rydzyk_fizyk 12.07.08, 20:48 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cygan37 Nogi smukłe niczym wieżowce na Placu Poczdamskim 12.07.08, 20:51 Super dziewczyna. miód i mleko. Odpowiedz Link Zgłoś
wyksztalciuch.jeden Re: Nogi smukłe niczym wieżowce na Placu Poczdams 12.07.08, 21:17 To ile te nogi w końcu mają? 134 cm (podpis pod zdjęciem) czy 132 cm (jak w treści artykułu)? A może jedna nóżka bardziej? Odpowiedz Link Zgłoś
znajomy_jennifer_lopez Ot kościotrup, na dwóch tyczkach, bez pupy bez pie 12.07.08, 23:31 rsi, seksualnie podniecający niczym platforma wiertnicza (tyle ze ta ostatnia ma tylko jedną nogę) Odpowiedz Link Zgłoś
heartpumper Poyebalo was????? Martwy Geremek z nogami??? 13.07.08, 21:07 Zamiencie te linki becwaly!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
archon_1 Re: Nogi smukłe niczym wieżowce na Placu Poczdams 13.07.08, 06:48 Dla mnie super mam 209cm no i te zarobki pewnie ponad polską średnią krajową :)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
minasz [...] 12.07.08, 21:07 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
esteczka Typowa kobieta.. 12.07.08, 21:11 .. zupełnie przeciętna przedstawicielka Pań. Ciekawi mnie kiedy zacznie się wysyp operacji wydłużających nogi a usuwających mózg. Odpowiedz Link Zgłoś
annajustyna Re: Typowa kobieta.. 12.07.08, 22:08 W Rosji sa bardzo popularne operacje wydluzajace nogi (ze wzgledow estetycznych). Odpowiedz Link Zgłoś
ptr0 Re: Typowa kobieta.. 13.07.08, 03:09 annajustyna napisała: > W Rosji sa bardzo popularne operacje wydluzajace nogi (ze wzgledow estetycznych > ). Tak, tylko nazywają się tortury i są praktykowane na osobach które raczej się do tego nie garną. Odpowiedz Link Zgłoś
jola_z_dywit_2006a U nas przydalo by sie zrobic cos z katolickimi 13.07.08, 07:13 bez mozgowcami co ciagle tylko Ruskich opluwaja, zamiast robic kase z nimi. No ale jeszcze mozgu nie mozna naprawic. annajustyna napisała: > W Rosji sa bardzo popularne operacje wydluzajace nogi (ze wzgledow estetycznych > ). Odpowiedz Link Zgłoś
zero85 Nogi smukłe niczym wieżowce na Placu Poczdamskim 12.07.08, 21:26 Gigantyzm. Tak nazywa się ta choroba. Odpowiedz Link Zgłoś
nuclear_waste Re: Nogi smukłe niczym wieżowce na Placu Poczdams 13.07.08, 15:04 U niektórych to jest rodzinne - jestem jedną z najniższych kobiet w mojej rodzinie (178 cm), moja 15 letnia siostra ma 186 cm wzrostu i jeszcze rośnie. Kuzynki mają ok 190 a nawet ponad (jedna musi się schylać przechodząc przez drzwi). Odpowiedz Link Zgłoś
lukan1 Ja mam 160:))) 12.07.08, 21:37 Jak się mierzy nogi?? Bo jeśli do pierwszego wcięcia to ja mam ok 160 cm (wcięcie na szyi:)) Odpowiedz Link Zgłoś
gregsmile Nogi smukłe niczym wieżowce na Placu Poczdamskim 12.07.08, 21:51 o kurcze, kobieta równa ze mną! kiedyś w hotelu mieszkałem z koszykarkami i to były naprawdę wysokie dziewczyny, ale nie równe ze mną :) Odpowiedz Link Zgłoś
annajustyna Re: Nogi smukłe niczym wieżowce na Placu Poczdams 12.07.08, 22:09 Agata Mroz tez miala ponad 190...Siostry Dydek sa jeszcze wyzsze (poand 2 metry)... Odpowiedz Link Zgłoś
ptr0 Re: Nogi smukłe niczym wieżowce na Placu Poczdams 13.07.08, 03:15 annajustyna napisała: > Agata Mroz tez miala ponad 190...Siostry Dydek sa jeszcze wyzsze (poand 2 metry > )... Gdzieś czytałam że za niski wzrost u kobiet odpowiada estrogen. Więc pewnie one miały go mało. Odpowiedz Link Zgłoś
jola_z_dywit_2006a One mialy nogi do ziemim a ona az do nieba. 13.07.08, 07:17 annajustyna napisała: > Agata Mroz tez miala ponad 190...Siostry Dydek sa jeszcze wyzsze (poand 2 metry > )... Odpowiedz Link Zgłoś
vomitorium1 Nogi smukłe niczym wieżowce na Placu Poczdamskim 12.07.08, 22:58 boże jakie ona ma nogi (co sięgają aż od bieder do podłogi) (szkoda, że tylko dwie) Odpowiedz Link Zgłoś
malyskurczybyk Nogi smukłe niczym wieżowce na Placu Poczdamskim 12.07.08, 22:59 Wzrost jak bracia Kaczyńscy (jeden na drugim jak stoi). A kto by chciał takiego wielkoluda? Jak dla mnie to stanowczo za duże. Odpowiedz Link Zgłoś
zegareek Nogi smukłe niczym wieżowce na Placu Poczdamskim 12.07.08, 23:26 TO COŚ kojarzy się z żyrafą.Jak wiatr wieje to pewnie się przewraca. Ewentualnie można ugotować i zjeść, bo ma też pewne cechy wspólne z krabem.Smacznego. Odpowiedz Link Zgłoś
cimpek Nogi smukłe niczym wieżowce na Placu Poczdamskim 12.07.08, 23:31 Skoro takie długie nogi to ile głowa zajmuje? Pewnie jest pusta w środku bo masę całą przekazała nogom ;) Odpowiedz Link Zgłoś
roman_g_love [...] 12.07.08, 23:34 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
domwariatuf Re: Nogi smukłe niczym wieżowce na Placu Poczdams 13.07.08, 00:07 A twarz odwraca bo urody nie dowiozlo niestety... Nochal tez wielki :) Odpowiedz Link Zgłoś
jola_z_dywit_2006a cipek a od kiiedy to sie szuka glowy u kobiety ? 13.07.08, 07:19 cimpek napisał: > Skoro takie długie nogi to ile głowa zajmuje? > Pewnie jest pusta w środku bo masę całą przekazała nogom ;) Odpowiedz Link Zgłoś
cimpek Re: cipek a od kiiedy to sie szuka glowy u kobiet 13.07.08, 19:40 od momentu, w którym facetowi zachciało się mieszkać z kobietami pod jednym dachem zdejmując z nich chomąto ;) I jeżeli zwracasz się do kogoś to następnym razem kopiuj nicki bo pisanie z pamięci nie jest Twoją mocną stroną ;) Odpowiedz Link Zgłoś
zusmann Klamstwo 13.07.08, 11:37 To oczywiste klamstwo. Gdyby miala dlugosc nog 132-134 cm (zdecydujcie sie wreszcie, "uczciwi i rzetelni" dziennikarze) to przy wzroscie 196 cm musialaby miec tulow dlugosci 62-64 cm czyli 2 razy krotszy od nóg. Co jak widac na zdjeciu nie ma miejsca. Czyli klamstwo. Prosze nie umieszczac takiego gówna na stronach GW bo ludzie traca zaufanie. Najpierw pomyslcie. Odpowiedz Link Zgłoś
zusmann Re: Klamstwo 13.07.08, 11:39 Oczywiscie tulow RAZEM Z GŁOWĄ. Nawet mierzac linijka zdjecie wychodza mi proporcje 6:8,5 mierząc od czubka glowy do kokardki bikini (biodro) i od kokartki bikini do ziemi. Odpowiedz Link Zgłoś
rraaddeekk Re: Klamstwo 13.07.08, 11:43 Co z tego, że długie jak niezgrabne, krzywe (szpotawe). Dlatego na każdym zdjeciu stoi w dużym rozkroku i nie rzuca się to w oczy, jednak mimo wszytko do się zauważyć. Odpowiedz Link Zgłoś
prof_uj Nogi smukłe niczym wieżowce na Placu Poczdamskim 13.07.08, 14:00 jesli ma 196 a nogi 132, to na reszte (zwlaszcza mozg)niewiele zostaje. No, chyba, ze nogi zaczynaja sie na poziomie piersi. Jak mozna byc tak bezmyslnym? Odpowiedz Link Zgłoś
viggo32 dla mnie jest piękna, jeszcze powinna być bieli... 13.07.08, 15:12 ...zna z lateksu a zamiast tych butków gustowne kozaczki. Naprawdę piękna, chętnie wskoczyłbym w jej skórę :), niektórym Bóg nie wiedzieć czemu dał lepiej... Odpowiedz Link Zgłoś
viggo32 Re: dla mnie jest piękna, jeszcze powinna być bie 13.07.08, 15:16 no itakie umiejętności by się przydały www.youtube.com/watch?v=y1u339t6d1o :) Odpowiedz Link Zgłoś