Dodaj do ulubionych

Prokuratura wszczęła postępowanie ws. książki "...

    • highalt THE JEWISH 12.01.08, 08:57
      milego czytania.. niestety mam tylko link do versji angielskiej..

      www.come-and-hear.com/dilling/dcontents.html
      • edek47 Re: THE JEWISH 12.01.08, 09:17
        To tlumacz to osilkom.Twoj 'ANGIELSKI' jest wystarczajaco dobry,
        zebys to im przetlumaczyl, o BLEDY GRAMATYCZNE I ORTOGRAFICZNE w
        jezyku polskim sie nie martw,ci,co beda czytac to twoje autorskie
        tlumaczenie , na tym sie nie znaja.
        • highalt HEJ ZYDZIE! 12.01.08, 09:23
          Juz mamy dosc waszych klamstw.. Roz..ismy wasza ZYDO-Komune i rozjebijemy
          wasz post-komunistyczny Nepotism.. Chrystus ma przyjsc drugi raz i tym razem wam
          dupska spierze.. Smaruj DUPE CEBULA ZYDZIE!
          • strikep Re: HEJ ZYDZIE! 12.01.08, 09:25
            highalt napisała:

            > Juz mamy dosc waszych klamstw.. Roz..ismy wasza ZYDO-Komune i
            rozjebijemy
            > wasz post-komunistyczny Nepotism.. Chrystus ma przyjsc drugi raz i
            tym razem wa
            > m
            > dupska spierze.. Smaruj DUPE CEBULA ZYDZIE!
          • edek47 Widze,ze moi przedmowcy... 12.01.08, 09:38
            nie jedza warzyw,A TO BARDZO ZLE !! Brak witamin powoduje
            nieodwracalne zmiany w mozgu.Chrystus bedzie zniesmaczony, gdy
            zobaczy takich polglowkow.
          • kongreszydowski Re: HEJ ZYDZIE! 12.01.08, 22:12
            highalt napisała:
            > Juz mamy dosc waszych klamstw.. Roz..ismy wasza ZYDO-Komune i
            > rozjebijemy wasz post-komunistyczny Nepotism.. Chrystus ma przyjsc
            > drugi raz i tym razem wam
            > dupska spierze.. Smaruj DUPE CEBULA ZYDZIE!


            Otrzymaliśmy następujący email:

            Drogi, umiłowany nade wszystko kongresiezydowski. Z zainteresowaniem
            śledzę prowadzoną na tym forum dyskusję. Wyśmienity poziom
            intelektualny oraz doskonała znajomość tematu! Ku mojemu zdziwieniu
            dowiaduję się jednak, że planuje się tutaj mój przyjazd do Polski
            w celu prania dup. Przekonany jestem co do tego, że Polacy są na
            tyle cywilizowanym narodem że są sami w stanie zadbać o swoją
            higienę osobistą. Chętnie odwiedziłbym ten kraj turystycznie, ale
            mam istotne opory natury religijnej. Z pewnością przyjadę ale
            dopiero wtedy gdy nawrócą się na prawdziwą wiarę.

            Najlepsze życzenia z okazji szabasu oraz nadchodzącego Tu bi-Szwat!
            Pozdrowienia od seniora.

            J.Ch


            P.S.
            Proszę o przekazanie głębokich wyrazów szacunku dla sympatycznej
            pani forumowiczki "heilheil". Jej sodomistyczna orientacja oraz
            cebulowy fetyszyzm powinne być respektowane.





    • strikep Thank you highalt, thank you ... 12.01.08, 09:12
      I got both links....
    • highalt Juz ci mowilem Stul pysk Zydzie 12.01.08, 09:15
      Tu jest Polska Zydzie! Szmato pejsata! Zydzi to rasa pedofilow i deviantow i nie
      bedzie pouczac Polakow moralnosci!!!
    • strikep Highalt rules, rock on, good job 12.01.08, 09:23
      Poland is and will be Chistian country
    • d_nutka.bis kto sie boi słowa antysemita? 12.01.08, 09:24
      i dlaczego?

      przeciez prawie kazdy w Polsce chciał byc kiedys i teraz być
      antykomunistą
    • highalt Zyd Edek 12.01.08, 09:26
      is a little BOY LOVER!!!
      • edek47 Re: Zyd Edek 12.01.08, 09:43
        Ludzmi uposledzonymi trzeba sie opiekowac, zeby nie zrobili sobie
        krzywdy...Kocham ciebie , pultasku !!
        • highalt Re: Zyd Edek 12.01.08, 09:49
          Wasz prawdziwy holocaust bedzie jak Jezus sie zjawi i wszystkich zydow do
          piekla wysle.. ha ha ha Boisz sie? Bo powinnienes... Jeszcze nie jest dla ciebie
          zapuzno .. mozesz sie ocalic przechodzac na Katolika.. ale nie dla profitow
          tylko tak naprawde - calym sercem!
          • edek47 Re: Zyd Edek 12.01.08, 10:07
            CHRYSTUS PEWNIE SIE SPOZNI,poczeka na ciebie ,jak poprawisz swoja
            ortografie...JAK LICZYSZ NA NIEBO, to sie mylisz.Nie wierze, zeby
            tam potrzebowali przyglupow i grzesznikow.
            • highalt Re: Zyd Edek 12.01.08, 10:17
              Takich boy lovers jak ty Zydku Edku tym bardziej.. Muloch ciebie wchlonie i
              bedziesz sie smarzyc w kotle z gownem i sperma.. ha ha ha
              • edek47 Ty nie mozesz byc Polakiem... 12.01.08, 11:22
                ty jestes tyko polaczkowatym,zboczonym prymitywem .
    • edek47 Re: Za ten 'angielski'... 12.01.08, 09:29
      Uspokoj sie,bo z moralnoscia jestes na bakier...I WYSTAWIASZ POLAKOM
      ZLA OPINIE.To samo mozesz wyrazic w cywilizowany sposob... Sprobuj,
      to nie boli i wycinac nie trzeba.
      • highalt Ziemia obiecana dla ciebie w Israelu! 12.01.08, 09:44
        Wypie..j bo w Polsce nie jestes mile widziany ZYDZIE!
        • edek47 ' Ziemia obiecana '... 12.01.08, 09:56
          byl to bardzo dobry film, mysle, ze najlepszy, jaki Wajda zrobil.
          Mowisz: 'Polska dla Polakow!', gdzies to juz slyszalem...To po co
          wchodziliscie do EU,TYLKO DLA KASY ?...ZENUJACE TO I ZALOSNE.
          • cebaryka Re: ' Ziemia obiecana '..."edek" 12.01.08, 11:49
            edek47 napisał:

            > byl to bardzo dobry film, mysle, ze najlepszy, jaki Wajda zrobil.
            > Mowisz: 'Polska dla Polakow!', gdzies to juz slyszalem...To po co
            > wchodziliscie do EU,TYLKO DLA KASY ?...ZENUJACE TO I ZALOSNE.

            o wejście do eu zapytaj swoich braci w "polskim" rządzie.
            a jak ci na imię, "edku"?
            • edek47 Na imie mam ... 12.01.08, 16:11
              DOBRY-CZLOWIEK,GOODMAN...duzo lepszy od ciebie.
              • cebaryka Re: Na imie mam ..."gutman" 13.01.08, 00:10
                edek47 napisał:

                > DOBRY-CZLOWIEK,GOODMAN...duzo lepszy od ciebie.

                a skąd wiesz?
              • highalt Re: Na imie mam ... 13.01.08, 02:32
                na imie masz Gownoman?? Czyli Edek Shitstein.. ah ha teraz juz wszystko jasne..
                tak sie wszyscy zatanawialismy skad tym gowne tak zajechalo.. a to Edward
                Shitstein zasmrodzil nam atmosphere..
              • highalt Re: Na imie mam Edek Gownoman? 13.01.08, 02:36
                Czyli Edward Shitstein.. aha no to teraz juz wszystko jasne.. wlasnie sie
                wszyscy zastanawialismy skad tym gownem tak zajechalo..
                • edek47 Cos nie za bardzo ladnie.... 14.01.08, 03:11
                  pachnie od wasci...NIE TRZEBA BYLO WYCHODZIC Z SZAMBA i 'straszyc '
                  porzadnych ludzi.
                  • highalt Re: Cos nie za bardzo ladnie.... 14.01.08, 07:14
                    If I wanted shit from you Edward Shitstein, I'd squeeze your head..

                    Ty tu na tym form jeszcze komentujesz Edwardzie Shitstein Zydzie? Hej Zydzie
                    spie..j do pracy Zydzie... A moze propagadowanie klamstw na forach
                    internetowych to twoja praca Zydzie? Juz wszyscy sie poznali na Zydach Zydzie..
                    Szkoda rzucic bananem w taka pejsata malpe jak ty Zydzie.. Jestes Zydem Zydzie..
                    Bog cie niewybral.. sam sie wybralas Zydzie.. nikt z rozumem w ta bajke nie
                    wierzy Zydzie.. I sie tak nie becz Zydzie.. bo te twoje krokodylkowe, czy
                    szczurze lezki Zydzie na nikim juz nie robia wrazenia Zydzie.. Jestes smierdzacy
                    klamca Zydzie.. jestes padlina chodzaca Zydzie! Twoja matka Zydowka jest
                    Zydowska ku.. Zydzie! Twoja ochydna coreczka tez.. a twoj obrzydzony synek
                    Edward Shitstein Jr. rowniez kanalia tak jak ty Zydzie.. Jestes potomkiem
                    emigrantow zarobkowych ktorzy tu przyjechali i nie chca wyjechac.. Zrozum jedno
                    Zydzie.. Zyd nie jestes Polakiem Zydzie.. Nigdy nim nie byl Zydzie.. i nigdy nim
                    nie bedzie.. Nikt z Polakow was nie uwaza za Polakow tylko Zydow... Parszywych
                    smierdzacych nacigaczy Zydzie! No i pie..sie Zydzie..
                    • edek47 Ales mnie sobie obZydziil !! 14.01.08, 07:35
                      Nie jestes Polakiem, wiec dlaczego sie za Polaka podajesz ?...NAWET
                      NAZISTA NIE JESTES, BO JESTES ZBYT PRYMITYWNY,jestes kundlem z
                      aspiracjami na OWCZARKA NIEMIECKIEGO .
                      • highalt Re: Ales mnie sobie obZydziil !! 14.01.08, 07:48
                        Panie Shitstein - czy Gownoman? jak pan woli? Wiem ze kazdy chce zarobic.. no
                        ale takie rzeczy jakie wy Zydzi wyprawiacie aby zarobic na chleb to juz totalne
                        przegiencia.. a kundlem to jestes ty smierdzielu.. WYPIE..J Z Polski jak
                        tobie tak zle.. A uwiez mi ze za toba nikt plakac nie bedzie.. ahh ale ty nie
                        chcesz wyjechac.. myslisz sobie po co.. jak po stekam.. troche sie pomoze..
                        troch po naciagam.. poprzekrecam.. moze ktos uwierzy w ten kit i bedzie mi
                        placil pensje.. ha ha Europa sie budzi Zydzie.. A moje aspiracje to skladaja sie
                        do tego ze wasze klamstwa wyjda na jaw.. i ty Zydowsko Siwnio wsadzisz ogonek
                        pomiedzy nogi i podreptasz sobie w zachod slonca.. i taki bedzie final Zydzie...
                        • edek47 Jak wiesz... 14.01.08, 07:59
                          mam dwa obywatelstwa, w tym polskie,wiec jestes pod kontrola , moj
                          drogi, rasowy kundelku.
                    • edek47 Ales mnie sobie ... 14.01.08, 07:43
                      obZydzil !...Jestes tylko szczekajacym kundelkiem,ktory ma aspiracje
                      zostac owczarkiem niemieckim.
                      • highalt Dlaczego Zydzi nie jedza Wieprzu??? 14.01.08, 07:50
                        Bo w naturze jest tak...

                        Krowa nie je Krowy

                        Kura nie je kury

                        A swinia nie je swini..

                      • highalt Dlaczego Zydzi nie jedza wieprzu? 14.01.08, 07:54
                        Bo w naturze juz jest tak, ze

                        Krowy nie jedza krow..

                        Kury nie jedza kur..

                        A swinie nie jedaja swin..

                        no i cala w tym filozofia Panie Shitstein


                        • edek47 Nie znasz sie na zwierzetach ... 14.01.08, 08:14
                          Swinie jedza wszystko, co im tylko pod ryj podleci,Z TAKIMI SWINIAMI
                          JAK TY wlacznie.KURY , jezeli sa glodne,zjedza kurze
                          jajka,SZCZEGOLNIE PRZEPADAJA ZA SKORUPKAMI OD JAJEK. Natomiast krowy
                          i owce to wegetarianie, trawka im wystarczy...I TYLE W TYM
                          TEMACIE,MOJ 'BRACIE'.
                          • highalt Re: Nie znasz sie na zwierzetach ... 14.01.08, 08:31
                            Nie jestem twoim bratem Zydzie...
                            Przytul sie gdzie indziej Zydzie... np. do dollara.. ha ha

                            Jakby swinie jadly swinie to by swin nie bylo Zydowski kretynie..

                            A to ze jak podstawisz swini mieso ze swini i ona to zje to nie znaczy ze swinie
                            jedza swine.. Slyszales o Mad Cow disease (Choroba Wscieklych Krow)? Skad sie
                            bierze? Wlasnie Zyd dla porofitu podstawil krowie pasze z zmielonej krowy do
                            zjedzenia i stad sie ta choroba wziela.. bo kanabalizm nie jest wbrew naturze..
                            jak podstawisz czlowiekowi zupe z czlowieka jak to pewien zydowski dewiant robil
                            w Ameryce i go oszukasz co ma na talerzu to tez moze czlowiek nie swiadomie
                            zjesc taka zupe..

                            A wiec powtarzam.. Zyd nie je Wiepsza bo Zyd wiepsz..

                            Czyli swinia nie je swini.. (w naturze)






                            > Swinie jedza wszystko, co im tylko pod ryj podleci,Z TAKIMI SWINIAMI
                            > JAK TY wlacznie.KURY , jezeli sa glodne,zjedza kurze
                            > jajka,SZCZEGOLNIE PRZEPADAJA ZA SKORUPKAMI OD JAJEK. Natomiast krowy
                            > i owce to wegetarianie, trawka im wystarczy...I TYLE W TYM
                            > TEMACIE,MOJ 'BRACIE'.
                            • edek47 A kto by tam chcial byc... 14.01.08, 08:58
                              TWOIM BRATEM ?...UZYLEM TYLKO TAKIE POWIEDZONKO,a ty tu zaraz z
                              braterstwem wyjezdzasz.Zachowuj sie , jak na prostaka przystalo,
                              wsciekly cielaku od wscieklej krowy !!
    • highalt Hej Zydku Edku 12.01.08, 10:20
      Don't hate the messenger.. hate the message.. you are going to hell for your
      crimes Jew.. accept Christ as your savior now... tomorrow might be too late for
      you Jew...
    • cebaryka śmiech to zdrowie 12.01.08, 10:40
    • edek47 W takim razie tacy Polacy... 12.01.08, 10:58
      jak ty,popelnili straszny blad,nie powinni przeciwstawiac sie
      Hitlerowi.Moze Europa byla by zjednoczona do Uralu, kto tam wie jak
      by bylo?...Tobie pewnie nie robilo by to roznicy,CZY ZABIJAL BYS
      JAKO NIEMIEC CZY JAKO POLAK, JESTES PRZECIEZ PRYMITYWNYM NAZISTA.
      • cebaryka Re: W takim razie tacy Polacy... 12.01.08, 11:53
        edek47 napisał:

        > jak ty,popelnili straszny blad,nie powinni przeciwstawiac sie
        > Hitlerowi.Moze Europa byla by zjednoczona do Uralu, kto tam wie jak
        > by bylo?...Tobie pewnie nie robilo by to roznicy,CZY ZABIJAL BYS
        > JAKO NIEMIEC CZY JAKO POLAK, JESTES PRZECIEZ PRYMITYWNYM NAZISTA.

        "edziu", hitler był twoim bratem. miałeś ich więcej: goebels,
        eichman,heydrich,braun, frank,...
        • edek47 Re: W takim razie tacy Polacy... 12.01.08, 16:29
          Wiem , wiem ,wszystko bylo wewnetrzna sprawa narodu zydowskiego i...
          Polakow.
          • cebaryka Re: W takim razie tacy Polacy..."edziu" 13.01.08, 00:15
            edek47 napisał:

            > Wiem , wiem ,wszystko bylo wewnetrzna sprawa narodu zydowskiego i...
            > Polakow.

            ...takich jak ty "polaków"
            sami jesteście swoimi największymi wrogami, bo kto pod kim dołki kopie, ten sam
            w nie wpada. kopiecie, to wasza specjalność, i wpadacie. historia kołem sie toczy.
            • edek47 Ty bedziesz do mnie ... 14.01.08, 07:49
              strzelal, jak wpadne do tego dolka.TEGO SIE PO TOBIE SPODZIEWALEM.
    • edek47 Widze,ze moj przedmowca... 12.01.08, 11:03
      chodzi czesto do kosciola, bo jest zbyt prymitywny, zeby takie
      sredniowieczne bzdury wymyslec.
      • cebaryka Re: Widze,ze moj przedmowca... 13.01.08, 00:17
        edek47 napisał:

        > chodzi czesto do kosciola, bo jest zbyt prymitywny, zeby takie
        > sredniowieczne bzdury wymyslec.

        oto i wisytufka "ecia"
    • cebaryka hutler,eichmann,heydrich,frank,go ebels to żydzi 12.01.08, 11:10
      braun,morell,streicher,pinkels,von liebenfels, też
      • edek47 O Stalinie i Hitlerze zapomniales. 12.01.08, 11:26
        Powiedz mi jak to jest,KIEDY SIE JEST IDIOTA ?
        • cebaryka Re: O Stalinie i Hitlerze zapomniales "edziu" 12.01.08, 12:10
          edek47 napisał:

          > Powiedz mi jak to jest,KIEDY SIE JEST IDIOTA ?
          "edziu", i tego też nie wiesz?
          • edek47 Nie wiem... 12.01.08, 15:33
            bo wsrod Zydow nie ma zbyt duzo idiotow.
            • cebaryka Re: Nie wiem... 13.01.08, 00:41
              edek47 napisał:

              > bo wsrod Zydow nie ma zbyt duzo idiotow.

              a przecież niczym się od innych ludzi nie różnią poza... wyjątkową pazernością.
              czy to nie wskazuje na brak właściwej perspektywy, a więc
              pewne ograniczenie umysłowe,edziu?
            • cebaryka Re: Nie wiem... 13.01.08, 02:43
              edek47 napisał:

              > bo wsrod Zydow nie ma zbyt duzo idiotow.

              a kim są faceci, którzy dali sobie obciąć, bo im ktoś powiedział, że są
              wybrani(!)? :))
      • awitold Re: hutler,eichmann,heydrich,frank,go ebels to ży 12.01.08, 14:27
        Heydrich - jedynie jego dziadek ze strony matki był Żydem, nosił
        nazwisko Suss, jego ojciec nazywał się jeszcze Heydrich-Suss,ale
        pozbył się drugiego członu nazwiska. Heidrichowi mimo to często w
        szkole dokuczano z powodu jego korzeni, niezalezni historycy
        upatrują w tej postaci głównego architekta Endlosung.
        • cebaryka Re: hutler,eichmann,heydrich,frank,go ebels to ż 13.01.08, 00:28
          awitold napisała:

          > Heydrich - jedynie jego dziadek ze strony matki był Żydem, nosił
          > nazwisko Suss, jego ojciec nazywał się jeszcze Heydrich-Suss,ale
          > pozbył się drugiego członu nazwiska. Heidrichowi mimo to często w
          > szkole dokuczano z powodu jego korzeni, niezalezni historycy
          > upatrują w tej postaci głównego architekta Endlosung.

          za lanz von liebenfels, żyd i antysemita zaszczepił hitlerowi swe idee. byli też
          inni: julius streicher, żyd i antysemita, moses pinkels, żyd i antysemita, który
          finansował hitlera. hitler otrzymywał dotacje od żydowskiej finansjery za
          oceanem. celem przyświecającym żydowskiej diasporze było uzyskanie własnego państwa.
          jak wiemy cel ten został osiągnięty po 2wś....
    • vytrisalov Gross ma racje 12.01.08, 13:01
      Przeczytalem duzo postow na tym forum.
      Moje wnioski:
      Polacy sa jednym z najbardziej antysemickich spoleczenstw na swiecie.
      Spoleczenstwo polskie nie jest zdolne do krytycznej refleksji nad swoja
      przeszloscia i rzeczowej dyskusji na temat swojego stowsunku do Zydow.
      Wiele wypowiedzi na tym forum pisanech jest jezykiem, jakiego nie powstydziliby
      sie propagandysci Adolfa Hitlera.
      Jest mi po prostu wstyd, ze jestem Polakiem.
      • cebaryka Re: Gross ma racje 12.01.08, 13:23
        >...Wiele wypowiedzi na tym forum pisanech jest jezykiem, jakiego nie
        powstydziliby sie propagandysci Adolfa Hitlera.
        > Jest mi po prostu wstyd, ze jestem Polakiem.

        najpierw pokaż nam fiuta. tylko bez sztuczek- swojego, kosi grossie.
      • wet3 Re: vytrisalov 12.01.08, 15:29
        vytrisalov napisał: Gross ma racje

        > Przeczytalem duzo postow na tym forum.
        > Moje wnioski:
        > Polacy sa jednym z najbardziej antysemickich spoleczenstw na
        swiecie.
        > Spoleczenstwo polskie nie jest zdolne do krytycznej refleksji nad
        swoja
        > przeszloscia i rzeczowej dyskusji na temat swojego stowsunku do
        Zydow.
        > Wiele wypowiedzi na tym forum pisanech jest jezykiem, jakiego nie
        powstydziliby
        > sie propagandysci Adolfa Hitlera.
        > Jest mi po prostu wstyd, ze jestem Polakiem.

        A ty skad nadajesz? Z Tel Awiwu? Oczywiscie, ze najnajbardziej
        tolerancyjbym spoleczenstwem sa Izraelczycy w ktorych rzadzie moga
        tylko i wylacznie byc 100%-owej krwi Zydzi. Zas o tej zydowskiej
        tolerancji, wykradaniu sila ziemi arabskiej pod zydowskie osiedla i
        czystce etnicznej najlepiej wiedza Palestynczycy! Zas najjasniejszym
        symbolem zydowskiej tolerancji jest sciana miedzy Izraelem
        i okupowana Palestyna. I ty, gnido skonczona, smiesz obszczekiwac
        Polskow o antysemityzm?
      • tingri Re: Gross ma racje 12.01.08, 22:32
        niestety, musze przyznac ci racje. nic dziwnego, ze w polsce szefem ipn-u,
        istytucji ktora kiedys zajmowala sie badniem zbrodni popelnionych przez nazistow
        jest antysemita, szefem dzialu edukacji ipnu, kolejny antysemita zaryn, a
        ogolnokrajowy main-stremowy dziennik 'rzepa' publikuje antysemickie teksty
        lisickiego, ziemkiewicza i innych. takie rzeczy mozliwe sa tylko w kraju
        antysemickim.
        • cebaryka Re: Gross ma racje, niektórzy żydzi też 13.01.08, 01:19
          tingri napisał:

          > niestety, musze przyznac ci racje. nic dziwnego, ze w polsce szefem ipn-u,
          > istytucji ktora kiedys zajmowala sie badniem zbrodni popelnionych przez nazisto
          > w
          > jest antysemita, szefem dzialu edukacji ipnu, kolejny antysemita zaryn, a
          > ogolnokrajowy main-stremowy dziennik 'rzepa' publikuje antysemickie teksty
          > lisickiego, ziemkiewicza i innych. takie rzeczy mozliwe sa tylko w kraju
          > antysemickim.

          śmieszne to, co piszesz.-sami jesteście największymi antysemitami. nazizm,
          komuna i teraz nowa komuna eu są waszym tworem. terroryzm, antysemityzm,
          holokaust to tylko niektóre hasła,które eksploatujecie w grabieniu narodów świata.
          jako naród jesteście ogłupiani przez waszą dziwną religię, która wciska wam
          wyższość waszej rasy nad innymi(?), za co... dajecie sobie obcinać części
          własnych członków (!). gdzie tu jest wasza mądrość narodu wybranego? jesteście
          ofiarami swoich elit, które dzięki waszej głupocie koszą prawdziwy szmal. pan
          kosiński(bo kosi kasę, tak mu się wydaje), gross(który kasę ma w genach, nie
          wie, że to grosze tylko). głupie kosi-grosze, sprzedające swe dusze za miedziaki.

      • highalt Re: Gross ma racje 13.01.08, 02:22
        W taka glupia pejsata malpe jak ty to nawet szkoda bananem rzucic..
    • znickt tez po przeczytaniu tego forum 12.01.08, 15:11
      dochodze do wniosku zli Polacy-wspaniali Zydzi.
      Nie wiem skad ta niwewdziecznosc Polakow, przeciez koegzystancja z Zydami dala
      nam i innym narodom niesamowite korzysci-ktos na pewno zna te inne wdzieczne
      narody ;)
      • wet3 Re: znickt 12.01.08, 15:36
        znickt napisał: > tez po przeczytaniu tego forum
        > dochodze do wniosku zli Polacy-wspaniali Zydzi.
        > Nie wiem skad ta niwewdziecznosc Polakow, przeciez koegzystancja z
        Zydami dala
        > nam i innym narodom niesamowite korzysci-ktos na pewno zna te inne
        wdzieczne
        > narody ;)

        Te "wdziecznosc" mozesz policzyc iloscia narodow europejskich, ktore
        sila wygnaly Zydow ze swych panstw. Przyczyny wyganiania byly
        podawane.
    • qdlinski Polecam mój art na ten temat: 13.01.08, 00:27
      iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=97&Itemid=4
    • cebaryka naród wybrany-do czego? 13.01.08, 01:48
      jako naród żydzi są ogłupiani przez swoje elity, które jego kosztem osiagają
      swoje cele. za pomocą prostej metody wmawiania masom ich nadzwyczajnej misji
      wśród narodów świata i skłócania ich z innymi narodami okazuje się, że można
      podporządkować je sobie bezwarunkowo.
      coś w tym musi byc jesli zdrowy facet poświęca swojego członka, bo tak karze
      wiara.(!)
      antysemityzm,terroryzm,komuna,nazizm,holokaust, a obecnie euro komuna to idee
      rodem z elit żydowskich, sprytnie eksploatowane w celach strategicznych i
      komercjalnych. kosi-grosze, w rodzaju kosińskich i
      grossów tego świata są przykładami eksploatacji tak zwanych autorytetów przez te
      elity. kto nie jest już dzieckiem wie, że do tanga trzeba dwojga i pisanie o
      niechęci jednego człowieka wobec drugiego jest przyznawanie, że ten znielubiony
      musiał najpierw nadepnąc temu drugiemu na odcisk, zeby był ku temu powód.
      wypisywanie takich tekstów służy jedynie podjudzaniu jednych przeciw drugim. a
      gdzie dwóch sie bije , tam trzeci korzysta. kto tu korzysta?
    • brat_oblat Kielce-Herbskie 4 lipca 1946 13.01.08, 05:05
      Z wielu krwawych scen mordowania Żydów w kieleckiem w 1946 r jedno
      szczególnie utkwiło mi w pamięci. Brunon Piątek w 1984 dokładnie
      opisał wydarzenia, których był swiadkiem na stacji Kielce-Herbskie.
      Otóż 4 lipca rano praktycznie wszyscy obecni tam ludzie zajęci byli
      jednym. Było to zawzięte polowanie na Żydów, którzy starali się
      stamtąd wydostać. Jedni więc gonili ich, inni zastępowali im drogę,
      inni znowu zajmowali się nieudolnie mordowaniem złapanych, a byli i
      tacy, których głównym zajęciem było rabowanie zwłok świeżo
      pomordowanych. Głównym sposobem na powolne zabijanie była pogoń za
      ofiarami i rzucanie w nie kamieniami, podstawianie nóg, przewracanie
      na ziemię, które ciągnęło się tak długo, aż gonieni wyczerpani z
      wysiłku, uderzani kamlotami i wszystkim co goniący mieli pod ręką,
      upadali wreszcie na ziemię. Do leżących podbiegali wówczas
      specjaliści z łomami i kawałkami szyn. Ci dokańczali dzieła
      rozbijając leżącym czaszki i masakrując zwłoki.
      Na oczach Piątka dokonał się właśnie taki mord na chłopaku, którego
      wlokło za nogi dwóch osiłków. Chłopak był już zupełnie wyczerpany i
      ciężko broczył krwią. Oprawcy wlekli go w stronę kolesia, który z
      mozołem taszczył kawał szyny. Szyna była tak ciężka, że chuderlak
      nie wiedział jak sobie z nią poradzić. Ale to był dobry rzemieślnik.
      Wiedział, że tak jak kowal musi teraz być blisko swojego kowadła.
      Więc pieczołowicie klęknął tuż przy głowie trzymanego. Klęknął
      bliziutko, jak najbliżej, tak że czuł już ciepło i zapach ciężko
      dyszącego ciała. Wtedy dopiero, jak dobry rzemieślnik, z ostrożnym
      wysiłkiem podniósł swoją szynę. Obrócił ją powoli, tak żeby trafić
      celnie w głowę i żeby przy tym nie nadwyrężyć sobie niepotrzebnie
      krzyża. Kiedy wiedział już, że chłopak mu nie ucieknie spod
      uderzenia, zwalił mu tę szynę na głowę. Cios za ciosem rozwalał
      leżacemu twarz i czaszkę. Walił długo, pracowicie, to był przecież
      solidny rzemieślnik. Krew z pękniętej czaszki bryzgała na wszystkie
      strony. Kiedy skończył i powstał z klęczek wtedy wszyscy mogli
      zobaczyć jego twarz. Była cała zbryzgana krwią. Próbował tę krew
      zetrzeć, ale nie dało się przecież tego zrobić, więc zaczął ją w
      pośpiechu zlizywać. Zlizywał to co można było zlizać, z warg, z
      brody, z policzków.
      Brunon Piątek nie zapomni tamtego widoku do końca życia…
      --------

      Czy prokuratura zacznie scigac tych nieznanych sprawcow mordow, czy
      tylko bedzie dbac o dobre samopoczucie "prawdziwych Polakow"?
      • cebaryka Re: Kielce-Herbskie, bracie oblacie 13.01.08, 09:03
        bracie oblacie, takich scen w historii są tysiące, a wśród nich żydowskie
        zbrodnie na tysiącach polaków, czy ostatnie rzezie w libanie i palestynie
        dokonane na ludności cywilnej przez armię żydowską.
        prowokacja kielecka została sprokurowana przez żydokomunę i obecne odgrzewanie
        tej zbrodni w oderwaniu od tego kontekstu jest zwykłą manipulacją i ma swój
        zamierzony cel.
        dzieje to się w czasie, gdy niemcy domagają się przyznania im statusu ofiar 2wś
        i gdy tzw media "światowe" bębnią o "polskich obozach zagłady" żydów. świat
        dowiaduje się, że to polacy mordowali żydów i że to polacy są największymi
        antysemitami(!)
        faktycznie naród niemiecki poszedł na wojnę pod sztandarami nazizmu, w którym
        żydzi odegrali rolę sprawczą. niemcy mimo to zapłacili żydom sowicie za
        wyrządzone im szkody. z niemcami sprawa skończona, pora na polskę, która jest
        smacznym kąskiem dla żydowskiego biznesu.
        bracie oblacie, co ty z tego masz?
        • brat_oblat Re: Kielce-Herbskie, bracie oblacie 13.01.08, 09:21
          cebaryka napisał:
          > bracie oblacie, co ty z tego masz?

          Co ja z tego mam? Mam ogromna przykrosc, ze tak proste fakty nie
          docieraja do, skadinad, czasami nawet sympatycznych ludzi.

          Zamiast wyciagnac wnioski z tej lekcji historii, wiekszosc Polakow
          woli udawac, ze wszystko w naszej historii bylo w jak najlepszym
          porzadku.

          Chowanie glowy w piasek jest najgorsza z rzeczy, jaka mozna sobie w
          tej sytuacji wyobrazic.

          Moja rodzina mieszkajaca w malej wsi przychowywala w czsie wojny
          zydowskiego chlopaka. Musiala to robic w zupelnej tajemnicy przed
          sasiadami. Ten chlopak wiedzial tez dobrze jak sie ma zachowywac, bo
          wczesniej okoliczni chlopi zabili lub dostarczyli Niemcom ich
          rodzicow i rodzenstwo.

          Strach przed sasiadami wcale nie skonczyl sie w mojej rodzinie po
          zakonczeniu wojny. Ten strach trwal nadal, bo ten Zyd i moja rodzina
          wiedzieli kto z tych sasiadow byl morderca. Fakt przechowywania Zyda
          w czasie wojny byl wiec nadal najmocniej strzezona tajemnica.
          Ukrywano to nawet przed wlasnymi dziecmi. Dowiedzialem sie o tym
          dopiero kiedy bylem juz doroslym i to tez tylko przez przypadek.

          Mordercze zapedy naszego kochanego ludu, nie konczyly sie wcale na
          Zydach. Jego ofiarami byli rowniez czesto Polacy, ktorzy tych Zydow
          chronili...
          • remekk epatowanie - często wizjami to metoda ... 13.01.08, 09:31
            ...mająca na celu sterroryzowanie interlokutorów oraz pogrywanie na ich uczuciach .
            chodzi o "wyłaczenie" logiki tak bay pojedynczych incydentów czy wrecz wizji nie
            porównywac z kontekstem historycznym .
            Podczas wojny Polacy uratowali - w/g róznych szacunków od kilkudziesięciu do
            kilkuset tys Zydów . w tym czasie Zydzi mogli liczyc tylko na polskich
            "antysemitów" - swoi poganalai do gazu nawet swoje rodziny . Na Kresach w 39 nie
            tylko dokonali wileu zbrodni na Polakach ale takze wspóluczestniczyli w
            eksterminacji sporządając listy nieszczęsników przeznaczonych do wywózki
            pociagami smierci .
            Nie znany jest ANI JEDEN w pełni udokumentowany przypadek uratwownai Polaka
            pomimo tego iz nie groziły im za to tak drakońskie kary .
            Poalcy rozliczali swych kolaborantów - począwszy juz od czasów wojny - oni
            bronia zwyrodnialców - morela ,który miał na "koncie: 3 tys ofiar państwo Izrael
            broniło przed odpowiedzialnoscią do końca swych dni .
            Pomimo tego sa tak bezczelni iż w imie holo-geszeftu "oskarżają" swych
            dobroczyńców ... .
            • dalatata Re: epatowanie - często wizjami to metoda ... 13.01.08, 13:30
              > Podczas wojny Polacy uratowali - w/g róznych szacunków od
              kilkudziesięciu do
              > kilkuset tys Zydów . w tym czasie Zydzi mogli liczyc tylko na
              polskich

              a mozna poprosic zrodla tych roznych szacunkow?
              • remekk Re: epatowanie - często wizjami to metoda ... 13.01.08, 15:06
                www.zyciezazycie.pl/index.php?action=warto1
                Jedna z prób oszacowania ... .
                • dalatata Re: epatowanie - często wizjami to metoda ... 13.01.08, 15:18
                  dziekuje, wyglada wiarygodnie.

                  a teraz, jak to sie ma do poslkiego anytsemityzmu? jesli to forum
                  nie jest wystarczajacym dowodem, to prosze sie przejsc po ulicach.
                  znajdzie pan napisy typu Zydzi do gazu? znajdzie pan.przeszkadzaja
                  panu? a innym? jak mysli pan, czego to dowod?
                  • remekk Re: epatowanie - często wizjami to metoda ... 13.01.08, 16:56
                    marginalny polski antysemityzm jest potępiany na wyścigi przez dosłownie
                    wszystkich (w przeciweństwie do antypolonmzu wystepującego masowo wsród elit
                    zydowskich - masowosc tego zjawiska widac wyraźnie przy okazji tego jak wielu z
                    nich przyłacza sie do gorossowej nagonki). co innego "antysemityzm" .Jeśli brak
                    zgody na perfidie antypolonizmu czy też brak zgody na holo-geszeft okresla się
                    aminem "antyemityzmu" to zmienia postać rzezcy ... .
                    • dalatata Re: epatowanie - często wizjami to metoda ... 13.01.08, 17:37
                      no wiec nie zgadzamy sie, ze on jest marginalny. i tyle. wiekszoc
                      Polakow twierdzi ze on jest marginalny, bo wola byc 'mesjaszem
                      narodow'.

                      kiedys moja mama (ktora rowniez odrzuca polski antysmityzm), zeby mi
                      udownodnic zwrocila uwage policjantow polskich na taki napis.
                      wysmiali ja. pewnie oni tez byli marginalni. tak jak ci wszyscy na
                      tym forum sa marginalni.
                      • remekk Re: epatowanie - często wizjami to metoda ... 13.01.08, 19:22
                        Czy oprócz napisów i podwózowych pisemek możesz wskazac inne przejawy tego
                        niemarginalnego antysemityzmu ?
                        Czy policjaci powinni zakładac sprawę z powodu napisu ?
                        Czy zdajesz sobie sprawe ile plugaych napsiów jest w Poslce ?
                        A moze tylko te odnoszące się do Zydów sa godne sledztwa ?
                        Czy potrafisz porównac napis na scianie z monstrualnymi nagonakmi , w które
                        zaangażowani sa prezydenci , z książkami wydawanymi w mln egz , z filmami
                        oglądanymi przez setki mln ludzi na całym świecie , z wypowiedziami liderów
                        zydowskich ?
                        Brak zgody na plugawy atak na Polske w imie ohydnego geszeftu to ma byc w/g
                        Ciebie "antysemityzm" ?
                        Jesli tak to rzezcywiscie szans na porozumienie nie ma ... .
                        • dalatata Re: epatowanie - często wizjami to metoda ... 13.01.08, 19:37
                          ba! prezydeci, krolowie, krolewny i rycerze okraglego stolu!

                          nie. rzeczywiscie, napisy zydzi do gazu, w tym kontekscie brzmi jak
                          pochwala. ide pisac na scianach!

                          ty masz racje. prowadz wodzu!
                          • edek47 Pisz na scianach, co tylko chcesz... 14.01.08, 00:39
                            moze cos jakiemus Grossowi zasugerujesz i powstanie znowu jakis nowy
                            paszkwil o relacjach polsko-zydowskich.
                          • remekk przykałdy antypolonizmów-temat "zarcików" nie ... 14.01.08, 01:50

                            ...WSZYSCY SIę Z TEGO SMIEJA - NORMALNYCH POLKAóW TO OBURZA ... .
                            "The Jewish Press": - główny rabin Izraela - Meir Lau oznajmił (13.VIII. 1993
                            r.):

                            "Weźmy na przykład taki duży kraj jak Polska przed II Wojną Światową. Żydzi
                            uczynili go owocnym, zamienili w kwitnący kraj, z żywotną ekonomią, przemysłem
                            i rolnictwem. A spójrzmy na ten kraj teraz, po II Wojnie Światowej, gdy 3,6 mln
                            Żydów opuściło go. Jest wyspą zniszczenia, krajem upadającym pod każdym
                            względem, w ekonomii, w przemyśle, również w sprawach społecznych. Tym niemniej
                            wielu Polaków współpracowało z nazistami w likwidowaniu narodu żydowskiego,
                            przed czym chroń nas Boże. Sześć największych obozów zagłady zlokalizowanych
                            było na terenie Polski. Oni wiedzieli, że utrata Żydów wiele ich będzie
                            kosztować. To jednak ich nie powstrzymało. Bo taka jest natura antysemityzmu -
                            zniszczyć naród żydowski zamiast korzystać z niego."

                            Miesiąc później, tenże rabin Meir Lau, złożył wizytę Janowi Pawłowi Drugiemu.

                            * * *

                            T. Klein - przedstawiciel tzw. "strony żydowskiej", który wraz z kardynałem
                            Lustigerem wymusił na Episkopacie Polski zgode na eksmisję klasztoru
                            karmelitanek z obrzeży obozu koncentracyjnego Auschwitz:

                            "Polacy i Kosciół polski ponoszą główną winę za wszystkie nieszczęścia, jakie
                            kiedykolwiek a szczególnie podczas wojny 1939-1945 spadły na Żydów" (w: T.
                            Klein: "L'affaire du Carmel d'Auschwitz").

                            * * *

                            "The Jewish Press", w ramach międzynarodowego rejwachu wokół wokół klasztoru
                            Karmelitanek w Auschwitz:

                            "Wszyscy wiemy, że Auschwitz, to nie był ani początek ani koniec polskiego
                            antysemityzmu. Polacy zawsze nienawidzili Żydów. Teraz oczywiście obwiniają
                            nazistów, ale jest przecież dobrze znanym faktem, że naziści nie mogli zbudować
                            Auschwitz, ani Treblinki, ani Sobiboru (...) pamiętajmy o tym, kto za to był
                            odpowiedzialny: Polacy."

                            * * *

                            Yitzhak Zuckerman, w książce: "A Surplus of Memory: Chronicle of the Warsaw
                            Ghetto Uprising", Los Angeles 1993 rok, s. 479:

                            "Wielu Żydów zostało zamordowanych przez żołnierzy AK nawet w naszym
                            sąsiedztwie."

                            * * *

                            Shmuel Krakowski, z instytutu Yad Vashem w książce: "The War of the Dodmed.
                            Jewish Armed Resistance in Poland 1942-1944" (New York - London, 1994 rok) nie
                            szczędzi Polakom oszczerstw o współudziale w holokauście.

                            * * *

                            "Gazeta Wyborcza" z 15.XII.1993 roku, w artykule kierownika działu
                            kulturalnego "GW" - Michała Cichego, w recenzji z pamiętników żydowskiego
                            policjanta z getta warszawskiego:

                            "Przetrwał nawet Powstanie Wraszawskie, kiedy AK i NSZ wytłukły mnóstwo
                            niedobitków z getta."

                            * * *

                            "Gazeta Wyborcza": słynny, oszczerczy artykuł-rzeka Michała Cichego: "Polacy -
                            Żydzi: czarne karty Powstania" (29-30.I,1994 r.), który doczekał się,
                            specjalnie temu stekowi oszczerstw poświeconej, książki Leszka Żebrowskiego
                            pt.: "Paszkwil Wyborczej".

                            * * *

                            Stanisław Krajewski, prawnuk A. Warskiego, przedstawiciel polskich Żydów w
                            amerykańskim Kongresie Żydów, w tzw. "Raporcie z Polski" (maj 1994)informuje
                            amerykańskich Żydów:

                            "Artykuł (Michała Cichego o powstaniu - aut.) wzniecił furię, ponieważ
                            powstanie zajmuje szczególne miejsce posród największych świętości w polskiej
                            świadomości (...) Wielu ludzi po prostu nie wierzyło, że święci bojownicy mogli
                            zabić niewinnych Żydów."

                            * * *

                            UWAGA:

                            Bez dat, ale zamieszczone pośród antypolonizmów z lat 90-tych:

                            * * *

                            "Messanger" - pismo żydomasońskiej elitarnejorganizacji syjonistycznej - B-nai-
                            B-rith, donosiło:

                            "Polacy wymordowali większość Żydów."

                            [zamieszczone tuż przed wypowiedzią Fohmana]

                            * * *

                            "The Canadian Jewish News", pisząc o Żydzie uratowanym z holocaustu, informuje:

                            "(...) Jest honorowym przewodniczącym stowarzyszenia nielicznych dzieci
                            uratowanych z nazistowsko-polskich obozów śmierci."

                            [zamieszczone tuż przed "The Canberra Times"]

                            * * *

                            Organizatorzy międzynarodowej konferencji na temat holocaustu dzieci
                            żydowskich, które zdołały się uratować - zakazali eksponowania angielskiego
                            wydania książki J. Tomaszewskiego pt.: "ratowanie Żydów w Polsce w czasie II
                            wojny światowej".

                            [zamieszczone tuż przed "The Pilot"]

                            * * *

                            Bolesław Sulik - syn Nikodema, generała z Armii gen. Andersa, który w 1946 r.
                            Wyjechał do ojca na zachód jako Żyd Jakub Sztejnberg - po latach, w
                            niewydarzonych filmach: "Zmagania o Polskę", "W Solidarności" - wyszydza
                            Polaków i Polskę, natomiast w cyklu reportaży telewizyjnych na zachodzie,
                            Polaków przedstawia jako antysemitów i kołtunów...

                            [zaraz po tym zamieszczone to, co poniżej:]

                            * * *

                            N. Blumenthal i Kernisch (Abel Kainer), w książce wydanej w Jerozolimie: "Ruch
                            oporu i powstanie w getcie warszawskim", nie szczędzi Polakom, zarówno akowcom
                            jak i ludności cywilnej, zarzutów o bierność, także o współudział w mordowaniu
                            outsiderów.

                            [zamieszczone po Bolesławie Suliku tuż przed Stanisławem Krajewskim]

                            * * *

                            M. Goldsztejn - przewodniczący Międzynarodowego Komitetu Oświęcimskiego
                            oznajmia, że w Polsce utwierdza się niesłuszne mniemanie, iż ofiary Oświęcimia
                            były Polakami nieżydowskiego pochodzenia, a o Marcu 1968 r. stwierdza, iż
                            antysemicka kampania wygnała wówczas z Polski 100 tysięcy Żydów,
                            którzy "zdecydowali się odbudować po wojnie Polskę z ruin". W istocie wyjechało
                            11 000 osób, wśród nich najwięksi zbrodniarze stalinowskiego terroru i
                            dygnitarze ze wszystkich kluczowych stanowisk w partii, Bezpiece,
                            administracji, a co gorsze - wywiadzie i kontrwywiadzie.

                            [zamieszczone jako przedostatnie:]

                            * * *

                            Icchak Rubin, w książce "Żydzi w Łodzi pod niemiecką okupacją 1939-1945",
                            będącej rozszerzoną wersją pracy doktorskiej obronionej w 1966 roku na UMK w
                            Toruniu, a opublikowanej w 1988 roku. Cytujemy z książki Leszka
                            Żebrowskiego" "Paszkwil Wyborczej":

                            "Ten los Żydom zgotował świat, gojski świat! I niechaj żaden goj, ani z tych,
                            którzy "nie zauważyli" tego i nie zauważają, ani z tych, co byli i
                            są "neutralni" lub obojętni, ani wreszcie z tych, którzy prawdę o tym ukrywali
                            i ukrywają, zafałszowali i nadal fałszują, niechaj nikt z nich nie umywa od
                            tego swych rąk, potwierdzi tylko, że ma je nieczyste".
                          • remekk przykałdy antypolonizmów 14.01.08, 01:53

                            * * *

                            Film "Lista Schindlera" zostaje obsypany licznymi nagrodami filmowymi. W
                            jednym z antypolskich wątków tego filmu przedstawiony jest obóz w Płaszowie,
                            gdzie strażnik w esesmańskim mundurze mówi płynną polszczyzną.

                            * * *

                            A. M. Dershowitz w swym "bestsellerze" pt. "Chutzpah", opublikowanym w 1991
                            roku stwierdza:



                            Czego nie dokonała armia nazistowska - uczynienia Polski wolnej od Żydów -
                            udało się dokończyć Polakom. O polskim współudziale nie dowiesz się
                            zwiedzając muzeum."

                            * * *

                            Fohman - dyrektor B-nai-B-rith, w 1993 roku wydał broszurę poświęconą
                            ratowaniu Żydów duńskich, gdzie świat dowiedział się:

                            "Tam gdzie się urodziłem, w Polsce, Żydzi nie mieli tyle szczęścia.
                            Pięćdziesiąt lat temu polski rząd nie powstrzymał metodycznej likwidacji
                            żydowskiej społeczności w Polsce."

                            * * *

                            "The Christian News" (14.XI.1994 r.) w związku z opublikowaną w USA książką
                            amerykańskiego dziennikarza Johna Sacka: "The Wrath of Solomon" - o
                            powojennym obozie zagłady Niemców, Ślązaków, folksdojczów w Świętochłowicach
                            na Śląsku - pisze o polskim holokauście na Niemcach. Jak wiadowmo,
                            zwyrodniałym sadystą i mordercą uwięzionych był komendant obozu Żyd Salomon
                            Morel. John Sack w innej książce: "Oko za oko" dokumentuje zemstę Żydów na
                            Niemcach w kilku innych obozach w latach 1945-1949.

                            * * *

                            "Prentice Hall" - wydawnictwo amerykańskie, w opublikowanym w 1993
                            roku "Przewodniku po Polsce" tak oto bilansuje postawy Polaków:

                            "W pierwszych latach rządów Solidarności, antysemityzm zbierał absolutnie
                            identyczne ofiary, co podczas kampanii reżimowej w 1948 r."

                            * * *

                            "Times" (Londyn), z 7 czerwca 1994 roku zamieścił recenzję książki
                            angielskiego historyka o polskim rządzie emigracyjnym czasu wojny. Autor
                            książki i jej recenzent zgodnie podkreślali, że nasz rząd był przesiąknięty
                            antysemityzmem i starał się ukryć przed światem to, co hitlerowcy czynią z
                            Żydami w okupowanej Polsce! Nadesłane przez dr Józefa Garlińskiego
                            sprostowanie, redakcja odrzuciła jako "rasistowskie"!

                            Znamienne było przy tym milczenie Jana Karskiego, który z narażeniem życia
                            przewiózł na Zachód obszerny raport podziemia o zagładzie Żydów.

                            * * *

                            Jan Karski wraz z Janem Nowakiem Jeziorańskim - od dziesięcioleci będącym
                            służalczą tubą żydowskiego lobby z USA, w listopadzie 1990 roku wystosowali
                            wspólną tzw. "Odezwę dwóch emisariuszy" w sprawie odradzającego się
                            antysemityzmu w Polsce. Czytamy tam:

                            "Cóż możemy powiedzieć działaczowi żydowskiemu, który do Polaków odnosił się
                            życzliwie, a który teraz postanowił odwiedzić swoje rodzinne miasto (...)
                            odczytuje na murach napisy po polsku "Żydzi do gazu" i po niemiecku "Jude
                            raus". Czy można się dziwić, że ten człowiek przecierając oczy ze zdumienia
                            pyta samego siebie, czy znalazł się w wyzwolonej Polsce, czy w hitlerowskiej
                            Rzeszy."

                            * * *

                            Film "Lista Schindlera" zostaje obsypany licznymi nagrodami filmowymi. W
                            jednym z antypolskich wątków tego filmu przedstawiony jest obóz w Płaszowie,
                            gdzie strażnik w esesmańskim mundurze mówi płynną polszczyzną.

                            * * *

                            "Wprost" (11.XII.1994) piórem Aliny Natanson-Grabowskiej zaatakowało książkę
                            Petera Rainy: "Kulisy zabójstwa Bohdana Piaseckiego...", w której autor na
                            podstawie tajnych dokumentów wykazał, że była to żydowska zemsta na nieletnim
                            synku Bolesława Piaseckiego, założyciela PAX. A. Grabowska pouczyła autora
                            książki, że "propagowanie antysemityzmu jest w oczach Kościoła ciężkim
                            grzechem".

                            Tak więc pisanie prawdy jest antysemityzmem, a ten - grzechem.

                            * * *

                            W lipcu 1994 roku, z okazji półwiecza wybuchu Powstania Warszawskiego,
                            zachodnie media nagminnie utożsamiały to powstanie z powstaniem w żydowskim
                            getcie. Takie "pomyłki" zdarzyły się agencji Reutera, kanadyjskiemu "The
                            Guardian" (kilka razy!), stacji telewizyjnej NBC, sieci "Euronews". Ta
                            ostatnia poinformowała ludzkość, iż trwające 63 dni powstanie w getcie
                            zakończyło się śmiercią ponad 200 000 Żydów polskich.

                            * * *

                            N. F. Cantor - profesor historii, socjologii, literatury porównawczej i czego
                            tam jeszcze na New York University, w książce: "The History of the Jews",
                            wydanej w 1994 roku, odkrywał:

                            "Polscy katolicy tysiącami uczestniczyli w obsłudze obozów koncentracyjnych i
                            plutonów egzekucyjnych (...) Wojująca katolicka nienawiść wobec Żydów
                            ukształtowała się wcześniej, w XIX wieku, była inspiracją austriackiego i
                            polskiego uczestnictwa w ludobójstwie."

                            * * *

                            "Time Life" - wydawca (w 1994 roku) "Atlasu II Wojny Światowej", Armię
                            Krajową nazywa organizacja komunistyczną.

                            * * *

                            "Il Tempo" - włoski dziennik, z 8.V.1995 roku:

                            "Polacy zrobili niewiele, aby przeciwstawić się Hitlerowi, a kiedy Żydzi w
                            Getcie Warszawskim rozpoczęli powstanie, Polacy zostawili ich samych."

                            * * *

                            "The Montreal Gazette" oraz "The Edmonton Journal", z okazji wyzwolenia obozu
                            Auschwitz, zamieściły (28.I.1995 roku), przedwojenną mapkę Polski z
                            lokalizacją obozów zagłady i podpisem: "Główne polskie obozy smierci".

                            * * *

                            "The Canberra Times" (Australia), zapewnia czytelników, że to Polacy
                            wymordowali trzy miliony Żydów. Z okazji wizyty prezydenta L. Wałęsy w
                            Izraelu w 1991 roku, radio, telewizja i prasa australijska zgodnym chórem
                            zarzucały Polakom wymordowanie Żydów w "polskich obozach śmierci", za co
                            rzekomo właśnie miał przepraszać Żydów polski prezydent. Podczas całej wizyty
                            Wałęsy w Izraelu, nigdy i nigdzie w prasie, radio i telewizji australijskiej
                            nie wspomniano o Niemcach, tak jakby Polacy zgładzili ich razem z Żydami i
                            sami pozostali na placu rzezi. Syn jednego z polskich dziennikarzy wrócił ze
                            szkoły skarżąc się w domu, że koledzy wypominali mu, iż Polacy "wymordowali
                            trzy miliony Żydow".

                            * * *

                            "Los Angeles Times" w kolumnie listów od czytelników, z 9.X.1994 roku:

                            "W jaki sposób Polacy potrafili wyszukać 3,1 mln Żydów, by przekazać ich
                            nazistom i współdziałać w ich systematycznym mordowaniu?" - pisze pierwszy
                            czytelnik, a drugi zapytuje:

                            "Czy Polacy nie mają dość problemów z zarządzaniem swoim krajem, by poświęcać
                            tyle energii dla demonstrowania antysemityzmu?"

                            * * *

                            "The Pilot" - oficjalny biuletyn katolickiej archidiecezji w Bostonie, w dniu
                            16.IX.1994 roku zamieścił zdjęcie z imprezy poświęconej holokaustowi. Podpis
                            pod jednym ze zdjęć:

                            "Irena Weiss z Waszyngtonu opowiada historię lat przeżytych w polskim obozie
                            koncentracyjnym w Buchenwaldzie."

                            * * *

                            "Museum of Tolerance" w Los Angeles (6.IV.1994 r.) - przewodniczka mowiła do
                            zwiedzających dzieci i dorosłych, że "Polacy i Węgrzy byli gorsi od Niemców".

                            [ na podstawie czego? Oświadczenie pisemne zwiedzających?? ]

                            * * *

                            "News World Report" w maju 1994 r. donosił, iż plaży Omaha podczas wojny
                            broniła 716 dywizja sformowana z Polaków i innych najemników.

                            * * *

                            "Sturges Publishing" - to wydana w Kanadzie katolicka publikacja o Europie
                            Wschodniej (1993 rok), gdzie czytamy:

                            "Armia Krajowa (Home Army), była polską antykomunistyczną armią, która
                            walczyła u boku Niemców przeciw Rosjanom po II wojnie światowej."
                            • boston911 Re: przykałdy antypolonizmów 14.01.08, 02:01
                              oj remmeku, alezes kupe zrobil.
                              • edek47 Re: przykałdy antypolonizmów 14.01.08, 02:24
                                A ty co ?...TYLKO TAKIE 3 BOBKI.Wstyd nam przynosisz , bierz
                                przyklad z Grossa,ON TO WALI KUPY.
                            • highalt Re: przykałdy antypolonizmów 14.01.08, 08:04
                              Zydzi kontrolujac media byli wstanie oklamac caly swiat.. tylko od niedawna
                              stracili oni ten totalny monopol nad informacja bo teraz mamy internet i te
                              klamstwa sa ujawniane.. a to ze sobie Oskary rozdaja to tylko swidczy o jednym
                              ze te oskary sa gowno warte.. warte tyle samo co Ruskie medale.. ha ha


                              • edek47 Pewnie .. 14.01.08, 08:23
                                ze oskary nie sa do niczego przydatne.Gornicy juz od dawna nie
                                uzywaja oskarow.
                              • edek47 Pewnie .. 14.01.08, 08:23
                                ze oskary nie sa do niczego przydatne.Gornicy juz od dawna nie
                                uzywaja oskarow.
                              • remekk Re: przykałdy antypolonizmów 14.01.08, 08:33
                                > stracili oni ten totalny monopol nad informacja bo teraz mamy internet i te
                                > klamstwa sa ujawniane.
                                Dlatego tak wielu oddelegowali aby wili sie i wykrecali tak bay rozmyc dyskusje
                                , ośmieszyć , zohydzić , zniechęcić - wachlarz maetod jest szeroki . Bardzo
                                czesto udaja ...
                                "Polaków" ... .
                                • edek47 Widze, ze czujesz sie osaczony... 14.01.08, 09:11
                                  I CIERPISZ NA MANIE PRZESLADOWCZA.Zdradziles sie,jestes czlonkiem
                                  sekty... pfu ! ...SEKCJI POLSKIEJ SWIATOWEGO STOWARZYSZENIA DUP
                                  WOLOWYCH.
                        • dalatata Re: epatowanie - często wizjami to metoda ... 13.01.08, 19:38
                          Prowadz wodzu!

                          damy rade prezydtenom! nawet krolewnom i rycerzom okraglego stlolu.

                          lece pisac!!!!
                          • cebaryka Re: epatowanie - często wizjami to metoda dalatata 13.01.08, 23:23
                            antysemityzm, jak terroryzm są zjawiskami prowokowanym przez elity żydowskie i
                            przez nie eksploatowane do celów strategicznych. antypolonizm, zbrodnie na
                            ludności libanu i palestyny,itp. prowadzą do spodziewanych reakcji, które
                            wykorzystywane są perfidnie jako ilustracje wcześniej głoszonych tez.
                            antysemityzm istnieje w najpełniejszej postaci wśród was samych: nienawidzicie
                            swoich semickich sąsiadów, a i manipulacje waszych elit w końcu obracają przeciw
                            wam cały świat. polska była i jest jednym z najbardziej otwartych narodów.
                            zaprzeczając temu i obrzucając ten kraj, który was przygarnął, gdy wszyscy inni
                            pokazali wam drzwi wyjaśnia naturalną niechęć do takich
                            osób. daruj sobie przyjacielu dalsze żałosne oskarżenia pod adresem polaków i
                            zamiast tego pokaż trochę klasy.
                  • edek47 Napisy na plotach czy w ... 14.01.08, 00:27
                    publicznych ubikacjach, niczego nie dowodza,poza dowodem glupoty
                    piszacych te bzdury.
              • edek47 Sam sobie poszukaj. 14.01.08, 00:22
                ZACHOWUJE SIE PAN , jak czlowiek ograniczony umyslowo.
          • cebaryka Re: Kielce-Herbskie, bracie oblacie 13.01.08, 14:12

            każdy człowiek ma w sobie i diabła i anioła. sprytni manipulatorzy
            potrafią wydobyć z ludzi to , co im potrzebne. w kielcach tak się własnie stało.
            manipulując nastrojami tłumu, popchnięto ludzi do zbrodni.

    • remekk Dlaczego tak wielu Zydów popiera natypolskie ... 13.01.08, 08:40
      ...nagonki rozpętywane w imie ohydnego geszeftu ?
      Czy jest to "urok" cywilizacji gromadnosciowej - jeden narobi syfu ,
      reszta się w tym tarza ... .
      A moze licza na to iz cwaniczkowie z holo-geszeftu dopuszcza ich do
      podziału łupów . Biorąc pod uwage jak to ta cywilizacja neguje
      parwde jako taka i po dzis dzień nonszalancko traktuje historyzm
      jest to prawdopodobne iz nie zauważają tego iz do tej pory hieny
      rozdrapywały miedzy soba a szeregowym pomagierom nie zostawało nic
      albo tez okruchy ... .
      A moze chca w ten spsób odwrócic uwage od włąsnych nierozliczonych
      po dzis dzień zbrodni na Polakach ?
      Być moze iz nie dociera do nich iz prędzej czy później ich nagonki
      spowoduja nagłosnienie ich zbrodni na Polakach .
      Podobnie i cała perfidnia antypolonizmu oraz ohyda holo-geszeftu
      zosatnie predzej czy później jednoznacznie oceniona .
      TAK CZY INACZEJ GRMADNE POPARCIE DLA HIENIEGO GESZEFTU I PLUGAWYCH
      NAGONEK JEST PRZYCZYNKIEM DO WYCIĄGNIĘCIA WNIOSKÓW CZY GOSZCZENIE
      ICH NA NASZEJ ZIEMII WYCHODZI NAM NA DOBRE !
      • tingri Re: Dlaczego tak wielu Zydów popiera natypolskie 13.01.08, 13:48
        ze zbrodni na polakach nieche sie rozlicza przede wszystkim ubecy-polacy, bo
        tych bylo w ub 80-90 %, zydow bylo tylko 10 %. ciekawe ile nazwisk polskich
        ubekow jest ci znane? dlaczego ipn nie sciga polskich ubekow, tylko zydowskich?
        bo ipn jest kierowane przez antysemickich katoendekow.
        • cebaryka Re: Dlaczego tak wielu Zydów popiera natypolskie 13.01.08, 14:44
          tingri napisał:

          > ze zbrodni na polakach nieche sie rozlicza przede wszystkim ubecy-polacy, bo
          > tych bylo w ub 80-90 %, zydow bylo tylko 10 %. ciekawe ile nazwisk polskich
          > ubekow jest ci znane? dlaczego ipn nie sciga polskich ubekow, tylko zydowskich?
          skąd te dane?
          > bo ipn jest kierowane przez antysemickich katoendekow.
          • remekk Re: Dlaczego tak wielu Zydów popiera natypolskie 13.01.08, 15:08
            > > tych bylo w ub 80-90 %, zydow bylo tylko 10 %. ciekawe ile nazwisk polski
            > ch
            > > ubekow jest ci znane? dlaczego ipn nie sciga polskich ubekow, tylko zydow
            > skich?
            > skąd te dane?
            Pewnie zaczerpniete od groSSa ... .
          • tingri Re: Dlaczego tak wielu Zydów popiera natypolskie 13.01.08, 20:08
            wypowiadasz sie na forum, a nie znasz podstawowych danych:)? z badan profesora
            paczkowskiego. zydow w ub bylo 10-12 %, a na stanowiskach kierowniczych ok 30 %,
            czyli ok 150 osob-i to sa ci twoi zydzi,a pozostalych 300 to byli polacy,
            bialorusi i ukraincy. ci mordowali polakow. polacy , najczesciej analfabeci
            mordowali polakow ignorancie, byla wojna domowa jak bys nie wiedzial. a potem
            ubecy, polacy z moczarem i katoendekiem piaseckim wpadli na pomysl by wine za
            wszystko zwalic na zydow. mieli pod reka antysemicki stereotym zydokomuny. a
            teraz katoliccy endecy powtarzaja ta antysemicka bajke. Zadnej zydokumuny nie
            bylo. bylo komuna, w polsce, co nie jest specjalnie dziwne wpierana i
            instalowana przez polakow z nizin spolecznych, polakow, nie zydow ignoracie. jak
            by zydom bylo tu tak dobrze, to dlaczego tuz po wojnie wyjechalo z polski ich
            100000? bo sie bali ze zamorduja ich polscy sasiedzi, zreszta posty antysemitow
            na tym forum swiadcza, ze dzis tez musieli by uciekac. bo przeciez w setkach
            tysiecy pozydowskich domow mieszkaja teraz etniczni polacy, najczesciej antysemici
            • cebaryka Re: Dlaczego tak wielu Zydów popiera tingri 13.01.08, 23:41
              1. powojenny exodus żydów, nie tylko z polski, był stymulowany (przez twoich
              braci) m.in. pilną potrzebą zaludnienia izraela.
              2. czyżbyś zaprzeczał istnieniu żydowskich oprawców w aparacie bezpieczeństwa
              stalinowskiej polski?
            • edek47 Nie mow tego glosno... 14.01.08, 02:52
              Karol Marks, Fryderyk Engels,Roza Luksemburg i Liebknecht byli
              Niemcami,a Wolodja Ulianow byl Ruskiem.
        • wet3 Re: tingri 14.01.08, 01:14
          tingri napisał:

          > ze zbrodni na polakach nieche sie rozlicza przede wszystkim ubecy-
          polacy, bo
          > tych bylo w ub 80-90 %, zydow bylo tylko 10 %. ciekawe ile nazwisk
          polskich
          > ubekow jest ci znane? dlaczego ipn nie sciga polskich ubekow,
          tylko zydowskich?
          > bo ipn jest kierowane przez antysemickich katoendekow.

          Proporcje pomylily sie tobie. Akurat bylo odwrotnie? Moze powiesz
          skad swoje dane wziales? Od Morela, Grossa, Kosinskiego oraz im
          pocobnych "ofiar" polskiego antysemityzmu???!
          PS - A tak w ogole, to skad ty nadajesz?
      • grossdogrossa Re: Dlaczego tak wielu Zydów popiera natypolskie 13.01.08, 16:45
        Cały świat wie, że to nie są nagonki a jedynie przypomnienie
        historycznych faktów. Tylko faszystowcy szowiniści chcą załgać
        prawdę odsłaniającą bandycką działalność ich ojców i matek.
        Być może dotyczy to również ciebie antysemicki rumakku.
        • remekk Re: Dlaczego tak wielu Zydów popiera natypolskie 13.01.08, 17:00
          Plugawi potomkowie moreli i bermanów nie rozliczyli sie ze swych zbrodni na
          Polakach . tearz próbuja upiec dwie pieczenie na jednym ognisku i odwracając
          uwage od zdziczenia swych przodków chca przy okajzi sfinalizowac hieni hologeszeft .
          My was hieny obsewrujemy i wyciągmy wnioski - jak was tym razem pogonia to nie
          będziemy tak naiwni jak nasi przodkowie i nie przyjmiemy was - choćbyscie nie
          wiem jak skamlali ... .
          • grossdogrossa Re: Dlaczego tak wielu Zydów popiera natypolskie 13.01.08, 17:33
            Zawszone, zapijaczone brudasy, potomkowie morderców i
            szmalcowników nie rozliczyli się ze swych zbrodni na
            Żydach. Teraz próbują upiec dwie pieczenie na jednym
            ognisku i owracając uwagę od zdziczenia swych przodków
            chcą przy okazji zachować zrabowane Żydom mienie. My
            was hieny obsewrujemy i wyciągmy wnioski - jak was tym
            razem pogonia to nie módlcie się do naszego Boga. Nie
            pomoże - choćbyście nie wiem jak skamlali.
          • dalatata Re: Dlaczego tak wielu Zydów popiera natypolskie 13.01.08, 17:38
            plugawosc pana jezyka niestety wskazuje na to, ze nie oni sa
            plugawi.

            a te dwie pieczenie, prosze pana, to jezyk staliznimu. gratuluje.
            • grossdogrossa Re: Dlaczego tak wielu Zydów popiera natypolskie 13.01.08, 17:47
              Graj uśmiechnięty dalata. Polska to nie tylko rumakki
              o umysłach zaćmionych chorobliwą nienawiścią.
              • dalatata Re: Dlaczego tak wielu Zydów popiera natypolskie 13.01.08, 18:15
                :-)
                • cebaryka Re: Dlaczego tak wielu Zydów popiera natypolskie 13.01.08, 23:46
                  dalatata napisał:

                  > :-)

                  trafiła grossa na kosa : )))
                  • grossdogrossa Re: Dlaczego tak wielu Zydów popiera natypolskie 14.01.08, 16:41
                    cebaryka napisał:
                    > trafiła grossa na kosa : )))

                    trafiła grossa na kutosa : )))
    • boston911 skandal 14.01.08, 01:55
      Niech sie prokuratura wezmie i zesra.

      • edek47 Bostonie... 14.01.08, 02:44
        TYLKO FEKALIA MASZ GLOWIE !...PRZECIEZ JESTES INTELIGENTNYM,MLODYM
        ZYDEM i stac ciebie na cos wiecej.
      • remekk przy okazji wyłazi wyjatkowośc ich "kultury" 14.01.08, 05:30
        boston911 napisał:

        > Niech sie prokuratura wezmie i zesra.
        >
    • highalt Prokuratura wszczęła postępowanie ws. książki "... 14.01.08, 08:34
      Et tu brute? Et tu? lol Kretyn..

    • marian.kaluski Polakożerstwo Grossa trzeba zwalczać! 14.01.08, 09:56
      Możemy wygrać z antypolskim rasizmem J.T. Grossa!



      Pseudokatolickie (liberalne; uczciwi teologowie mogliby śmiało
      zarzucić im tzw. herezje żydujących) wydawnictwo „Znak” w Krakowie
      dało Polakom wyjątkowo łajdacki prezent noworoczny. Wydało w
      tłumaczeniu na język polski książkę Żyda amerykańskiego pochodzenia
      polskiego Jana T. Grossa pt. „Strach. Antysemityzm polski tuż po
      wojnie. Historia moralnej zapadłości”.

      Książka została uznana przez prawych historyków (nie
      oportunistów, głównie za 30 srebrników!) nie tylko za niezgodną z
      prawdą historyczną, ale przede wszystkim za rasistowską – skrajnie
      polakożerczą. Prezes Instytutu Pamięci Narodowej Janusz Kurtyka
      nazwał Grossa „wampirem historiografii” („Gazeta Wyborcza”
      10.1.2008), a redaktor naczelny dziennika „Rzeczpospolita” Paweł
      Lisicki napisał: „Po kolejnych opisach Grossa pojawić się musi
      proste pytanie: jeśli większość Polaków była taka, jak ich nam
      maluje autor „Strachu" – irracjonalna, otępiała, poddana machinacjom
      katolickiego kleru, pazerna i zbrodnicza masa – to czyż zaliczenie
      ich przez okupanta do kategorii podludzi nie było aby uzasadnione?
      Jest chyba tylko jeden współczesny historyk, który w podobny sposób
      opisywał Polaków pod niemiecką okupacją. O dziwo, to David Irving”
      (10.1.2008).

      W Australii, która na pewno jest państwem bardziej demokratycznym
      i tolerancyjnym, za TAKĄ książkę idzie się do sądu i za TAKI rasizm
      grozi kara więzienia. Żydzi australijscy na pewno przypilnowaliby,
      aby to prawo było wyegzekwowane! Kilka razy zadbali już o to. A co
      wolno demokratycznej i tolerancyjnej Australii i Żydom, to wolno
      również i Polsce i Polakom. Nie bądźmy bardziej grzeczni od Pana
      Jezusa, który miał odwagę fizycznie wyrzucać kupczących ze świątyni.
      Na okazywaniu zawsze grzeczności i uniżoności wobec Żydów wychodzimy
      jak przysłowiowo Zabłocki na mydle. Czasem trzeba walnąć pięścią w
      stół i krzyknąć głośno: „Basta!”. Inaczej będą oni zawsze jeździć na
      nas jak na starej kobyle.

      Niestety, można odnieść wrażenie, że wiele osób wpływych w
      dzisiejszej Polsce (głównie politycy i dziennikarze oraz
      komunistycznego chowu „naukowcy”) nie ma żadnego honoru, że króluje
      wśród nich wszechwładnie duch targowicy?! Patriotyzm uważają za
      chorobę tak groźną jak np. rak i w ogóle Ojczyznę nie mają w żadnym
      poważaniu. Stąd dołączają do wrogów Polski i Polaków i jednocześnie
      wmawiają narodowi, że to co robią jest rzeczą chwalebną, którą
      trzeba popierać i naśladować.

      Dlatego dobrze się stało, że kierownictwo Prokuratury Okręgowej w
      Krakowie, którą zasypano masą skarg na książkę i jej autora, podjęło
      decyzję o wszczęciu postępowania sprawdzającego czy doszło do
      popełnienia przestępstwa przez Jana T. Grossa.

      Niektórzy (skrajni filosemici i np. arcybiskup Józef Życiński z
      Lublina), uważają że sprawą książki „Strach” nie powinna zajmować
      się prokuratura.

      Może i nie powinna, jeśli ktoś staje w obronie bezgranicznej
      wolności słowa. Ale, powtarzam, dobrze się stało, że książką Grossa
      zajęła się prokuratura. Ten fakt jest ciosem moralnym dla Grossa i
      Wydawnictwa „Znak”. Wskazuje na to, że bardzo wielu Polaków (a
      zapewne wszyscy ci co uważają się za patriotów polskich, czyli ci co
      nie są jedynie zjadaczami polskiego chleba lub po prostu zwykłymi
      zdrajcami za 30 srebrników) mówią głośno żydowskiemu antypolskiemu
      rasizmowi: „Basta!!!”.

      Jeśli więc prokuratura nie ma się zajmować książką „Strach” to co
      my – Polacy możemy zrobić w sprawie tej książki, jak zaprotestować
      przeciwko jej obrzydliwemu antypolskiemu rasizmowi?

      Uważam, że: po pierwsze książkę powinno się po prostu publicznie
      spalić przed domem Wydawnictwa „Znak”. Nie powinna tego zrobić jakaś
      pojedyncza osoba czy nawet organizacja. Powinien powstać
      Ogólnonarodowy Komitet Protestu Przeciw Antypolskiemu Rasizmowi Jana
      T. Grossa i on powinien wyłonić delegację, złożoną z wolontariuszy i
      znanych osób z całego kraju, do dokonania tego aktu, który powinien
      być odpowiednio nagłośniony.

      Z książki żydowskiego naukowca Israela Shahaka „Jewish History,
      Jewish Religion” (London 1994) wiemy, że Żydzi w Izraelu z
      nienawiści do chrześcijaństwa palą publicznie „Nowy Testament”.

      My mamy prawo ze świętego oburzenia spalić dzieło, które na to
      sobie w pełni zasługuje. Tak jak każdy Polak ma moralne prawo
      spalić „Mein Kampf” Adolfa Hitlera. A „Strach” Jana T. Grossa jest
      właśnie współczesnym rasistowskim „Mein Kampf”!

      Po drugie polskie Ministerstwo Spraw Zagraniczych powinno ogłosić
      Jana T. Grossa personą non grata w Polsce.

      Angielskiego historyka Davida Irvinga, znanego ze skrajnego
      antysemityzmu, szereg państw uważa za persona non grta i nie
      wpuszcza do swego kraju. Tak dzieje się np. w Australii.

      Polska powinna pójść za przykładem Australii. Jan T. Gross jako
      skrajny polakożerca nie powinien mieć prawa wstępu do Polski. Jeśli
      wyjątkowo prożydowski rząd polski nie uczyni tego, to Polacy sami
      powinni zająć się tą sprawą. Ten „człowiek” nie powinien chodzić po
      polskich ulicach z podniesioną głową!

      Po trzecie, Wydawnictwu „Znak” w Krakowie powinna być odebrana
      licencja na prowadzenie biznesu. Tak, aby w przyszłości żadne
      wydawnictwo na ziemi polskiej nie wydało więcej tak polakożerczej
      książki.

      Niestety, mamy rząd całkowicie uległy wobec Izraela i Żydów
      rzekomo w imię polskiej racji stanu (do 1989 r. padaliśmy na kolana
      przed Moskwą, a dzisiaj padamy na kolana przed USA i Izraelem), mamy
      w Polsce jawnie działające antypolskie instytucje, mamy antypolskie
      wydawnictwa. Wszyscy oni jak dotychczas działali i działają
      bezkarnie, co zachęca naszych wrogów do coraz bardziej
      wyrafinowanych antypolskich akcji.

      Ale jest w Polsce również wiele milionów patriotów polskich,
      którzy przez swą liczbę są w stanie chociażby tylko w Polsce
      roztrzaskać łeb żydowskiej polakożerczej hydrze.

      Do akcji więc, Rodacy!

      Marian Kałuski, Australia

      • dalatata Re: Polakożerstwo Grossa trzeba zwalczać! 14.01.08, 23:11
        A moze ty rodaku wrocisz z Australii i poprowadzisz do zwyciestwa?

        apele sa tanie. twoj jest baaardzo tani.

      • edek47 Mowisz w ten sam sposob... 15.01.08, 01:46
        co Gross.PRAWO DANEGO PANSTWA ZAJMUJE SIE TAKIMI SPRAWAMI,a
        refleksje takie , czy inne, pozostaja tylko refleksjami, jezeli nie
        zostana zgloszone w postaci pozwu sadowego.
    • tingri neoendekow i antysemitow z ipn trzeba zwalczac 14.01.08, 22:42
      gross atakuje nie polakow a polskich neoendekow. endeckie poglady w polsce to
      margines, ktory niestety dobrze zagniezdzil sie w ipnie i tvp. to co sie dziwic
      ze zaryn lub kurtyka taka ujadaja, skoro gross ich poglady bezceremonialnie
      atakuje? bravo gross. neoendekow wyrzucic z ipnu i tvpis!przeciez przegrali wybory.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka