Dodaj do ulubionych

J.Kaczyński: W PiS może dojść najwyżej do pękni...

08.11.07, 18:46
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • adas313 J.Kaczyński: W PiS może dojść najwyżej do pękni.. 08.11.07, 19:02
      "W dziwnych okolicznościach odszedł Rokita".

      Istotnie - dziwne jest to, że Nelly Rokita znikąd zostaje doradcą prezydenta. Na
      cały miesiąc.
      • rydzyk_fizyk Re: J.Kaczyński: W PiS może dojść najwyżej do pęk 08.11.07, 19:14
        "Premier z Krakowa"

        A miało być tak pięknie.
        • ws60 drobne pęknięcie, mały pistolecik :) 08.11.07, 19:45
          metoda na marginalizowanie problemów,
          powiedział b. premierek
          • indeed4 Malutka szczelineczka .... tyci ! 08.11.07, 20:36
            premier dalej tkwi w matriksie - zdaje się, że będzie piękna
            katastrofka tego pisowskiego Titaniczka :-)
            • johnka7 Uwaga, mam pytanko ! 08.11.07, 20:52
              czy kapitan statku, który przez swoją głupotę wprowadził statek na
              mieliznę, ma prawo żądać od pozostałych członków załogi by zamiast
              ratować statek ginęli razem z nim ?
            • miranda333 Re: Malutka szczelineczka .... tyci ! 08.11.07, 21:48
              Peknięcie juz jest,a teraz czekamy na huk!
              • konread Re: Malutka szczelineczka .... tyci ! 08.11.07, 22:00
                Jakie pęknięcie? Przecież nie przypadkową koalicja była PIS-LPR-Samoobrona,
                dlaczego? Bo to nie są żadne partie tylko:
                PIS - to bliźniacy (w sensie biologicznym z przywódczym Jarkiem na czele)
                LPR - to był Giertych
                Samoobrona - to Lepper
                Inne osoby w tych grupach nie mają znaczenia, w szczególności jeśli w 1% śmią
                mieć odmienne zdanie na jakiś temat od tych "liderów"!
    • tluszczem_zatkana_arteria J.Kaczyński: W PiS może dojść najwyżej do pękni.. 08.11.07, 19:06
      to by bardzo bolalo, gdyby na wielkich polaciach polski pis nie mial ani jednego
      posla, co?
    • r0b0l pęknie Jarosław i będzie dużo smrodu ;)) 08.11.07, 19:07

      • r0b0l a PISiorki sie potrują od tego 08.11.07, 19:09

        • gekon1979 ale mnie to nie martwi :P 08.11.07, 19:58

          • r0b0l przeżyje Edgar mutant i Nelly bo z ruskiej stali 08.11.07, 22:27

    • tc2 Tenorow pięć 08.11.07, 19:13
      Jakby "trzech tenorów" było wspartych przez doświadczonych w tenorstwie
      Płażyńskiego i Komołowskiego, i jeszcze paru, to mogliby stworzyć nie tylko
      chórek męski ozdobny, ale nawet jako osobne koło poselskie mieć wicemarszałka.

      Mogłoby być zabawnie, jakby nim został np. Komołowski. Pławica pałlamentałna z
      wadą wymowy miałaby tłudności w odłużnianiu małszałków...
    • canadol Jednomandatowe niedobre 08.11.07, 19:18
      Czyli u sasiada trawa zielona....
      Tutaj w Kanadzie maja ten system jednomandatowy, ktory wcale nie
      dziala. Jaka to demokracja?!
      Teoretycznie moze byc, ze partia zdobywa 49% glosow, a zadnego posla.
      Prawie bylo tak w tutejszym prowincjonalnym parlamencie. Partia
      miala ponad 30% glosow a zdobyla tylko 2 miejsca na 72. Doszlo
      prawie do systemu jednopartyjnego.....ha, ha, ha.
      Nic dziwnego, ze rozpisano referendum na system proporcjonalny. Ale
      bylo to za trudne i zagmatwane, lud nie mogl pojac i nie przeszlo.
      Niemniej jest potrzeba reform, poniewaz zadna mala partia nie moze
      dojsc go glosu. System jest anachroniczny i konserwatywny.
      • juknier Re: Jednomandatowe niedobre 08.11.07, 19:21
        Na tym właśnie polegają okręgi jednomandatowe. Głosujesz na konkretnych ludzi, a
        nie na partie.
        • adam_l27 Tylko że to zabija system wielopartyjny. 08.11.07, 20:27
          Wystarczy popatrzeć na wyniki do senatu gdzie działają okręgi 2 i 3 mandatowe.

          Okręgi 1-mandatowe to jeden z kolejnych przykładów porąbanych pomysłów PO.
        • hyakinthos Re: Jednomandatowe niedobre 08.11.07, 20:53
          No wlasnie i jak np w swoim okregu jestes w mniejszosci (dajmy na to
          inteligentem, ktory przeniosl sie do robotniczego miasteczka, lub na odwrot) to
          mozesz do konca zycia glosowac na konkretna osobe, a Twoj glos w skali kraju w
          ogole nie bedzie sie liczyl.

          To troche jak z wybieraniem prezydenta w USA (kazdy stan gloduje na elektorow,
          ktorzy dopiero wybieraja prezydenta). Jak jestes demokrata w Texasie, to mozesz
          sie nie fatygowac na wybory, bo Twoj glos i tak sie nie liczy.

          Poslowie decuduja o sprawach calego kraju, wiec wypadaloby aby mniejszosc miala
          tam swoich przedstawicieli. Mieszkam w Kanadzie to wiem jak beznadziejnie dziala
          system jednomandatowy.

          Mamy system jednomandatowy w senacie i to ma sens, teoretycznie umozliwia
          wejscie do senatu kandydatom niezaleznym czy popularnym w regionie.

      • miranda333 Re: Jednomandatowe niedobre 08.11.07, 21:53
        Ale pisiorkow tu nie widze.Co?...do podziemia zeszli?
        Odwagi ...jeszcze nic straconego!
    • chirlider Partia się kaczorkowi rozsypuje 08.11.07, 19:18
      Partia się kaczorkowi rozsypuje a ten wciąz struga nieugiętego wodza
      i obraża swoich najwierniejszych pretorian. Na koniec zostną przy
      nim Szczypa, Gosiu i Purta (ten z pi..ą pod nosem), którzy w dniu
      kiedy bedzie potrzebował ludzi najbardziej kopną go w dupę.

      Takiego loosera jeszcze polska polityka nie widziała.
    • witek040 pis pęknięty na pół a ryczy jak wół 08.11.07, 19:19
      był kiedyś taki wierszych ale chyba o tależu
    • asterix11 teraz tylko do pekniecia 08.11.07, 19:32
      Jarek mówił, ze nic się nie dzieje w partii a teraz ze może dojść jedynie do
      pęknięcia??? ciekawe co jutro będzie mówił....ale on chyba rzeczywiscie nie ma
      pojęcia o czym mówi. Chce rządzić w kraju jako zbawiciel a sam nie wie co się
      dzieje u niego na podwórku!!! Oj chyba jego opozycje nie będzie taka twarda jak
      mówi....i dobrze bo czas skończyć ostatnie totalitarne zapędy!!!
      • zetorg Re: teraz tylko do pekniecia 08.11.07, 20:05
        tylko nie na podworku. jarek bywa w lepszych miejscach niz jakies
        tam podworko.
        • adas313 Re: teraz tylko do pekniecia 08.11.07, 23:22
          > tylko nie na podworku. jarek bywa w lepszych miejscach niz jakies
          > tam podworko.

          Na salonach?
    • loppe Przy okazji, w LiDzie też się ciekawe rzeczy dziej 08.11.07, 19:33
      nie traktujmy LiDu tak po macoszemu, to perspektywiczna partia

      ostatnio - kłótnie Szmajdzińskiego z Borowskim o wicemarszałka Sejmu
      oraz dziś Olejniczak może zostać usunięty za złamanie statutu
      partii - samowolna zmiana listy wyborczej:)
      • adas313 Re: Przy okazji, w LiDzie też się ciekawe rzeczy 08.11.07, 23:49
        A i PD tam niezbyt pasuje.

    • dybko2 Bufonada 08.11.07, 19:36
      Bufonada godna wODZA w ostatnim akapicie artykułu.
      • msyrena Re: Bufonada 08.11.07, 20:35
        to mniej więcej tak , jak z prezerwatywą:...mała dziurka "to nic"...dopiero jak
        całkiem pęknie to jest "COŚ"...hehehe :)))
    • guru133 Takie pęknięcie, na przykład na pól bardzo dobrze 08.11.07, 19:37
      przysłuży się Polsce:)
    • evident jemu już głowa pękła ! 08.11.07, 19:43
      sam brnie w nicość
      • imie_jaszczomp PiS - partia tolerancyjna!!! hahahahahahaha 08.11.07, 19:52
        Buhahahahahaha!A Jaroslaw Kaczynski jet wysokim szczuplym brunetem,
        ktory ma konto i prawo jazdy.
    • henrykszum Tego "najwyzszego" skrocic o glowe mowi kaczka 08.11.07, 19:57
      I daje im czas na harakiri...
    • gekon1979 oj koltunie, koltunie 08.11.07, 19:58
      ech :))))
      super on sie nigdy nie zmieni, a to oznacza koniec jego postPC
    • r100gs_pd WODZU - prowadź, na pohybel !!! Twardym trzeba być 08.11.07, 19:58
      nie mięt-kim ! Kto nie jest Z NAMI jest przeciwko NAM ! Wróg wewnętrzny wrogiem
      śmiertelnym jest !!!
    • vincent02 Kaczorek 08.11.07, 20:10
      Moze jestem uprzedzony do Kaczynskich,moze nioe jestem dokladnie
      poinformowany!
      Ale ten Czlowiek pierd.li glupoty!
      Dla mnie gorszy od Stalina!
      Ciekaw jestem czy jego kucharz tez musial probowac jedzenia przed
      spozyciem przez "Wladce Ludu"!!!!!!!!!!!!
    • estazolan Humor 08.11.07, 20:13
      Humorek mu dopisuje.
    • d.d.5 prezes nie widzi przesłanek 08.11.07, 20:16
      on wielu rzeczy nie widzi,i nie widział przed wyborami,więc przegrał.
      I bardzo dobrze oby tak dalej.Czas aby ta jego krótkowzroczność zepchnęła go na
      śmietnik historii.
      • imie_jaszczomp Re: prezes nie widzi przesłanek 08.11.07, 20:18
        Mam nadzieje, ze PiS stoi nad przepascia. I ze slepota Pana Prezesa
        pozwoli mu uczynic duuuuzy krok naprzod.
    • piotrek84g Pękną gumki w majtkach posłom 08.11.07, 20:23
      a na sali będzie taki popłoch, że nieszczęsne Szatany znowu zostaną oskarżeni o
      nie swoje czyny.
      • johnka7 Re: Pękną gumki w majtkach posłom 08.11.07, 20:48
        piotrek84g napisał:

        > Szatany znowu zostaną oskarżeni o nie swoje czyny.


        .... Szataniiiiii ! " Inni szatani byli tam czynni ! "
        "szatany" to mówią wykształciuchy i inna buro - sucza swołocz ....
    • guru133 Być może niedługo rozlegnie się słyszalny w całej 08.11.07, 20:26
      Polsce huk i dojdzie do pęknięcia w PiS-ie a to pęknie nadęty Jarosław:)
      • pierot6 Czy Jarosław sie powiesi, czy zażyje cykuty????? 08.11.07, 20:33
        oto jest pytanie...
        • doris.9914 Re: Czy Jarosław sie powiesi, czy zażyje cykuty?? 08.11.07, 20:39
          to tchórz...
        • piotrek84g Re: Czy Jarosław sie powiesi, czy zażyje cykuty?? 08.11.07, 20:39
          Chciałbyś. Pamiętaj: "Zasady zobowiązują". Prędzej poda cyjanek świadkom niż
          poda się do dymisji.
    • halfliner Nie bójta chłopaki załatwiam juz dka kurdupla 08.11.07, 20:32
      posadę kacyka u Pigmejów - władza absolutna, satysfakcja gwarantowana [cholera,
      ale co na to eko- i etnologowie??!!]
      • doris.9914 Brak dostępu do konta mamusi !..kara.. 08.11.07, 20:38
        • johnka7 .... kara mija ! 08.11.07, 20:44
          Kom klołzer kara, kara mija :-)))


          www.youtube.com/watch?v=wlMQK8ZuD40
    • estees taaaaa 08.11.07, 20:44
      rozlamu ne bedzie, pekniecia nie bedzie... zmieni sie wodza i
      bedzie !
      • doris.9914 Jarka już nienawidzą na Żoliborzu! 08.11.07, 20:46
        obciach dla dzielnicy!
        • nie-naiwniak Re: Jarka już nienawidzą na Żoliborzu! 08.11.07, 20:56
          doris.9914 napisała:

          > obciach dla dzielnicy!


          E tam - dzielnica porządna , Ludzie w porządku , tylko zawsze się trafia jakaś
          czarna owca / tym razem padło na kaczkę /.
          Znasz to na pewno " przyjdzie walec i wyrówna .........".
    • kaczory11 Tak trzymac Jareczku !!! 08.11.07, 20:45
      Tak trzymac Jareczku, a ostanie ci sie jeno Szczypinska.
      Cos coraz bardziej jestem tego pewnym, ze dozyje takiego pieknego
      dnia, w ktorym jeden szalony Upiorny Blizniak w ataku furii udusi
      drugiego "nie-brata". I wszystko mi jedno ktory ktorego.
      Swiat, a zwlaszcza Polska robia sie coraz piekniejsze, nieprawdaz ?

      Kaczynscy i Zero do Wronek.

      Kaczory11
      • imie_jaszczomp Re: Tak trzymac Jareczku !!! 08.11.07, 20:52
        >zwlaszcza Polska robia sie coraz piekniejsze, nieprawdaz <
        Oj, prawdaz.Za kazdym razem, kiedy widze mine Pana p.o. Premiera
        (zatechla mine, dodajmy) serce mi sie raduje.Przeczytales caly
        artykul? Pan Prezes zyje w jakims innym, utopijnym swiecie-twierdzi
        m.in.,ze PiS jest partia tolerancyjna.Dawno sie tak nie ubawilam!
        Pozdrawiam.
        • kaczory11 Re: Tak trzymac Jareczku !!! 08.11.07, 21:14
          Witam,
          Oczywiscie ze przeczytalem. Doprawdy, az nie chce sie
          komentowac "mundrosci" tego kaczego idioty. Pozwol wiec, ze
          ogranicze sie jedynie do wypowiedzi George Bernarda Shaw oddajacej
          w calosci to czym i kim jest psychiczny Jareczek i co bredzi:
          "Wielka sila glupcow jest to, ze nie boja sie mowic glupstw".

          Kaczynscy i Zero do Wronek.

          Pozdrawiam - Kaczory11
          • imie_jaszczomp Re: Tak trzymac Jareczku !!! 08.11.07, 21:44
            Ile czasu p. Kaczynski lizal rany po ostatniej porazce? Chyba
            ladnych pare lat. Mam nadzieje, ze teraz stojac nad przepascia, tez
            zrobi duzy krok naprzod. :-)
            • adas313 Re: Tak trzymac Jareczku !!! 08.11.07, 23:29
              Tyle, że z drugiej strony wtedy nie miał 30% poparcia.

              Na razie koncertowo się pogrąża, ale:

              - do następnych wyborów jest jeszcze parę lat, a pamięć mas jest krótka
              - do tego czasu można utrzymać dobre poparcie jako opozycja
              - rozłam w PiS nie oznacza katastrofy dla PiS.
      • baba-jaga Uwaga, Uwaga! PIS da peka! 08.11.07, 20:54
        PIS dis traci diewictwo. Treba sie pomodlic.
    • babusz Pan Kaczynski peknie? 08.11.07, 20:50

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka