Dodaj do ulubionych

Borusewicz: poseł nie może reprezentować prezyd...

28.10.08, 12:23
Kryzys swiatowy sobie, a polscy politycy dalej sobie...
Obserwuj wątek
    • a.k.traper Borusewicz: poseł nie może reprezentować prezyd... 28.10.08, 12:24
      W następnych bedzie reprezentował prezes Jarosław
      • gamon0 Religa zmażdżyłby Kopacz argumentami... 28.10.08, 12:38
        --
        PO to kicz popkultury... z Tuskiem na czele.
        • spark5719 Religa miał już okazję się wykazać, i co? Ano nic! 28.10.08, 12:44
          Jedyna pozostałość po oryginalnych "pomysłach" tego pana to
          podwyższone składki OC o 15% oraz próby podniesienia składek na
          ubezpieczenie zdrowotne. Najłatwiej sięga się do cudzej kieszeni
          (czyt.: podatników), zwłaszcza jeśli wiadomo, że okradany nie ma jak
          zaprotestować, chyba że w wyborczym głosowaniu (co też się stało w
          październiku 2007).
          • 4krzych1 zróbcie coś z tym Bucem prowadzącym TW Bolek 28.10.08, 14:49
            żałosny nadęty gnojek...
            • vitabravo Re: zróbcie coś z tym Bucem prowadzącym TW Bolek 28.10.08, 16:33
              4krzych1 napisał:

              > żałosny nadęty gnojek...
              >
              Nadęty Buc Borusewicz ma ochote kneblować innych
              parlamentarzystów.
        • a.k.traper Niech zrobią debatę publiczną a potem referendum 28.10.08, 13:02
          Tu nie chodzi o to kto komu dokopie tylko o społeczeństwo drętwy
          kibolku. Religa ma swoje racje, Kopacz swoje. Błedem rządu jest brak
          akcji uświadamiającej, chociaż GW kiedys drukowała obszerne
          materiały z różnych źródeł, ale tacy jak ty nie czytali ani nie
          czytają takich rozprawek wolą rzucac hasłami, jak przyjdzie do
          roboty to jakoś mało chętnych i mało umiejętnosci. Powiedzmy jasno,
          po co cokolwiek zmieniac skoro jest tak dobrze? Dodrukowac
          poieniedzy dac podwyzki i byc zadowolonym, za kilka lat znowu
          obalimy jakis rząd, poszukamy agentów, i winnych, powiesimy a
          problemy nadal zostana i znowu będziemy szukac jelenia do rządu, no
          chyba że J. Kaczyński juz ma super program, tylko z kim koalicję
          stworzy, bo tylko Napieralski ma na to ochotę. Słyszałeś o jakims
          programie PiS-u reformujacy cokolwiek? Bo ja słyszałem o agentach
          którzy sa wszedzie, za rządu Kaczyńskiego słyszałem krytyke PO za to
          że jest opozycją i co takiego PO by źle zrobiło, teraz słyszymy że
          PO wszystko robi źle, mimo że tylu wyborców zaufało i nadal ufa.
          Podasz jakis alternatywny program nie opierajacy się na straszeniu
          społeczeństwa prywatyzacją albo jak prezydent w oredziu puszczający
          oko w temacie ewentualnej nacjonalizacji?
        • kralik111 Re: Religa zmażdżyłby Kopacz argumentami... 28.10.08, 13:29
          Szkoda glupku, ze jak zwykle nie masz nic do powiedzenia, o jakich argumentach
          stekasz matole, o tych, ze Religa sprywatyzowal 63 szpitele, czy o tych, ze
          oprucz prywatyzacji nie potrafil niczego wiecej osiagnac...???

          :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
          • cz27 Re: Religa zmażdżyłby Kopacz argumentami... 28.10.08, 15:10
            kralik111 napisał:

            > Szkoda glupku, ze jak zwykle nie masz nic do powiedzenia, o jakich
            argumentach
            > stekasz matole, o tych, ze Religa sprywatyzowal 63 szpitele, czy o
            tych, ze
            > oprucz prywatyzacji nie potrafil niczego wiecej osiagnac...???
            > kieyś potrafił wysiorbać dużo gorzały
            > :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
        • bagienne_dno Chyba oddechem 28.10.08, 14:41
          i raczyskiem
    • l.george.l Re: Borusewicz: poseł nie może reprezentować prez 28.10.08, 12:29
      Proponuję wpuścić Religę do Senatu, a następnie odebrać mu mandat poselski za
      naruszenie prawa. Będzie o jednego pisiora mniej.
    • haritka a co prezydent chory czy nic nie wie 28.10.08, 12:30
      • hno3 Woli zbłaźnić Religę niż siebie . A że nie kumaty 28.10.08, 12:36
        to insza inszość .
        • basiabasia2003 Re: Woli zbłaźnić Religę niż siebie . A że nie ku 28.10.08, 12:51
          Jak doradca Obamy jest Axelrod to dlaczego Prezydentowi nie moze doradzac prof.
          Religa.

          A tak naprawde to co ma do tego jakis Borusewicz ?.
          • spark5719 Równie dobrze można by powiedzieć: 28.10.08, 13:02
            A co do Konstytucji ma jakiś Kaczyński czy inny Religa?

            Sejm i Senat reprezentują władzę ustawodawczą, a Urząd Prezydenta
            władzę wykonawczą. Religa jest posłem - nie widzisz oczywistego
            konfliktu interesów?

            N.b. Bogdan Borusewicz, słynny "Borsuk" to jest KTOŚ - a kim są
            tchórzliwi Kaczyńscy, czy ulubieniec PRL-u Religa?
    • awe26 żenada Panie Borusewicz... 28.10.08, 12:53
      Prezydent nie może przysłać kogoś, kto będzie reprezentował Jego
      stanowisko...
      Bawicie się Panowie jak chłopcy w piaskownicy :-(

      Nie należę do żadnego fanclubu. Wstyd mi jako Polce :-(
      • mondokane Re: żenada Panie Borusewicz... 28.10.08, 12:59
        Mnie też...

    • azjatuchajbejowicz kto kogo 28.10.08, 12:57
      Skoro Prezydent na codzień może reprezentować poglądy i interesy
      innego szeregowego posła (ongiś był premierem, ale już nie jest), to
      czemu nie?

      Czepiają się.
    • aby Absurd 28.10.08, 13:00
      Zakaz sformułowany przez marszałka Borusewicza (a przedtem marszałka
      Komorowskiego) jest bezpodstawny, niezrozumiały i absurdalny.
      Wygląda na to, że i ten niepodległościowy kombatant - o czym świadczą też jego
      inne wypowiedzi - stracił miarę w interpretacji tego co stanowi porządek
      konstytucyjny i państwo prawa.
      • hno3 Jaki w Polsce jest burdel prawny i konstytucyjny 28.10.08, 13:11
        oraz sobiepaństwo to właśnie teraz wychodzi...Bruxela,Religa w
        Senacie czy ziemia dla Kościoła . To trzeba posprzątać . To może
        boleć .
        • wet3 Re: hno3 28.10.08, 13:32
          hno3 napisał: > Jaki w Posce jest burdel prawny i konstytucyjny

          > oraz sobiepaństwo to właśnie teraz wychodzi...Bruxela,Religa w
          > Senacie czy ziemia dla Kościoła . To trzeba posprzątać . To może
          > boleć .

          Potrafisz tylko utyskiwac! Przeciez doskonale wiemmy, ze zrodlem
          tego bajzlu jest komuna i jej pociotki oraz sluzalcy. Najpierw Bolek
          obdarzyl nas czerwona mala konstytucja. Potem znowu komuna napisala
          nam dzisiejsza konstytucje tak, ze zawsze bedzie w stanie obronic
          swoje tylki. Podziekuj za to Mazowieckiemu i Kwasniewskiemu.
          Oczywiscie bajzel ten twardo podtrzymuje czerwony TK, ktory bardzo
          szybko, powolujac sie na lipna konstytucje, w trosce o swoich
          komuchow szybko zablokowal lustracje. Nie stac bylo tych komuchow,
          lub komuchowych janczarow z TK na wydanie prawdziwie obiektywnej
          opinii. Dopoki cos sie nie zmieni, to bajzel ten bedzie trwal w
          pelnym roskwicie.
          • obraza.uczuc.religijnych Re: hno3 28.10.08, 14:01
            Parę dni cię nie było i myślałem że FSB w końu załatwi ci polskie
            litery. Jednak ruskie coś rozleniwione ostatnio.
            • kralik111 Re: hno3 28.10.08, 14:03
              obraza.uczuc.religijnych napisał:

              > Parę dni cię nie było i myślałem że FSB w końu załatwi ci polskie
              > litery. Jednak ruskie coś rozleniwione ostatnio.

              Notujecie dni w ktorych jestem obecny na forum ????

              :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


            • kralik111 Re: hno3 28.10.08, 14:05
              obraza.uczuc.religijnych napisał:

              > Parę dni cię nie było i myślałem że FSB w końu załatwi ci polskie
              > litery. Jednak ruskie coś rozleniwione ostatnio.


              Polskie litery?

              Chodzi ci moze o polska czcionke?

              Zapoznaj sie z tym trudnym slowem zebys na przyszlosc idioty z siebie nie
              robil...:DDDDDDDDDD


              pl.wikipedia.org/wiki/Czcionka
              • obraza.uczuc.religijnych Re: hno3 28.10.08, 15:03
                Tobie kralik te wytyczne od Schetyny taką korozję w mózgu sprawiają,
                że nawet nie dostrzgasz że pisałem do radzieckiego człowieka wet3.
    • doronocka Borusewicz: poseł nie może reprezentować prezyd... 28.10.08, 13:13
      Poseł ma reprezentować tylko swoich wyborców, którzy poparli go w wyborach.
      Ewentualnie swój klub parlamentarny. Na pewno nie reprezentować prezydenta,
      który ma do tych celów swoich urzędników, sowicie opłacanych przez podatników.
      • aa_6 Re: Borusewicz: poseł nie może reprezentować prez 28.10.08, 13:33
        No dokładnie! Ale co zrobić z PiSem, który ma za nic ekspertyzy
        prawne i zasadę niełączenia władzy wykonawczej z ustawodawczą?! Ta
        partia niszczy wszelkie reguły swą ignorancją i złą wolą! Poseł
        reprezentuje prezydenta??? Tego jeszcze nie było! Z tym chyba PO i
        PSL powinny też pójść do Trybunału Konstytucyjnego!
        • jankbh Brawo Borusewicz 28.10.08, 17:10
          Zeby jeszcze Tusk mial tyle odwagi i konsekwencji w egzekwowaniu
          zasad ustalonych w polskiej konstytucji. Przeciez np dzisiejsza rada
          gabinetowa nie powinna byla sie odbyc.
    • wet3 Borusewicz: poseł nie może reprezentować prezyd.. 28.10.08, 13:14
      Borusewicz musi zawsze mieszac i krecic jak prawdziwy polonofob.
      Kiedy Borusewicz wreszcie odda Wyszkowskiemu tasme na ktorej Walesa
      przyznal sie, ze jest Bolkiem???!
      • kralik111 Re: Borusewicz: poseł nie może reprezentować prez 28.10.08, 13:31
        wet3 napisał:

        > Borusewicz musi zawsze mieszac i krecic jak prawdziwy polonofob.
        > Kiedy Borusewicz wreszcie odda Wyszkowskiemu tasme na ktorej Walesa
        > przyznal sie, ze jest Bolkiem???!

        Konstytucja CHAMIE !!!! KONSTYTUCJA, potrafisz ja szmato uszanowac ?
        • wet3 Re: kralik111 28.10.08, 13:38
          kralik111 napisał:

          > wet3 napisał:
          >
          > > Borusewicz musi zawsze mieszac i krecic jak prawdziwy polonofob.
          > > Kiedy Borusewicz wreszcie odda Wyszkowskiemu tasme na ktorej
          Walesa
          > > przyznal sie, ze jest Bolkiem???!
          >
          > Konstytucja CHAMIE !!!! KONSTYTUCJA, potrafisz ja szmato
          uszanowac ?

          Dziekuje za komplement! Tylko czy powinno sie chamowi oraz
          skonczonemu idiocie dziekowac?????
          PS - Powinienes, skonczony debilu, wiedziec iz obecna konatytucja
          napisana jest przez komuchow i dla obrony komuchow przed
          odpowiedzialnoscia prawna za ich bandytyzm, zlodziejstwo i
          donosicielstwo.
          • kralik111 Re: kralik111 28.10.08, 13:50
            wet3 napisał:

            > kralik111 napisał:
            >
            > > wet3 napisał:
            > >
            > > > Borusewicz musi zawsze mieszac i krecic jak prawdziwy polonofob.
            > > > Kiedy Borusewicz wreszcie odda Wyszkowskiemu tasme na ktorej
            > Walesa
            > > > przyznal sie, ze jest Bolkiem???!
            > >
            > > Konstytucja CHAMIE !!!! KONSTYTUCJA, potrafisz ja szmato
            > uszanowac ?
            >
            > Dziekuje za komplement! Tylko czy powinno sie chamowi oraz
            > skonczonemu idiocie dziekowac?????
            > PS - Powinienes, skonczony debilu, wiedziec iz obecna konatytucja
            > napisana jest przez komuchow i dla obrony komuchow przed
            > odpowiedzialnoscia prawna za ich bandytyzm, zlodziejstwo i
            > donosicielstwo.



            Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej – najważniejszy akt prawny (ustawa
            zasadnicza) Rzeczypospolitej Polskiej, uchwalony 2 kwietnia 1997 roku przez
            Zgromadzenie Narodowe, zatwierdzony w ogólnonarodowym referendum 25 maja 1997
            roku. Ogłoszony w Dz. U. z 1997 r. Nr 78, poz. 483, wszedł w życie 17
            października 1997. Konstytucja złożona jest z preambuły i 13 rozdziałów, w tym
            243 artykułów.

            pl.wikipedia.org/wiki/Konstytucja_Rzeczypospolitej_Polskiej

            Masz jeszcze PiSociagu cos do dodania na temat konstytucji?

            Ty idioto :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
          • puch4cz Re: kralik111 28.10.08, 15:39
            Aha, więc można ją łamać? Więc powołanie się na konstytucję przez prawaków jest
            po prostu obłudą, bo powołują się na coś czego nie uznają. Co za śmiech.
    • nie-naiwniak wzór - bliźniaczy 28.10.08, 13:26
      a jeśli brat , reprezentuje brata / dla ułatwienia dodam - bliźniaka /
      to czy konstytucja tego zabrania ?
      A co mówi konstytucja o " bliźniaczych " , stanowiskach w rządzie ?
      A co mówi ..... szkoda że konstytucja nie-mówi .
    • wlodeusz Jej Wysokość, czerwona ... 28.10.08, 13:29
      agentura, boi się starego umierającego człowieka?...
      • krzysieknn kaczor ma mentalność Kalego. 28.10.08, 13:33
        Ja łamać konstytucja, to być dobra. Moj wrog łamać to być zła.
        Olewać "PRAWO" i mieć w du..e "SPRAWIEDLIWOŚĆ". Oto schemat
        działania kaczorów.
      • eszp Re: Jej Wysokość, czerwona ... 28.10.08, 13:52
        wlodeusz napisał:

        > agentura, boi się starego umierającego człowieka?...
        Mylisz się. To agentura właśnie, łamiąca porządek konstytucyjny,
        wykorzystuje starego i umierającego człowieka. To podłe, jak zresztą
        wszystko, czego dotknie się pis.
    • bronimir Lepiej gdyby Prezydenta reprezentował brat. 28.10.08, 13:31
      To by było stanowisko z "pierwszej ręki".
    • szasza7 Kacze psychole mają genetycznie uwarunkowaną 28.10.08, 13:38
      skłonność do tworzenia sytuacji antagonistycznych.Znajdują intuicyjnie
      rozwiązania,które niechybnie spowodują awanturę.To jest taka diabolicznie
      wrodzona cecha kaczych blizniaków.To prawda,że w tym pałacowym ciemnogrodzie
      trudno o kogoś kto by wiarygodnie uzasadnił wniosek prezia o
      referendum.Przecież nie zrobią tego te dwa wiecznie spocone pałacowe
      szczury/rudy oraz łysy/.A prof.Religa niechby już wziął sobie na
      wstrzymanie.Bo to jest śmieszne.Inni sługusy Kaczyńskich wysługują się w
      nadziei na jakieś awanse,a profesor robi to"za frajer"czyli "za
      bezdurno".Panie profesorze Religa !Niech się Pan nie kompromituje na stare
      lata.Cui bono!Czyli-po cholerę!
    • eszp To przykre... 28.10.08, 13:44
      ...że jeden z konstytucyjnych strażników ładu i porządku w państwie
      łamie tenże, łamiąc konstytucję. To któryś raz z rzędu kaczyński
      ps.prezydent pokazuje społeczeństwu, że można łamać prawo, można
      mieć w pogardzie konstytucję pod warunkiem, że się zrobi wokół tego
      stosowną zadymę medialną. Po ludzku żal mi Religi, bo dał się
      wmanewrować w brudną grę obu braci, ale jest dużym chłopcem i chyba
      wie, co robi. A robi to, że współuczestniczy w konstytucyjnym
      przestępstwie.
    • profanum_vulgus Raz konstytucja zła, raz dobra. Niech sie POwiaki 28.10.08, 13:49
      zdecydują wreszcie bo robi się to śmieszne.

      PO raz kolejny muszę napisać jak bardzo mi żal
      ludzi głosujących na partię kapusia Boniego
      i dziwki Sawickiej.
      • eszp Re: Raz konstytucja zła, raz dobra. Niech sie POw 28.10.08, 13:54
        profanum_vulgus napisał:

        > zdecydują wreszcie bo robi się to śmieszne.
        >
        > PO raz kolejny muszę napisać jak bardzo mi żal
        > ludzi głosujących na partię kapusia Boniego
        > i dziwki Sawickiej.
        Wolę naszych kapusiów i dziwki niż twoich. Mają klasę, czego nie
        można powiedzieć o twoich nekrofilach, którzy wykorzystują
        umierającego człowieka do swoich celów.
        • profanum_vulgus Re: Raz konstytucja zła, raz dobra. Niech sie POw 28.10.08, 13:57
          Baranie, nie używaj słów których nie rozumiesz.
          I nie obrażaj profesora. Choć wy ten tytuł macie
          w dupie skoro byle magistra, zdychającego szczura
          na jurgielcie Niemiec tytułujecie "profesorem".
          • kralik111 Re: Raz konstytucja zła, raz dobra. Niech sie POw 28.10.08, 14:01
            profanum_vulgus napisał:

            > Baranie, nie używaj słów których nie rozumiesz.
            > I nie obrażaj profesora. Choć wy ten tytuł macie
            > w dupie skoro byle magistra, zdychającego szczura
            > na jurgielcie Niemiec tytułujecie "profesorem".

            Nie obrazaj profesora? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

            Matole, wasz "profesor" sam sie obraza...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


          • eszp Re: Raz konstytucja zła, raz dobra. Niech sie POw 28.10.08, 14:02
            profanum_vulgus napisał:

            > Baranie, nie używaj słów których nie rozumiesz.
            > I nie obrażaj profesora. Choć wy ten tytuł macie
            > w dupie skoro byle magistra, zdychającego szczura
            > na jurgielcie Niemiec tytułujecie "profesorem".
            Sorry, ale nie gadam ze śmieciami. A teraz możesz wylać hektolitry
            uryny, bo tylko to potraficie. Nie obraziłam profesora, tylko was,
            bo doskonale wiecie, że jest ciężko chory i nim sie wysługujecie,
            używacie jak szczotki do zamiatania do swoich celów. I to jest tak
            obrzydliwe, jak cały wasz pis. Amen.
            • profanum_vulgus Re: Raz konstytucja zła, raz dobra. Niech sie POw 28.10.08, 14:06
              Pan Religa jest świadom swoich poczynań. Natomiast
              wasz sfrustrowany magisterek bydło, noszący pieluchy
              i śliniący się na swoich wystąpieniach jest zupełnie
              nieświadom wypowiadanych bredni. Toteż wysługiwanie
              się nim przez was mogę określić jako niezwykle wielkie
              ku...two.
              • kralik111 Re: Raz konstytucja zła, raz dobra. Niech sie POw 28.10.08, 14:08
                profanum_vulgus napisał:

                > Pan Religa jest świadom swoich poczynań. Natomiast
                > wasz sfrustrowany magisterek bydło, noszący pieluchy
                > i śliniący się na swoich wystąpieniach jest zupełnie
                > nieświadom wypowiadanych bredni. Toteż wysługiwanie
                > się nim przez was mogę określić jako niezwykle wielkie
                > ku...two.


                Juz nie profesor, teraz pan Religa?
                No tak, od profesora wymaga sie znajomosci konstytucji, chociazby na
                elementarnym poziomie...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
              • tw_wielgus Do Profanum... 28.10.08, 14:44
                Od dłuższego czasu zastanawiałem się dlaczego Ciebie nie lubie.
                Początkowo podejrzewałem, że dlatego bo nie lubię kretynów, ale nie.... kretynów
                nie lubię inaczej.

                Ale napisałeś coś takiego:

                "Autor: profanum_vulgus ☺ 28.10.08, 13:49
                PO raz kolejny muszę napisać jak bardzo mi żal
                ludzi głosujących na partię kapusia Boniego
                i dziwki Sawickiej. "

                I teraz już wiem dlaczego Ciebie nie lubię bo wyszło na to, że ty nie jesteś
                "profanum" tylko bydło, o którym wspomniał prof. Bartoszewski...
                • profanum_vulgus Re: Do Profanum... 28.10.08, 16:08
                  A co mówi doktor Lepper baranie?
                  Rozumiem, że skoro starego grzyba od bydła
                  tytułujesz profesorem
                  to zachowujesz te same standardy i leppera
                  tytułujesz doktorem.
                  • tw_wielgus Re: Do Profanum... 28.10.08, 16:42
                    Ależ nie mój mały moherowy filozifie...
                    Leppera należy tytułować premierem to właśnie zawdzięczamy Jarkowi Kaczyńskiemu.
                    Możesz również mówić o Marszałku Lepperze i to również jest zaszczyt który mu
                    zafundował "najukochańszy przywódca"....:)))
                    Jak by natomiast nie nazywać Leppera Ty i tak byłeś, jesteś i pozostaniesz
                    bydłem...;DDD
              • puch4cz że co? 28.10.08, 15:42
                Chcesz wmówić że Kwach wypije więcej od Religi? buahahahaha
                Tak na serio to masz niezłe problemy z psychą gościu.
        • pierot6 Brawo Borusewicz! Koniec z łamaniem Konstytucji... 28.10.08, 13:57
          przez prezydenta PIS-u...
        • tw_wielgus Re: Raz konstytucja zła, raz dobra. Niech sie POw 28.10.08, 14:39
          Dodajmy, że niecnych, egoistycznych celów... profanum wie, bo jego nick jest
          właśnie pochodną wyrazu profanowanie.
          Pewnie uważa, że to jest bezpieczniejsze od pedofilii, bo zwłoki się nie mogą
          nikomu poskarżyć....
      • kralik111 Re: Raz konstytucja zła, raz dobra. Niech sie POw 28.10.08, 13:59
        profanum_vulgus napisał:

        > zdecydują wreszcie bo robi się to śmieszne.
        >
        > PO raz kolejny muszę napisać jak bardzo mi żal
        > ludzi głosujących na partię kapusia Boniego
        > i dziwki Sawickiej.

        Dziwka? :-O

        Rozumiem, ze tak tatus wolal tak na mamusie...:DDDD
      • jama.314 profanum_vulgus,SBecki,śmierdzący parch..zaraza! 28.10.08, 13:59
        czerwony ku.as z SB ecką legitymacją !
    • wojtek2784 a kogo reprezentuje Borusewicz ? 28.10.08, 13:59
      Czy Borusewicz reprezentuje tych spekulantów którzy kupią szpitale,
      Czy Borusewicz reprezentuje polskich wyborców którzy maja prawo w
      referendum wypowiedzić własne zdanie na temat losu szpitali i opieki
      zdrowotnej. Jeżeli szpitale kupią ci sami spekulanci , co przejęli
      polskie ubezpieczenia, to Polak znajdzie się w potrzasku tej samej
      mafi. Polska bez banków, bez szpitali, bez własnego przemysłu, to
      Polska bez niepodległości.
      • jama.314 wojtek2784, a ty,swinio,kogo reprezentujesz? 28.10.08, 14:01
        Komuchów,Rydzyka i złodziei w sutannach?
      • kralik111 Re: a kogo reprezentuje Borusewicz ? 28.10.08, 14:15
        wojtek2784 napisał:

        > Czy Borusewicz reprezentuje tych spekulantów którzy kupią szpitale,
        > Czy Borusewicz reprezentuje polskich wyborców którzy maja prawo w
        > referendum wypowiedzić własne zdanie na temat losu szpitali i opieki
        > zdrowotnej. Jeżeli szpitale kupią ci sami spekulanci , co przejęli
        > polskie ubezpieczenia, to Polak znajdzie się w potrzasku tej samej
        > mafi. Polska bez banków, bez szpitali, bez własnego przemysłu, to
        > Polska bez niepodległości.


        Borysewicz reprezentuje senat, spoleczenstwo ktore wybralo go w wolnych wyborach
        do senatu, Borusewicz rowniez reprezentuje prezydenta RP, ktorego nawet ma prawo
        zastapic w pewnych sytuacjach...:DDDDDDDDDDDDD

        Doksztalc sie troche PiSiglupku...:DDD

        pl.wikipedia.org/wiki/Marsza%C5%82ek_Senatu
        • vitabravo Re: a kogo reprez. Borusewicz? - Agenture reprezen 28.10.08, 16:41
          Borusewicz reprezentuje post-żydokomunistyczną
          agenturę. Dawniej reprezentował Bolek, teraz kolejny
          sługus agentury.
    • indris Czy Borusewicz szaleju się nażarł ? 28.10.08, 14:01
      Dawno już nie słyszałem takich głupot. Nawet Niesiołowski był wyraźnie
      zakłopotany, gdy go o to zapytano w TV.
      To jeszcze gorsze niż spór samolotowy. O ile Kaczora wielu nie cierpi i
      złośliwości pod jego adresem wybacza, o tyle Religa kontrowersji budzi znacznie
      mniej od Kaczora i złośliwostki wobec niego będą odebrane (w NAJLEPSZYM RAZIE)
      jako biurokratyczne kretyństwo.
      • eszp Re: Czy Borusewicz szaleju się nażarł ? 28.10.08, 14:05
        Borusewicz zna konstytucję, a Religa może jedynie podziękować
        bliżniakom, że go wmanewrowali w śmierdzącą sprawę.
        • indris "Kretynizm prawniczy" 28.10.08, 14:46
          Tak to określał Lenin. Jego ideowy antypoda, Feliks Koneczny, używał słów
          "paragrafiarstwo" albo "kruczkarstwo". Jest całkowicie pewne, że tak to odbierze
          większość Polaków.
          Wygłup Borusewicza przypomina podobne kretynizmy prawnicze PiS, gdy chciano
          pozbawić HGW stanowiska prezydenta Warszawy. Wart Pac pałaca...
          • tw_wielgus Re: "Kretynizm prawniczy" 28.10.08, 14:50
            Dlaczego...? Oprócz paragrafów jest jeszcze logika, a ta podpowiada, że dopóki
            mamy dwie izby to niech siadają w swoich salach, a nie pałętają się z partyjnymi
            popisami po sąsiednich.
            • vitabravo Re: Pierwszy zawłaszczony szpital im.Sawickiej. 28.10.08, 16:50
              Należy się jej, zasłużonej pionierce kręcenia lodów
              w służbie zdrowia.
      • tw_wielgus Re: Pomyśl moherowa mordeczko ? 28.10.08, 14:47
        Posłuchaj, jeżeli Religa chce być reprezentantem prezydenta to niech się
        zrzeknie mandatu posła i po sprawie, tak ciężko zrozumieć?
        Co za ludzie, o bosze! co im blokuje te nieliczne szare komóry..??
        ....lojalność, czy co?
    • grabarz_pis czego tam posła wysyła skoro jest to niezgodne 28.10.08, 15:04
      z zasadami i prawem, znowu szuka zaczepki
    • indris Borusewicz pieprzy jak potłuczony 28.10.08, 15:18
      "Zaznaczył, że artykuł 104 konstytucji mówi że poseł jest przedstawicielem
      narodu i nie może być związany żadnymi instrukcjami."

      Tymczasem art 104 mówi:
      "Art. 104.
      1. Posłowie są przedstawicielami Narodu. Nie wiążą ich instrukcje wyborców."

      Właściwie, to szkoda mi Borusewicza. Robił wrażenie inteligentnego, przytomnego
      człowieka, a wyszedł na biurokratycznrgo idiotę. Ciekaw jestem, czy sam to
      wymyślił, czy wykonywał instrukcję jakiegoś partyjnego stratega. Jeżeli to
      drugie, to owego stratega PO powinna we własnym interesie wyrzucić jak
      najszybciej na zbity pysk.
      • puch4cz Re: Borusewicz pieprzy jak potłuczony 28.10.08, 15:46
        A co ma Borusewicz do PO bo chyba się trochę pogubiłeś?
        • indris Co ma Borusewicz do PO ? 28.10.08, 16:10
          To,że jest wybrany senatorem z listy PO i marszałkiem Senatu głosami PO.
          • vitabravo Re: Co ma Borusewicz do PO? - służy agenturze 28.10.08, 16:36
            I Borusewicz i PO służą tej samej post-żydokomunistycznej
            agenturze, z Bolkiem niegdyś na czele.
    • dobryczlowiek123 Borusewicz: poseł nie może reprezentować prezyd.. 28.10.08, 15:22
      Kazdy moze reprezentowac prezydena jezeli sie nie wstydzi.
    • tkm333 Borusewicz, Tusk, Schetyna, czego się boicie? 28.10.08, 15:42
      Skoro Religa zna się na temacie, jak mało kto w Polsce to czemu,
      skoro prezydent tego chce, nie może wystąpić w imieniu prezydenta?
      Czemu POj.bańcy chwytacie się kruczków prawnych, żeby nie dopuścić
      do faktycznej debaty nad problemem dotyczącym wszystkich Polaków? A
      kiedy przegłosujecie ustawę o etanazji wszystkich biednych,
      niedołężnych i starych? Ta panika Platformy, gdy można wspólnie z
      opozycją zrobić coś dobrego dla Polski utwierdza mnie w przekonaniu
      o złych intencjach Partii Obłudy, a także w tym, że oszukano nas
      Polaków w kampanii wyborczej obiecując politykę miłości, kompetencję
      rządu, rozwiązywanie problemów i szanse dla wszystkich, nie tylko
      dla bogatych.
      • eszp Re: Borusewicz, Tusk, Schetyna, czego się boicie? 28.10.08, 16:14
        Rozszyfrowanie twojego nicku oddaje głęboki sens istnienia twojej
        partii. Mam pretensję do PO, że raz pozwoliła na odstępstwo od
        konstytucji, tolerując obecność kaczyńskiego ps.prezydent na
        szczycie. Ale palec to mało. Trzeba złapać całą rękę. A to drwina
        nie tylko z konstytucji, ale i z obywateli, którzy idą do ancla za
        jej łamanie. A opozycja nie chce nic zrobić dobrego dla Polski,
        tylko chce żle dla rządzących. Im gorzej, tym dla nich lepiej. TKM,
        towarzysze, TKM!
        • vitabravo Re: Na złodzieju czapka gore! - Złodziejskie lęki. 28.10.08, 16:44
          Przysłowia są mądrością narodów.
    • urojenia_kacze kaczyzacja prawa - 28.10.08, 16:42
      czyli prezydenckie dno
      przyjdzie w koncu kryska na tego wyleniałego kaczora
      oraz drugą kaczkę z tą całą pisią kamarylą

      ostatnie kacze podrygi
      • vitabravo Re: kaczyzacja prawa - raczej Donaldyzacja 28.10.08, 16:45
        Ostatnie podrygi Donalda? Oby tak było.
    • leszek993 Borusewicz: poseł nie może reprezentować prezyd.. 28.10.08, 16:49
      Borusewicz to nadęty buc z opuchniętą mordą od gorzały,solidarnościowiec że
      jejku bohater prawie bóg.Tylko że gdzie się nie pokaże to robotnicza brać go
      olewa.Autorytet klasy Wałęsa a raczej Bolka.Jeden wart drugiego.Tylko
      koryto!!!!!!!!!!!!!!!
      • vitabravo Re: Szpital im.Sawickiej - uzasadniona nazwa. 28.10.08, 16:53
        "...Borusewicz to nadęty buc ...Autorytet klasy Wałęsy,
        a raczej Bolka. Jeden wart drugiego.Tylko koryto!!!!!!"
        >
        Nic dodać, nic ująć, celne podsumowanie.
      • wet3 Re: leszek993 28.10.08, 21:34
        leszek993 napisał:

        > Borusewicz to nadęty buc z opuchniętą mordą od
        gorzały,solidarnościowiec że
        > jejku bohater prawie bóg.Tylko że gdzie się nie pokaże to
        robotnicza brać go
        > olewa.Autorytet klasy Wałęsa a raczej Bolka.Jeden wart
        drugiego.Tylko
        > koryto!!!!!!!!!!!!!!!

        Masz racje. Bolek i Borusewicz to wypisz i wymaluj dwa buce, ktore
        bardzo ciezko pracowaly nad zdrada i obezwlasnowolnieniem
        autentycznej Solidarnosci. Walentynowicz powiedziala to wyraznie.
    • amanasunta Borusewicz się odezwał ,bo by o nim zapomnieli:) 28.10.08, 16:58
      Jeszcze się coś omsknie i proroctwa Palikota się zyszczą?:)))Na wiosnę wybory ?!
      I...strach w oczach! Nie pamiętają o mnie to i nie wybiorą.A tu emeryturki
      jeszcze nie ma ,a jak będzie to pewnie mniejsza od SB-ckiej!
      Żałosny śmieszny Borsuk,post-solidarnościowa....menda!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka