mangold 16.02.08, 11:37 Genetyczny patriota w akcji :D Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bolek1965 [...] 16.02.08, 11:42 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
tingri bojkot w mediach pisowskich klamcow typu suski 16.02.08, 13:18 kaminski, bielan, gosiewski, kaczynski, putra, szczyglo...i wielu, wielu innych. zrobiliby kariere za stalina lub hitlera Odpowiedz Link Zgłoś
mirmat1 Łukaszenko-Tusk juz wysle ich do celi, zwolnionej 16.02.08, 13:53 ...przez obcinaczy palcow tingri napisał: > bojkot w mediach pisowskich klamcow typu susk kaminski, bielan, gosiewski, kaczynski, putra, szczyglo...i wielu, wielu innych. > zrobiliby kariere za stalina lub hitlera M; jak na razie kariere robi byly mecenas roznego typu bandytow, ktorzy dzieki temu, ze ich protektor objal urzad Ministra "Sprawiedliwosci" wychodza radosnie na wolnosc. A ten naganiacz Tuska grozi teraz przywodcom opozycji WIEZIENIEM. Kiedy nastapia konsultacje Tuska z Lukaszenka w sprawie efektywnych dzialan przeciw opozycji? Odpowiedz Link Zgłoś
sumienie.lk To niesamowite, ale Suski ma rację! 16.02.08, 14:12 Szczególnie widać taki styl postępowania w TVP. Ich programy informacyjne i propagandowe pełne są lizusostwa wobec bezpowrotnie usuniętej władzy. Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: To niesamowite, ale Suski ma rację! 16.02.08, 14:35 sumienie.lk napisał: > Szczególnie widać taki styl postępowania w TVP. Ich programy > informacyjne i propagandowe pełne są lizusostwa wobec bezpowrotnie > usuniętej władzy. Wtedy zostaną same reklamy... Odpowiedz Link Zgłoś
katecheta Działania PiS są podobne do metod hitlerowskich!!! 16.02.08, 15:34 Ja, obywatel Rzeczpospolitej Polskiej, tak właśnie uważam! Odpowiedz Link Zgłoś
kon_donek_wermahtowy Folksdojcz_Premierem_i_Media_PO-s thitlerowskie_:)) 16.02.08, 21:59 Marek Suski: W Trzeciej Rzeszy stosowano takie metody. Sto razy powtarzane kłamstwo staje się prawdą ... ..................................... Suski ma rację ! Niedaleko pada jabłko od jabłoni :( ps Niekompetentnego firera PO-paprańców folksdojcza Tuske - podwórkowego chamka - śmiecia dla którego Polskość to nienormalność a który dorwał się do koryta za sprawą przerażonego wizją lustracji ubekistanu i jego zydo-komucho-szwabskich łże-mediów, aby rozwalić Państwo Polskie, tego nygusa i jego POpaprańców Naród Polski wyśle już wkrótce na śmietnik historii :)!!! Odpowiedz Link Zgłoś
marjolaine Re: Łukaszenko-Tusk juz wysle ich do celi, zwolni 16.02.08, 15:31 Mecenasi są wlasnie od obrony bandytow, idioto Odpowiedz Link Zgłoś
remeq Uczciwy nie ma się czego bać (wasze własne słowa) 16.02.08, 15:52 Tak, pisiorki, robi się gorąco koło piórek. Jarek z ze swoją ciotą "Zero" to prawnicy jak z koziej d... instrument. Nałamali prawa, częściowo z głupoty, częściowo świadomie. A, jak mawiał komisarz Ryba z "Kilera": "na to są już konkretne paragrafy, Wąski". Odpowiedz Link Zgłoś
