Dodaj do ulubionych

Media: W Bukareszcie Sikorski groził Merkel

    • jaslon Radek masz punkt 05.04.08, 15:58
      Ale będzie ciężko, wielka piątka chce nas widzieć w trzecim rzędzie!
      Gospodarka, gospodarka, gospodarka .....!!!
      • jecki.p CZYM grozil 05.04.08, 15:59
        Radek (procz "dlugiej pamieci") ???

        j.
    • mars_99 Only in Poland: agent CIA ministrem SZ 05.04.08, 15:59
      w dodatku ten agent ma zone chamerykanska zydowke oraz obywatelstwo kilku innych krajow.
      czuje sie mocny w gebie bo wie ze CIA za nim stoi..
      • rooboy Re: Only in Poland: agent CIA ministrem SZ 05.04.08, 16:01
        mars_99 napisał:

        > w dodatku ten agent ma zone chamerykanska zydowke oraz
        obywatelstwo kilku innyc
        > h krajow.
        > czuje sie mocny w gebie bo wie ze CIA za nim stoi..
        >


        mars_99, no to teraz masz przechlapane... niedawno temu poruszylem
        ten sam temat z profanum_vulgus (powyzej) i malo mnie nie
        zastrzelil...
      • mil1231 Wiesz, CIA to super organizacja w przeciwieństwie 05.04.08, 16:02
        do FSB- gdyby wszyscy nasi polityce byli agentami CIA byłoby super!
        wreszie moglibysmy sie odgrodzic od ruskiego gowna
        • 1europejczyk No comment ! 05.04.08, 16:39
          "gdyby wszyscy nasi politycy byli agentami CIA byłoby super!"

          Polska podzielona jest na tych co chca by politycy polscy byli albo agentami CIA
          albo SVR (jako, ze FSB jest rosyjskim odpowiednikiem FBI i jej dzialania dotycza
          glownie samej Rosji).

          Taki stan rzeczy jest swiadectwem naszych wielowiekowych sprzedajnych tradycji,
          ktore nie dopuszczaja ewentualnosci ze moglibysmy byc rzadzeni, jak wiekszosc
          krajow na swiecie, przez ludzi ktorzy robia to w naszym polskim interesie
          trzymajac na dystans zarowno jednych jak i drugich.
          Moze stanowic rowniez nie tylko zrozumiale wytlumaczenie zdumiewajacego faktu,
          ze od lat "honorujemy" sarkofag zdrajcy Polski na Wawelu ale rowniez, ze przez
          20 lat z uporem lepszej sprawy bronilismy tajne sprzedajne zdradzieckie scierwa
          zamiast ich ofiar co znalazlo ostatnio niechlubne i szokujace potwierdzenie w
          wyroznieniu przez wladze Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego abp Wielgusa
          bylego aktywnego tajnego wspolpracownika prl-owskich sluzb bezpieczenstwa !!!

          Re: Wiesz, CIA to super organizacja w przeciwieńs
          • mil1231 powiem ci tylko tyle: 05.04.08, 16:45
            pilnuj swoich radzieckich interesów a od nas się odpieprz!nie
            potrzebujemy tu radzieckich doradców
            • 1europejczyk My znaczy kto ? antyrosyjskie maskotki ...!!! 05.04.08, 17:03
              Trzeba Ci wiedziec, ze radzieckich interesow juz od dawna nie ma.
              Sa rosyjskie i maja sie duzo lepiej niz te amerykanskie czy nasze polskie bez
              niczyjej pomocy.

              Re: powiem ci tylko tyle:
              • mil1231 Rosyjskie to one były może do 2000 roku 05.04.08, 17:33
                teraz są z powrotem radzieckie-CCCP kwitnie!
      • antyprawak Re: Only in Poland: agent CIA ministrem SZ 05.04.08, 17:10
        Daj chociażby punkt zaczepienia na to, że Sikorski jest agentem CIA.
        Wiesz, bo samo to że ma żonę Amerykankę żydowskiego pochodzenia i obywatelstwa innych państw nie czyni automatycznie agentem CIA.
        • 123rbr Re: Only in Poland: agent CIA ministrem SZ 05.04.08, 18:35
          Nie ulega wątpliwości, ze ktoś taki jak Sikorski nie powinien być ani ministrem
          spraw zagranicznych, ani wcześniej mnistrem obrony.
        • 123rbr Re: Only in Poland: agent CIA ministrem SZ 05.04.08, 18:40
          antyprawak napisał:

          > Daj chociażby punkt zaczepienia na to, że Sikorski jest agentem CIA.
          > Wiesz, bo samo to że ma żonę Amerykankę żydowskiego pochodzenia i obywatelstwa
          > innych państw nie czyni automatycznie agentem CIA.

          Nie ulega wątpliwości, że ktoś taki jak Sikorski nie powinien być ani ministrem
          spraw zagranicznych, ani wcześniej mnistrem obrony. Myślę, że w Polsce jest
          trochę osób posiadających odpowiednie kwalifikacje ( oczywiscie nie mam tu na
          myśli Szczygły, Fotygi, Kowala, Karskiego i im podobnych egzotów )
    • kolejorz89 Re: Media: W Bukareszcie Sikorski groził Merkel 05.04.08, 16:00
      i bardzo dobrze panie sikorski tak trzymac jeszcze twardziej wobec tych lizusow
      rosji... pokazcie im ze nie damy sie robic w...
    • makabrapolska smiechu warte,odezwały sie wasalskie kundle ameryk 05.04.08, 16:03
      smiechu warte,odezwały sie wasalskie kundle ameryki.Kraje,ktore gdyby nie pomoc
      i dotacje EU skonczyłyby jak Argentyna.
      Dzis i jeszcze bardzo długo zostaną zebrakami Europy na podobienstwo III swiata
      z ogromnym zadłuzeniem,brakiem majątku narodowego,ktory sami rozkradli i oddali
      za łapowowki w łapy obcego kapitalu stając sie kolonią taniej siły roboczej.
      Wystarczy zobaczyc kto rządzi w tych krajach.Rekordy bije litewski agent
      prezydencki,ktory 30 lat mieszkał w USA i zanim został wsadzony na stołek był
      odpowiednio przeszkolony przez swoich mocodawcow.
      Sikorski typowy harcerzyk z brytyjskim obywatelstwem to parodia tego rządu i
      wyrazna kpina na i tak ciemnym społeczenstwie.
      • cosimo Re: smiechu warte,odezwały sie wasalskie kundle a 05.04.08, 18:39
        całkowita racja.
        Co nas obchodzi Ameryka?
        Ameryka nie przyśle nam surowców.
        • mil1231 ale i czołgów nie przysle debilu! 05.04.08, 19:26
        • bydlo_prof_wb To już teraz do lasa drzewo będziemy wozić? 05.04.08, 23:30
          albo i pustynię piaskiem zasilać? Chociaż za Tuska to wszystko możliwe. Eksport
          mięsa do Rosji załatwił, całe pół tira tam pojechało i w USA poszły mu
          znakomicie rozmowy ze starozakonnymi...
          __________

          Michnik jest manipulatorem. To człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny
          (Zbigniew Herbert)
    • pendrek_wyrzutek Dzentelmen inaczej? 05.04.08, 16:04
      indianski napisał:

      > Radus , a wszyscy mysleli ze jestes gentelmanem . A fe :(

      Dzentelmen jak najbardziej, tylko wedlug polskiej sejmikowej
      tradycji. Szkopy i zabojady mialy szczescie, ze nasz pan
      zapomnial wziac ze soba szabli. To by dopiero bylo
      bigosowanie!
    • gdkj czym ten styl różni się od sylu poprzedników? 05.04.08, 16:05
      niczym, sikorski był i jest. a teraz będzie popis. sld już nie groźne, to ich
      ostatnia kadencja.
      • calagan Re: czym ten styl różni się od sylu poprzedników? 05.04.08, 17:53

        Wszystkim sie rozni. Poprzednicy nie umieli rozmawiac - zawsze
        grozili lub byli kompletnie nieprzygotowani do rozmow. A obecna
        ekipa wie kiedy trzeba rozmawiac, a kiedy twardo mowic -nie-.
        • gdkj Re: czym ten styl różni się od sylu poprzedników? 05.04.08, 20:04
          obecnie to raczej angela merkel nie potrafiła twardo powiedzieć -nie- więc coś
          ci się pokićkało.
          to wszystko to raczej jakaś blaga.
    • walter62 PO co Ukraina w NATO? 05.04.08, 16:05
      Sprawa powoli staje się zrozumiała:
      ..."Jeśli Paryż i Berlin utrudnią albo pokrzyżują realizację "strategicznych
      interesów" Polski na Ukrainie (w tym przyjęcie tego kraju do NATO i UE), będzie
      to miało swoje konsekwencje"....
      To znaczy, że opinia Ukraińców w sprawie wstąpienia ich Kraju do NATO
      nie jest istotna. Chodzi o jakieś "strategiczne interesy" Polski na Ukrainie.
      Może w ten sposób uda się odzyskać Lwów, a może i Kijów?
      Radku, prowadź nas na Kijów! ...a może na Berlin? - muszą wszak być
      jakieś "konsekwencje".
      • rooboy Re: PO co Ukraina w NATO? 05.04.08, 16:13
        walter62, wg mnie szukasz zbyt gornolotnie, a odpowiedz jest bardzo
        przyziemna... komu najbardziej zalezy na wejsciu ukrainy i gruzji do
        nato? bushmenom... zona radka jest jewish american parcujaca jako
        korespondent polityczny "washington post"... wszystko zostaje w
        rodzinie...
        • walter62 Re: PO co Ukraina w NATO? 05.04.08, 16:57
          Wszystko się zgadza - w dodatku jest od niego sporo starsza.
          Swoją drogą Putin powinien Radkowi dać medal. Czym bardziej
          będzie on nalegał na przyjęciu Ukrainy do NATO, tym więcej
          Ukraińców będzie temu pomysłowi przeciwnych. Jeżeli Ukraińcy
          zrozumieją, że ich Kraj nie jest niepodległym państwem tylko
          strefą "strategicznych interesów" Polski to do Kijowa wolę w
          najbliższym czasie nie jeździć. Po zadymie z "pomarańczami"
          Polak w tym mieście mógł dostać po pysku...
          Prowokacyjne pytanie - jakiej ukraińskiej partii politycznej
          było przedwyborcze hasło:"Odżydzić Odessę, odpolaczyć Lwów"?
    • bydlo_prof_wb Już niedługo zmięknie mu rura... 05.04.08, 16:07
      kiedy będzie miał nowego szefa z UE albo i wcale nawet na figuranta nie będzie
      potrzebny...
      __________

      Michnik jest manipulatorem. To człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny
      (Zbigniew Herbert)
      • marcin1122331 Radkowi rura nie mieknie. 05.04.08, 16:08
        • mark.paker Re: Radkowi rura nie mieknie. 05.04.08, 16:12
          Bo jej nie ma. Prawdziwy Chuck Norris.
        • prof.gamon0 A ma w góle rurę? 05.04.08, 16:13
        • rooboy Re: Radkowi rura nie mieknie. 05.04.08, 16:16
          wiesz z doswiadczenia?
        • baba-jaga Sikoreczka PISka 05.04.08, 16:27
          no jak tak dalej ten dyplomatolek bedzie sie stawial, to zostanie
          osobistym zausznikiem Kaczki, ktora mu wszystkie grzechy odpusci, a
          ten bedzie jej tylek lizal, na przemian z Fatyga.
          A co to bedzie jak Rosja przystapi do NATO? to wowczas co, Polska z
          niego wystapi? O co chodzi? czyzby Polsce nie miescila sie w glowie
          koncepcja Nato jako wspolnego frontu Europy i Rosji przeciwko
          zagrozeniu od krajow walczacego islamu? Wspolpraca z Rosja nie
          interesuje Sikoreczki? Niestety kraje wschodnioeuropejskie maja uraz
          do Rosji, i to uraz wieczysty, objawiajacy sie w nastepnych
          pokoleniach, jako uraz przydeptanej pychy. Tak, Polska ma dluga
          pamiec, za to mozdzek sikoreczki, a przewod pokarmowy zapijaczonej
          swini.
      • polskicham sikorski powinien odejsc od Tuska 05.04.08, 16:12
        Bo Sikorski to facet z jajami,a Tusk to ciota niewydybana.I taka prawda
      • tw_wielgus Re: Już niedługo zmięknie mu rura... 05.04.08, 22:35

        "Zmiękła rura" ? - profesorze co za słownictwo...
        bydlo_prof_wb napisał:

        > kiedy będzie miał nowego szefa z UE albo i wcale nawet na
        figuranta nie będzie
        > potrzebny...
        > __________
        >
        > Michnik jest manipulatorem. To człowiek złej woli, kłamca, oszust
        intelektualny
        > (Zbigniew Herbert)
        • bydlo_prof_wb Prostaczku Ty mój... zagłodzony 05.04.08, 23:22
          Tłumaczyłem Ci już że nie jestem profesorem. Prostemu doktorowi daleko do takich
          godności. Jak już tak musisz tytułować to do Bartoszewskiego proszę w ten
          sposób, zdążył się już do tego sposobu przyzwyczaić.
          Tak jak pewien polityk to zrobił to i ja Ci "rozszyfruję ten skrót"
          bydło_prof_wb czyli bydło profesora Władysława Bartoszewskiego. On to tak
          właśnie nazwał ludzi inaczej niż on myślących - teraz tak się ten zachwalany
          pluralizm poglądów i tolerancja dla innych objawia. Rozumiem, że każdy
          inteligentny człowiek od razu Ci się z profesorem kojarzy ale nie przesadzaj z
          tą czołobitnością. Z "miekką rurą" też nie bądź taka mimoza bo chodzi tu o
          utratę pewności siebie. Polska literatura piękna, podobnie jak medycyna - zna
          liczne takie przypadki. Zaś jak ktoś "walnie z grubej rury" nie przymierzając
          jak Ty często, to Ci się z czym kojarzy takie określenie? No tak wiedziałem
          znowu to samo - głodnemu chleb na myśli tylko. Tak czymaj i nie popuszczaj aż
          ducha wyzionie...
          __________

          Michnik jest manipulatorem. To człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny
          (Zbigniew Herbert)
          • tw_wielgus Re: Prostaczku Ty mój... zagłodzony 05.04.08, 23:39
            bydlo_prof_wb napisał:

            > Tłumaczyłem Ci już że nie jestem profesorem. Prostemu doktorowi
            daleko do takic
            > h
            > godności.

            Oj daleko, daleko w Twoim przypadku to prawdziwa przepaść....

            Jak już tak musisz tytułować to do Bartoszewskiego proszę w ten
            > sposób, zdążył się już do tego sposobu przyzwyczaić.
            > Tak jak pewien polityk to zrobił to i ja Ci "rozszyfruję ten skrót"
            > bydło_prof_wb czyli bydło profesora Władysława Bartoszewskiego. On
            to tak
            > właśnie nazwał ludzi inaczej niż on myślących - teraz tak się ten
            zachwalany
            > pluralizm poglądów i tolerancja dla innych objawia.

            Bzdura, tak sobie wypowiedź Bartoszewskiego przetłumaczył na wolski
            nijaki Jarosław K. ( piszę K. faceta ciągają po prokuraturach)


            Rozumiem, że każdy
            > inteligentny człowiek od razu Ci się z profesorem kojarzy ale nie
            przesadzaj z
            > tą czołobitnością. Z "miekką rurą" też nie bądź taka mimoza bo
            chodzi tu o
            > utratę pewności siebie.

            Widzisz....., a ja to zrozumiałem dosłownie, myślałem, że chwalisz
            się "miekką rurą" i nie mogłem pojąć dlaczego?

            • bydlo_prof_wb A to na dobranoc... 06.04.08, 00:08
              www.youtube.com/watch?v=FMrgMbcfabM&NR=1
              Dobrze Ci zrobi...
              __________

              Michnik jest manipulatorem. To człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny
              (Zbigniew Herbert)
    • prof.gamon0 To jakis kit. Stenmeier jedzie na rancho do Radka 05.04.08, 16:11
      Trudno uwierzyć, by Sikorski narażał się Merkel tuż przed takim
      spotkaniem... To śmierdzi.
      • rooboy Re: To jakis kit. Stenmeier jedzie na rancho do R 05.04.08, 16:19
        prof.gamon0 napisał:

        > Trudno uwierzyć, by Sikorski narażał się Merkel tuż przed takim
        > spotkaniem... To śmierdzi.

        profesor, nic nie smierdzi... pisalem to juz, ale gwoli wyjasnienia
        tej konkretnej sprawy...jak condi radka pochwali i poprosi o
        wsparcie, to radek od razu dostaje orgazmu, krew z glowy odplywa,
        mozg niedotleniony i w zwiazku z tym pracuje jeszcze gorzej niz
        zwykle...ot, cala tajemnica... anglosasi nazywaja to "temporary
        brain fadeout"
    • klioklio Media: W Bukareszcie Sikorski groził Merkel 05.04.08, 16:13
      Pan Sikorski reprezentuje wyłącznie interesy USA.I to kosztem
      interesów Polski.
      • rooboy Re: Media: W Bukareszcie Sikorski groził Merkel 05.04.08, 16:21
        klioklio napisał:

        > Pan Sikorski reprezentuje wyłącznie interesy USA.I to kosztem
        > interesów Polski.

        az dziwne, jak wiele osob nie jest w stanie tego pojac...
    • gekon1979 no coz, jezeli francja i niemcy 05.04.08, 16:16
      pozwalaja panstwu z zewnatrz wplywac na polityke NATO, to jak najbardziej Radek mial racje, cos z tym bedzie trzeba zrobic
      • polskicham racja.Nie mozna chowac glowy w piasek! 05.04.08, 16:21
    • wawa_wawa_wawa Re: Media: W Bukareszcie Sikorski groził Merkel 05.04.08, 16:17
      indianski napisał:

      > Radus , a wszyscy mysleli ze jestes genlemanem . A fe :(



      Polska i cala europa srodkowa od morza do morza niedlugo.....
      • rooboy Re: Media: W Bukareszcie Sikorski groził Merkel 05.04.08, 16:22
        morza martwego?
    • polskicham Sikorski wychowal sie w Angli.Dzieki Bogu! 05.04.08, 16:20
      ..bo tylko za granica Polacy ucza sie twardosci charakteru,sily,pewnosci siebie
      i tylko Polacy zza granic Polski wstanie sa miec wielki surces:
      Przyklady:
      Sikorski,Kubica,Klose,Podolski,...ja.
    • halobaby Media: W Bukareszcie Sikorski groził Merkel 05.04.08, 16:20
      jako bezpartyjny ciesze sie tutaj ze zwyciestwa demokracji. to jest wlasnie to: nie slepo popierac lub byc przeciw lecz w kazdej sprawie reprezentowac swoja nieprzeklamana opinie. nie dlatego ze PIS czy PO cos tak twierdzi, ale tak jak nakazuje to biezaca sprawa.
    • polskicham Tylko za granicami Polski wychowasz sie na dumnego 05.04.08, 16:23
      Polaka.
      W Polsce kosciol i media wmawiaja Polaka im ugietosc,slabosc i pokore.
      koniec z tym!
    • jonwol Obmacywali p. Merkel? 05.04.08, 16:25

      Według "Sueddeutsche Zeitung" kanclerz Angela Merkel została otoczona przez
      grupę szefów państw i rządów, i wręcz "fizycznie" naciskana, by zmieniła zdanie
      w sprawie Ukrainy i Gruzji. - Widoczny w tym tłoku był, oprócz polskiego
      prezydenta Lecha Kaczyńskiego, także prezydent Litwy Valdas Adamkus - pisze "SZ".
      • rooboy Re: Obmacywali p. Merkel? 05.04.08, 16:38
        jonwol napisał:

        >
        > Według "Sueddeutsche Zeitung" kanclerz Angela Merkel została
        otoczona przez
        > grupę szefów państw i rządów, i wręcz "fizycznie" naciskana, by
        zmieniła zdanie
        > w sprawie Ukrainy i Gruzji. - Widoczny w tym tłoku był, oprócz
        polskiego
        > prezydenta Lecha Kaczyńskiego, także prezydent Litwy Valdas
        Adamkus - pisze "SZ
        > ".


        ciekawe pytanie... moze powinna zalozyc sprawe o "sexual harrasment"
        przeciwko sikorskiemu i adamkusowi???
    • polskicham Merkel potrzebuje chlopa.To wszystko. 05.04.08, 16:25
      ..a Polacy wypuszczali na konfrontacje z Merkel Bartoszewskiego..
      Teraz na szczescie jest Radek!!!
    • piotr286 Media: W Bukareszcie Sikorski groził Merkel 05.04.08, 16:25
      Ze on niby taki twardy negocjator.Czyzby Tuskowi potrzebne bylo znow
      wsparcie niemieckich gazet jako temu ktory twardo walczy o interesy
      Polski?
      Oczywiscie mam na mysli gazety poza naszymi granicami ,w kraju
      wiekszosc to polskojezyczne tytuly.
    • polskicham bartoszeski,Tusk to cioty 05.04.08, 16:26
      • gdkj ale ksywa ci pasuje kolego. 05.04.08, 16:29
        swoją drogą jak coś robiły kaczki to było to głupie. jak to samo robi tuskowa
        graćmaga i to w kolektywie z kaczką to jest extra. tak wynika z wielu postów na
        tym forum.
        • sono_andrzej Brawo Radek! 05.04.08, 16:35
          Wreszcie Polska zaczyna głośno mówić, dbać o swoje interesy
          wschodnie. Polska jest ambasadorem Ukrainy w NATO, a to do czegoś
          zobowiązuje.
          Cieszy mnie jedność wśród krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

          Brawo Radek!
          • wet3 Wiadomo! 05.04.08, 16:46
            Stara milosc szwabsko-kacapska nigdy nie rdzewieje, a dlupie
            zabojady temu wtoruja! Panna Magiel znow pokazala swoj prawdziwy
            szwabski ryj.
            • ekszha Rosja da im w Gaz. 05.04.08, 16:52
              Niemcy i Francja niedlugo beda skomlac.
            • gdkj Re: Wiadomo! 05.04.08, 16:57
              jeszcze nie wiemy czym to zaowocuje. co niemcy myślą czytając artykuł. polskie
              chamy?
              euforyczna reakcja wśród polaków jak najbardziej do przewidzenia, ot pełne
              poparcie dla obecnej polityki, jej celów.
              propaganda.
              a usa teraz takie biedne, gospodarka im siada a w planach sporo wojen.
      • bydlo_prof_wb Dodaj sobie do nicka: "prowokator i tępak"... 06.04.08, 14:09

        __________

        Michnik jest manipulatorem. To człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny
        (Zbigniew Herbert)
    • ddddd9 Re: Media: W Bukareszcie Sikorski groził Merkel 05.04.08, 16:53
      jasne radek, powinienes dać po pysku jednemu i drugiemy i byłby
      spokój,
      a tak na margiesie, czas chyba aby polskie elyty, wybiły sobie z
      łbów że nasz kraj nigdy nie był i nie będzie mocarstwem, i lepiej
      niech nie pomachują szabelką bo sobie krzywdę zrobią,
      jełopy
      • polskicham Bzdura!Oto wypowiedz zakompleksionego polaczka 05.04.08, 17:11
        ..gdybys mieszkal na zachodzie wiedzialbys ze takie opiinie jak twoje
        charakteryzuja ludzi slabych,zakompleksionych,ktorzy automatycznie odpychani sa
        od spoleczenstwa,selekcjonowane od silnych jednostek.
        mam nadzieje ze tacy ludzie,takie geny wygina.
    • langston radek wychowal sie bez plujacej GWnianej 05.04.08, 16:57
      Radek wychowal sie bez plujacej na Polske GWnianej propagandy
      Michnika.
      ot co.
      • marcin1122331 No nareszcie mam ministra spraw zagranicznych, 05.04.08, 17:04
        ostanim byl Adam Rapacki.
        • polskicham Dokladnie!Tego ministra mozemy byc dumni! 05.04.08, 17:08
      • polskicham Dokladnie:sikorki wychowal sie bez polskich mediow 05.04.08, 17:07
        ..bez propagandy Michnika,ale tez bez propagandy slabosci i uleglosci jaki
        proponuje nam kosciol.
        sikorski wychowal sie w normalnym kraju,gdzie uczono go pewnosci siebie,sily
        charakteru.Gdyby wychowal sie w Polsce bylby jak Bartoszewski
      • guru133 Re: radek wychowal sie bez plujacej GWnianej 05.04.08, 17:54
        langston napisał:

        > Radek wychowal sie bez plujacej na Polske GWnianej propagandy
        > Michnika.
        > ot co.
        Langston a ty znowu uchlany? jeszcze niedawno odsądzałeś Sikorskiego od czci i
        wiary:)
        • langston Re: radek wychowal sie bez plujacej GWnianej 05.04.08, 18:17
          U mnie pochwaly czy nagany zaleza od czynow, a nie od nazwiska tak
          jak u michnikowszczyzny.
    • abhaod nieładnie Radek, nieładnie :))) 05.04.08, 17:03
      www.youtube.com/watch?v=Tf58ySQt_uI&feature=related
    • przyjaciel.swiata ,,SZ,, promuje p. Sikorskiego i nic więcej. 05.04.08, 17:05
      Powszechnie wiadomo że p.Prezydent jest największym orędownikiem
      przystąpienia Ukrainy i Gruzji do NATO no ale Niemcom ,,ciężko się
      wymawia,, nazwisko Kaczyński nazwijmy to łegodnie.
      • langston Re: ,,SZ,, promuje p. Sikorskiego i nic więcej. 05.04.08, 17:09
        jak to ciezko?
        ...juz nie czytales pewnie "Na zachodzie bez zmian"
        • przyjaciel.swiata jakem jeździł do STASI w NRD to nie mówiłem że 05.04.08, 17:12
          jadę na Zachód tylko odwiedzić prastarych kameraten.
    • shedows1969 Re: Media: W Bukareszcie Sikorski groził Merkel 05.04.08, 17:10
      Radek wielkopolanie (w mojej skromnej osobie) zaczynają Cię cenić,
      jednak szkoła PiS-u nie poszła na manowce. Kochajmy sąsiadów ale nie
      na kolanach. Radek jesteś super. Jakoś wszyscy chcą odsunąc od
      swoich granic Rosję
    • flyb52 Media: W Bukareszcie Sikorski groził Merkel 05.04.08, 17:13
      Radek pomylil Afganistan z Rumunia.Miejmy nadzieje, ze wie co robi.
      Okolicznosci nie przemawiaja za ta hipoteza.
      • marcin1122331 Tusk nie lubi rywali,boje sie o Radka 05.04.08, 17:15

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka