Dodaj do ulubionych

Komorowski: przeciek z tajnego posiedzenia Sejm...

    • leon9910 Komorowski: przeciek z tajnego posiedzenia Sejm.. 10.02.08, 16:42
      Ty pies-na prawiźnie bardzie wyglądasz an psa na smyczy u tusia-lejwode !!a
      jeszcze bardziej na burka na krótkim łańcuchu!!!
    • konbar Komorowski: przeciek z tajnego posiedzenia Sejm.. 10.02.08, 16:49
      PO-osly nie maja nic do
      zaoferownia Polsce.To
      banda skladajaca sie
      z dyplomowanych pajacy.


      • dyletant5 komorowski: zapoda sprawe do prokuratury, he,he,he 10.02.08, 16:57
        ... czy roznia sie rzady pelO od partii leppera...
      • wet3 Re: konbar 10.02.08, 23:27
        konbar napisał:

        > PO-osly nie maja nic do
        > zaoferownia Polsce.To
        > banda skladajaca sie
        > z dyplomowanych pajacy.

        Za delikatnie ich podsumowales! To sa wywodzace sie z PZPR zaplute
        eurolewaki swiadomie dzialajace na szkode Polski i zaciekle
        zwalczajace PiS gdyz boja sie o wlasne tylki. Dlatego komuch
        Cwiakalski zostal ministrem sprawiedliwosci! Probke swoich
        umiejetnosci pokazali w czasie nocnej zmiany numer jeden, a teraz
        uskuteczniaja nocna zmiane numer dwa!
    • barwro5 Komorowski: przeciek z tajnego posiedzenia Sejm.. 10.02.08, 17:23
      Jak mozna bylo takiego gbura,ucula, lizodupa wybrac marszalkiem Sejmu,
      Tacy idioci jak Komorowski czy Niesilowski rzutuja na obraz Polski
      emigracja wstydzi sie ze takich matolow wybrano jako reprezentantow
      tak honorowego i walecznego kraju.POwska mafia doprowadzi kraj do
      rozlewu krwi, bierze ohyda jak trzeba ptrzec na te falszywe mordy.
    • mentorlevicy w końcu jakiś prekuratur zostanie prezydentem... 10.02.08, 17:30
      Prokuratury nabierają ,,wadzy,, i kto wie czy już nie sprawują jej..
      Prekuratur wyrocznią w Delfach..wszyscy do Delf..
    • me2free Czym w tym kraju zajmuja sie sluzby specjalne? Pew 10.02.08, 17:53
      nie zacieraja slady po kaczynskich. To byl ciekawy test, jasli tak sa chronione
      inne tajemnice panstwa, to zgroza.
    • dyletant5 Cwiaka -komisarz d/s likwidacji PIS.... 10.02.08, 17:58
      ... i co , nie udalo sie znowu -....
      • pies_na_prawizne Dylek- idz ogladac Kaczorynke 10.02.08, 19:05

    • a.hackiewicz Komorowski: przeciek z tajnego posiedzenia Sejm.. 10.02.08, 18:03
      Mysle ze tacy ludzie jak PUTRA nie p[owinni zabierac glosu- dno
    • norton2 Komorowski: przeciek z tajnego posiedzenia Sejm.. 10.02.08, 18:08
      To napewno robota ziobry,wassermana i gosiewskiego!!!!!
      • kerremit.20 kurestwo PISkomuny nie zna granic, jak PZPR ! 10.02.08, 18:43
      • gdkj ta robota to głupota. 10.02.08, 18:58
        zastanawiam się w jaki sposób jakiś kretyn który podziwia parlamentarny motłoch
        jakiej by nie był barwy widzi sens w takiej polityce jaką uprawiają obecni. w
        jaki sposób taka akcja poprawia mu jakość bytowania lub nadaję głębszy sens
        (głębszy=jakikolwiek)obecnej polityce.
        co komu po tym co oni tam wyprawiają. ludzie protestują bo nie wszyscy mają
        dobrze a politycy z premedytacją uprawiają głupotę i kręcą ośmieszające afery.
        zupełnie jakby brali udział w jakimś telewizyjnym show.
        komu to ku.. potrzebne?
        • chirlider Re: ta robota to głupota. 10.02.08, 19:43
          gdkj, nie filozofuj bo ci nie wychodzi. wyżej dupy nie podskoczysz.

          Wyeliminuj z politycznej układanki PiS i przestanie cuchnąć szambem.
          To proste.

          gdkj napisał:

          > zastanawiam się w jaki sposób jakiś kretyn który podziwia
          parlamentarny motłoch
          > jakiej by nie był barwy widzi sens w takiej polityce jaką
          uprawiają obecni. w
          > jaki sposób taka akcja poprawia mu jakość bytowania lub nadaję
          głębszy sens
          > (głębszy=jakikolwiek)obecnej polityce.
          > co komu po tym co oni tam wyprawiają. ludzie protestują bo nie
          wszyscy mają
          > dobrze a politycy z premedytacją uprawiają głupotę i kręcą
          ośmieszające afery.
          > zupełnie jakby brali udział w jakimś telewizyjnym show.
          > komu to ku.. potrzebne?
    • jkredman Komorowski do prokuratury za bezprawne utajnienie 10.02.08, 19:07
      Komorowski do prokuratury za bezprawne utajnienie
    • tepetoja pisiory robą wszystko co mogą żeby ośmieszyć PO 10.02.08, 19:07
      tylko zapominają o jednym: OśMIESZAJą TEż SAMYCH SIEBIE...
    • chirlider Posadzić do pierdla tego sprzedajnego piSuara 10.02.08, 19:13
      który jak piesek w zębach (w dyktafonie) wyniósł do rzepy treść
      tajnego wystąpienia. nie zdawał sobie, kretyn, sprawy że swoją akcja
      pokazał że jego ugrupowanie zdolene jest do popełniania przestępstw
      w imie walki partyjnej.

      ćwiąkalski wystrychnął ich na dudka a oni mu przytakneli - tak, my
      pisuary jesteśmy sprzedajnymi kretynami!
    • sokrates22 Komorowski: przeciek z tajnego posiedzenia Sejm.. 10.02.08, 19:24
      Zdaniem marszałka źródłem przecieku nie mogła być kancelaria Sejmu, bo - jak
      Komorowski dowiedział się od szefa kancelarii, stenogram z piątkowego
      posiedzenia ma powstać dopiero w poniedziałek.

      No i właśnie,
      widać jak sejm intensywnie pracuje.:))
    • fluor Jedynie glupota ludzka jest nieograniczona 10.02.08, 19:31
      "stenogram z piątkowego posiedzenia ma powstać dopiero w
      poniedziałek"
      Smiac sie czy plakac?
      • marcin1122331 Jezeli marszalek jest tak madry na jakiego wyglada 10.02.08, 19:34
        to miej Boze Polske w opiece.
        • chirlider Re: Jezeli marszalek jest tak madry na jakiego wy 10.02.08, 19:39
          Boga w to nie mieszaj.
          Wystarczy że z polityki wypadną drudzy po PZPR szkodnicy w historii
          Polski - PiS.

          marcin1122331 napisał:

          > to miej Boze Polske w opiece.
          • marcin1122331 Zyje na emigracji i tej calej bandy z PO nie znam 10.02.08, 19:41
            Kaczynskich mialem okazje poznac.
            • chirlider Możesz wracać, Kaczyńscy odeszli do lamusa 10.02.08, 19:46
              o nieznajomych wyrażać sie "banda" to troche takie polackie...

              może jednak zostań.

              marcin1122331 napisał:

              > Kaczynskich mialem okazje poznac.
              • marcin1122331 Bylem za Kaczynskich wrocilem samochodem, 10.02.08, 20:07
                wczesniej musialem pociagiem czy samolotem, teraz znowu zlodzieje lapownicy
                doszli do wladzy, patrz Hanus Sawicka
                >
                >
                • chirlider Re: Bylem za Kaczynskich wrocilem samochodem, 10.02.08, 20:09
                  zostań tam, nie tęsknimy.
                  niedługo wyślemy ci dwa kartofle w paczce.
                  nie odsyłaj.

                  marcin1122331 napisał:

                  > wczesniej musialem pociagiem czy samolotem, teraz znowu zlodzieje
                  lapownicy
                  > doszli do wladzy, patrz Hanus Sawicka
                  > >
                  > >
                  • marcin1122331 Niedlugo bedziemy znow wysylac do Polski paczki z 10.02.08, 20:14
                    pomoca zywnosciowa,a zreszta teraz mozecie sie u nas troche za 2 euro na godzine
                    dorobic.
                    >
                    • chirlider Re: Niedlugo bedziemy znow wysylac do Polski pacz 10.02.08, 20:21
                      pewnie, łatwo stchórzyć, spier.dolić za granice i stamtąd
                      uszczęśliwiać swoich rodaków. patriotyzm korespondencyjny :D:DDDD

                      zaśmierdziało szczurem.

                      marcin1122331 napisał:

                      > pomoca zywnosciowa,a zreszta teraz mozecie sie u nas troche za 2
                      euro na godzin
                      > e
                      > dorobic.
                      > >
                      • fluor Re: Niedlugo bedziemy znow wysylac do Polski pacz 10.02.08, 20:58
                        Rozumiem, ze wiedziec, ale mimo to zostac i przekonywac wszystkich,
                        ze orkiestra pieknie gra, to czyn heroiczny!

                        chirlider napisał:

                        > pewnie, łatwo stchórzyć, spier.dolić za granice i stamtąd
                        > uszczęśliwiać swoich rodaków. patriotyzm korespondencyjny :D:DDDD
                        >
                        > zaśmierdziało szczurem.
                        >
                        • chirlider Re: Niedlugo bedziemy znow wysylac do Polski pacz 10.02.08, 21:10
                          pewnie, lepiej wyjechać i płacić podatki na angielskich rencistów i
                          socjal dla pakistańczyków.
                          to prawdziwy patriotyzm.

                          fluor napisał:

                          > Rozumiem, ze wiedziec, ale mimo to zostac i przekonywac
                          wszystkich,
                          > ze orkiestra pieknie gra, to czyn heroiczny!
                          >
                          > chirlider napisał:
                          >
                          > > pewnie, łatwo stchórzyć, spier.dolić za granice i stamtąd
                          > > uszczęśliwiać swoich rodaków. patriotyzm korespondencyjny :D:DDDD
                          > >
                          > > zaśmierdziało szczurem.
                          > >
          • fluor Re: Jezeli marszalek jest tak madry na jakiego wy 10.02.08, 19:46
            a to PZPR i jej spadkobiercy juz wypadli?
            • chirlider Re: Jezeli marszalek jest tak madry na jakiego wy 10.02.08, 19:48
              nie, zadekowali sie w PiS.

              fluor napisał:

              > a to PZPR i jej spadkobiercy juz wypadli?
              • fluor Re: Jezeli marszalek jest tak madry na jakiego wy 10.02.08, 19:55
                gratuluje orientacji i "szerokich horyzontow"
                • chirlider Re: Jezeli marszalek jest tak madry na jakiego wy 10.02.08, 20:18
                  możesz sie nadymać, fluor, jak twoi kartoflani idole.

                  komuch pozostaje komuchem, niezależnie jak sie nazywa i w jakiej
                  partii się ukrywa - PZPR, PiS czy SLD. Sieroty po komunie myślały że
                  jak założą "prawicową" partyjkę, przebiorą się w patriotyczne szatki
                  i zadmą w narodowa trąbkę to ludzie nie rozpoznaja w nich
                  komucha... śmiechu warte wypierdki.

                  fluor napisał:

                  > gratuluje orientacji i "szerokich horyzontow"
                  • fluor Re: Jezeli marszalek jest tak madry na jakiego wy 10.02.08, 20:42
                    No coz, poraziles mnie glebia swojej 'analizy'
                    Cheer!
                    • wet3 Re: fluor 10.02.08, 23:31
                      fluor napisał:

                      > No coz, poraziles mnie glebia swojej 'analizy'
                      > Cheer!

                      Nie powinienes sie dziwic. Jego logika zaczyna sie tam gdzie
                      normalna logika sie konczy.
    • aisug Komorowski: przeciek z tajnego posiedzenia Sejm.. 10.02.08, 20:00
      Komorowski kompromituje sie na każdym kroku. Teraz utajnił posiedzenie które od
      początku nie powinno być tajne bo wiadomo było, że żadnych informacji Ćwiąkalski
      ujawnić nie mógł.W rządzie Tuska kabotyn kabotynem pogania, na czele z
      Komorowskim i Sikorskim, że o samym panu premierze nie wspomnę. Na okrągło
      sprawy kierują do prokuratury zajmując ją d..perelami i p..rdołami. Pewnie
      chodzi o to by nie mieli czasu ścigać i oskarżać prawdziwych przestępców bo
      przecież swoich szkoda. PO tworzy zasłonę dymną dla swojej niekompetencji i
      braku jakichkolwiek pomysłów.
      (kabotyn = pozer, człowiek zgrywający się, lubiący tanie efekty, komediant;
      lichy aktor, zgrywus).


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka