jaslon Radek masz punkt 05.04.08, 15:58 Ale będzie ciężko, wielka piątka chce nas widzieć w trzecim rzędzie! Gospodarka, gospodarka, gospodarka .....!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mars_99 Only in Poland: agent CIA ministrem SZ 05.04.08, 15:59 w dodatku ten agent ma zone chamerykanska zydowke oraz obywatelstwo kilku innych krajow. czuje sie mocny w gebie bo wie ze CIA za nim stoi.. Odpowiedz Link Zgłoś
rooboy Re: Only in Poland: agent CIA ministrem SZ 05.04.08, 16:01 mars_99 napisał: > w dodatku ten agent ma zone chamerykanska zydowke oraz obywatelstwo kilku innyc > h krajow. > czuje sie mocny w gebie bo wie ze CIA za nim stoi.. > mars_99, no to teraz masz przechlapane... niedawno temu poruszylem ten sam temat z profanum_vulgus (powyzej) i malo mnie nie zastrzelil... Odpowiedz Link Zgłoś
mil1231 Wiesz, CIA to super organizacja w przeciwieństwie 05.04.08, 16:02 do FSB- gdyby wszyscy nasi polityce byli agentami CIA byłoby super! wreszie moglibysmy sie odgrodzic od ruskiego gowna Odpowiedz Link Zgłoś
1europejczyk No comment ! 05.04.08, 16:39 "gdyby wszyscy nasi politycy byli agentami CIA byłoby super!" Polska podzielona jest na tych co chca by politycy polscy byli albo agentami CIA albo SVR (jako, ze FSB jest rosyjskim odpowiednikiem FBI i jej dzialania dotycza glownie samej Rosji). Taki stan rzeczy jest swiadectwem naszych wielowiekowych sprzedajnych tradycji, ktore nie dopuszczaja ewentualnosci ze moglibysmy byc rzadzeni, jak wiekszosc krajow na swiecie, przez ludzi ktorzy robia to w naszym polskim interesie trzymajac na dystans zarowno jednych jak i drugich. Moze stanowic rowniez nie tylko zrozumiale wytlumaczenie zdumiewajacego faktu, ze od lat "honorujemy" sarkofag zdrajcy Polski na Wawelu ale rowniez, ze przez 20 lat z uporem lepszej sprawy bronilismy tajne sprzedajne zdradzieckie scierwa zamiast ich ofiar co znalazlo ostatnio niechlubne i szokujace potwierdzenie w wyroznieniu przez wladze Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego abp Wielgusa bylego aktywnego tajnego wspolpracownika prl-owskich sluzb bezpieczenstwa !!! Re: Wiesz, CIA to super organizacja w przeciwieńs Odpowiedz Link Zgłoś
mil1231 powiem ci tylko tyle: 05.04.08, 16:45 pilnuj swoich radzieckich interesów a od nas się odpieprz!nie potrzebujemy tu radzieckich doradców Odpowiedz Link Zgłoś
1europejczyk My znaczy kto ? antyrosyjskie maskotki ...!!! 05.04.08, 17:03 Trzeba Ci wiedziec, ze radzieckich interesow juz od dawna nie ma. Sa rosyjskie i maja sie duzo lepiej niz te amerykanskie czy nasze polskie bez niczyjej pomocy. Re: powiem ci tylko tyle: Odpowiedz Link Zgłoś
mil1231 Rosyjskie to one były może do 2000 roku 05.04.08, 17:33 teraz są z powrotem radzieckie-CCCP kwitnie! Odpowiedz Link Zgłoś
antyprawak Re: Only in Poland: agent CIA ministrem SZ 05.04.08, 17:10 Daj chociażby punkt zaczepienia na to, że Sikorski jest agentem CIA. Wiesz, bo samo to że ma żonę Amerykankę żydowskiego pochodzenia i obywatelstwa innych państw nie czyni automatycznie agentem CIA. Odpowiedz Link Zgłoś
123rbr Re: Only in Poland: agent CIA ministrem SZ 05.04.08, 18:35 Nie ulega wątpliwości, ze ktoś taki jak Sikorski nie powinien być ani ministrem spraw zagranicznych, ani wcześniej mnistrem obrony. Odpowiedz Link Zgłoś
123rbr Re: Only in Poland: agent CIA ministrem SZ 05.04.08, 18:40 antyprawak napisał: > Daj chociażby punkt zaczepienia na to, że Sikorski jest agentem CIA. > Wiesz, bo samo to że ma żonę Amerykankę żydowskiego pochodzenia i obywatelstwa > innych państw nie czyni automatycznie agentem CIA. Nie ulega wątpliwości, że ktoś taki jak Sikorski nie powinien być ani ministrem spraw zagranicznych, ani wcześniej mnistrem obrony. Myślę, że w Polsce jest trochę osób posiadających odpowiednie kwalifikacje ( oczywiscie nie mam tu na myśli Szczygły, Fotygi, Kowala, Karskiego i im podobnych egzotów ) Odpowiedz Link Zgłoś
kolejorz89 Re: Media: W Bukareszcie Sikorski groził Merkel 05.04.08, 16:00 i bardzo dobrze panie sikorski tak trzymac jeszcze twardziej wobec tych lizusow rosji... pokazcie im ze nie damy sie robic w... Odpowiedz Link Zgłoś
makabrapolska smiechu warte,odezwały sie wasalskie kundle ameryk 05.04.08, 16:03 smiechu warte,odezwały sie wasalskie kundle ameryki.Kraje,ktore gdyby nie pomoc i dotacje EU skonczyłyby jak Argentyna. Dzis i jeszcze bardzo długo zostaną zebrakami Europy na podobienstwo III swiata z ogromnym zadłuzeniem,brakiem majątku narodowego,ktory sami rozkradli i oddali za łapowowki w łapy obcego kapitalu stając sie kolonią taniej siły roboczej. Wystarczy zobaczyc kto rządzi w tych krajach.Rekordy bije litewski agent prezydencki,ktory 30 lat mieszkał w USA i zanim został wsadzony na stołek był odpowiednio przeszkolony przez swoich mocodawcow. Sikorski typowy harcerzyk z brytyjskim obywatelstwem to parodia tego rządu i wyrazna kpina na i tak ciemnym społeczenstwie. Odpowiedz Link Zgłoś
cosimo Re: smiechu warte,odezwały sie wasalskie kundle a 05.04.08, 18:39 całkowita racja. Co nas obchodzi Ameryka? Ameryka nie przyśle nam surowców. Odpowiedz Link Zgłoś
bydlo_prof_wb To już teraz do lasa drzewo będziemy wozić? 05.04.08, 23:30 albo i pustynię piaskiem zasilać? Chociaż za Tuska to wszystko możliwe. Eksport mięsa do Rosji załatwił, całe pół tira tam pojechało i w USA poszły mu znakomicie rozmowy ze starozakonnymi... __________ Michnik jest manipulatorem. To człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny (Zbigniew Herbert) Odpowiedz Link Zgłoś
pendrek_wyrzutek Dzentelmen inaczej? 05.04.08, 16:04 indianski napisał: > Radus , a wszyscy mysleli ze jestes gentelmanem . A fe :( Dzentelmen jak najbardziej, tylko wedlug polskiej sejmikowej tradycji. Szkopy i zabojady mialy szczescie, ze nasz pan zapomnial wziac ze soba szabli. To by dopiero bylo bigosowanie! Odpowiedz Link Zgłoś
gdkj czym ten styl różni się od sylu poprzedników? 05.04.08, 16:05 niczym, sikorski był i jest. a teraz będzie popis. sld już nie groźne, to ich ostatnia kadencja. Odpowiedz Link Zgłoś
calagan Re: czym ten styl różni się od sylu poprzedników? 05.04.08, 17:53 Wszystkim sie rozni. Poprzednicy nie umieli rozmawiac - zawsze grozili lub byli kompletnie nieprzygotowani do rozmow. A obecna ekipa wie kiedy trzeba rozmawiac, a kiedy twardo mowic -nie-. Odpowiedz Link Zgłoś
gdkj Re: czym ten styl różni się od sylu poprzedników? 05.04.08, 20:04 obecnie to raczej angela merkel nie potrafiła twardo powiedzieć -nie- więc coś ci się pokićkało. to wszystko to raczej jakaś blaga. Odpowiedz Link Zgłoś
walter62 PO co Ukraina w NATO? 05.04.08, 16:05 Sprawa powoli staje się zrozumiała: ..."Jeśli Paryż i Berlin utrudnią albo pokrzyżują realizację "strategicznych interesów" Polski na Ukrainie (w tym przyjęcie tego kraju do NATO i UE), będzie to miało swoje konsekwencje".... To znaczy, że opinia Ukraińców w sprawie wstąpienia ich Kraju do NATO nie jest istotna. Chodzi o jakieś "strategiczne interesy" Polski na Ukrainie. Może w ten sposób uda się odzyskać Lwów, a może i Kijów? Radku, prowadź nas na Kijów! ...a może na Berlin? - muszą wszak być jakieś "konsekwencje". Odpowiedz Link Zgłoś
rooboy Re: PO co Ukraina w NATO? 05.04.08, 16:13 walter62, wg mnie szukasz zbyt gornolotnie, a odpowiedz jest bardzo przyziemna... komu najbardziej zalezy na wejsciu ukrainy i gruzji do nato? bushmenom... zona radka jest jewish american parcujaca jako korespondent polityczny "washington post"... wszystko zostaje w rodzinie... Odpowiedz Link Zgłoś
walter62 Re: PO co Ukraina w NATO? 05.04.08, 16:57 Wszystko się zgadza - w dodatku jest od niego sporo starsza. Swoją drogą Putin powinien Radkowi dać medal. Czym bardziej będzie on nalegał na przyjęciu Ukrainy do NATO, tym więcej Ukraińców będzie temu pomysłowi przeciwnych. Jeżeli Ukraińcy zrozumieją, że ich Kraj nie jest niepodległym państwem tylko strefą "strategicznych interesów" Polski to do Kijowa wolę w najbliższym czasie nie jeździć. Po zadymie z "pomarańczami" Polak w tym mieście mógł dostać po pysku... Prowokacyjne pytanie - jakiej ukraińskiej partii politycznej było przedwyborcze hasło:"Odżydzić Odessę, odpolaczyć Lwów"? Odpowiedz Link Zgłoś
bydlo_prof_wb Już niedługo zmięknie mu rura... 05.04.08, 16:07 kiedy będzie miał nowego szefa z UE albo i wcale nawet na figuranta nie będzie potrzebny... __________ Michnik jest manipulatorem. To człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny (Zbigniew Herbert) Odpowiedz Link Zgłoś
mark.paker Re: Radkowi rura nie mieknie. 05.04.08, 16:12 Bo jej nie ma. Prawdziwy Chuck Norris. Odpowiedz Link Zgłoś
baba-jaga Sikoreczka PISka 05.04.08, 16:27 no jak tak dalej ten dyplomatolek bedzie sie stawial, to zostanie osobistym zausznikiem Kaczki, ktora mu wszystkie grzechy odpusci, a ten bedzie jej tylek lizal, na przemian z Fatyga. A co to bedzie jak Rosja przystapi do NATO? to wowczas co, Polska z niego wystapi? O co chodzi? czyzby Polsce nie miescila sie w glowie koncepcja Nato jako wspolnego frontu Europy i Rosji przeciwko zagrozeniu od krajow walczacego islamu? Wspolpraca z Rosja nie interesuje Sikoreczki? Niestety kraje wschodnioeuropejskie maja uraz do Rosji, i to uraz wieczysty, objawiajacy sie w nastepnych pokoleniach, jako uraz przydeptanej pychy. Tak, Polska ma dluga pamiec, za to mozdzek sikoreczki, a przewod pokarmowy zapijaczonej swini. Odpowiedz Link Zgłoś
polskicham sikorski powinien odejsc od Tuska 05.04.08, 16:12 Bo Sikorski to facet z jajami,a Tusk to ciota niewydybana.I taka prawda Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Już niedługo zmięknie mu rura... 05.04.08, 22:35 "Zmiękła rura" ? - profesorze co za słownictwo... bydlo_prof_wb napisał: > kiedy będzie miał nowego szefa z UE albo i wcale nawet na figuranta nie będzie > potrzebny... > __________ > > Michnik jest manipulatorem. To człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny > (Zbigniew Herbert) Odpowiedz Link Zgłoś
bydlo_prof_wb Prostaczku Ty mój... zagłodzony 05.04.08, 23:22 Tłumaczyłem Ci już że nie jestem profesorem. Prostemu doktorowi daleko do takich godności. Jak już tak musisz tytułować to do Bartoszewskiego proszę w ten sposób, zdążył się już do tego sposobu przyzwyczaić. Tak jak pewien polityk to zrobił to i ja Ci "rozszyfruję ten skrót" bydło_prof_wb czyli bydło profesora Władysława Bartoszewskiego. On to tak właśnie nazwał ludzi inaczej niż on myślących - teraz tak się ten zachwalany pluralizm poglądów i tolerancja dla innych objawia. Rozumiem, że każdy inteligentny człowiek od razu Ci się z profesorem kojarzy ale nie przesadzaj z tą czołobitnością. Z "miekką rurą" też nie bądź taka mimoza bo chodzi tu o utratę pewności siebie. Polska literatura piękna, podobnie jak medycyna - zna liczne takie przypadki. Zaś jak ktoś "walnie z grubej rury" nie przymierzając jak Ty często, to Ci się z czym kojarzy takie określenie? No tak wiedziałem znowu to samo - głodnemu chleb na myśli tylko. Tak czymaj i nie popuszczaj aż ducha wyzionie... __________ Michnik jest manipulatorem. To człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny (Zbigniew Herbert) Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Prostaczku Ty mój... zagłodzony 05.04.08, 23:39 bydlo_prof_wb napisał: > Tłumaczyłem Ci już że nie jestem profesorem. Prostemu doktorowi daleko do takic > h > godności. Oj daleko, daleko w Twoim przypadku to prawdziwa przepaść.... Jak już tak musisz tytułować to do Bartoszewskiego proszę w ten > sposób, zdążył się już do tego sposobu przyzwyczaić. > Tak jak pewien polityk to zrobił to i ja Ci "rozszyfruję ten skrót" > bydło_prof_wb czyli bydło profesora Władysława Bartoszewskiego. On to tak > właśnie nazwał ludzi inaczej niż on myślących - teraz tak się ten zachwalany > pluralizm poglądów i tolerancja dla innych objawia. Bzdura, tak sobie wypowiedź Bartoszewskiego przetłumaczył na wolski nijaki Jarosław K. ( piszę K. faceta ciągają po prokuraturach) Rozumiem, że każdy > inteligentny człowiek od razu Ci się z profesorem kojarzy ale nie przesadzaj z > tą czołobitnością. Z "miekką rurą" też nie bądź taka mimoza bo chodzi tu o > utratę pewności siebie. Widzisz....., a ja to zrozumiałem dosłownie, myślałem, że chwalisz się "miekką rurą" i nie mogłem pojąć dlaczego? Odpowiedz Link Zgłoś
bydlo_prof_wb A to na dobranoc... 06.04.08, 00:08 www.youtube.com/watch?v=FMrgMbcfabM&NR=1 Dobrze Ci zrobi... __________ Michnik jest manipulatorem. To człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny (Zbigniew Herbert) Odpowiedz Link Zgłoś
prof.gamon0 To jakis kit. Stenmeier jedzie na rancho do Radka 05.04.08, 16:11 Trudno uwierzyć, by Sikorski narażał się Merkel tuż przed takim spotkaniem... To śmierdzi. Odpowiedz Link Zgłoś
rooboy Re: To jakis kit. Stenmeier jedzie na rancho do R 05.04.08, 16:19 prof.gamon0 napisał: > Trudno uwierzyć, by Sikorski narażał się Merkel tuż przed takim > spotkaniem... To śmierdzi. profesor, nic nie smierdzi... pisalem to juz, ale gwoli wyjasnienia tej konkretnej sprawy...jak condi radka pochwali i poprosi o wsparcie, to radek od razu dostaje orgazmu, krew z glowy odplywa, mozg niedotleniony i w zwiazku z tym pracuje jeszcze gorzej niz zwykle...ot, cala tajemnica... anglosasi nazywaja to "temporary brain fadeout" Odpowiedz Link Zgłoś
klioklio Media: W Bukareszcie Sikorski groził Merkel 05.04.08, 16:13 Pan Sikorski reprezentuje wyłącznie interesy USA.I to kosztem interesów Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
rooboy Re: Media: W Bukareszcie Sikorski groził Merkel 05.04.08, 16:21 klioklio napisał: > Pan Sikorski reprezentuje wyłącznie interesy USA.I to kosztem > interesów Polski. az dziwne, jak wiele osob nie jest w stanie tego pojac... Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 no coz, jezeli francja i niemcy 05.04.08, 16:16 pozwalaja panstwu z zewnatrz wplywac na polityke NATO, to jak najbardziej Radek mial racje, cos z tym bedzie trzeba zrobic Odpowiedz Link Zgłoś
wawa_wawa_wawa Re: Media: W Bukareszcie Sikorski groził Merkel 05.04.08, 16:17 indianski napisał: > Radus , a wszyscy mysleli ze jestes genlemanem . A fe :( Polska i cala europa srodkowa od morza do morza niedlugo..... Odpowiedz Link Zgłoś
rooboy Re: Media: W Bukareszcie Sikorski groził Merkel 05.04.08, 16:22 morza martwego? Odpowiedz Link Zgłoś
polskicham Sikorski wychowal sie w Angli.Dzieki Bogu! 05.04.08, 16:20 ..bo tylko za granica Polacy ucza sie twardosci charakteru,sily,pewnosci siebie i tylko Polacy zza granic Polski wstanie sa miec wielki surces: Przyklady: Sikorski,Kubica,Klose,Podolski,...ja. Odpowiedz Link Zgłoś
halobaby Media: W Bukareszcie Sikorski groził Merkel 05.04.08, 16:20 jako bezpartyjny ciesze sie tutaj ze zwyciestwa demokracji. to jest wlasnie to: nie slepo popierac lub byc przeciw lecz w kazdej sprawie reprezentowac swoja nieprzeklamana opinie. nie dlatego ze PIS czy PO cos tak twierdzi, ale tak jak nakazuje to biezaca sprawa. Odpowiedz Link Zgłoś
polskicham Tylko za granicami Polski wychowasz sie na dumnego 05.04.08, 16:23 Polaka. W Polsce kosciol i media wmawiaja Polaka im ugietosc,slabosc i pokore. koniec z tym! Odpowiedz Link Zgłoś
jonwol Obmacywali p. Merkel? 05.04.08, 16:25 Według "Sueddeutsche Zeitung" kanclerz Angela Merkel została otoczona przez grupę szefów państw i rządów, i wręcz "fizycznie" naciskana, by zmieniła zdanie w sprawie Ukrainy i Gruzji. - Widoczny w tym tłoku był, oprócz polskiego prezydenta Lecha Kaczyńskiego, także prezydent Litwy Valdas Adamkus - pisze "SZ". Odpowiedz Link Zgłoś
rooboy Re: Obmacywali p. Merkel? 05.04.08, 16:38 jonwol napisał: > > Według "Sueddeutsche Zeitung" kanclerz Angela Merkel została otoczona przez > grupę szefów państw i rządów, i wręcz "fizycznie" naciskana, by zmieniła zdanie > w sprawie Ukrainy i Gruzji. - Widoczny w tym tłoku był, oprócz polskiego > prezydenta Lecha Kaczyńskiego, także prezydent Litwy Valdas Adamkus - pisze "SZ > ". ciekawe pytanie... moze powinna zalozyc sprawe o "sexual harrasment" przeciwko sikorskiemu i adamkusowi??? Odpowiedz Link Zgłoś
polskicham Merkel potrzebuje chlopa.To wszystko. 05.04.08, 16:25 ..a Polacy wypuszczali na konfrontacje z Merkel Bartoszewskiego.. Teraz na szczescie jest Radek!!! Odpowiedz Link Zgłoś
piotr286 Media: W Bukareszcie Sikorski groził Merkel 05.04.08, 16:25 Ze on niby taki twardy negocjator.Czyzby Tuskowi potrzebne bylo znow wsparcie niemieckich gazet jako temu ktory twardo walczy o interesy Polski? Oczywiscie mam na mysli gazety poza naszymi granicami ,w kraju wiekszosc to polskojezyczne tytuly. Odpowiedz Link Zgłoś
gdkj ale ksywa ci pasuje kolego. 05.04.08, 16:29 swoją drogą jak coś robiły kaczki to było to głupie. jak to samo robi tuskowa graćmaga i to w kolektywie z kaczką to jest extra. tak wynika z wielu postów na tym forum. Odpowiedz Link Zgłoś
sono_andrzej Brawo Radek! 05.04.08, 16:35 Wreszcie Polska zaczyna głośno mówić, dbać o swoje interesy wschodnie. Polska jest ambasadorem Ukrainy w NATO, a to do czegoś zobowiązuje. Cieszy mnie jedność wśród krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Brawo Radek! Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Wiadomo! 05.04.08, 16:46 Stara milosc szwabsko-kacapska nigdy nie rdzewieje, a dlupie zabojady temu wtoruja! Panna Magiel znow pokazala swoj prawdziwy szwabski ryj. Odpowiedz Link Zgłoś
ekszha Rosja da im w Gaz. 05.04.08, 16:52 Niemcy i Francja niedlugo beda skomlac. Odpowiedz Link Zgłoś
gdkj Re: Wiadomo! 05.04.08, 16:57 jeszcze nie wiemy czym to zaowocuje. co niemcy myślą czytając artykuł. polskie chamy? euforyczna reakcja wśród polaków jak najbardziej do przewidzenia, ot pełne poparcie dla obecnej polityki, jej celów. propaganda. a usa teraz takie biedne, gospodarka im siada a w planach sporo wojen. Odpowiedz Link Zgłoś
bydlo_prof_wb Dodaj sobie do nicka: "prowokator i tępak"... 06.04.08, 14:09 __________ Michnik jest manipulatorem. To człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny (Zbigniew Herbert) Odpowiedz Link Zgłoś
ddddd9 Re: Media: W Bukareszcie Sikorski groził Merkel 05.04.08, 16:53 jasne radek, powinienes dać po pysku jednemu i drugiemy i byłby spokój, a tak na margiesie, czas chyba aby polskie elyty, wybiły sobie z łbów że nasz kraj nigdy nie był i nie będzie mocarstwem, i lepiej niech nie pomachują szabelką bo sobie krzywdę zrobią, jełopy Odpowiedz Link Zgłoś
polskicham Bzdura!Oto wypowiedz zakompleksionego polaczka 05.04.08, 17:11 ..gdybys mieszkal na zachodzie wiedzialbys ze takie opiinie jak twoje charakteryzuja ludzi slabych,zakompleksionych,ktorzy automatycznie odpychani sa od spoleczenstwa,selekcjonowane od silnych jednostek. mam nadzieje ze tacy ludzie,takie geny wygina. Odpowiedz Link Zgłoś
langston radek wychowal sie bez plujacej GWnianej 05.04.08, 16:57 Radek wychowal sie bez plujacej na Polske GWnianej propagandy Michnika. ot co. Odpowiedz Link Zgłoś
marcin1122331 No nareszcie mam ministra spraw zagranicznych, 05.04.08, 17:04 ostanim byl Adam Rapacki. Odpowiedz Link Zgłoś
polskicham Dokladnie:sikorki wychowal sie bez polskich mediow 05.04.08, 17:07 ..bez propagandy Michnika,ale tez bez propagandy slabosci i uleglosci jaki proponuje nam kosciol. sikorski wychowal sie w normalnym kraju,gdzie uczono go pewnosci siebie,sily charakteru.Gdyby wychowal sie w Polsce bylby jak Bartoszewski Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Re: radek wychowal sie bez plujacej GWnianej 05.04.08, 17:54 langston napisał: > Radek wychowal sie bez plujacej na Polske GWnianej propagandy > Michnika. > ot co. Langston a ty znowu uchlany? jeszcze niedawno odsądzałeś Sikorskiego od czci i wiary:) Odpowiedz Link Zgłoś
langston Re: radek wychowal sie bez plujacej GWnianej 05.04.08, 18:17 U mnie pochwaly czy nagany zaleza od czynow, a nie od nazwiska tak jak u michnikowszczyzny. Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod nieładnie Radek, nieładnie :))) 05.04.08, 17:03 www.youtube.com/watch?v=Tf58ySQt_uI&feature=related Odpowiedz Link Zgłoś
przyjaciel.swiata ,,SZ,, promuje p. Sikorskiego i nic więcej. 05.04.08, 17:05 Powszechnie wiadomo że p.Prezydent jest największym orędownikiem przystąpienia Ukrainy i Gruzji do NATO no ale Niemcom ,,ciężko się wymawia,, nazwisko Kaczyński nazwijmy to łegodnie. Odpowiedz Link Zgłoś
langston Re: ,,SZ,, promuje p. Sikorskiego i nic więcej. 05.04.08, 17:09 jak to ciezko? ...juz nie czytales pewnie "Na zachodzie bez zmian" Odpowiedz Link Zgłoś
przyjaciel.swiata jakem jeździł do STASI w NRD to nie mówiłem że 05.04.08, 17:12 jadę na Zachód tylko odwiedzić prastarych kameraten. Odpowiedz Link Zgłoś
shedows1969 Re: Media: W Bukareszcie Sikorski groził Merkel 05.04.08, 17:10 Radek wielkopolanie (w mojej skromnej osobie) zaczynają Cię cenić, jednak szkoła PiS-u nie poszła na manowce. Kochajmy sąsiadów ale nie na kolanach. Radek jesteś super. Jakoś wszyscy chcą odsunąc od swoich granic Rosję Odpowiedz Link Zgłoś
flyb52 Media: W Bukareszcie Sikorski groził Merkel 05.04.08, 17:13 Radek pomylil Afganistan z Rumunia.Miejmy nadzieje, ze wie co robi. Okolicznosci nie przemawiaja za ta hipoteza. Odpowiedz Link Zgłoś