zibi1010 Jesli Tusk ma jaja to Natychmiast rozwiaze Komisyj 17.11.07, 18:15 ke, karze wyslac Zandarmeria z poleceniem zabezpieczenia dokumentow i dopiero kurduplom zrzednie mina! A potem juz powolutku - postepowanie prokuratorskie i do pierdla: Macierewicz, kolezki z komisji, Olszewski, moze byly premier...a moze nawet drobny impechment...:D Odpowiedz Link Zgłoś
doris9914 tusk nie ma glowy do rzadzenia :) 17.11.07, 18:29 ... zaprzecza sam sobie, azeby rzadzic sprowadzil starych dziadkow do rzadu, a mamy tylu mlodych oswieconych, przynajmniej na tym forum :) @ tusk nie jest moim premierem, to cygan @ Odpowiedz Link Zgłoś
akkj Re: tusk nie ma glowy do rzadzenia :) 17.11.07, 21:12 doris9914 napisała: > ... zaprzecza sam sobie, azeby rzadzic sprowadzil starych dziadkow > do rzadu, a mamy tylu mlodych oswieconych, przynajmniej na tym > forum :) > @ tusk nie jest moim premierem, to cygan @ Posłuchaj tłumoku. Pan Tusk na pewno nie jest twoim premierem bo myjesz gdzieś kible za granicą. Sprzedałeś łachmyto Polskę za kilka dolarków, wysługujesz się obcym i bezczelnie śmiesz jeszcze wtrącać sie do polskich spraw draniu? I śmiesz szczekać o patriotyzmie, zdrajco? Odpowiedz Link Zgłoś
amannasunta Re: Jesli Tusk ma jaja to Natychmiast rozwiaze Ko 17.11.07, 19:17 zibi1010 napisał: ...a > moze nawet drobny impechment...:D Drobny???? obydwa knypy i ich ekipa przed Trybunał Stanu!!!!!!! wysłac "Grom" do pałacu kartofla i zabezpieczyc akta zanim pisuary pokitraja co smakowitsze kaski dla siebie(czytaj by moc szantazowac ludzi )te parszywe kacze sqwysyny powinni skonczyc obydwaj jak caucescu z żonką.Pod sciane i kula w łeb!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: Jesli Tusk ma jaja to Natychmiast rozwiaze Ko 17.11.07, 19:30 zibi1010 napisał: > ke, karze wyslac Zandarmeria z poleceniem zabezpieczenia dokumentow i dopiero > kurduplom zrzednie mina! A potem juz powolutku - postepowanie prokuratorskie i > do pierdla: Macierewicz, kolezki z komisji, Olszewski, moze byly premier...a > moze nawet drobny impechment...:D ===================================================== I TO WLASNIE UKLADA SIE W LOGICZNA CALOSC!!! Wywalenie z Biura Bezpieczenstwa Narodowego niewygodnego oportunisty, osadzenie paralityka umyslowego Olszewskiego, nadanie Maciorce statusu "nieusuwalnego", celowe i bezprawne zagarniecie akt wojskowych, idiotyczna, infantylnie prowokujace tlumaczenia o ostatnich posunieciach kadrowo - kryminalnych to przeciez juz jawna proba sprowokowania nowego Rzadu Tuska do dzialan przeciwko "legalnie wybranemu i urzedujacemu" Prezydentowi RP. Wystarczy wlasnie tam poslac agentow lub Zandarmerie. Kwaczysci moze juz na to tylko czekaja! Jedno posiedzenie BBN, i kwaczystowski stan wyjatkowy gotowy do zatwierdzenia przez... Prezydenta wlasnie! To nie sa tylko dywagacje. To jest zupelnie mozliwy scenariusz!!! To ich publiczne deklaracje, ze zdobytej wladzy nie oddadza nigdy, i beda ziemie gryzc, ale tejze wladzy nie oddadza! Odpowiedz Link Zgłoś
swoj.czelowiek Nie po to wygraliśmy ,żeby teraz przegrać wszystko 17.11.07, 18:16 Odpowiedz Link Zgłoś
sprzedawczyk_z_okraglego_stolu Kamiński: Kancelaria użyczyła pomieszczeń z pow.. 17.11.07, 18:17 Brawo Panie Mecenasie!!! To bydło dokona dalszych zniszczeń, których nie zdążył (bo do wojskowych nie miał dostępu) Michnik-Szechter. Odpowiedz Link Zgłoś
doris9914 i te stracone nastepne 4 lat :) 17.11.07, 18:32 ... zanim sojusz robotniczo - chlopski sie dotrze i znowu wybory :) @ tusk nie jest moim premierem , to cygan @ Odpowiedz Link Zgłoś
burza95 Re: Kamiński: Kancelaria użyczyła pomieszczeń z p 17.11.07, 18:26 Wobec kogo ->wobec Olszewskiego.SZybko pokazujecie swoją buzię pełną miłości tylko te wilcze ząbki coś przeszkadzają.Tak się zaperzyłeś w nienawiści ,że już byś chciał na kimś się wyładować jak reszta po...szonych ideologów .Jeszcze będzie normalnie? Wątpię.5 mln ludzi głosowało na PIS -chcielibyście ich wymordować a może poprostu pozbawić obywatelstwa?Co szykujecie?Ale z was szuje. Odpowiedz Link Zgłoś
pierot6 "Nie wierzcie dewiantom"..prorocze słowa !!! 17.11.07, 18:31 Prof. Bartoszewskiego !!! Odpowiedz Link Zgłoś
kerremit.20 Re: "Nie wierzcie dewiantom"..prorocze słowa !! 17.11.07, 18:40 kurestwo PIs. Odpowiedz Link Zgłoś
agent-bolek Kamiński: Kancelaria użyczyła pomieszczeń z pow.. 17.11.07, 18:33 Witam moich sympatyków.Chcem i muszem zgłosić swój stanowczy sprzeciw. Nie wolno zaglądać do teczek, których wcześniej nie przejrzał mój koleszka Szechterek.A nóż widelec będzie tam coś na mnie?Bo przecież teczek wojskowych nie przynosili mi bo nie mieli do nich dostępu. wszystkie inne miałem w swoim domu i dokładnie je przetrzepałem. Odpowiedz Link Zgłoś
johann3 Kamiński: Kancelaria użyczyła pomieszczeń z pow.. 17.11.07, 18:34 proponuje podkop miedzy kancelaria a helem,(jak tylko zrobicie tam sobie ogrodzenie) i tym podkopem, teraz w jeszcze wiekszej tajemnicy przeniesiecie to wszystko co wam potrzeba, a co bedzie kolejnymi dowodami waszego postepujacego oderwania od rzeczywistosci, do konca tej zenady zostalo 1130 dni, 5 godzin, 24 minuty 56 sekund. Odpowiedz Link Zgłoś
kerremit.20 renik48 ja tez!..AJ.Kaczyński Nie!!! 17.11.07, 18:42 J>kaczynski pupil Kiszczaka! Odpowiedz Link Zgłoś
kerremit.20 renik48 ja tez!..A .Kaczyński Nie!!! 17.11.07, 18:43 J>kaczynski pupil Kiszczaka! Odpowiedz Link Zgłoś
amannasunta Re: Prezydent i Olszewski internowani! 17.11.07, 19:19 Zbyt piekne aby było prawdziwe....(> Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Olszewski kazal przeniesc ... 17.11.07, 18:50 Ale rwetes o nic!!! A swoja droga, skoro jest taki ryk to znaczy ze jest wielu, ktorzy boja sie o wlasne tylki i taki skowyt wywoluja! Odpowiedz Link Zgłoś
amannasunta Re: to nie cielak tylko tłumok i szczur. 17.11.07, 19:27 pogromca_gamonia napisała: > wet to zwykły troll i pisiorska mendowesz łancuchowa !!!! haukacz za 2 zyla od posta, najał sie na psa i szczeka kundel knypków. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: amannasunta 17.11.07, 19:52 amannasunta napisała: > pogromca_gamonia napisała: > > > > wet to zwykły troll i pisiorska mendowesz łancuchowa !!!! > haukacz za 2 zyla od posta, najał sie na psa i szczeka kundel knypków. Ponoc klony, ryby i bure suki nie maja glosu. Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: Olszewski kazal przeniesc ... 17.11.07, 19:53 wet3 napisał: > Ale rwetes o nic!!! A swoja droga, skoro jest taki ryk to znaczy ze > jest wielu, ktorzy boja sie o wlasne tylki i taki skowyt wywoluja! =============================================== A zgadnij, kto najbardziej powinien i moze sie bac? Agenci wywiadu wojskowego? Byli "dzialacze" podziemia, ktorzy jak np. Komorowski chuliganke przypisuja do etosu? A moze etatowi (czyli pracujacy za pensje i premie) dzialacze za sabotaze i nawolywanie do krwawych buntow, albo pospolici zlodzieje okradajacy PRL w imie walki z komunizmem? Pytam grzecznie: KTO MA SIE BAC??? Komuchy i sbecy, na ktorych NIGDY teczek nie bylo??? Czy normalni ludzie, ktorzy nawet do dzisiaj nie wiedza, ze byli "papierowymi" figurantami, i to za niezgorsze wynagrodzenie? Smialo, podaj cyfre. Iluz bylo tych "kapusiow"? Czy liczba tez bedzie tak samo prawdziwa, jak setki tysiecy sbeckich ofiar i miliony w wiezieniach? To moze sobie jednak darujmy...? Odpowiedz Link Zgłoś
amannasunta Re: renik84..Piszesz z Tworek? 17.11.07, 19:28 kerremit.20 napisał: > jestes po zabiegu? przed...czeka na lobotomie , jak z nim skoncza nic nie napisze pisuar zryty. lol Odpowiedz Link Zgłoś
michal.tyrpa Kamiński: Kancelaria użyczyła pomieszczeń z pow.. 17.11.07, 18:49 Tę sprawę powinna wyjaśnić prawdziwie niezależna komisja. Złożona z ludzi kulturalnych, zorientowanych w meandrach polityki, społecznie zaangażowanych i - co najważniejsze - nie pozbawionych odpowiedzialności za dobro wspólne. W moim przekonaniu jedyną rękojmię daje w tym przypadku pan redaktor Adam Michnik. A może żadnego wynoszenia nie było? Hmm.. Nie wiadomo już, co rzeczywiście się wydarzyło, a co nam się tylko zdawało mementomori.salon24.pl/index.html Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: Kamiński: Kancelaria użyczyła pomieszczeń z p 17.11.07, 20:26 michal.tyrpa napisał: > Tę sprawę powinna wyjaśnić prawdziwie niezależna komisja. Złożona z ludzi > kulturalnych, zorientowanych w meandrach polityki, społecznie zaangażowanych i > - > co najważniejsze - nie pozbawionych odpowiedzialności za dobro wspólne. W moim > przekonaniu jedyną rękojmię daje w tym przypadku pan redaktor Adam Michnik. > > A może żadnego wynoszenia nie było? > > Hmm.. Nie wiadomo już, co rzeczywiście się wydarzyło, a co nam się tylko zdawał > o > > mementomori.salon24.pl/index.html ================================================ No, no. Podlizac to Ty sie umiesz, nie ma co. Tylko, ze Adas juz laske kladzie na to, co sie w kaczolandzie wyrabia. Nawet watpie, zeby na "swoje" Forum zagladal. Patentowany len, i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
andbarpl Kamiński: Kancelaria użyczyła pomieszczeń z pow.. 17.11.07, 19:06 3 PIERWSZE czubki RP MA OL KA A PÓŻNIEJ TYLKO JASZCZOMB I TATA KRÓTKI PALEC Odpowiedz Link Zgłoś
stachu44 Tylko idiota pracuje w wywiadzie! 17.11.07, 19:09 Kiedy do jego teczki ma dostep nie przebrana ilosc politykow. Odpowiedz Link Zgłoś
prof.gamon0 A o co chodzi? Jesli nie ma zakazu, to wolno... 17.11.07, 19:10 Kazdy to wie... no moze nie kazdy w gazecie wyborczej... Odpowiedz Link Zgłoś
nacap pierot gamoniu..nie ma zakazu..leć na słońce! 17.11.07, 19:24 jak twoj guru adam michnik przegladal wszystkie teczki i manipulowal przy nich to nikt wrzawy nie robil, teraz tylek ci sie pali???... wot i wsio jak to mawiaja starozytni amerykanie Odpowiedz Link Zgłoś
wikal Kamiński: Kancelaria użyczyła pomieszczeń z pow.. 17.11.07, 19:18 Nie ma się czym przejmować! PiS bawi się w swoją ulubioną grę. Czyli rzucanie g.... w przeciwników politycznych i kapiel w szambie. Niech się chłopaki bawią! Kto jescze zwraca na nich uwagę oprócz paru płatnych klakierów urzędujących na forum GW? A ta niedojda Olszewski wyniesiona przez kaczystów do rangi bohatera narodowego (kiedyś obrzucali go błotem), czego się nie tknie, to sknoci. Na pewno kazał wywieźć nie te akta, co trzeba, bo właśnie był w tym swoim senno- narkotycznym nastroju (najczęściej tak wygląda i tak się zachowuje - oczywiście ani nie śpi, ani nie ćpa, po prostu słabo kuma, a wiek to pogłębia). Odpowiedz Link Zgłoś
wikal Re: wikal..popiepszyło ci się we łbie!!!! 17.11.07, 20:11 Nie tak bardzo jak tobie, bo wciąż jeszcze znam ortografię. Czy naprawdę wyznawcy pis nie mogliby pracować przy komputerach ze słownikiem ortograficznym jako najlepszym przyjacielem? Poza tym jestem kobietą i mam całkiem ładną główkę, a nie łeb. Pozdrawiam i wyluzuj. Odpowiedz Link Zgłoś
te_rence Re: Kamiński: Kancelaria użyczyła pomieszczeń z p 17.11.07, 19:38 Kamiński masz mnie za idiotę?! PiSdzielce mają wszystkich za ciemny lud? to że wyborcy PiSu to ślepi idioci którzy mylą białe z czarnym i odwrotnie - to wiem z autopsji... PiSdzielce mają mentalnośc Kalego... jak my robimy przekręty, machlojki z teczkami to gites jak ktoś inny to be... Prawo i sprawiedliwość to wy macie w nazwie i w dupie! Odpowiedz Link Zgłoś
y_anio Kamiński: Kancelaria użyczyła pomieszczeń z pow.. 17.11.07, 19:48 ba i znów jest szansa na grę aktorów (nowej kadry) w drugiej części (lata 90-te weryfikacja służb itd) filmu tej jak niektórzy myślą narodowej tragedii a jedynie zabawki niektórych (chłopców?!). Odpowiedz Link Zgłoś
macarthur mój szef zdecydował o przeniesieniu sejfu firmy 17.11.07, 19:49 do swojego domu i to jest jak najbardziej w granicach jego kompetencji Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: mój szef zdecydował o przeniesieniu sejfu fir 17.11.07, 20:37 macarthur napisał: > do swojego domu i to jest jak najbardziej w granicach jego > kompetencji ============================================= He, he, dobre. I jakie adekwatne! Pozdro. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Kamiński: Kancelaria użyczyła pomieszczeń 17.11.07, 19:50 Macierewicz: Jan Olszewski miał pełne prawo zdecydować o tym, gdzie będą dokumenty komisji. Na przykład, w jego prywatnej piwnicy... Gdyby tak zadecydował, to też by było OK? Odpowiedz Link Zgłoś
tetradrachma dali na szefa WSI starego, zgorzkniałego zgreda, 17.11.07, 19:50 który pała żądzą odwetu, wobec wszystkich tych, których w bezdennej głupocie, obwinia za swoje "nieudaczi". Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta Twój ,,autorytet'' o pseudo ,,profesor'' wiekowo.. 17.11.07, 20:11 bliski Panu Premierowi Olszewskiemu.Nazwij ,,zgredem'' swojego idola Władka B.ksywa ,,profesor'' chamie zbuntowany! A co do ,,obwiniania'' to dwaj puczysci -obrońcy ,,bolka'' dziś znowu w steru jak w 1992.Pawlak-debil dzis tylko vice ROFL tetradrachma napisał: > który pała żądzą odwetu, wobec wszystkich tych, których w bezdennej > głupocie, obwinia za swoje "nieudaczi". Odpowiedz Link Zgłoś
amannasunta Re: amanasunta.. 17.11.07, 21:42 co amanassunta??? wykonuje swoja prace, płaca mi 2 zyla od posta to pisze, co miałam robic?? alternatywa była kariera tirówki...w moim wieku i z moim wygladem zru..ego koczkodana na nic wiecej nie mogłam liczyc..a tu taka fajna propozycja-akurat mnie zatrzymali za kradzieze w hipermarkecie bo nie miałam co jesc a jeden sympatyczny pan za mnie zapłacił i zaproponował pisanie na forum koszernej szmaty ,to pisze i mam niezła kase i prywatnego lapa i zapłacone rachunki za czynsz za ostatnie 10 lat. Odpowiedz Link Zgłoś
y_anio Kamiński: Kancelaria użyczyła pomieszczeń z pow.. 17.11.07, 19:56 dali Panu brzytwę, trzeba popczekać jaki będzie efekt Odpowiedz Link Zgłoś
dzakarta Kamiński: Kancelaria użyczyła pomieszczeń z pow.. 17.11.07, 20:02 Troche mniejszy oszołom od Maciara! Odpowiedz Link Zgłoś
bibbi5 niech sobie te akta wsadzą, nie jestem ich ciekaw! 17.11.07, 20:14 żyjemy przyszłością, a nie przeszłościa, ok? Ci panowie są chorzy i nie rozumieją obecnych czasów i polityki, niech spadają,,ok? Panowie żyjemy już w XXI wieku, czy tego nie wiecie??????????? Odpowiedz Link Zgłoś
bogdan331 w to kacze gó.. walnąć impeachmentem i la finita 17.11.07, 20:15 comedia mściwych dupków wszechpolskich! Odpowiedz Link Zgłoś
nacap Re: w to kacze gó.. walnąć impeachmentem i la fin 17.11.07, 20:23 hmm, glosowalem na PO, ale widze ze wielu ludzi na tym forum uwaza, ze jedynym odpowiednim miejscem dla tajnych dokumentow sa piwnice michnikowskiej gazety, to jest ciekawe... Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: w to kacze gó.. walnąć impeachmentem i la fin 17.11.07, 21:00 nacap napisał: > hmm, glosowalem na PO, ale widze ze wielu ludzi na tym forum uwaza, > ze jedynym odpowiednim miejscem dla tajnych dokumentow sa piwnice > michnikowskiej gazety, to jest ciekawe... ================================================= A kto i gdzie tak zasugerowal? "Obiekt Wojskowy" przy ul. Oczki w Warszawie, (nie chce podpadac pod zdrade tajemnic wojskowych - Przysiega), to jeden z najlpilniej i najlepiej strzezonych tego typu Placowek w Polsce. I tam jest miejsce dla tych akt. Doornowate tlumaczenia Olszewika i spaslaka Kaminskiego jest o kant tylka potluc. Tu naprawde smierdzi kwaczystowska prowokacja do uzycia przez Tuska sil porzadkowo-wojskowych przeciwko "legalnemu Urzedowi Prezydenta". Alez by wtedy kwaczysci podniesli dziki wrzask! Na cala Europe! A moze tym obrzynpalcom o to wlasnie chodzi? Przeciez przypuszczaja, ze maja za soba blisko 5 milionow fanatykow, gotowych zabic wlasnego brata za jedynie sluszne racje. Cholera ich wie, na co sie szykuja. Nie wierze tym zdradliwym kurduplom, nawet na jote. Sami na to zasluzyli, a prosza sie o wiecej. Odpowiedz Link Zgłoś
amannasunta Re: w to kacze gó.. walnąć impeachmentem i la fin 17.11.07, 21:48 bogdan331 napisał: > comedia mściwych dupków wszechpolskich! impeachmentem??? ty wiesz ile to trwa??? sa prostsze-tańsze i mniej obciazajace kieszen podatnika metody......(Cyryl był fajny gosciu-tylko te jego metody...) :DDDD BTW...nie dziwie sie ze grodza psubraty osrodek nad morzem..na złodzieju czapka gore.Ale wspołczesne srodki "impiczmentowe"MAJA ZASIEG ponad 1,5 kilometra i sa wzglednie tanie .....kilkaset tysiecy $ i po sprawie.... Odpowiedz Link Zgłoś
da.wi581 Kamiński: Kancelaria użyczyła pomieszczeń z pow.. 17.11.07, 20:18 przejrzałem całe forum i widzę tylko wypowiedzi zwolenników PO-krak, cenzura wróciła, na pochybel wybiórczej szmacie, pewnie tego posta dla picu nie usuną, ale nie dajcie się nabrać — wraca stare, wraca przemalowana komuna, wraca cenzura Odpowiedz Link Zgłoś
pierot6 Wlatach 70-ych..Olszewski bronił Złodziei! 17.11.07, 20:29 mnie tez !...uwazam to za zaszczyt..wybronił! Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: Wlatach 70-ych..Olszewski bronił Złodziei! 17.11.07, 21:28 pierot6 napisał: > mnie tez !...uwazam to za zaszczyt..wybronił! ================================================ Tak, to byl marny kauzyperda. Przykro mi, >pierocie<, ze musiales wziac "obronce z urzedu", jakim byl na stale Mec. Olszewski w Warszawie i pobliskich okolicach. Pewnie Sad to tez wzial pod uwage, ze nie wzbogaciles sie na zarzucanym Ci czynie, i wyszedles na czysto. Taki wlasnie adwokacina, jest przez "srodowisko" nazywany "papuga", bo na kazdej rozprawie Sadowej powtarzal jak papuga ten sam schemat. Bez wzgledu na artykul w akcie oskarzenia, osobowosc i warunki dzialania sprawcy i wymagania Prokuratora w sprawie kary, powtarzal ta sama mowe obroncza. A wczesniej, w procesie, te same, naiwne pytania do swiadkow, spreparowane zazwyczaj przez samych oskarzonych. Olszewski podobnie tez zaczynal kariere "obroncy etosu". Palestra olewala "robotnicze podziemie", dopoki nie pojawila sie dolarowa kasa sponsorow. Ale juz bylo z pozno. Olszewski i jeszcze paru tam podobnych "mecenasow" otrzymali w "podziece" dostep do Panteonu Wyzwobodzicieli Polski. A byli to tacy prawnicy, ze Zioberko to gornolotny orzel. Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: Kamiński: Kancelaria użyczyła pomieszczeń z p 17.11.07, 21:35 da.wi581 napisał: > przejrzałem całe forum i widzę tylko wypowiedzi zwolenników PO- krak, > cenzura wróciła, na pochybel wybiórczej szmacie, pewnie tego posta > dla picu nie usuną, ale nie dajcie się nabrać — wraca stare, wraca > przemalowana komuna, wraca cenzura ================================================= Oswiec Nas, krynico Prawdy i Sprawiedliwosci (tffuu). Gdzie te kasowane, antykomusze posty w obecnych tutaj komentarzach??? Rozjasnij, i przestan juz pic, pisdacki poyebie. Odpowiedz Link Zgłoś
czesiek_w_berecie Re: Kamiński: Kancelaria użyczyła pomieszczeń z p 17.11.07, 21:49 jesteś tak samo chory jak Jarek K. Antoni M. i reszta PiSiorów Odpowiedz Link Zgłoś
endzu.1 Kamiński: Kancelaria użyczyła pomieszczeń z pow.. 17.11.07, 20:43 Chyba panu Maciarewiczowi całkiem odbiła szajba, te dokumenty nie są własnością Maciarewicza, Olszewskiego czy Kaczyńskich. Te dokumenty to są tajne akta które są własnością państwa. Zawsze jest wyznaczona osoba która sprawuje piecze nad dokumentami ale i odpowiada głową za nie. Nie może być tak że tego typu dokumenty trzyma pod pierzyną pan premier czy prezydent. Wycieki z tych dokumentów to zagrożenie dla życia ludzi lub zagrożenia dla państwa Polskiego. Co będzie jak prezydentem będzie kto inny to może od sobie te dokumenty przewiezie do swojej willi na mazurach. To minister obrony narodowej musi zdecydować gdzie te dokumenty będą złożone i kto odpowiada głową za nie. Odpowiedz Link Zgłoś