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk_fizyk Re: J.Kaczyński: W PiS może dojść najwyżej do pęk 08.11.07, 19:14 "Premier z Krakowa" A miało być tak pięknie. Odpowiedz Link Zgłoś
ws60 drobne pęknięcie, mały pistolecik :) 08.11.07, 19:45 metoda na marginalizowanie problemów, powiedział b. premierek Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Malutka szczelineczka .... tyci ! 08.11.07, 20:36 premier dalej tkwi w matriksie - zdaje się, że będzie piękna katastrofka tego pisowskiego Titaniczka :-) Odpowiedz Link Zgłoś
johnka7 Uwaga, mam pytanko ! 08.11.07, 20:52 czy kapitan statku, który przez swoją głupotę wprowadził statek na mieliznę, ma prawo żądać od pozostałych członków załogi by zamiast ratować statek ginęli razem z nim ? Odpowiedz Link Zgłoś
miranda333 Re: Malutka szczelineczka .... tyci ! 08.11.07, 21:48 Peknięcie juz jest,a teraz czekamy na huk! Odpowiedz Link Zgłoś
konread Re: Malutka szczelineczka .... tyci ! 08.11.07, 22:00 Jakie pęknięcie? Przecież nie przypadkową koalicja była PIS-LPR-Samoobrona, dlaczego? Bo to nie są żadne partie tylko: PIS - to bliźniacy (w sensie biologicznym z przywódczym Jarkiem na czele) LPR - to był Giertych Samoobrona - to Lepper Inne osoby w tych grupach nie mają znaczenia, w szczególności jeśli w 1% śmią mieć odmienne zdanie na jakiś temat od tych "liderów"! Odpowiedz Link Zgłoś
tluszczem_zatkana_arteria J.Kaczyński: W PiS może dojść najwyżej do pękni.. 08.11.07, 19:06 to by bardzo bolalo, gdyby na wielkich polaciach polski pis nie mial ani jednego posla, co? Odpowiedz Link Zgłoś
tc2 Tenorow pięć 08.11.07, 19:13 Jakby "trzech tenorów" było wspartych przez doświadczonych w tenorstwie Płażyńskiego i Komołowskiego, i jeszcze paru, to mogliby stworzyć nie tylko chórek męski ozdobny, ale nawet jako osobne koło poselskie mieć wicemarszałka. Mogłoby być zabawnie, jakby nim został np. Komołowski. Pławica pałlamentałna z wadą wymowy miałaby tłudności w odłużnianiu małszałków... Odpowiedz Link Zgłoś
canadol Jednomandatowe niedobre 08.11.07, 19:18 Czyli u sasiada trawa zielona.... Tutaj w Kanadzie maja ten system jednomandatowy, ktory wcale nie dziala. Jaka to demokracja?! Teoretycznie moze byc, ze partia zdobywa 49% glosow, a zadnego posla. Prawie bylo tak w tutejszym prowincjonalnym parlamencie. Partia miala ponad 30% glosow a zdobyla tylko 2 miejsca na 72. Doszlo prawie do systemu jednopartyjnego.....ha, ha, ha. Nic dziwnego, ze rozpisano referendum na system proporcjonalny. Ale bylo to za trudne i zagmatwane, lud nie mogl pojac i nie przeszlo. Niemniej jest potrzeba reform, poniewaz zadna mala partia nie moze dojsc go glosu. System jest anachroniczny i konserwatywny. Odpowiedz Link Zgłoś
juknier Re: Jednomandatowe niedobre 08.11.07, 19:21 Na tym właśnie polegają okręgi jednomandatowe. Głosujesz na konkretnych ludzi, a nie na partie. Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 Tylko że to zabija system wielopartyjny. 08.11.07, 20:27 Wystarczy popatrzeć na wyniki do senatu gdzie działają okręgi 2 i 3 mandatowe. Okręgi 1-mandatowe to jeden z kolejnych przykładów porąbanych pomysłów PO. Odpowiedz Link Zgłoś
hyakinthos Re: Jednomandatowe niedobre 08.11.07, 20:53 No wlasnie i jak np w swoim okregu jestes w mniejszosci (dajmy na to inteligentem, ktory przeniosl sie do robotniczego miasteczka, lub na odwrot) to mozesz do konca zycia glosowac na konkretna osobe, a Twoj glos w skali kraju w ogole nie bedzie sie liczyl. To troche jak z wybieraniem prezydenta w USA (kazdy stan gloduje na elektorow, ktorzy dopiero wybieraja prezydenta). Jak jestes demokrata w Texasie, to mozesz sie nie fatygowac na wybory, bo Twoj glos i tak sie nie liczy. Poslowie decuduja o sprawach calego kraju, wiec wypadaloby aby mniejszosc miala tam swoich przedstawicieli. Mieszkam w Kanadzie to wiem jak beznadziejnie dziala system jednomandatowy. Mamy system jednomandatowy w senacie i to ma sens, teoretycznie umozliwia wejscie do senatu kandydatom niezaleznym czy popularnym w regionie. Odpowiedz Link Zgłoś
miranda333 Re: Jednomandatowe niedobre 08.11.07, 21:53 Ale pisiorkow tu nie widze.Co?...do podziemia zeszli? Odwagi ...jeszcze nic straconego! Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Partia się kaczorkowi rozsypuje 08.11.07, 19:18 Partia się kaczorkowi rozsypuje a ten wciąz struga nieugiętego wodza i obraża swoich najwierniejszych pretorian. Na koniec zostną przy nim Szczypa, Gosiu i Purta (ten z pi..ą pod nosem), którzy w dniu kiedy bedzie potrzebował ludzi najbardziej kopną go w dupę. Takiego loosera jeszcze polska polityka nie widziała. Odpowiedz Link Zgłoś
witek040 pis pęknięty na pół a ryczy jak wół 08.11.07, 19:19 był kiedyś taki wierszych ale chyba o tależu Odpowiedz Link Zgłoś
asterix11 teraz tylko do pekniecia 08.11.07, 19:32 Jarek mówił, ze nic się nie dzieje w partii a teraz ze może dojść jedynie do pęknięcia??? ciekawe co jutro będzie mówił....ale on chyba rzeczywiscie nie ma pojęcia o czym mówi. Chce rządzić w kraju jako zbawiciel a sam nie wie co się dzieje u niego na podwórku!!! Oj chyba jego opozycje nie będzie taka twarda jak mówi....i dobrze bo czas skończyć ostatnie totalitarne zapędy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
zetorg Re: teraz tylko do pekniecia 08.11.07, 20:05 tylko nie na podworku. jarek bywa w lepszych miejscach niz jakies tam podworko. Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: teraz tylko do pekniecia 08.11.07, 23:22 > tylko nie na podworku. jarek bywa w lepszych miejscach niz jakies > tam podworko. Na salonach? Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Przy okazji, w LiDzie też się ciekawe rzeczy dziej 08.11.07, 19:33 nie traktujmy LiDu tak po macoszemu, to perspektywiczna partia ostatnio - kłótnie Szmajdzińskiego z Borowskim o wicemarszałka Sejmu oraz dziś Olejniczak może zostać usunięty za złamanie statutu partii - samowolna zmiana listy wyborczej:) Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Przy okazji, w LiDzie też się ciekawe rzeczy 08.11.07, 23:49 A i PD tam niezbyt pasuje. Odpowiedz Link Zgłoś
dybko2 Bufonada 08.11.07, 19:36 Bufonada godna wODZA w ostatnim akapicie artykułu. Odpowiedz Link Zgłoś
msyrena Re: Bufonada 08.11.07, 20:35 to mniej więcej tak , jak z prezerwatywą:...mała dziurka "to nic"...dopiero jak całkiem pęknie to jest "COŚ"...hehehe :))) Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Takie pęknięcie, na przykład na pól bardzo dobrze 08.11.07, 19:37 przysłuży się Polsce:) Odpowiedz Link Zgłoś
imie_jaszczomp PiS - partia tolerancyjna!!! hahahahahahaha 08.11.07, 19:52 Buhahahahahaha!A Jaroslaw Kaczynski jet wysokim szczuplym brunetem, ktory ma konto i prawo jazdy. Odpowiedz Link Zgłoś
henrykszum Tego "najwyzszego" skrocic o glowe mowi kaczka 08.11.07, 19:57 I daje im czas na harakiri... Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 oj koltunie, koltunie 08.11.07, 19:58 ech :)))) super on sie nigdy nie zmieni, a to oznacza koniec jego postPC Odpowiedz Link Zgłoś
r100gs_pd WODZU - prowadź, na pohybel !!! Twardym trzeba być 08.11.07, 19:58 nie mięt-kim ! Kto nie jest Z NAMI jest przeciwko NAM ! Wróg wewnętrzny wrogiem śmiertelnym jest !!! Odpowiedz Link Zgłoś
vincent02 Kaczorek 08.11.07, 20:10 Moze jestem uprzedzony do Kaczynskich,moze nioe jestem dokladnie poinformowany! Ale ten Czlowiek pierd.li glupoty! Dla mnie gorszy od Stalina! Ciekaw jestem czy jego kucharz tez musial probowac jedzenia przed spozyciem przez "Wladce Ludu"!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
d.d.5 prezes nie widzi przesłanek 08.11.07, 20:16 on wielu rzeczy nie widzi,i nie widział przed wyborami,więc przegrał. I bardzo dobrze oby tak dalej.Czas aby ta jego krótkowzroczność zepchnęła go na śmietnik historii. Odpowiedz Link Zgłoś
imie_jaszczomp Re: prezes nie widzi przesłanek 08.11.07, 20:18 Mam nadzieje, ze PiS stoi nad przepascia. I ze slepota Pana Prezesa pozwoli mu uczynic duuuuzy krok naprzod. Odpowiedz Link Zgłoś
piotrek84g Pękną gumki w majtkach posłom 08.11.07, 20:23 a na sali będzie taki popłoch, że nieszczęsne Szatany znowu zostaną oskarżeni o nie swoje czyny. Odpowiedz Link Zgłoś
johnka7 Re: Pękną gumki w majtkach posłom 08.11.07, 20:48 piotrek84g napisał: > Szatany znowu zostaną oskarżeni o nie swoje czyny. .... Szataniiiiii ! " Inni szatani byli tam czynni ! " "szatany" to mówią wykształciuchy i inna buro - sucza swołocz .... Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Być może niedługo rozlegnie się słyszalny w całej 08.11.07, 20:26 Polsce huk i dojdzie do pęknięcia w PiS-ie a to pęknie nadęty Jarosław:) Odpowiedz Link Zgłoś
pierot6 Czy Jarosław sie powiesi, czy zażyje cykuty????? 08.11.07, 20:33 oto jest pytanie... Odpowiedz Link Zgłoś
doris.9914 Re: Czy Jarosław sie powiesi, czy zażyje cykuty?? 08.11.07, 20:39 to tchórz... Odpowiedz Link Zgłoś
piotrek84g Re: Czy Jarosław sie powiesi, czy zażyje cykuty?? 08.11.07, 20:39 Chciałbyś. Pamiętaj: "Zasady zobowiązują". Prędzej poda cyjanek świadkom niż poda się do dymisji. Odpowiedz Link Zgłoś
halfliner Nie bójta chłopaki załatwiam juz dka kurdupla 08.11.07, 20:32 posadę kacyka u Pigmejów - władza absolutna, satysfakcja gwarantowana [cholera, ale co na to eko- i etnologowie??!!] Odpowiedz Link Zgłoś
johnka7 .... kara mija ! 08.11.07, 20:44 Kom klołzer kara, kara mija :-))) www.youtube.com/watch?v=wlMQK8ZuD40 Odpowiedz Link Zgłoś
estees taaaaa 08.11.07, 20:44 rozlamu ne bedzie, pekniecia nie bedzie... zmieni sie wodza i bedzie ! Odpowiedz Link Zgłoś
doris.9914 Jarka już nienawidzą na Żoliborzu! 08.11.07, 20:46 obciach dla dzielnicy! Odpowiedz Link Zgłoś
nie-naiwniak Re: Jarka już nienawidzą na Żoliborzu! 08.11.07, 20:56 doris.9914 napisała: > obciach dla dzielnicy! E tam - dzielnica porządna , Ludzie w porządku , tylko zawsze się trafia jakaś czarna owca / tym razem padło na kaczkę /. Znasz to na pewno " przyjdzie walec i wyrówna .........". Odpowiedz Link Zgłoś
kaczory11 Tak trzymac Jareczku !!! 08.11.07, 20:45 Tak trzymac Jareczku, a ostanie ci sie jeno Szczypinska. Cos coraz bardziej jestem tego pewnym, ze dozyje takiego pieknego dnia, w ktorym jeden szalony Upiorny Blizniak w ataku furii udusi drugiego "nie-brata". I wszystko mi jedno ktory ktorego. Swiat, a zwlaszcza Polska robia sie coraz piekniejsze, nieprawdaz ? Kaczynscy i Zero do Wronek. Kaczory11 Odpowiedz Link Zgłoś
imie_jaszczomp Re: Tak trzymac Jareczku !!! 08.11.07, 20:52 >zwlaszcza Polska robia sie coraz piekniejsze, nieprawdaz < Oj, prawdaz.Za kazdym razem, kiedy widze mine Pana p.o. Premiera (zatechla mine, dodajmy) serce mi sie raduje.Przeczytales caly artykul? Pan Prezes zyje w jakims innym, utopijnym swiecie-twierdzi m.in.,ze PiS jest partia tolerancyjna.Dawno sie tak nie ubawilam! Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
kaczory11 Re: Tak trzymac Jareczku !!! 08.11.07, 21:14 Witam, Oczywiscie ze przeczytalem. Doprawdy, az nie chce sie komentowac "mundrosci" tego kaczego idioty. Pozwol wiec, ze ogranicze sie jedynie do wypowiedzi George Bernarda Shaw oddajacej w calosci to czym i kim jest psychiczny Jareczek i co bredzi: "Wielka sila glupcow jest to, ze nie boja sie mowic glupstw". Kaczynscy i Zero do Wronek. Pozdrawiam - Kaczory11 Odpowiedz Link Zgłoś
imie_jaszczomp Re: Tak trzymac Jareczku !!! 08.11.07, 21:44 Ile czasu p. Kaczynski lizal rany po ostatniej porazce? Chyba ladnych pare lat. Mam nadzieje, ze teraz stojac nad przepascia, tez zrobi duzy krok naprzod. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Tak trzymac Jareczku !!! 08.11.07, 23:29 Tyle, że z drugiej strony wtedy nie miał 30% poparcia. Na razie koncertowo się pogrąża, ale: - do następnych wyborów jest jeszcze parę lat, a pamięć mas jest krótka - do tego czasu można utrzymać dobre poparcie jako opozycja - rozłam w PiS nie oznacza katastrofy dla PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
baba-jaga Uwaga, Uwaga! PIS da peka! 08.11.07, 20:54 PIS dis traci diewictwo. Treba sie pomodlic. Odpowiedz Link Zgłoś