1zorro 20.11.07, 07:49 czegos tutaj nie rozumiem....Sawicka 300.000 a Lepper 30.000 ???! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rydzyk_fizyk Schengen? 20.11.07, 08:06 Ciekawa argumentacja sądu. Po pierwsze jeszcze nie działa w odniesieniu do Polski, po drugie już obecnie paszport nie jest potrzebny do przekraczania granicy. Inna sprawa, że dziwne byłoby jakby Straż Graniczna nie rozpoznała Sawickiej. Swoją drogą mamy poręczenie a co z zabezpieczeniem majątkowym na wypadek grzywny lub przepadku? Prokuratura przestała się interesować tymi 50 tys zł? Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz Czarna owca z PO rzucona na pozarcie 20.11.07, 08:39 Coś mi się widzi ,że nasz wymiar sprawiedliwości po raz drugi (pierwszy był z aresztem dla dziennikarzy z Gazety Polskiej) chce sie przypodobac nowej władzy. Sawicka jest "czarną owcą" z PO. Gdy była potrzebna , aby zapewnić zwycięztwo w wyborach , to sie publicznie nad nią płaczącą litowano. Media sugerowały ,że "okrutne Kaczory " dręczą biedną kobiecine . A teraz jakoś nie ma jej w mediach. Jestem pewien ,że chętnie by publicznie "popłakała sobie". Dlaczego tego nie widzimy? Może zepsuło by to wizerunek PO i Tuska? Odpowiedz Link Zgłoś
krwawy.zenek a Ty dalej swoje... 20.11.07, 14:03 remik.bz napisał: > Coś mi się widzi ,że nasz wymiar sprawiedliwości po raz drugi > (pierwszy był z aresztem dla dziennikarzy z Gazety Polskiej) Tyle razy Ci wyjaśniano, że nie było tam mowy o żadnym areszcie. Tyle razy Ci wyjaśniano, że zawsze w takich przypadkach zarządza się doprowdzenie. Tyle razy Ci wyjaśniano, że nie ma najmniejszych powodów, żeby dopatrywac się jakiegoś przypodobywania się. Tyle osób, tyle razy. A Ty dalej swoje... Może jeszcze będziesz twierdził, że robisz to bezinteresowanie? > Media sugerowały ,że "okrutne Kaczory " dręczą biedną kobiecine . Które media tak sugerowały? Media wskazywały na skandaliczne naruszenie prawa przez CBA i haniebną próbę wykorzystania tej sprawy w walce politycznej przez PiS. I dobrze robiły, bo od tego są, żeby takie łajdactwa piętnować. Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz Dlaczego nie ma Sawickiej w mediach ? 20.11.07, 14:36 krwawy.zenek napisał: Tyle razy Ci wyjaśniano, że nie było tam mowy o żadnym areszcie. Jeśli ktos doprowadzony ma być dzień przed rozprawą , to dla mnie to jest "noc w areszcie" (bez względu na to jak to się fachowo nazywa) > Może jeszcze będziesz twierdził, że robisz to bezinteresowanie? Oczywiscie ,że nie. Mam szczerą nadzieję ,że kolejne wybory wygra PiS. Chcę PiS-owi pomóc, bo mi "po drodze" z wartościami szanowanymi przez PiS. Rozumiem ,że przez "bezinteresowność" nie rozumiesz wyłącznie: "dla kasy" Bo kasa za pomaganie PiS-owi mnie nie interesuje. Zarabiam jako "inzynier". Wystarczy. Media wskazywały na skandaliczne > naruszenie prawa przez CBA A ja myslałem ,że o "naruszeniu prawa " decyduje wymiar sprawiedliwości. Ale skoro Ty twierdzisz ,że wyroki mogą wydawać również media , to musze Ci wierzyc jako fachmanowi. Chodzilo mi tylko i wyłącznie o jedna sprawę. Mianowicie: Dlaczego media nie pokazuja dziś Pani Sawickiej? I odpowiedź.: Bo znowu by sie publicznie poplakała i to źle by wpłynęło na wizerunek "rządzących". Odpowiedz Link Zgłoś
gentile1 Re: a Ty dalej swoje... 20.11.07, 16:50 > Które media tak sugerowały? Media wskazywały na skandaliczne > naruszenie prawa przez CBA i haniebną próbę wykorzystania tej sprawy > w walce politycznej przez PiS. I dobrze robiły, bo od tego są, żeby > takie łajdactwa piętnować. Zenek, ty tak poważnie czy dla jaj? Krwawica zalewa ci ślepka? Media nie sugerowały, sugestia to narzedzie znacznie subtelniejsze niż to co zastosowały media. Media zastosowały wrecz natretną, łopatologiczną AGITACJĘ mającą wywołać KONKRETNY odruch warunkowy wśród odbiorców. A tym odruchem miało być, ni mniej ni więcej tylko współczucie dla przestepczyni upudrowanej na ofiarę, kanalli upozowanej na cierpiętniczkę, cynicznej łapówkary odgrywajacej spektakl na poziomie operetki. I taki efekt osiagnieto, przesunięto środek cieżkosći z przestepczego procederu uprawianego przez Sawicką na jej domniemane ludzkie odczucia(sprawnie odegrane przed kamerami omdlenia, łzawe mazgajstwo pod publiczke). Wyciśnieto z polskiego kołtuna łzę przekładajacą sie na głos wrzucony do urny. Wybory wygrał niestabilny mentalnie motłoch podatny na socjotechniczne sterowanie medialne. Odpowiedz Link Zgłoś
debil13 Sąd: Legnica? 10.05.08, 06:51 ponoć nie sama tam miała biuro POselskie. To Tam w sądzie Bogdan Zdrojewski Odpowiedz Link Zgłoś