Dodaj do ulubionych

Jasiek zostaje w zerówce

02.10.08, 10:36
O tej całej 'reformie' wiem sporo a potrafią zaskoczyć człowieka 'kfiatkiem'
:)) Zerówkowicze mają dostawać 3 posiłki? I nie mogą jeść w stołówce z np.
pierwszoklasistą?? LOL
Obserwuj wątek
    • tuwpisznazwe Po zerówce do zerówki! 07.10.08, 00:01
      DLACZEGO siedmiolatek po zerówce ma iść do jednej klasy z sześciolatkiem bez
      zerówki i uczyć się tych samych literek od poczatku? Przecież dla tego
      siedmiolatka to będzie zwykłe powtarzanie klasy! DLACZEGO nie zrobią osobnych
      pierwszych klas dla siedmiolatków i osobnych dla sześciolatków, skoro wiadomo,
      że mają różne potrzeby i możliwości, a będą mieć też RÓŻNE PODRĘCZNIKI. Już
      widzę jak nauczyciele żonglują dwoma podręcznikami przy 30 osobowej klasie o
      rozpiętości wiekowej dwóch lat.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka