Dodaj do ulubionych

Kamiński: Kancelaria użyczyła pomieszczeń z pow...

    • zibi1010 Jesli Tusk ma jaja to Natychmiast rozwiaze Komisyj 17.11.07, 18:15
      ke, karze wyslac Zandarmeria z poleceniem zabezpieczenia dokumentow i dopiero
      kurduplom zrzednie mina! A potem juz powolutku - postepowanie prokuratorskie i
      do pierdla: Macierewicz, kolezki z komisji, Olszewski, moze byly premier...a
      moze nawet drobny impechment...:D
      • doris9914 tusk nie ma glowy do rzadzenia :) 17.11.07, 18:29
        ... zaprzecza sam sobie, azeby rzadzic sprowadzil starych dziadkow
        do rzadu, a mamy tylu mlodych oswieconych, przynajmniej na tym
        forum :)
        @ tusk nie jest moim premierem, to cygan @
        • akkj Re: tusk nie ma glowy do rzadzenia :) 17.11.07, 21:12
          doris9914 napisała:

          > ... zaprzecza sam sobie, azeby rzadzic sprowadzil starych dziadkow
          > do rzadu, a mamy tylu mlodych oswieconych, przynajmniej na tym
          >
          forum :)
          > @ tusk nie jest moim premierem, to cygan @

          Posłuchaj tłumoku. Pan Tusk na pewno nie jest twoim premierem bo
          myjesz gdzieś kible za granicą. Sprzedałeś łachmyto Polskę za kilka
          dolarków, wysługujesz się obcym i bezczelnie śmiesz jeszcze wtrącać
          sie do polskich spraw draniu? I śmiesz szczekać o patriotyzmie,
          zdrajco?
      • amannasunta Re: Jesli Tusk ma jaja to Natychmiast rozwiaze Ko 17.11.07, 19:17
        zibi1010 napisał:

        ...a
        > moze nawet drobny impechment...:D

        Drobny???? obydwa knypy i ich ekipa przed Trybunał Stanu!!!!!!!
        wysłac "Grom" do pałacu kartofla i zabezpieczyc akta zanim pisuary pokitraja co
        smakowitsze kaski dla siebie(czytaj by moc szantazowac ludzi )te parszywe kacze
        sqwysyny powinni skonczyc obydwaj jak caucescu z żonką.Pod sciane i kula w łeb!!!!!
      • darkraj Re: Jesli Tusk ma jaja to Natychmiast rozwiaze Ko 17.11.07, 19:30
        zibi1010 napisał:

        > ke, karze wyslac Zandarmeria z poleceniem zabezpieczenia
        dokumentow i dopiero
        > kurduplom zrzednie mina! A potem juz powolutku - postepowanie
        prokuratorskie i
        > do pierdla: Macierewicz, kolezki z komisji, Olszewski, moze byly
        premier...a
        > moze nawet drobny impechment...:D
        ===================================================== I TO WLASNIE
        UKLADA SIE W LOGICZNA CALOSC!!!
        Wywalenie z Biura Bezpieczenstwa Narodowego niewygodnego
        oportunisty,
        osadzenie paralityka umyslowego Olszewskiego,
        nadanie Maciorce statusu "nieusuwalnego",
        celowe i bezprawne zagarniecie akt wojskowych,
        idiotyczna, infantylnie prowokujace tlumaczenia o ostatnich
        posunieciach kadrowo - kryminalnych
        to przeciez juz jawna proba sprowokowania nowego Rzadu Tuska do
        dzialan przeciwko "legalnie wybranemu i urzedujacemu" Prezydentowi
        RP.

        Wystarczy wlasnie tam poslac agentow lub Zandarmerie.
        Kwaczysci moze juz na to tylko czekaja!
        Jedno posiedzenie BBN, i kwaczystowski stan wyjatkowy gotowy do
        zatwierdzenia przez... Prezydenta wlasnie!

        To nie sa tylko dywagacje.
        To jest zupelnie mozliwy scenariusz!!!
        To ich publiczne deklaracje, ze zdobytej wladzy nie oddadza nigdy, i
        beda ziemie gryzc, ale tejze wladzy nie oddadza!
    • flugufrelsarinn zasady zobowiązują. 17.11.07, 18:15
    • swoj.czelowiek Nie po to wygraliśmy ,żeby teraz przegrać wszystko 17.11.07, 18:16
      • swoj.czelowiek Klich ,dawaj swoju armiu i w żopu tym pizdelcom 17.11.07, 18:18
        • swoj.czelowiek Kaczinski,oddawaj naszi papiry 17.11.07, 18:21
    • sprzedawczyk_z_okraglego_stolu Kamiński: Kancelaria użyczyła pomieszczeń z pow.. 17.11.07, 18:17
      Brawo Panie Mecenasie!!! To bydło dokona dalszych zniszczeń, których nie zdążył
      (bo do wojskowych nie miał dostępu) Michnik-Szechter.
      • pakulec Pis to partia SB-cka 17.11.07, 18:20
        teraz niszczą niewygodne akta
        • pierot6 Re: Pis to partia SB-cka, i PC 17.11.07, 18:32
    • maj47 Ale agentura dostała boja... 17.11.07, 18:23
      • batiaryga Teraz tylko czołgi na ulicę.. 17.11.07, 18:26
        • batiaryga Tyle szmalu poszło na te wybory i na tą propagandę 17.11.07, 18:27
          • batiaryga a oni nasze akta zabrali 17.11.07, 18:28
            • batiaryga a miało być tak pięknie.. 17.11.07, 18:32
          • doris9914 i te stracone nastepne 4 lat :) 17.11.07, 18:32
            ... zanim sojusz robotniczo - chlopski sie dotrze i znowu wybory :)


            @ tusk nie jest moim premierem , to cygan @
    • burza95 Re: Kamiński: Kancelaria użyczyła pomieszczeń z p 17.11.07, 18:26
      Wobec kogo ->wobec Olszewskiego.SZybko pokazujecie swoją buzię
      pełną miłości tylko te wilcze ząbki coś przeszkadzają.Tak się
      zaperzyłeś w nienawiści ,że już byś chciał na kimś się wyładować
      jak reszta po...szonych ideologów .Jeszcze będzie normalnie?
      Wątpię.5 mln ludzi głosowało na PIS -chcielibyście ich wymordować a
      może poprostu pozbawić obywatelstwa?Co szykujecie?Ale z was szuje.
      • pierot6 "Nie wierzcie dewiantom"..prorocze słowa !!! 17.11.07, 18:31
        Prof. Bartoszewskiego !!!
        • kerremit.20 Re: "Nie wierzcie dewiantom"..prorocze słowa !! 17.11.07, 18:40
          kurestwo PIs.
    • agent-bolek Kamiński: Kancelaria użyczyła pomieszczeń z pow.. 17.11.07, 18:33
      Witam moich sympatyków.Chcem i muszem zgłosić swój stanowczy sprzeciw. Nie wolno
      zaglądać do teczek, których wcześniej nie przejrzał mój koleszka Szechterek.A
      nóż widelec będzie tam coś na mnie?Bo przecież teczek wojskowych nie przynosili
      mi bo nie mieli do nich dostępu. wszystkie inne miałem w swoim domu i dokładnie
      je przetrzepałem.
    • johann3 Kamiński: Kancelaria użyczyła pomieszczeń z pow.. 17.11.07, 18:34
      proponuje podkop miedzy kancelaria a helem,(jak tylko zrobicie tam
      sobie ogrodzenie) i tym podkopem, teraz w jeszcze wiekszej tajemnicy
      przeniesiecie to wszystko co wam potrzeba, a co bedzie kolejnymi
      dowodami waszego postepujacego oderwania od rzeczywistosci, do konca
      tej zenady zostalo 1130 dni, 5 godzin, 24 minuty 56 sekund.
    • renik48 Z ostatniej chwili!Tusk ogłasza stan wojenny!! 17.11.07, 18:37
      • renik48 Prezydent i Olszewski internowani! 17.11.07, 18:39
        • renik48 "Bolek" honorowym przewodniczącym Rady Wojennej! 17.11.07, 18:40
          • renik48 Tusk ogłasza tuska turę , a media IV władzę! 17.11.07, 18:42
            • renik48 Radio Maryja schodzi do podziemia! 17.11.07, 18:46
              • placebo.99 Radio Maryja schodzi do podziemia, podaj plan! 17.11.07, 18:49
              • renik48 Wybiórcza zostaje oficjalnym dziennikiem rządowym 17.11.07, 18:50
          • placebo.99 renik84.. juz jedziemy .. nie podcinaj żył... 17.11.07, 18:48
          • placebo.99 "Bolek"..to Lech czy Jarek Kaczyński ???? 17.11.07, 18:52
            • plerot6 "Bolek"..to Bolek, idioto!!! 17.11.07, 19:13
        • kerremit.20 renik48 ja tez!..AJ.Kaczyński Nie!!! 17.11.07, 18:42
          J>kaczynski pupil Kiszczaka!
        • kerremit.20 renik48 ja tez!..A .Kaczyński Nie!!! 17.11.07, 18:43
          J>kaczynski pupil Kiszczaka!
        • amannasunta Re: Prezydent i Olszewski internowani! 17.11.07, 19:19
          Zbyt piekne aby było prawdziwe....(>
      • kerremit.20 renik84..Piszesz z Tworek? 17.11.07, 18:45
        jestes po zabiegu?
        • wet3 Olszewski kazal przeniesc ... 17.11.07, 18:50
          Ale rwetes o nic!!! A swoja droga, skoro jest taki ryk to znaczy ze
          jest wielu, ktorzy boja sie o wlasne tylki i taki skowyt wywoluja!
          • pierot6 wet3..Ci sie boją co chowaja!..cielaku... 17.11.07, 19:11
            • pogromca_gamonia to nie cielak tylko tłumok i szczur. 17.11.07, 19:17
              • amannasunta Re: to nie cielak tylko tłumok i szczur. 17.11.07, 19:27
                pogromca_gamonia napisała:

                >
                wet to zwykły troll i pisiorska mendowesz łancuchowa !!!!
                haukacz za 2 zyla od posta, najał sie na psa i szczeka kundel knypków.
                • wet3 Re: amannasunta 17.11.07, 19:52
                  amannasunta napisała:

                  > pogromca_gamonia napisała:
                  >
                  > >
                  > wet to zwykły troll i pisiorska mendowesz łancuchowa !!!!
                  > haukacz za 2 zyla od posta, najał sie na psa i szczeka kundel
                  knypków.

                  Ponoc klony, ryby i bure suki nie maja glosu.
          • darkraj Re: Olszewski kazal przeniesc ... 17.11.07, 19:53
            wet3 napisał:

            > Ale rwetes o nic!!! A swoja droga, skoro jest taki ryk to znaczy
            ze
            > jest wielu, ktorzy boja sie o wlasne tylki i taki skowyt wywoluja!
            =============================================== A zgadnij, kto
            najbardziej powinien i moze sie bac?

            Agenci wywiadu wojskowego?
            Byli "dzialacze" podziemia, ktorzy jak np. Komorowski chuliganke
            przypisuja do etosu?
            A moze etatowi (czyli pracujacy za pensje i premie) dzialacze za
            sabotaze i nawolywanie do krwawych buntow, albo pospolici zlodzieje
            okradajacy PRL w imie walki z komunizmem?

            Pytam grzecznie: KTO MA SIE BAC???
            Komuchy i sbecy, na ktorych NIGDY teczek nie bylo???
            Czy normalni ludzie, ktorzy nawet do dzisiaj nie wiedza, ze
            byli "papierowymi" figurantami, i to za niezgorsze wynagrodzenie?

            Smialo, podaj cyfre.
            Iluz bylo tych "kapusiow"?
            Czy liczba tez bedzie tak samo prawdziwa, jak setki tysiecy sbeckich
            ofiar i miliony w wiezieniach?

            To moze sobie jednak darujmy...?
        • amannasunta Re: renik84..Piszesz z Tworek? 17.11.07, 19:28
          kerremit.20 napisał:

          > jestes po zabiegu?

          przed...czeka na lobotomie , jak z nim skoncza nic nie napisze pisuar zryty. lol
    • michal.tyrpa Kamiński: Kancelaria użyczyła pomieszczeń z pow.. 17.11.07, 18:49
      Tę sprawę powinna wyjaśnić prawdziwie niezależna komisja. Złożona z ludzi
      kulturalnych, zorientowanych w meandrach polityki, społecznie zaangażowanych i -
      co najważniejsze - nie pozbawionych odpowiedzialności za dobro wspólne. W moim
      przekonaniu jedyną rękojmię daje w tym przypadku pan redaktor Adam Michnik.

      A może żadnego wynoszenia nie było?

      Hmm.. Nie wiadomo już, co rzeczywiście się wydarzyło, a co nam się tylko zdawało

      mementomori.salon24.pl/index.html

      • darkraj Re: Kamiński: Kancelaria użyczyła pomieszczeń z p 17.11.07, 20:26
        michal.tyrpa napisał:

        > Tę sprawę powinna wyjaśnić prawdziwie niezależna komisja. Złożona
        z ludzi
        > kulturalnych, zorientowanych w meandrach polityki, społecznie
        zaangażowanych i
        > -
        > co najważniejsze - nie pozbawionych odpowiedzialności za dobro
        wspólne. W moim
        > przekonaniu jedyną rękojmię daje w tym przypadku pan redaktor Adam
        Michnik.
        >
        > A może żadnego wynoszenia nie było?
        >
        > Hmm.. Nie wiadomo już, co rzeczywiście się wydarzyło, a co nam się
        tylko zdawał
        > o
        >
        > mementomori.salon24.pl/index.html
        ================================================ No, no.
        Podlizac to Ty sie umiesz, nie ma co.
        Tylko, ze Adas juz laske kladzie na to, co sie w kaczolandzie
        wyrabia.
        Nawet watpie, zeby na "swoje" Forum zagladal.
        Patentowany len, i tyle.
    • andbarpl Kamiński: Kancelaria użyczyła pomieszczeń z pow.. 17.11.07, 19:06
      3 PIERWSZE czubki RP MA OL KA A PÓŻNIEJ TYLKO JASZCZOMB I TATA
      KRÓTKI PALEC
      • pierot6 Olszwzewski dał się podprowadzić..jełop ! 17.11.07, 19:09
    • stachu44 Tylko idiota pracuje w wywiadzie! 17.11.07, 19:09
      Kiedy do jego teczki ma dostep nie przebrana ilosc politykow.
    • prof.gamon0 A o co chodzi? Jesli nie ma zakazu, to wolno... 17.11.07, 19:10
      Kazdy to wie... no moze nie kazdy w gazecie wyborczej...
      • pierot6 gamoniu..nie ma zakazu..leć na słońce! 17.11.07, 19:12
        • nacap pierot gamoniu..nie ma zakazu..leć na słońce! 17.11.07, 19:24
          jak twoj guru adam michnik przegladal wszystkie teczki i manipulowal
          przy nich to nikt wrzawy nie robil, teraz tylek ci sie pali???...

          wot i wsio jak to mawiaja starozytni amerykanie
    • wikal Kamiński: Kancelaria użyczyła pomieszczeń z pow.. 17.11.07, 19:18
      Nie ma się czym przejmować! PiS bawi się w swoją ulubioną grę. Czyli
      rzucanie g.... w przeciwników politycznych i kapiel w szambie. Niech
      się chłopaki bawią! Kto jescze zwraca na nich uwagę oprócz paru
      płatnych klakierów urzędujących na forum GW? A ta niedojda Olszewski
      wyniesiona przez kaczystów do rangi bohatera narodowego (kiedyś
      obrzucali go błotem), czego się nie tknie, to sknoci. Na pewno kazał
      wywieźć nie te akta, co trzeba, bo właśnie był w tym swoim senno-
      narkotycznym nastroju (najczęściej tak wygląda i tak się zachowuje -
      oczywiście ani nie śpi, ani nie ćpa, po prostu słabo kuma, a wiek to
      pogłębia).
      • plerot6 wikal..popiepszyło ci się we łbie!!!! 17.11.07, 19:23
        • wikal Re: wikal..popiepszyło ci się we łbie!!!! 17.11.07, 20:11
          Nie tak bardzo jak tobie, bo wciąż jeszcze znam ortografię. Czy
          naprawdę wyznawcy pis nie mogliby pracować przy komputerach ze
          słownikiem ortograficznym jako najlepszym przyjacielem? Poza tym
          jestem kobietą i mam całkiem ładną główkę, a nie łeb. Pozdrawiam i
          wyluzuj.
    • te_rence Re: Kamiński: Kancelaria użyczyła pomieszczeń z p 17.11.07, 19:38
      Kamiński masz mnie za idiotę?!
      PiSdzielce mają wszystkich za ciemny lud?
      to że wyborcy PiSu to ślepi idioci którzy mylą białe z czarnym i odwrotnie - to
      wiem z autopsji...
      PiSdzielce mają mentalnośc Kalego... jak my robimy przekręty, machlojki z
      teczkami to gites jak ktoś inny to be...
      Prawo i sprawiedliwość to wy macie w nazwie i w dupie!
    • y_anio Kamiński: Kancelaria użyczyła pomieszczeń z pow.. 17.11.07, 19:48
      ba i znów jest szansa na grę aktorów (nowej kadry) w drugiej części (lata 90-te
      weryfikacja służb itd) filmu tej jak niektórzy myślą narodowej tragedii a
      jedynie zabawki niektórych (chłopców?!).
    • macarthur mój szef zdecydował o przeniesieniu sejfu firmy 17.11.07, 19:49
      do swojego domu i to jest jak najbardziej w granicach jego
      kompetencji
      • darkraj Re: mój szef zdecydował o przeniesieniu sejfu fir 17.11.07, 20:37
        macarthur napisał:

        > do swojego domu i to jest jak najbardziej w granicach jego
        > kompetencji
        ============================================= He, he, dobre.
        I jakie adekwatne!
        Pozdro.
    • koloratura1 Kamiński: Kancelaria użyczyła pomieszczeń 17.11.07, 19:50
      Macierewicz: Jan Olszewski miał pełne prawo zdecydować o tym, gdzie będą
      dokumenty komisji.

      Na przykład, w jego prywatnej piwnicy...

      Gdyby tak zadecydował, to też by było OK?
    • tetradrachma dali na szefa WSI starego, zgorzkniałego zgreda, 17.11.07, 19:50
      który pała żądzą odwetu, wobec wszystkich tych, których w bezdennej
      głupocie, obwinia za swoje "nieudaczi".
      • amanasunta Twój ,,autorytet'' o pseudo ,,profesor'' wiekowo.. 17.11.07, 20:11
        bliski Panu Premierowi Olszewskiemu.Nazwij ,,zgredem'' swojego idola
        Władka B.ksywa ,,profesor'' chamie zbuntowany!
        A co do ,,obwiniania'' to dwaj puczysci -obrońcy ,,bolka'' dziś
        znowu w steru jak w 1992.Pawlak-debil dzis tylko vice ROFL
        tetradrachma napisał:

        > który pała żądzą odwetu, wobec wszystkich tych, których w
        bezdennej
        > głupocie, obwinia za swoje "nieudaczi".
        • pierot6 amanasunta.. 17.11.07, 20:30
          • amannasunta Re: amanasunta.. 17.11.07, 21:42
            co amanassunta??? wykonuje swoja prace, płaca mi 2 zyla od posta to pisze, co
            miałam robic?? alternatywa była kariera tirówki...w moim wieku i z moim wygladem
            zru..ego koczkodana na nic wiecej nie mogłam liczyc..a tu taka fajna
            propozycja-akurat mnie zatrzymali za kradzieze w hipermarkecie bo nie miałam co
            jesc a jeden sympatyczny pan za mnie zapłacił i zaproponował pisanie na forum
            koszernej szmaty ,to pisze i mam niezła kase i prywatnego lapa i zapłacone
            rachunki za czynsz za ostatnie 10 lat.
        • pierot6 Olszewski, to typowa "papuga' 17.11.07, 20:31
        • pierot6 Bronił 'hofte'.. 17.11.07, 20:31
        • pierot6 Wyroki były 'trafne' 17.11.07, 20:32
        • pierot6 nWszyscy byli "zadowolnioni" 17.11.07, 20:32
    • y_anio Kamiński: Kancelaria użyczyła pomieszczeń z pow.. 17.11.07, 19:56
      dali Panu brzytwę, trzeba popczekać jaki będzie efekt
    • dzakarta Kamiński: Kancelaria użyczyła pomieszczeń z pow.. 17.11.07, 20:02
      Troche mniejszy oszołom od Maciara!
    • bibbi5 niech sobie te akta wsadzą, nie jestem ich ciekaw! 17.11.07, 20:14
      żyjemy przyszłością, a nie przeszłościa, ok? Ci panowie są chorzy i
      nie rozumieją obecnych czasów i polityki, niech spadają,,ok? Panowie
      żyjemy już w XXI wieku, czy tego nie wiecie???????????
    • bogdan331 w to kacze gó.. walnąć impeachmentem i la finita 17.11.07, 20:15
      comedia mściwych dupków wszechpolskich!
      • nacap Re: w to kacze gó.. walnąć impeachmentem i la fin 17.11.07, 20:23
        hmm, glosowalem na PO, ale widze ze wielu ludzi na tym forum uwaza,
        ze jedynym odpowiednim miejscem dla tajnych dokumentow sa piwnice
        michnikowskiej gazety, to jest ciekawe...
        • darkraj Re: w to kacze gó.. walnąć impeachmentem i la fin 17.11.07, 21:00
          nacap napisał:

          > hmm, glosowalem na PO, ale widze ze wielu ludzi na tym forum
          uwaza,
          > ze jedynym odpowiednim miejscem dla tajnych dokumentow sa piwnice
          > michnikowskiej gazety, to jest ciekawe...
          ================================================= A kto i gdzie tak
          zasugerowal?

          "Obiekt Wojskowy" przy ul. Oczki w Warszawie, (nie chce podpadac
          pod zdrade tajemnic wojskowych - Przysiega), to jeden z najlpilniej
          i najlepiej strzezonych tego typu Placowek w Polsce.
          I tam jest miejsce dla tych akt.
          Doornowate tlumaczenia Olszewika i spaslaka Kaminskiego jest o kant
          tylka potluc.

          Tu naprawde smierdzi kwaczystowska prowokacja do uzycia przez Tuska
          sil porzadkowo-wojskowych przeciwko "legalnemu Urzedowi Prezydenta".

          Alez by wtedy kwaczysci podniesli dziki wrzask!
          Na cala Europe!

          A moze tym obrzynpalcom o to wlasnie chodzi?
          Przeciez przypuszczaja, ze maja za soba blisko 5 milionow fanatykow,
          gotowych zabic wlasnego brata za jedynie sluszne racje.
          Cholera ich wie, na co sie szykuja.

          Nie wierze tym zdradliwym kurduplom, nawet na jote. Sami na to
          zasluzyli, a prosza sie o wiecej.
      • amannasunta Re: w to kacze gó.. walnąć impeachmentem i la fin 17.11.07, 21:48
        bogdan331 napisał:

        > comedia mściwych dupków wszechpolskich!

        impeachmentem??? ty wiesz ile to trwa??? sa prostsze-tańsze i mniej obciazajace
        kieszen podatnika metody......(Cyryl był fajny gosciu-tylko te jego metody...) :DDDD
        BTW...nie dziwie sie ze grodza psubraty osrodek nad morzem..na złodzieju czapka
        gore.Ale wspołczesne srodki "impiczmentowe"MAJA ZASIEG ponad 1,5 kilometra i sa
        wzglednie tanie .....kilkaset tysiecy $ i po sprawie....
    • da.wi581 Kamiński: Kancelaria użyczyła pomieszczeń z pow.. 17.11.07, 20:18
      przejrzałem całe forum i widzę tylko wypowiedzi zwolenników PO-krak,
      cenzura wróciła, na pochybel wybiórczej szmacie, pewnie tego posta
      dla picu nie usuną, ale nie dajcie się nabrać — wraca stare, wraca
      przemalowana komuna, wraca cenzura
      • pierot6 Wlatach 70-ych..Olszewski bronił Złodziei! 17.11.07, 20:29
        mnie tez !...uwazam to za zaszczyt..wybronił!
        • darkraj Re: Wlatach 70-ych..Olszewski bronił Złodziei! 17.11.07, 21:28
          pierot6 napisał:

          > mnie tez !...uwazam to za zaszczyt..wybronił!
          ================================================ Tak, to byl marny
          kauzyperda.

          Przykro mi, >pierocie<, ze musiales wziac "obronce z urzedu", jakim
          byl na stale Mec. Olszewski w Warszawie i pobliskich okolicach.
          Pewnie Sad to tez wzial pod uwage, ze nie wzbogaciles sie na
          zarzucanym Ci czynie, i wyszedles na czysto.

          Taki wlasnie adwokacina, jest przez "srodowisko" nazywany "papuga",
          bo na kazdej rozprawie Sadowej powtarzal jak papuga ten sam schemat.
          Bez wzgledu na artykul w akcie oskarzenia, osobowosc i warunki
          dzialania sprawcy i wymagania Prokuratora w sprawie kary, powtarzal
          ta sama mowe obroncza.

          A wczesniej, w procesie, te same, naiwne pytania do swiadkow,
          spreparowane zazwyczaj przez samych oskarzonych.

          Olszewski podobnie tez zaczynal kariere "obroncy etosu".
          Palestra olewala "robotnicze podziemie", dopoki nie pojawila sie
          dolarowa kasa sponsorow.

          Ale juz bylo z pozno. Olszewski i jeszcze paru tam
          podobnych "mecenasow" otrzymali w "podziece" dostep do Panteonu
          Wyzwobodzicieli Polski.
          A byli to tacy prawnicy, ze Zioberko to gornolotny orzel.
      • darkraj Re: Kamiński: Kancelaria użyczyła pomieszczeń z p 17.11.07, 21:35
        da.wi581 napisał:

        > przejrzałem całe forum i widzę tylko wypowiedzi zwolenników PO-
        krak,
        > cenzura wróciła, na pochybel wybiórczej szmacie, pewnie tego posta
        > dla picu nie usuną, ale nie dajcie się nabrać — wraca stare, wraca
        > przemalowana komuna, wraca cenzura
        ================================================= Oswiec Nas,
        krynico Prawdy i Sprawiedliwosci (tffuu).
        Gdzie te kasowane, antykomusze posty w obecnych tutaj
        komentarzach???
        Rozjasnij, i przestan juz pic, pisdacki poyebie.
      • czesiek_w_berecie Re: Kamiński: Kancelaria użyczyła pomieszczeń z p 17.11.07, 21:49
        jesteś tak samo chory jak Jarek K. Antoni M. i reszta PiSiorów
    • endzu.1 Kamiński: Kancelaria użyczyła pomieszczeń z pow.. 17.11.07, 20:43
      Chyba panu Maciarewiczowi całkiem odbiła szajba, te dokumenty nie są własnością
      Maciarewicza, Olszewskiego czy Kaczyńskich.
      Te dokumenty to są tajne akta które są własnością państwa.
      Zawsze jest wyznaczona osoba która sprawuje piecze nad dokumentami ale i
      odpowiada głową za nie.
      Nie może być tak że tego typu dokumenty trzyma pod pierzyną pan premier czy
      prezydent.
      Wycieki z tych dokumentów to zagrożenie dla życia ludzi lub zagrożenia dla
      państwa Polskiego.
      Co będzie jak prezydentem będzie kto inny to może od sobie te dokumenty
      przewiezie do swojej willi na mazurach.
      To minister obrony narodowej musi zdecydować gdzie te dokumenty będą złożone i
      kto odpowiada głową za nie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka