swi-st Nowak znów lży w kościele 10.03.08, 11:40 Wstyd ... jestem katolikiem, ale czuję bezsilność na tym podobne szerzące się przypadki. Dużo zależy od wyższych władz kościoła, w tym przypadku od Kurii. W przypadku Radia Maryja od zwierzchnictwa Polskiego Kościoła lub Watykanu. Zamiast tego umywa się ręce , tak biskupom wygodniej. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzej369 Re: Nowak znów lży w kościele 10.03.08, 11:47 Za ten stan rzeczy jest rowniez odpowiedzialny JPII, ktory za zycia nic w tej sprawie nie poprawil, a niewygodne tematy o Rydzyku, zawsze przemilczal i udawal jakby problemu nie bylo. Teraz z niego zrobiliscie swietego i w kazdym miejscu Polski stawiacie mu pomniki. Oj obludnicy ! Odpowiedz Link Zgłoś
ratrak77 Nowak znów lży w kościele 10.03.08, 11:43 Tak trzymać panie Nowak.PIS ma 16%poparcia,co wykład to mniej.To oczywi sćie nie tylko pana zasługa,ale czas polowań na czarownice się skończył.Biadolicie na antenie że nie dostaliście pieniędzy na szkołe w Toruniu-oczekujecie że ludzie których lżycie będą finansować wasze chore przedsięwzięcia? Odpowiedz Link Zgłoś
kuma1 Nowak znów lży w kościele 10.03.08, 11:56 W TVN24 na własne uszy słyszałem jak Michnik mówił,że jest Polakiem i żydem.Stawiał Polskę na pierwszym miejscu.Jestem zdziwiony dlaczego pisuarowcy z taką zaciętością atakują i Nowaka i RM i Polaków.Czyżby w szeregach PISu znajdowali się wtyczki z mohadu.Nienawiść do kleru ,do naszych mam i babć ale i nas.Czy my polacy kiedykolwiek zabranialiśmy im modlitw synagogach.Czy zabranialiśmy wewnętrznych rozmów między rabinami a wiernymi itd.Atak żydów amerykańskich i ich popleczników w polsce na polaków i kościół powinien spotkać się z należytą oceną intelektualną naszych autorytetów.Jak widać zginęli w Katyniu i w w latach 43-56 przez najeźców z wschodu w której również spora grupa to ich koledzy z ameryki.Czy w tym świetle to forum wyjaśniło cokolwiek.Czy ktoś słowem powiedział co Nowak mówił.Myślę że PISuarowcy i ich zwolennicy powinni się mocniej zastanowić nad sobą. Odpowiedz Link Zgłoś
preminger Re: Nowak znów 10.03.08, 12:01 kuma1 napisał: > powinien spotkać się z należytą oceną intelektualną > naszych autorytetów w Polsce po 1944 mamy z tym największy deficyt Odpowiedz Link Zgłoś
prawda2008 Oszczerstwa!!!! to chyba delikatnie powiedziane... 10.03.08, 11:58 jakie wyzwiska Pań?? jakie okładanie laskami???? byłam tam!!! to oszczerstwa, to świństwo... A jak się zachowywali dziennikarze??? Pan Profesor obraża??? jednym zdaniem załatwia się sprawę, Panowie redaktorzy??? A Wy nie obrażacie rzucając oszczerstwa??? Po pierwsze to Pan Nowak nie obraża, a ma przedstawia fakty, nad którymi GW nawet się nie pochyliła, by je rzetelnie tutaj przytoczyć!! Ciekawa jestem, czy mój komentarz w ogóle się pojawi, czy też go usuniecie?? Grzecznie Was organizatorzy prosili o rzetelność i co??? znów Wasze kłamstwa i agresja! Odpowiedz Link Zgłoś
ksks3 Re: Oszczerstwa!!!! to chyba delikatnie powiedzia 10.03.08, 12:28 prawda2008 napisała: > jakie wyzwiska Pań?? jakie okładanie laskami???? byłam tam!!! to oszczerstwa, t > o świństwo... A jak się zachowywali dziennikarze??? Pan Profesor obraża??? jedn > ym zdaniem załatwia się sprawę, Panowie redaktorzy??? A Wy nie obrażacie rzucaj > ąc oszczerstwa??? Po pierwsze to Pan Nowak nie obraża, a ma przedstawia fakty, > nad którymi GW nawet się nie pochyliła, by je rzetelnie tutaj przytoczyć!! Ciek > awa jestem, czy mój komentarz w ogóle się pojawi, czy też go usuniecie?? Grzecz > nie Was organizatorzy prosili o rzetelność i co??? znów Wasze kłamstwa i agresj > a! Taka prawda jest warta akurat tyle ile profesura Nowaka. Odpowiedz Link Zgłoś
honkers Nowak znów lży w kościele 10.03.08, 11:59 Kościół prowadzi działalność dywersyjną przeciwko Polsce. Dopuszczenie Nowaka do głosu godzi w najważniejsze interesy Rzeczpospolitej. Osobiście wcale bym się nie zdziwił gdyby problemm roku 1968 był dziełem Nowaka, jako sekretarza PZPR... i szpicla KPZR. Odpowiedz Link Zgłoś
maciekgr Nowak znów lży w kościele 10.03.08, 12:02 Brakuje krytycznej opinii o ksiazce Grassa (ze strachu przed posadzeniem o antysemityzm) - to luke wypelnia pan Nowak. Przedstawia wiele argumentow i faktow, ktore mowia, ze ta reklamowana ksiazka nie jest obiektywna i zostala zredagowana na polski rynek (rozni sie od wydan np. amerykanskiego). Brak obiektywnej dyskusji w mediach na temat ksiazki Grassa - rodzi, co jest oczywiste; skrajne emocje. Zamiast biadolic nad anysemitzmem trzeba taka dyskusje zorganizowac z udzialem szerokiego i OBIEKTYWNEGO grona ekspertow. Nie na zadzie, ze Grass to ofiara holokaustu to ma zawsze racje i jest do konca obiektywny. Odpowiedz Link Zgłoś
toporowa prof. Gross, prof. Nowak, podwojna miara 10.03.08, 12:10 Politycy, ktorzy w latach 80-tych korzystali z sal koscielnych, bo jedynie w nich mieli możliwość prezentowania swoich poglądów, oburzają się, że i dziś Kościół jest otwarty dla obywatelskich debat. Mają Kosciolowi za złe, że umożliwia prof. Nowakowi to, z czego sami korzystali, jakoby w interesie demokracji oraz wolności słowa. Z tego co wiem, prof. Nowak proponował prof. Grossowi publiczną dyskusję nt. interpretacji przez prof. Grossa faktow historycznych. Prof. Gross wyzwania nie przyjął. Dlatego też spotkania prof. Grossa odbywają się w innych salach i z inną publicznością niż spotkania prof. Nowaka. Gazeta Wyborcza podaje wybrane przyklady ostrego języka używanego przez prof. Nowaka, interpretując jego wypowiedzi jako agresywne i antysemickie. Ale nawet stronnicy prof. Grossa nie mogà zaprzeczyć, że w swoich książkach używa on sobie na Polakach i Kościele Katolickim nie licząc się ani z faktami ani ze słowami. Twierdzą oni, że agresywny antypolonizm prof. Grossa jest uzasadniony. Gdyby nie to, Polacy nie zwróciliby na książki Grossa uwagi tracąc tym sposobem okazję do narodowego catharsis. Wszakże tego co wolno prof. Grossowi, nie wolno, wg gazetowych autorytetów, prof. Nowakowi ani tez komukolwiek innemu. Bez wątpienia, prof. Grossowi i jego mecenasom udała się znakomicie jedna rzecz. Wszyscy oni zademonstrowli zelazną konsekwencję w stosowaniu podwójnej miary: innej dla „swoich“ a innej dla „obcych“. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzej369 Re: prof. Gross, prof. Nowak, podwojna miara 10.03.08, 12:46 Z jednym sie zgadzam, a mianowicie, ze Gross i Nowak stosuja podwojna miare. Ale to jeszcze nie powod aby miare Nowaka przedstawiac w Kosciele. Celem Kosciola powinno byc jednoczenie spoleczenstw, a nie ich dzielenia i siania nienawisci. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: andrzej369 10.03.08, 14:53 andrzej369 napisał: > > Z jednym sie zgadzam, a mianowicie, ze Gross i Nowak stosuja > podwojna miare. Ale to jeszcze nie powod aby miare Nowaka > przedstawiac w Kosciele. > Celem Kosciola powinno byc jednoczenie spoleczenstw, a nie ich > dzielenia i siania nienawisci. Oczywiscie, ze podwojna miara jest stosowana. Tylko iz stosowana jest w stosunku do prof.R.J.Nowaka, ktory zadnej podwojnej miary, poza mowieniem prawdy, nie stosuje. Polakozerca i klamca Gross traktowany jest z przymruzeniem oka, a nawet chwalony jest za pisanie jawnych klamstw. Natomiast prof.R.J.Nowak wytykajacy punkt po punkcie klamstwa Grossa nazywany jest antysemita!!! Czy ty potrafisz myslec? Jednoczenie spoleczenstw zaczyna sie od zdrowej krytyki i napietnowania klamstw - co wlasnie wyraznie robi prof.R.J.Nowak. Nie odwracaj wiec kota ogonem i nie traktuj wstydliwych tematow zydowskich tak bylyby ome jakims tabu. Nie tlum prawdziwej krytyki i nie zaciemniaj prawdy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
feurig59 Re: prof. Gross, prof. Nowak, podwojna miara 10.03.08, 22:07 Gross nikogo z dyskutantów nie nazwał "żydkiem", "złodziejem", "fałszerzem", ani nie używa personalnych epitetów, ani nie wyrzuca komukolwiek pochodzenia, tak jak czyni to Nowak, a potem, jak nikt nie chce z nim gadać, kreuje się jeszcze za ofiarę ostracyzmu i "niszczenia" go w prasie. Wejdź na stronę i zobacz co wypisuje za chwytliwe dla motłochu bzdety, które z metodą naukową historyka nie mają nic wspólnego, a potem pogadamy. Odpowiedz Link Zgłoś
rojczer To już początek końca 10.03.08, 12:10 Nie wierzę, by panowie w koloratkach nie zdawali sobie sprawę, że rekolekcje(?!) fundowane Polakom przez "radiomaryjnego Goebbelsa" Jerzego Roberta Nowaka, to początek końca katolicyzmu nad Wisłą. PS. Określenie "radiomaryjny Goebbels", nie jest moim wymysłem, lecz trawestacją słów równie jak Nowak słynnego ideologa Radia Maryja - prof. Ryszarda Bendera. Odpowiedz Link Zgłoś
leon_de_gazownia Przeciwnie - to poczatek powrotu do wyrazistosci 10.03.08, 15:23 rojczer napisał: > Nie wierzę, by panowie w koloratkach nie zdawali sobie sprawę, że rekolekcje(?! > ) fundowane Polakom przez "radiomaryjnego Goebbelsa" Jerzego Roberta Nowaka, to > początek końca katolicyzmu nad Wisłą. Jest dokladnie przeciwnie - udzielanie przez Kosciol schronienia dla gloszenia niepoprawnie politycznych pogladow jest poczatkiem powrotu Kosciola tam, gdzie powinien byc caly czas broniac prawdy. Niezaleznie od opinii co bogatszych mass mediow i niezaleznie od kosztow, jakie przyjdzie za to placic. Odpowiedz Link Zgłoś
ksks3 A aparat sprawiedliwości to gdzie ? 10.03.08, 12:25 Niech ta szanowna PO ruszy dupę i zacznie wreście rządzić tym krajem. Cholera człowieka bierze jak czyta się o tuszowaniu pedofilii zarówno przez biskupów jak i polityków żeby broń Boże nie zaszkodzić kościołowi. Jak Proboszcz udostępnia ambonę do faszystofskich "kazań". Kiedy to się do cholery skończy !!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
gugula Nowak znów lży w kościele 10.03.08, 12:40 Ciekawe kto płaci za te podróże, przecież nie on sam. Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro Kosciol, strzela sobie w Polsce "samoboja".... 10.03.08, 12:45 mlodziesz ma to w d..... a stare mohery powoili biologicznie znikna. I wtedy bedzie larrum! Odpowiedz Link Zgłoś
zephyra Nowak znów lży w kościele 10.03.08, 12:44 Ja nazywam MOWAKA WSTRĘTNYM KOMUNISTĄ, OSZUSTEM i RECYDYWISTĄ. Niech mnie weźmie do sądu !A spróbowały by te ZAKŁAMANE I Z WYPRANYMI MÓZGAMI MOHERY mnie tak pociągnąć za uszy jak reporterów to miałyby nauczkę do końca życia, że tego robić nie wolno. Jeśli "PROBOSZCZ" daje taki przyzwolenie to co się dziwić że dzieci są molestowane przez "PANÓW w CZARNYCH SUKIENKACH"! PRECZ Z MOHERAMI, NOWAKIEM i im podobnymi ! Odpowiedz Link Zgłoś
cli-ff Re: Nowak znów lży w kościele 10.03.08, 13:06 No nie żartuj sobie kolego. Oszołomów i wariatów po sądach się nie ciąga. Odpowiedz Link Zgłoś
teraz.k.wy Nowak znów lży w kościele 10.03.08, 13:01 "Witam w duchu miłości"...a potem beczka jadu i nienawiści.Taki kościół kat. zakłamany? Mam nadzieję,że nie wszyscy proboszczowie sa tacy głupi. Odpowiedz Link Zgłoś
dinko11 Nowak znów lży w kościele 10.03.08, 13:04 kościół to najstarsza organizacja o charakterze mafijnym,dlatego taki nowak i inne szmaty mogą gadać bzdury,kościelne ścierwa to same pedofile ,złodzieje i oszusci okradający kraj w imie bajek katolickich Odpowiedz Link Zgłoś
krulik34 LUDZIE co sie z wami stało?, bronicie osoby które 10.03.08, 13:11 chcą udowodnic ze Polska to dziwka a przeklinacie tych którzy ich krytykują. Gdyby Pan Gross napisał podobną ksiazke o przestepstwach jakich dokonywali zołnierze usa podczas wojny w wietnamie to został by juz dawno zastrzelony. to jest fakt. mam gdzies Nowaka, Grossa czy Bartoszewskiego, ale nie mam gdzies wiecznego kłamstwa o polsceantysemitce. Moze poklaskamy? Odpowiedz Link Zgłoś
nieprawomyslny chyba zacznę chodzić do kościoła:)) 10.03.08, 13:25 "Starsze panie rzuciły się na dziennikarzy i fotoreporterów, ciągnąc ich za uszy, kopiąc, okładając laskami. - Wynoście się stąd, wy szmaty, wy esbecy! - wykrzykiwały słuchaczki Radia Maryja." --hehe, to musiało być dopiero zabawne, bardzo proszę przewielebne świątobliwości KK o zamieszczenie na www oficjalnego grafiku turnee Nowaka po parafiach, jak będzie w poblizu chętnie przyjdę:) Odpowiedz Link Zgłoś
barbara44 a GW lze caly czas 10.03.08, 13:52 i to coraz wiecej. Nowak to dobry historyk. Odpowiedz Link Zgłoś
feurig59 Re: a GW lze caly czas 10.03.08, 22:13 Raczej "histeryk". Z metodą naukową jego wyczyny nie mają nic wspólnego, jest permanentna bezkrytyczna "jazda" jedynej prawdy, którą obrał za słuszną. I wyszukuje tylko argumenty, które ją cementują. To szarlataneria, nie badania historyczne. Brak jakichkolwiek pytań, niepewności cechującej każdy poszukujący umysł. Nowak już WIE, a nie zgadzają się z nim tylko antypoloniści i "żydokomuna"! Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro Re: chyba zacznę chodzić do kościoła:)) 10.03.08, 14:29 gdyby tak sie mlode panienki rzucaly (moga byc nawet tylko w beretach) to bym chodzil....Ale dla starych bab?! Brrrr....... Odpowiedz Link Zgłoś
giles jezus przewraca sie w grobie... 10.03.08, 14:02 osobiscie wciaz wierze, ze to prawda, chocby nie wiem jak bolesna, na wyzwoli. gross podjal w swojej ksiazce temat, z ktorym mimo uplywu tylu lat nie potrafilismy sie jako narod zmierzyc. moze dzieki "strachowi" dotrze do naszej zbiorowej swiadomosci, ze nie mamy moralnego prawa domagac sie od rosjan rozliczenia zbrodni katynskiej jesli sami nie potrafimy sie zmierzyc z naszymi polskimi zbrodniami na naszych polskich zydach. wedlug mojej oceny z przytoczonych przez grossa faktow niezbicie wynika, ze kk - mimo, ze mial taka mozliwosc - nie wystapil - poza chlubnym wyjatkiem biskupa czestochowskiego - przeciw powojennym pogromom. w tym sensie kk jako organizacja do jakiegos stopnia majaca wplyw na swoich czlonkow, jest wspolodpowiedzialny za te zbrodnie (juz nawet nie wnikajac, na ile przedwojenny antysemityzm szerokich kregow koscielnych, m in. powiazanych z "rycerzem niepokalanej" kolbego lezal u podwalin tych zbrodni). tymczasem, wbrew wlasnej nauce, kk zamiast przyznac sie do winny, odbyc pokute i dokonac zadoscucznynienia ofiarom i ich rodzina, idzie w zaparte. to nie sprawcy sa odsadzani od czci i wiary tylko osoba, ktora publicznie nazywa zbrodnie zbrodnia i wskazuje, kto ponosi za nia odpowiedzialnosc. wyglada jednak na to, ze kk, a przynajmniej jego czesc, swiadomie bierze udzial w tej akcji dyfamacyjnej. oczywiscie te wszystkie bluzgi i odmawianie grosswi prawa bycia polakiem itp. uderza w autortet kosciola, ktory w ten sposob staje sie jeszcze bardziej niewiarygodny w swoich naukach. Odpowiedz Link Zgłoś
jan3211 Nowak to prawdziwy patriota i człowiek prawy 10.03.08, 14:23 ta intelektualna zombia - Gross , kiedy mieszkał w Kalifornii , to udawał Polaka i na prywatnych spotkaniach mówił "my Polacy" , teraz razem z Edelmanen cierpią na tajemniczą chorobę mózgu, która objawia się atakami nienawisci w stosunku do Polaków ? Dobrym lekarstwem są zimne prysznice ,polecam ...Można tez zmienić temat rozmyslań , ale o to najtrudniej Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro Re: Nowak to prawdziwy patriota i człowiek prawy 10.03.08, 14:27 Nowak jest taki patriota i prawy jak Kaczynski prawy i sprawiedliwy.... Odpowiedz Link Zgłoś
jan3211 Re: Nowak to prawdziwy patriota i człowiek prawy 10.03.08, 14:32 Niech Gross spotka się w telewizji polskiej z prof.Chodakiewiczem i porozmawiają o przeszłości, ale on boi się takich spotkań ? Gross to jest intelektualny wampir spijający krew ofiar II wojny ? Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 .. raczej__ l_e_w_y__ 10.03.08, 20:31 jest ten wasz Wielki Pan Profesor TW "Tadeusz" - niestety .... Odpowiedz Link Zgłoś
strzelec51 Sprostowanie, pytanie 10.03.08, 14:58 1. Kiedy Jan Gross mieszkal w Kalifornii? 2. Nie udawal Polaka. Gross JEST Polakiem. 3. Gross nienawidzi antysemitow. Z Polakami przyjazni sie. A Nowak? To zaden patriota, to szowinista narodowy. I klamca tez. Janie Bezrozumu, zanim ponownie uzyjesz zwrotu patriota/patriotyzm sprawdz definicje. jan3211 napisał: > ...Gross, kiedy mieszkał w Kalifornii... udawał Polaka etc. Odpowiedz Link Zgłoś
strzelec51 Kosciol Polski, Nowa, Gross 10.03.08, 14:29 Wpuszczajac oszoloma Nowaka na swe "oltarze" Kosciol Polski wydaje jak najgorsze swiadectwo na swoj wlasny temat. Powie ktos - wolnosc slowa? Grossa nie zaprosili. Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro Re: Kosciol Polski, Nowa, Gross 10.03.08, 14:30 ...a JPII w grobie sie przewraca.... Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: 1zorro 10.03.08, 15:03 1zorro napisał: > ...a JPII w grobie sie przewraca.... Ja zawsze mowie, ze gdy nie ma sie odpowiedzi na prawdziwa i sluszna krytyke, to najlepiej jest pitolic beznadziejne glupoty w rodzaju twojej wypowiedzi! PS - O ile dobrze sobnie przypominam to JP2 nigdy nie powiedzial zlego slowa na temat prof.R.J.Nowaka. Naduzywanie autorytetow jest po prostu brzydkie i smieszne! Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro Re: 1zorro 10.03.08, 16:16 jak jeszcze napiszesz, ze pochwalal jego wypowiedzi i udzielal moralnego poparcia Rydzykowi, Kobylanskiemu i im podobnych to na pewno z grobu wstanie....I da wam w ucho, zebysie "katolicy" oprzytomnieli! Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: 1zorro 10.03.08, 17:20 1zorro napisał: > jak jeszcze napiszesz, ze pochwalal jego wypowiedzi i udzielal > moralnego poparcia Rydzykowi, Kobylanskiemu i im podobnych to na > pewno z grobu wstanie....I da wam w ucho, zebysie "katolicy" > oprzytomnieli! I znow pitolisz glupoty! JP2 NIGDY nie powiedzial ani jednego krytycznego slowa o RM! Nie probuj falszowac. A gdy sie o RM wypowiadal - to wypowiadal sie pozytywnie. Nie przypominam sobie tez aby JP2 mowil cokolwiek negatywnego (JP2 chyba w ogole nie odniosl sie do Kobylanskiegp) na temat p.Kobylanskiego. Czy ty myslisz, ze stosowanie Woltera ci pomoze? Za duzo, w swej podlej propagandzie, liczysz na ludzka glupote i krotka pamiec. Nie tedy droga!!! Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro Re: 1zorro 11.03.08, 18:45 no pewno, JPII jeszcze pewnie Muchomora w Toruniu odwiedzal i mohery blogoslawil....A modlenie sie do Papieza - Niemca przez gardlo ci przechodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
sopasol Nowak znów lży w kościele 10.03.08, 15:22 Nowak,to człowiek, który za wszelką cenę chce zaistnieć. Jego chore ambicje, które można tylko porównać z Balcerowiczem a Balcerowicza z "Czauszesku". Reakcja na książkę Grossa jest nazbyt pobudliwa. To jest taki człowiek, który chce być zawsze na topie. Zareagował tak, jakby był pod wpływem środków odurzających, albo inaczej, doszedł do wniosku, że tanim kosztem zyska sobie poklask. Wczoraj był film w telewizorni o "Kreiwenie" i właśnie większość "ludzi na topie" jest jego wiernym odzwierciedlenoem Odpowiedz Link Zgłoś
aqwertzu Nowak znów lży w kościele 10.03.08, 16:19 Najsmieszniejsza jest definicja walki wg Nowaka - wynika z niej, ze najwiekszy udzial w walce maja ci, co wystrzela najwiecej pociskow!!! Panie Nowak, a ci, co zlamali szyfry ENIGMY to tez nie walczyli - ich wkladu w zwyciestwo nad Hitlerem nie sposob przecenic!!! Z takia logika to rzeczywiscie trzeba szukac wsparcia u Rydzyka i mocherow. Odpowiedz Link Zgłoś
mieszaniec-zopola Do kościoła nie wpuszczają za biletami 10.03.08, 16:23 zatem jest to miejsce publiczne. To wystarczy, żeby tego dziada posadzić do pierdla i proboszcza też. Polacy rasiści każdy to powie i nikt tu nie lubić pejsaty człowiek... Makumba ska. Odpowiedz Link Zgłoś
aqwertzu Nowak znów lży w kościele 10.03.08, 16:35 Przed chwila rozmawialem z proboszczem Bazyliki i oswiadczyl, ze udostepni swiatynie dla wykladu o "Strachu", ale ze strony przeciwnej do punktu widzenia Nowaka - termin analogiczny do wykladu Nowaka. Mysle, ze bieduli nerwy puszczaja - strona internetowa zablokowana, ludzie dzwonia i nie wszyscy sa zadowoleni - pewnie powiedzial to na odczepnego, ale zastanawiam sie nad pociagnieciem tego dalej. Czy ktos sie przylaczy? Mysle o wystapieniu do Grossa o zgode na odczytanie wybranych fragmentow o stosunku KK do pogromow. To byl by precedens! Odpowiedz Link Zgłoś
yurek11111 Nie ma skutku bez przyczyny.... 10.03.08, 16:44 <>Gdyby Gross, w swoich ksiazkach tendencyjnie nie przedstawial,i nie manipulowal pseudofaktami, ktorymi chcial udowodnic wspoldzialanie i wine Polakow,oraz KK, za eksterminacje Zydow na terenie Polski,to nie byloby "wystepow" Nowaka... <>Na usprawiedliwienie ze "wystepy" odbywaja sie w kosciolach i instytucjach zwiazanych z "kosciolem", moze byc fakt ze polski KK, jest atakowany i negatywnie przedstawiany w ksiazkach Grossa... <>Ogladalem Sad nad polskim antysemityzmem w Kielcach, w roli "sedziow" wystapili:Gross,Michnik,Edelman.... <>Wyrok byl oczywisty.... :-))))) ----------------------------------------------------------------- Odpowiedz Link Zgłoś
bogdan331 Faszysta tolerowany przez czarnych za przyzwole 10.03.08, 17:59 niem bliźniaka naczelnego wielbiciela rydzyka.Fasszyzm wypalić rozżarzonym żelazem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś