imagistyk Polski wywiad stracił kontakt z kilkoma agentami 19.06.08, 10:06 Nawet jeżeli polscy agenci zostali zamordowani, to i tak nikt nie zostanie ukarany. W Polsce nie ma woli politycznej do karania przestepców pokroju braci Kaczyńskich czy Macierewicza. Ani Telegraf ani szantażowanie KPN-u nie zakończyły sie w sądzie. Odpowiedz Link Zgłoś
wyksztalciunio Polski wywiad stracił kontakt z kilkoma agentami 19.06.08, 10:12 Kaczyzm to problem nie dla polityków.To problem dla....psychiatrów. Od B bliżniaków do Z iobry. Odpowiedz Link Zgłoś
dominik6431 Skandal - jesli to prawda... 19.06.08, 10:20 to powinien za to posiedziec, i ten kto podpisal ten raport Odpowiedz Link Zgłoś
buj_w_chucie Jesli to prawda to powinna byc czapa 19.06.08, 10:32 Zdrada tajemnic wojskowych = czapa. Odpowiedz Link Zgłoś
2kotunia1 Polski wywiad stracił kontakt z kilkoma agentami 19.06.08, 10:28 Tego debila Macierewicza w trybie pilnym do Tworek, łącznie z jego mocodawcami. Jeżeli jest zdrowy na umyśle to w drodze wyjątku kara smierci przez rozszarpanie w wykonaniu sfory wsciekłych psów, a jego plemię wyciąc do siódmego pokolenia.Amen! Odpowiedz Link Zgłoś
luigi22 Dziennikarze zajmujący się WSI byli kompromitowani 19.06.08, 10:43 Dlatego nie ma się co dziwić, że ludzi odpowiedzialnych za rozwiązanie tych służb próbuje się skompromitować Odpowiedz Link Zgłoś
a-siek Spokojnie. Czujni redaktorzy z GieWu odnajdą ich 19.06.08, 10:50 całych i zdrowych na portalu nasza-klasa.pl Odpowiedz Link Zgłoś
stringi_asi_senyszyn Kwaśny odczyn stolca po zjedzonym kebabie 19.06.08, 10:59 to wszystko z powodu kebabów a właściwie kwasu w kebabach oni przekupili sprzedawców kebabów żeby ci dodawali do kebabów kwas i jak wszyscy mieszkańcy stolicy będą kupować te kebaby z kwasem w środku to będą mięli kwaśny odczyn stolca a co za tym idzie będą robić kwaśne kupy w parkach i drzewa będą więdły w tym sosny i świerki bo są iglaste a drzewa iglaste mniejszy opór kwasowi stawiają przez co więdną szybciej i po cichu i w ten sposób drzew ubywać będzie i parków również a oni wybudują tam wieżowce i będą sprzedawać ciemne kawalerki po zawyżonych cenach bo tam jest kapitał zagraniczny i konsorcja różne które chcą zarabiać przecież chociaż idzie kryzys finansowy a to przez amerykę bo tam człowieka nie szanują pracującego a człowiek takowy winien mieć szacunek właściwy przynależny jemu więc w ameryce kryzys i dulary tanieją a polacy już nie latają na saksy bo im się nie opłaca a co za tym idzie więcej ich w kraju, przez co jedzą więcej kebabów i więcej drzew więdnie dlatego trzeba wybudować więcej mieszkań dla tych co nie latają na saksy i musi powstać więcej budek z kebabami i tramwaje dłuższe jeżdżą bo metra niema a właściwie jest tylko niecała linia i więcej nie będzie bo na drugą linię miasta nie stać chociaż podatki lud płaci i trzeba się rozliczyć do końca kwietnia bo jak się nie rozliczy człowiek to może mieć fiskusa na głowie i będzie musiał zapłacić więcej i mniej będzie miał na kebaby i nie będzie robił tyle kup o kwaśnym odczynie a drzew więcej będzie w tym świerków i sosen bo są liściaste i mniejszy odpór kwasowi dają a przez to będzie więcej parków i miasto będzie miało co wycinać, żeby budować ciemne kawalerki dla ludzi którzy będą kupować więcej kebabów w których jest kwas bo oni przekupili sprzedawców kebabów żeby ci dodawali do kebabów kwas i jak wszyscy mieszkańcy stolicy będą kupować te kebaby z kwasem w środku to będą mięli kwaśny odczyn stolca a co za tym idzie będą robić kwaśne kupy w parkach i drzewa będą więdły w tym sosny i świerki bo są iglaste a drzewa iglaste mniejszy opór kwasowi stawiają przez co więdną szybciej i po cichu i w ten sposób drzew ubywać będzie i parków również a oni wybudują tam wieżowce i będą sprzedawać ciemne kawalerki po zawyżonych cenach bo tam jest kapitał zagraniczny i konsorcja różne które chcą zarabiać przecież chociaż idzie kryzys finansowy a to przez amerykę bo tam człowieka nie szanują pracującego a człowiek takowy winien mieć szacunek właściwy przynależny jemu więc w ameryce kryzys i dulary tanieją a polacy już nie latają na saksy bo im się nie opłaca a co za tym idzie więcej ich w kraju, przez co jedzą więcej kebabów i więcej drzew więdnie dlatego trzeba wybudować więcej mieszkań dla tych co nie latają na saksy i musi powstać więcej budek z kebabami i tramwaje dłuższe jeżdżą bo metra niema a właściwie jest tylko niecała linia i więcej nie będzie bo na drugą linię miasta nie stać chociaż podatki lud płaci i trzeba się rozliczyć do końca kwietnia bo jak się nie rozliczy człowiek to może mieć fiskusa na głowie i będzie musiał zapłacić więcej i mniej będzie miał na kebaby i nie będzie robił tyle kup o kwaśnym odczynie a drzew więcej będzie w tym świerków i sosen bo są liściaste i mniejszy odpór kwasowi dają a przez to będzie więcej parków i miasto będzie miało co wycinać, żeby budować ciemne kawalerki dla ludzi którzy będą kupować więcej kebabów bo oni przekupili sprzedawców kebabów żeby ci dodawali do kebabów kwas i jak wszyscy mieszkańcy stolicy będą kupować te kebaby z kwasem w środku to będą mięli kwaśny odczyn stolca a co za tym idzie będą robić kwaśne kupy w parkach i drzewa będą więdły w tym sosny i świerki bo są iglaste a drzewa iglaste mniejszy opór kwasowi stawiają przez co więdną szybciej i po cichu i w ten sposób drzew ubywać będzie i parków również a oni wybudują tam wieżowce i będą sprzedawać ciemne kawalerki po zawyżonych cenach bo tam jest kapitał zagraniczny i konsorcja różne które chcą zarabiać przecież chociaż idzie kryzys finansowy a to przez amerykę bo tam człowieka nie szanują pracującego a człowiek takowy winien mieć szacunek właściwy przynależny jemu więc w ameryce kryzys i dulary tanieją a polacy już nie latają na saksy bo im się nie opłaca a co za tym idzie więcej ich w kraju, przez co jedzą więcej kebabów i więcej drzew więdnie dlatego trzeba wybudować więcej mieszkań dla tych co nie latają na saksy i musi powstać więcej budek z kebabami i tramwaje dłuższe jeżdżą bo metra niema a właściwie jest tylko niecała linia i więcej nie będzie bo na drugą linię miasta nie stać chociaż podatki lud płaci i trzeba się rozliczyć do końca kwietnia bo jak się nie rozliczy człowiek to może mieć fiskusa na głowie i będzie musiał zapłacić więcej i mniej będzie miał na kebaby i nie będzie robił tyle kup o kwaśnym odczynie a drzew więcej będzie w tym świerków i sosen bo są liściaste i mniejszy odpór kwasowi dają a przez to będzie więcej parków i miasto będzie miało co wycinać, żeby budować ciemne kawalerki dla ludzi którzy będą kupować więcej kebabów booni przekupili sprzedawców kebabów żeby ci dodawali do kebabów kwas i jak wszyscy mieszkańcy stolicy będą kupować te kebaby z kwasem w środku to będą mięli kwaśny odczyn stolca a co za tym idzie będą robić kwaśne kupy w parkach i drzewa będą więdły w tym sosny i świerki bo są iglaste a drzewa iglaste mniejszy opór kwasowi stawiają przez co więdną szybciej i po cichu i w ten sposób drzew ubywać będzie i parków również a oni wybudują tam wieżowce i będą sprzedawać ciemne kawalerki po zawyżonych cenach bo tam jest kapitał zagraniczny i konsorcja różne które chcą zarabiać przecież chociaż idzie kryzys finansowy a to przez amerykę bo tam człowieka nie szanują pracującego a człowiek takowy winien mieć szacunek właściwy przynależny jemu więc w ameryce kryzys i dulary tanieją a polacy już nie latają na saksy bo im się nie opłaca a co za tym idzie więcej ich w kraju, przez co jedzą więcej kebabów i więcej drzew więdnie dlatego trzeba wybudować więcej mieszkań dla tych co nie latają na saksy i musi powstać więcej budek z kebabami i tramwaje dłuższe jeżdżą bo metra niema a właściwie jest tylko niecała linia i więcej nie będzie bo na drugą linię miasta nie stać chociaż podatki lud płaci i trzeba się rozliczyć do końca kwietnia bo jak się nie rozliczy człowiek to może mieć fiskusa na głowie i będzie musiał zapłacić więcej i mniej będzie miał na kebaby i nie będzie robił tyle kup o kwaśnym odczynie a drzew więcej będzie w tym świerków i sosen bo są liściaste i mniejszy odpór kwasowi dają a przez to będzie więcej parków i miasto będzie miało co wycinać, żeby budować ciemne kawalerki dla ludzi którzy będą kupować więcej kebabów booni przekupili sprzedawców kebabów żeby ci dodawali do kebabów kwas i jak wszyscy mieszkańcy stolicy będą kupować te kebaby z kwasem w środku to będą mięli kwaśny odczyn stolca a co za tym idzie będą robić kwaśne kupy w parkach i drzewa będą więdły w tym sosny i świerki bo są iglaste a drzewa iglaste mniejszy opór kwasowi stawiają przez co więdną szybciej i po cichu i w ten sposób drzew ubywać będzie i parków również a oni wybudują tam wieżowce i będą sprzedawać ciemne kawalerki po zawyżonych cenach bo tam jest kapitał zagraniczny i konsorcja różne które chcą zarabiać przecież chociaż idzie kryzys finansowy a to przez amerykę bo tam człowieka nie szanują pracującego a człowiek takowy winien mieć szacunek właściwy przynależny jemu więc w ameryce kryzys i dulary tanieją a polacy już nie latają na saksy bo im się nie opłaca a co za tym idzie więcej ich w kraju, przez co jedzą więcej kebabów i więcej drzew więdnie dlatego trzeba wybudować więcej mieszkań dla tych co nie latają na saksy i musi powstać więcej budek z kebabami i tramwaje dłuższe ... Doczytałeś do końca idioto??? Odpowiedz Link Zgłoś
b.a.c.h Re: Polski wywiad stracił kontakt z kilkoma agent 19.06.08, 11:00 Macierewicz ile kasy wziąłeś od Rosji za zdekonspirowanie tych agentów? W normalnym kraju takich jak Ty wiesza się (dla zdrajcy szkoda kuli). Odpowiedz Link Zgłoś
mako75 Re: Polski wywiad stracił kontakt z kilkoma agent 19.06.08, 11:03 Ciekawe ile FSB zapłaciło Macierewiczowi za te całą hecę. Odpowiedz Link Zgłoś
absurdello W piłkę nas leją, w wywiadzie nas leją,w Eurowizji 19.06.08, 11:07 to samo jeszcze tylko deszcz powinien zacząć padać ... Odpowiedz Link Zgłoś
antoniw2 Brednie Tuchaczewskiego 19.06.08, 11:49 uwolnic Polske od Rosji. Precz z cienkimi Bolkami od Bolszewików. Donald Tusk to postać z Orwella; nie powołał jeszcze komisji śledczej, choć przez lata ukrywano przestępstwa - kradzież dokumentów ściśle tajnych. Borusewicz trzyma taśmę z przyznaniem się Wałęsy. Miodowicz o kradzież dokumentów oskarżył Cenckiewicza i Gontarczyka. Wstyd! Detektyw-amator Miodowicz nie dostrzega, bo jest ignorantem. Bodaj w którymś z tekstów Plechickiego [wbij to nazwisko do Google'a, jak chcesz znaleźć artykuł] przytoczone jest, jak ten szef kontrwywiadu UOP nie rozróżniał - głośna sprawa - generała Le May'a od Lyndona La Rouche'a. Niestety ci co czyścili Wałęsie jego akta - vide Milczanowski & Czempiński, przede wszystkim, też się popisali niezłym partactwem! I wkopali Wałęsę. A TERAZ PROKURATOR SIĘ ZA NICH WEŹMIE I KOMISJA ŚLEDCZA! TYMCZASEM CHCĄ ZAMKNĄĆ IPN! A BORSUK UKRYWA TAŚMĘ Z NAGRANIEM WAŁĘSY! Borusewicz nie wyglupiaj sie; oddaj tasme! Drodzy Polacy! Poprzyjcie Autorow ksiazki. Ksiazka jest już (bedzie cala) w pdf na niezalezna.pl Jeżeli chcecie aby ta książka była naprawdę dostępna w księgarniach dla wszystkich chętnych wpisujcie się pod Apelem na www.petycje.pl numer Petycji 3182 Komuchy chcą zatrzymać, zmniejszyć, ograniczyć czytanie tej książki przez ludzi. Nie pozwól na to sam, nie czekaj aż Ci Wałęsa coś wywalczy, bo on tylko pod siebie! Odpowiedz Link Zgłoś
stasi1 pomyśleć że wywiad brytyjski 19.06.08, 12:05 nie chce ujawnić swoich archiwuw z czasów drugiej wojny światowej. A polska w rękach macierewicza podaje kto dla ich wywiadu pracuje, nawet jeśli w czasie tej pracy jest zagranicą. Odpowiedz Link Zgłoś
mako75 Re: pomyśleć że wywiad brytyjski 19.06.08, 12:20 Bo wywiad brytyjski nie zatrudnia oficerów po tygodniowym kursie... Odpowiedz Link Zgłoś
mertk Ludzie kochani, w czym problem? 19.06.08, 12:24 Wysłać Cenckiewicza i Gontarczyka na poszukiwania, znajdą zaginionych bez problemu ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
linnvv Polski wywiad stracił kontakt z kilkoma agentami 19.06.08, 18:58 Macierewicz nie poszedł siedzieć za nieudany zamach stanu w 91 to teraz też nie pójdzie. Ten koleś należy do grupy osób które zawsze się wyślizną bo może się przydać każdej ekipie politycznej. Odpowiedz Link Zgłoś
henasek Polski wywiad stracił kontakt z kilkoma agentami 19.06.08, 19:32 Czy nie znajdzie się w naszych służbach specjalnych osoba rozsądna i odważna, aby izolować Maciarewicza i jego kompanów. Przecież od dawna wiadomo, że swoimi nierozważnymi działaniami doprowadza do zdrady i osłabienia Ojczyzny. Jest paragraf w kodeksie karnym. Odpowiedz Link Zgłoś