Dodaj do ulubionych

Suski: Działania mediów podobne do metod hitler...

16.02.08, 11:37
Genetyczny patriota w akcji :D
Obserwuj wątek
    • bolek1965 [...] 16.02.08, 11:42
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • tingri bojkot w mediach pisowskich klamcow typu suski 16.02.08, 13:18
        kaminski, bielan, gosiewski, kaczynski, putra, szczyglo...i wielu, wielu innych.
        zrobiliby kariere za stalina lub hitlera
        • mirmat1 Łukaszenko-Tusk juz wysle ich do celi, zwolnionej 16.02.08, 13:53
          ...przez obcinaczy palcow
          tingri napisał:

          > bojkot w mediach pisowskich klamcow typu susk kaminski, bielan,
          gosiewski, kaczynski, putra, szczyglo...i wielu, wielu innych.
          > zrobiliby kariere za stalina lub hitlera
          M; jak na razie kariere robi byly mecenas roznego typu bandytow,
          ktorzy dzieki temu, ze ich protektor objal urzad
          Ministra "Sprawiedliwosci" wychodza radosnie na wolnosc. A ten
          naganiacz Tuska grozi teraz przywodcom opozycji WIEZIENIEM. Kiedy
          nastapia konsultacje Tuska z Lukaszenka w sprawie efektywnych
          dzialan przeciw opozycji?
          • sumienie.lk To niesamowite, ale Suski ma rację! 16.02.08, 14:12
            Szczególnie widać taki styl postępowania w TVP. Ich programy
            informacyjne i propagandowe pełne są lizusostwa wobec bezpowrotnie
            usuniętej władzy.
            • tw_wielgus Re: To niesamowite, ale Suski ma rację! 16.02.08, 14:35
              sumienie.lk napisał:

              > Szczególnie widać taki styl postępowania w TVP. Ich programy
              > informacyjne i propagandowe pełne są lizusostwa wobec bezpowrotnie
              > usuniętej władzy.

              Wtedy zostaną same reklamy...
              • katecheta Działania PiS są podobne do metod hitlerowskich!!! 16.02.08, 15:34
                Ja, obywatel Rzeczpospolitej Polskiej, tak właśnie uważam!
                • kon_donek_wermahtowy Folksdojcz_Premierem_i_Media_PO-s thitlerowskie_:)) 16.02.08, 21:59
                  Marek Suski:

                  W Trzeciej Rzeszy stosowano takie metody.
                  Sto razy powtarzane kłamstwo staje się prawdą ...
                  .....................................

                  Suski ma rację !

                  Niedaleko pada jabłko od jabłoni :(

                  ps
                  Niekompetentnego firera PO-paprańców
                  folksdojcza Tuske - podwórkowego chamka -

                  śmiecia dla którego Polskość to nienormalność
                  a który dorwał się do koryta za sprawą

                  przerażonego wizją lustracji ubekistanu
                  i jego zydo-komucho-szwabskich łże-mediów,
                  aby rozwalić Państwo Polskie,

                  tego nygusa i jego POpaprańców
                  Naród Polski wyśle już wkrótce
                  na śmietnik historii :)!!!
              • jkredman nawet samochód Pitery spalił się ze wstydu 16.02.08, 21:44
          • marjolaine Re: Łukaszenko-Tusk juz wysle ich do celi, zwolni 16.02.08, 15:31
            Mecenasi są wlasnie od obrony bandytow, idioto
          • remeq Uczciwy nie ma się czego bać (wasze własne słowa) 16.02.08, 15:52
            Tak, pisiorki, robi się gorąco koło piórek. Jarek z ze swoją ciotą "Zero" to
            prawnicy jak z koziej d... instrument. Nałamali prawa, częściowo z głupoty,
            częściowo świadomie. A, jak mawiał komisarz Ryba z "Kilera": "na to są już
            konkretne paragrafy, Wąski".
            • mirmat1 W IV RP TAK ale nie w odbudowywanym UBekistanie 16.02.08, 20:28
              remeq napisał:
              > Uczciwy nie ma się czego bać (wasze własne słowa) Tak, pisiorki,
              robi się gorąco koło piórek. Jarek z ze swoją ciotą "Zero" to
              prawnicy jak z koziej d... instrument. Nałamali prawa, częściowo z
              głupoty, częściowo świadomie. A, jak mawiał komisarz Ryba
              z "Kilera": "na to są już konkretne paragrafy, Wąski".
              M: Jak widac patrzac na wypuszczanych z cel przez Tuska obcinaczy
              palcow w UBekistanie -bis uczciwi musza sie bac podwojnie.
              POstKomuchy zabrali politykow PiS ochrone BOR=-u i wypuscili
              gangsterow, ktorych PiS do Zakladow Penitencjarnych wsadzil. Jak
              wiec Patriotow nie zalatwi mafia Tuska to sie ich POstKomuna zamkne
              w oproznionych przez bandytow celach.
        • tw_wielgus Re: bojkot w mediach pisowskich klamcow typu susk 16.02.08, 14:34
          Z Kamińskiego Pinochet był bardzo dumny...
    • rydzyk_fizyk A czym innym zajmował się PiS 16.02.08, 11:42
      jak nie rozliczaniem poprzedników.

      Poseł Suski wyznaje zasadę, że ostatnie 700 000 zł trzeba ukraść?
      • mangold To był akurat bolszewizm 16.02.08, 11:44

        rydzyk_fizyk napisał:

        > jak nie rozliczaniem poprzedników.
        >
        > Poseł Suski wyznaje zasadę, że ostatnie 700 000 zł trzeba ukraść?
      • tw_wielgus Re: A czym innym zajmował się PiS 16.02.08, 14:42
        rydzyk_fizyk napisał:

        > jak nie rozliczaniem poprzedników.
        >
        > Poseł Suski wyznaje zasadę, że ostatnie 700 000 zł trzeba ukraść?

        I pierwsze i odstatnie i pareset po drodze...
    • grisza.14 Suski..Idiota z wąsikiem ! 16.02.08, 11:48
      co za młot !
    • jesuitx Wreszcie ktoś odważył się głośno powiedzieć prawdę 16.02.08, 11:57
      Brawo panie pośle Suski.

      A teraz zacznie się szczucie.
      • arahat1 odwazny czy psychiczny czy to poziom 16.02.08, 13:14
        piosenki mniej niz zero ...
        • mirmat1 Ćwiąkalski oproznia cele dla opozycji ! 16.02.08, 13:59
          arahat1 napisała:

          > odwazny czy psychiczny czy to poziom piosenki mniej niz zero ...
          M; jedyne pytanie czy Tusk bedzie wysylal opozycjonistow jak chce
          Ćwiąkalski do wiezienia czy wzorem KGB do "szpitali
          psychiatrycznych".
    • pariah to ja powiem to publicznie:Suski to wał i idiota 16.02.08, 11:58
      bo już jestem zmęczony tą ciągłą obecnością tych ćwierćmózgich przygłupów
      pokroju Brudzińskiego czy Suskiego - honorowanie i medialne pieszczenie takich
      kretynów jak oni obraża moje poczucie estetyki i zdolności intelektualne.
      Jeśli mają występować medialnie to niechaj cytuje ich Czabański z Targalskim w
      państwowym Polskim Radio albo Urbański Ponton w TVP - czemu muszę jeszcze
      oglądać te mordy w prywatnych mediach?
      Nobilitacja debila i jego debilnych wypowiedzi jest przerażająca - ja wiem o
      istnieniu konieczności "njusa" ale jak rany ! przecież nie poprzez cytowanie
      debilnych, kłamliwych, chamskich i nieprawdziwych bełkotów.
      A teraz admin może zdjąć moją opinię.
      Mam to w zadku.
      • jama.314 to ja powiem to publicznie:Suski to wał i idiota 16.02.08, 12:03
        i jeszcze raz !
        • vapor1 z ust mi wyjales kazde slowo - popieram! 16.02.08, 13:00
          jak w temacie, prosze mi nie pokazywac w mediach prywatnych tych
          panów + kwiatu dziennikarstwa polskiego w osobie pana Semki, bo mam
          odruch wymiotny.
      • marent48 zgadzam sie:suski to wal i idiota 16.02.08, 13:21
      • frank.west Re: to ja powiem to publicznie:Suski to wał i idi 16.02.08, 13:32
        jestem za... WPISUJCIE MIASTA!!....
        • tw_wielgus Re: to ja powiem to publicznie:Suski to wał i idi 16.02.08, 14:46
          TORUŃ
        • piwekk Re: to ja powiem to publicznie:Suski to wał i idi 16.02.08, 14:54
          TORUŃ raz jeszcze :)
    • hhopsa Suski: Działania mediów podobne do metod hitler.. 16.02.08, 12:02
      To panie Suski jeszcze tylko z 99 razy i może ktoś zacznie w te Pana kłamstwa
      wierzyć.
    • tetradrachma Suski i Kaczyński dwaj PiSkretyni 16.02.08, 12:03
      jeden chciał deklaracji od PO że nie wiejdzie w koalicję z SLD, a
      drugi twierdzi: "media powinny zajmować się poczynaniami obecnego
      rządu, a nie zajmować się rozliczeniami jego poprzedników (czytaj
      PiS-u)". Jakby Kaczor poszedł siedzieć byłby to jaśniejszy dzień w
      moim życiu !
    • wolny_najmita Panowie propagandziści z Pis-u, 16.02.08, 12:03
      waszym nieszczęściem jest to, ze w przeciwieństwie do III Rzeszy nie ma jednego
      radia rządowego, w którym jak nie jakis fuhrerek lub gebelsik z PiS-u mógłby
      robić wodę z mózgu polakom. I tu rozpacz niedorozwojka Suski.
    • katecheta A z właszcza gdy gadają: Kaczyński, Kurski, Rydzyk 16.02.08, 12:07
      Suski, Kuchciński, Kempa, Szczypińska, Wierzejski, Giertych, Lepper ... sama śmietanka propagandzistów byłej "czfartej" Rzeczypospolitej Polskiej kałolicyjnej :-)))
      • mirmat1 Czy łże-media kontroluja Tuska czy Tusk łże-media? 16.02.08, 13:33
        katecheta napisał:

        > Suski, Kuchciński, Kempa, Szczypińska, Wierzejski, Giertych,
        Lepper ... sama śmietanka propagandzistów byłej "czfartej"
        Rzeczypospolitej Polskiej kałolicyjnej
        > :-)))
        M; szczegolnie kiedy Lepperowscy przy pomocy TVN-WSI zorganizowalo
        podsluch dzialaczy PiS w stylu "plumberow" z Watergate.
        Wspolzaleznosc propagandzistow udajacych "dziennikarzy" z elitami
        POstKomunizmu widac bylo od slynnej debaty prezydenckiej w 2005,
        Tuska z Lechem Kaczynskim kiedy Durczok nawet nie udawal, ze pelni
        funkcje moderatora. Zapytany dlaczego pomagalw beszczelny sposob
        Tuskowi odrzekl: "zadawalem takie pytanie by...Kaczynski mogl sie
        wykazac!!!!"
        Pytanie jakie powinien zadac posel Suski dotyczy kto kogo kontroluje
        i kto wydaje dyspozycje. Wydaje sie, ze za Tuskiem i "mediami"
        stoja "elity", ktore przez 16 lat budowaly z 2-letnia przerwa
        UBekistan.
        • c.rayback Re: Czy łże-media kontroluja Tuska czy Tusk łże-m 16.02.08, 13:56
          No i co? Wykazal sie,wygral wybory. O co wiec chodzi?

          Poza tym - jak sie zapatrujesz na obiektywizm tzw. mediow publicznych,uscisle: TVP oraz Polskiego Radia? Kto wg. Ciebie stoi za tymi mediami? Jak sadzisz, czy w.w media pomoglyby w ujawnieniu tzw. "Begergate"?
          • mirmat1 Begergate symbolem zaklamania lze-mediow 16.02.08, 14:18
            c.rayback napisał:

            > No i co? Wykazal sie, wygral wybory. O co wiec chodzi?
            M; pokazuje, ze nawet manipulacje "dziennikarzy" nie zaklamia
            calkowicie prawdy. No ale lze-media wyciagnely wnioski i podniosly
            poziom Goebelsowskich metod czego przykladem byla wlasnie
            Begergate !
            > Poza tym - jak sie zapatrujesz na obiektywizm tzw. mediow
            publicznych,uscisle:
            > TVP oraz Polskiego Radia? Kto wg. Ciebie stoi za tymi mediami? Jak
            sadzisz, czy w.w media pomoglyby w ujawnieniu tzw. "Begergate"?
            M: WLASNIE - Begergate wzorowana przez agenture TVN-WSI na
            zakladaniu podsluchu w Hotelu Watergate. Ale co bylo wyjatkowym
            przykladem podlosci to fakt, ze po jednorazowym wyemitowaniu tasm
            schowano najbardziej kompromitujace TVN-WSI wyjatki i do boju
            wyszli POstKomunistyczni propagandzisci. Kazdy widzial o ile mial
            szczescie jak ja nagrac orginal tasm, ze to Begerowa proponowala PiS-
            owi poparcie za stolek po czym dostala kosza od Premiera
            Kaczynskiego.
            Ta prawde TVN-WSI potem ukryl nagrywajac potem niekonczace sie
            wywiady z kanaliami jak Zoll, ktory beszczelnie twierdzili, ze PiS
            zaproponowal Begerowi stolek za poparcie!!!!
            • c.rayback Re: Begergate symbolem zaklamania lze-mediow 16.02.08, 17:20
              Czekaj,czekaj: a rozmowy z Mojzesowiczem i Lipinskim? Odbyly sie czy
              nie? Tresc jest zmanipulowana,czy nie?

              PS Gdzie odpowiedzi na moje inne pytania?
    • kaczkawrydzykach Zyzio Loczek przemówił 16.02.08, 12:10
      Zyzio Loczek i karykatura sfinksa. Pierwszy na świecie przypadek człowieka,
      który jest bardziej interesujący (mniej nieinteresujący), wówczas gdy milczy,
      niż gdy się odezwie. Można powiedzieć, że gdy się nie odzywa, to jak gdyby go
      nie było, a gdy przemówi, to znika.
      • fyrlok Re: Zyzio Loczek przemówił 16.02.08, 15:39
        > Można powiedzieć, że gdy się nie odzywa, to jak
        > gdyby go nie było, a gdy przemówi, to znika.

        DOBRE! :)))

        No, wlasnie tacy, to prostytutki gwalca,
        a potem ida do spowiedzi. :)))))))
    • profanum_vulgus Do Mangold: 16.02.08, 12:12
      Słowa, że nie można pomówić naród powiedz członkom Żydowskiej Loży Przeciw
      Zniesławieniom. Mam nadzieje, że skończy się tylko na tym, że Cię tylko oplują i
      wyrzucą za drzwi.
      • profanum_vulgus Re: Do Mangold: 16.02.08, 12:13
        oczywiście chodzi o Anti-Defamation League, czyli "ligę" nie "loże".
    • wasz_idol Suski: Działania mediów podobne do metod hitler.. 16.02.08, 12:17
      No pis to wie bardzo dobrze, że sto razy powtarzane kłamstwo staje
      się prawdą, ale na szczęście dla nikogo więcej oprócz pisowskiego
      elektoratu. A jeśli chodzi o trzecią rzeszę, to kogo wam przypomina
      Jarek jak na mównicy tak wymachuje prawą ręką?
      • prezentation1 Suski, Patriota....................... 16.02.08, 12:27
        Jeśli rodzina kandydata walczyła o Polskę, o niepodległość, a
        dziadek był w Armii Krajowej, a pradziad uczestniczył w powstaniu
        styczniowym, to taki ktoś daje gwarancję genetycznego patriotyzmu." -
        komentując listy kandydatów Partii w wyborach samorządowych
        M.Suski(21.03.2006)
        -----------------------------
        to jest patriotyzm, a nie jakies tam media niepolskie, mowiace po
        polsku
    • wujek_eustachy Suski: Działania mediów podobne do metod hitler.. 16.02.08, 12:26
      PiS w natarciu, w obronie czfartej RP

      moze ktos im wreszcie powie, ze przegrali wybory?
    • kropekuk1 Suski: Działania mediów podobne do metod hitler.. 16.02.08, 12:26
      Pan Suski w jakims sensie ma racje, gdyż pewne posunięcia jego
      wodzów sprawiały wrażenie, że niektóre ich metody wypisz, wymaluj
      można odszukać w działalności III Rzeszy i okresu bolszewickiego.
    • bobeno Suski: Działania mediów podobne do metod hitler.. 16.02.08, 12:29
      I ma rację Suski. Właśnie tak działa Radio Maryja i telewizja
      Trwam. Nic dodać inic ująć. Dobrze, że to zauważył znany
      członek PiS-u. Powinni mu podziękowac wszyscy normalni
      obywatele polscy.
      • dyletant5 POpulisci ...obiboki 16.02.08, 12:34
        ...PelO to partia zdradziecka, nazistowska
        • tw_wielgus Re: POpulisci ...obiboki 16.02.08, 14:49
          To żeś sobie Dylek poużywał...
          A teraz spadaj...
    • estees Suski: Działania mediów podobne do metod hitler.. 16.02.08, 12:32
      Suski nie masz lepszego pomysłu na zaistnienie ? Miernota jesteś i
      tyle. Aha, pamiętaj o cyklistach !
      • prezentation1 Re: Suski: Działania mediów podobne do metod hitl 16.02.08, 12:33
        estees napisał:

        > Suski nie masz lepszego pomysłu na zaistnienie ? Miernota jesteś i
        > tyle. Aha, pamiętaj o cyklistach !
        -------------------------------------

        a ty o cudach
    • blue911 Re: Suski: Działania mediów podobne do metod hitl 16.02.08, 12:37
      Kiedy Wildstein zasiadzie na lawie oskarzonych za zdrade istotnych
      interesow panstwa polskiego? rozliczanie komuny to jedna sprawa ,ale
      upublicznienie list aktywnych czlonkow polskich sluzb wywiadowczych
      na swiecie i w kraju to przestepstwo. Czyzbym sie mylil?
      Czy moze Polska lezy na jakiejs innej planecie?
    • 10danek Przechodzi ludzkie pojecie... 16.02.08, 12:38
      To co wyprawiaja kaczysci staje sie nie do wytrzymania. Kompleksy i jad. Oni tym
      niszcza Polske. Przez dwa lata narobili wiecej szkod niz komunisci i inni. A
      jesli chodzi o komunistow to zdanie pana Suskiego porownujacego działania mediów
      do metod hitlerowskich: - W Trzeciej Rzeszy stosowano takie metody. Sto razy
      powtarzane kłamstwo staje się prawdą - mówił poseł Prawa i Sprawiedliwości sa
      calkowicie nietrafione. To Niemcy uczyli sie od komunistow jak wmawiac ludziom
      prawdy urojone. Prawdy urojone... pan wie o czym mowie, panie Jaroslawie...
      • profanum_vulgus Re: Przechodzi ludzkie pojecie... 16.02.08, 12:45
        Prawdy urojone? Mówisz o tych wypowiadanych przez Tuska, np:
        "Putin to nasz człowiek w Moskwie".
        :DDDDDDDDDD
        • 10danek Re: Przechodzi ludzkie pojecie... 16.02.08, 13:29
          profanum_vulgus napisał:

          > Prawdy urojone? Mówisz o tych wypowiadanych przez Tuska, np:
          > "Putin to nasz człowiek w Moskwie".
          > :DDDDDDDDDD


          Radio Erwan? Niby cos wiesz ale nie dokonca. Autorytatywnie stwierdzane zdania z
          czasem nabieraja posmaku prawdy.
          A wiec gwoli wyjasnienia: to rosyjska prasa cos podobnego powiedziala o Tusku a
          nie Tusk o Putinie. Po drugie jak stwierdzil w TV pewien jezykoznawca ten zwrot
          nalezy tlumaczyc nie jako "nasz czlowiek" (w domysle - szpieg) ale jako "swoj
          chlop" (w domysle nie jak ten wysmiewany w calej Europie i nie tylko Kaczynski z
          ktorym nie ma szans na jakiekolwiek porozumienie). Zycze przyjemnej i ze
          zrozumieniem, lektury prasy codziennej
          • profanum_vulgus Re: Przechodzi ludzkie pojecie... 16.02.08, 13:35
            Nagadałeś się, nagadałeś, a co z tego wynikło? Absolutnie nic.
            Tu masz link z "prawdą urojoną" Tuska
            wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,4912982.html
            Zanim coś napiszesz to zastanów. Po co obnosić się z głupotą.

            A tak zupełnie w nawiasie: jeżeli człowiek Tuska w Moskwie kieruje na Polskę
            rakiety to jakim interesom służy Tusk.
            :DDDDDDD
            • 10danek Re: Przechodzi ludzkie pojecie... 16.02.08, 13:47
              profanum_vulgus napisał:

              > Nagadałeś się, nagadałeś, a co z tego wynikło? Absolutnie nic.
              > Tu masz link z "prawdą urojoną" Tuska
              > wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,4912982.html
              > Zanim coś napiszesz to zastanów. Po co obnosić się z głupotą.



              Widocznie nagadalem sie za malo skoro nadal nie rozumiesz o co tu chodzi. Az
              boje sie zapytac czy znasz takie pojecia jak ironia. O tym jak powinien
              zachowywac sie polityk i co mowic nie wspomne bo doswiadczenia ostatnich lat
              byly katastrofalne.



              >
              > A tak zupełnie w nawiasie: jeżeli człowiek Tuska w Moskwie kieruje na Polskę
              > rakiety to jakim interesom służy Tusk.
              > :DDDDDDD


              Patrz wyzej.
              Na marginesie, co osiagnal Brat Mniejszy w kontaktach z Moskwa? A moze na jego
              widok Putin ze strachu kazal juz wtedy rakiety calkiem rozmontowac?
        • kralik111 Re: Przechodzi ludzkie pojecie... 16.02.08, 13:31
          profanum_vulgus napisał:

          > Prawdy urojone? Mówisz o tych wypowiadanych przez Tuska, np:
          > "Putin to nasz człowiek w Moskwie".
          > :DDDDDDDDDD

          To byla odpowiedz na "Tusk jest naszym czlowiekiem w Warszawie", ale
          czy gluiec potrafi to zrozimiec ???
          :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
          • profanum_vulgus Re: Przechodzi ludzkie pojecie... 16.02.08, 13:43
            Tak powiedziały rosyjskie media o Tusku. Tusk oczywiście jako
            człowiek, który nie wie co się wokół niego dzieje strzelił głupotę
            i powiedział "Putin to nasz człowiek w Moskwie" w świetle kamer.
            Może to była zwykł kurtuazja :DDDDDDDD
            ale po ostatnich słowach "naszego człowieka w Moskwie", że skieruje
            rakiety na Polskę Tusk wyszedł na totalnego debila.
            :DDDDDDDDDDDDD
            • kralik111 Re: Przechodzi ludzkie pojecie... 16.02.08, 13:47
              profanum_vulgus napisał:

              > Tak powiedziały rosyjskie media o Tusku. Tusk oczywiście jako
              > człowiek, który nie wie co się wokół niego dzieje strzelił głupotę
              > i powiedział "Putin to nasz człowiek w Moskwie" w świetle kamer.
              > Może to była zwykł kurtuazja :DDDDDDDD
              > ale po ostatnich słowach "naszego człowieka w Moskwie", że skieruje
              > rakiety na Polskę Tusk wyszedł na totalnego debila.
              > :DDDDDDDDDDDDD

              Na prawde nie musisz udawadniac, ze jestes glupcem...:DDDDDDDDDDDDD
            • mr_pope Re: Przechodzi ludzkie pojecie... 16.02.08, 16:18
              > ale po ostatnich słowach "naszego człowieka w Moskwie", że skieruje
              > rakiety na Polskę Tusk wyszedł na totalnego debila.

              I co z tego, Ty wychodzisz na debila za każdym razem jak coś piszesz. Naprawdę
              jesteś tak naiwny by podejrzewać, że rosyjskie rakiety są wycelowane w morze?
      • blue911 Re: Przechodzi ludzkie pojecie... 16.02.08, 12:49
        Zbombardowac Teksas: i bedzie spokoj na swiecie!
    • tppiotr Radio Maryja, Telewizja Trwam, Nasz Dziennik 16.02.08, 12:50
      ... i oto lista gadzinówek.
      • niklot1160 Re: Radio Maryja, Telewizja Trwam, Nasz Dziennik 16.02.08, 13:46
        tppiotr napisał:

        > ... i oto lista gadzinówek.
        To nie czytaj ,nie oglądaj i nie opluwaj przygłupie.Czytaj Der
        Dziennik,GW,Politykę,ogladaj TVN, czytaj ,,Tagesspiegel'' i czekaj
        na cuda Tuska.
        • tppiotr Re: Radio Maryja, Telewizja Trwam, Nasz Dziennik 16.02.08, 16:55
          Nie czytam i nie oglądam. A że twoja matka się puszcza to nie moja wina.
    • fanfan07 Biedactwa z PiSu! 16.02.08, 12:52
      Sami rozpętali spiralę nienawiści i teraz płaczą, bo role się odwróciły. heh
    • finish1 suski lebiego ty jeszcze nie w mysiej dziurze????? 16.02.08, 12:52
    • ruda_wiewiorka2 Suski: Działania mediów podobne do metod hitler.. 16.02.08, 12:54
      Panom z Pisu chyba się kompletnie już poprzewracało. Koledzy!!! Sami
      stosowaliście takie metody!!!! Nie zapomnę tych tysiąckroć powtarzanych
      idiotyzmów jak: Polska nie miała lepszego wodza niż Kaczyński od Piłsudskiego,
      mamy niesamowity wzrost gospodarczy, itd...... Panowie....odkąd przegraliście
      wybory mam wrażenie, że obsmarowując wszystkich powtarzacie słowa krytyki
      kierowane pod Waszym adresem za czasów, kiedy siedzieliście przy korzycie i
      słodko sobie bimbaliście za Panem Giertychem jako ministrem edukacji (sic.) i
      panem Lepperem. Panie Suski!!! Ciekaw jestem czym kieruje się partia do której
      Pan należy bo z interesem narodowym, jak sie okazuje nie ma to nic wspólnego.
      Chodzi tylko o to aby uprawiać żałosny, w waszym wydaniu, zawód polityka
      polegający, w Waszym przypadku, na ponownym dojściu do władzy co niewątpliwie
      skończy się tragicznie dla tego kraju.
      • m_caliban Re: Suski: Działania mediów podobne do metod hitl 16.02.08, 13:04
        Ogólnie rzecz biorąc cały ten pisowski beton (mam tu na myśli
        Suskiego, Brudzińskiego, Pingwinka z Gosiewa i innych tego typu
        osobników - bo wartościowi ludzie w PiSie też są, tyle tylko, że
        siedzą cicho, bo rządzi prezes-paranoik i jego zgraja potakiwaczy)
        cechuje się oderwaniem od rzeczywistości i niesamowitą
        bezobciachowością. "Przegraliśmy wybory? - Co za chamstwo, oszustwo,
        spisek! Naród sam nie wie, co robi!".

        Na szczęście Polacy dobrze wiedzieli, co robią, w pełni świadomie
        odsuwając tych oszołomów od władzy - teraz mogą sobie jedynie pluć i
        pokrzykiwać, jak małpki za kratami, ku taniej, lecz nieraz
        relaksującej rozrywce słuchaczy.

        I to jest ich właściwe miejsce.
    • tigr Suski: Działania mediów podobne do metod hitler.. 16.02.08, 13:01
      "Suski działania mediów porównuje więc do metod hitlerowskich: - W
      Trzeciej Rzeszy stosowano takie metody. Sto razy powtarzane kłamstwo
      staje się prawdą - mówił poseł Prawa i Sprawiedliwości."

      ... ta metode to stosuja wlasnie kaczki, a nie III rzesza... oni i
      ich szczekaczki wciaz powtarzaja bzdury o ukladach, spiskach,
      zmowach... a pozniej na pomowieniach sie zwykle konczy lub w
      najlepszym przypadku lapia wlasnych ministrow.

      ... obecne ataki pisiorow na wolne media (w ostatnim czasie bardzo
      nasilajace sie) sa kuriozalne i wrecz niebezpieczne... stanowia
      wrecz zapowiedz ze w razie gdyby -Boze uchowaj - pisiory dorwaly sie
      do wladzy, to wlasnie glowny atak pojdzie na "zydowska"
      Agore, "niemiecki" RMF, "oligarchiczny" ITI, Polsat etc.

      ... jednym slowem dzialania kaczek opieraja sie na dzieleniu swiata
      na "naszych" i "zlych - onych" w mysl prostej zasady... kto nie z
      nami ten przeciwko nam. Poniewaz pisiorski elektorat to ludzie
      slabiej wyksztalceni i zwykle malomiasteczkowi, to takie prostackie
      metody sa dla nich czytelniejsze niz konkurowanie na projekty ustaw,
      programy etc.

      Najbardziej ubawilo mnie, jak byly premierzyna w jednej z
      najlepszych prywatnych szkol wyzszych w Polsce (Nowy
      Sacz)... "przekonywal" studentow do swoich obsesji wykladajac im
      swoje wizje jakby byl na zlocie rodzin radia maryja, a nie wsrod
      ludzi myslacych... i to ma byc wlasnie pisowska taktyka zjednywania
      sobie elektoratu mlodych ludzi... buahahahaha
    • tingri Działania pisu podobne do metod III rzeszy 16.02.08, 13:09
      powtarzaja klamstwa 100 razy i mysla ze ktos w nie uwierzy. i jeszcze bezczelnie
      zarzucaja to mediom. proponuje mediom bojkot bezczelnie klamiacych poslow pisu,
      typu suski. tylko czy zostanie choc jeden "sprawiedliwy" ktory nie klamie:))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka