Dodaj do ulubionych

Nowak znów lży w kościele

    • swi-st Nowak znów lży w kościele 10.03.08, 11:40
      Wstyd ... jestem katolikiem, ale czuję bezsilność na tym podobne szerzące się
      przypadki. Dużo zależy od wyższych władz kościoła, w tym przypadku od Kurii. W
      przypadku Radia Maryja od zwierzchnictwa Polskiego Kościoła lub Watykanu.
      Zamiast tego umywa się ręce , tak biskupom wygodniej.
      • andrzej369 Re: Nowak znów lży w kościele 10.03.08, 11:47
        Za ten stan rzeczy jest rowniez odpowiedzialny JPII, ktory za zycia
        nic w tej sprawie nie poprawil, a niewygodne tematy o Rydzyku,
        zawsze przemilczal i udawal jakby problemu nie bylo.
        Teraz z niego zrobiliscie swietego i w kazdym miejscu Polski
        stawiacie mu pomniki.

        Oj obludnicy !
    • ratrak77 Nowak znów lży w kościele 10.03.08, 11:43
      Tak trzymać panie Nowak.PIS ma 16%poparcia,co wykład to mniej.To oczywi sćie nie
      tylko pana zasługa,ale czas polowań na czarownice się skończył.Biadolicie na
      antenie że nie dostaliście pieniędzy na szkołe w Toruniu-oczekujecie że ludzie
      których lżycie będą finansować wasze chore przedsięwzięcia?
    • kuma1 Nowak znów lży w kościele 10.03.08, 11:56
      W TVN24 na własne uszy słyszałem jak Michnik mówił,że jest Polakiem
      i żydem.Stawiał Polskę na pierwszym miejscu.Jestem zdziwiony
      dlaczego pisuarowcy z taką zaciętością atakują i Nowaka i RM i
      Polaków.Czyżby w szeregach PISu znajdowali się wtyczki z
      mohadu.Nienawiść do kleru ,do naszych mam i babć ale i nas.Czy my
      polacy kiedykolwiek zabranialiśmy im modlitw synagogach.Czy
      zabranialiśmy wewnętrznych rozmów między rabinami a wiernymi
      itd.Atak żydów amerykańskich i ich popleczników w polsce na polaków
      i kościół powinien spotkać się z należytą oceną intelektualną
      naszych autorytetów.Jak widać zginęli w Katyniu i w w latach 43-56
      przez najeźców z wschodu w której również spora grupa to ich koledzy
      z ameryki.Czy w tym świetle to forum wyjaśniło cokolwiek.Czy ktoś
      słowem powiedział co Nowak mówił.Myślę że PISuarowcy i ich
      zwolennicy powinni się mocniej zastanowić nad sobą.
      • preminger Re: Nowak znów 10.03.08, 12:01
        kuma1 napisał:

        > powinien spotkać się z należytą oceną intelektualną
        > naszych autorytetów

        w Polsce po 1944 mamy z tym największy deficyt
    • prawda2008 Oszczerstwa!!!! to chyba delikatnie powiedziane... 10.03.08, 11:58
      jakie wyzwiska Pań?? jakie okładanie laskami???? byłam tam!!! to oszczerstwa, to świństwo... A jak się zachowywali dziennikarze??? Pan Profesor obraża??? jednym zdaniem załatwia się sprawę, Panowie redaktorzy??? A Wy nie obrażacie rzucając oszczerstwa??? Po pierwsze to Pan Nowak nie obraża, a ma przedstawia fakty, nad którymi GW nawet się nie pochyliła, by je rzetelnie tutaj przytoczyć!! Ciekawa jestem, czy mój komentarz w ogóle się pojawi, czy też go usuniecie?? Grzecznie Was organizatorzy prosili o rzetelność i co??? znów Wasze kłamstwa i agresja!
      • ksks3 Re: Oszczerstwa!!!! to chyba delikatnie powiedzia 10.03.08, 12:28
        prawda2008 napisała:

        > jakie wyzwiska Pań?? jakie okładanie laskami???? byłam tam!!! to
        oszczerstwa, t
        > o świństwo... A jak się zachowywali dziennikarze??? Pan Profesor
        obraża??? jedn
        > ym zdaniem załatwia się sprawę, Panowie redaktorzy??? A Wy nie
        obrażacie rzucaj
        > ąc oszczerstwa??? Po pierwsze to Pan Nowak nie obraża, a ma
        przedstawia fakty,
        > nad którymi GW nawet się nie pochyliła, by je rzetelnie tutaj
        przytoczyć!! Ciek
        > awa jestem, czy mój komentarz w ogóle się pojawi, czy też go
        usuniecie?? Grzecz
        > nie Was organizatorzy prosili o rzetelność i co??? znów Wasze
        kłamstwa i agresj
        > a!

        Taka prawda jest warta akurat tyle ile profesura Nowaka.
    • honkers Nowak znów lży w kościele 10.03.08, 11:59
      Kościół prowadzi działalność dywersyjną przeciwko Polsce.
      Dopuszczenie Nowaka do głosu godzi w najważniejsze interesy
      Rzeczpospolitej. Osobiście wcale bym się nie zdziwił gdyby problemm
      roku 1968 był dziełem Nowaka, jako sekretarza PZPR... i szpicla KPZR.
    • maciekgr Nowak znów lży w kościele 10.03.08, 12:02
      Brakuje krytycznej opinii o ksiazce Grassa (ze strachu przed
      posadzeniem o antysemityzm) - to luke wypelnia pan Nowak.
      Przedstawia wiele argumentow i faktow, ktore mowia, ze ta
      reklamowana ksiazka nie jest obiektywna i zostala zredagowana na
      polski rynek (rozni sie od wydan np. amerykanskiego). Brak
      obiektywnej dyskusji w mediach na temat ksiazki Grassa - rodzi, co
      jest oczywiste; skrajne emocje. Zamiast biadolic nad anysemitzmem
      trzeba taka dyskusje zorganizowac z udzialem szerokiego i
      OBIEKTYWNEGO grona ekspertow. Nie na zadzie, ze Grass to ofiara
      holokaustu to ma zawsze racje i jest do konca obiektywny.
    • toporowa prof. Gross, prof. Nowak, podwojna miara 10.03.08, 12:10
      Politycy, ktorzy w latach 80-tych korzystali z sal koscielnych, bo jedynie w
      nich mieli możliwość prezentowania swoich poglądów, oburzają się, że i dziś
      Kościół jest otwarty dla obywatelskich debat. Mają Kosciolowi za złe, że
      umożliwia prof. Nowakowi to, z czego sami korzystali, jakoby w interesie
      demokracji oraz wolności słowa.
      Z tego co wiem, prof. Nowak proponował prof. Grossowi publiczną dyskusję nt.
      interpretacji przez prof. Grossa faktow historycznych. Prof. Gross wyzwania nie
      przyjął. Dlatego też spotkania prof. Grossa odbywają się w innych salach i z
      inną publicznością niż spotkania prof. Nowaka.
      Gazeta Wyborcza podaje wybrane przyklady ostrego języka używanego przez prof.
      Nowaka, interpretując jego wypowiedzi jako agresywne i antysemickie.
      Ale nawet stronnicy prof. Grossa nie mogà zaprzeczyć, że w swoich książkach
      używa on sobie na Polakach i Kościele Katolickim nie licząc się ani z faktami
      ani ze słowami. Twierdzą oni, że agresywny antypolonizm prof. Grossa jest
      uzasadniony. Gdyby nie to, Polacy nie zwróciliby na książki Grossa uwagi tracąc
      tym sposobem okazję do narodowego catharsis.
      Wszakże tego co wolno prof. Grossowi, nie wolno, wg gazetowych autorytetów,
      prof. Nowakowi ani tez komukolwiek innemu.
      Bez wątpienia, prof. Grossowi i jego mecenasom udała się znakomicie jedna rzecz.
      Wszyscy oni zademonstrowli zelazną konsekwencję w stosowaniu podwójnej miary:
      innej dla „swoich“ a innej dla „obcych“.

      • andrzej369 Re: prof. Gross, prof. Nowak, podwojna miara 10.03.08, 12:46

        Z jednym sie zgadzam, a mianowicie, ze Gross i Nowak stosuja
        podwojna miare. Ale to jeszcze nie powod aby miare Nowaka
        przedstawiac w Kosciele.
        Celem Kosciola powinno byc jednoczenie spoleczenstw, a nie ich
        dzielenia i siania nienawisci.
        • wet3 Re: andrzej369 10.03.08, 14:53
          andrzej369 napisał:

          >
          > Z jednym sie zgadzam, a mianowicie, ze Gross i Nowak stosuja
          > podwojna miare. Ale to jeszcze nie powod aby miare Nowaka
          > przedstawiac w Kosciele.
          > Celem Kosciola powinno byc jednoczenie spoleczenstw, a nie ich
          > dzielenia i siania nienawisci.

          Oczywiscie, ze podwojna miara jest stosowana. Tylko iz stosowana
          jest w stosunku do prof.R.J.Nowaka, ktory zadnej podwojnej miary,
          poza mowieniem prawdy, nie stosuje. Polakozerca i klamca Gross
          traktowany jest z przymruzeniem oka, a nawet chwalony jest za
          pisanie jawnych klamstw. Natomiast prof.R.J.Nowak wytykajacy punkt
          po punkcie klamstwa Grossa nazywany jest antysemita!!! Czy ty
          potrafisz myslec? Jednoczenie spoleczenstw zaczyna sie od zdrowej
          krytyki i napietnowania klamstw - co wlasnie wyraznie robi
          prof.R.J.Nowak. Nie odwracaj wiec kota ogonem i nie traktuj
          wstydliwych tematow zydowskich tak bylyby ome jakims tabu. Nie tlum
          prawdziwej krytyki i nie zaciemniaj prawdy!!!
      • feurig59 Re: prof. Gross, prof. Nowak, podwojna miara 10.03.08, 22:07
        Gross nikogo z dyskutantów nie
        nazwał "żydkiem", "złodziejem", "fałszerzem", ani nie używa
        personalnych epitetów, ani nie wyrzuca komukolwiek pochodzenia, tak
        jak czyni to Nowak, a potem, jak nikt nie chce z nim gadać, kreuje
        się jeszcze za ofiarę ostracyzmu i "niszczenia" go w prasie. Wejdź
        na stronę i zobacz co wypisuje za chwytliwe dla motłochu bzdety,
        które z metodą naukową historyka nie mają nic wspólnego, a potem
        pogadamy.
    • rojczer To już początek końca 10.03.08, 12:10
      Nie wierzę, by panowie w koloratkach nie zdawali sobie sprawę, że rekolekcje(?!) fundowane Polakom przez "radiomaryjnego Goebbelsa" Jerzego Roberta Nowaka, to początek końca katolicyzmu nad Wisłą.
      PS. Określenie "radiomaryjny Goebbels", nie jest moim wymysłem, lecz trawestacją słów równie jak Nowak słynnego ideologa Radia Maryja - prof. Ryszarda Bendera.
      • leon_de_gazownia Przeciwnie - to poczatek powrotu do wyrazistosci 10.03.08, 15:23
        rojczer napisał:

        > Nie wierzę, by panowie w koloratkach nie zdawali sobie sprawę, że rekolekcje(?!
        > ) fundowane Polakom przez "radiomaryjnego Goebbelsa" Jerzego Roberta Nowaka, to
        > początek końca katolicyzmu nad Wisłą.

        Jest dokladnie przeciwnie - udzielanie przez Kosciol schronienia dla gloszenia
        niepoprawnie politycznych pogladow jest poczatkiem powrotu Kosciola tam, gdzie
        powinien byc caly czas broniac prawdy. Niezaleznie od opinii co bogatszych mass
        mediow i niezaleznie od kosztow, jakie przyjdzie za to placic.
    • razorjack brawo ! prawdziwi katole... 10.03.08, 12:16
      .
    • ksks3 A aparat sprawiedliwości to gdzie ? 10.03.08, 12:25
      Niech ta szanowna PO ruszy dupę i zacznie wreście rządzić tym
      krajem.
      Cholera człowieka bierze jak czyta się o tuszowaniu pedofilii
      zarówno przez biskupów jak i polityków żeby broń Boże nie
      zaszkodzić kościołowi. Jak Proboszcz udostępnia ambonę do
      faszystofskich "kazań".
      Kiedy to się do cholery skończy !!!!!!!
    • gugula Nowak znów lży w kościele 10.03.08, 12:40
      Ciekawe kto płaci za te podróże, przecież nie on sam.
      • 1zorro Kosciol, strzela sobie w Polsce "samoboja".... 10.03.08, 12:45
        mlodziesz ma to w d..... a stare mohery powoili biologicznie znikna.
        I wtedy bedzie larrum!
    • zephyra Nowak znów lży w kościele 10.03.08, 12:44
      Ja nazywam MOWAKA WSTRĘTNYM KOMUNISTĄ, OSZUSTEM i RECYDYWISTĄ. Niech mnie weźmie
      do sądu !A spróbowały by te ZAKŁAMANE I Z WYPRANYMI MÓZGAMI MOHERY mnie tak
      pociągnąć za uszy jak reporterów to miałyby nauczkę do końca życia, że tego
      robić nie wolno. Jeśli "PROBOSZCZ" daje taki przyzwolenie to co się dziwić że
      dzieci są molestowane przez "PANÓW w CZARNYCH SUKIENKACH"! PRECZ Z MOHERAMI,
      NOWAKIEM i im podobnymi !
      • cli-ff Re: Nowak znów lży w kościele 10.03.08, 13:06
        No nie żartuj sobie kolego. Oszołomów i wariatów po sądach się nie
        ciąga.
    • teraz.k.wy Nowak znów lży w kościele 10.03.08, 13:01
      "Witam w duchu miłości"...a potem beczka jadu i nienawiści.Taki
      kościół kat. zakłamany? Mam nadzieję,że nie wszyscy proboszczowie sa
      tacy głupi.
    • dinko11 Nowak znów lży w kościele 10.03.08, 13:04
      kościół to najstarsza organizacja o charakterze mafijnym,dlatego taki nowak i
      inne szmaty mogą gadać bzdury,kościelne ścierwa to same pedofile ,złodzieje i
      oszusci okradający kraj w imie bajek katolickich
    • krulik34 LUDZIE co sie z wami stało?, bronicie osoby które 10.03.08, 13:11
      chcą udowodnic ze Polska to dziwka a przeklinacie tych którzy ich
      krytykują.

      Gdyby Pan Gross napisał podobną ksiazke o przestepstwach jakich
      dokonywali zołnierze usa podczas wojny w wietnamie to został by juz
      dawno zastrzelony.
      to jest fakt.

      mam gdzies Nowaka, Grossa czy Bartoszewskiego, ale nie mam gdzies
      wiecznego kłamstwa o polsceantysemitce.
      Moze poklaskamy?
    • nieprawomyslny chyba zacznę chodzić do kościoła:)) 10.03.08, 13:25
      "Starsze panie rzuciły się na dziennikarzy i fotoreporterów, ciągnąc
      ich za uszy, kopiąc, okładając laskami. - Wynoście się stąd, wy
      szmaty, wy esbecy! - wykrzykiwały słuchaczki Radia Maryja."

      --hehe, to musiało być dopiero zabawne, bardzo proszę przewielebne
      świątobliwości KK o zamieszczenie na www oficjalnego grafiku turnee
      Nowaka po parafiach, jak będzie w poblizu chętnie przyjdę:)
      • barbara44 a GW lze caly czas 10.03.08, 13:52
        i to coraz wiecej.

        Nowak to dobry historyk.
        • 1zorro Re: a GW lze caly czas 10.03.08, 14:25
          taki jak Goebels socjolog....
        • feurig59 Re: a GW lze caly czas 10.03.08, 22:13
          Raczej "histeryk". Z metodą naukową jego wyczyny nie mają nic
          wspólnego, jest permanentna bezkrytyczna "jazda" jedynej prawdy,
          którą obrał za słuszną. I wyszukuje tylko argumenty, które ją
          cementują. To szarlataneria, nie badania historyczne. Brak
          jakichkolwiek pytań, niepewności cechującej każdy poszukujący umysł.
          Nowak już WIE, a nie zgadzają się z nim tylko antypoloniści
          i "żydokomuna"!
      • 1zorro Re: chyba zacznę chodzić do kościoła:)) 10.03.08, 14:29
        gdyby tak sie mlode panienki rzucaly (moga byc nawet tylko w
        beretach) to bym chodzil....Ale dla starych bab?! Brrrr.......
    • giles jezus przewraca sie w grobie... 10.03.08, 14:02
      osobiscie wciaz wierze, ze to prawda, chocby nie wiem jak bolesna,
      na wyzwoli.

      gross podjal w swojej ksiazce temat, z ktorym mimo uplywu tylu lat
      nie potrafilismy sie jako narod zmierzyc. moze dzieki "strachowi"
      dotrze do naszej zbiorowej swiadomosci, ze nie mamy moralnego prawa
      domagac sie od rosjan rozliczenia zbrodni katynskiej jesli sami nie
      potrafimy sie zmierzyc z naszymi polskimi zbrodniami na naszych
      polskich zydach.

      wedlug mojej oceny z przytoczonych przez grossa faktow niezbicie
      wynika, ze kk - mimo, ze mial taka mozliwosc - nie wystapil - poza
      chlubnym wyjatkiem biskupa czestochowskiego - przeciw powojennym
      pogromom. w tym sensie kk jako organizacja do jakiegos stopnia
      majaca wplyw na swoich czlonkow, jest wspolodpowiedzialny za te
      zbrodnie (juz nawet nie wnikajac, na ile przedwojenny antysemityzm
      szerokich kregow koscielnych, m in. powiazanych z "rycerzem
      niepokalanej" kolbego lezal u podwalin tych zbrodni).

      tymczasem, wbrew wlasnej nauce, kk zamiast przyznac sie do winny,
      odbyc pokute i dokonac zadoscucznynienia ofiarom i ich rodzina,
      idzie w zaparte. to nie sprawcy sa odsadzani od czci i wiary tylko
      osoba, ktora publicznie nazywa zbrodnie zbrodnia i wskazuje, kto
      ponosi za nia odpowiedzialnosc.

      wyglada jednak na to, ze kk, a przynajmniej jego czesc, swiadomie
      bierze udzial w tej akcji dyfamacyjnej. oczywiscie te wszystkie
      bluzgi i odmawianie grosswi prawa bycia polakiem itp. uderza w
      autortet kosciola, ktory w ten sposob staje sie jeszcze bardziej
      niewiarygodny w swoich naukach.
    • jan3211 Nowak to prawdziwy patriota i człowiek prawy 10.03.08, 14:23
      ta intelektualna zombia - Gross , kiedy mieszkał w Kalifornii , to
      udawał Polaka i na prywatnych spotkaniach mówił "my Polacy" , teraz
      razem z Edelmanen cierpią na tajemniczą chorobę mózgu, która objawia
      się atakami nienawisci w stosunku do Polaków ?
      Dobrym lekarstwem są zimne prysznice ,polecam ...Można tez zmienić
      temat rozmyslań , ale o to najtrudniej
      • 1zorro Re: Nowak to prawdziwy patriota i człowiek prawy 10.03.08, 14:27
        Nowak jest taki patriota i prawy jak Kaczynski prawy i
        sprawiedliwy....
        • jan3211 Re: Nowak to prawdziwy patriota i człowiek prawy 10.03.08, 14:32
          Niech Gross spotka się w telewizji polskiej z prof.Chodakiewiczem i
          porozmawiają o przeszłości, ale on boi się takich spotkań ?
          Gross to jest intelektualny wampir spijający krew ofiar II wojny ?
          • indeed4 .. raczej__ l_e_w_y__ 10.03.08, 20:31
            jest ten wasz Wielki Pan Profesor TW "Tadeusz" - niestety ....
      • strzelec51 Sprostowanie, pytanie 10.03.08, 14:58
        1. Kiedy Jan Gross mieszkal w Kalifornii?
        2. Nie udawal Polaka. Gross JEST Polakiem.
        3. Gross nienawidzi antysemitow. Z Polakami przyjazni sie.

        A Nowak? To zaden patriota, to szowinista narodowy. I klamca tez.

        Janie Bezrozumu, zanim ponownie uzyjesz zwrotu patriota/patriotyzm
        sprawdz definicje.


        jan3211 napisał:

        > ...Gross, kiedy mieszkał w Kalifornii... udawał Polaka etc.
    • strzelec51 Kosciol Polski, Nowa, Gross 10.03.08, 14:29
      Wpuszczajac oszoloma Nowaka na swe "oltarze" Kosciol Polski wydaje
      jak najgorsze swiadectwo na swoj wlasny temat. Powie ktos - wolnosc
      slowa? Grossa nie zaprosili.
      • 1zorro Re: Kosciol Polski, Nowa, Gross 10.03.08, 14:30
        ...a JPII w grobie sie przewraca....
        • wet3 Re: 1zorro 10.03.08, 15:03
          1zorro napisał:

          > ...a JPII w grobie sie przewraca....

          Ja zawsze mowie, ze gdy nie ma sie odpowiedzi na prawdziwa i sluszna
          krytyke, to najlepiej jest pitolic beznadziejne glupoty w rodzaju
          twojej wypowiedzi!
          PS - O ile dobrze sobnie przypominam to JP2 nigdy nie powiedzial
          zlego slowa na temat prof.R.J.Nowaka. Naduzywanie autorytetow jest
          po prostu brzydkie i smieszne!
          • 1zorro Re: 1zorro 10.03.08, 16:16
            jak jeszcze napiszesz, ze pochwalal jego wypowiedzi i udzielal
            moralnego poparcia Rydzykowi, Kobylanskiemu i im podobnych to na
            pewno z grobu wstanie....I da wam w ucho, zebysie "katolicy"
            oprzytomnieli!
            • wet3 Re: 1zorro 10.03.08, 17:20
              1zorro napisał:

              > jak jeszcze napiszesz, ze pochwalal jego wypowiedzi i udzielal
              > moralnego poparcia Rydzykowi, Kobylanskiemu i im podobnych to na
              > pewno z grobu wstanie....I da wam w ucho, zebysie "katolicy"
              > oprzytomnieli!

              I znow pitolisz glupoty! JP2 NIGDY nie powiedzial ani jednego
              krytycznego slowa o RM! Nie probuj falszowac. A gdy sie o RM
              wypowiadal - to wypowiadal sie pozytywnie. Nie przypominam sobie tez
              aby JP2 mowil cokolwiek negatywnego (JP2 chyba w ogole nie odniosl
              sie do Kobylanskiegp) na temat p.Kobylanskiego. Czy ty myslisz, ze
              stosowanie Woltera ci pomoze? Za duzo, w swej podlej propagandzie,
              liczysz na ludzka glupote i krotka pamiec. Nie tedy droga!!!
              • 1zorro Re: 1zorro 11.03.08, 18:45
                no pewno, JPII jeszcze pewnie Muchomora w Toruniu odwiedzal i mohery
                blogoslawil....A modlenie sie do Papieza - Niemca przez gardlo ci
                przechodzi?
    • sopasol Nowak znów lży w kościele 10.03.08, 15:22
      Nowak,to człowiek, który za wszelką cenę chce zaistnieć. Jego chore ambicje, które można tylko porównać z Balcerowiczem a Balcerowicza z
      "Czauszesku". Reakcja na książkę Grossa jest nazbyt pobudliwa. To jest taki człowiek, który chce być zawsze na topie. Zareagował tak, jakby był pod wpływem środków odurzających, albo inaczej, doszedł do wniosku, że tanim kosztem zyska sobie poklask. Wczoraj był film w telewizorni o "Kreiwenie" i właśnie większość "ludzi na topie" jest jego wiernym odzwierciedlenoem
    • aqwertzu Nowak znów lży w kościele 10.03.08, 16:19
      Najsmieszniejsza jest definicja walki wg Nowaka - wynika z niej, ze
      najwiekszy udzial w walce maja ci, co wystrzela najwiecej pociskow!!!
      Panie Nowak, a ci, co zlamali szyfry ENIGMY to tez nie walczyli - ich
      wkladu w zwyciestwo nad Hitlerem nie sposob przecenic!!! Z takia
      logika to rzeczywiscie trzeba szukac wsparcia u Rydzyka i mocherow.
    • mieszaniec-zopola Do kościoła nie wpuszczają za biletami 10.03.08, 16:23
      zatem jest to miejsce publiczne. To wystarczy, żeby tego dziada
      posadzić do pierdla i proboszcza też.
      Polacy rasiści każdy to powie i nikt tu nie lubić pejsaty człowiek...
      Makumba ska.
    • aqwertzu Nowak znów lży w kościele 10.03.08, 16:35
      Przed chwila rozmawialem z proboszczem Bazyliki i oswiadczyl, ze
      udostepni swiatynie dla wykladu o "Strachu", ale ze strony przeciwnej
      do punktu widzenia Nowaka - termin analogiczny do wykladu Nowaka.
      Mysle, ze bieduli nerwy puszczaja - strona internetowa zablokowana,
      ludzie dzwonia i nie wszyscy sa zadowoleni - pewnie powiedzial to na
      odczepnego, ale zastanawiam sie nad pociagnieciem tego dalej. Czy ktos
      sie przylaczy? Mysle o wystapieniu do Grossa o zgode na odczytanie
      wybranych fragmentow o stosunku KK do pogromow. To byl by precedens!
    • yurek11111 Nie ma skutku bez przyczyny.... 10.03.08, 16:44
      <>Gdyby Gross, w swoich ksiazkach tendencyjnie nie przedstawial,i
      nie manipulowal pseudofaktami, ktorymi chcial udowodnic
      wspoldzialanie i wine Polakow,oraz KK, za eksterminacje Zydow na
      terenie Polski,to nie byloby "wystepow" Nowaka...
      <>Na usprawiedliwienie ze "wystepy" odbywaja sie w kosciolach i
      instytucjach zwiazanych z "kosciolem", moze byc fakt ze polski KK,
      jest atakowany i negatywnie przedstawiany w ksiazkach Grossa...
      <>Ogladalem Sad nad polskim antysemityzmem w Kielcach, w
      roli "sedziow" wystapili:Gross,Michnik,Edelman....
      <>Wyrok byl oczywisty.... :-)))))
      -----------------------------------------------------------------
    • bogdan331 Faszysta tolerowany przez czarnych za przyzwole 10.03.08, 17:59
      niem bliźniaka naczelnego wielbiciela rydzyka.Fasszyzm wypalić rozżarzonym
      żelazem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka