gringo_w66 Bartoszewski siusiu, pampersik i spać! 17.11.07, 12:50 ...i dokończyć magisterium (to z tajnych kompletów) Odpowiedz Link Zgłoś
gringo_w66 masoneria zniszczy Polskę jak Hiszpanię i Holandię 17.11.07, 12:58 Widzieliśmy, że masoński okultyzm wywodzi się po większej części z Kabały. Jeśli idzie o masoński racjonalizm, wiadomo, że znalazł on wyraz w Deklaracji Praw Człowieka. Ten sam ideał mesjanistyczny ziemskiego szczęścia, to samo oczekiwanie nieosiągalnego millenium ożywiają judaizm (talmudyczny) i masonerię. Ta sama tendencja i tu i tu do ubóstwienia ludzkości. Ta sama wrogość do Kościoła katolickiego. Ta sama wolapo pierania aż do ostatka reżimów rewolucyjnych. Prześladowanie przy zastosowaniu dyskryminacji prawnej Tytułem przykładu przypominamy tu, co się wydarzyło we Francji w latach 1876 do 1914, pod rządami prawie wyłącznie masońskimi: 1880: wygnanie z kraju 38 zakonów męskich; 1882: laicyzacja programów nauczania w publicznych szkołach podstawowych; 1886: laicyzacja personelu nauczycielskiego w szkołach podstawowych (gdzie uczyło jeszcze 3.403 braci i 14.958 sióstr zakonnych)11; 1902: zamknięcie 2.500 szkół prowadzonych przez zakony12; 1903: zamknięcie 11.000 placówek szkolnych i szpitalnych, prowadzonych przez zakony13; 1904-1911: zamknięcie 1.843 zakładów szkolnych i 974 innych.... Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_prawizne Profesorze jest Pan na wage zlota!! 18.11.07, 00:38 skoro PiSkomuchy takPana obsrywaja na tym forum, to Panska inteligencja jest wiele warta - oni poprostu Panskiego doswiadczenia sie boja, powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
eptesicus kilku zwolenników tych pokrak jeszcze jest ;-) 17.11.07, 13:03 szczekają na forum, ale karawana idzie dalej. Wrazie, gdyby zbyt kąsali po piętach, należy obrócić się w siodle i smagnąć przez pysk batogiem. Albo złapać na arkan za PiSiora i przywiązać do łęku siodła Odpowiedz Link Zgłoś
wnuczek_i_janek_co_maryja Re: kilku zwolenników tych pokrak jeszcze jest ;- 17.11.07, 17:35 PO(..) cie nietoperz? Odpowiedz Link Zgłoś
wnuczek_i_janek_co_maryja Re: Kolega Profesor powinien odejsc juz na emeryt 17.11.07, 17:51 Gdzies w kibucu na West Bank. Odpowiedz Link Zgłoś
mirmat1 "panna brzydka i nieposazna" to PRL 17.11.07, 13:36 szwabski_rryj_przy_korrycie napisał: > Ten potwornie nienawistny, > broniący interesów hitlerlandu Dla "autorytetu" Towarzystwa Wzajemnej Adoracji Ojczyzna to "panna brzydka i nieposazna, ktora MUSI byc mila. Chce Bartoszewskiemu powiedziec, ze to NIE MOJA Ojczyzna. To jego PRL ! Odpowiedz Link Zgłoś
adela_30 To się profesoromatołek zapluje do reszty :))))))) 17.11.07, 15:15 To się profesoromatołek zapluje do reszty. Już się nie mogę doczekać kiedy znowu zacznie ujadać i obrażać wszystkich wkoło. To typowy reprezentant yntelygencyji z PO :) Do boju pseudo profesorku !!! Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: mirmat1 18.11.07, 01:25 mirmat1 napisał: > Dla "autorytetu" Towarzystwa Wzajemnej Adoracji Ojczyzna to "panna > brzydka i nieposazna, ktora MUSI byc mila. Chce Bartoszewskiemu > powiedziec, ze to NIE MOJA Ojczyzna. To jego PRL ! Masz racje. Ojczyzny Bartoszewskiego, POpaprancow i LiDu to PRL i PRL-bis! Odpowiedz Link Zgłoś
bodzio1995 Re: Prof. Bartoszewski będzie sekretarzem stanu 17.11.07, 18:37 I Stefan miał rację, tylko nie przewidział, że jego też ta ocena będzie dotyczyła...! Odpowiedz Link Zgłoś
tersup Prof. Bartoszewski będzie sekretarzem stanu 17.11.07, 23:56 Oby sie nie rozsypal,bo tusek bez dyktanda ani rusz,zostanie mu tylko 75% dziennikarzy ,stare wsi,agenci-koledzy, Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: Prof. Bartoszewski będzie sekretarzem stanu 18.11.07, 00:25 Widac, ze Tusk chce na sile powrocic do schematu polityki PRL-bis - bobaska siedzacego pod stolem i nie wychylajacego sie z obawy aby nie dostal warzachwia w leb gdy sie wychyli. Bartoszewski i jego spolka taka polityke wlasnie uskuteczniali. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_prawizne wet3- nie pracujesz?zimno na szosie dzisiaj? 18.11.07, 00:42 biedne tirowki, jak one dzis pracuja przy tym mrozie??? Odpowiedz Link Zgłoś