Dodaj do ulubionych

Polski wywiad stracił kontakt z kilkoma agentami

    • imagistyk Polski wywiad stracił kontakt z kilkoma agentami 19.06.08, 10:06
      Nawet jeżeli polscy agenci zostali zamordowani, to i tak nikt nie zostanie ukarany. W Polsce nie ma woli politycznej do karania przestepców pokroju braci Kaczyńskich czy Macierewicza. Ani Telegraf ani szantażowanie KPN-u nie zakończyły sie w sądzie.
    • wyksztalciunio Polski wywiad stracił kontakt z kilkoma agentami 19.06.08, 10:12
      Kaczyzm to problem nie dla polityków.To problem dla....psychiatrów.
      Od B bliżniaków do Z iobry.
    • dominik6431 Skandal - jesli to prawda... 19.06.08, 10:20
      to powinien za to posiedziec, i ten kto podpisal ten raport
      • buj_w_chucie Jesli to prawda to powinna byc czapa 19.06.08, 10:32
        Zdrada tajemnic wojskowych = czapa.
    • 2kotunia1 Polski wywiad stracił kontakt z kilkoma agentami 19.06.08, 10:28
      Tego debila Macierewicza w trybie pilnym do Tworek, łącznie z jego
      mocodawcami. Jeżeli jest zdrowy na umyśle to w drodze wyjątku kara
      smierci przez rozszarpanie w wykonaniu sfory wsciekłych psów, a jego
      plemię wyciąc do siódmego pokolenia.Amen!
    • luigi22 Dziennikarze zajmujący się WSI byli kompromitowani 19.06.08, 10:43
      Dlatego nie ma się co dziwić, że ludzi odpowiedzialnych za rozwiązanie tych
      służb próbuje się skompromitować
    • a-siek Spokojnie. Czujni redaktorzy z GieWu odnajdą ich 19.06.08, 10:50
      całych i zdrowych na portalu nasza-klasa.pl
    • stringi_asi_senyszyn Kwaśny odczyn stolca po zjedzonym kebabie 19.06.08, 10:59
      to wszystko z powodu kebabów a właściwie kwasu w kebabach oni
      przekupili sprzedawców kebabów żeby ci dodawali do kebabów kwas i
      jak wszyscy mieszkańcy stolicy będą kupować te kebaby z kwasem w
      środku to będą mięli kwaśny odczyn stolca a co za tym idzie będą
      robić kwaśne kupy w parkach i drzewa będą więdły w tym sosny i
      świerki bo są iglaste a drzewa iglaste mniejszy opór kwasowi
      stawiają przez co więdną szybciej i po cichu i w ten sposób drzew
      ubywać będzie i parków również a oni wybudują tam wieżowce i będą
      sprzedawać ciemne kawalerki po zawyżonych cenach bo tam jest kapitał
      zagraniczny i konsorcja różne które chcą zarabiać przecież chociaż
      idzie kryzys finansowy a to przez amerykę bo tam człowieka nie
      szanują pracującego a człowiek takowy winien mieć szacunek właściwy
      przynależny jemu więc w ameryce kryzys i dulary tanieją a polacy już
      nie latają na saksy bo im się nie opłaca a co za tym idzie więcej
      ich w kraju, przez co jedzą więcej kebabów i więcej drzew więdnie
      dlatego trzeba wybudować więcej mieszkań dla tych co nie latają na
      saksy i musi powstać więcej budek z kebabami i tramwaje dłuższe
      jeżdżą bo metra niema a właściwie jest tylko niecała linia i więcej
      nie będzie bo na drugą linię miasta nie stać chociaż podatki lud
      płaci i trzeba się rozliczyć do końca kwietnia bo jak się nie
      rozliczy człowiek to może mieć fiskusa na głowie i będzie musiał
      zapłacić więcej i mniej będzie miał na kebaby i nie będzie robił
      tyle kup o kwaśnym odczynie a drzew więcej będzie w tym świerków i
      sosen bo są liściaste i mniejszy odpór kwasowi dają a przez to
      będzie więcej parków i miasto będzie miało co wycinać, żeby budować
      ciemne kawalerki dla ludzi którzy będą kupować więcej kebabów w
      których jest kwas bo oni przekupili sprzedawców kebabów żeby ci
      dodawali do kebabów kwas i jak wszyscy mieszkańcy stolicy będą
      kupować te kebaby z kwasem w środku to będą mięli kwaśny odczyn
      stolca a co za tym idzie będą robić kwaśne kupy w parkach i drzewa
      będą więdły w tym sosny i świerki bo są iglaste a drzewa iglaste
      mniejszy opór kwasowi stawiają przez co więdną szybciej i po cichu i
      w ten sposób drzew ubywać będzie i parków również a oni wybudują tam
      wieżowce i będą sprzedawać ciemne kawalerki po zawyżonych cenach bo
      tam jest kapitał zagraniczny i konsorcja różne które chcą zarabiać
      przecież chociaż idzie kryzys finansowy a to przez amerykę bo tam
      człowieka nie szanują pracującego a człowiek takowy winien mieć
      szacunek właściwy przynależny jemu więc w ameryce kryzys i dulary
      tanieją a polacy już nie latają na saksy bo im się nie opłaca a co
      za tym idzie więcej ich w kraju, przez co jedzą więcej kebabów i
      więcej drzew więdnie dlatego trzeba wybudować więcej mieszkań dla
      tych co nie latają na saksy i musi powstać więcej budek z kebabami i
      tramwaje dłuższe jeżdżą bo metra niema a właściwie jest tylko
      niecała linia i więcej nie będzie bo na drugą linię miasta nie stać
      chociaż podatki lud płaci i trzeba się rozliczyć do końca kwietnia
      bo jak się nie rozliczy człowiek to może mieć fiskusa na głowie i
      będzie musiał zapłacić więcej i mniej będzie miał na kebaby i nie
      będzie robił tyle kup o kwaśnym odczynie a drzew więcej będzie w tym
      świerków i sosen bo są liściaste i mniejszy odpór kwasowi dają a
      przez to będzie więcej parków i miasto będzie miało co wycinać, żeby
      budować ciemne kawalerki dla ludzi którzy będą kupować więcej
      kebabów bo oni przekupili sprzedawców kebabów żeby ci dodawali do
      kebabów kwas i jak wszyscy mieszkańcy stolicy będą kupować te kebaby
      z kwasem w środku to będą mięli kwaśny odczyn stolca a co za tym
      idzie będą robić kwaśne kupy w parkach i drzewa będą więdły w tym
      sosny i świerki bo są iglaste a drzewa iglaste mniejszy opór kwasowi
      stawiają przez co więdną szybciej i po cichu i w ten sposób drzew
      ubywać będzie i parków również a oni wybudują tam wieżowce i będą
      sprzedawać ciemne kawalerki po zawyżonych cenach bo tam jest kapitał
      zagraniczny i konsorcja różne które chcą zarabiać przecież chociaż
      idzie kryzys finansowy a to przez amerykę bo tam człowieka nie
      szanują pracującego a człowiek takowy winien mieć szacunek właściwy
      przynależny jemu więc w ameryce kryzys i dulary tanieją a polacy już
      nie latają na saksy bo im się nie opłaca a co za tym idzie więcej
      ich w kraju, przez co jedzą więcej kebabów i więcej drzew więdnie
      dlatego trzeba wybudować więcej mieszkań dla tych co nie latają na
      saksy i musi powstać więcej budek z kebabami i tramwaje dłuższe
      jeżdżą bo metra niema a właściwie jest tylko niecała linia i więcej
      nie będzie bo na drugą linię miasta nie stać chociaż podatki lud
      płaci i trzeba się rozliczyć do końca kwietnia bo jak się nie
      rozliczy człowiek to może mieć fiskusa na głowie i będzie musiał
      zapłacić więcej i mniej będzie miał na kebaby i nie będzie robił
      tyle kup o kwaśnym odczynie a drzew więcej będzie w tym świerków i
      sosen bo są liściaste i mniejszy odpór kwasowi dają a przez to
      będzie więcej parków i miasto będzie miało co wycinać, żeby budować
      ciemne kawalerki dla ludzi którzy będą kupować więcej kebabów booni
      przekupili sprzedawców kebabów żeby ci dodawali do kebabów kwas i
      jak wszyscy mieszkańcy stolicy będą kupować te kebaby z kwasem w
      środku to będą mięli kwaśny odczyn stolca a co za tym idzie będą
      robić kwaśne kupy w parkach i drzewa będą więdły w tym sosny i
      świerki bo są iglaste a drzewa iglaste mniejszy opór kwasowi
      stawiają przez co więdną szybciej i po cichu i w ten sposób drzew
      ubywać będzie i parków również a oni wybudują tam wieżowce i będą
      sprzedawać ciemne kawalerki po zawyżonych cenach bo tam jest kapitał
      zagraniczny i konsorcja różne które chcą zarabiać przecież chociaż
      idzie kryzys finansowy a to przez amerykę bo tam człowieka nie
      szanują pracującego a człowiek takowy winien mieć szacunek właściwy
      przynależny jemu więc w ameryce kryzys i dulary tanieją a polacy już
      nie latają na saksy bo im się nie opłaca a co za tym idzie więcej
      ich w kraju, przez co jedzą więcej kebabów i więcej drzew więdnie
      dlatego trzeba wybudować więcej mieszkań dla tych co nie latają na
      saksy i musi powstać więcej budek z kebabami i tramwaje dłuższe
      jeżdżą bo metra niema a właściwie jest tylko niecała linia i więcej
      nie będzie bo na drugą linię miasta nie stać chociaż podatki lud
      płaci i trzeba się rozliczyć do końca kwietnia bo jak się nie
      rozliczy człowiek to może mieć fiskusa na głowie i będzie musiał
      zapłacić więcej i mniej będzie miał na kebaby i nie będzie robił
      tyle kup o kwaśnym odczynie a drzew więcej będzie w tym świerków i
      sosen bo są liściaste i mniejszy odpór kwasowi dają a przez to
      będzie więcej parków i miasto będzie miało co wycinać, żeby budować
      ciemne kawalerki dla ludzi którzy będą kupować więcej kebabów booni
      przekupili sprzedawców kebabów żeby ci dodawali do kebabów kwas i
      jak wszyscy mieszkańcy stolicy będą kupować te kebaby z kwasem w
      środku to będą mięli kwaśny odczyn stolca a co za tym idzie będą
      robić kwaśne kupy w parkach i drzewa będą więdły w tym sosny i
      świerki bo są iglaste a drzewa iglaste mniejszy opór kwasowi
      stawiają przez co więdną szybciej i po cichu i w ten sposób drzew
      ubywać będzie i parków również a oni wybudują tam wieżowce i będą
      sprzedawać ciemne kawalerki po zawyżonych cenach bo tam jest kapitał
      zagraniczny i konsorcja różne które chcą zarabiać przecież chociaż
      idzie kryzys finansowy a to przez amerykę bo tam człowieka nie
      szanują pracującego a człowiek takowy winien mieć szacunek właściwy
      przynależny jemu więc w ameryce kryzys i dulary tanieją a polacy już
      nie latają na saksy bo im się nie opłaca a co za tym idzie więcej
      ich w kraju, przez co jedzą więcej kebabów i więcej drzew więdnie
      dlatego trzeba wybudować więcej mieszkań dla tych co nie latają na
      saksy i musi powstać więcej budek z kebabami i tramwaje dłuższe ...
      Doczytałeś do końca idioto???
    • b.a.c.h Re: Polski wywiad stracił kontakt z kilkoma agent 19.06.08, 11:00
      Macierewicz ile kasy wziąłeś od Rosji za zdekonspirowanie tych agentów?

      W normalnym kraju takich jak Ty wiesza się (dla zdrajcy szkoda kuli).
    • mako75 Re: Polski wywiad stracił kontakt z kilkoma agent 19.06.08, 11:03
      Ciekawe ile FSB zapłaciło Macierewiczowi za te całą hecę.
    • absurdello W piłkę nas leją, w wywiadzie nas leją,w Eurowizji 19.06.08, 11:07
      to samo jeszcze tylko deszcz powinien zacząć padać ...
    • antoniw2 Brednie Tuchaczewskiego 19.06.08, 11:49
      uwolnic Polske od Rosji. Precz z cienkimi Bolkami od Bolszewików.
      Donald Tusk to postać z Orwella; nie powołał jeszcze komisji
      śledczej, choć przez lata ukrywano przestępstwa - kradzież
      dokumentów ściśle tajnych. Borusewicz trzyma taśmę z przyznaniem się
      Wałęsy. Miodowicz o kradzież dokumentów oskarżył Cenckiewicza i
      Gontarczyka. Wstyd! Detektyw-amator Miodowicz nie dostrzega, bo jest
      ignorantem. Bodaj w którymś z tekstów Plechickiego [wbij to nazwisko
      do Google'a, jak chcesz znaleźć artykuł] przytoczone jest, jak ten
      szef kontrwywiadu UOP nie rozróżniał - głośna sprawa - generała Le
      May'a od Lyndona La Rouche'a. Niestety ci co czyścili Wałęsie jego
      akta - vide Milczanowski & Czempiński, przede wszystkim, też się
      popisali niezłym partactwem! I wkopali Wałęsę. A TERAZ PROKURATOR
      SIĘ ZA NICH WEŹMIE I KOMISJA ŚLEDCZA! TYMCZASEM CHCĄ ZAMKNĄĆ IPN! A
      BORSUK UKRYWA TAŚMĘ Z NAGRANIEM WAŁĘSY! Borusewicz nie wyglupiaj
      sie; oddaj tasme! Drodzy Polacy! Poprzyjcie Autorow ksiazki. Ksiazka
      jest już (bedzie cala) w pdf na niezalezna.pl Jeżeli chcecie aby ta
      książka była naprawdę dostępna w księgarniach dla wszystkich
      chętnych wpisujcie się pod Apelem na www.petycje.pl numer Petycji
      3182 Komuchy chcą zatrzymać, zmniejszyć, ograniczyć czytanie tej
      książki przez ludzi. Nie pozwól na to sam, nie czekaj aż Ci Wałęsa
      coś wywalczy, bo on tylko pod siebie!
    • zdr1 Wrzucaja inny, rzekomo sensacyjny temat. n/t 19.06.08, 11:57
    • stasi1 pomyśleć że wywiad brytyjski 19.06.08, 12:05
      nie chce ujawnić swoich archiwuw z czasów drugiej wojny światowej. A
      polska w rękach macierewicza podaje kto dla ich wywiadu pracuje,
      nawet jeśli w czasie tej pracy jest zagranicą.
      • mako75 Re: pomyśleć że wywiad brytyjski 19.06.08, 12:20
        Bo wywiad brytyjski nie zatrudnia oficerów po tygodniowym kursie...
    • abhaod debilowate PiSdzielce 19.06.08, 12:05

    • mertk Ludzie kochani, w czym problem? 19.06.08, 12:24
      Wysłać Cenckiewicza i Gontarczyka na poszukiwania, znajdą
      zaginionych bez problemu ;-))
    • linnvv Polski wywiad stracił kontakt z kilkoma agentami 19.06.08, 18:58
      Macierewicz nie poszedł siedzieć za nieudany zamach stanu w 91 to teraz też nie pójdzie. Ten koleś należy do grupy osób które zawsze się wyślizną bo może się przydać każdej ekipie politycznej.
    • henasek Polski wywiad stracił kontakt z kilkoma agentami 19.06.08, 19:32
      Czy nie znajdzie się w naszych służbach specjalnych osoba
      rozsądna i odważna, aby izolować Maciarewicza i jego kompanów.
      Przecież od dawna wiadomo, że swoimi nierozważnymi działaniami
      doprowadza do zdrady i osłabienia Ojczyzny. Jest paragraf w kodeksie
      karnym.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka