barwro5 Marcinkiewicz: Podsłuchiwano mnie i inną ważną .. 16.11.07, 07:03 KAZIU ! zdrajco ,faryzeuszu czy ty wogole sie nie przewartosciowujesz kto ciebie chcialby podsluchiwac wystarczy popatrzec na twoja gebe lizusie i wszystko wiadomo.I nie kadz sobie bo jeszcze uwierzysz ze jestes honorowym czlowiekiem a z ciebie zwykla pospolita szmata. Odpowiedz Link Zgłoś
milo_1 Odrażający,brudni ,źli......powielali SBecję...... 16.11.07, 07:45 i ich metody.... podrabianie dokumentów,fałszowanie podpisów.... wykorzystywanie zależności emocjonalnej,prowokowanie do popełnienia przestępstwa..... Dzięki Ci Boże ,że 21 X 2007 pomogłeś Polakom w wyborze między złem wykreowanym przez Kaczyńskich,Rydzyka i Macierewicza a normalnością ,o której My - POLACY od dwóch latmarzyliśmy...... Szukali "UKŁADU " za wszelką cenę...... A .....teraz widać,że ...UKŁAD mieli doskonale rozwinięty w swoich szeregach a wszelkiego typu spektakularne akcje : ---zatrzymanie Blidy ---zatrzymanie Kaczmarka ---zatrzymanie Kornatowskiego ---zatrzymanie Nykiela ---podwójne zatrzymanie Sawickiej były szyte grubymi nićmi....nie mając ŻADNYCH sukcesów i chcąc "przykryć" swoje brudy....próbowali nieudolnie przeprowadzać podstępne prowokacje wobec w/wym i jak widać nic im z tego nie wyszło........ Żadnego aresztu a wręcz przeciwnie sąd uznaje bezpodstawne i bezzasadne działania ZIOBROWEJ prokuratury...... Dodatkowo .....permanentnie i z lubością INWIGILOWALI swoich ludzi ....a nuż coś się na nich znajdzie....... TO JEST BRUDNE.....to są metody rodem z czasów Stalinowskich.... Rys charakterologiczny Kaczyńskiego bardzo przypomina wszechwładcę Józefa...... NIKOMU NIE WIERZYĆ ....NIKOMU NIE UFAĆ.....a przeciwników systematycznie likwidować...i co ????? SAM ZOSTAŁ ZLIKWIDOWANY...... Tak kończą się mrzonki o władzy absolutnej....... "Czym wojujesz od tego giniesz...." to stara, ale prawdziwa maksyma ..... Bajka pod tytułem..." O DWÓCH TAKICH....." dobiega końca i jak to było w filmie ....obaj będą wytargani za uszy i dostana takiego KOPA,że Księżyc bez kradzieży będzie ich własnością......... Odpowiedz Link Zgłoś
estazolan Marcinkiewicz: Podsłuchiwano mnie i inną ważną .. 16.11.07, 07:59 Bardzo dobrze,ze skonczyly sie rzady J Kaczynskiego.Nareszcie skoncza sie podsluchy. Odpowiedz Link Zgłoś
remis1 Kaziu zdecyduj wreszcie czy podsłuchiwano cie czy 16.11.07, 08:09 słyszelismy juz z 10 twoich wzajemnie wykluczajacych sie opowieści. Odpowiedz Link Zgłoś
stemp10 Jak dobrze żyć teraz w normalnym kraju 16.11.07, 08:20 Chociaż gdyby jeszcze dwa lata rządził PIS to brat wsadziłby brata. Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Podsłuchwał brata ? 16.11.07, 08:37 Ciekawe czy Lech z żoną zaprosi Jarka z mężem na imieniny. I odwrotnie. Odpowiedz Link Zgłoś