kosmiczny_swir
27.02.08, 14:06
Wreszczie ktos poszedl po rozum do glowy. Design a nie lopatologia. Zawsze
beda kraje gdzie produkcja bedzie tansza niz w PL dlatego powinnismy postawic
na design. Oczywiscie czes produkcji bedzie sie oplacala w PL, np. ze wzgledu
na transport, specyfike, czas dostaw. Ale bedzie to glownie maloseryjna
produkcja na zamowienie i protypy. Poza tym tylko R&D, Design i uslugi.