junkier 18.04.08, 13:03 Tez popieram p. Berlusconiego i gratuluje mu zwyciestwa wyborczego. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
eva15 Ci, co się nabrali na rosyjski prima aprlis sami 18.04.08, 13:08 Ci, co się nabrali na rosyjski prima aprlis (przez litość nie przypomnę którzy) sami sobie są winni i stoją teraz jak barany. Odpowiedz Link Zgłoś
kacap_z_moskwy Re: A co w tym dziwnego ? 18.04.08, 13:25 Przeciez wiadomo ze probowal spodobac sie katolickim ksiezam :) Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Wowa wymyka się normom zachodniej dekadencji 18.04.08, 13:27 I Zachodowi i jego wasalom brakuje aparatu pojęciowego do zdefiniowania Wwowy, drogi lobotomku (pozwolisz, że tak cię będę nazywać, skoro sam mi się tak przedstawiłeś?). Odpowiedz Link Zgłoś
mekagojira Zgadzam sie z eva 18.04.08, 13:48 eva15 napisała: > I Zachodowi i jego wasalom brakuje aparatu pojęciowego do > zdefiniowania Wwowy Dokladnie, do zdefiniowania Bokassy czy Amina tez brakowalo aparatu pojeciowego. Zaden przywodca publicznie nie obslimacza brzuszkow malym chlopcom:/ Odpowiedz Link Zgłoś
lubat Re: Zgadzam sie z eva 18.04.08, 14:03 mekagojira napisał: > Dokladnie, do zdefiniowania Bokassy czy Amina tez brakowalo aparatu pojeciowego > . > Zaden przywodca publicznie nie obslimacza brzuszkow malym chlopcom:/ Nie przejmuj się tak i trochę wyluzuj! On "obślimaczył" tylko jednego i to publicznie, więc nie miał wobec niego złych zamiarów. Gdyby Ci tak naprawdę zależało na "obślimaczanych" chłopczykach, to musisz pewnie sobie rwac włosy z główki, wiedząc, że papież właśnie przepraszał za "obślimaczanie brzuszków i pod brzuszkami" przez zupełnie inne osoby. Odpowiedz Link Zgłoś
borrka Oswiec mnie Lubacik... 18.04.08, 15:09 Bo nie zalapalem zwiazku przyczynowo skutkowego. Czy dziwne, delikatnie mowiac, sklonnosci Wladimira Wladimirowicza nalezy rozpatrywac na tle religijnym ? Ale przeciez on nie jest nawet katolikiem. Wybitny maz stanu moze miec swoje slabosci. Matuszka Katarzyna II tez lubila chlopcow. Wprawdzie starszych, ale po co religie zaraz do tego mieszac ! Odpowiedz Link Zgłoś
kacap_z_moskwy Ewa, tu link 18.04.08, 20:21 Tu masz link wydawcy gazety, co wymyslila ten caly kawal ze slubem alex-lebedev.livejournal.com/ A tu cytat wypowiedzi Putina - "Я всегда плохо относился к тем, кто с каким-то гриппозным носом и со своими эротическими фантазиями лезет в чужую жизнь", - заявил Путин. При этом российский президент уточнил (цитата по Газете.Ru): "В публикациях подобного рода упоминаются успешные и красивые девушки. И думаю, что не будет неожиданным, если я скажу, что они все мне нравятся. Также как и все российские женщины". По мнению Путина, в смысле красоты и таланта конкуренцию россиянкам могут составить разве что итальянки. Dodam, ze u nas dawno mowili, ze nie wszystko jest fajnie w rodzinie Putinow. Ale nie znaczy ze sie rozwodza i bierze sobie Kabajewu w zony :) Bo ona, zreszta tez, nie jest sama :) Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 zamiast zadawac sie z bolszewcia 18.04.08, 20:28 lepiej przejzyj to www.agito.pl/aparaty_cyfrowe/lustrzanki_cyfrowe.197.M.html?bid=59&gclid=CNK_tMSe5ZICFQsXQgodmVzN3g do tego stojak, bo zdjecie krowy i slonia maja byc wyrazne, w pelni kolorowe, i takie fajne Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 B. ładnie się Putin odgryzł 18.04.08, 22:55 A, że to bzdura i raczej prima aprilis pisałam tego samego dnia, Ty także, więc o czym tu mówić. Odpowiedz Link Zgłoś
kacap_z_moskwy Re: B. ładnie się Putin odgryzł 18.04.08, 23:04 Jak bedziesz mogla, to poczytaj ten blog, link do ktorego ci dalem. Mi sie ten facet podoba. Jest na liscie naszych miliarderow, tez byli szpieg :) Finansowal "Moskowskij korespondent" jako projekt przeciwko Luzkowa. Bo dwa razy juz stal w wyborach przeciwko merowi Moskwy. Prowadzi z nim walke caly czas. Nie stal na liscie do Dumy ostatnio, choc jest czlonkiem Sprawedliwej Rossii tylko dlatego, ze chcial tylko w Moskwie byc wybranym, ale Luzkow zapowiedzial wojne polityczna. Wiec poswiecil sie dla partii. Teraz podobno zostanie powolanym do Sowetu Federacii (Wyzsza izba parlamentu). Ale to wszystko nie wazne. Jak poczytasz go, to zobaczysz jak duza jest roznica zdan wo wladzy, ale na zagrozenia miedzynarodowe wszystcy sa razem. Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: B. ładnie się Putin odgryzł 19.04.08, 00:28 Spasibo, jak mi polecasz, to wolną chwilą postaram się poczytać. Do czytania po rosyjsku potrzebuję zawsze nieco więcej czasu i spokoju, nie mogę tak z doskoku jak w polskim, niemieckim, czy nawet angielskim. Ale przyznaję, że im częściej rosyjski odświeżam i go używam, tym szybciej czytanie mi znów idzie, prawie całkiem jak kiedyś w szkole. Po dziś dzień jestem wdzięczna mojej rosyjskiej nauczycielce (native speaker)za jej wielki wysiłek nie tylko rzetelnej nauki języka ale sympatii do niego i do rosyjskiej kultury. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur B. ładnie se Putin odgryzł 19.04.08, 18:16 A może to tak powinno brzmieć? Odpowiedz Link Zgłoś
qawsedrftg eva15, nie masz szans, nie oszukujmy się 18.04.08, 14:03 to takie dementi jak niezapomniana agencja TASS Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod Re: czyli ty bystrzaku dalej wierzysz w bajki? 18.04.08, 14:27 www.youtube.com/watch?v=uOQhxDHwtzw&NR=1 Odpowiedz Link Zgłoś
walter62 Re:Witaj eva15 18.04.08, 16:58 No cóż. Niektórzy będą zawsze "wiedzieć lepiej i inaczej" niż pozostali "normalni" - ot taka drobna przypadłość umysłowa. Zabawna rzecz - co Gazeta zrobiła z nazwiskiem Svetlany Horkinej (Светлана Хоркина)!!! Czy oni nie mają tłumaczy? Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re:Witaj eva15 18.04.08, 17:00 Hańbą najwyraźniej byłoby pisać w Polsce poprawnie nazwiska rosyjskie i w dodatku bez anglosaskiej transkrypcji - toć to byłby zaścianek, obciach. Odpowiedz Link Zgłoś
walter62 Re: a co to za różnica? 18.04.08, 22:39 Fakt. Jaka tam różnica - nieuk zawsze jest nieukiem. Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: a co to za różnica? 18.04.08, 22:57 przyjmij do wiadomosci, ze kaacpskie nazwiska nie sa godne bycia zapisywanymi w jezyku polskim Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Wowa & Wowereit ??? 18.04.08, 16:22 Takie jakieś skojarzenie. A może by Wowa Putin spróbował z Wowereitem (burmistrzem Berlina)? Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 eva putek sie wystraszyl reakcji zony 18.04.08, 18:09 deser.gazeta.pl/deser/51,89795,5131984.html?i=0 po obejrzeniu tego :D haha a ma wszak jakiegos starego grata na ktorym mu zalezy :D co to busha nim wozil czy kogo tam jeszcze :D Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Bo może jest na odwrót: oblubienica ma nie 25 18.04.08, 15:26 ale 52 lata? Odpowiedz Link Zgłoś
gieroy_asfalta Radio Erewań :) 18.04.08, 15:38 podało , że tow.Putin żeni się z 25 l. gimnastyczką. To w zasadzie prawda, tylko, że nie 25 , a 52l, nie gimnastyczka a gimnastyk, i się nie żeni ale rozstaje:) Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 evciu, w wypadku takiego degenerata jak putek 18.04.08, 17:53 wszystko jest mozliwe, pewnie dlatego, wszyscy przyjeli to za pewnik reputacja okresla to jak latwo mozna uwierzyc w plotke zla reputacja jak degenerata putki, powoduje, ze mozna mu dopisac juz wszystko Odpowiedz Link Zgłoś
qawsedrftg junkers a Sarkozemu też pogratulowałeś? 18.04.08, 14:02 Nowoczesna prawica nie polega - jak widać - na leżeniu krzyżem, tylko modelki, rozwody itd. Dawno wiadomo że prawdziwy konserwatysta jest co najmniej po rozwodzie: Rokita, Michalski, Cejrowski, Gosiu, Szczypawka, Dorn i długo by jeszcze. A ponoć pan prezes i zero i szczygieł to jeszcze odważniejsi! Odpowiedz Link Zgłoś
lubat Putin dementuje plany ślubu z gimnastyczką 18.04.08, 14:16 Byłem prawie pewien, że to bujda na resorach z tym rozwodem Putina i nowym ożenkiem. I dałem temu wyraz. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=78350867&a=78350867 Jednak potem zaczęły mnie ogarniac wątpliwości. Często jest bowiem tak, że o kimś się mówi: wielki artysta (polityk), ale mały człowiek. Tak było w przypadku von Karajana, Brechta czy Einsteina. Jeszcze inna wątpliwośc to możliwośc, której - jak się zdaje - nikt nie brał pod uwagę. Ta mianowicie, że to nie Putin porzucił żonę, ale ona miała dosyc nieudacznika, który mając całą władzę w ręku, oddaje ją jak jakiś patałach. A kobiety podobno nie lubią takich mięczaków. Odpowiedz Link Zgłoś
mekagojira Re: Putin dementuje plany ślubu z gimnastyczką 18.04.08, 14:33 No tak, jak w Kacapii ofiary rezimu nie ida w miliony to znaczy car-patalach. Stad ta pogarda dla demokracji, ze 'patalachy' co kadencje musza oddac wladze, zamiast wziac lud za ryj i knutem przylac, jak to na Swietej Rusi w zwyczaju. lubat napisał: > Jeszcze inna wątpliwośc to możliwośc, której - jak się zdaje - nikt nie brał pod uwagę. Ta mianowicie, że to nie Putin porzucił żonę, ale ona miała dosyc nieudacznika, który mając całą władzę w ręku, oddaje ją jak jakiś patałach. A > kobiety podobno nie lubią takich mięczaków. Sa i takie co lubia byc bite, sa i takie co akceptuja ze maz je zdradza, byle wyplate przynosil, rozne sa zboczenia na tym swiecie. Odpowiedz Link Zgłoś
entefuhrer Re: bujda na resorach z tym rozwodem Putina 11.05.17, 00:56 No to już wiemy :-) Odpowiedz Link Zgłoś
pinezka82 Kokrina?! A któż to taki? 18.04.08, 14:44 Ta Pani może i nazywa się po angielsku Khorkina, ale po po polsku jej nazwisko powinno być transliterowane jako Chorkina, od biedy Horkina. A już myślałam, że jakaś nowa gwiazda w rosyjksiej gimnastyce się pojawiła, a tu klasyczny błąd gazetowych redaktorów :) Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 evcia a to tez bolszewicki prima aprilis? 18.04.08, 22:33 wiadomosci.onet.pl/1733168,12,item.html tam to chyba caly czas prima aprilis, bo w te wiadomosc mi sie wierzyc nie chce :D hahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Tak, to o przyczynach zamknięcia to kolejne bzdury 18.04.08, 23:04 Ja myślałam, że ten bełkot o ślubie Putina podano na rosyjski prima aprilis, Denis wyjaśnił mi wóczas, że nie, tą wiadomość podano na nasz prima aprilis, czyli hen w tył - 1. 04. Natomiast gazetę zamknięto dopiero teraz. Onet pisze więc oczywiste bzdury co do dat. Widzisz, poczciwcze, gdybyś wtedy mnie słuchał nie wyszedłbyś na durnia. Więc posluchaj choć teraz: gazetę zapewne rzeczywiście zamknięto z powodu kłopotów finansowych. Ona sama(ta gazetka) prówała wyjść pewnie z dołka kłamliwymi sensacjami, obliczonymi na wzrost nakładu, ale jak widać nie udało się jej się najwyraźniej. ot proza życia, taki jest kapitalizm. Niedługo jak w Rosji krowa mleka nie da, to media polskie oskarżą o to Putina. Odpowiedz Link Zgłoś
kacap_z_moskwy Re: Tak, to o przyczynach zamknięcia to kolejne b 18.04.08, 23:09 U nas prawie wszyustcy specy od reklamy i PR powiedzieli ze to wlasnie akcja reklamowa. Ale facet, co link ci dalem wyzej, przestal ich jednak finansowac. Bo powiedzial, jak Putin pojdzie do sadu, to odszkodowanie, jak nie udowodnia swej prawdy, i tak zrobi z gazety bankrota. Bo to nie jest projekt na miare Kommersanta. Tylko regionalna gazeta. A jak ci wyzej napisalem, sam wydawca jest bardzo interesujacym czlowiekem. Kiedy w wyborach szedl na mera Moskwy glosowalem na niego. Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: Tak, to o przyczynach zamknięcia to kolejne b 19.04.08, 00:31 Jeszcze raz dzięki, Denis Odpowiedz Link Zgłoś
kacap_z_moskwy Gruzia 18.04.08, 23:11 Czytalas juz tekst wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,5135188.html ??? Az ze stule ledwie nie upadlem. A o - "W czwartkowym oświadczeniu Lech Kaczyński wezwał do powstrzymania się przez Federację Rosyjską "od jakichkolwiek jednostronnych działań, sprzecznych z prawem międzynarodowym". "Jako Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej wyrażam niniejszym pełne poparcie dla integralności terytorialnej Gruzji oraz jej suwerenności" - napisał." Jak napluli na prawo wczesniej, teraz o nim wspominaja??? Chyba swymi wyczunami tylko "poleprza" sytuacje Gruzii :) Odpowiedz Link Zgłoś
kacap_z_moskwy Re: statyf juz masz?? 18.04.08, 23:16 A oproc krow, sa w Indii swiete kaczki? Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: statyf juz masz?? 18.04.08, 23:27 nie wiem poszukaj swiete kaczki sa w Polsce, dwie a w Indiach to nie wiem tam sa szczury swiete, i sepy tez z sepami bardzo fajny obyczaj bo mnisi rozszarupuja ciala umarlych i rozdaja sepom do zjedzenia - taki pochowek :) poniewaz bedziesz tam raptem 3 dni, z czego nie wiem ile bedziesz chrzanil dyrdymaly, to zrob chociaz krowie i sloniowi, i nie aparatem z komorki a cyfrowka, masz chyba lustrzanke?? Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Rozum cenniejszy niż gaz i ropa 19.04.08, 00:46 kacap_z_moskwy napisał: > A o - "W czwartkowym oświadczeniu Lech Kaczyński wezwał do >powstrzymania się przez Federację Rosyjską "od jakichkolwiek >jednostronnych działań, sprzecznych z prawem >międzynarodowym". "Jako Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej wyrażam >niniejszym pełne poparcie dla integralności terytorialnej Gruzji >oraz jej suwerenności" - napisał." Czytałam i pomyślałam, że chyba musicie szykować schrony przeciwlotnicze. Wygrażający się Kaczor ma F-16, a te krótko lecąc szybko spadają i mogą narobić dużo szkód. Więc uciekajcie do schronów, jeśli rozeźlony Kaczyński F-16 na was nakieruje. A tak serio, Denis: żarty żartami, ale ja jestem z Polski, i przykro mi w sumie jednak, że PL aż tak wiele powodów do tych żartów daje. Pewnie i Tobie było przykro, gdy Jelcin Was w latach 90. ośmieszał. Wam się udało z tego wyjść, dostaliście prezent od losu - Putina i spółkę, a Polsce nie wyszło. Ma Kaczyńskich, Tusków, Fotygi i Sikorskich - to ogromna różnica. Myślę nawet, że większa i ważniejsza niż różnica w posiadaniu ropy, gazu i pieniędzy. Biedna Polska nie ma ani jednego ani drugiego.... Odpowiedz Link Zgłoś
borrka Bidna, senilna Efcia... 19.04.08, 10:06 Stracila juz wszelki umiar w lizaniu moskalskiej sempiterny. Ale to ladnie sformulowalas - jestes z Polski. Wyrazasz tym caly ogrom naszych strat. Pod sad tego, kto dopuscil do wyjazdy takiej perly. Na pochodzenie wyjechalas, czy Cie przesladowano w PRL LOL ? Odpowiedz Link Zgłoś
kacap_z_moskwy Re: Rozum cenniejszy niż gaz i ropa 19.04.08, 10:40 No tak. Nam tez bylo wstyd jak Elcin tamczyl pod orkestre na powitaniu, czy w tych ze Niemczech im dyregowal. Albo kiedy cos tam mowil, ze tylko wszystcy sie czerwoni stawalismy... Albo za watage oligarchow co trzymali za pysk polityke Elcina... Za duzo ciego bylo wstyd... Odpowiedz Link Zgłoś
borrka Jestem ciekaw Kacapczik.. 19.04.08, 10:54 Kiedy napiszesz podobnie o Wowie. Bo nie mam watpliwosci, ze napiszesz. To wasza tradycja, "bezkompromisowa" krytyka tych, ktorzy utracili wladze. I rabskie uwielbienie nowego chana. Zawsze tak postepowaliscie. Odpowiedz Link Zgłoś
adamdark01 Putin dementuje plany ślubu z gimnastyczką 19.04.08, 05:21 Uważam,że słusznie zamknięto tą gazetkę bulwarową,wiadomości nie sprawdzone,nie ogłaszają,Putin jest fajny chłop, też jego żonie nic nie brak,jest para na medal,więc czemu burzyć posady,co i komu to potrzebne? n, wiadomo....., a pro po, powracam do polski,co mi tam Nowa Zelandia,tylko,proszę, zaniechajcie tą truciznę co się nazywa alkohol,czemu tak lubicie sami siebie mordować? czy nie lepiej być trzeźwym ? sprawdźcie to sami. pozdrawiam adamdark. Odpowiedz Link Zgłoś