Dodaj do ulubionych

Putin dementuje plany ślubu z gimnastyczką

18.04.08, 13:03
Tez popieram p. Berlusconiego i gratuluje mu zwyciestwa wyborczego.
Obserwuj wątek
    • eva15 Ci, co się nabrali na rosyjski prima aprlis sami 18.04.08, 13:08
      Ci, co się nabrali na rosyjski prima aprlis (przez litość nie
      przypomnę którzy) sami sobie są winni i stoją teraz jak barany.
      • borrka A co w tym dziwnego ? 18.04.08, 13:10
        Wowa woli chlopcow molestowac.
        • kacap_z_moskwy Re: A co w tym dziwnego ? 18.04.08, 13:25
          Przeciez wiadomo ze probowal spodobac sie katolickim ksiezam :)
        • eva15 Wowa wymyka się normom zachodniej dekadencji 18.04.08, 13:27

          I Zachodowi i jego wasalom brakuje aparatu pojęciowego do
          zdefiniowania Wwowy, drogi lobotomku (pozwolisz, że tak cię będę
          nazywać, skoro sam mi się tak przedstawiłeś?).
          • mekagojira Zgadzam sie z eva 18.04.08, 13:48
            eva15 napisała:
            > I Zachodowi i jego wasalom brakuje aparatu pojęciowego do
            > zdefiniowania Wwowy

            Dokladnie, do zdefiniowania Bokassy czy Amina tez brakowalo aparatu pojeciowego.
            Zaden przywodca publicznie nie obslimacza brzuszkow malym chlopcom:/
            • lubat Re: Zgadzam sie z eva 18.04.08, 14:03
              mekagojira napisał:

              > Dokladnie, do zdefiniowania Bokassy czy Amina tez brakowalo aparatu pojeciowego
              > .
              > Zaden przywodca publicznie nie obslimacza brzuszkow malym chlopcom:/

              Nie przejmuj się tak i trochę wyluzuj! On "obślimaczył" tylko jednego i to
              publicznie, więc nie miał wobec niego złych zamiarów.

              Gdyby Ci tak naprawdę zależało na "obślimaczanych" chłopczykach, to musisz
              pewnie sobie rwac włosy z główki, wiedząc, że papież właśnie przepraszał za
              "obślimaczanie brzuszków i pod brzuszkami" przez zupełnie inne osoby.
              • borrka Oswiec mnie Lubacik... 18.04.08, 15:09
                Bo nie zalapalem zwiazku przyczynowo skutkowego.

                Czy dziwne, delikatnie mowiac, sklonnosci Wladimira Wladimirowicza nalezy rozpatrywac na tle religijnym ?

                Ale przeciez on nie jest nawet katolikiem.
                Wybitny maz stanu moze miec swoje slabosci.
                Matuszka Katarzyna II tez lubila chlopcow.
                Wprawdzie starszych, ale po co religie zaraz do tego mieszac !
                • eva15 Lobotomek, kup sobie latarkę 18.04.08, 17:01
                  • kacap_z_moskwy Ewa, tu link 18.04.08, 20:21
                    Tu masz link wydawcy gazety, co wymyslila ten caly kawal ze slubem
                    alex-lebedev.livejournal.com/
                    A tu cytat wypowiedzi Putina -
                    "Я всегда плохо относился к тем, кто с каким-то гриппозным носом и со своими эротическими фантазиями лезет в чужую жизнь", - заявил Путин.

                    При этом российский президент уточнил (цитата по Газете.Ru): "В публикациях подобного рода упоминаются успешные и красивые девушки. И думаю, что не будет неожиданным, если я скажу, что они все мне нравятся. Также как и все российские женщины". По мнению Путина, в смысле красоты и таланта конкуренцию россиянкам могут составить разве что итальянки.

                    Dodam, ze u nas dawno mowili, ze nie wszystko jest fajnie w rodzinie Putinow. Ale nie znaczy ze sie rozwodza i bierze sobie Kabajewu w zony :) Bo ona, zreszta tez, nie jest sama :)
                    • gekon1979 zamiast zadawac sie z bolszewcia 18.04.08, 20:28
                      lepiej przejzyj to
                      www.agito.pl/aparaty_cyfrowe/lustrzanki_cyfrowe.197.M.html?bid=59&gclid=CNK_tMSe5ZICFQsXQgodmVzN3g
                      do tego stojak, bo zdjecie krowy i slonia maja byc wyrazne, w pelni kolorowe, i takie fajne
                    • eva15 B. ładnie się Putin odgryzł 18.04.08, 22:55

                      A, że to bzdura i raczej prima aprilis pisałam tego samego dnia, Ty
                      także, więc o czym tu mówić.
                      • kacap_z_moskwy Re: B. ładnie się Putin odgryzł 18.04.08, 23:04
                        Jak bedziesz mogla, to poczytaj ten blog, link do ktorego ci dalem. Mi sie ten
                        facet podoba. Jest na liscie naszych miliarderow, tez byli szpieg :) Finansowal
                        "Moskowskij korespondent" jako projekt przeciwko Luzkowa. Bo dwa razy juz stal w
                        wyborach przeciwko merowi Moskwy. Prowadzi z nim walke caly czas. Nie stal na
                        liscie do Dumy ostatnio, choc jest czlonkiem Sprawedliwej Rossii tylko dlatego,
                        ze chcial tylko w Moskwie byc wybranym, ale Luzkow zapowiedzial wojne
                        polityczna. Wiec poswiecil sie dla partii. Teraz podobno zostanie powolanym do
                        Sowetu Federacii (Wyzsza izba parlamentu). Ale to wszystko nie wazne.

                        Jak poczytasz go, to zobaczysz jak duza jest roznica zdan wo wladzy, ale na
                        zagrozenia miedzynarodowe wszystcy sa razem.
                        • eva15 Re: B. ładnie się Putin odgryzł 19.04.08, 00:28
                          Spasibo, jak mi polecasz, to wolną chwilą postaram się poczytać. Do
                          czytania po rosyjsku potrzebuję zawsze nieco więcej czasu i spokoju,
                          nie mogę tak z doskoku jak w polskim, niemieckim, czy nawet
                          angielskim. Ale przyznaję, że im częściej rosyjski odświeżam i go
                          używam, tym szybciej czytanie mi znów idzie, prawie całkiem jak
                          kiedyś w szkole. Po dziś dzień jestem wdzięczna mojej rosyjskiej
                          nauczycielce (native speaker)za jej wielki wysiłek nie tylko
                          rzetelnej nauki języka ale sympatii do niego i do rosyjskiej kultury.
                          • zigzaur B. ładnie se Putin odgryzł 19.04.08, 18:16
                            A może to tak powinno brzmieć?
          • qawsedrftg eva15, nie masz szans, nie oszukujmy się 18.04.08, 14:03
            to takie dementi jak niezapomniana agencja TASS

            • eva15 czyli ty bystrzaku dalej wierzysz w bajki? 18.04.08, 14:15

              • abhaod Re: czyli ty bystrzaku dalej wierzysz w bajki? 18.04.08, 14:27
                www.youtube.com/watch?v=uOQhxDHwtzw&NR=1
              • walter62 Re:Witaj eva15 18.04.08, 16:58
                No cóż. Niektórzy będą zawsze "wiedzieć lepiej i inaczej" niż pozostali
                "normalni" - ot taka drobna przypadłość umysłowa.
                Zabawna rzecz - co Gazeta zrobiła z nazwiskiem Svetlany Horkinej (Светлана
                Хоркина)!!! Czy oni nie mają tłumaczy?
                • eva15 Re:Witaj eva15 18.04.08, 17:00
                  Hańbą najwyraźniej byłoby pisać w Polsce poprawnie nazwiska
                  rosyjskie i w dodatku bez anglosaskiej transkrypcji - toć to byłby
                  zaścianek, obciach.
                • gekon1979 a co to za roznica?? kacap to kacap 18.04.08, 20:12

                  • walter62 Re: a co to za różnica? 18.04.08, 22:39
                    Fakt. Jaka tam różnica - nieuk zawsze jest nieukiem.
                    • gekon1979 Re: a co to za różnica? 18.04.08, 22:57
                      przyjmij do wiadomosci, ze kaacpskie nazwiska nie sa godne bycia zapisywanymi w jezyku polskim
          • zigzaur Wowa & Wowereit ??? 18.04.08, 16:22
            Takie jakieś skojarzenie.

            A może by Wowa Putin spróbował z Wowereitem (burmistrzem Berlina)?
          • gekon1979 eva putek sie wystraszyl reakcji zony 18.04.08, 18:09
            deser.gazeta.pl/deser/51,89795,5131984.html?i=0
            po obejrzeniu tego :D
            haha
            a ma wszak jakiegos starego grata na ktorym mu zalezy :D co to busha nim wozil czy kogo tam jeszcze :D
        • marina1ver Re: A co w tym dziwnego ? 10.07.13, 16:27
          Wowa wszystko ok :)
      • zigzaur Bo może jest na odwrót: oblubienica ma nie 25 18.04.08, 15:26
        ale 52 lata?
        • gieroy_asfalta Radio Erewań :) 18.04.08, 15:38
          podało , że tow.Putin żeni się z 25 l. gimnastyczką.
          To w zasadzie prawda, tylko, że nie 25 , a 52l, nie gimnastyczka a
          gimnastyk, i się nie żeni ale rozstaje:)
      • gekon1979 evciu, w wypadku takiego degenerata jak putek 18.04.08, 17:53
        wszystko jest mozliwe, pewnie dlatego, wszyscy przyjeli to za pewnik
        reputacja okresla to jak latwo mozna uwierzyc w plotke
        zla reputacja jak degenerata putki, powoduje, ze mozna mu dopisac juz wszystko
    • qawsedrftg junkers a Sarkozemu też pogratulowałeś? 18.04.08, 14:02
      Nowoczesna prawica nie polega - jak widać - na leżeniu krzyżem,
      tylko modelki, rozwody itd. Dawno wiadomo że prawdziwy konserwatysta
      jest co najmniej po rozwodzie: Rokita, Michalski, Cejrowski, Gosiu,
      Szczypawka, Dorn i długo by jeszcze. A ponoć pan prezes i zero i
      szczygieł to jeszcze odważniejsi!
    • lubat Putin dementuje plany ślubu z gimnastyczką 18.04.08, 14:16
      Byłem prawie pewien, że to bujda na resorach z tym rozwodem Putina i nowym
      ożenkiem. I dałem temu wyraz.
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=78350867&a=78350867
      Jednak potem zaczęły mnie ogarniac wątpliwości. Często jest bowiem tak, że o
      kimś się mówi: wielki artysta (polityk), ale mały człowiek. Tak było w przypadku
      von Karajana, Brechta czy Einsteina.

      Jeszcze inna wątpliwośc to możliwośc, której - jak się zdaje - nikt nie brał pod
      uwagę. Ta mianowicie, że to nie Putin porzucił żonę, ale ona miała dosyc
      nieudacznika, który mając całą władzę w ręku, oddaje ją jak jakiś patałach. A
      kobiety podobno nie lubią takich mięczaków.
      • mekagojira Re: Putin dementuje plany ślubu z gimnastyczką 18.04.08, 14:33
        No tak, jak w Kacapii ofiary rezimu nie ida w miliony to znaczy car-patalach.
        Stad ta pogarda dla demokracji, ze 'patalachy' co kadencje musza oddac wladze,
        zamiast wziac lud za ryj i knutem przylac, jak to na Swietej Rusi w zwyczaju.

        lubat napisał:

        > Jeszcze inna wątpliwośc to możliwośc, której - jak się zdaje - nikt nie brał
        pod uwagę. Ta mianowicie, że to nie Putin porzucił żonę, ale ona miała dosyc
        nieudacznika, który mając całą władzę w ręku, oddaje ją jak jakiś patałach. A
        > kobiety podobno nie lubią takich mięczaków.

        Sa i takie co lubia byc bite, sa i takie co akceptuja ze maz je zdradza, byle
        wyplate przynosil, rozne sa zboczenia na tym swiecie.
      • entefuhrer Re: bujda na resorach z tym rozwodem Putina 11.05.17, 00:56

        No to już wiemy :-)
    • pinezka82 Kokrina?! A któż to taki? 18.04.08, 14:44
      Ta Pani może i nazywa się po angielsku Khorkina, ale po po polsku jej nazwisko powinno być transliterowane jako Chorkina, od biedy Horkina.
      A już myślałam, że jakaś nowa gwiazda w rosyjksiej gimnastyce się pojawiła, a tu klasyczny błąd gazetowych redaktorów :)
    • gekon1979 evcia a to tez bolszewicki prima aprilis? 18.04.08, 22:33
      wiadomosci.onet.pl/1733168,12,item.html
      tam to chyba caly czas prima aprilis, bo w te wiadomosc mi sie wierzyc nie chce :D hahahaha
      • eva15 Tak, to o przyczynach zamknięcia to kolejne bzdury 18.04.08, 23:04
        Ja myślałam, że ten bełkot o ślubie Putina podano na rosyjski prima
        aprilis, Denis wyjaśnił mi wóczas, że nie, tą wiadomość podano na
        nasz prima aprilis, czyli hen w tył - 1. 04. Natomiast gazetę
        zamknięto dopiero teraz. Onet pisze więc oczywiste bzdury co do dat.

        Widzisz, poczciwcze, gdybyś wtedy mnie słuchał nie wyszedłbyś na
        durnia. Więc posluchaj choć teraz:

        gazetę zapewne rzeczywiście zamknięto z powodu kłopotów finansowych.
        Ona sama(ta gazetka) prówała wyjść pewnie z dołka kłamliwymi
        sensacjami, obliczonymi na wzrost nakładu, ale jak widać nie udało
        się jej się najwyraźniej. ot proza życia, taki jest kapitalizm.

        Niedługo jak w Rosji krowa mleka nie da, to media polskie oskarżą o
        to Putina.
        • kacap_z_moskwy Re: Tak, to o przyczynach zamknięcia to kolejne b 18.04.08, 23:09
          U nas prawie wszyustcy specy od reklamy i PR powiedzieli ze to wlasnie akcja
          reklamowa.

          Ale facet, co link ci dalem wyzej, przestal ich jednak finansowac. Bo
          powiedzial, jak Putin pojdzie do sadu, to odszkodowanie, jak nie udowodnia swej
          prawdy, i tak zrobi z gazety bankrota. Bo to nie jest projekt na miare
          Kommersanta. Tylko regionalna gazeta.

          A jak ci wyzej napisalem, sam wydawca jest bardzo interesujacym czlowiekem.
          Kiedy w wyborach szedl na mera Moskwy glosowalem na niego.
          • eva15 Re: Tak, to o przyczynach zamknięcia to kolejne b 19.04.08, 00:31

            Jeszcze raz dzięki, Denis
        • kacap_z_moskwy Gruzia 18.04.08, 23:11
          Czytalas juz tekst wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,5135188.html ???

          Az ze stule ledwie nie upadlem.

          A o - "W czwartkowym oświadczeniu Lech Kaczyński wezwał do powstrzymania się
          przez Federację Rosyjską "od jakichkolwiek jednostronnych działań, sprzecznych z
          prawem międzynarodowym". "Jako Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej wyrażam
          niniejszym pełne poparcie dla integralności terytorialnej Gruzji oraz jej
          suwerenności" - napisał."

          Jak napluli na prawo wczesniej, teraz o nim wspominaja??? Chyba swymi wyczunami
          tylko "poleprza" sytuacje Gruzii :)



          • gekon1979 statyf juz masz?? 18.04.08, 23:12

            • kacap_z_moskwy Re: statyf juz masz?? 18.04.08, 23:15
              Mam telefon.
            • kacap_z_moskwy Re: statyf juz masz?? 18.04.08, 23:16
              A oproc krow, sa w Indii swiete kaczki?
              • gekon1979 Re: statyf juz masz?? 18.04.08, 23:27
                nie wiem poszukaj
                swiete kaczki sa w Polsce, dwie
                a w Indiach to nie wiem
                tam sa szczury swiete, i sepy tez
                z sepami bardzo fajny obyczaj
                bo mnisi rozszarupuja ciala umarlych i rozdaja sepom do zjedzenia - taki pochowek :)
                poniewaz bedziesz tam raptem 3 dni, z czego nie wiem ile bedziesz chrzanil dyrdymaly, to zrob chociaz krowie i sloniowi, i nie aparatem z komorki a cyfrowka, masz chyba lustrzanke??
          • eva15 Rozum cenniejszy niż gaz i ropa 19.04.08, 00:46
            kacap_z_moskwy napisał:

            > A o - "W czwartkowym oświadczeniu Lech Kaczyński wezwał do
            >powstrzymania się przez Federację Rosyjską "od jakichkolwiek
            >jednostronnych działań, sprzecznych z prawem
            >międzynarodowym". "Jako Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej wyrażam
            >niniejszym pełne poparcie dla integralności terytorialnej Gruzji
            >oraz jej suwerenności" - napisał."

            Czytałam i pomyślałam, że chyba musicie szykować schrony
            przeciwlotnicze. Wygrażający się Kaczor ma F-16, a te krótko lecąc
            szybko spadają i mogą narobić dużo szkód. Więc uciekajcie do
            schronów, jeśli rozeźlony Kaczyński F-16 na was nakieruje.

            A tak serio, Denis:

            żarty żartami, ale ja jestem z Polski, i przykro mi w sumie jednak,
            że PL aż tak wiele powodów do tych żartów daje. Pewnie i Tobie było
            przykro, gdy Jelcin Was w latach 90. ośmieszał. Wam się udało z tego
            wyjść, dostaliście prezent od losu - Putina i spółkę, a Polsce nie
            wyszło. Ma Kaczyńskich, Tusków, Fotygi i Sikorskich - to ogromna
            różnica. Myślę nawet, że większa i ważniejsza niż różnica w
            posiadaniu ropy, gazu i pieniędzy.
            Biedna Polska nie ma ani jednego ani drugiego....
            • borrka Bidna, senilna Efcia... 19.04.08, 10:06
              Stracila juz wszelki umiar w lizaniu moskalskiej sempiterny.

              Ale to ladnie sformulowalas - jestes z Polski.
              Wyrazasz tym caly ogrom naszych strat.
              Pod sad tego, kto dopuscil do wyjazdy takiej perly.
              Na pochodzenie wyjechalas, czy Cie przesladowano w PRL LOL ?
              • eva15 Głupota różnych lobotomków mnie wygnała 19.04.08, 11:54
                • borrka Juz placze ... "wygnala" LOL. 19.04.08, 12:08

            • kacap_z_moskwy Re: Rozum cenniejszy niż gaz i ropa 19.04.08, 10:40
              No tak. Nam tez bylo wstyd jak Elcin tamczyl pod orkestre na powitaniu, czy w tych ze Niemczech im dyregowal. Albo kiedy cos tam mowil, ze tylko wszystcy sie czerwoni stawalismy... Albo za watage oligarchow co trzymali za pysk polityke Elcina... Za duzo ciego bylo wstyd...



              • borrka Jestem ciekaw Kacapczik.. 19.04.08, 10:54
                Kiedy napiszesz podobnie o Wowie.
                Bo nie mam watpliwosci, ze napiszesz.
                To wasza tradycja, "bezkompromisowa" krytyka tych, ktorzy utracili wladze.

                I rabskie uwielbienie nowego chana.
                Zawsze tak postepowaliscie.
    • adamdark01 Putin dementuje plany ślubu z gimnastyczką 19.04.08, 05:21
      Uważam,że słusznie zamknięto tą gazetkę bulwarową,wiadomości nie
      sprawdzone,nie ogłaszają,Putin jest fajny chłop, też jego żonie nic
      nie brak,jest para na medal,więc czemu burzyć posady,co i komu to
      potrzebne? n, wiadomo.....,
      a pro po, powracam do polski,co mi tam Nowa Zelandia,tylko,proszę,
      zaniechajcie tą truciznę co się nazywa alkohol,czemu tak lubicie
      sami siebie mordować? czy nie lepiej być trzeźwym ? sprawdźcie to
      sami.
      pozdrawiam
      adamdark.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka