daki1000 Szatan przemówił !!! 31.03.08, 12:53 Szatan przemówił... Gdzie jest CBA ? Już downo powinni zamknąć tego oszusta Rydzyka.....!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
bleble2000 jak za nim nie przepadam tak tutaj ma racje 31.03.08, 12:54 jak rydzyk w wielu kwestiach przesadza tak w tej ma calkowita racje, po co ten pospiech? komu zalezy na szybkim przepchniecia ustawy o tak kolosalnych skutkach dla Polski? a protesty przeciwko traktatowi sa nawet w samym sercu UE, www.youtube.com/watch?v=vCBIst10H-k nawet tutaj probuja uciszyc oponentow nowej konstytucji, ups sory traktatowi ktos w jednym z poprzednich postow napisal, ze 'pis zdrada', no ludzie pomyslcie, ktora partia chce jak najszybciej przepchnac ustawe, jakie skutki ma ta ustawa? krytycznie myslace spoleczenstwo to najlepsza cecha narodu! Odpowiedz Link Zgłoś
katolik_polski.1 bleble2000..zaparłeś sie swojego guru? 31.03.08, 13:51 ble,ble,ble..i pierdnięcie..ble.ble.ble..od 2000 r.! Odpowiedz Link Zgłoś
bleble2000 Re: bleble2000..zaparłeś sie swojego guru? 31.03.08, 14:26 katolik_polski.1 napisał: > ble,ble,ble..i pierdnięcie..ble.ble.ble..od 2000 r.! ciekawe skad sie to bierze, czy pisza takie prowokacje ludzie z wlasnej woli czy tez przez kogos wynajeci. i dlaczego takie oszolomy porownuja przeciwnikow traktatu lizbonskiego do moherowych beretow. Odpowiedz Link Zgłoś
p.wlodziu O. Rydzyk: Ale się spieszą! To znaczy: oszukali.. 31.03.08, 12:56 Nie oszukali oj nie !- zaważył rozsądek i rozwaga.Moze zniknie zaściankowość i buta niektórych polaczków.A Ty panie w kiecce do ziemi pilnuj kruchty to może cię ojcem będą nazywać i wara od polityki! Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: O. Rydzyk: Ale się spieszą! To znaczy: oszuka 31.03.08, 13:14 mlasskacz napisał: > Zdraaaaada!!!Kaczar w spółce z postmodernistami! A więc czas na załozenie > Prawdziwej Partii Boga! no, postmoderniści i inne lewe feministki już zdązyli "sie wykazać" w szacownym ich piśmie w Stanach. Śmiechu przy tym było co niemiara :) Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
zuz_anna49 O. Rydzyk: Ale się spieszą! To znaczy: oszukali.. 31.03.08, 13:38 Co za przecudnej urody i inteligencji para na tym zdjęciu. Don Rydzykko i jego pierwsza sekretarka. Dzień Świra to, czy dzieje się tak na prawdę? Odpowiedz Link Zgłoś
slmako Nastepny idiota sie znalazl 31.03.08, 13:44 Biuro podatkowe puscic za sprawa i wyjasnic pochodzenie tego wielkiego majatku. Czy rydol byl taki "dziany z domu ? dostal prezent ?? a podatek od darowizny zaplacil ??? Piekarz tez rozdawal i glupio wyszlo. CBA do roboty Odpowiedz Link Zgłoś
odre O. Rydzyk: Ale się spieszą! To znaczy: oszukali.. 31.03.08, 14:02 Tadeusz Rydzyk w Toruniu mieszka czarną sukienkę ma ten koleżka. Uczy prostaczków noce i ranki ze swej maryjnej radio czytanki Leje na serce miód swoim gościom beret z antenką czesząc z lubością. geja i Żyda czuje z daleka niewiernych ściga niczym bezpieka. Kościół do góry wierzchem wywraca Psoci, figluje - to jego praca. Glemp grozi palcem: Rydzyk - łobuzie Tadzio z uśmiechem nadyma buzie. Pieronek błaga: Daj na wstrzymanie, a on rozkręca nową kampanię. Życiński prosi: raz odpuść sobie, a Rydzyk: z radiem co zechce - zrobię:P Lech go popiera, Jarosław chwali a sztab ministrów pokłony wali. Gdy mu ktoś gębę zamknąć próbuje armię beretów mobilizuje. Mohery wielbią swego pasterza Bez jego radia - nie ma pacierza I mnie już Tadziu zamącił w głowie Wspieram go w myślach, uczynku, mowie I wciąż pracuję na swe zbawienie Pompując rentę w jego kieszenie Amen Odpowiedz Link Zgłoś
sralimuchibedziewiosna dla mnie Rydzyk dawno przestał być kapłanem 31.03.08, 14:10 jest dla mnie tylko politykiem podszywającym się pod płaszczyk kapłaństwa i to raczej takim mało smacznym Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus O. Rydzyk: Ale się spieszą! To znaczy: oszukali.. 31.03.08, 14:12 Przecież to jasne, że oszukali. Oszukali w momencie gdy, nie dali kasiorki na odwierty geotermalne. Swoją szosą ... po objrzeniu obrazka ilustrującego ten artykuł zrozumiałem, dlaczego Rydzykowi każda kobita się z czarownicą kojarzy... Odpowiedz Link Zgłoś
kato28 O. Rydzyk: Ale się spieszą! To znaczy: oszukali.. 31.03.08, 14:23 Rydzyk już się jeżył kiedy Polska miała przystąpić do UE. Straszył, złorzeczył po czym ochoczo wyciągnął łapę po pieniądze. No albo się jest przeciw i nic się nie chce mieć wspólnego z tą organizacją albo generalnie jest be ale kasa cacy. Oczywiście ma on święte prawo by ubiegać się o unijne pieniądze na rozwój swoich biznesów ale wydaje mi się to mocno obłudne. I umówmy się, mam pełną swiadomośc tego że kasa z UE to również kasa wpłacana przez RP niemniej jednak dostać możemy więcej niz wpłacamy a co chyba zdecydowanie ważniejsze pieniądze te moga pójśc na takie cele na które za diabła obywatel nie mógłby jej wytargać z narodowego budżetu. Odpowiedz Link Zgłoś
ryszard.j.p2 O. Rydzyk: Ale się spieszą! To znaczy: oszukali.. 31.03.08, 14:30 Ja slyszalem o jednym czlowieku, Jezus mu bylo na imie, ktory na trzeci dzien zmartwychwstal - pospieszyl sie, reszta z nas musi czekac duzo dluzej. Czy i Jemu ten klecha powie ze nas oszukal ??!!!!!! To nie jest tylko glupia gra polityczna (na szkode Polski i Polakow), ktora nie przystoi i wrecz uwlacza stanowi kaplanskiemu, to jest po prostu wysublimowan glupota i perfidia !!! o. Rydzyk prowadzi swoje wojenki w swoim i tylko swoim interesie jest wrogiem wiekszosci Polakow na zasadzie "kto nir jest ze mna jest przeciwko mnie" oraz wrogim Kosciola Katolickiego poprzez sianie ninawisci, antagonizowanie ludzi przeciw sobie oraz nie uznawanie w drugim czlowieku obrazu Boga !! PRECZ wstretny czlowieku, wstretny klecho !!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
zeno50 O. Rydzyk: Ale się spieszą! To znaczy: oszukali.. 31.03.08, 14:34 Proszę o dolną część tej ślicznej fotki. Ciekawi mnie co oni robią i gdzie znajdują się ich dłonie? Z wyrazu twarzy tej przemiłej pary...to mi wygląda na jednoczesny orgazm!!!??? Odpowiedz Link Zgłoś
1tadeusz1 Bezczelny katabas 31.03.08, 14:54 UE to nie mohery i nie da się nabrać na tandetne Rydzykowate pogaduchy . Złodziejskie łapska są za krótkie aby załapać się i wykiwać , zresztą katabasy na zachodzie znają swoje miejsce w szeregu . Odpowiedz Link Zgłoś
omidas O. Rydzyk: Ale się spieszą! To znaczy: oszukali.. 31.03.08, 14:57 Czyżby nareszcie Lech Kaczyński był prezydentem wszystkich Polaków, a nie tylko PiS-aków, Radia Maryja i antysemickich Nowaków? Aż w głowie się nie chce pomieścić. Może żona, która ma wlasne zdanie pomogła? Ale że potrafił przekonać braciszka-niewolnika o. Rydzyka? O. dyrektor az się zdziwił. Zobaczymy jak braciszek i spółka jutro zagłosują w sejmie. A Bender wiadomo. To jedna paka z Nowakiem. Michalkiewiczem i podobnymi antysemitami i skrajnymi nacjonalistami, występującymi w Radiu Maryja. Ale może wreszcie nadejdzie dzień, kiedy takie typki odejdą w cień i będzie wolnośc, sprawiedliwość i prawdziwa niepodległość, także środkom masowego rażenia z Torunia. Odpowiedz Link Zgłoś
wojtek2784 Jurata - to wewnętrzna Jałta wasali ? 31.03.08, 15:03 Ten pośpiech to oznaka histerii i paniki wasali brukselskich. Spieszą się po nagrodę dla siebie , kumpli i własnych rodzin ? Ich będą wynagradzali tak, jak wynagrodzili Blaira kiedy przestał być premierem ? Polsce zostanie nowoczesna niewola. Odpowiedz Link Zgłoś
pl2512 Ładna parka na zdjęciu! Ciekawe o czym gadają?... 31.03.08, 15:08 Może o antykoncepcji? Bo pani posłanka i papa dyrektor tacy podjarani wzajemnie! Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 O. Rydzyk: Ale sie spiesza ... 31.03.08, 15:45 Traktat takiej wagi stanowczo powinien stac sie przedmiotem narodowej dyskusji. Tu nie chodzi o zabawe z motylkami. Tu chodzi o zrzeczenie sie niepodleglosci kraju!!! O.Rydzyk ma racje. Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: O. Rydzyk: Ale sie spiesza ... 31.03.08, 18:32 wet3 napisał: > Traktat takiej wagi stanowczo powinien stac sie przedmiotem > narodowej dyskusji. Tu nie chodzi o zabawe z motylkami. Tu chodzi o > zrzeczenie sie niepodleglosci kraju!!! O.Rydzyk ma racje. Pokaz mi choc najmniejszy pukt w traktacie, ktory swiadczylby o utracie niepodleglosci. Wet, nie rob z glupiej mordy trampka a z siebie matola...;DDD Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: krakik111 31.03.08, 20:36 kralik111 napisał: > wet3 napisał: > > > Traktat takiej wagi stanowczo powinien stac sie przedmiotem > > narodowej dyskusji. Tu nie chodzi o zabawe z motylkami. Tu chodzi > o > > zrzeczenie sie niepodleglosci kraju!!! O.Rydzyk ma racje. > > Pokaz mi choc najmniejszy pukt w traktacie, ktory swiadczylby o > utracie niepodleglosci. > > Wet, nie rob z glupiej mordy trampka a z siebie matola...;DDD Matole! Skoro prawo unijne ma stac ponad naszym prawem i Konstytucja, to chyba rowna sie to zrzeczeniu niepodleglosci! Odpowiedz Link Zgłoś
tychik1 Re:I ty miałeś racje Wet,z tą nową partią ! 31.03.08, 18:59 Tak teraz ta nowa partia powinna zaistnieć i jest na to moment ! Zbyt wielu ludzi nawet jeśli są za unią i traktatem to jednak popierają referendum,a o przeciwnikach takich jak my to nawet nie wspomne.To nowe ugrupowanie powinno być nie przeciwko Europie,ale ZA ! Europą narodów!A jeśli już przeciw czemuś i komuś to: Integracji za wszelką cene! Uni PO trupach samodzielnych państw,oraz przeciw nadmiernej ingerencj Brukseli w "jej województwa"! Zatracenie naszych wiadomych polskich i europejskich wartości! Przepychanych POśpiesznie ,na siłe i tylnymi drzwiami przeróżnych: Konstytucji,traktatów,ustaw,paragrafów i unijnych ustępów a fee ;(, pisanych na kolanie i podkładanych nam potem na 1 kwietnia ! -Robią sobie żarty ,ale się POślizgną! Tak czy owak jasno widać że PiS już nie spełnia tych i inych naszych oczekiwań!Natomiast z PiSem powinniśmy się jednak rozstać normalnie i gdzie się da to w przyszłości wspópracować ! Jedna sprawa tylko ,ta nazwa tej nowej parti jest powiedzmy troche niefortunna.Proponuje właśnie że :"Partia Europy Narodów", no i ciekawe czy mają już swoją strone ? Sikorski chciał dorżnąć watahe,a prezydent chlasnął się sam i przy okazji prezesa oraz cały PiS.! Można było jakiś kompromis ale nie tak że Tuskowi we wtorek wszystko,a nam za rok o tej porze GWno na Prima Aprilis : ) wet3 napisał: > Traktat takiej wagi stanowczo powinien stac sie przedmiotem > narodowej dyskusji. Tu nie chodzi o zabawe z motylkami. Tu chodzi o > zrzeczenie sie niepodleglosci kraju!!! O.Rydzyk ma racje. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re:I ty miałeś racje Wet,z tą nową partią ! 01.04.08, 02:58 Tychikq Doszedlem do takiego wniosku bo widze iz PiS nie wypelnia prawidlowo swego zadania. Konieczna jest nam partia prawdziwie prawicowa uczciwie dbajaca o interesy narodu. Nie mowie tu o nacjonalizmie ale o dbaniu i najwazniejsze interesy Polakow. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: p12512 31.03.08, 15:48 pl2512 napisała: > Ladna parka na zdjeciu! Ciekawe o czym gadaja > Może o antykoncepcji? Bo pani posłanka i papa dyrektor tacy podjarani wzajemnie! Wiidac, ze dla babsztylow twojego pokroju antykoncepcja wazniejsza jest od niepodleglosci kraju. Gratuluje zdrowego rozsadku! Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: p12512 31.03.08, 18:34 wet3 napisał: > pl2512 napisała: > Ladna parka na zdjeciu! Ciekawe o czym gadaja > > > Może o antykoncepcji? Bo pani posłanka i papa dyrektor tacy > podjarani wzajemnie! > > > Wiidac, ze dla babsztylow twojego pokroju antykoncepcja wazniejsza > jest od niepodleglosci kraju. Gratuluje zdrowego rozsadku! Uwalnij swj umysl z glupoty i nedzy, wtedy zrozumiesz glupcze, ze Polska nie traci niepodleglsci...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: kralik111 01.04.08, 14:49 kralik111 napisał: > Uwalnij swj umysl z glupoty i nedzy, wtedy zrozumiesz glupcze, ze > Polska nie traci niepodleglsci...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Jesli nasza Konstytucja nie pozostanie naszym najwyzszym prawem, to jest oczywiste, matole, iz niepodleglosci nie ma!!! Odpowiedz Link Zgłoś
placebo99 Niszczą spuścizną ojców naszych autorytetów 31.03.08, 16:27 Taka nastała degrandolada moralna internetowych pomiotów ścierwoliberalnych, Odpowiedz Link Zgłoś
platfusy_romek Re: Niszczą spuścizną ojców naszych autorytetów 31.03.08, 17:45 to jest pijany Kaczynski ????? s12.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=40907 Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra O. Rydzyk: Ale się spieszą! To znaczy: oszukali.. 31.03.08, 17:57 A na tym zdjęciu, Rydzyk to który? Odpowiedz Link Zgłoś
gosc-2008 Rydzyk: Ale się spieszą! 31.03.08, 19:17 A moze tak zajac sie podatkami i interesami pana Rydzyka? Oraz odpowiedziec, kto jest wlascicielem RM i innych wlosci p. Rydzyka. Dlaczego do tej pory nie podano informacji na tematy podatkowe i inne wszystkich form dzialalnosci p. Rydzyka (w tym RM, czestotliwosci etc). Chcialbym aby te dane przekazane zostaly PRZYPADKOWEMU SPOLECZENSTWU we wszystkich mediach. Jesli odpowiedni Urzad Skarbowy uzna wszystko za OK to sie zamkne (warunkowo, bo obecnie nic nigdy nie wiadomo). A co sie stalo z obligacjami i darowiznami? Od SLD poprzez PiS do PO - wchodza bez wazeliny. A to jest juz karalne jako cos czego nie lubi prezydęt i jego wspolpracownicy. Odpowiedz Link Zgłoś
areabis rydzyk to hańba Wolaków . 31.03.08, 20:26 katabasy nie chcą z tym wrzodem nic zrobić , musimy czekać na rozwiązania naturalne . A tak a propos : coś na tym zdjęciu sobecka jakaś podejrzanie czarnianawa , i nos jakiś haczykowaty pokrętny , skąd ta pani się wzięła ? Odpowiedz Link Zgłoś
marcowsky O. Rydzyk:Zdrada!!! 31.03.08, 20:46 Bij zabij zdrajcow,masonow ,liberalow,przechrztow,zydow,eurpejczykow,niemcow... A o Rosji cicho na antenie radyja. Odpowiedz Link Zgłoś
12345on No właśnie, po co się spieszyć. 31.03.08, 21:38 Zaczekajmy na Wielką Brytanię. Zobaczmy najpierw jak brytyjska Królowa stoi w kolejce po audiencję u Solany. A Angela Merkel trzyma swój palec na guziku broni atomowej. Jeśli Anglia się tak podłoży, to wtedy wolno nam skapitulować. Odpowiedz Link Zgłoś
l005 Sekta Rydzyka chce usunąć Polskę z EU 31.03.08, 21:48 Integracja z EU to dla nich katastrofa bo coraz mniej będzie ludzi którym można w tak bezczelny sposób zamydlać oczy. Nie udało im się osłabić więzów Polski z EU tym razem i chyba będą mieli coraz mniej okazji aby tego znów próbować. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_prawizne a €€€€€€€ z Bruxeli pasuje?? 31.03.08, 21:53 Nie jestem wstanie zrozumieć, jak polityk partii antyunijnej może sprawować funkcję parlamentarzysty jak Sobecka czy Bender lub eurodeputowanego, jak taki Giertych czy Krupa??? A szef RM, opartego o datki ludzi, i plującego ze swoich mediów codziennie na Unię, może wyciągać brudne łapy po pieniądze do Brukseli? Odpowiedz Link Zgłoś
vitabravo Re: Polskie pieniądze z Brukseli 01.04.08, 09:49 Dlaczego polski sceptyk UE, miałby się nie starać o pieniądze, które idą przez Brukselę z Polski? Nie w całości oczywiście, tylko ich część jaka zostanie po wypłaceniu korupcyjnie wysokich kosztów unijnej biurokracji. Odpowiedz Link Zgłoś