Dodaj do ulubionych

Polscy kibice o sędzim: Howard, why? For money!

13.06.08, 10:59
Szkoda tylko, że poziom tego jest tak żenujący. Świadczy to tylko o części
internautów.
Nawoływanie do zabicia kogoś będzie chyba ścigane przez prokuraturę?
Obserwuj wątek
    • radlack WWW 13.06.08, 11:33
      World Wide Web now covers mid Europe :)
    • milleniusz Sędziowie popełnili dwa błędy 13.06.08, 11:40
      Skąd ta narodowoojczyźniana histeria? Sędziowie popełnili dwa błędy. Po
      pierwszym strzeliliśmy gola ze spalonego...

      "Żądamy wprowadzenia sędziego technicznego, który oglądając mecz na monitorze,
      będzie mógł wpływać, po powtórkach wideo, na decyzje sędziego głównego!"

      To jest akurat dobry postulat. Tylko nikt nie zauważa jakoś, że wtedy byłoby 0:0.
      • drein_19 możesz pisać to milion razy 13.06.08, 11:45
        ale masz większe szanse do przekonania ojca Rydzyka do aborcji.
        Takie serce kibica.
      • simon77.pl Re: Sędziowie popełnili dwa błędy 14.06.08, 00:21
        a nie zauwazyles ze Podolski strzelil nam tez gola ze spalonego ??? i co ?? nie
        protestujesz ???!!!
    • eva15 Polskie samooszukiwanie się i rola ofiary 13.06.08, 11:57
      "sędzia Howard Webb popełnił w tym meczu wiele błędów".
      _________

      Owszem, powinien częściej dawać polskiej drużynie żółtą kartkę za
      faulowanie. Ale to drobne potknięcia sędziego. Natomiast WIELKIM
      jego błędem było uznanie polskiego gola wbitego na ca 2- metrowym
      spalonym. To był tak dalece spalony, że slepy by to widział, w
      przeciwieństwie do niemieckiego gola w meczu z PL, gdzie chodziło
      dosłownie o parę centymetrów, więc trudno jednoznacznie ocenić.

      Faul a polu karnym oznacza rzut karny. Jeśli się to kibicom nie
      podoba niech się zwrócą do UEFA o zmianę przepisów specjalnie dla
      polskiej reprezentacji. W końcu za robiory, wapory, wojny, powstania
      i inne klęski dziejowe należy się Polsce prawo do faulowania kiedy i
      jak chce. I o zaciekle walczy większość mediów i kibiców na PL-
      forach.


      • eva15 Re: Polskie samooszukiwanie się i rola ofiary 13.06.08, 11:58
        I o to zaciekle walczy większość mediów i kibiców na PL-
        forach.

        • strzelec51 Re: Polskie samooszukiwanie się i rola ofiary 13.06.08, 15:49
          Roger byl na spalonym, ewidentnie, ale juz nie w momencie kiedy
          Saganowski(?) podawal do niego pilke. Gol byl strzelony prawidlowo.

          Nie zgadzam sie tez z opinia, ze sedzia za rzadko odgwizdywal
          polskie faule. Pilkarze po obu stronach faulowali po rowno, zas
          statystyki meczu sa takie, ze sedzia polskich fauli odgwizdal
          dokladnie 2 razy wiecej niz Austriakom.

          Prawda natomiast jest, ze Polacy grali marnie, bezmyslnie i gdyby
          koncowy rezultat brzmial 3:1 dla Austrii, tez nie mieliby prawa do
          narzekan.
    • strzelec51 Polacy, ofiary losu 13.06.08, 15:44
      Tiiia; to nie sedzia pograzyl Polakow dyktujac rzut karny w 93
      minucie; to Lewandowski pograzyl Polske bezmyslnym lapaniem
      Austriaka za koszulke na samym srodku pola karnego. Dal
      bystrzejszemu Austriakowi pretekst do teatralnego upadku na ziemie,
      a sedziemu pretekst do odgwizdania faulu.

      W momencie odgwizdania "faulu" Polacy, jezeli serio aspirowali do
      wyjscia z grupy, powinni byli prowadzic z Austriakami co najmniej
      dwoma bramkami. Wowczas watpliwa decyzja sedziego nie mialaby
      zadnego wplywu na koncowy rezultat.

      Przyczyna braku sukcesu nie jest zadna tam stronniczosc sedziego,
      przyczyna braku zwyciestwa jest nieudolnosc polskich pilkarzy. To
      cud (i Boruc), ze w 25 minucie meczy Austriacy nie prowadzili 3:0. I
      nie wygrywa sioe meczu jedna skladna akcja. Grac NA CALEGO trzeba 90
      minut. A Polacy tego robic nie umieja.

      Przez ostanie 15 minut meczu wolalem przez ekran do pilkarzy: "Do
      roboty, do przodu, bo stracicie w ostatniej minucie bramke". I
      stracili. A te ostatnie dwa rzuty rozne gdzie Smolarek? z
      Krzynowkiem? bawili sie w dryblingi i podania na 2 metry zamiast
      walic dosrodkowanie pod bramke? To ma byc recepta na zwyciestwo?

      Polacy grali glupio, nieudolnie, bezmyslnie, bez organizacji i bez
      nawet pelnego zaangazowania w gre, bez inicjatywy, bez agresji -
      sorki - typowo po polsku na "pol gwizdka". Trzeba narodowego
      kataklizmu aby Polacy potrafili sie zmobilizowac i walczyc do
      upadlego. Wtedy gdy na zwyciestwo jest juz za pozno!
      • simon77.pl Re: Polacy, ofiary losu 14.06.08, 00:25
        to ze grali beznadziejnie to swoja droga...
        ale to co zrobil sedzia (kalosz) to jeden wielki PRZEKRĘT !!!
        cos mi sie zdaje ze te cale mistrzostwa to jeden wielki WAŁ !!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka