leon9910 Komorowski: przeciek z tajnego posiedzenia Sejm.. 10.02.08, 16:42 Ty pies-na prawiźnie bardzie wyglądasz an psa na smyczy u tusia-lejwode !!a jeszcze bardziej na burka na krótkim łańcuchu!!! Odpowiedz Link Zgłoś
konbar Komorowski: przeciek z tajnego posiedzenia Sejm.. 10.02.08, 16:49 PO-osly nie maja nic do zaoferownia Polsce.To banda skladajaca sie z dyplomowanych pajacy. Odpowiedz Link Zgłoś
dyletant5 komorowski: zapoda sprawe do prokuratury, he,he,he 10.02.08, 16:57 ... czy roznia sie rzady pelO od partii leppera... Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: konbar 10.02.08, 23:27 konbar napisał: > PO-osly nie maja nic do > zaoferownia Polsce.To > banda skladajaca sie > z dyplomowanych pajacy. Za delikatnie ich podsumowales! To sa wywodzace sie z PZPR zaplute eurolewaki swiadomie dzialajace na szkode Polski i zaciekle zwalczajace PiS gdyz boja sie o wlasne tylki. Dlatego komuch Cwiakalski zostal ministrem sprawiedliwosci! Probke swoich umiejetnosci pokazali w czasie nocnej zmiany numer jeden, a teraz uskuteczniaja nocna zmiane numer dwa! Odpowiedz Link Zgłoś
barwro5 Komorowski: przeciek z tajnego posiedzenia Sejm.. 10.02.08, 17:23 Jak mozna bylo takiego gbura,ucula, lizodupa wybrac marszalkiem Sejmu, Tacy idioci jak Komorowski czy Niesilowski rzutuja na obraz Polski emigracja wstydzi sie ze takich matolow wybrano jako reprezentantow tak honorowego i walecznego kraju.POwska mafia doprowadzi kraj do rozlewu krwi, bierze ohyda jak trzeba ptrzec na te falszywe mordy. Odpowiedz Link Zgłoś
mentorlevicy w końcu jakiś prekuratur zostanie prezydentem... 10.02.08, 17:30 Prokuratury nabierają ,,wadzy,, i kto wie czy już nie sprawują jej.. Prekuratur wyrocznią w Delfach..wszyscy do Delf.. Odpowiedz Link Zgłoś
me2free Czym w tym kraju zajmuja sie sluzby specjalne? Pew 10.02.08, 17:53 nie zacieraja slady po kaczynskich. To byl ciekawy test, jasli tak sa chronione inne tajemnice panstwa, to zgroza. Odpowiedz Link Zgłoś
dyletant5 Cwiaka -komisarz d/s likwidacji PIS.... 10.02.08, 17:58 ... i co , nie udalo sie znowu -.... Odpowiedz Link Zgłoś
a.hackiewicz Komorowski: przeciek z tajnego posiedzenia Sejm.. 10.02.08, 18:03 Mysle ze tacy ludzie jak PUTRA nie p[owinni zabierac glosu- dno Odpowiedz Link Zgłoś
norton2 Komorowski: przeciek z tajnego posiedzenia Sejm.. 10.02.08, 18:08 To napewno robota ziobry,wassermana i gosiewskiego!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
gdkj ta robota to głupota. 10.02.08, 18:58 zastanawiam się w jaki sposób jakiś kretyn który podziwia parlamentarny motłoch jakiej by nie był barwy widzi sens w takiej polityce jaką uprawiają obecni. w jaki sposób taka akcja poprawia mu jakość bytowania lub nadaję głębszy sens (głębszy=jakikolwiek)obecnej polityce. co komu po tym co oni tam wyprawiają. ludzie protestują bo nie wszyscy mają dobrze a politycy z premedytacją uprawiają głupotę i kręcą ośmieszające afery. zupełnie jakby brali udział w jakimś telewizyjnym show. komu to ku.. potrzebne? Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Re: ta robota to głupota. 10.02.08, 19:43 gdkj, nie filozofuj bo ci nie wychodzi. wyżej dupy nie podskoczysz. Wyeliminuj z politycznej układanki PiS i przestanie cuchnąć szambem. To proste. gdkj napisał: > zastanawiam się w jaki sposób jakiś kretyn który podziwia parlamentarny motłoch > jakiej by nie był barwy widzi sens w takiej polityce jaką uprawiają obecni. w > jaki sposób taka akcja poprawia mu jakość bytowania lub nadaję głębszy sens > (głębszy=jakikolwiek)obecnej polityce. > co komu po tym co oni tam wyprawiają. ludzie protestują bo nie wszyscy mają > dobrze a politycy z premedytacją uprawiają głupotę i kręcą ośmieszające afery. > zupełnie jakby brali udział w jakimś telewizyjnym show. > komu to ku.. potrzebne? Odpowiedz Link Zgłoś
jkredman Komorowski do prokuratury za bezprawne utajnienie 10.02.08, 19:07 Komorowski do prokuratury za bezprawne utajnienie Odpowiedz Link Zgłoś
tepetoja pisiory robą wszystko co mogą żeby ośmieszyć PO 10.02.08, 19:07 tylko zapominają o jednym: OśMIESZAJą TEż SAMYCH SIEBIE... Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Posadzić do pierdla tego sprzedajnego piSuara 10.02.08, 19:13 który jak piesek w zębach (w dyktafonie) wyniósł do rzepy treść tajnego wystąpienia. nie zdawał sobie, kretyn, sprawy że swoją akcja pokazał że jego ugrupowanie zdolene jest do popełniania przestępstw w imie walki partyjnej. ćwiąkalski wystrychnął ich na dudka a oni mu przytakneli - tak, my pisuary jesteśmy sprzedajnymi kretynami! Odpowiedz Link Zgłoś
sokrates22 Komorowski: przeciek z tajnego posiedzenia Sejm.. 10.02.08, 19:24 Zdaniem marszałka źródłem przecieku nie mogła być kancelaria Sejmu, bo - jak Komorowski dowiedział się od szefa kancelarii, stenogram z piątkowego posiedzenia ma powstać dopiero w poniedziałek. No i właśnie, widać jak sejm intensywnie pracuje.:)) Odpowiedz Link Zgłoś
fluor Jedynie glupota ludzka jest nieograniczona 10.02.08, 19:31 "stenogram z piątkowego posiedzenia ma powstać dopiero w poniedziałek" Smiac sie czy plakac? Odpowiedz Link Zgłoś
marcin1122331 Jezeli marszalek jest tak madry na jakiego wyglada 10.02.08, 19:34 to miej Boze Polske w opiece. Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Re: Jezeli marszalek jest tak madry na jakiego wy 10.02.08, 19:39 Boga w to nie mieszaj. Wystarczy że z polityki wypadną drudzy po PZPR szkodnicy w historii Polski - PiS. marcin1122331 napisał: > to miej Boze Polske w opiece. Odpowiedz Link Zgłoś
marcin1122331 Zyje na emigracji i tej calej bandy z PO nie znam 10.02.08, 19:41 Kaczynskich mialem okazje poznac. Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Możesz wracać, Kaczyńscy odeszli do lamusa 10.02.08, 19:46 o nieznajomych wyrażać sie "banda" to troche takie polackie... może jednak zostań. marcin1122331 napisał: > Kaczynskich mialem okazje poznac. Odpowiedz Link Zgłoś
marcin1122331 Bylem za Kaczynskich wrocilem samochodem, 10.02.08, 20:07 wczesniej musialem pociagiem czy samolotem, teraz znowu zlodzieje lapownicy doszli do wladzy, patrz Hanus Sawicka > > Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Re: Bylem za Kaczynskich wrocilem samochodem, 10.02.08, 20:09 zostań tam, nie tęsknimy. niedługo wyślemy ci dwa kartofle w paczce. nie odsyłaj. marcin1122331 napisał: > wczesniej musialem pociagiem czy samolotem, teraz znowu zlodzieje lapownicy > doszli do wladzy, patrz Hanus Sawicka > > > > Odpowiedz Link Zgłoś
marcin1122331 Niedlugo bedziemy znow wysylac do Polski paczki z 10.02.08, 20:14 pomoca zywnosciowa,a zreszta teraz mozecie sie u nas troche za 2 euro na godzine dorobic. > Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Re: Niedlugo bedziemy znow wysylac do Polski pacz 10.02.08, 20:21 pewnie, łatwo stchórzyć, spier.dolić za granice i stamtąd uszczęśliwiać swoich rodaków. patriotyzm korespondencyjny :D:DDDD zaśmierdziało szczurem. marcin1122331 napisał: > pomoca zywnosciowa,a zreszta teraz mozecie sie u nas troche za 2 euro na godzin > e > dorobic. > > Odpowiedz Link Zgłoś
fluor Re: Niedlugo bedziemy znow wysylac do Polski pacz 10.02.08, 20:58 Rozumiem, ze wiedziec, ale mimo to zostac i przekonywac wszystkich, ze orkiestra pieknie gra, to czyn heroiczny! chirlider napisał: > pewnie, łatwo stchórzyć, spier.dolić za granice i stamtąd > uszczęśliwiać swoich rodaków. patriotyzm korespondencyjny :D:DDDD > > zaśmierdziało szczurem. > Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Re: Niedlugo bedziemy znow wysylac do Polski pacz 10.02.08, 21:10 pewnie, lepiej wyjechać i płacić podatki na angielskich rencistów i socjal dla pakistańczyków. to prawdziwy patriotyzm. fluor napisał: > Rozumiem, ze wiedziec, ale mimo to zostac i przekonywac wszystkich, > ze orkiestra pieknie gra, to czyn heroiczny! > > chirlider napisał: > > > pewnie, łatwo stchórzyć, spier.dolić za granice i stamtąd > > uszczęśliwiać swoich rodaków. patriotyzm korespondencyjny :D:DDDD > > > > zaśmierdziało szczurem. > > Odpowiedz Link Zgłoś
fluor Re: Jezeli marszalek jest tak madry na jakiego wy 10.02.08, 19:46 a to PZPR i jej spadkobiercy juz wypadli? Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Re: Jezeli marszalek jest tak madry na jakiego wy 10.02.08, 19:48 nie, zadekowali sie w PiS. fluor napisał: > a to PZPR i jej spadkobiercy juz wypadli? Odpowiedz Link Zgłoś
fluor Re: Jezeli marszalek jest tak madry na jakiego wy 10.02.08, 19:55 gratuluje orientacji i "szerokich horyzontow" Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Re: Jezeli marszalek jest tak madry na jakiego wy 10.02.08, 20:18 możesz sie nadymać, fluor, jak twoi kartoflani idole. komuch pozostaje komuchem, niezależnie jak sie nazywa i w jakiej partii się ukrywa - PZPR, PiS czy SLD. Sieroty po komunie myślały że jak założą "prawicową" partyjkę, przebiorą się w patriotyczne szatki i zadmą w narodowa trąbkę to ludzie nie rozpoznaja w nich komucha... śmiechu warte wypierdki. fluor napisał: > gratuluje orientacji i "szerokich horyzontow" Odpowiedz Link Zgłoś
fluor Re: Jezeli marszalek jest tak madry na jakiego wy 10.02.08, 20:42 No coz, poraziles mnie glebia swojej 'analizy' Cheer! Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: fluor 10.02.08, 23:31 fluor napisał: > No coz, poraziles mnie glebia swojej 'analizy' > Cheer! Nie powinienes sie dziwic. Jego logika zaczyna sie tam gdzie normalna logika sie konczy. Odpowiedz Link Zgłoś
aisug Komorowski: przeciek z tajnego posiedzenia Sejm.. 10.02.08, 20:00 Komorowski kompromituje sie na każdym kroku. Teraz utajnił posiedzenie które od początku nie powinno być tajne bo wiadomo było, że żadnych informacji Ćwiąkalski ujawnić nie mógł.W rządzie Tuska kabotyn kabotynem pogania, na czele z Komorowskim i Sikorskim, że o samym panu premierze nie wspomnę. Na okrągło sprawy kierują do prokuratury zajmując ją d..perelami i p..rdołami. Pewnie chodzi o to by nie mieli czasu ścigać i oskarżać prawdziwych przestępców bo przecież swoich szkoda. PO tworzy zasłonę dymną dla swojej niekompetencji i braku jakichkolwiek pomysłów. (kabotyn = pozer, człowiek zgrywający się, lubiący tanie efekty, komediant; lichy aktor, zgrywus). Odpowiedz Link Zgłoś