mirmat1 W IV RP TAK ale nie w odbudowywanym UBekistanie 16.02.08, 20:28 remeq napisał: > Uczciwy nie ma się czego bać (wasze własne słowa) Tak, pisiorki, robi się gorąco koło piórek. Jarek z ze swoją ciotą "Zero" to prawnicy jak z koziej d... instrument. Nałamali prawa, częściowo z głupoty, częściowo świadomie. A, jak mawiał komisarz Ryba z "Kilera": "na to są już konkretne paragrafy, Wąski". M: Jak widac patrzac na wypuszczanych z cel przez Tuska obcinaczy palcow w UBekistanie -bis uczciwi musza sie bac podwojnie. POstKomuchy zabrali politykow PiS ochrone BOR=-u i wypuscili gangsterow, ktorych PiS do Zakladow Penitencjarnych wsadzil. Jak wiec Patriotow nie zalatwi mafia Tuska to sie ich POstKomuna zamkne w oproznionych przez bandytow celach. Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: bojkot w mediach pisowskich klamcow typu susk 16.02.08, 14:34 Z Kamińskiego Pinochet był bardzo dumny... Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk_fizyk A czym innym zajmował się PiS 16.02.08, 11:42 jak nie rozliczaniem poprzedników. Poseł Suski wyznaje zasadę, że ostatnie 700 000 zł trzeba ukraść? Odpowiedz Link Zgłoś
mangold To był akurat bolszewizm 16.02.08, 11:44 rydzyk_fizyk napisał: > jak nie rozliczaniem poprzedników. > > Poseł Suski wyznaje zasadę, że ostatnie 700 000 zł trzeba ukraść? Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: A czym innym zajmował się PiS 16.02.08, 14:42 rydzyk_fizyk napisał: > jak nie rozliczaniem poprzedników. > > Poseł Suski wyznaje zasadę, że ostatnie 700 000 zł trzeba ukraść? I pierwsze i odstatnie i pareset po drodze... Odpowiedz Link Zgłoś
jesuitx Wreszcie ktoś odważył się głośno powiedzieć prawdę 16.02.08, 11:57 Brawo panie pośle Suski. A teraz zacznie się szczucie. Odpowiedz Link Zgłoś
arahat1 odwazny czy psychiczny czy to poziom 16.02.08, 13:14 piosenki mniej niz zero ... Odpowiedz Link Zgłoś
mirmat1 Ćwiąkalski oproznia cele dla opozycji ! 16.02.08, 13:59 arahat1 napisała: > odwazny czy psychiczny czy to poziom piosenki mniej niz zero ... M; jedyne pytanie czy Tusk bedzie wysylal opozycjonistow jak chce Ćwiąkalski do wiezienia czy wzorem KGB do "szpitali psychiatrycznych". Odpowiedz Link Zgłoś
pariah to ja powiem to publicznie:Suski to wał i idiota 16.02.08, 11:58 bo już jestem zmęczony tą ciągłą obecnością tych ćwierćmózgich przygłupów pokroju Brudzińskiego czy Suskiego - honorowanie i medialne pieszczenie takich kretynów jak oni obraża moje poczucie estetyki i zdolności intelektualne. Jeśli mają występować medialnie to niechaj cytuje ich Czabański z Targalskim w państwowym Polskim Radio albo Urbański Ponton w TVP - czemu muszę jeszcze oglądać te mordy w prywatnych mediach? Nobilitacja debila i jego debilnych wypowiedzi jest przerażająca - ja wiem o istnieniu konieczności "njusa" ale jak rany ! przecież nie poprzez cytowanie debilnych, kłamliwych, chamskich i nieprawdziwych bełkotów. A teraz admin może zdjąć moją opinię. Mam to w zadku. Odpowiedz Link Zgłoś
jama.314 to ja powiem to publicznie:Suski to wał i idiota 16.02.08, 12:03 i jeszcze raz ! Odpowiedz Link Zgłoś
vapor1 z ust mi wyjales kazde slowo - popieram! 16.02.08, 13:00 jak w temacie, prosze mi nie pokazywac w mediach prywatnych tych panów + kwiatu dziennikarstwa polskiego w osobie pana Semki, bo mam odruch wymiotny. Odpowiedz Link Zgłoś
frank.west Re: to ja powiem to publicznie:Suski to wał i idi 16.02.08, 13:32 jestem za... WPISUJCIE MIASTA!!.... Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: to ja powiem to publicznie:Suski to wał i idi 16.02.08, 14:46 TORUŃ Odpowiedz Link Zgłoś
piwekk Re: to ja powiem to publicznie:Suski to wał i idi 16.02.08, 14:54 TORUŃ raz jeszcze :) Odpowiedz Link Zgłoś
hhopsa Suski: Działania mediów podobne do metod hitler.. 16.02.08, 12:02 To panie Suski jeszcze tylko z 99 razy i może ktoś zacznie w te Pana kłamstwa wierzyć. Odpowiedz Link Zgłoś
tetradrachma Suski i Kaczyński dwaj PiSkretyni 16.02.08, 12:03 jeden chciał deklaracji od PO że nie wiejdzie w koalicję z SLD, a drugi twierdzi: "media powinny zajmować się poczynaniami obecnego rządu, a nie zajmować się rozliczeniami jego poprzedników (czytaj PiS-u)". Jakby Kaczor poszedł siedzieć byłby to jaśniejszy dzień w moim życiu ! Odpowiedz Link Zgłoś
wolny_najmita Panowie propagandziści z Pis-u, 16.02.08, 12:03 waszym nieszczęściem jest to, ze w przeciwieństwie do III Rzeszy nie ma jednego radia rządowego, w którym jak nie jakis fuhrerek lub gebelsik z PiS-u mógłby robić wodę z mózgu polakom. I tu rozpacz niedorozwojka Suski. Odpowiedz Link Zgłoś
katecheta A z właszcza gdy gadają: Kaczyński, Kurski, Rydzyk 16.02.08, 12:07 Suski, Kuchciński, Kempa, Szczypińska, Wierzejski, Giertych, Lepper ... sama śmietanka propagandzistów byłej "czfartej" Rzeczypospolitej Polskiej kałolicyjnej :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
mirmat1 Czy łże-media kontroluja Tuska czy Tusk łże-media? 16.02.08, 13:33 katecheta napisał: > Suski, Kuchciński, Kempa, Szczypińska, Wierzejski, Giertych, Lepper ... sama śmietanka propagandzistów byłej "czfartej" Rzeczypospolitej Polskiej kałolicyjnej > :-))) M; szczegolnie kiedy Lepperowscy przy pomocy TVN-WSI zorganizowalo podsluch dzialaczy PiS w stylu "plumberow" z Watergate. Wspolzaleznosc propagandzistow udajacych "dziennikarzy" z elitami POstKomunizmu widac bylo od slynnej debaty prezydenckiej w 2005, Tuska z Lechem Kaczynskim kiedy Durczok nawet nie udawal, ze pelni funkcje moderatora. Zapytany dlaczego pomagalw beszczelny sposob Tuskowi odrzekl: "zadawalem takie pytanie by...Kaczynski mogl sie wykazac!!!!" Pytanie jakie powinien zadac posel Suski dotyczy kto kogo kontroluje i kto wydaje dyspozycje. Wydaje sie, ze za Tuskiem i "mediami" stoja "elity", ktore przez 16 lat budowaly z 2-letnia przerwa UBekistan. Odpowiedz Link Zgłoś
c.rayback Re: Czy łże-media kontroluja Tuska czy Tusk łże-m 16.02.08, 13:56 No i co? Wykazal sie,wygral wybory. O co wiec chodzi? Poza tym - jak sie zapatrujesz na obiektywizm tzw. mediow publicznych,uscisle: TVP oraz Polskiego Radia? Kto wg. Ciebie stoi za tymi mediami? Jak sadzisz, czy w.w media pomoglyby w ujawnieniu tzw. "Begergate"? Odpowiedz Link Zgłoś
mirmat1 Begergate symbolem zaklamania lze-mediow 16.02.08, 14:18 c.rayback napisał: > No i co? Wykazal sie, wygral wybory. O co wiec chodzi? M; pokazuje, ze nawet manipulacje "dziennikarzy" nie zaklamia calkowicie prawdy. No ale lze-media wyciagnely wnioski i podniosly poziom Goebelsowskich metod czego przykladem byla wlasnie Begergate ! > Poza tym - jak sie zapatrujesz na obiektywizm tzw. mediow publicznych,uscisle: > TVP oraz Polskiego Radia? Kto wg. Ciebie stoi za tymi mediami? Jak sadzisz, czy w.w media pomoglyby w ujawnieniu tzw. "Begergate"? M: WLASNIE - Begergate wzorowana przez agenture TVN-WSI na zakladaniu podsluchu w Hotelu Watergate. Ale co bylo wyjatkowym przykladem podlosci to fakt, ze po jednorazowym wyemitowaniu tasm schowano najbardziej kompromitujace TVN-WSI wyjatki i do boju wyszli POstKomunistyczni propagandzisci. Kazdy widzial o ile mial szczescie jak ja nagrac orginal tasm, ze to Begerowa proponowala PiS- owi poparcie za stolek po czym dostala kosza od Premiera Kaczynskiego. Ta prawde TVN-WSI potem ukryl nagrywajac potem niekonczace sie wywiady z kanaliami jak Zoll, ktory beszczelnie twierdzili, ze PiS zaproponowal Begerowi stolek za poparcie!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
c.rayback Re: Begergate symbolem zaklamania lze-mediow 16.02.08, 17:20 Czekaj,czekaj: a rozmowy z Mojzesowiczem i Lipinskim? Odbyly sie czy nie? Tresc jest zmanipulowana,czy nie? PS Gdzie odpowiedzi na moje inne pytania? Odpowiedz Link Zgłoś
kaczkawrydzykach Zyzio Loczek przemówił 16.02.08, 12:10 Zyzio Loczek i karykatura sfinksa. Pierwszy na świecie przypadek człowieka, który jest bardziej interesujący (mniej nieinteresujący), wówczas gdy milczy, niż gdy się odezwie. Można powiedzieć, że gdy się nie odzywa, to jak gdyby go nie było, a gdy przemówi, to znika. Odpowiedz Link Zgłoś
fyrlok Re: Zyzio Loczek przemówił 16.02.08, 15:39 > Można powiedzieć, że gdy się nie odzywa, to jak > gdyby go nie było, a gdy przemówi, to znika. DOBRE! :))) No, wlasnie tacy, to prostytutki gwalca, a potem ida do spowiedzi. :))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
profanum_vulgus Do Mangold: 16.02.08, 12:12 Słowa, że nie można pomówić naród powiedz członkom Żydowskiej Loży Przeciw Zniesławieniom. Mam nadzieje, że skończy się tylko na tym, że Cię tylko oplują i wyrzucą za drzwi. Odpowiedz Link Zgłoś
profanum_vulgus Re: Do Mangold: 16.02.08, 12:13 oczywiście chodzi o Anti-Defamation League, czyli "ligę" nie "loże". Odpowiedz Link Zgłoś
wasz_idol Suski: Działania mediów podobne do metod hitler.. 16.02.08, 12:17 No pis to wie bardzo dobrze, że sto razy powtarzane kłamstwo staje się prawdą, ale na szczęście dla nikogo więcej oprócz pisowskiego elektoratu. A jeśli chodzi o trzecią rzeszę, to kogo wam przypomina Jarek jak na mównicy tak wymachuje prawą ręką? Odpowiedz Link Zgłoś
prezentation1 Suski, Patriota....................... 16.02.08, 12:27 Jeśli rodzina kandydata walczyła o Polskę, o niepodległość, a dziadek był w Armii Krajowej, a pradziad uczestniczył w powstaniu styczniowym, to taki ktoś daje gwarancję genetycznego patriotyzmu." - komentując listy kandydatów Partii w wyborach samorządowych M.Suski(21.03.2006) ----------------------------- to jest patriotyzm, a nie jakies tam media niepolskie, mowiace po polsku Odpowiedz Link Zgłoś
wujek_eustachy Suski: Działania mediów podobne do metod hitler.. 16.02.08, 12:26 PiS w natarciu, w obronie czfartej RP moze ktos im wreszcie powie, ze przegrali wybory? Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk1 Suski: Działania mediów podobne do metod hitler.. 16.02.08, 12:26 Pan Suski w jakims sensie ma racje, gdyż pewne posunięcia jego wodzów sprawiały wrażenie, że niektóre ich metody wypisz, wymaluj można odszukać w działalności III Rzeszy i okresu bolszewickiego. Odpowiedz Link Zgłoś
bobeno Suski: Działania mediów podobne do metod hitler.. 16.02.08, 12:29 I ma rację Suski. Właśnie tak działa Radio Maryja i telewizja Trwam. Nic dodać inic ująć. Dobrze, że to zauważył znany członek PiS-u. Powinni mu podziękowac wszyscy normalni obywatele polscy. Odpowiedz Link Zgłoś
dyletant5 POpulisci ...obiboki 16.02.08, 12:34 ...PelO to partia zdradziecka, nazistowska Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: POpulisci ...obiboki 16.02.08, 14:49 To żeś sobie Dylek poużywał... A teraz spadaj... Odpowiedz Link Zgłoś
estees Suski: Działania mediów podobne do metod hitler.. 16.02.08, 12:32 Suski nie masz lepszego pomysłu na zaistnienie ? Miernota jesteś i tyle. Aha, pamiętaj o cyklistach ! Odpowiedz Link Zgłoś
prezentation1 Re: Suski: Działania mediów podobne do metod hitl 16.02.08, 12:33 estees napisał: > Suski nie masz lepszego pomysłu na zaistnienie ? Miernota jesteś i > tyle. Aha, pamiętaj o cyklistach ! ------------------------------------- a ty o cudach Odpowiedz Link Zgłoś
blue911 Re: Suski: Działania mediów podobne do metod hitl 16.02.08, 12:37 Kiedy Wildstein zasiadzie na lawie oskarzonych za zdrade istotnych interesow panstwa polskiego? rozliczanie komuny to jedna sprawa ,ale upublicznienie list aktywnych czlonkow polskich sluzb wywiadowczych na swiecie i w kraju to przestepstwo. Czyzbym sie mylil? Czy moze Polska lezy na jakiejs innej planecie? Odpowiedz Link Zgłoś
10danek Przechodzi ludzkie pojecie... 16.02.08, 12:38 To co wyprawiaja kaczysci staje sie nie do wytrzymania. Kompleksy i jad. Oni tym niszcza Polske. Przez dwa lata narobili wiecej szkod niz komunisci i inni. A jesli chodzi o komunistow to zdanie pana Suskiego porownujacego działania mediów do metod hitlerowskich: - W Trzeciej Rzeszy stosowano takie metody. Sto razy powtarzane kłamstwo staje się prawdą - mówił poseł Prawa i Sprawiedliwości sa calkowicie nietrafione. To Niemcy uczyli sie od komunistow jak wmawiac ludziom prawdy urojone. Prawdy urojone... pan wie o czym mowie, panie Jaroslawie... Odpowiedz Link Zgłoś
profanum_vulgus Re: Przechodzi ludzkie pojecie... 16.02.08, 12:45 Prawdy urojone? Mówisz o tych wypowiadanych przez Tuska, np: "Putin to nasz człowiek w Moskwie". :DDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
10danek Re: Przechodzi ludzkie pojecie... 16.02.08, 13:29 profanum_vulgus napisał: > Prawdy urojone? Mówisz o tych wypowiadanych przez Tuska, np: > "Putin to nasz człowiek w Moskwie". > :DDDDDDDDDD Radio Erwan? Niby cos wiesz ale nie dokonca. Autorytatywnie stwierdzane zdania z czasem nabieraja posmaku prawdy. A wiec gwoli wyjasnienia: to rosyjska prasa cos podobnego powiedziala o Tusku a nie Tusk o Putinie. Po drugie jak stwierdzil w TV pewien jezykoznawca ten zwrot nalezy tlumaczyc nie jako "nasz czlowiek" (w domysle - szpieg) ale jako "swoj chlop" (w domysle nie jak ten wysmiewany w calej Europie i nie tylko Kaczynski z ktorym nie ma szans na jakiekolwiek porozumienie). Zycze przyjemnej i ze zrozumieniem, lektury prasy codziennej Odpowiedz Link Zgłoś
profanum_vulgus Re: Przechodzi ludzkie pojecie... 16.02.08, 13:35 Nagadałeś się, nagadałeś, a co z tego wynikło? Absolutnie nic. Tu masz link z "prawdą urojoną" Tuska wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,4912982.html Zanim coś napiszesz to zastanów. Po co obnosić się z głupotą. A tak zupełnie w nawiasie: jeżeli człowiek Tuska w Moskwie kieruje na Polskę rakiety to jakim interesom służy Tusk. :DDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
10danek Re: Przechodzi ludzkie pojecie... 16.02.08, 13:47 profanum_vulgus napisał: > Nagadałeś się, nagadałeś, a co z tego wynikło? Absolutnie nic. > Tu masz link z "prawdą urojoną" Tuska > wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,4912982.html > Zanim coś napiszesz to zastanów. Po co obnosić się z głupotą. Widocznie nagadalem sie za malo skoro nadal nie rozumiesz o co tu chodzi. Az boje sie zapytac czy znasz takie pojecia jak ironia. O tym jak powinien zachowywac sie polityk i co mowic nie wspomne bo doswiadczenia ostatnich lat byly katastrofalne. > > A tak zupełnie w nawiasie: jeżeli człowiek Tuska w Moskwie kieruje na Polskę > rakiety to jakim interesom służy Tusk. > :DDDDDDD Patrz wyzej. Na marginesie, co osiagnal Brat Mniejszy w kontaktach z Moskwa? A moze na jego widok Putin ze strachu kazal juz wtedy rakiety calkiem rozmontowac? Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Przechodzi ludzkie pojecie... 16.02.08, 13:31 profanum_vulgus napisał: > Prawdy urojone? Mówisz o tych wypowiadanych przez Tuska, np: > "Putin to nasz człowiek w Moskwie". > :DDDDDDDDDD To byla odpowiedz na "Tusk jest naszym czlowiekiem w Warszawie", ale czy gluiec potrafi to zrozimiec ??? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
profanum_vulgus Re: Przechodzi ludzkie pojecie... 16.02.08, 13:43 Tak powiedziały rosyjskie media o Tusku. Tusk oczywiście jako człowiek, który nie wie co się wokół niego dzieje strzelił głupotę i powiedział "Putin to nasz człowiek w Moskwie" w świetle kamer. Może to była zwykł kurtuazja :DDDDDDDD ale po ostatnich słowach "naszego człowieka w Moskwie", że skieruje rakiety na Polskę Tusk wyszedł na totalnego debila. :DDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Przechodzi ludzkie pojecie... 16.02.08, 13:47 profanum_vulgus napisał: > Tak powiedziały rosyjskie media o Tusku. Tusk oczywiście jako > człowiek, który nie wie co się wokół niego dzieje strzelił głupotę > i powiedział "Putin to nasz człowiek w Moskwie" w świetle kamer. > Może to była zwykł kurtuazja :DDDDDDDD > ale po ostatnich słowach "naszego człowieka w Moskwie", że skieruje > rakiety na Polskę Tusk wyszedł na totalnego debila. > :DDDDDDDDDDDDD Na prawde nie musisz udawadniac, ze jestes glupcem...:DDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
mr_pope Re: Przechodzi ludzkie pojecie... 16.02.08, 16:18 > ale po ostatnich słowach "naszego człowieka w Moskwie", że skieruje > rakiety na Polskę Tusk wyszedł na totalnego debila. I co z tego, Ty wychodzisz na debila za każdym razem jak coś piszesz. Naprawdę jesteś tak naiwny by podejrzewać, że rosyjskie rakiety są wycelowane w morze? Odpowiedz Link Zgłoś
blue911 Re: Przechodzi ludzkie pojecie... 16.02.08, 12:49 Zbombardowac Teksas: i bedzie spokoj na swiecie! Odpowiedz Link Zgłoś
tppiotr Radio Maryja, Telewizja Trwam, Nasz Dziennik 16.02.08, 12:50 ... i oto lista gadzinówek. Odpowiedz Link Zgłoś
niklot1160 Re: Radio Maryja, Telewizja Trwam, Nasz Dziennik 16.02.08, 13:46 tppiotr napisał: > ... i oto lista gadzinówek. To nie czytaj ,nie oglądaj i nie opluwaj przygłupie.Czytaj Der Dziennik,GW,Politykę,ogladaj TVN, czytaj ,,Tagesspiegel'' i czekaj na cuda Tuska. Odpowiedz Link Zgłoś
tppiotr Re: Radio Maryja, Telewizja Trwam, Nasz Dziennik 16.02.08, 16:55 Nie czytam i nie oglądam. A że twoja matka się puszcza to nie moja wina. Odpowiedz Link Zgłoś
fanfan07 Biedactwa z PiSu! 16.02.08, 12:52 Sami rozpętali spiralę nienawiści i teraz płaczą, bo role się odwróciły. heh Odpowiedz Link Zgłoś
ruda_wiewiorka2 Suski: Działania mediów podobne do metod hitler.. 16.02.08, 12:54 Panom z Pisu chyba się kompletnie już poprzewracało. Koledzy!!! Sami stosowaliście takie metody!!!! Nie zapomnę tych tysiąckroć powtarzanych idiotyzmów jak: Polska nie miała lepszego wodza niż Kaczyński od Piłsudskiego, mamy niesamowity wzrost gospodarczy, itd...... Panowie....odkąd przegraliście wybory mam wrażenie, że obsmarowując wszystkich powtarzacie słowa krytyki kierowane pod Waszym adresem za czasów, kiedy siedzieliście przy korzycie i słodko sobie bimbaliście za Panem Giertychem jako ministrem edukacji (sic.) i panem Lepperem. Panie Suski!!! Ciekaw jestem czym kieruje się partia do której Pan należy bo z interesem narodowym, jak sie okazuje nie ma to nic wspólnego. Chodzi tylko o to aby uprawiać żałosny, w waszym wydaniu, zawód polityka polegający, w Waszym przypadku, na ponownym dojściu do władzy co niewątpliwie skończy się tragicznie dla tego kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
m_caliban Re: Suski: Działania mediów podobne do metod hitl 16.02.08, 13:04 Ogólnie rzecz biorąc cały ten pisowski beton (mam tu na myśli Suskiego, Brudzińskiego, Pingwinka z Gosiewa i innych tego typu osobników - bo wartościowi ludzie w PiSie też są, tyle tylko, że siedzą cicho, bo rządzi prezes-paranoik i jego zgraja potakiwaczy) cechuje się oderwaniem od rzeczywistości i niesamowitą bezobciachowością. "Przegraliśmy wybory? - Co za chamstwo, oszustwo, spisek! Naród sam nie wie, co robi!". Na szczęście Polacy dobrze wiedzieli, co robią, w pełni świadomie odsuwając tych oszołomów od władzy - teraz mogą sobie jedynie pluć i pokrzykiwać, jak małpki za kratami, ku taniej, lecz nieraz relaksującej rozrywce słuchaczy. I to jest ich właściwe miejsce. Odpowiedz Link Zgłoś
tigr Suski: Działania mediów podobne do metod hitler.. 16.02.08, 13:01 "Suski działania mediów porównuje więc do metod hitlerowskich: - W Trzeciej Rzeszy stosowano takie metody. Sto razy powtarzane kłamstwo staje się prawdą - mówił poseł Prawa i Sprawiedliwości." ... ta metode to stosuja wlasnie kaczki, a nie III rzesza... oni i ich szczekaczki wciaz powtarzaja bzdury o ukladach, spiskach, zmowach... a pozniej na pomowieniach sie zwykle konczy lub w najlepszym przypadku lapia wlasnych ministrow. ... obecne ataki pisiorow na wolne media (w ostatnim czasie bardzo nasilajace sie) sa kuriozalne i wrecz niebezpieczne... stanowia wrecz zapowiedz ze w razie gdyby -Boze uchowaj - pisiory dorwaly sie do wladzy, to wlasnie glowny atak pojdzie na "zydowska" Agore, "niemiecki" RMF, "oligarchiczny" ITI, Polsat etc. ... jednym slowem dzialania kaczek opieraja sie na dzieleniu swiata na "naszych" i "zlych - onych" w mysl prostej zasady... kto nie z nami ten przeciwko nam. Poniewaz pisiorski elektorat to ludzie slabiej wyksztalceni i zwykle malomiasteczkowi, to takie prostackie metody sa dla nich czytelniejsze niz konkurowanie na projekty ustaw, programy etc. Najbardziej ubawilo mnie, jak byly premierzyna w jednej z najlepszych prywatnych szkol wyzszych w Polsce (Nowy Sacz)... "przekonywal" studentow do swoich obsesji wykladajac im swoje wizje jakby byl na zlocie rodzin radia maryja, a nie wsrod ludzi myslacych... i to ma byc wlasnie pisowska taktyka zjednywania sobie elektoratu mlodych ludzi... buahahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
tingri Działania pisu podobne do metod III rzeszy 16.02.08, 13:09 powtarzaja klamstwa 100 razy i mysla ze ktos w nie uwierzy. i jeszcze bezczelnie zarzucaja to mediom. proponuje mediom bojkot bezczelnie klamiacych poslow pisu, typu suski. tylko czy zostanie choc jeden "sprawiedliwy" ktory nie klamie:)) Odpowiedz Link Zgłoś