Dodaj do ulubionych

Wszyscy synowie Kim Dzong Ila są przewlekle chorzy

17.09.08, 12:12
Ale chorowita rodzinka
Obserwuj wątek
    • ignatz Re: Wszyscy synowie Kim Dzong Ila są przewlekle c 17.09.08, 12:17
      Może umyc zęby ale tego pewnie nie robi, najwyższy wódz i ukochany przywódca Kim
      Ir Sen powiedziałem bowiem keidyś, że "tygrys nie szczotkuje zębów". A skoro tak
      powiedział, to musi to byc dobre. tak jak napisy na zboczach Gór Diamentowych.
      • kubaagh Mylisz sie ignazt 17.09.08, 12:36

        Slowa, ze tygrysy nie szczatkuja zebow wypowiedzial towarzysz Mao, a
        nie Kim Ir Sen. Mao codziennie płukał jamę ustną herbatą i tylko
        kilka razy w życiu użył pasty do zębów. Na przyszłość dokladniej
        sprawdzaj źródła.
        • snellville Re: Mylisz sie ignazt 17.09.08, 22:48
          kubaagh napisał:

          >
          > Slowa, ze tygrysy nie szczatkuja zebow wypowiedzial towarzysz Mao,
          a
          > nie Kim Ir Sen. Mao codziennie płukał jamę ustną herbatą i tylko
          > kilka razy w życiu użył pasty do zębów. Na przyszłość dokladniej
          > sprawdzaj źródła.



          A ile razy w zyciu Mao myl d...pe,mozesz dla mnie sprawdzic to
          zrodlo??
          Dynastia umiera....jeden komunista mniej,jeden wiecej.....wow!!!!
        • ignatz Re: Mylisz sie ignazt 18.09.08, 12:33
          Osztywżyciu, zostałem wprowadzony w błąd przez jakiegoś żurnalistę. Ale, ale, to
          już NWIUKP Kim Ir Sen nie mógł tak mówić?
      • eti.gda Re: Wszyscy synowie Kim Dzong Ila są przewlekle c 17.09.08, 14:40
        ignatz napisał:

        > Może umyc zęby ale tego pewnie nie robi, najwyższy wódz i ukochany
        przywódca Ki
        > m
        > Ir Sen powiedziałem bowiem keidyś, że "tygrys nie szczotkuje
        zębów". A skoro ta
        > k
        > powiedział, to musi to byc dobre. tak jak napisy na zboczach Gór
        Diamentowych.

        O tym tygrysie, co nie muje zębów, to chyba pierwszy mówił Mao Tse-
        tung, ale to nieistotne. Oni tego nie wymyślili, to takie stare,
        chińskie przysłowie.
    • funstein synowie faraona tez wszyscy chorowali 17.09.08, 12:43
      wladza tak wciagnela Kim'a, ze zapomnial powiedziec synom,
      zeby sie nie masturbowali.
      Taka to jest choroba rodzinna - brak dbalosci ojca o syna.
    • mielis Przecież komunizm to nie monarchia dziedziczna 17.09.08, 12:44
      Czym tu się przejmować ?
    • asmall4 Classic !!! 17.09.08, 12:52
      www.youtube.com/watch?v=XURoPivDp3M
      :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    • untochables Re: Wszyscy synowie Kim Dzong Ila są przewlekle c 17.09.08, 13:10
      ale analiza hohohoho ;)

      zapraszam na forum o Korei Półnoncej

      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=29184
      a moje filmy z KRLD mżna zobaczyć tu:

      pl.youtube.com/user/untochables
      pozdro
    • marianna125 Wszyscy synowie Kim Dzong Ila są przewlekle chorz 17.09.08, 13:43
      Choroba homoseksualna!!! A cóż to takiego?
      • szcz9 Re: Wszyscy synowie Kim Dzong Ila są przewlekle c 17.09.08, 14:11
        marianna125 napisała:
        > Choroba homoseksualna!!! A cóż to takiego?


        A gdzie to przeczytałaś? W tekście jest mowa o chorobie hormonalnej.
      • wlodwoz Re: Wszyscy synowie Kim Dzong Ila są przewlekle c 17.09.08, 18:23
        marianno! Sieroto! Masz problemy z czytaniem. Nie zawracaj sobie główki
        sprawami, których i tak nie zrozumiesz!
    • the_rapist Niech zdychaja 17.09.08, 14:29
      w meczarniach. Komu jak komu, ale rodzince Kimow nalezy sie najgorsze.
      • kcramsib Re: Niech zdychaja 17.09.08, 17:42
        Katolik?
        • atusz Oczywiście żę Niech zdychaja 17.09.08, 18:36
          kcramsib napisał:

          > Katolik?

          A co to ma do rzeczy politycznie poprawny kmiocie .Nad hItlerem też byś sie użalał?
          • kcramsib Re: Oczywiście żę Niech zdychaja 17.09.08, 18:47
            Kolejny katolik... dobrze wychowany do tego, prowadzący kulturalną dyskusję...
            Polska, mieszkam w Polsce... ;]
            • atusz Re: Oczywiście żę Niech zdychaja 17.09.08, 18:53
              kcramsib napisał:

              > Kolejny katolik... dobrze wychowany do tego, prowadzący kulturalną dyskusję...
              > Polska, mieszkam w Polsce... ;]

              No kmiot i to typowy ...sam ją zacząłeś zaczepką, a teraz masz pretensje. No poprostu kmiot.
              • kcramsib Re: Oczywiście żę Niech zdychaja 17.09.08, 19:05
                Zaczepką odpowiedziałem na zaczepkę - bo za zaczepkę uznaję publiczne życzenie
                komuś śmierci w męczarniach... może ja po prostu pochodzę od innej małpy (chyba
                tej mądrzejszej) ale jak czytam słowa "Niech zdycha w męczarniach" to mnie krew
                zalewa... ten typ tak ma ;]

                • atusz Re: Oczywiście żę Niech zdychaja 17.09.08, 19:14
                  kcramsib napisał:

                  > Zaczepką odpowiedziałem na zaczepkę - bo za zaczepkę uznaję publiczne życzenie
                  > komuś śmierci w męczarniach... może ja po prostu pochodzę od innej małpy (chyba
                  > tej mądrzejszej) ale jak czytam słowa "Niech zdycha w męczarniach" to mnie krew
                  > zalewa... ten typ tak ma ;]

                  No i widzisz kmiotku czegoś cię nauczyłem: jak zaczepiasz to później nie biadol żeś ten lepszy a wszyscy tacy źli o jej...
                  A wracając do tematu: ludzi to mi jest żal , ale tych milionów które wymordował albo zmarły z głodu przez tego mordercę i satrapę. I jemu i każdemu komuchowi tak jak poprzednik życzę jak najgorzej.

                  >
                • the_rapist Re: Oczywiście żę Niech zdychaja 17.09.08, 19:22
                  Kim Dzong Il to nie jest taki sobie ktos. To jeden z najwiekszych
                  zbrodniarzy obecnych czasow. Ludzie w ''raju'' przez niego rzadzonym
                  dolownie umieraja z glodu, nieliczne ekipy filmowe, ktorym udalo sie
                  zdobyc zgode na krecenie filmow dokumentalnych w Korei Polnocnej
                  odkrywaja dla nielicznych(niestety) zainteresowanych prawdziwe
                  oblicze tego panstwa. Jestem ciekaw czy zmienilbys zdanie po kilku
                  dniach spedzonych tam, oczywiscie na prawach obywatela, a nie
                  turysty z Zachodu. Prawdopodobnie tak, choc oczywiscie moge sie
                  mylic. Zyczenie szybkiego zejscia z tego swiata dla satrapy i jego
                  ewentualnych kontynuatorow jest w zasadzie zyczeniem konca tego
                  koszmaru dla, bagatela, okolo 23 milionow ludzi.

                  P.S. Jakby nie patrzec obrazilem publicznie glowe obcego panstwa,
                  jesli uwazasz, ze moje slowa sa godne donosu do prokuratury, prosze
                  bardzo, portal gazeta.pl pewnie pomoze mnie namierzyc.
    • senny Geny 17.09.08, 15:00
      Czyżby dziedziczny debilizm?
      • stolat3 Re: Geny 17.09.08, 15:26
        to tak samo jak wszyscy z GW. Szmatławiec siem robi i chyba
        przestanę kupować.
    • klassa A jeśli Jarek powróci do władzy... 17.09.08, 18:50
      ...to po Nim ( niech żyje 100 lat) ster rządów mógłby przejąć Jego kot!
      • amanasunta Tuskomatołkom wszystko się z PiS,Kaczorami,Jarkiem 17.09.08, 19:35
        Gdyby nie było : PiS,Kaczorów,Jarka,Gosia ....to chyba byście się na śmierć
        zachlali ze zgryzoty( albo zaćpali ,,towarem'' co go z Peru Tusk przywiózł).
        • zb1k Re: Tuskomatołkom wszystko się z PiS,Kaczorami,Ja 17.09.08, 20:20
          tak sie ostatnio zastanawiam..
          niscy faceci chyba maja kompleksy
          napoleon, hitler, stalin, kaczory.. i moj nauczyciel
          kompleks jest i staraja sie jakos to nadrobic pokazujac jacy sa
          zajebsci co powoduje straszne straty w panstwie i otoczeniu
          ciekawe :)
          • acs-13 Re: jedno wielkie zawracanie dupy i odwracanie 17.09.08, 21:34
            uwagi spoleczenstwa od problemow rodzimych..
            w polsce jest wiecej ludzi chorych i to na powaznych stanowiskach
            rzadowych ito kierowniczych .
            kryzys w usa gospodarczo-ekonomiczny .....
            kryzys ktory dbija sie na caly swiat..
            A przydupasy busha zajmuja sie Kimem i jego rodzina , co za debile
            maja i redaguja gazety w polsce..
    • cygan37 Wszyscy synowie Kim Dzong Ila są przewlekle chorzy 18.09.08, 06:48
      Tak normalnie, po ludzku współczuję cierpiącym i życzę szybkiego powrotu do
      zdrowia. Szczęść Boże!
      • nicolas1981 www.northkorea.pl 18.09.08, 09:13
        system ten to dyktatura rodzinna i zaden komunizm

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka