sowa_46
29.01.08, 07:10
Popieram właściciela sklepu, takie dziadostwo wyjechało z kraju, że
trudno się dziwić tym, którzy nas poznają po takim zachowaniu.
Moim zdaniem w dalszym ciągu powinno obowiązywać prawo ucinania
dłoni złodziejom, to gwarantowałoby porządek nie tylko w Szwecji.
Tak się jednak nie stanie bo złodziei mamy na samych szczytach
władzy a który z nich wsadzi swego kolesia do pudła?