Dodaj do ulubionych

Marcinkiewicz: Podsłuchiwano mnie i inną ważną ...

    • barwro5 Marcinkiewicz: Podsłuchiwano mnie i inną ważną .. 16.11.07, 07:03
      KAZIU ! zdrajco ,faryzeuszu czy ty wogole sie nie przewartosciowujesz
      kto ciebie chcialby podsluchiwac wystarczy popatrzec na twoja gebe
      lizusie i wszystko wiadomo.I nie kadz sobie bo jeszcze uwierzysz ze
      jestes honorowym czlowiekiem a z ciebie zwykla pospolita szmata.
    • 333a3 Gdyby nie Kaczor, to Pacynek uczyłby w szkole.. 16.11.07, 07:17
    • milo_1 Odrażający,brudni ,źli......powielali SBecję...... 16.11.07, 07:45

      i ich metody....
      podrabianie dokumentów,fałszowanie podpisów....
      wykorzystywanie zależności emocjonalnej,prowokowanie do popełnienia
      przestępstwa.....

      Dzięki Ci Boże ,że 21 X 2007 pomogłeś Polakom w wyborze między złem wykreowanym
      przez Kaczyńskich,Rydzyka i Macierewicza a normalnością ,o której My - POLACY od
      dwóch latmarzyliśmy......

      Szukali "UKŁADU " za wszelką cenę......
      A .....teraz widać,że ...UKŁAD mieli doskonale rozwinięty w swoich szeregach a
      wszelkiego typu spektakularne akcje :
      ---zatrzymanie Blidy
      ---zatrzymanie Kaczmarka
      ---zatrzymanie Kornatowskiego
      ---zatrzymanie Nykiela
      ---podwójne zatrzymanie Sawickiej
      były szyte grubymi nićmi....nie mając ŻADNYCH sukcesów i chcąc "przykryć" swoje
      brudy....próbowali nieudolnie przeprowadzać podstępne prowokacje wobec w/wym i
      jak widać nic im z tego nie wyszło........
      Żadnego aresztu a wręcz przeciwnie sąd uznaje bezpodstawne i bezzasadne
      działania ZIOBROWEJ prokuratury......

      Dodatkowo .....permanentnie i z lubością INWIGILOWALI swoich ludzi ....a nuż coś
      się na nich znajdzie.......
      TO JEST BRUDNE.....to są metody rodem z czasów Stalinowskich....
      Rys charakterologiczny Kaczyńskiego bardzo przypomina wszechwładcę Józefa......
      NIKOMU NIE WIERZYĆ ....NIKOMU NIE UFAĆ.....a przeciwników systematycznie
      likwidować...i co ????? SAM ZOSTAŁ ZLIKWIDOWANY......
      Tak kończą się mrzonki o władzy absolutnej.......

      "Czym wojujesz od tego giniesz...." to stara, ale prawdziwa maksyma .....

      Bajka pod tytułem..." O DWÓCH TAKICH....." dobiega końca i jak to było w filmie
      ....obaj będą wytargani za uszy i dostana takiego KOPA,że Księżyc bez kradzieży
      będzie ich własnością.........
    • estazolan Marcinkiewicz: Podsłuchiwano mnie i inną ważną .. 16.11.07, 07:59
      Bardzo dobrze,ze skonczyly sie rzady J Kaczynskiego.Nareszcie
      skoncza sie podsluchy.
    • remis1 Kaziu zdecyduj wreszcie czy podsłuchiwano cie czy 16.11.07, 08:09
      słyszelismy juz z 10 twoich wzajemnie wykluczajacych sie opowieści.
    • stemp10 Jak dobrze żyć teraz w normalnym kraju 16.11.07, 08:20
      Chociaż gdyby jeszcze dwa lata rządził PIS to brat wsadziłby brata.
    • chirlider Podsłuchwał brata ? 16.11.07, 08:37
      Ciekawe czy Lech z żoną zaprosi Jarka z mężem na imieniny.
      I odwrotnie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka