kakens 13.06.08, 10:59 Szkoda tylko, że poziom tego jest tak żenujący. Świadczy to tylko o części internautów. Nawoływanie do zabicia kogoś będzie chyba ścigane przez prokuraturę? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
milleniusz Sędziowie popełnili dwa błędy 13.06.08, 11:40 Skąd ta narodowoojczyźniana histeria? Sędziowie popełnili dwa błędy. Po pierwszym strzeliliśmy gola ze spalonego... "Żądamy wprowadzenia sędziego technicznego, który oglądając mecz na monitorze, będzie mógł wpływać, po powtórkach wideo, na decyzje sędziego głównego!" To jest akurat dobry postulat. Tylko nikt nie zauważa jakoś, że wtedy byłoby 0:0. Odpowiedz Link Zgłoś
drein_19 możesz pisać to milion razy 13.06.08, 11:45 ale masz większe szanse do przekonania ojca Rydzyka do aborcji. Takie serce kibica. Odpowiedz Link Zgłoś
simon77.pl Re: Sędziowie popełnili dwa błędy 14.06.08, 00:21 a nie zauwazyles ze Podolski strzelil nam tez gola ze spalonego ??? i co ?? nie protestujesz ???!!! Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Polskie samooszukiwanie się i rola ofiary 13.06.08, 11:57 "sędzia Howard Webb popełnił w tym meczu wiele błędów". _________ Owszem, powinien częściej dawać polskiej drużynie żółtą kartkę za faulowanie. Ale to drobne potknięcia sędziego. Natomiast WIELKIM jego błędem było uznanie polskiego gola wbitego na ca 2- metrowym spalonym. To był tak dalece spalony, że slepy by to widział, w przeciwieństwie do niemieckiego gola w meczu z PL, gdzie chodziło dosłownie o parę centymetrów, więc trudno jednoznacznie ocenić. Faul a polu karnym oznacza rzut karny. Jeśli się to kibicom nie podoba niech się zwrócą do UEFA o zmianę przepisów specjalnie dla polskiej reprezentacji. W końcu za robiory, wapory, wojny, powstania i inne klęski dziejowe należy się Polsce prawo do faulowania kiedy i jak chce. I o zaciekle walczy większość mediów i kibiców na PL- forach. Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: Polskie samooszukiwanie się i rola ofiary 13.06.08, 11:58 I o to zaciekle walczy większość mediów i kibiców na PL- forach. Odpowiedz Link Zgłoś
strzelec51 Re: Polskie samooszukiwanie się i rola ofiary 13.06.08, 15:49 Roger byl na spalonym, ewidentnie, ale juz nie w momencie kiedy Saganowski(?) podawal do niego pilke. Gol byl strzelony prawidlowo. Nie zgadzam sie tez z opinia, ze sedzia za rzadko odgwizdywal polskie faule. Pilkarze po obu stronach faulowali po rowno, zas statystyki meczu sa takie, ze sedzia polskich fauli odgwizdal dokladnie 2 razy wiecej niz Austriakom. Prawda natomiast jest, ze Polacy grali marnie, bezmyslnie i gdyby koncowy rezultat brzmial 3:1 dla Austrii, tez nie mieliby prawa do narzekan. Odpowiedz Link Zgłoś
strzelec51 Polacy, ofiary losu 13.06.08, 15:44 Tiiia; to nie sedzia pograzyl Polakow dyktujac rzut karny w 93 minucie; to Lewandowski pograzyl Polske bezmyslnym lapaniem Austriaka za koszulke na samym srodku pola karnego. Dal bystrzejszemu Austriakowi pretekst do teatralnego upadku na ziemie, a sedziemu pretekst do odgwizdania faulu. W momencie odgwizdania "faulu" Polacy, jezeli serio aspirowali do wyjscia z grupy, powinni byli prowadzic z Austriakami co najmniej dwoma bramkami. Wowczas watpliwa decyzja sedziego nie mialaby zadnego wplywu na koncowy rezultat. Przyczyna braku sukcesu nie jest zadna tam stronniczosc sedziego, przyczyna braku zwyciestwa jest nieudolnosc polskich pilkarzy. To cud (i Boruc), ze w 25 minucie meczy Austriacy nie prowadzili 3:0. I nie wygrywa sioe meczu jedna skladna akcja. Grac NA CALEGO trzeba 90 minut. A Polacy tego robic nie umieja. Przez ostanie 15 minut meczu wolalem przez ekran do pilkarzy: "Do roboty, do przodu, bo stracicie w ostatniej minucie bramke". I stracili. A te ostatnie dwa rzuty rozne gdzie Smolarek? z Krzynowkiem? bawili sie w dryblingi i podania na 2 metry zamiast walic dosrodkowanie pod bramke? To ma byc recepta na zwyciestwo? Polacy grali glupio, nieudolnie, bezmyslnie, bez organizacji i bez nawet pelnego zaangazowania w gre, bez inicjatywy, bez agresji - sorki - typowo po polsku na "pol gwizdka". Trzeba narodowego kataklizmu aby Polacy potrafili sie zmobilizowac i walczyc do upadlego. Wtedy gdy na zwyciestwo jest juz za pozno! Odpowiedz Link Zgłoś
simon77.pl Re: Polacy, ofiary losu 14.06.08, 00:25 to ze grali beznadziejnie to swoja droga... ale to co zrobil sedzia (kalosz) to jeden wielki PRZEKRĘT !!! cos mi sie zdaje ze te cale mistrzostwa to jeden wielki WAŁ !!! Odpowiedz Link Zgłoś