Dodaj do ulubionych

Nogi smukłe niczym wieżowce na Placu Poczdamskim

12.07.08, 20:48
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • cygan37 Nogi smukłe niczym wieżowce na Placu Poczdamskim 12.07.08, 20:51
      Super dziewczyna. miód i mleko.
      • wyksztalciuch.jeden Re: Nogi smukłe niczym wieżowce na Placu Poczdams 12.07.08, 21:17
        To ile te nogi w końcu mają? 134 cm (podpis pod zdjęciem) czy 132 cm (jak w
        treści artykułu)? A może jedna nóżka bardziej?
        • znajomy_jennifer_lopez Ot kościotrup, na dwóch tyczkach, bez pupy bez pie 12.07.08, 23:31
          rsi, seksualnie podniecający niczym platforma wiertnicza (tyle ze ta ostatnia ma tylko jedną nogę)
          • slon2002 gdyby miała jeszcze 4 nogi byłaby pajakiem 13.07.08, 10:21
            • heartpumper Poyebalo was????? Martwy Geremek z nogami??? 13.07.08, 21:07
              Zamiencie te linki becwaly!!!!!!!!!!!
      • archon_1 Re: Nogi smukłe niczym wieżowce na Placu Poczdams 13.07.08, 06:48
        Dla mnie super mam 209cm no i te zarobki pewnie ponad polską średnią krajową :))))))
    • minasz [...] 12.07.08, 21:07
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • esteczka Typowa kobieta.. 12.07.08, 21:11
      .. zupełnie przeciętna przedstawicielka Pań.

      Ciekawi mnie kiedy zacznie się wysyp operacji wydłużających nogi a usuwających
      mózg.
      • annajustyna Re: Typowa kobieta.. 12.07.08, 22:08
        W Rosji sa bardzo popularne operacje wydluzajace nogi (ze wzgledow estetycznych).
        • ptr0 Re: Typowa kobieta.. 13.07.08, 03:09
          annajustyna napisała:

          > W Rosji sa bardzo popularne operacje wydluzajace nogi (ze wzgledow estetycznych
          > ).
          Tak, tylko nazywają się tortury i są praktykowane na osobach które raczej się do
          tego nie garną.
        • jola_z_dywit_2006a U nas przydalo by sie zrobic cos z katolickimi 13.07.08, 07:13
          bez mozgowcami co ciagle tylko Ruskich opluwaja, zamiast robic kase z
          nimi. No ale jeszcze mozgu nie mozna naprawic.



          annajustyna napisała:

          > W Rosji sa bardzo popularne operacje wydluzajace nogi (ze wzgledow estetycznych
          > ).
    • zero85 Nogi smukłe niczym wieżowce na Placu Poczdamskim 12.07.08, 21:26
      Gigantyzm. Tak nazywa się ta choroba.
      • nuclear_waste Re: Nogi smukłe niczym wieżowce na Placu Poczdams 13.07.08, 15:04
        U niektórych to jest rodzinne - jestem jedną z najniższych kobiet w mojej rodzinie (178 cm), moja 15 letnia siostra ma 186 cm wzrostu i jeszcze rośnie. Kuzynki mają ok 190 a nawet ponad (jedna musi się schylać przechodząc przez drzwi).
    • lukan1 Ja mam 160:))) 12.07.08, 21:37
      Jak się mierzy nogi?? Bo jeśli do pierwszego wcięcia to ja mam ok 160 cm
      (wcięcie na szyi:))
    • gregsmile Nogi smukłe niczym wieżowce na Placu Poczdamskim 12.07.08, 21:51
      o kurcze, kobieta równa ze mną!
      kiedyś w hotelu mieszkałem z koszykarkami i to były naprawdę wysokie
      dziewczyny, ale nie równe ze mną :)
      • annajustyna Re: Nogi smukłe niczym wieżowce na Placu Poczdams 12.07.08, 22:09
        Agata Mroz tez miala ponad 190...Siostry Dydek sa jeszcze wyzsze (poand 2 metry)...
        • ptr0 Re: Nogi smukłe niczym wieżowce na Placu Poczdams 13.07.08, 03:15
          annajustyna napisała:

          > Agata Mroz tez miala ponad 190...Siostry Dydek sa jeszcze wyzsze (poand 2 metry
          > )...
          Gdzieś czytałam że za niski wzrost u kobiet odpowiada estrogen. Więc pewnie one
          miały go mało.
        • jola_z_dywit_2006a One mialy nogi do ziemim a ona az do nieba. 13.07.08, 07:17
          annajustyna napisała:

          > Agata Mroz tez miala ponad 190...Siostry Dydek sa jeszcze wyzsze (poand 2 metry
          > )...
    • vomitorium1 Nogi smukłe niczym wieżowce na Placu Poczdamskim 12.07.08, 22:58
      boże
      jakie ona ma nogi
      (co sięgają aż od bieder do podłogi)
      (szkoda, że tylko dwie)
    • malyskurczybyk Nogi smukłe niczym wieżowce na Placu Poczdamskim 12.07.08, 22:59
      Wzrost jak bracia Kaczyńscy (jeden na drugim jak stoi). A kto by chciał
      takiego wielkoluda? Jak dla mnie to stanowczo za duże.
    • zegareek Nogi smukłe niczym wieżowce na Placu Poczdamskim 12.07.08, 23:26
      TO COŚ kojarzy się z żyrafą.Jak wiatr wieje to pewnie się przewraca.
      Ewentualnie można ugotować i zjeść, bo ma też pewne cechy wspólne z
      krabem.Smacznego.
    • cimpek Nogi smukłe niczym wieżowce na Placu Poczdamskim 12.07.08, 23:31
      Skoro takie długie nogi to ile głowa zajmuje?
      Pewnie jest pusta w środku bo masę całą przekazała nogom ;)
      • roman_g_love [...] 12.07.08, 23:34
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • domwariatuf Re: Nogi smukłe niczym wieżowce na Placu Poczdams 13.07.08, 00:07
          A twarz odwraca bo urody nie dowiozlo niestety... Nochal tez wielki :)
      • jola_z_dywit_2006a cipek a od kiiedy to sie szuka glowy u kobiety ? 13.07.08, 07:19
        cimpek napisał:

        > Skoro takie długie nogi to ile głowa zajmuje?
        > Pewnie jest pusta w środku bo masę całą przekazała nogom ;)
        • cimpek Re: cipek a od kiiedy to sie szuka glowy u kobiet 13.07.08, 19:40
          od momentu, w którym facetowi zachciało się mieszkać z kobietami pod jednym
          dachem zdejmując z nich chomąto ;)

          I jeżeli zwracasz się do kogoś to następnym razem kopiuj nicki bo pisanie z
          pamięci nie jest Twoją mocną stroną ;)
    • trak711 Z twarzy jest podobna zupełnie do nikogo :) 13.07.08, 00:37
    • lyzwinski Ale brzydactwo 13.07.08, 02:28
    • insite eee, nogi i tak ida....-> 13.07.08, 08:31
      na bok ;)
    • zusmann Klamstwo 13.07.08, 11:37
      To oczywiste klamstwo. Gdyby miala dlugosc nog 132-134 cm (zdecydujcie sie
      wreszcie, "uczciwi i rzetelni" dziennikarze) to przy wzroscie 196 cm musialaby
      miec tulow dlugosci 62-64 cm czyli 2 razy krotszy od nóg. Co jak widac na
      zdjeciu nie ma miejsca. Czyli klamstwo.

      Prosze nie umieszczac takiego gówna na stronach GW bo ludzie traca zaufanie.
      Najpierw pomyslcie.
      • zusmann Re: Klamstwo 13.07.08, 11:39
        Oczywiscie tulow RAZEM Z GŁOWĄ. Nawet mierzac linijka zdjecie wychodza mi
        proporcje 6:8,5 mierząc od czubka glowy do kokardki bikini (biodro) i od
        kokartki bikini do ziemi.
      • rraaddeekk Re: Klamstwo 13.07.08, 11:43
        Co z tego, że długie jak niezgrabne, krzywe (szpotawe).
        Dlatego na każdym zdjeciu stoi w dużym rozkroku i nie rzuca się to w
        oczy, jednak mimo wszytko do się zauważyć.
        • koham.mihnika.copyright i jeszcze na zyletkach oszczedza!!!! 13.07.08, 13:46

    • prof_uj Nogi smukłe niczym wieżowce na Placu Poczdamskim 13.07.08, 14:00
      jesli ma 196 a nogi 132, to na reszte (zwlaszcza mozg)niewiele zostaje. No,
      chyba, ze nogi zaczynaja sie na poziomie piersi. Jak mozna byc tak bezmyslnym?
    • viggo32 dla mnie jest piękna, jeszcze powinna być bieli... 13.07.08, 15:12
      ...zna z lateksu a zamiast tych butków gustowne kozaczki.
      Naprawdę piękna, chętnie wskoczyłbym w jej skórę :), niektórym Bóg nie wiedzieć
      czemu dał lepiej...
      • viggo32 Re: dla mnie jest piękna, jeszcze powinna być bie 13.07.08, 15:16
        no itakie umiejętności by się przydały www.youtube.com/watch?v=y1u339t6d1o
        :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka