Dodaj do ulubionych

Karski: Nie jestem wiceministrem, Tusk nie ogar...

22.11.07, 18:42
Kolor nosa tego jegomościa, mówi wszystko o nim !
Obserwuj wątek
    • renifer77 Karski: Nie jestem wiceministrem, Tusk nie ogar.. 22.11.07, 19:28
      Każdy czegoś nie ogarnia- wielkie halo. Ja np. nie ogarniam jak
      można głosować na PiS.

      Kolor nosa tego jegomościa świadczy o tym, że facet trenuje bycie
      Świętym Mikołajem ... albo coś innego trenuje.
      • amanasunta Karski byl nachlany? To taka sama prawda jak o... 22.11.07, 19:37
        goleniu twojego ukochanego Olusia w Charkowie albo togoz Olusia
        wystepy w Kijowie.
        Z artykulu wynika ,ze to Premier byl(bywa,jest?)nachlany lub
        nacpany...bo chyba umie i czyta dokumenty przed podpisem,oczywiscie
        na trzezwego.rotfl
        • dornjuan Karolku na zdrowie ! dyplomatołku 22.11.07, 19:50
        • arahat1 Re: Karski byl nachlany? To taka sama prawda jak 22.11.07, 20:42
          amanasunta napisała jak po litrze: jeden wilkei belkot jaki mielsimy przez dwa
          lata....


          • sokolasty Re: Karski byl nachlany? To taka sama prawda jak 22.11.07, 20:51
            Przeraża mnie uwielbienie dla Donalda tak samo, jak przerażało uwielbienie
            Kaczyńskiego. Tusk się walnął, Karski to spuentował i to jemu się obrywa. Jak
            Karski powie, że słońce świeci, to też go w pi.du pogonicie?
            • pe1 Re: Karski byl nachlany? To taka sama prawda jak 22.11.07, 21:55
              ależ oczywiście. nigdy za wiele krytyki dla tego indywiduum
              • dominik.olsztyn Siara. I wszystko jasne ... 23.11.07, 01:13
                .
        • kraq brodaty czerwony nochal wiceministrem????:)))) 22.11.07, 20:43
          to rzeczywiscie sensacja! czerwony nochalu brodaczu odstaw te tanie
          wina, bo ci szkodzą! i widać to na zdjęciach!:))))
        • yllen-kita to amanasunta 22.11.07, 22:30

          > ....rotfl
          Do you know some more? Few acronyms any monkey in red can find in
          internet and place it with sense or without after each post. If you
          are really so good stick to English and continue through the whole
          post.


        • miranda333 Re: Karski byl nachlany? To taka sama prawda jak 23.11.07, 00:06
          Karski łgał jak pies.Sprawdziliśmy to!
      • mike-great Tusk niczego nie ogarnia PO Dodzie !!! A co żona?? 22.11.07, 20:40
        Tusk niczego nie ogarnia PO Dodzie !!! A co żona???
        • yllen-kita Re: Tusk niczego nie ogarnia PO Dodzie !!! A co ż 22.11.07, 22:20
          > Tusk niczego nie ogarnia PO Dodzie !!! A co żona???
          Ty Wielki ale cwiolu odwal sie od zony. Wara ci od rodzin politykow,
          czy ktos sie 'przejzdza' po Pani Kaczynskiej.
          • palcopstryk Re: Tusk niczego nie ogarnia PO Dodzie !!! A co ż 22.11.07, 23:04
            yllen-kita napisał:
            > > Tusk niczego nie ogarnia PO Dodzie !!! A co żona???
            > Ty Wielki ale cwiolu odwal sie od zony. Wara ci od rodzin
            > politykow, czy ktos sie 'przejzdza' po Pani Kaczynskiej.

            Mike jest pewnie zwyczajnie w szoku, kiedy nagle okazało się, że premier może
            mieć żonę...
          • dominik.olsztyn Popieram 23.11.07, 01:27
            yllen-kita napisał:

            > > Tusk niczego nie ogarnia PO Dodzie !!! A co żona???
            > Ty Wielki ale cwiolu odwal sie od zony. Wara ci od rodzin
            politykow,
            > czy ktos sie 'przejzdza' po Pani Kaczynskiej.

            Popieram. Wara od rodzin. Szkoda tyko, że człowiek z zasadami Tusk,
            tej akurat zasady nie uznawał, gdy przyklaskiwał działaniom swoich
            kumpli wobec rodziny Cimoszewicza 2 lata temu.
        • konread Re: Tusk niczego nie ogarnia PO Dodzie !!! A co ż 22.11.07, 22:59
          mike-great napisał:

          > Tusk niczego nie ogarnia PO Dodzie !!! A co żona???

          Też przynajmniej ma żonę, a nie jedynie kota do macanek:)))
      • kasia20055 Tusk nie ogarnia i ogarniać nie będzie 22.11.07, 22:45
        Tusk nie ogarnia i ogarniać nie będzie. On był dobry jako anty-PiS. I tak już
        zostanie.
    • polyg3n Karski: Nie jestem wiceministrem, Tusk nie ogar.. 22.11.07, 19:33
      zarośnięty pajac
    • tiramisssu bo szkoda na ciebie czasu czerwony nochalu... 22.11.07, 19:35
      :)))))))))))))))))))))))))))
      • amanasunta To zaczerwienienie to PO ,,tiramissu'' ... 22.11.07, 19:39
        z jajek zbukow w sejmowej kawiarni po ,,zmianie warty'' rotfl
        tiramisssu napisał:

        > :)))))))))))))))))))))))))))
        • milet_z_sedesu Re: Szkoda czasu na komentowanie fobii Karskiego : 22.11.07, 19:49
        • tiramisssu hola hola... 22.11.07, 19:54
          niebywała wręcz bywałość

          amanasunta napisała:

          > z jajek zbukow w sejmowej kawiarni po ,,zmianie warty'' rotfl
          > tiramisssu napisał:
          >
          > > :)))))))))))))))))))))))))))
          • amanasunta Re: hola hola... 22.11.07, 19:57
            tiramisssu napisał:

            > niebywała wręcz bywałość
            >
            > amanasunta napisała:
            >
            > > z jajek zbukow w sejmowej kawiarni po ,,zmianie warty'' rotfl
            > > tiramisssu napisał:
            > >
            > > > :)))))))))))))))))))))))))))

            Zazdrosc?rotfl
            • tiramisssu Re: hola hola... 22.11.07, 20:04
              ale, w życiu :-)

              amanasunta napisała:

              > tiramisssu napisał:
              >
              > > niebywała wręcz bywałość
              > >
              > > amanasunta napisała:
              > >
              > > > z jajek zbukow w sejmowej kawiarni po ,,zmianie warty'' rotfl
              > > > tiramisssu napisał:
              > > >
              > > > > :)))))))))))))))))))))))))))
              >
              > Zazdrosc?rotfl
        • guru133 Re: To zaczerwienienie to PO ,,tiramissu'' ... 22.11.07, 23:43
          amanasunta napisała:

          > z jajek zbukow w sejmowej kawiarni po ,,zmianie warty'' rotfl
          > tiramisssu napisał:
          >
          > > :)))))))))))))))))))))))))))
          Od kiedy to "księżycówa"nazywa sie tiramisu?
    • mac_byd Karski dupek do kwadratu 22.11.07, 19:38
      Karski Ty żałosny dupku, wczoraj ubliżałes Prof. Bartoszewskiemu a
      dzisiaj Premierowi Tuskowi. Wystawili Ciebie jak takiego
      szczekającego kundla, a ty w haosie swojego "rozumku" nie
      zorientowałeś się, że jesteś mięsem armatnim!
      • amanasunta Co ty matolku piszesz? 22.11.07, 19:41
        mac_byd napisał:

        > Karski Ty żałosny dupku, wczoraj ubliżałes Prof. Bartoszewskiemu a
        > dzisiaj Premierowi Tuskowi. Wystawili Ciebie jak takiego
        > szczekającego kundla, a ty w haosie swojego "rozumku" nie
        > zorientowałeś się, że jesteś mięsem armatnim!
        O ,,profesorze''wyrazil sie bardzo elegancko! A ,ze Tusio jaki jest
        kazdy ,spoza PO-wiec ,widzi....rotfl
        • el_bigos Re: Co ty matolku piszesz? 22.11.07, 19:50
          wow, co za składnia i co za przemyślenia,pewnie twoja wypowiedz rodziła się w
          bólach, no cóż, jaka partia taki elektorat
          • amanasunta W stylu ,,nowych Aten'' ...wasz poziom POwce! 22.11.07, 19:56
            I sukces! ,,bigosy''z PO krytykuja ...czyli zrozumieli!rotfl
            A,ze PO -wce szczekaja ...to juz ten typ ,,czlekoksztaltnych''tak
            ma.
            el_bigos napisał:

            > wow, co za składnia i co za przemyślenia,pewnie twoja wypowiedz
            rodziła się w
            > bólach, no cóż, jaka partia taki elektorat
            • el_bigos Re: W stylu ,,nowych Aten'' ...wasz poziom POwce! 22.11.07, 20:58
              Daruj sobie, na mnie to nie działa, ten poziom rozmowy możesz prowadzić równym
              sobie, jeśli w ogóle znajdziesz idiotę, który będziesz chciał z tobą dyskutować,
              mimo wszystko powodzenia
            • kraq rudolf czerwononosy twoim idolem??? 22.11.07, 21:12
              a no to sorry nie wiedzielismy, ze to taki wybitny pisuar hehe
            • c.rayback Re: W stylu ,,nowych Aten'' ...wasz poziom POwce! 22.11.07, 21:31
              Widze ze zglebiasz tajemnice internetu i jestes na "r",bo nieobce jest Ci wyrazenie "rotfl" (moze to zaczerpniete z GG?).Niemniej wszyscy wiedza co to znaczy wiec oszczedz sobie te popisy,bo na nikim wrazenia to nie robi :).

              PS lekcje odrobione?
              • pe1 Re: W stylu ,,nowych Aten'' ...wasz poziom POwce! 22.11.07, 21:57
                do niedawna kretynka uparcie pisała "rofl" ;-)
                • amanasunta Re: W stylu ,,nowych Aten'' ...wasz poziom POwce! 23.11.07, 01:24
                  pe1 napisał:

                  > do niedawna kretynka uparcie pisała "rofl" ;-)
                  Obie formy prawidlowe debilku !
        • stefan99999 Re: Co ty matolku piszesz? 22.11.07, 20:26
          Przykłady eleganckich wyrażeń (z wczoraj) o Profesorze Bartoszewskim:

          "ktoś, kto publicznie podaje się za profesora"

          "jego kompetencje w polityce zagranicznej, przez szacunek dla jego
          siwych włosów, określę jako średnie"

          (cytuję z pamięci, więc za dokładność wypowiedzi nie ręczę, ale sens
          był niewątpliwie taki)

          No cóż, dla chamów to są zapewne szczyty eleganckich wypowiedzi.

          amanasunta napisała:
          >
          > O ,,profesorze''wyrazil sie bardzo elegancko!
          • amanasunta Re: Co ty matolku piszesz? 22.11.07, 20:34
            stefan99999 napisał:

            > Przykłady eleganckich wyrażeń (z wczoraj) o Profesorze
            Bartoszewskim:
            >
            > "ktoś, kto publicznie podaje się za profesora"


            Jak rozumiem dla Ciebie ,,doktorem ''jest :Walesa,Lepper(honoris
            causa ale to zawsze doktor!?:))
            Profesorem moze byc maturzysta (Bartoszewski)...to pikus:))))

            > "jego kompetencje w polityce zagranicznej, przez szacunek dla jego
            > siwych włosów, określę jako średnie"

            Moze wymienisz ,,osiagniecia'' wybitnego Bartoszewskiego jako
            ministra SZ?Szczegolnie w relacjach z Panstwem Izrael i BRD.

            > (cytuję z pamięci, więc za dokładność wypowiedzi nie ręczę, ale
            sens
            > był niewątpliwie taki)
            >
            > No cóż, dla chamów to są zapewne szczyty eleganckich wypowiedzi.

            ,,Prawda''to jedynie kadzenie ,,profesorowi''?

            > amanasunta napisała:
            > >
            > > O ,,profesorze''wyrazil sie bardzo elegancko!
            • kraq tylko poswiec analfabetko ze 3 wieczory bo bedzies 22.11.07, 21:16
              bo bedziesz miala sporo do przeliterowania. moze cos zrozumiesz,
              choc czytanie ze zrozumieniem, to rzadko spotykana sprawa wsrod
              wyborcow pisdu

              Profesor Władysław Bartoszewski urodził się w lutym 1922 roku.
              Studiował na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Warszawskiego. Od
              września 1940 do kwietnia 1941 był więźniem obozu koncentracyjnego
              Oświęcim (nr obozowy 4427). W latach 1942-1944 uczestniczył w
              konspiracyjnej organizacji katolickiej Front Odrodzenia Polski
              (FOP). Był żołnierzem Armii Krajowej, w latach 1942-1945
              pracownikiem Biura Informacji i Propagandy a w latach 1943-1944
              Delegatury Rządu, współzałożycielem Rady Pomocy Żydom "Żegota",
              uczestnikiem powstania warszawskiego 1944. Był członkiem Delegatury
              Sił Zbrojnych na Kraj.

              Dwukrotnie został uwięziony przez władze komunistyczne: w latach
              1946-1948 i 1949-1954. W 1956 r. zaczął "karierę" historyka i
              kronikarza okupacji niemieckiej, a także zagłady Żydów i powstania w
              getcie. Od 1982 pracował w redakcji Tygodnika Powszechnego.

              Profesor Bartoszewski przez wiele lat był wykładowcą KUL i
              Uniwersytetu Latającego oraz uniwersytetów niemieckich w Monachium,
              Augsburgu i Eichstätt.

              Wielokrotnie występował przeciwko bezprawnym działaniom
              komunistycznych władz, m.in. podpisując listy protestacyjne
              intelektualistów do rządu i sejmu PRL. W latach 1963-1981 potajemnie
              współpracował z Radiem Wolna Europa. Od 1973 do 1985 wykładał
              historię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. W latach 1972-1983
              pełnił funkcję sekretarza generalnego Polskiego PEN Klubu. W latach
              1978 - 1981 był członkiem konspiracyjnego Polskiego Porozumienia
              Niepodległościowego. W 1980 był współzałożycielem Komitetu Obrony
              Więzionych za Przekonania działającego przy Komisji Krajowej NSZZ
              Solidarność. Od 13 grudnia 1981 r. do 28 kwietnia 1982 r. był
              internowany w ośrodku internowania w Jaworzu. W latach 1983-1990
              wykładał gościnnie jako profesor w Monachium, Eichstaett i Augsburg.
              Od września 1990 do lutego 1995 pełnił funkcję ambasadora
              Rzeczypospolitej Polskiej w Austrii, a od 6 marca do 22 grudnia 1995
              r. ministra spraw zagranicznych. Od 1997 r. do końca kadencji w 2001
              r. był senatorem Rzeczypospolitej Polskiej. 1 lipca 2000 r. został
              ponownie mianowany ministrem spraw zagranicznych, funkcję tę pełnił
              do października 2001. Od czerwca 2001 roku jest przewodniczącym Rady
              Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa. Jest Przewodniczącym
              Międzynarodowej Rady Oświęcimskiej.

              Posiada liczne tytuły naukowe: między innymi profesora (nadany mu w
              1983 r. przez rząd Bawarii), doktora honoris causa filozofii i nauk
              humanistycznych czterech uniwersytetów. W 1995 r. został odznaczony
              Orderem Orła Białego. Był jednym z pierwszych Polaków, który
              otrzymał tytuł "Sprawiedliwy wśród Narodów Świata" w Jerozolimie w
              1963 r. Tytuł ten otrzymał za pomoc w ratowaniu osób pochodzenia
              żydowskiego w czasie okupacji. Od 1991 r. posiada również honorowe
              obywatelstwo Izraela. Jest autorem około 40 książek i ponad 1200
              artykułów

              Władysław Bartoszewski to osoba niezwykła - większość życia przyszło
              mu spędzić w czasach, które dla wielu były zbyt ciężką próbą -
              zarówno wojna jak i kilkadziesiąt kolejnych lat zmusiły wiele osób
              do pochylenia karku, kompromisów, wyrzeczenia się ideałów, wiary i
              wartości. Władysław Bartoszewski przeszedł przez ten czas
              wyprostowany. Mało tego - człowiek, który przeżył wojnę jest jednym
              z największych orędowników, współtwórcą i inicjatorem pojednania
              polsko-niemieckiego. Jego biografia pozwala mu także budować pomosty
              między Polakami a Żydami.

              Władysław Bartoszewski to postać niezwykłego temperamentu. Przez
              kilkadziesiąt lat nie mógł realizować się w życiu publicznym -
              doczekał jednak czasu, gdy jego osobowość, niezwykła tolerancja,
              umiejętność dyplomacji i kompromisu mogły zostać wykorzystane w
              służbie Rzeczypospolitej. Dwukrotne pełnienie przez niego funkcji
              ministra spraw zagranicznych stało się dobrym wzorcem służby
              publicznej dla wszystkich stron sceny politycznej. W czasach, gdy
              niezwykle łatwo przychodzi deprecjonowanie przeciwników
              politycznych, nikt nie poważył się na czynienie tego w stosunku do
              jego osoby. To dowód na siłę autorytetu.

              Władysława Bartoszewskiego cenią nie tylko politycy. W ostatnich
              dniach Federacja Regionalnych Związków Gmin i Powiatów RP przyznała
              tytuły Człowieka Roku 2003 dwóm osobom: Janowi Nowakowi-
              Jeziorańskiemu i właśnie Władysławowi Bartoszewskiemu. Jeden z tej
              dwójki jest już Honorowym Gdynianinem... Federacja uzasadniła swój
              wybór zasługami profesora dla odbudowy Niepodległej Rzeczpospolitej,
              kształtowania wzorów służby i poświęcenia Ojczyźnie oraz umocnienia
              pozycji Polski na arenie międzynarodowej.

              Postawa i życiorys Władysława Bartoszewskiego inspirują również
              ludzi młodych. We wrześniu 2003 roku tytułem "Przewodnika po życiu"
              uhonorowała go młodzież skupiona w Katolickim Stowarzyszeniu
              Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej. "Szczególnie ważni są dla nas
              tacy ludzie, którzy mogą pełnić rolę życiowych przewodników. Ludzie,
              którzy przez swoją postawę i dzieła dają nam klucz do rozumienia
              świata, wytyczają szlaki, jak konkretnie i na co dzień realizować
              wartości, które są najważniejsze. Ludzie, którzy uczą wytrwałości i
              tego, że czasem trzeba pokonać samego siebie, by osiągnąć cel, jaki
              się wybrało. Ludzie, którzy pokazują, jak patrzeć na świat, aby nie
              zmarnować życia" - napisali młodzi ludzie ustanawiając to
              wyróżnienie. W ubiegłym roku także doceniła dorobek Władysława
              Bartoszewskiego kapituła poznańskiego medalu Hipolita, przyznając mu
              złotą statuetkę. Uzasadniono to "trwaniem na straży wzorców
              moralnych i etycznych". Życie Władysława Bartoszewskiego
              zainspirowało znanego historyka Andrzeja Krzysztofa Kunerta do
              napisania książki "Władysław Bartoszewski - życie i twórczość".
              • amanasunta Ok tylko... 23.11.07, 01:20
                Kiedy i gdzie uzyskal magisterium i doktorat?
                Brak danych?

                kraq napisał:

                > bo bedziesz miala sporo do przeliterowania. moze cos zrozumiesz,
                > choc czytanie ze zrozumieniem, to rzadko spotykana sprawa wsrod
                > wyborcow pisdu
                >
                > Profesor Władysław Bartoszewski urodził się w lutym 1922 roku.
                > Studiował na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Warszawskiego
                ....ale studiow nie ukonczyl!
                ...a potem byl bohaterem ,co opisales
        • yllen-kita Re: Co ty matolku piszesz? 22.11.07, 22:28
          > ....rotfl
          Do you know some more? Few acronyms any monkey in red can find in
          internet and place it with sense or without after each post. If you
          are really so good stick to English and continue through the whole
          post.
          • amanasunta Re: Co ty matolku piszesz? 23.11.07, 01:22
            yllen-kita napisał:

            > > ....rotfl
            > Do you know some more? Few acronyms any monkey in red can find in
            > internet and place it with sense or without after each post. If you
            > are really so good stick to English and continue through the whole
            > post.
            Continue... счастия желаю
        • lwowiak5 Re: Co ty matolku piszesz? 22.11.07, 23:58
          amanasunta napisała:

          > mac_byd napisał:
          >
          > > Karski Ty żałosny dupku, wczoraj ubliżałes Prof. Bartoszewskiemu
          a
          > > dzisiaj Premierowi Tuskowi. Wystawili Ciebie jak takiego
          > > szczekającego kundla, a ty w haosie swojego "rozumku" nie
          > > zorientowałeś się, że jesteś mięsem armatnim!
          > O ,,profesorze''wyrazil sie bardzo elegancko! A ,ze Tusio jaki
          jest
          > kazdy ,spoza PO-wiec ,widzi....rotfl
          Jakim miesem,jest ścierwem i głupcem.do kopniecia w dupę.
    • r1111111 Karski: Nie jestem wiceministrem, Tusk nie ogar.. 22.11.07, 19:40
      Źródło:
      wiadomosci.onet.pl/1,15,11,37410318,101546516,4303920,0,forum.
      html
      Pan Tusk jest człowiekiem szalenie pracowitym. Oto przykład:
      Źródło informacji - strona sejmowa.
      W latach 2005-2007 Donald Tusk wygłosił 18 wypowiedzi. Uposażenie
      posła za półtora roku kadencji wyniosło 434890,29zł netto. Jedna
      wypowiedź Tuska kosztowała zatem podatnika 24160,57zł (35 pensji
      minimalnych)
      Oto całokształt działalności Tuska w sejmie V kadencji:
      - dobra rada: jak głosować na marszałka
      - ekspose Marcinkiewicza jest beznadziejne
      - prośba o 2 godziny przerwy
      - zwołać konwent
      - powołanie komisji bankowej jest be
      - zamiast komisji bankowej komisja ds szantażowania dziennikarzy
      - rozwiązać sejm
      - protest przeciwko uchwalaniu ordynacji do rad gmin
      - prośba o sprostowanie wypowiedzi
      - ekspose Kaczyńskiego jest be
      - zwołać konwent
      - sprostowanie wypowiedzi
      - rozwiązać sejm
      - odwołać Leppera
      - Komorowski na marszałka
      - zwołać konwent
      - rozwiązać sejm
      Analiza wypowiedzi wskazuje że:
      - liczba zgłoszonych ustaw - 0
      - liczba zgłoszonych poprawek do ustaw - 0.
      - uczestnictwo w 2 komisjach: wypowiedzi - 0
      - Interpelacji - 0
      - Oświadczeń - 0
      autor: Aleksandra_IQ168 , 22.11.2007 19:11

    • elfhelm Dziesiątki decyzji personalnych... 22.11.07, 19:41
      i ma Tusk pamiętać, że usunął jakiegoś czerwononosego pajaca?
    • blackthorn Re: Karski: Nie jestem wiceministrem, Tusk nie og 22.11.07, 19:42
      Flaszeczka denaturatu z rana jak smietana xDDD

      piemont12 napisał:

      > Kolor nosa tego jegomościa, mówi wszystko o nim !
    • doc.holliday Re: Karski: Nie jestem wiceministrem, Tusk nie og 22.11.07, 19:42
      piemont12 napisał:

      > Kolor nosa tego jegomościa, mówi wszystko o nim !

      Jego formacja polityczna wydaje fetor po prostu.
      Jedni dostają przez to dyspepsji, inni czerwone nosy.
    • dr_avalanche Karski: Nie jestem wiceministrem, Tusk nie ogar.. 22.11.07, 19:43
      Jeden z moich pisowskich ulubieńców. Wczoraj raczył oznajmić, że
      Bartoszewski ma "średnie kompetencje" do pełnienia funkcji
      sekretarza stanu do spraw polityki zagranicznej. A jakie Karski miał
      kompetencje do bycia wiceministrem MSZ? Członkowstwo w PRON?
      • kraq jak to jakie kompetencje?????/ 22.11.07, 21:21
        znal droge to damskiego wc, bo intelektualna potęga minister fotyga
        nie była w stanie jej zapamiętać przez 2 lata. szkoda ze wypijał
        przy tym srodki czystości i wode z wazonow, no ale nobady's perfect.
        nawet rudolf czerwononosy!!!
    • garbatonosy Tusk jest cienki jak bolka trampki 22.11.07, 19:44
      • el_bigos Re: Tusk jest cienki jak bolka trampki 22.11.07, 19:52
        gratuluję merytorycznej wypowiedzi i rzeczowych argumentów
        Jakbym należał do PIS to mi by było wstyd, że mam taki elektorat
        • oczeret To nie elektorat tylko aparat 22.11.07, 20:19

      • mike-great Cudaczny Tusk jest cienki jak dóóópa węża !!!!!!!! 22.11.07, 20:43
        Cudaczny Tusk jest cienki jak dóóópa węża !!!!!!!!
        • kraq Re: Cudaczny Tusk jest cienki jak dóóópa węża !!! 22.11.07, 21:23
          to ciekawe jaki cienki jest kaczynski jak ta dupa weza wciagnęła go
          na miękkim kaszlu hehe
      • guru133 Re: Tusk jest cienki jak bolka trampki 22.11.07, 23:45
        Nie wiem czy jest cienki czy też nie, ale przynajmniej go widać w odróżnieniu od
        mini kaczek:))
    • remez2 Panie Karski, panie Karski... 22.11.07, 19:46
    • tepetoja ty karski kim jesteś, że ośmielasz sie wypowiadać? 22.11.07, 19:52
    • janek445 Karski: Nie jestem wiceministrem, Tusk nie ogar.. 22.11.07, 19:53
      Karski twój nos to jak gaśnica
      • mundo.v Re: Karski: Nie jestem wiceministrem, Tusk nie og 22.11.07, 20:06
        A moze wiecie gdzie PiSuary wynajduja takich orlow jak ten Karski?
        W normany sposob takie okazy nie przychodza na swiat.
        jakis smietnik, kartoflisko, albo inny szrot:))))
        Po wypluciu Dorna, Zalewskiego i jeszcze kilku innych zostaja same
        ciekawostki przyrodnicze w tej menazerii:))
        Moim zdaniem w PiSie powinno zostac jeszcze wiecej Karskich,
        Gosiewskich, Girzynski, Brudzinskich itp.
        Jak w sam raz pasuja do Kaczorow glownych.
        Na pytanie po co prez kaczynskiemu potrzebny jest za niejaki
        Kaminski w kancelarii odpowiedz jest prosta.
        Ktos musi w tej firmie otwierac drzwi bez podskakiwania.
        • kraq pis = rezerwat osobliwości 22.11.07, 21:27
          moim zdaniem powinni sie zorganizowac w jakis rezerwat osobliwości i
          pobierac kasę za zwiedzanie a zysk przekazać na trwam. bo telewizja,
          w ktorej tak brylują coś cienko pierdzi i nawet rydzol ostatnio
          opierdzielił mohery, że nie dają datków na niego:))))

          bi.gazeta.pl/im/5/4685/m4685965.mp3
    • pocalujta_wujta Karolku daruj sobie stary kolezko 22.11.07, 20:00
      Wiesz co? Nasz wspolny kolega z ZSP - Marek R. - ktory dziala w SLD ma
      duzo wiecej godnosci w swym dzialaniu niz to co robisz Ty. Mimo ze
      jego pogladow nie podzielam (i wciaz jestesmy dobrymi przyjaciolmi
      choc ja zyje w innym swiecie i daleko od Polski) to on jest duzo
      solidniejszy i nie wstawia farmazonow tak publicznie jak Ty.

      pocalujta_wujta (Maciek S.)
    • jankbh Troche skromnosci panie Karski 22.11.07, 20:03
      Nie jest pan jedynym wysokim urzednikiem do kasacji, nawet nie
      najwazniejszym. Zapewne dziesiatki dymisji jest teraz podpisywanych
      i naprawde nie ma co plakac, ze nowy szef nie pamieta wszystkich
      twarzy. Najwazniejsze, ze pismo jednak do pana dotarlo.
    • amanasunta Karski jestes juz medialny m trupem ! rotfl 22.11.07, 20:06
      Reka podniesiona na ,,profesora'' obcieta bedzie a krytyk jego
      ukamieniowany przez ,,wolne media''.
      Karski ,juz po tobie!
      • mundo.v Re: Karski jestes juz medialny m trupem ! rotfl 22.11.07, 20:08
        Po nim to juz bylo zanim sie do pisu zapisal.
      • zawszawialy_scierwo-liberal Re: amanasuka, dzwonili po ciebie???? 22.11.07, 20:10
        amanasunta napisała:

        > Reka podniesiona na ,,profesora'' obcieta bedzie a krytyk jego
        > ukamieniowany przez ,,wolne media''.
        > Karski ,juz po tobie!
        • amanasunta Tobie nie dzwoni zaden dzwon... 22.11.07, 20:22
          zawszawialy_scierwo-liberale....jak u Grzesiuka w piosence! ROTFL

          zawszawialy_scierwo-liberal napisał:

          > amanasunta napisała:
          >
          > > Reka podniesiona na ,,profesora'' obcieta bedzie a krytyk jego
          > > ukamieniowany przez ,,wolne media''.
          > > Karski ,juz po tobie!
    • zawszawialy_scierwo-liberal Tusk najlepszy premier od 1945 r 22.11.07, 20:09
      komuszy PiSiorze, nie mozna ugotowac obiadu jezeli jeszcze garnkow
      ze sklepu nie dowiezli..........
      wasza zasrana szemrana koalicja i tworzenie rzadu trwalo 3 miesiace,
      wiec spoko lub spier.dalac z mego kraju
      • amanasunta Re: Tusk najlepszy premier od 1945 r 22.11.07, 20:26
        zawszawialy_scierwo-liberal napisał:

        > wiec spoko lub spier.dalac z mego kraju....
        ,,Twojego kraju''? Jeszcze nie ,dluuugo nie misiu o bardzo malym
        rozumku,chamskim pisaniu i wrednym ryjku!
        • rybka9915 tow. marecki znow byl denaturat na sniadanie... 22.11.07, 21:11
          pieprzysz jak wasz komitet centralny pis-bolszewii. Tydzien po mianowaniu Tuska szarpiesz sobie klamoty na ciele o jego obietnice. A coz zrobil ten wasz KC pis? Pare tanich sensacyjek o niby korupcji?
          Wasze pis-zlodziejstwo bylo tabu, a poziom intelektualny kurdupla wodzunia okazal sie tak zabojczy, ze go samego wykonczyl.
          I najfajniejsze jest to, ze 70% Polakow odetchnelo z ulga, ze debile z pisu wreszcie zostaly wysiudane. Wiec marecki jak chcesz rozpaczac w oparach denaturatu, to badz laskaw przejsc na forum RM i ojcusia rydzysia, tam na pewno znajdziesz duzo starych wojownikow rewolucjonistow stalinowsko-kaczynskich. Wroc do zrodel, czyli do pis-szamba. Tam na pewno bedziesz uznawany i popierany. Adios pis-czyku.
        • kraq no i noska nie ma czerwonego, to tez pewnie minus 22.11.07, 21:29
          :)))))
    • jvenables14 Kaszebe Tuske nie wie co podpisuje albo specjalnie 22.11.07, 20:10
      szczuje swoimi wypowiedziami. Nieudolny premier przejmuje wladze, a jego nieudolny rzad i podwladne media prywatne beda przyklaskiwac wszystkim jego posunieciom pod warunkiem ze bedzie realizowal linie salonu III RP. A motloch pojdzie za glosem WSI24 i Polszmaty.
      • remez2 Koprpolalia czy Ty tak zawsze? n/t 22.11.07, 20:11
      • zawszawialy_scierwo-liberal Re: Kaszebe Tuske nie wie co podpisuje albo specj 22.11.07, 20:12
        jvenables14 napisał:

        >
        > pojdzie za glosem WSI24 i Polszmaty.

        -----------------------

        ktore notabene ogladasz calymi dniami az ci slina kapie hipokryto
        • jvenables14 Re: Kaszebe Tuske nie wie co podpisuje albo specj 22.11.07, 20:19
          > ktore notabene ogladasz calymi dniami az ci slina kapie hipokryto

          Tylko w celach poznawczych. Zeby wiedziec co mowia "wielcy bracia"
          • rybka9915 zal za kurduplami rozrywa ci kalesony 22.11.07, 21:35
            jvenables14 napisał:

            > Tylko w celach poznawczych. Zeby wiedziec co mowia "wielcy bracia"

            male bracia juz sa ci za malo, ze wielkich musisz podsluchiwac, zdrajco.
            Oj dadza ci kurduple po ryju, za chamstwo i bezsczelnosc, i skonczysz jak tow. dorn. Kaczki nie znaja sentymentow i przyjazni.
    • allspice Karski: Nie jestem wiceministrem, Tusk nie ogar.. 22.11.07, 20:11
      Znalazł sie wybitny specjalista od oceny.Dobrze,że Karski wszystko
      w nalezytych barwach widzi...szczególnie fiolet:).
    • biperek Karski: Nie jestem wiceministrem, Tusk nie ogar.. 22.11.07, 20:11
      Tusk ma na dzisiaj nawał roboty i mógł taką miernotę wykosić mechanicznie. Co
      pan Karski powie o miłościwie nam panującym panu prezydencie, który to
      ogarniając swoje obowiązki przyznał odznaczenie państwowe gen. Jaruzelskeimu.
      • elly666 Tusk jak Walesa, tylko zamet potrafi robic 22.11.07, 20:28
        Tusk, wierny uczen Bolka-Walesy,
        potrafi doskonale ( jak jego guru Bolek ) robic zamet, atakowac,
        przeinaczac fakty.

        Jak przychodzi do wypelniania obowiazkow, to Tusk sobie nie radzi,
        bo on potrafi tylko jatrzyc i wscieklym wzrokiem wodzic naookolo.
    • oczeret Pewnie obiecał... 22.11.07, 20:23
      Ze zrobi to pomiędzy desygnacją a pierwszym expose
    • majajekukubzdziongvamajaje Nos Karskiego i usteczka Zbysia Zero - żywe dowody 22.11.07, 20:33
      na to, że PiS jest partią Czerwonych.
    • freelancer_1 Kaczor natomiast ogarniał... 22.11.07, 20:33
      ... na tyle, źe takiego Karskiego zrobił ministrem ;-))) Na zasadzie, źe jak kurdupel to musi być dobry!
    • wicary najwżyszy czas usuną to kacze gó.. 22.11.07, 20:39
      Już najwyższy czas usunąć to kacze gó.. szkody jakie wyrządziła madam vo-pa są
      trudne do naprawienia od razu potrzeba na to czasu ale nadal działa największy
      szkodnik jakim jest p prezydent, całkowicie pozbawiony zdolności dyplomatycznych
      szkodzi nadal ( sprawa karty preaw podstawowych Na szczęście p prezydent za 2
      lata będzie tylko koszmarnym wspomnieniem i naprawimy szkody A BĘDZIE CO NAPRAWIAĆ

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka