Dodaj do ulubionych

Kaczyński: Polska bez tarczy znajdzie się w ros...

01.07.08, 15:57
Zapomnial o NATO?
Obserwuj wątek
    • junkier Jaroslaw Kaczynski zawsze w interesie Narodu i ojc 01.07.08, 16:00
      Jaroslaw Kaczynski zawsze w interesie Narodu i ojczyzny, natomiast
      dla Tuska, jak pokazal dzisiejszy dzien i skandaliczne wezwania pod
      adresem Prezydenta RP aby wycofal sie z zamiaru porzucenia
      ratyfikacji martwego Traktatu Lizbonskiego, liczy sie glownie to co
      powiedza o niem eurourzedasy i czy Frau Merkel poklepie go po
      pleckach.

      Obecnie rzadza Polska politykierzy, niestety, i to kiepskiego sortu.
      • czyzyk331 Obama olewa Lecha Prezydenta Kaczyńskiego... 01.07.08, 16:07
        Polska nie znalazła się na trasie europejskiej podróży Baracka
        Obamy, demokratycznego kandydata na prezydenta USA, co wprawiło w
        przygnębienie naszych polityków, a pan Chlebowski nazwał to
        wręcz „policzkiem”. Trudno przypuszczać, aby w sztabie Obamy nie
        było mapy Europy z zaznaczonym na niej naszym krajem, łatwiej
        natomiast jest domyślać się powodów tego przeoczenia. Obama
        zapowiadał otwartą politykę zagraniczną i zacieśnienie stosunków z
        Unią Europejską, Polska natomiast nie jest jak dotąd najbardziej
        wzorcowym członkiem Unii. Obama będzie zabiegał o poprawne stosunki
        z Rosją, Polska specjalizuje się w drażnieniu się z tym krajem.
        Obama będzie musiał wyciągnąć jakoś Amerykę z awantury w Iraku,
        Polska pobiegła tam na pierwsze gwizdnięcie poprzedniej
        administracji. A poza tym wcale nie wiadomo, czy Obama jako
        prezydent będzie chciał mieć w Polsce tarczę antyrakietową i
        regulować offset obiecany przez poprzednią administrację za zakup
        samolotów wielozadaniowych F-16.
        – Czy zamiast obrażać się, nie lepiej więc będzie przemyśleć na
        spokojnie to, co robiliśmy dotychczas, uważając się
        za „strategicznego sojusznika” USA?
        • poszeklu Tym gorzej dla Obamy 01.07.08, 16:16
          Bardzo dobrze, ze Obama przypomnial Polakom, ze stac trzeba
          na wlasnych nogach i na cudze uczucia nie liczyc.

          czyzyk331 napisał:
          > Polska nie znalazła się na trasie europejskiej podróży Baracka
          > Obamy, demokratycznego kandydata na prezydenta USA, co wprawiło
          > w przygnębienie naszych polityków,....

          • aplus po ma przyjezdzac skoro folksdojcz Thuske,pierwszy 02.07.08, 15:01
            wasal Merkel i Putinokia Miedwiediewa rzondzi de facto Polsko i ma
            gdzies tarcze bo tak kazali Putinokio. Nieudacznik ktory nie potrafi
            zbudowac autostad, stadionow a potrafi tylko brac, wyciagac reke po
            miliardy dolarow. Moze jak iranska atomowka pie..ie w POparany
            leb cos mu sie rozjasni w ostatniej sekundzie.
            "Negotiations with Poland are particularly problematic. Polish
            officials view the world through a parochial lens: They say bluntly
            that they perceive no threat to their country from Iran; nor do they
            feel obliged to host the missile base simply because Poland is a
            NATO ally of the United States. Instead, the government of Prime
            Minister Donald Tusk, which ordered a withdrawal of Polish troops
            from Iraq shortly after taking office last year, is seeking to
            extract the maximum benefit from the Bush administration's lame-duck
            lust for a deal. Poland has asked for U.S. military aid and air
            defense equipment, including Patriot missile batteries, that could
            add billions of dollars to an already strained U.S. defense budget.
            The Polish defense minister has said the United States must place
            Poland in the same category as Egypt and Pakistan, which are among
            the largest recipients of American aid. "

            www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2008/06/30/AR2008063001968.html

            • mirmat1 Na rzadanie Kremla i Berlina psuje stosunki z USA 04.07.08, 05:31
              aplus napisał: the government of Prime
              Minister Donald Tusk, which ordered a withdrawal of Polish troops
              from Iraq shortly after taking office last year, is seeking to
              extract the maximum benefit from the Bush administration's lame-duck
              lust for a deal.
              M: Stara POstKomusza zasada - popsuc to co osiagnal PiS i zwalic
              wina na innych. Przy masowej propagandzie lze-mediow uda moze mu sie
              oglupic narod na jakis czas. Ale konsekwencje szkodnictwa
              Tuskowatych wyjda szybcie niz sie im zdaje. Na Kremlu beda sie
              cieszyc tylko na jakis czas.
      • krzych.ayanami Re: Jaroslaw Kaczynski zawsze w interesie Narodu 01.07.08, 16:14
        Panie Kaczyński... Być może jest pan jedyną osobą w Polsce, nie świadomą faktu,
        że amerykanie nie budują tarczy dla nas, tylko dla siebie. Należy pan również ze
        swoim bratem do tych dwóch ludzi w kraju, którzy dla amerykańskich interesów
        najchętniej sprzedaliby nas za nic. Bo u was w naszym interesie nie leży
        otrzymywanie korzyści od sprzymierzeńców.

        Dlaczego tak uparcie reprezentujecie interesy Stanów Zjednoczonych, a nasze
        macie za nic?
      • jona12 Re: Jaroslaw Kaczynski zdrajca narodu 01.07.08, 16:47
        a ty jankier trzymasz z nim ZDRAJCO. Razem z kaczorami rydzykiem nawet wody po
        umytych nogach wypaplanych w gownie nie jestes wart.
        • junkier Jaroslaw Kaczynski zawsze w interesie Narodu i ojc 01.07.08, 17:00
          Oczywiscie ze popieram poglady Jaroslawa Kaczynskiego, a czyje mam
          popierac, Michnika, Geremka i Urbana??
          • buj_w_chutach Re: Jaroslaw Kaczynski zawsze w interesie Narodu 01.07.08, 18:08
            Twoje poglądy są takie same jak Urbana w latach 80-tych, bolszewiku
    • stf Re: Kaczyński: Polska bez tarczy znajdzie się w r 01.07.08, 16:20
      koorva, czy ten konus nie widzi, że dla hameryki jestśmy nikim?
      stany dymają nas na każdym kroku. czy to irak, czy wizy, czy offset.
      przy takiej polityce nigdy nie będziemy strategicznym partnerem dla
      stanów. nasz wpływ na region jest umiarkowany, potęgą ekonomiczną
      nie jesteśmy. więc może już dosyć tego namiętnego lizania
      amerykańskiego dupska i udawania, że jesteśmy strategicznym
      partnerem dla stanów.
      • gamon.0 Potrzebna tarcza antykaczynska!!!! 01.07.08, 16:30
        zaraza zagraza Polsce!
      • junkier Jaroslaw Kaczynski zawsze w interesie Narodu i ojc 01.07.08, 16:31
        Dla US moze jestesmy nikim w sensie takim ze Stany w zaden sposob
        nam nie zagrazaja, a nawet mozemy na nich liczyc.

        Dla Niemiec natomiast jestesmy terenem do rekolonizacji i pomimo
        tuskowego serwilizmu Niemcy raz po raz pokazuja Polsce afronty, a to
        Frau Merkel izoluje Polske podczas konferencji miedzyrzadowej ws.
        Traktatu Lizbonskiego, a to Niemcy z Ruskimi rure pod dnie baltyku
        ciagna, i to k_va tym pseudomedrkom z Wybiorczej i Polityki nic do
        myslenia nie daje...

        A to ze Obama nie chce przyjechac... Skoro polityka Tuska ogranicza
        sie do robienia tego co kaza mu Niemcy to po co Obama ma rozmawiac z
        parobkiem skoro moze rozmowic sie wprost z jego mocodawca...
        • jedyny.resistance Jak tatuś dla PZPR i Moskwy 01.07.08, 16:57
        • tw_wielgus Re: Jaroslaw Kaczynski zawsze w interesie Narodu 01.07.08, 17:05
          I widzisz kretyński wasalu, ty to albo Moskiwie albo Amerykańcom
          byś w d.. właził. Nadrzędną racją Polski jest niepodległość i
          wolność kretynie!!!!

          Naucz się tego wolski patrioto, zakichany sługusie...


          junkier napisał:
          / lojalkę .../

          > Dla US moze jestesmy nikim w sensie takim ze Stany w zaden sposob
          > nam nie zagrazaja, a nawet mozemy na nich liczyc.
          >
          > Dla Niemiec natomiast jestesmy terenem do rekolonizacji i pomimo
          > tuskowego serwilizmu Niemcy raz po raz pokazuja Polsce afronty, a
          to
          > Frau Merkel izoluje Polske podczas konferencji miedzyrzadowej ws.
          > Traktatu Lizbonskiego, a to Niemcy z Ruskimi rure pod dnie baltyku
          > ciagna, i to k_va tym pseudomedrkom z Wybiorczej i Polityki nic do
          > myslenia nie daje...
          >
          > A to ze Obama nie chce przyjechac... Skoro polityka Tuska
          ogranicza
          > sie do robienia tego co kaza mu Niemcy to po co Obama ma rozmawiac
          z
          > parobkiem skoro moze rozmowic sie wprost z jego mocodawca...
        • 1_balaganiarz Re: Jaroslaw Kaczynski zawsze w interesie Narodu 01.07.08, 18:50
          Jak sobie przypominam to tacy jak Ty i twoi kumple krzyczeli, że nie chcą aby
          przez Polskę prowadzono rurociąg. Poważni inwestorzy nie będą takich błagać na
          koanach o pozwolenie. Znajdą inną drogę. Co jak widać zrobili. Teraz masz
          pretensje do garbatego, że ma proste dzieci. Tak jest najlepiej. Samemu
          narozrabiać, a do innych mieć pretensje.
          Myślę że znasz takie dosadne polskie przysłowie na ten temat.
      • abhaod Re: Kaczyński: Polska bez tarczy znajdzie się w r 01.07.08, 16:33
        za to bez stanów. niemcy i rosjanie wydymają nas bez mydła
        • gilan69 Re: Kaczyński: Polska bez tarczy znajdzie się w r 01.07.08, 17:29
          jakos nie wydymali hiszpanow ,portugalczykow czy grekow,tylko im
          pomogli,nie uwierzysz mi moze jak bys mieszkal w stanach i
          porozmawial z ludzmi z krajow jak ameryka lacinska czy poludniowa to
          bys szybko doszedl do wniosku mysmy mieli lepiej za komuny pod
          moskwa niz oni pod waszynghtonem ,tak zwanym wolnym,
          • abhaod Re: Kaczyński: Polska bez tarczy znajdzie się w r 01.07.08, 17:31
            nie rozumiem, kto im pomógł ?
            • abhaod Re: Kaczyński: Polska bez tarczy znajdzie się w r 01.07.08, 17:32
              a jeżeli już, to jak ?????
          • olo-international Re: Kaczyński: Polska bez tarczy znajdzie się w r 01.07.08, 17:48
            tak jest. Niestety tego w PL nikt nie rozumie. Pinochet jest w PL uważany za "good guy" bo rozgromił komunizm Salvadora Allende i to jest jedyne kryterium oceny jego i jemu podobnych.
            ... zaścianek.
      • martin.slenderlink Zaś 01.07.08, 17:15
        On wszystko widzi. Tyle, że wydaje mu się, iż obywatele będą wierzyć dalej, że stanowisko jego (tarcza = mus i to jak najszybciej zanim rozmyślą się demokraci lub umiarkowane konserwy proimigranckie, a cena nieważna) przyczynia się do umocnienia pozycji w orbicie transatlantyckiej, a poparcie dla polityki zagranicznej to tym samym poparcie dla programu danej partii politycznej i punkty w rywalizacji wyborczej, a jeśli nie dodatkowe punkty to przynajmniej utrwalenie posiadanego elektoratu, dziwnym trafem również SLD bez szemrania najmniejszego zaangażowało się w wojnę w Iraku, a wszyscy ekscytowali się wówczas Polską, która ma się stać "Britain of the East". Działo się to w czasach, gdy siwy Leszek "co ty możesz zrobić dla Polski" zdradzał bezczelnie ideały europejskiej lewicy. Rok temu zaś (nieśląskie znaczenie tego słowa, czyli natomiast, a nie znowu) młodzian Wojtek na billboardzie miał napisane "dość głupich wojen". To oczywiście wszystko banały, tylko po co to pytanie: "Czy ten konus nie widzi?" Co ma widzieć? Dozbrajanie z pieniędzy przypieczętowanych przez Kongres? Raczej woli widzieć klęskę Sikorskiego, bo naiwny aż tak nie jest. W ogóle dziwi mnie jak się mozna tak podpalac ideologicznie i uznawać polityków za potencjalnych zbawicieli od stref jednych czy drugich, zwłaszcza takich "mężów stanu".
      • ambl Re: Kaczyński: Polska bez tarczy znajdzie się w r 01.07.08, 17:54
        stf napisał:

        > koorva, czy ten konus nie widzi, że dla hameryki jestśmy nikim?
        > stany dymają nas na każdym kroku. czy to irak, czy wizy, czy offset.
        > przy takiej polityce nigdy nie będziemy strategicznym partnerem dla
        > stanów. nasz wpływ na region jest umiarkowany, potęgą ekonomiczną
        > nie jesteśmy. więc może już dosyć tego namiętnego lizania
        > amerykańskiego dupska i udawania, że jesteśmy strategicznym
        > partnerem dla stanów.<Jak sie rozumie z powyższego lepiej ponownie lizać
        ruskie dupsko?Zostało was sierot po cccp jeszcze sporo,a zawsze mówiłam żeby
        zrobić w myśl wierszyka:a na drzewach zamiast liści tratatata komuniści
        • gacekemdk Re: Kaczyński: Polska bez tarczy znajdzie się w r 01.07.08, 22:32
          ambl napisała:
          > ruskie dupsko?Zostało was sierot po cccp jeszcze sporo,a zawsze mówiłam żeby
          > zrobić w myśl wierszyka:a na drzewach zamiast liści tratatata komuniści

          Ta, ale bym dodał jeszcze " i kaczyści"
        • stf Re: Kaczyński: Polska bez tarczy znajdzie się w r 01.07.08, 22:40
          nie widzę powodów aby lizać dupsko komukolwiek. o ile dobre stosunki
          z ruskimi pozwolą nam na dostęp do ruskiego gazu i ropy (bo innej
          alternatywy nie mamy) o tyle dobre stosunki z hamburgerami nie dadzą
          nam nic. bo niby co? gwarancje bezpieczeństwa? ciekawe w jaki
          sposób. jedyny sposób na uzyskanie przez polskę odpowiedniej pozycji
          to odpowiednio mocny wpływ na UE. z nią się już muszą liczyć i ruscy
          i hamburgery.
    • mark6 Jarek,żyjesz w maniakalnym świecie.Jest rok 2008!! 01.07.08, 16:47
      Jak tak dalej to jedyne wjście TWORKI!! Tam cię może podleczą?
    • jona12 Re: junkier jestes zdrajca. 01.07.08, 16:51
      nie warci jestescie nawet SZAMBA BO MA ZALADNY DLA WAS Z KACZORAMI I RYDZYKIEM
      ZAPACH.ZDRAJCO ODDAJ UNIJNE PIENIADZE ZLODZIEJU KACZORY OKRADLI I NADAL OKRADAJA
      POLKOW TY ZDRAJCO Pomysl jak lizac dupe tym zdrajcom
      • drojb Re: Ee tam, zaraz zdrajca - zwykły debil. 01.07.08, 18:12
        w stylu innych endekoidalnych debili. Sporo ich u nas i niektórzy rzeczywiście
        mieli powiązania z SB i KGB. Wychowali sobie następców. Ci już nie mają
        powiązań, ale kraczą, jak im Józio Kossecki (specjalista od dezinformacji w
        latach 80-tych) w te słabowite główki powkładał.
        • mlasskacz Pan Premier Jarosław Łajniak jestgeniuszem militar 01.07.08, 18:26
          nym.
    • llawrynowicz Re: Kaczyński: Polska bez tarczy znajdzie się w r 01.07.08, 16:51
      Jarosław ! - marchewkę kupiłeś? Marchewkę się pytam czy kupiłeś?

      Dzień bez kaczyńskich bredni - dniem straconym.

      Jarkowi i preziowi tarcza potrzebna jest tylko do wypełnienia TAJNYCH
      zobowiązań, jakie obydwaj złożyli, podczas gorącego ucałowania d..y Busha 2 lata
      temu. Nic więcej.
    • llawrynowicz Re: Obama olewa Lecha Prezydenta Kaczyńskiego... 01.07.08, 16:55
      Powyższe (z małymi zmianami, bo myślę, że kolega nie docenił Junkra :) )w
      zapisie matematycznym będzie wyglądało tak:
      Jeżeli:
      Obama=0,
      to:
      Junkier=n!, gdzie n->0

      :)
      • gacekemdk Re: Obama olewa Lecha Prezydenta Kaczyńskiego... 01.07.08, 21:24
        llawrynowicz napisał:
        > Powyższe (z małymi zmianami, bo myślę, że kolega nie docenił Junkra :) )w
        > zapisie matematycznym będzie wyglądało tak:
        > Jeżeli:
        > Obama=0,
        > to:
        > Junkier=n!, gdzie n->0
        Raczej n-> -∞
    • akzalag Kaczyński: Polska bez tarczy znajdzie się w ros... 01.07.08, 16:56
      "Prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział, że jeśli w naszym kraju nie będzie
      elementów amerykańskiej tarczy antyrakietowej, "będzie to oznaczało, że Polska
      znalazła się w strefie, w której w dalszym ciągu ostateczny głos co do kwestii
      militarnych mają Rosjanie".

      J.Kaczyński sugeruje,że NATO jest fikcją?hehe
      • akzalag Re: Kaczyński: Polska bez tarczy znajdzie się w r 01.07.08, 17:24
        Panom Kaczyńskim trzeba już "podziękować".
        • gilan69 Re: Kaczyński: Polska bez tarczy znajdzie się w r 01.07.08, 17:33
          masz racje,powiedzialem wczesniej,zbrac im ochrone ,lub dac im wybor
          one ticket to let ssay israel
        • ambl Re: Kaczyński: Polska bez tarczy znajdzie się w r 01.07.08, 18:01
          akzalag napisał:

          > Panom Kaczyńskim trzeba już "podziękować".<No to ładnie podziękuj i spadaj
          • akzalag Re: Kaczyński: Polska bez tarczy znajdzie się w r 01.07.08, 19:12
            > > Panom Kaczyńskim trzeba już "podziękować".<No to ładnie podziękuj i s
            > padaj

            Trochę grzeczniej i nie tak nerwowo.OK?
    • junkier Obama JEST leackim zerem i muzulmanskim krypto 01.07.08, 16:59
      Obama JEST leackim zerem i muzulmanskim kryptolewakiem, zdemaskowala
      go Rzeczpospolita, polecam wstrzasajacy artykul:

      www.rp.pl/artykul/155001.html
      • r0b0l junkier ile ci ruscy płacą za te glupoty? 01.07.08, 17:10

        • junkier Jaroslaw Kaczynski zawsze w interesie Narodu i ojc 01.07.08, 17:21
          A tobie ile Bruksela, Berlin i Telawiw?
          • kosmosiki Jarkacz jak zwykle debili... 01.07.08, 18:02
            Tarcza nie zapewnia absolutnie nic. Nie wiadomo nawet czy działa. Zimna wojna
            się dawno temu skończyła. Rosja doskonale wie jak może przykręcić kurki
            (literalnie) Polsce i Europie, rakiety nie mają tu nic do rzeczy - to tylko
            zabawki małych po***ów typu Bush czy Kaczyński.
    • r0b0l wolę Polskę bez tarczy i nie na celowniku 01.07.08, 17:09
      i mam nadzieję że Ruscy zlikwidują swojego spalonego agenta
      jarosława
    • l005 Kaczyńscy szkodzą wizerunkowi USA w Polsce 01.07.08, 17:10
      Bzdurne wyowiedzi i działania Kaczyńskich sugerują że Polska jest albo musi
      być w jakiś sposób podległa USA. Nikt tego w USA nie oczekuje i nie chce.
      Współpraca z Polską jest oparta o zasadę wspólnych korzyści. Jeśli się obu
      partnerom opłaca to dobrze, jeśli nie to OK - no bad feelings. Kaczyńscy i PiS
      powinni wreszcie skończyć ze swą - jak to wygląda - idiotyczną antyamerykańską
      propagandą.
      • gilan69 Re: Kaczyńscy szkodzą wizerunkowi USA w Polsce 01.07.08, 17:22
        z wypowiedzi agentow cia polska jest prywatnym stanem busha i
        olmerta.jak on to nazwal 51 stanem amerki,jak port rico,a poniewaz
        europa nie lubi usa za wiele,jak sie to nie zmieni szybko ,beda
        musieli wyrzucic polske z unii
    • anakonda22 !!!! 01.07.08, 17:10
      ...PROAMERYKAŃSKI DEBILIZM KACZYCH POCZWAR. JAKIE POWIĄZANIA: MOHEROWY
      ŚW.RYDZYKOWY ELEKTORAT W USA. ..ZIOBRO W USA. ...KOMPLETNE DNO POLITYCZNE
      PiS-BOLSZEWII W NASZYM KRAJU, WIĘC RATUJTA NAS GÓROLE Z USA...ŚMIECHU WARTE...A
      JAKA INDOLENCJA.-PRYMITYWIZM MYŚLENIA, TYPOWY DLA KACZYCH POCZWAR..
    • kamyk_wj Polska bez tarczy?! 01.07.08, 17:12
      To jak ryba bez roweru
    • gilan69 Kaczyński: Polska bez tarczy znajdzie się w ros.. 01.07.08, 17:18
      ty nie wiesz co mowisz o obamie i realiach w usa,ja tu
      mieszkam,wiesz jak amerykanie nazywaja bush
      bandyta,faszystam,kryminalista,morderca odpowiedzialnym za
      genocide ,obama to jest ostatnia szansa,jesli przeciwko rzadzacej
      mafi by postawili bialego jak kennedy,juz by byl martwy ,czarny to
      jest szansa dla tych co opopnuje regime busha ajego przyjaciol z
      izraela,jesli zamorduja czarnego to moge miec rewolucje na
      ulicach,to byla taktyczna zagrywka,lepiej trzymajcie sie z daleka od
      tego kraju
    • przyladek.dobrej.nadziei Co zmieni tarcza? 01.07.08, 17:18
      Rosja wyniesie się dalej na wschód?
      • real_mr_pope Re: Co zmieni tarcza? 01.07.08, 18:18
        Nic. Kaczyńskiemu po prostu tak dupa przyrosła do czaszki, że jej używa zamiast
        mózgu. Zamienia wiernopoddańczość wobec Rosji na wiernopoddańczość wobec USA.
        Tarcza jest tego tylko wyrażeniem. Jeżeli przedmiotem negocjacji będzie
        publiczny pocałunek pana prezydenta w dupę, to Jarek pierwszy zacznie krzyczeć,
        że tajemniczy Układ nie pozwala mu pieścić brata.
    • nfaporanek Polska bez tarczy znajdzie się w ros strefie 01.07.08, 17:19
      I dobrze. Moze znow bedziemy miec tania benzyne!
    • 333a3 Polska z Kaczyńskim trafi w ślepy zaułek 01.07.08, 17:21
      • gilan69 Re: Polska z Kaczyńskim trafi w ślepy zaułek 01.07.08, 17:24
        zabierzcie mu ochrone ,bedzie musial zmienic swoje wypowiedzi,on
        jest taki odwazny i mowi co mowi jak bush w ameryce,bo ochrona
        • junkier ślepy zaułek to Lesbon Traktat sprowadzajacy Polsk 01.07.08, 17:27
          ślepy zaułek to Lesbon Traktat sprowadzajacy Polske do roli wasala
          Niemiec.

          Brawo Panie Prezydencie, tylko Nicea, tylko silna Polska!
          • gilan69 [...] 01.07.08, 17:31
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • abhaod Re: ślepy zaułek to Lesbon Traktat sprowadzajacy 01.07.08, 17:37
              to się junkier wreszcie doczekałeś faszystowskiego sprzymierzeńca
              • junkier Re: ślepy zaułek to Lesbon Traktat sprowadzajacy 01.07.08, 17:39
                Trzeba odrzucic Lesbon Traty, najwazniejsze jest utrzymanie Nicei i
                zablokowanie europejskiego superpanstwa. Tylko Europa Ojczyzn!
                • gilan69 Re: ślepy zaułek to Lesbon Traktat sprowadzajacy 01.07.08, 17:42
                  WRACAJ DO ISRAELA JAK CI SIE W EUROPIE NIE PODOBA
                • abhaod Re: ślepy zaułek to Lesbon Traktat sprowadzajacy 01.07.08, 17:42
                  wydana na łaskę i niełaskę rosji, zastanów się czasami co bredzisz
                  • junkier Re: ślepy zaułek to Lesbon Traktat sprowadzajacy 01.07.08, 17:48
                    To Traktat Lizbonski wystawia nas jako popychadlo bo Niemcy z
                    Francja beda mogly bez umiaru rozgrywac swe interesy nei ogladajac
                    sie na nas. Dzis nie maja tak latwo. Nicea, tylko Nicea. I NATO.
                    • abhaod Re: ślepy zaułek to Lesbon Traktat sprowadzajacy 01.07.08, 17:54
                      trzeba znać swoje miejsce w szeregu, a nie zmieniać co chwila zdanie, nikt nas
                      już w EU nie bierze poważnie, irlandzkie oszołomy dolały oliwy do ognia
                      • junkier Re: ślepy zaułek to Lesbon Traktat sprowadzajacy 01.07.08, 18:02
                        Irlandczycy wykonali przyslugujace im prawo powiedzenia NO i
                        nazywanie ich "oszolomami" jest najlepszym swaidectwem
                        jak "demokraci" traktuja demokracje. Wybory - tak, byle zaglosowano
                        po naszej mysli.

                        Irlandzkie veto to znakomita okazja zeby odrzucic Eurokonstytucje
                        vel Traktat Lizbonski i pozostac przy korzystnej dla nas Polakow
                        Nicei.
                        • abhaod Re: ślepy zaułek to Lesbon Traktat sprowadzajacy 01.07.08, 18:08
                          niedoinformowanie i manipulacja społeczeństwem nie ma nic wspólnego z
                          demokracją, demokracja funkcjonuje tylko tam, gdzie silna jest klasa średnia, a
                          twój populizm jest tego najlepszym przykładem, takich krzykaczy nigdzie nie brakuje
                          www.racjonalista.pl/kk.php/s,5938
                  • gilan69 Re: ślepy zaułek to Lesbon Traktat sprowadzajacy 01.07.08, 18:02
                    mieszkam w stanach,pracowalem dla zydow przez wiele lat,moja matka
                    rowniez,moja soistrsa,13 lat spedzilem z wall street,wiesz kto
                    rzadzi wall street i london finacil district ,zydzi,benzyna jest dwa
                    razy drozsza niz powinna byc,to jest ich speculacja,ja nie mowie o
                    religii ,ja mowie cos jest zle z ta rasa,wiesz co to jest
                    zionism,wiesz jaka jest roznica miedzy zydami i niemcami,obydwoje
                    mowia ze ci pomoga,tylko po dwudziestu latach jesli niemcy ci pomoge
                    bedziesz mocniejszy,silniejszy,zdrowszy a jesli ci p[omoge bedziesz
                    plakal,to co sie dzialo w polsce praed wojna,to o czym slyszalem od
                    wielu ludzi jesli hitler nie wymordowal by zydow,zydzi y wymordowali
                    polakow,czy ty wiesz ilu ludzi poszlo nad dno przez nich psychiczne
                    i fiziczne,to co zobaczylemn w nowym jorku ,jak wykanczaja innych,
                    oni uzywaja tych samych technik co przed wojnaw
                    • abhaod Re: ślepy zaułek to Lesbon Traktat sprowadzajacy 01.07.08, 18:04
                      nie popłacz się koleś, nie pij więcej, wytrzyj nos i zgłoś się na łubiankę
                    • real_mr_pope Re: ślepy zaułek to Lesbon Traktat sprowadzajacy 01.07.08, 18:19
                      Od pisania "speculacja" zamiast "spekulacja" twoje wywody nie nabiorą
                      wiarygodności. A tezy o żydach sugerują raczej, że jesteś z Podkarpacia a nie z USA.
            • gilan69 Re: ślepy zaułek to Lesbon Traktat sprowadzajacy 01.07.08, 17:40
              nie wiem czy do was docieraja pewne rzeczy jak ameryka pomagala
              hitlerowi budowac jego potege militarna,zawsze zastanawialem sie
              dlaczego hitler nigdy nie udezyl na szwajcarie,poniewaz przez
              szwajcarie szly fundusze na jego armie,jak to mozliwe w amerykansko -
              brytyjskiej strefie do wczesnych lat 70 rzadzil faszysta,przyjaciel
              hitlera general franxco,jak to mozliwe nikt nie zauwazyl budowy
              duzej armii w niemczech,oni byli powiazani traktatami,nie budujesz
              takie potegi w trzy latA,WIECI ILE TO WYMAGA
              SRODKOW,LUDZI,PLANOWANIA,NIEMCY NIE MIELI ARMII PRAWIE ,NIE MIELI
              UZBROJENIA I W KILKA LAT CUDM,POTEZNA ARMIA Z NAJLEPSZYM
              UZBROJENIEM,WIDZICIE W POLCE UNIA WKLADA TAK WIEL PIENIEDZY I
              CO,WIECIE ILE TOP KOSZTUJE
              • real_mr_pope Re: ślepy zaułek to Lesbon Traktat sprowadzajacy 01.07.08, 18:20
                Zawsze się zastanawiałem kiedy takie głąby jak ty nauczyły się pisać. Likwidacja
                analfabetyzmu jak widać nie jest najlepszym rozwiązaniem. 100 lat temu pasłbyś
                krowy i cieszył się, gdy dostałbyś kość z pańskiego stołu. Ech, co za czasy.
        • irys.p Re: Polska z Kaczyńskim trafi w ślepy zaułek 01.07.08, 17:28
          Kaczyński...- to żałosne. Brak słów.
    • aekielski Kaczyński: Polska bez tarczy znajdzie się w ros... 01.07.08, 17:35
      Biedny Jarosław,skarży się publicznie,że brat mu nie przekazuje tego co
      powiedział premier Tusk.
    • gburiaifuria Kaczyński: Polska bez tarczy znajdzie się w ros... 01.07.08, 17:35
      w rosyjskiej strefie to byla za jego dziadka, carskiego pulkownika, co ja
      umacnial. Won z tarcza i z kaczynskimi tez!
    • olo-international Polska jest i będzie w rosyjskiej strefie wpływów 01.07.08, 17:40
      Po co sie oszukiwać. Tak jak Meksyk i Kanada będą zawsze w Amerykańskiej strefie wpływów, czy im się podoba czy nie. Zamiast sie na to złościć, trzeba na tej bazie robić biznes! Będzie się wtedy wszystkim lepiej i dostatniej żyło. To chyba proste równanie.
      • gilan69 Re: Polska jest i będzie w rosyjskiej strefie wpł 01.07.08, 17:45
        NIE MASZ RACJI,CALA AMERYKA POLUDNIOWA SPRZYMIRZA SIE PRZECIWKO
        USA,Z WYJATKIEM KOKAINOWEJ KOLUMBII,gdzie prezydentem jest harved
        and oxford gradute,jak bush i wielu innych bandytow,bush jest z tej
        samej krwi co kroleska rodzin brytyjska,oni rzadzili wieksdza
        czescia swiata przez kilka wiekow,
        • gilan69 Re: Polska jest i będzie w rosyjskiej strefie wpł 01.07.08, 17:53
          ostatmnio traca sile,europa,wieksza czesc,z kilkoma problemami w
          bylej europie wschodniej jak polska ,litwa,ukraina ,idzie przeciwko
          nim,indie,chiny,rosja,ameryka poludniowa,afryka,wieksza czesc to
          jest jedna wielka koalicja przeciwko amerykansko ,brytyjsko
          israelkij mafii,oni ich tna wszedzie,ostanio jak naprzyklad banki w
          liechtenstein i szwajacari,to byly potezny punkty przerzutowy dla
          pieniedzy zrabowanych w wielu krajach,z narkotykow,z handlu
          bronia,to tylko jedna rzecz,oni rzadzili narkotykami.wiekszacia,w
          meksyku spadl samolot z 20 tonami kokainy,ten samolot nalezal dwa
          tygodnie wczesniej do amrykanskiego rzadu,ostqtnio wychodzi ,duze
          ilosci kokainy sprowadzalo CIA to USA,w kolumbi ich prezydenta URibe
          nazywaja top drug dealerm,to jest przyjaciel waszyghtony i londynu
        • olo-international Re: Polska jest i będzie w rosyjskiej strefie wpł 01.07.08, 17:54
          zgoda; Ameryka Łacińska się sprzymierza, ale mimo to zawsze będzie w Amerykańskiej strefie wpływów, tak jak Irlandia będze w brytyjskiej strefe wpływów, czy Portugalia w hiszpańskiej. Geografia jest jaka jest i nie można jej zmienić. Kuba, jest jedynym ale za to żałosnym wyjątkiem.
          • gilan69 Re: Polska jest i będzie w rosyjskiej strefie wpł 01.07.08, 18:04
            ameryka sie rozpada,oni wygladaja dobrze na zewnatrz,to jest
            bankrut ,oni nie sa w stanie placic ich dlugow2,
            • real_mr_pope Re: Polska jest i będzie w rosyjskiej strefie wpł 01.07.08, 18:21
              Ich to znaczy czyich?
      • johnny-kalesony Re: Polska jest i będzie w rosyjskiej strefie wpł 02.07.08, 01:29
        Jest tylko mała różnica: Meksyk nie utrzymuje USA.


        Pozdrawiam
        Keep Rockin'
    • ignacik Kaczyński: Polska bez tarczy znajdzie się w ros... 01.07.08, 17:50
      Uważam, J.Kaczyński ma rację, nie jesteśmy partnerem stanów , jednak
      zbudowanie wyrzutni usytułuje nas na innej pozycji i ostateczny głos
      co do kwestii militarnej nie będzie należał do Rosji.

      Adam
      • real_mr_pope Re: Kaczyński: Polska bez tarczy znajdzie się w r 01.07.08, 18:22
        Ani do Stanów Zjednoczonych. Nie rozumiem dlaczego odrzucenie tarczy to uleganie
        wpływom Rosji i rezygnacja z suwerenności a przyjęcie tarczy to jakiś wyraz
        niepodległości. W obu przypadkach i tak będziemy podmiotem polityki mocarstw. Z
        tym, że przeciw tarczy jest większość narodu.
    • 4v Panie Kaczyński, parę krótkich słów... 01.07.08, 17:55
      Polska to może trafić w rosyjską strefę, ale nie bez tarczy, tylko bez silnej
      ekonomii, którą ani Wy w PiSie, ani wasi przeciwnicy w PO nie są skłonni rozwijać.

      gdzie miliardy na badania, na rozwój, gdzie budowanie silnego przemysłu, nie
      tylko tego obecnego, ale i przyszłego, nowe źródła energii, nowe materiały,
      wizjonerskie projekty i prawdziwa potęga państwa, które na takie projekty po
      prostu ZASŁUGUJE.

      nie, Wy pierdzieleni politycy wolicie dryfować, bić się o stołki, o mercedesy
      z firankami, o aborcję i o agenta Bolka.

      no i o tą pieprzoną Tarczę upadającego mocarstwa.
      • buj_w_chutach Re: Panie Kaczyński, parę krótkich słów... 01.07.08, 18:06
        Czego chcesz od tej bandy debili (i z jednej i z drugiej strony) hołdującej
        najwiekszej ciemnocie i bijacej pokłony przed zabobonem.
        --
        Cała prawda oKaczorze
      • 1europejczyk "Panie Kaczyński, parę krótkich słów..." 01.07.08, 18:15
        "Polska moze trafic w rosyjska sfere, ale nie bez tarczy," tylko ze swoja
        tradycja jesli juz nie honorowania i wyrozniania to poblazliwosci dla tajnego
        sprzedajnego scierwa.
        Nas po prostu Rosjanie kupia dokladnie tak samo jak kupili w swoim czasie
        Targowice, jak kupuja obecnie swoich poslow w Dumie bo nie dosc, ze sa podatni
        na autokratyczne rzady, to na nasze nieszczescie te co sa obecnie w Rosji duzo
        lepiej dbaja o jej interes niz nasze o nasz, bo nie dosc, ze sa niewyobrazalnie
        bogaci w surowce to jeszcze na nasze nieszczescie sa duzo bardziej skorzy do
        poswiecen dla Rosji niz my dla naszego panstwa, bo nie dosc, ze wygrali IIWS z
        Niemcami to potrafia sie z nimi obecnie lepiej niz my dogadywac za naszymi
        plecami bo nie dosc .......
        Re: Panie Kaczyński, parę krótkich słów...
    • klioklio Kaczyński: Polska bez tarczy znajdzie się w ros... 01.07.08, 18:00
      A w amerykanskiej będzie odgrywać rolę Gwatemali lub Hondurasu.USA
      potrzebują polskich podludzi jako roboli.
    • qc Kartoflany belkot 01.07.08, 18:02
      juz dluzej tego nie da sie sluchac.
      • greg_k Re: Kartoflany belkot 01.07.08, 20:13
        podać mu czopki psychotropowe bo bredzi...
    • edi54 Kaczyński: Polska bez tarczy znajdzie się w ros... 01.07.08, 18:02

      Lech Kaczynski kompromituje sie na kazdym kroku.On nie posiada
      elementarnego rozeznania w sprawach ukladu sil europejskich
      i swiatowych.Jemu sie wydaje ,ze zyjemy w Europie przed 1939 rokiem.
      W swym mozdzku ubzdural sobie ,ze celem Rosji jest wlaczenie
      Polski w swoja strefe wplywow.Jego rojenia biora gore nad realiami.
      Realia zas sa takie: 1) Rosja rosnie w sile, tak gospodarcza ,
      jak tez militarna, 2) Jest niezwykle waznym ogniwem w polityce
      europejskiej i swiatowej 3) tzw.stare kraje Unii Europejskiej
      byly i sa zainteresowane rozwojem dwu- i wielostronnych stosunkow
      z Rosja (te kraje,inaczej niz Polska ,kierujac sie rachunkiem
      ekonomicznym i interesami wlasnych krajow )widza w Rosji
      glownego dostawce zrodel energii (ropa,gaz) 4) fundamentalna role
      w relacjach Unia Europejska -Rosja odgrywaja stosunki Rosji
      z Niemcami. 5) ergo, Polska usytuowana pomiedzy Rosja a Niemcami
      powinna starac sie "za wszelka cene" by byc liczaca sie partia
      stosunkow rosyjsko-niemieckich (wlaczac sie w ich inicjatywy
      gospodarcze, a nie walczyc z nimi).Bo co dobre dla Rosji i dla
      Niemiec,jest dobre i dla Polski i dla Europy 6)jesli nasze stosunki
      z Rosja i Niemcami beda partnerskie i przyjazne to mozna zyc bez
      jakichkolwiek obaw o przyszlosc Polski (suwerennosc,integralnosc
      terytorialna). 7) dobre stosunki Polski z USA waga swego znaczenia
      nie sa zdolne zastapic dobrych stosunkow z Rosja i Niemcami.
      Straszenie Polakow czy to Rosja ,czy to Niemcami jest najglupsza
      z rzeczy jakie mozna sobie wyobrazic.Taka linia polityczna
      dyskredytuje pisuarow.Im szybciej ten stan rzeczy stanie sie
      "oczywista oczywistoscia" dla naszego Narodu tym lepiej.
      To co wyprawia Lech Kaczynski w sferze polityki zagranicznej
      grzeszy naiwnoscia.Jest infantylne.Dla Polski i Polakow szkodliwe
      i wysoce niebezpieczne.Koalicja rzadowa nie powinna pozwolic
      "kaczystom" na ingerowanie w prerogatywy przynalezne rzadowi.
      Trzeba miec odwage wprost i jasno mowic Lechowi Kaczynskiemu NIE,
      mowic to publicznie i powtarzac jak codzienny pacierz.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka