Dodaj do ulubionych

O. Rydzyk: Ale się spieszą! To znaczy: oszukali...

    • daki1000 Szatan przemówił !!! 31.03.08, 12:53
      Szatan przemówił... Gdzie jest CBA ? Już downo powinni zamknąć tego
      oszusta Rydzyka.....!!!!
      • indeed4 Belzebub ..... 31.03.08, 15:00
        capo di tutti capi Belzebubos ....
    • bleble2000 jak za nim nie przepadam tak tutaj ma racje 31.03.08, 12:54
      jak rydzyk w wielu kwestiach przesadza tak w tej ma calkowita racje, po co ten
      pospiech? komu zalezy na szybkim przepchniecia ustawy o tak kolosalnych skutkach
      dla Polski?

      a protesty przeciwko traktatowi sa nawet w samym sercu UE,
      www.youtube.com/watch?v=vCBIst10H-k
      nawet tutaj probuja uciszyc oponentow nowej konstytucji, ups sory traktatowi

      ktos w jednym z poprzednich postow napisal, ze 'pis zdrada', no ludzie
      pomyslcie, ktora partia chce jak najszybciej przepchnac ustawe, jakie skutki ma
      ta ustawa? krytycznie myslace spoleczenstwo to najlepsza cecha narodu!
      • katolik_polski.1 bleble2000..zaparłeś sie swojego guru? 31.03.08, 13:51
        ble,ble,ble..i pierdnięcie..ble.ble.ble..od 2000 r.!
        • bleble2000 Re: bleble2000..zaparłeś sie swojego guru? 31.03.08, 14:26
          katolik_polski.1 napisał:

          > ble,ble,ble..i pierdnięcie..ble.ble.ble..od 2000 r.!

          ciekawe skad sie to bierze, czy pisza takie prowokacje ludzie z wlasnej woli czy
          tez przez kogos wynajeci.

          i dlaczego takie oszolomy porownuja przeciwnikow traktatu lizbonskiego do
          moherowych beretow.
    • p.wlodziu O. Rydzyk: Ale się spieszą! To znaczy: oszukali.. 31.03.08, 12:56
      Nie oszukali oj nie !- zaważył rozsądek i rozwaga.Moze zniknie
      zaściankowość i buta niektórych polaczków.A Ty panie w kiecce do
      ziemi pilnuj kruchty to może cię ojcem będą nazywać i wara od
      polityki!
    • losiu4 Re: O. Rydzyk: Ale się spieszą! To znaczy: oszuka 31.03.08, 13:14
      mlasskacz napisał:

      > Zdraaaaada!!!Kaczar w spółce z postmodernistami! A więc czas na
      załozenie
      > Prawdziwej Partii Boga!


      no, postmoderniści i inne lewe feministki już zdązyli "sie wykazać"
      w szacownym ich piśmie w Stanach. Śmiechu przy tym było co
      niemiara :)

      Pozdrawiam

      Losiu
    • zuz_anna49 O. Rydzyk: Ale się spieszą! To znaczy: oszukali.. 31.03.08, 13:38
      Co za przecudnej urody i inteligencji para na tym zdjęciu. Don
      Rydzykko i jego pierwsza sekretarka. Dzień Świra to, czy dzieje się
      tak na prawdę?
    • slmako Nastepny idiota sie znalazl 31.03.08, 13:44
      Biuro podatkowe puscic za sprawa i wyjasnic pochodzenie tego
      wielkiego majatku. Czy rydol byl taki "dziany z domu ? dostal
      prezent ?? a podatek od darowizny zaplacil ??? Piekarz tez rozdawal
      i glupio wyszlo. CBA do roboty
    • odre O. Rydzyk: Ale się spieszą! To znaczy: oszukali.. 31.03.08, 14:02
      Tadeusz Rydzyk w Toruniu mieszka
      czarną sukienkę ma ten koleżka.
      Uczy prostaczków noce i ranki
      ze swej maryjnej radio czytanki
      Leje na serce miód swoim gościom
      beret z antenką czesząc z lubością.
      geja i Żyda czuje z daleka
      niewiernych ściga niczym bezpieka.

      Kościół do góry wierzchem wywraca
      Psoci, figluje - to jego praca.
      Glemp grozi palcem: Rydzyk - łobuzie
      Tadzio z uśmiechem nadyma buzie.

      Pieronek błaga: Daj na wstrzymanie,
      a on rozkręca nową kampanię.
      Życiński prosi: raz odpuść sobie,
      a Rydzyk: z radiem co zechce - zrobię:P

      Lech go popiera, Jarosław chwali
      a sztab ministrów pokłony wali.
      Gdy mu ktoś gębę zamknąć próbuje
      armię beretów mobilizuje.
      Mohery wielbią swego pasterza
      Bez jego radia - nie ma pacierza
      I mnie już Tadziu zamącił w głowie
      Wspieram go w myślach, uczynku, mowie

      I wciąż pracuję na swe zbawienie
      Pompując rentę w jego kieszenie
      Amen

    • sralimuchibedziewiosna dla mnie Rydzyk dawno przestał być kapłanem 31.03.08, 14:10
      jest dla mnie tylko politykiem podszywającym się pod płaszczyk kapłaństwa

      i to raczej takim mało smacznym
    • tw_wielgus O. Rydzyk: Ale się spieszą! To znaczy: oszukali.. 31.03.08, 14:12
      Przecież to jasne, że oszukali.
      Oszukali w momencie gdy, nie dali kasiorki na odwierty geotermalne.
      Swoją szosą ... po objrzeniu obrazka ilustrującego ten artykuł
      zrozumiałem, dlaczego Rydzykowi każda kobita się z czarownicą
      kojarzy...

    • kato28 O. Rydzyk: Ale się spieszą! To znaczy: oszukali.. 31.03.08, 14:23
      Rydzyk już się jeżył kiedy Polska miała przystąpić do UE. Straszył,
      złorzeczył po czym ochoczo wyciągnął łapę po pieniądze. No albo się
      jest przeciw i nic się nie chce mieć wspólnego z tą organizacją albo
      generalnie jest be ale kasa cacy. Oczywiście ma on święte prawo by
      ubiegać się o unijne pieniądze na rozwój swoich biznesów ale wydaje
      mi się to mocno obłudne. I umówmy się, mam pełną swiadomośc tego że
      kasa z UE to również kasa wpłacana przez RP niemniej jednak dostać
      możemy więcej niz wpłacamy a co chyba zdecydowanie ważniejsze
      pieniądze te moga pójśc na takie cele na które za diabła obywatel
      nie mógłby jej wytargać z narodowego budżetu.
    • ryszard.j.p2 O. Rydzyk: Ale się spieszą! To znaczy: oszukali.. 31.03.08, 14:30
      Ja slyszalem o jednym czlowieku, Jezus mu bylo na imie, ktory na trzeci dzien
      zmartwychwstal - pospieszyl sie, reszta z nas musi czekac duzo dluzej. Czy i
      Jemu ten klecha powie ze nas oszukal ??!!!!!!
      To nie jest tylko glupia gra polityczna (na szkode Polski i Polakow), ktora nie
      przystoi i wrecz uwlacza stanowi kaplanskiemu, to jest po prostu wysublimowan
      glupota i perfidia !!!
      o. Rydzyk prowadzi swoje wojenki w swoim i tylko swoim interesie
      jest wrogiem wiekszosci Polakow na zasadzie "kto nir jest ze mna jest przeciwko
      mnie" oraz wrogim Kosciola Katolickiego poprzez sianie ninawisci,
      antagonizowanie ludzi przeciw sobie oraz nie uznawanie w drugim czlowieku obrazu
      Boga !!
      PRECZ wstretny czlowieku, wstretny klecho !!!!!!!!!!!!!
    • zeno50 O. Rydzyk: Ale się spieszą! To znaczy: oszukali.. 31.03.08, 14:34
      Proszę o dolną część tej ślicznej fotki. Ciekawi mnie co oni robią
      i gdzie znajdują się ich dłonie? Z wyrazu twarzy tej przemiłej
      pary...to mi wygląda na jednoczesny orgazm!!!???
    • douglasmclloyd Oszusta oszukać, to dopiero wyczyn 31.03.08, 14:36
      Brawo Tusk!
    • 1tadeusz1 Bezczelny katabas 31.03.08, 14:54
      UE to nie mohery i nie da się nabrać na tandetne Rydzykowate pogaduchy .
      Złodziejskie łapska są za krótkie aby załapać się i wykiwać , zresztą katabasy
      na zachodzie znają swoje miejsce w szeregu .
    • omidas O. Rydzyk: Ale się spieszą! To znaczy: oszukali.. 31.03.08, 14:57
      Czyżby nareszcie Lech Kaczyński był prezydentem wszystkich Polaków,
      a nie tylko PiS-aków, Radia Maryja i antysemickich Nowaków? Aż w
      głowie się nie chce pomieścić. Może żona, która ma wlasne zdanie
      pomogła? Ale że potrafił przekonać braciszka-niewolnika o. Rydzyka?
      O. dyrektor az się zdziwił. Zobaczymy jak braciszek i spółka jutro
      zagłosują w sejmie. A Bender wiadomo. To jedna paka z Nowakiem.
      Michalkiewiczem i podobnymi antysemitami i skrajnymi nacjonalistami,
      występującymi w Radiu Maryja. Ale może wreszcie nadejdzie dzień,
      kiedy takie typki odejdą w cień i będzie wolnośc, sprawiedliwość
      i prawdziwa niepodległość, także środkom masowego rażenia z Torunia.
    • wojtek2784 Jurata - to wewnętrzna Jałta wasali ? 31.03.08, 15:03
      Ten pośpiech to oznaka histerii i paniki wasali brukselskich.
      Spieszą się po nagrodę dla siebie , kumpli i własnych rodzin ?
      Ich będą wynagradzali tak, jak wynagrodzili Blaira kiedy przestał
      być premierem ? Polsce zostanie nowoczesna niewola.
    • pl2512 Ładna parka na zdjęciu! Ciekawe o czym gadają?... 31.03.08, 15:08
      Może o antykoncepcji? Bo pani posłanka i papa dyrektor tacy podjarani wzajemnie!
      • wet3 O. Rydzyk: Ale sie spiesza ... 31.03.08, 15:45
        Traktat takiej wagi stanowczo powinien stac sie przedmiotem
        narodowej dyskusji. Tu nie chodzi o zabawe z motylkami. Tu chodzi o
        zrzeczenie sie niepodleglosci kraju!!! O.Rydzyk ma racje.
        • kralik111 Re: O. Rydzyk: Ale sie spiesza ... 31.03.08, 18:32
          wet3 napisał:

          > Traktat takiej wagi stanowczo powinien stac sie przedmiotem
          > narodowej dyskusji. Tu nie chodzi o zabawe z motylkami. Tu chodzi
          o
          > zrzeczenie sie niepodleglosci kraju!!! O.Rydzyk ma racje.

          Pokaz mi choc najmniejszy pukt w traktacie, ktory swiadczylby o
          utracie niepodleglosci.

          Wet, nie rob z glupiej mordy trampka a z siebie matola...;DDD
          • wet3 Re: krakik111 31.03.08, 20:36
            kralik111 napisał:

            > wet3 napisał:
            >
            > > Traktat takiej wagi stanowczo powinien stac sie przedmiotem
            > > narodowej dyskusji. Tu nie chodzi o zabawe z motylkami. Tu
            chodzi
            > o
            > > zrzeczenie sie niepodleglosci kraju!!! O.Rydzyk ma racje.
            >
            > Pokaz mi choc najmniejszy pukt w traktacie, ktory swiadczylby o
            > utracie niepodleglosci.
            >
            > Wet, nie rob z glupiej mordy trampka a z siebie matola...;DDD

            Matole! Skoro prawo unijne ma stac ponad naszym prawem i
            Konstytucja, to chyba rowna sie to zrzeczeniu niepodleglosci!
        • tychik1 Re:I ty miałeś racje Wet,z tą nową partią ! 31.03.08, 18:59
          Tak teraz ta nowa partia powinna zaistnieć i jest na to moment !
          Zbyt wielu ludzi nawet jeśli są za unią i traktatem to jednak
          popierają referendum,a o przeciwnikach takich jak my to nawet nie
          wspomne.To nowe ugrupowanie powinno być nie przeciwko Europie,ale
          ZA ! Europą narodów!A jeśli już przeciw czemuś i komuś to:
          Integracji za wszelką cene!
          Uni PO trupach samodzielnych państw,oraz przeciw nadmiernej
          ingerencj Brukseli w "jej województwa"!
          Zatracenie naszych wiadomych polskich i europejskich wartości!
          Przepychanych POśpiesznie ,na siłe i tylnymi drzwiami przeróżnych:
          Konstytucji,traktatów,ustaw,paragrafów i unijnych ustępów a fee ;(,
          pisanych na kolanie i podkładanych nam potem na 1 kwietnia !
          -Robią sobie żarty ,ale się POślizgną!
          Tak czy owak jasno widać że PiS już nie spełnia tych i inych naszych
          oczekiwań!Natomiast z PiSem powinniśmy się jednak rozstać normalnie
          i gdzie się da to w przyszłości wspópracować !
          Jedna sprawa tylko ,ta nazwa tej nowej parti jest powiedzmy
          troche niefortunna.Proponuje właśnie że :"Partia Europy Narodów",
          no i ciekawe czy mają już swoją strone ?

          Sikorski chciał dorżnąć watahe,a prezydent chlasnął się sam i przy
          okazji prezesa oraz cały PiS.!
          Można było jakiś kompromis ale nie tak że Tuskowi we wtorek
          wszystko,a nam za rok o tej porze GWno na Prima Aprilis : )

          wet3 napisał:

          > Traktat takiej wagi stanowczo powinien stac sie przedmiotem
          > narodowej dyskusji. Tu nie chodzi o zabawe z motylkami. Tu chodzi
          o
          > zrzeczenie sie niepodleglosci kraju!!! O.Rydzyk ma racje.
          • wet3 Re:I ty miałeś racje Wet,z tą nową partią ! 01.04.08, 02:58
            Tychikq

            Doszedlem do takiego wniosku bo widze iz PiS nie wypelnia
            prawidlowo swego zadania. Konieczna jest nam partia prawdziwie
            prawicowa uczciwie dbajaca o interesy narodu. Nie mowie tu o
            nacjonalizmie ale o dbaniu i najwazniejsze interesy Polakow.
      • wet3 Re: p12512 31.03.08, 15:48
        pl2512 napisała: > Ladna parka na zdjeciu! Ciekawe o czym gadaja

        > Może o antykoncepcji? Bo pani posłanka i papa dyrektor tacy
        podjarani wzajemnie!


        Wiidac, ze dla babsztylow twojego pokroju antykoncepcja wazniejsza
        jest od niepodleglosci kraju. Gratuluje zdrowego rozsadku!
        • kralik111 Re: p12512 31.03.08, 18:34
          wet3 napisał:

          > pl2512 napisała: > Ladna parka na zdjeciu! Ciekawe o czym gadaja
          >
          > > Może o antykoncepcji? Bo pani posłanka i papa dyrektor tacy
          > podjarani wzajemnie!
          >
          >
          > Wiidac, ze dla babsztylow twojego pokroju antykoncepcja wazniejsza
          > jest od niepodleglosci kraju. Gratuluje zdrowego rozsadku!

          Uwalnij swj umysl z glupoty i nedzy, wtedy zrozumiesz glupcze, ze
          Polska nie traci niepodleglsci...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

          • wet3 Re: kralik111 01.04.08, 14:49
            kralik111 napisał:
            > Uwalnij swj umysl z glupoty i nedzy, wtedy zrozumiesz glupcze, ze
            > Polska nie traci niepodleglsci...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

            Jesli nasza Konstytucja nie pozostanie naszym najwyzszym prawem, to
            jest oczywiste, matole, iz niepodleglosci nie ma!!!
    • placebo99 Niszczą spuścizną ojców naszych autorytetów 31.03.08, 16:27
      Taka nastała degrandolada moralna internetowych pomiotów
      ścierwoliberalnych,
      • platfusy_romek Re: Niszczą spuścizną ojców naszych autorytetów 31.03.08, 17:45
        to jest pijany Kaczynski ?????
        s12.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=40907
    • czan-dra O. Rydzyk: Ale się spieszą! To znaczy: oszukali.. 31.03.08, 17:57
      A na tym zdjęciu, Rydzyk to który?
      • marcin1122331 tak pospiech jest potrzebny przy lapaniu pchel 31.03.08, 18:45
    • gosc-2008 Rydzyk: Ale się spieszą! 31.03.08, 19:17
      A moze tak zajac sie podatkami i interesami pana Rydzyka?
      Oraz odpowiedziec, kto jest wlascicielem RM i innych wlosci p. Rydzyka.
      Dlaczego do tej pory nie podano informacji na tematy podatkowe i inne wszystkich
      form dzialalnosci p. Rydzyka (w tym RM, czestotliwosci etc).
      Chcialbym aby te dane przekazane zostaly PRZYPADKOWEMU SPOLECZENSTWU we
      wszystkich mediach. Jesli odpowiedni Urzad Skarbowy uzna wszystko za OK to sie
      zamkne (warunkowo, bo obecnie nic nigdy nie wiadomo). A co sie stalo z
      obligacjami i darowiznami? Od SLD poprzez PiS do PO - wchodza bez wazeliny. A to
      jest juz karalne jako cos czego nie lubi prezydęt i jego wspolpracownicy.
    • areabis rydzyk to hańba Wolaków . 31.03.08, 20:26
      katabasy nie chcą z tym wrzodem nic zrobić , musimy czekać na
      rozwiązania naturalne . A tak a propos : coś na tym zdjęciu sobecka
      jakaś podejrzanie czarnianawa , i nos jakiś haczykowaty pokrętny ,
      skąd ta pani się wzięła ?
    • marcowsky O. Rydzyk:Zdrada!!! 31.03.08, 20:46
      Bij zabij zdrajcow,masonow ,liberalow,przechrztow,zydow,eurpejczykow,niemcow...
      A o Rosji cicho na antenie radyja.
      • 12345on No właśnie, po co się spieszyć. 31.03.08, 21:38
        Zaczekajmy na Wielką Brytanię. Zobaczmy najpierw jak brytyjska
        Królowa stoi w kolejce po audiencję u Solany.
        A Angela Merkel trzyma swój palec na guziku broni atomowej.
        Jeśli Anglia się tak podłoży, to wtedy wolno nam skapitulować.
    • l005 Sekta Rydzyka chce usunąć Polskę z EU 31.03.08, 21:48
      Integracja z EU to dla nich katastrofa bo coraz mniej będzie ludzi którym można
      w tak bezczelny sposób zamydlać oczy. Nie udało im się osłabić więzów Polski z
      EU tym razem i chyba będą mieli coraz mniej okazji aby tego znów próbować.
      • pies_na_prawizne a €€€€€€€ z Bruxeli pasuje?? 31.03.08, 21:53
        Nie jestem wstanie zrozumieć, jak polityk partii antyunijnej może
        sprawować funkcję parlamentarzysty jak Sobecka czy Bender lub
        eurodeputowanego, jak taki Giertych czy Krupa??? A szef RM, opartego
        o datki ludzi, i plującego ze swoich mediów codziennie na Unię,
        może wyciągać brudne łapy po pieniądze do Brukseli?
        • vitabravo Re: Polskie pieniądze z Brukseli 01.04.08, 09:49
          Dlaczego polski sceptyk UE, miałby się nie starać o pieniądze,
          które idą przez Brukselę z Polski?
          Nie w całości oczywiście, tylko ich część jaka zostanie po
          wypłaceniu korupcyjnie wysokich kosztów unijnej biurokracji.
          • germanio Takie cos zrobic Rydzowi!!! 01.04.08, 14:44
            O ja p..!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka