Dodaj do ulubionych

Prof. Bartoszewski będzie sekretarzem stanu

    • gringo_w66 Bartoszewski siusiu, pampersik i spać! 17.11.07, 12:50
      ...i dokończyć magisterium (to z tajnych kompletów)
    • gringo_w66 masoneria zniszczy Polskę jak Hiszpanię i Holandię 17.11.07, 12:58
      Widzieliśmy, że masoński okultyzm wywodzi się po większej części z Kabały. Jeśli
      idzie o masoński racjonalizm, wiadomo, że znalazł on wyraz w Deklaracji Praw
      Człowieka.

      Ten sam ideał mesjanistyczny ziemskiego szczęścia, to samo oczekiwanie
      nieosiągalnego millenium ożywiają juda­izm (talmudyczny) i masonerię. Ta sama
      tendencja i tu i tu do ubóstwienia ludzkości. Ta sama wrogość do Kościoła
      katolic­kiego. Ta sama wolapo pierania aż do ostatka reżimów rewo­lucyjnych.

      Prześladowanie przy zastosowaniu dyskryminacji prawnej Tytułem przykładu
      przypominamy tu, co się wydarzyło we Francji w latach 1876 do 1914, pod rządami
      prawie wyłącznie masońskimi: 1880: wygnanie z kraju 38 zakonów męskich;
      1882: laicyzacja programów nauczania w publicznych szkołach podstawowych; 1886:
      laicyzacja personelu nauczycielskiego w szkołach podstawowych (gdzie uczyło
      jeszcze 3.403 braci i 14.958 sióstr zakonnych)11; 1902: zamknięcie 2.500 szkół
      prowadzonych przez za­kony12; 1903: zamknięcie 11.000 placówek szkolnych i
      szpital­nych, prowadzonych przez zakony13; 1904-1911: zamknięcie 1.843 zakładów
      szkolnych i 974 innych....
      • pies_na_prawizne Profesorze jest Pan na wage zlota!! 18.11.07, 00:38
        skoro PiSkomuchy takPana obsrywaja na tym forum, to Panska
        inteligencja jest wiele warta - oni poprostu Panskiego doswiadczenia
        sie boja, powodzenia
    • eptesicus kilku zwolenników tych pokrak jeszcze jest ;-) 17.11.07, 13:03
      szczekają na forum, ale karawana idzie dalej. Wrazie, gdyby zbyt
      kąsali po piętach, należy obrócić się w siodle i smagnąć przez pysk
      batogiem. Albo złapać na arkan za PiSiora i przywiązać do łęku siodła
      • wnuczek_i_janek_co_maryja Re: kilku zwolenników tych pokrak jeszcze jest ;- 17.11.07, 17:35
        PO(..) cie nietoperz?
    • prof.gamon0 Kolega Profesor powinien odejsc juz na emeryture 17.11.07, 13:27
      • wnuczek_i_janek_co_maryja Re: Kolega Profesor powinien odejsc juz na emeryt 17.11.07, 17:51
        Gdzies w kibucu na West Bank.
    • gringo_w66 lub imbecilus agrammatismus 17.11.07, 13:33

    • mirmat1 "panna brzydka i nieposazna" to PRL 17.11.07, 13:36
      szwabski_rryj_przy_korrycie napisał:

      > Ten potwornie nienawistny,
      > broniący interesów hitlerlandu
      Dla "autorytetu" Towarzystwa Wzajemnej Adoracji Ojczyzna to "panna
      brzydka i nieposazna, ktora MUSI byc mila. Chce Bartoszewskiemu
      powiedziec, ze to NIE MOJA Ojczyzna. To jego PRL !
      • adela_30 To się profesoromatołek zapluje do reszty :))))))) 17.11.07, 15:15
        To się profesoromatołek zapluje do reszty. Już się nie mogę doczekać kiedy znowu
        zacznie ujadać i obrażać wszystkich wkoło. To typowy reprezentant yntelygencyji
        z PO :) Do boju pseudo profesorku !!!
      • wet3 Re: mirmat1 18.11.07, 01:25
        mirmat1 napisał:
        > Dla "autorytetu" Towarzystwa Wzajemnej Adoracji Ojczyzna to "panna
        > brzydka i nieposazna, ktora MUSI byc mila. Chce Bartoszewskiemu
        > powiedziec, ze to NIE MOJA Ojczyzna. To jego PRL !

        Masz racje. Ojczyzny Bartoszewskiego, POpaprancow i LiDu to PRL i
        PRL-bis!

    • wnuczek_i_janek_co_maryja Gdzie? Na Bliskim Wschodzie? 17.11.07, 17:29
    • bodzio1995 Re: Prof. Bartoszewski będzie sekretarzem stanu 17.11.07, 18:37
      I Stefan miał rację, tylko nie przewidział, że jego też ta ocena będzie
      dotyczyła...!
    • tersup Prof. Bartoszewski będzie sekretarzem stanu 17.11.07, 23:56
      Oby sie nie rozsypal,bo tusek bez dyktanda ani rusz,zostanie mu tylko 75%
      dziennikarzy ,stare wsi,agenci-koledzy,
      • wet3 Re: Prof. Bartoszewski będzie sekretarzem stanu 18.11.07, 00:25
        Widac, ze Tusk chce na sile powrocic do schematu polityki PRL-bis -
        bobaska siedzacego pod stolem i nie wychylajacego sie z obawy aby
        nie dostal warzachwia w leb gdy sie wychyli. Bartoszewski i jego
        spolka taka polityke wlasnie uskuteczniali.
        • pies_na_prawizne wet3- nie pracujesz?zimno na szosie dzisiaj? 18.11.07, 00:42
          biedne tirowki, jak one dzis pracuja przy tym mrozie???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka