forrek 02.10.08, 10:36 O tej całej 'reformie' wiem sporo a potrafią zaskoczyć człowieka 'kfiatkiem' :)) Zerówkowicze mają dostawać 3 posiłki? I nie mogą jeść w stołówce z np. pierwszoklasistą?? LOL Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tuwpisznazwe Po zerówce do zerówki! 07.10.08, 00:01 DLACZEGO siedmiolatek po zerówce ma iść do jednej klasy z sześciolatkiem bez zerówki i uczyć się tych samych literek od poczatku? Przecież dla tego siedmiolatka to będzie zwykłe powtarzanie klasy! DLACZEGO nie zrobią osobnych pierwszych klas dla siedmiolatków i osobnych dla sześciolatków, skoro wiadomo, że mają różne potrzeby i możliwości, a będą mieć też RÓŻNE PODRĘCZNIKI. Już widzę jak nauczyciele żonglują dwoma podręcznikami przy 30 osobowej klasie o rozpiętości wiekowej dwóch lat. Odpowiedz Link Zgłoś