lmblmb
29.11.07, 07:22
"Kinderhilfswerk i Arka domagają się, by rząd nie ściągał od biednych ludzi
podatków"
Demagogia! Biedni nie płacą podatków, bo podatki zaczynają się od kwoty ok.
900 € miesięcznie, czyli płacący 20% podatku od kwoty 1000€ de facto płaci 2%
(20% od 100€)