piemont12 22.11.07, 18:42 Kolor nosa tego jegomościa, mówi wszystko o nim ! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
renifer77 Karski: Nie jestem wiceministrem, Tusk nie ogar.. 22.11.07, 19:28 Każdy czegoś nie ogarnia- wielkie halo. Ja np. nie ogarniam jak można głosować na PiS. Kolor nosa tego jegomościa świadczy o tym, że facet trenuje bycie Świętym Mikołajem ... albo coś innego trenuje. Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta Karski byl nachlany? To taka sama prawda jak o... 22.11.07, 19:37 goleniu twojego ukochanego Olusia w Charkowie albo togoz Olusia wystepy w Kijowie. Z artykulu wynika ,ze to Premier byl(bywa,jest?)nachlany lub nacpany...bo chyba umie i czyta dokumenty przed podpisem,oczywiscie na trzezwego.rotfl Odpowiedz Link Zgłoś
arahat1 Re: Karski byl nachlany? To taka sama prawda jak 22.11.07, 20:42 amanasunta napisała jak po litrze: jeden wilkei belkot jaki mielsimy przez dwa lata.... Odpowiedz Link Zgłoś
sokolasty Re: Karski byl nachlany? To taka sama prawda jak 22.11.07, 20:51 Przeraża mnie uwielbienie dla Donalda tak samo, jak przerażało uwielbienie Kaczyńskiego. Tusk się walnął, Karski to spuentował i to jemu się obrywa. Jak Karski powie, że słońce świeci, to też go w pi.du pogonicie? Odpowiedz Link Zgłoś
pe1 Re: Karski byl nachlany? To taka sama prawda jak 22.11.07, 21:55 ależ oczywiście. nigdy za wiele krytyki dla tego indywiduum Odpowiedz Link Zgłoś
kraq brodaty czerwony nochal wiceministrem????:)))) 22.11.07, 20:43 to rzeczywiscie sensacja! czerwony nochalu brodaczu odstaw te tanie wina, bo ci szkodzą! i widać to na zdjęciach!:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
yllen-kita to amanasunta 22.11.07, 22:30 > ....rotfl Do you know some more? Few acronyms any monkey in red can find in internet and place it with sense or without after each post. If you are really so good stick to English and continue through the whole post. Odpowiedz Link Zgłoś
miranda333 Re: Karski byl nachlany? To taka sama prawda jak 23.11.07, 00:06 Karski łgał jak pies.Sprawdziliśmy to! Odpowiedz Link Zgłoś
mike-great Tusk niczego nie ogarnia PO Dodzie !!! A co żona?? 22.11.07, 20:40 Tusk niczego nie ogarnia PO Dodzie !!! A co żona??? Odpowiedz Link Zgłoś
yllen-kita Re: Tusk niczego nie ogarnia PO Dodzie !!! A co ż 22.11.07, 22:20 > Tusk niczego nie ogarnia PO Dodzie !!! A co żona??? Ty Wielki ale cwiolu odwal sie od zony. Wara ci od rodzin politykow, czy ktos sie 'przejzdza' po Pani Kaczynskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
palcopstryk Re: Tusk niczego nie ogarnia PO Dodzie !!! A co ż 22.11.07, 23:04 yllen-kita napisał: > > Tusk niczego nie ogarnia PO Dodzie !!! A co żona??? > Ty Wielki ale cwiolu odwal sie od zony. Wara ci od rodzin > politykow, czy ktos sie 'przejzdza' po Pani Kaczynskiej. Mike jest pewnie zwyczajnie w szoku, kiedy nagle okazało się, że premier może mieć żonę... Odpowiedz Link Zgłoś
dominik.olsztyn Popieram 23.11.07, 01:27 yllen-kita napisał: > > Tusk niczego nie ogarnia PO Dodzie !!! A co żona??? > Ty Wielki ale cwiolu odwal sie od zony. Wara ci od rodzin politykow, > czy ktos sie 'przejzdza' po Pani Kaczynskiej. Popieram. Wara od rodzin. Szkoda tyko, że człowiek z zasadami Tusk, tej akurat zasady nie uznawał, gdy przyklaskiwał działaniom swoich kumpli wobec rodziny Cimoszewicza 2 lata temu. Odpowiedz Link Zgłoś
konread Re: Tusk niczego nie ogarnia PO Dodzie !!! A co ż 22.11.07, 22:59 mike-great napisał: > Tusk niczego nie ogarnia PO Dodzie !!! A co żona??? Też przynajmniej ma żonę, a nie jedynie kota do macanek:))) Odpowiedz Link Zgłoś
kasia20055 Tusk nie ogarnia i ogarniać nie będzie 22.11.07, 22:45 Tusk nie ogarnia i ogarniać nie będzie. On był dobry jako anty-PiS. I tak już zostanie. Odpowiedz Link Zgłoś
polyg3n Karski: Nie jestem wiceministrem, Tusk nie ogar.. 22.11.07, 19:33 zarośnięty pajac Odpowiedz Link Zgłoś
tiramisssu bo szkoda na ciebie czasu czerwony nochalu... 22.11.07, 19:35 :))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta To zaczerwienienie to PO ,,tiramissu'' ... 22.11.07, 19:39 z jajek zbukow w sejmowej kawiarni po ,,zmianie warty'' rotfl tiramisssu napisał: > :))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
milet_z_sedesu Re: Szkoda czasu na komentowanie fobii Karskiego : 22.11.07, 19:49 Odpowiedz Link Zgłoś
tiramisssu hola hola... 22.11.07, 19:54 niebywała wręcz bywałość amanasunta napisała: > z jajek zbukow w sejmowej kawiarni po ,,zmianie warty'' rotfl > tiramisssu napisał: > > > :))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta Re: hola hola... 22.11.07, 19:57 tiramisssu napisał: > niebywała wręcz bywałość > > amanasunta napisała: > > > z jajek zbukow w sejmowej kawiarni po ,,zmianie warty'' rotfl > > tiramisssu napisał: > > > > > :))))))))))))))))))))))))))) Zazdrosc?rotfl Odpowiedz Link Zgłoś
tiramisssu Re: hola hola... 22.11.07, 20:04 ale, w życiu :-) amanasunta napisała: > tiramisssu napisał: > > > niebywała wręcz bywałość > > > > amanasunta napisała: > > > > > z jajek zbukow w sejmowej kawiarni po ,,zmianie warty'' rotfl > > > tiramisssu napisał: > > > > > > > :))))))))))))))))))))))))))) > > Zazdrosc?rotfl Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Re: To zaczerwienienie to PO ,,tiramissu'' ... 22.11.07, 23:43 amanasunta napisała: > z jajek zbukow w sejmowej kawiarni po ,,zmianie warty'' rotfl > tiramisssu napisał: > > > :))))))))))))))))))))))))))) Od kiedy to "księżycówa"nazywa sie tiramisu? Odpowiedz Link Zgłoś
mac_byd Karski dupek do kwadratu 22.11.07, 19:38 Karski Ty żałosny dupku, wczoraj ubliżałes Prof. Bartoszewskiemu a dzisiaj Premierowi Tuskowi. Wystawili Ciebie jak takiego szczekającego kundla, a ty w haosie swojego "rozumku" nie zorientowałeś się, że jesteś mięsem armatnim! Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta Co ty matolku piszesz? 22.11.07, 19:41 mac_byd napisał: > Karski Ty żałosny dupku, wczoraj ubliżałes Prof. Bartoszewskiemu a > dzisiaj Premierowi Tuskowi. Wystawili Ciebie jak takiego > szczekającego kundla, a ty w haosie swojego "rozumku" nie > zorientowałeś się, że jesteś mięsem armatnim! O ,,profesorze''wyrazil sie bardzo elegancko! A ,ze Tusio jaki jest kazdy ,spoza PO-wiec ,widzi....rotfl Odpowiedz Link Zgłoś
el_bigos Re: Co ty matolku piszesz? 22.11.07, 19:50 wow, co za składnia i co za przemyślenia,pewnie twoja wypowiedz rodziła się w bólach, no cóż, jaka partia taki elektorat Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta W stylu ,,nowych Aten'' ...wasz poziom POwce! 22.11.07, 19:56 I sukces! ,,bigosy''z PO krytykuja ...czyli zrozumieli!rotfl A,ze PO -wce szczekaja ...to juz ten typ ,,czlekoksztaltnych''tak ma. el_bigos napisał: > wow, co za składnia i co za przemyślenia,pewnie twoja wypowiedz rodziła się w > bólach, no cóż, jaka partia taki elektorat Odpowiedz Link Zgłoś
el_bigos Re: W stylu ,,nowych Aten'' ...wasz poziom POwce! 22.11.07, 20:58 Daruj sobie, na mnie to nie działa, ten poziom rozmowy możesz prowadzić równym sobie, jeśli w ogóle znajdziesz idiotę, który będziesz chciał z tobą dyskutować, mimo wszystko powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
kraq rudolf czerwononosy twoim idolem??? 22.11.07, 21:12 a no to sorry nie wiedzielismy, ze to taki wybitny pisuar hehe Odpowiedz Link Zgłoś
c.rayback Re: W stylu ,,nowych Aten'' ...wasz poziom POwce! 22.11.07, 21:31 Widze ze zglebiasz tajemnice internetu i jestes na "r",bo nieobce jest Ci wyrazenie "rotfl" (moze to zaczerpniete z GG?).Niemniej wszyscy wiedza co to znaczy wiec oszczedz sobie te popisy,bo na nikim wrazenia to nie robi :). PS lekcje odrobione? Odpowiedz Link Zgłoś
pe1 Re: W stylu ,,nowych Aten'' ...wasz poziom POwce! 22.11.07, 21:57 do niedawna kretynka uparcie pisała "rofl" ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta Re: W stylu ,,nowych Aten'' ...wasz poziom POwce! 23.11.07, 01:24 pe1 napisał: > do niedawna kretynka uparcie pisała "rofl" ;-) Obie formy prawidlowe debilku ! Odpowiedz Link Zgłoś
stefan99999 Re: Co ty matolku piszesz? 22.11.07, 20:26 Przykłady eleganckich wyrażeń (z wczoraj) o Profesorze Bartoszewskim: "ktoś, kto publicznie podaje się za profesora" "jego kompetencje w polityce zagranicznej, przez szacunek dla jego siwych włosów, określę jako średnie" (cytuję z pamięci, więc za dokładność wypowiedzi nie ręczę, ale sens był niewątpliwie taki) No cóż, dla chamów to są zapewne szczyty eleganckich wypowiedzi. amanasunta napisała: > > O ,,profesorze''wyrazil sie bardzo elegancko! Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta Re: Co ty matolku piszesz? 22.11.07, 20:34 stefan99999 napisał: > Przykłady eleganckich wyrażeń (z wczoraj) o Profesorze Bartoszewskim: > > "ktoś, kto publicznie podaje się za profesora" Jak rozumiem dla Ciebie ,,doktorem ''jest :Walesa,Lepper(honoris causa ale to zawsze doktor!?:)) Profesorem moze byc maturzysta (Bartoszewski)...to pikus:)))) > "jego kompetencje w polityce zagranicznej, przez szacunek dla jego > siwych włosów, określę jako średnie" Moze wymienisz ,,osiagniecia'' wybitnego Bartoszewskiego jako ministra SZ?Szczegolnie w relacjach z Panstwem Izrael i BRD. > (cytuję z pamięci, więc za dokładność wypowiedzi nie ręczę, ale sens > był niewątpliwie taki) > > No cóż, dla chamów to są zapewne szczyty eleganckich wypowiedzi. ,,Prawda''to jedynie kadzenie ,,profesorowi''? > amanasunta napisała: > > > > O ,,profesorze''wyrazil sie bardzo elegancko! Odpowiedz Link Zgłoś
kraq tylko poswiec analfabetko ze 3 wieczory bo bedzies 22.11.07, 21:16 bo bedziesz miala sporo do przeliterowania. moze cos zrozumiesz, choc czytanie ze zrozumieniem, to rzadko spotykana sprawa wsrod wyborcow pisdu Profesor Władysław Bartoszewski urodził się w lutym 1922 roku. Studiował na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Warszawskiego. Od września 1940 do kwietnia 1941 był więźniem obozu koncentracyjnego Oświęcim (nr obozowy 4427). W latach 1942-1944 uczestniczył w konspiracyjnej organizacji katolickiej Front Odrodzenia Polski (FOP). Był żołnierzem Armii Krajowej, w latach 1942-1945 pracownikiem Biura Informacji i Propagandy a w latach 1943-1944 Delegatury Rządu, współzałożycielem Rady Pomocy Żydom "Żegota", uczestnikiem powstania warszawskiego 1944. Był członkiem Delegatury Sił Zbrojnych na Kraj. Dwukrotnie został uwięziony przez władze komunistyczne: w latach 1946-1948 i 1949-1954. W 1956 r. zaczął "karierę" historyka i kronikarza okupacji niemieckiej, a także zagłady Żydów i powstania w getcie. Od 1982 pracował w redakcji Tygodnika Powszechnego. Profesor Bartoszewski przez wiele lat był wykładowcą KUL i Uniwersytetu Latającego oraz uniwersytetów niemieckich w Monachium, Augsburgu i Eichstätt. Wielokrotnie występował przeciwko bezprawnym działaniom komunistycznych władz, m.in. podpisując listy protestacyjne intelektualistów do rządu i sejmu PRL. W latach 1963-1981 potajemnie współpracował z Radiem Wolna Europa. Od 1973 do 1985 wykładał historię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. W latach 1972-1983 pełnił funkcję sekretarza generalnego Polskiego PEN Klubu. W latach 1978 - 1981 był członkiem konspiracyjnego Polskiego Porozumienia Niepodległościowego. W 1980 był współzałożycielem Komitetu Obrony Więzionych za Przekonania działającego przy Komisji Krajowej NSZZ Solidarność. Od 13 grudnia 1981 r. do 28 kwietnia 1982 r. był internowany w ośrodku internowania w Jaworzu. W latach 1983-1990 wykładał gościnnie jako profesor w Monachium, Eichstaett i Augsburg. Od września 1990 do lutego 1995 pełnił funkcję ambasadora Rzeczypospolitej Polskiej w Austrii, a od 6 marca do 22 grudnia 1995 r. ministra spraw zagranicznych. Od 1997 r. do końca kadencji w 2001 r. był senatorem Rzeczypospolitej Polskiej. 1 lipca 2000 r. został ponownie mianowany ministrem spraw zagranicznych, funkcję tę pełnił do października 2001. Od czerwca 2001 roku jest przewodniczącym Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa. Jest Przewodniczącym Międzynarodowej Rady Oświęcimskiej. Posiada liczne tytuły naukowe: między innymi profesora (nadany mu w 1983 r. przez rząd Bawarii), doktora honoris causa filozofii i nauk humanistycznych czterech uniwersytetów. W 1995 r. został odznaczony Orderem Orła Białego. Był jednym z pierwszych Polaków, który otrzymał tytuł "Sprawiedliwy wśród Narodów Świata" w Jerozolimie w 1963 r. Tytuł ten otrzymał za pomoc w ratowaniu osób pochodzenia żydowskiego w czasie okupacji. Od 1991 r. posiada również honorowe obywatelstwo Izraela. Jest autorem około 40 książek i ponad 1200 artykułów Władysław Bartoszewski to osoba niezwykła - większość życia przyszło mu spędzić w czasach, które dla wielu były zbyt ciężką próbą - zarówno wojna jak i kilkadziesiąt kolejnych lat zmusiły wiele osób do pochylenia karku, kompromisów, wyrzeczenia się ideałów, wiary i wartości. Władysław Bartoszewski przeszedł przez ten czas wyprostowany. Mało tego - człowiek, który przeżył wojnę jest jednym z największych orędowników, współtwórcą i inicjatorem pojednania polsko-niemieckiego. Jego biografia pozwala mu także budować pomosty między Polakami a Żydami. Władysław Bartoszewski to postać niezwykłego temperamentu. Przez kilkadziesiąt lat nie mógł realizować się w życiu publicznym - doczekał jednak czasu, gdy jego osobowość, niezwykła tolerancja, umiejętność dyplomacji i kompromisu mogły zostać wykorzystane w służbie Rzeczypospolitej. Dwukrotne pełnienie przez niego funkcji ministra spraw zagranicznych stało się dobrym wzorcem służby publicznej dla wszystkich stron sceny politycznej. W czasach, gdy niezwykle łatwo przychodzi deprecjonowanie przeciwników politycznych, nikt nie poważył się na czynienie tego w stosunku do jego osoby. To dowód na siłę autorytetu. Władysława Bartoszewskiego cenią nie tylko politycy. W ostatnich dniach Federacja Regionalnych Związków Gmin i Powiatów RP przyznała tytuły Człowieka Roku 2003 dwóm osobom: Janowi Nowakowi- Jeziorańskiemu i właśnie Władysławowi Bartoszewskiemu. Jeden z tej dwójki jest już Honorowym Gdynianinem... Federacja uzasadniła swój wybór zasługami profesora dla odbudowy Niepodległej Rzeczpospolitej, kształtowania wzorów służby i poświęcenia Ojczyźnie oraz umocnienia pozycji Polski na arenie międzynarodowej. Postawa i życiorys Władysława Bartoszewskiego inspirują również ludzi młodych. We wrześniu 2003 roku tytułem "Przewodnika po życiu" uhonorowała go młodzież skupiona w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej. "Szczególnie ważni są dla nas tacy ludzie, którzy mogą pełnić rolę życiowych przewodników. Ludzie, którzy przez swoją postawę i dzieła dają nam klucz do rozumienia świata, wytyczają szlaki, jak konkretnie i na co dzień realizować wartości, które są najważniejsze. Ludzie, którzy uczą wytrwałości i tego, że czasem trzeba pokonać samego siebie, by osiągnąć cel, jaki się wybrało. Ludzie, którzy pokazują, jak patrzeć na świat, aby nie zmarnować życia" - napisali młodzi ludzie ustanawiając to wyróżnienie. W ubiegłym roku także doceniła dorobek Władysława Bartoszewskiego kapituła poznańskiego medalu Hipolita, przyznając mu złotą statuetkę. Uzasadniono to "trwaniem na straży wzorców moralnych i etycznych". Życie Władysława Bartoszewskiego zainspirowało znanego historyka Andrzeja Krzysztofa Kunerta do napisania książki "Władysław Bartoszewski - życie i twórczość". Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta Ok tylko... 23.11.07, 01:20 Kiedy i gdzie uzyskal magisterium i doktorat? Brak danych? kraq napisał: > bo bedziesz miala sporo do przeliterowania. moze cos zrozumiesz, > choc czytanie ze zrozumieniem, to rzadko spotykana sprawa wsrod > wyborcow pisdu > > Profesor Władysław Bartoszewski urodził się w lutym 1922 roku. > Studiował na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Warszawskiego ....ale studiow nie ukonczyl! ...a potem byl bohaterem ,co opisales Odpowiedz Link Zgłoś
yllen-kita Re: Co ty matolku piszesz? 22.11.07, 22:28 > ....rotfl Do you know some more? Few acronyms any monkey in red can find in internet and place it with sense or without after each post. If you are really so good stick to English and continue through the whole post. Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta Re: Co ty matolku piszesz? 23.11.07, 01:22 yllen-kita napisał: > > ....rotfl > Do you know some more? Few acronyms any monkey in red can find in > internet and place it with sense or without after each post. If you > are really so good stick to English and continue through the whole > post. Continue... счастия желаю Odpowiedz Link Zgłoś
lwowiak5 Re: Co ty matolku piszesz? 22.11.07, 23:58 amanasunta napisała: > mac_byd napisał: > > > Karski Ty żałosny dupku, wczoraj ubliżałes Prof. Bartoszewskiemu a > > dzisiaj Premierowi Tuskowi. Wystawili Ciebie jak takiego > > szczekającego kundla, a ty w haosie swojego "rozumku" nie > > zorientowałeś się, że jesteś mięsem armatnim! > O ,,profesorze''wyrazil sie bardzo elegancko! A ,ze Tusio jaki jest > kazdy ,spoza PO-wiec ,widzi....rotfl Jakim miesem,jest ścierwem i głupcem.do kopniecia w dupę. Odpowiedz Link Zgłoś
r1111111 Karski: Nie jestem wiceministrem, Tusk nie ogar.. 22.11.07, 19:40 Źródło: wiadomosci.onet.pl/1,15,11,37410318,101546516,4303920,0,forum. html Pan Tusk jest człowiekiem szalenie pracowitym. Oto przykład: Źródło informacji - strona sejmowa. W latach 2005-2007 Donald Tusk wygłosił 18 wypowiedzi. Uposażenie posła za półtora roku kadencji wyniosło 434890,29zł netto. Jedna wypowiedź Tuska kosztowała zatem podatnika 24160,57zł (35 pensji minimalnych) Oto całokształt działalności Tuska w sejmie V kadencji: - dobra rada: jak głosować na marszałka - ekspose Marcinkiewicza jest beznadziejne - prośba o 2 godziny przerwy - zwołać konwent - powołanie komisji bankowej jest be - zamiast komisji bankowej komisja ds szantażowania dziennikarzy - rozwiązać sejm - protest przeciwko uchwalaniu ordynacji do rad gmin - prośba o sprostowanie wypowiedzi - ekspose Kaczyńskiego jest be - zwołać konwent - sprostowanie wypowiedzi - rozwiązać sejm - odwołać Leppera - Komorowski na marszałka - zwołać konwent - rozwiązać sejm Analiza wypowiedzi wskazuje że: - liczba zgłoszonych ustaw - 0 - liczba zgłoszonych poprawek do ustaw - 0. - uczestnictwo w 2 komisjach: wypowiedzi - 0 - Interpelacji - 0 - Oświadczeń - 0 autor: Aleksandra_IQ168 , 22.11.2007 19:11 Odpowiedz Link Zgłoś
elfhelm Dziesiątki decyzji personalnych... 22.11.07, 19:41 i ma Tusk pamiętać, że usunął jakiegoś czerwononosego pajaca? Odpowiedz Link Zgłoś
blackthorn Re: Karski: Nie jestem wiceministrem, Tusk nie og 22.11.07, 19:42 Flaszeczka denaturatu z rana jak smietana xDDD piemont12 napisał: > Kolor nosa tego jegomościa, mówi wszystko o nim ! Odpowiedz Link Zgłoś
doc.holliday Re: Karski: Nie jestem wiceministrem, Tusk nie og 22.11.07, 19:42 piemont12 napisał: > Kolor nosa tego jegomościa, mówi wszystko o nim ! Jego formacja polityczna wydaje fetor po prostu. Jedni dostają przez to dyspepsji, inni czerwone nosy. Odpowiedz Link Zgłoś
dr_avalanche Karski: Nie jestem wiceministrem, Tusk nie ogar.. 22.11.07, 19:43 Jeden z moich pisowskich ulubieńców. Wczoraj raczył oznajmić, że Bartoszewski ma "średnie kompetencje" do pełnienia funkcji sekretarza stanu do spraw polityki zagranicznej. A jakie Karski miał kompetencje do bycia wiceministrem MSZ? Członkowstwo w PRON? Odpowiedz Link Zgłoś
kraq jak to jakie kompetencje?????/ 22.11.07, 21:21 znal droge to damskiego wc, bo intelektualna potęga minister fotyga nie była w stanie jej zapamiętać przez 2 lata. szkoda ze wypijał przy tym srodki czystości i wode z wazonow, no ale nobady's perfect. nawet rudolf czerwononosy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
el_bigos Re: Tusk jest cienki jak bolka trampki 22.11.07, 19:52 gratuluję merytorycznej wypowiedzi i rzeczowych argumentów Jakbym należał do PIS to mi by było wstyd, że mam taki elektorat Odpowiedz Link Zgłoś
mike-great Cudaczny Tusk jest cienki jak dóóópa węża !!!!!!!! 22.11.07, 20:43 Cudaczny Tusk jest cienki jak dóóópa węża !!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kraq Re: Cudaczny Tusk jest cienki jak dóóópa węża !!! 22.11.07, 21:23 to ciekawe jaki cienki jest kaczynski jak ta dupa weza wciagnęła go na miękkim kaszlu hehe Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Re: Tusk jest cienki jak bolka trampki 22.11.07, 23:45 Nie wiem czy jest cienki czy też nie, ale przynajmniej go widać w odróżnieniu od mini kaczek:)) Odpowiedz Link Zgłoś
janek445 Karski: Nie jestem wiceministrem, Tusk nie ogar.. 22.11.07, 19:53 Karski twój nos to jak gaśnica Odpowiedz Link Zgłoś
mundo.v Re: Karski: Nie jestem wiceministrem, Tusk nie og 22.11.07, 20:06 A moze wiecie gdzie PiSuary wynajduja takich orlow jak ten Karski? W normany sposob takie okazy nie przychodza na swiat. jakis smietnik, kartoflisko, albo inny szrot:)))) Po wypluciu Dorna, Zalewskiego i jeszcze kilku innych zostaja same ciekawostki przyrodnicze w tej menazerii:)) Moim zdaniem w PiSie powinno zostac jeszcze wiecej Karskich, Gosiewskich, Girzynski, Brudzinskich itp. Jak w sam raz pasuja do Kaczorow glownych. Na pytanie po co prez kaczynskiemu potrzebny jest za niejaki Kaminski w kancelarii odpowiedz jest prosta. Ktos musi w tej firmie otwierac drzwi bez podskakiwania. Odpowiedz Link Zgłoś
kraq pis = rezerwat osobliwości 22.11.07, 21:27 moim zdaniem powinni sie zorganizowac w jakis rezerwat osobliwości i pobierac kasę za zwiedzanie a zysk przekazać na trwam. bo telewizja, w ktorej tak brylują coś cienko pierdzi i nawet rydzol ostatnio opierdzielił mohery, że nie dają datków na niego:)))) bi.gazeta.pl/im/5/4685/m4685965.mp3 Odpowiedz Link Zgłoś
pocalujta_wujta Karolku daruj sobie stary kolezko 22.11.07, 20:00 Wiesz co? Nasz wspolny kolega z ZSP - Marek R. - ktory dziala w SLD ma duzo wiecej godnosci w swym dzialaniu niz to co robisz Ty. Mimo ze jego pogladow nie podzielam (i wciaz jestesmy dobrymi przyjaciolmi choc ja zyje w innym swiecie i daleko od Polski) to on jest duzo solidniejszy i nie wstawia farmazonow tak publicznie jak Ty. pocalujta_wujta (Maciek S.) Odpowiedz Link Zgłoś
jankbh Troche skromnosci panie Karski 22.11.07, 20:03 Nie jest pan jedynym wysokim urzednikiem do kasacji, nawet nie najwazniejszym. Zapewne dziesiatki dymisji jest teraz podpisywanych i naprawde nie ma co plakac, ze nowy szef nie pamieta wszystkich twarzy. Najwazniejsze, ze pismo jednak do pana dotarlo. Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta Karski jestes juz medialny m trupem ! rotfl 22.11.07, 20:06 Reka podniesiona na ,,profesora'' obcieta bedzie a krytyk jego ukamieniowany przez ,,wolne media''. Karski ,juz po tobie! Odpowiedz Link Zgłoś
mundo.v Re: Karski jestes juz medialny m trupem ! rotfl 22.11.07, 20:08 Po nim to juz bylo zanim sie do pisu zapisal. Odpowiedz Link Zgłoś
zawszawialy_scierwo-liberal Re: amanasuka, dzwonili po ciebie???? 22.11.07, 20:10 amanasunta napisała: > Reka podniesiona na ,,profesora'' obcieta bedzie a krytyk jego > ukamieniowany przez ,,wolne media''. > Karski ,juz po tobie! Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta Tobie nie dzwoni zaden dzwon... 22.11.07, 20:22 zawszawialy_scierwo-liberale....jak u Grzesiuka w piosence! ROTFL zawszawialy_scierwo-liberal napisał: > amanasunta napisała: > > > Reka podniesiona na ,,profesora'' obcieta bedzie a krytyk jego > > ukamieniowany przez ,,wolne media''. > > Karski ,juz po tobie! Odpowiedz Link Zgłoś
zawszawialy_scierwo-liberal Tusk najlepszy premier od 1945 r 22.11.07, 20:09 komuszy PiSiorze, nie mozna ugotowac obiadu jezeli jeszcze garnkow ze sklepu nie dowiezli.......... wasza zasrana szemrana koalicja i tworzenie rzadu trwalo 3 miesiace, wiec spoko lub spier.dalac z mego kraju Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta Re: Tusk najlepszy premier od 1945 r 22.11.07, 20:26 zawszawialy_scierwo-liberal napisał: > wiec spoko lub spier.dalac z mego kraju.... ,,Twojego kraju''? Jeszcze nie ,dluuugo nie misiu o bardzo malym rozumku,chamskim pisaniu i wrednym ryjku! Odpowiedz Link Zgłoś
rybka9915 tow. marecki znow byl denaturat na sniadanie... 22.11.07, 21:11 pieprzysz jak wasz komitet centralny pis-bolszewii. Tydzien po mianowaniu Tuska szarpiesz sobie klamoty na ciele o jego obietnice. A coz zrobil ten wasz KC pis? Pare tanich sensacyjek o niby korupcji? Wasze pis-zlodziejstwo bylo tabu, a poziom intelektualny kurdupla wodzunia okazal sie tak zabojczy, ze go samego wykonczyl. I najfajniejsze jest to, ze 70% Polakow odetchnelo z ulga, ze debile z pisu wreszcie zostaly wysiudane. Wiec marecki jak chcesz rozpaczac w oparach denaturatu, to badz laskaw przejsc na forum RM i ojcusia rydzysia, tam na pewno znajdziesz duzo starych wojownikow rewolucjonistow stalinowsko-kaczynskich. Wroc do zrodel, czyli do pis-szamba. Tam na pewno bedziesz uznawany i popierany. Adios pis-czyku. Odpowiedz Link Zgłoś
jvenables14 Kaszebe Tuske nie wie co podpisuje albo specjalnie 22.11.07, 20:10 szczuje swoimi wypowiedziami. Nieudolny premier przejmuje wladze, a jego nieudolny rzad i podwladne media prywatne beda przyklaskiwac wszystkim jego posunieciom pod warunkiem ze bedzie realizowal linie salonu III RP. A motloch pojdzie za glosem WSI24 i Polszmaty. Odpowiedz Link Zgłoś
zawszawialy_scierwo-liberal Re: Kaszebe Tuske nie wie co podpisuje albo specj 22.11.07, 20:12 jvenables14 napisał: > > pojdzie za glosem WSI24 i Polszmaty. ----------------------- ktore notabene ogladasz calymi dniami az ci slina kapie hipokryto Odpowiedz Link Zgłoś
jvenables14 Re: Kaszebe Tuske nie wie co podpisuje albo specj 22.11.07, 20:19 > ktore notabene ogladasz calymi dniami az ci slina kapie hipokryto Tylko w celach poznawczych. Zeby wiedziec co mowia "wielcy bracia" Odpowiedz Link Zgłoś
rybka9915 zal za kurduplami rozrywa ci kalesony 22.11.07, 21:35 jvenables14 napisał: > Tylko w celach poznawczych. Zeby wiedziec co mowia "wielcy bracia" male bracia juz sa ci za malo, ze wielkich musisz podsluchiwac, zdrajco. Oj dadza ci kurduple po ryju, za chamstwo i bezsczelnosc, i skonczysz jak tow. dorn. Kaczki nie znaja sentymentow i przyjazni. Odpowiedz Link Zgłoś
allspice Karski: Nie jestem wiceministrem, Tusk nie ogar.. 22.11.07, 20:11 Znalazł sie wybitny specjalista od oceny.Dobrze,że Karski wszystko w nalezytych barwach widzi...szczególnie fiolet:). Odpowiedz Link Zgłoś
biperek Karski: Nie jestem wiceministrem, Tusk nie ogar.. 22.11.07, 20:11 Tusk ma na dzisiaj nawał roboty i mógł taką miernotę wykosić mechanicznie. Co pan Karski powie o miłościwie nam panującym panu prezydencie, który to ogarniając swoje obowiązki przyznał odznaczenie państwowe gen. Jaruzelskeimu. Odpowiedz Link Zgłoś
elly666 Tusk jak Walesa, tylko zamet potrafi robic 22.11.07, 20:28 Tusk, wierny uczen Bolka-Walesy, potrafi doskonale ( jak jego guru Bolek ) robic zamet, atakowac, przeinaczac fakty. Jak przychodzi do wypelniania obowiazkow, to Tusk sobie nie radzi, bo on potrafi tylko jatrzyc i wscieklym wzrokiem wodzic naookolo. Odpowiedz Link Zgłoś
oczeret Pewnie obiecał... 22.11.07, 20:23 Ze zrobi to pomiędzy desygnacją a pierwszym expose Odpowiedz Link Zgłoś
majajekukubzdziongvamajaje Nos Karskiego i usteczka Zbysia Zero - żywe dowody 22.11.07, 20:33 na to, że PiS jest partią Czerwonych. Odpowiedz Link Zgłoś
freelancer_1 Kaczor natomiast ogarniał... 22.11.07, 20:33 ... na tyle, źe takiego Karskiego zrobił ministrem ;-))) Na zasadzie, źe jak kurdupel to musi być dobry! Odpowiedz Link Zgłoś
wicary najwżyszy czas usuną to kacze gó.. 22.11.07, 20:39 Już najwyższy czas usunąć to kacze gó.. szkody jakie wyrządziła madam vo-pa są trudne do naprawienia od razu potrzeba na to czasu ale nadal działa największy szkodnik jakim jest p prezydent, całkowicie pozbawiony zdolności dyplomatycznych szkodzi nadal ( sprawa karty preaw podstawowych Na szczęście p prezydent za 2 lata będzie tylko koszmarnym wspomnieniem i naprawimy szkody A BĘDZIE CO NAPRAWIAĆ Odpowiedz Link Zgłoś