Dodaj do ulubionych

Po wyborach odblokujemy Polskę

08.11.08, 22:34
Pan premier Donald Tusk kwili i skarży się jak to mu ciężko z Panem
prezydentem, następny zaaranżowany PR dla naiwnych i maluczkich. Cudów nie
będzie panie premierze ale rozliczenia z 'cudów' będą i to niedługo.
Obserwuj wątek
    • chimek Tusk do kosza 08.11.08, 23:38
      Narod was rozliczy za cuuuda. Mam dosc tych gazet: kwila ze Rakowski
      umarl. O moj Boze, komuch umarl. Michnik pieje peany i mowi, ze
      Sbecja musi miec zapeqwnione wysokie emerytury.
      Same zygowiny w tej gazecie.
      • akurach1981 Re: Tusk do kosza 16.11.08, 08:09
        Wywiad ma ciekawa konstrukcje. Pierwsza jego czesc jest
        skoncentrowana na tym jaki Prezydent jest zly i dlaczego nie daje
        realizowac slusznych reform.

        Prosze mnie poprawic, ale prezydent zawetowal dwie ustawy. Pierwsza,
        oddajace PO media publiczne. Druga, umozliwiajaca zwiekszenie
        zarobkow dla w spolkach skarbu panstwa, czyli zwiekszenie pensji
        czlonkom partyjnych notabli z PO i PSL.

        Trzeba byc otumanionym, zeby stwierdzic, ze na tym etapie Prezydent
        blokuje reformatorskie dzialanie rzadu. To raczej Pan Premier przez
        rok nie zrobil prawie nic, zeby ten kraj zmienic.
        • henryad żydo-niemiecki plan Tuska niszczenia Polski 23.12.08, 09:43
          Człowieku, ty masz nadzieję, że ten agenturalny
          żydo-Niemiec Tusk ma jakieś dobre reformy dla Polski?
          Jeśli naród nie wylegnie na ulice w ciągu tego
          następnego półrocza te bestie postUbeckie mogą
          kompletnie nieodwracalnie już wykończyć i sprzedać
          Polskę na usługi EU ewropejsów i nazistowskich
          Niemiec, które od stuleci nigdy się nie zmieniają w
          swojej bucie, oszustwie i grabieżach.
          • unhappy Re: żydo-niemiecki plan Tuska niszczenia Polski 31.12.08, 14:46
            henryad napisał:

            > Człowieku, ty masz nadzieję, że ten agenturalny
            > żydo-Niemiec Tusk ma jakieś dobre reformy dla Polski?

            A ktoś ma nadzieję, że rasistowski półgłówek taki jak ty może napisać coś mądrego?

            > Jeśli naród nie wylegnie na ulice w ciągu tego
            > następnego półrocza te bestie postUbeckie mogą
            > kompletnie nieodwracalnie już wykończyć i sprzedać
            > Polskę na usługi EU ewropejsów i nazistowskich
            > Niemiec, które od stuleci nigdy się nie zmieniają w
            > swojej bucie, oszustwie i grabieżach.

            Tobie się robaki we łbie zalęgły i uważaj bo ci wylegną na poduszkę.
    • leszek.sopot Odblokują Donaldem? 09.11.08, 00:07
      Czy Donald odblokuje? Przecież on nie korkociąg ani spychacz.
      Jakże znacząca ta wyciągnięta ręka na premierowskim fotelu i uśmiech
      na twarzy red. Agnieszki, gdy Donek grzebie w internecie. Czego on
      szukał?
      • pklimas Re: Odblokują Donaldem? 09.11.08, 08:41
        Kistoria pokazuje, ze ludzie pewni na 2-3 lata swojego zwycieztwa
        przed wyborami zwykle przegrywaja. Społeczenstwo dało sie ogłupic
        propagandzie w 2007 roku, zobaczymy czy w 2011 roku bedzie tak samo.
        Czy ludzie zaczna myslec samodzielnie czy dalej bede bezmysnie
        przyjmowac "papke" wyprodukowana przez TVN czy GW.
        Prezydent Kaczynski podpisał 77 ustaw a zawetował 2, tymczasem w
        mediach nagonka taka jakby proporcje były odwrotne.
        "Ukochany" przez Polakow prezydent Kwasniewski wiecej wetował w tym
        także ustawe o podatku liniowym. Moglismy go miec 10 lat temu i
        bylibysmy pierwszym krajem w tej czesci europy gdyby nie weto
        Kwasniewskiego. "Polityka miłosci" i "sprawianie dobrego wrazenie w
        mediach" to za mało by wygrac 2 wybory pod rzad.
    • witaschek GWnem zalatuje od GWna 09.11.08, 12:38
      dzis z ranca. Pokurcze poststalinowskie kreca i kreca.
    • bantus Aaa! 09.11.08, 18:09
      Dwie ciotki się do wywiadu zabrały. Jak zaczęły pytać o prawa człowieka i nie
      wspomniały ani słowa o wycieczce do Chin - a dopiero co wszyscy głośno i
      teatralnie biaadali o niesprawiedliwości, łamaniu ludzi w więzieniach z okazji
      Olimpiady - szlag mnie trafił. Totalna amatorka. No chyba, że czar Tuska kazał
      schować dziennikarskie pazurki.
    • babb Po wyborach odblokujemy Polskę 10.11.08, 22:14
      A po co moi przedmowcy czytaja takie artykuly? Placa wam za to?
      Pomyslcie lepiej co by bylo,gdyby u wladzy nadal byl PiS. Chyba, ze sami
      jestescie z od Kaczora i zal wam utraconej wladzy.
      Nie mam zamiaru gloryfikowac Tuska, widze tez bledy, ktore popelnil, ale to i
      tak nic w porownaniu z Jaroslawem i jego banda. Watpliwosci nie mam zwlaszcza po
      jego ostatnim wystapieniu w sprawie Kurskiego. Czy wy uwazacie, ze to jest
      normalne, zeby bronic pirata drogowego tylko dlatego, ze jest poslem. Albo brak
      reakcji na wystapienie Gorskiego czy jak mu tam. No ale moze wy tez podobnie
      myslicie... Jesli tak jest, to juz czekam na stek wyzwisk pod moim adresem.
      • ursynow33 Re:PiS antyPolski 16.11.08, 13:18
        babb napisała:

        > A po co moi przedmowcy czytaja takie artykuly? Placa wam za to?
        > Pomyslcie lepiej co by bylo,gdyby u wladzy nadal byl PiS. Chyba,
        ze sami jestescie z od Kaczora i zal wam utraconej wladzy.
        > Nie mam zamiaru gloryfikowac Tuska, widze tez bledy, ktore
        popelnil, ale to i tak nic w porownaniu z Jaroslawem i jego banda.
        Watpliwosci nie mam zwlaszcza po jego ostatnim wystapieniu w sprawie
        Kurskiego. Czy wy uwazacie, ze to jest normalne, zeby bronic pirata
        drogowego tylko dlatego, ze jest poslem. Albo brak reakcji na
        wystapienie Gorskiego czy jak mu tam. No ale moze wy tez podobnie
        myslicie... Jesli tak jest, to juz czekam na stek wyzwisk pod moim
        adresem.

        Zgadzam sie z ta opinia, bo nie lubie jak pan Prezydent i PiS pod
        przewodnictwem jego brata Jarka robia ludziom wode z mozgu i w zywe
        oczy wciskaja, ze czarne to jest biale, a biale to jest czarne nie
        przestrzegaja konstytucji i manipuluja swoim elektoratem. Ciagla
        slychac o klotniach w gabinecie Prezydenta i aferach w PiSie!!!
    • johansson44 Po wyborach odblokujemy Polskę 14.11.08, 18:39
      Jeżeli Panu Premierowi 70 godzin rozmów w Komisji Trójstronnej
      zmienia się w ponad 100 godzin rozmów to rozumiem niechęć do
      nauczycieli. Nie nauczyli Go matematyki. Dlatego boję się o budżet.
    • zibi1010 Cos zapomina ten becwal, ze oprocz POpaprancow i 16.11.08, 10:12
      PISdzielcow jest jeszcze jeden wybor...Nie wystarczy umowic sie z pisdzielcami
      na "rozbior" polskiej sceny politycznej i grac potem w "teatrze narodowym"
      tragifarse pt. jak to sie nie lubimy i jak sie namietnie zwalczamy z
      pisdzielcami..zadnej krzywdy im nie robiac!!!, by skutecznie i do konca
      oglupic Polakow!
      Szkoda, ze tak malo dzielne Panie redaktorki pytaly Tuskomatolka o obietnice
      wyborcze (i powyborcze zreszta tez), o wieeelgachna reforme KRUS (200 tys.
      oszczednosci to na JEDNYM ośle/pośle idzie zrobic!!!), o abonament i "skok" na
      media przy tej okazji - zablokowany, bo SLD nie dalo sie nabrac i nie pomoglo
      obalic weta Kserokurdupla, o podatek liniowy co to mial byc panaceum na cale
      zlo, a ostatnio WYMAGA NOWYCH WYLICZEN :), o rozdziale prokuratora generalnego
      od ministerstwa, o odpolitycznieniu prokuratury (tej co to PRZYPADKIEM w
      przeddzien wyborow niechcianego kandydata w PZPN oskarza...) i tak mozna
      jeszcze dluuugo, a im dluzej by sie czlowiek cofal i przegladal tytuly gazet z
      obietnicami co to jeszcze rano byly OCZYWISTE, w poludnie WYMAGAJACE
      DOPRECYZOWANIA, wieczorem AKTUALNE PO WYBORACH PREZYDENCKICH, a nastepnego
      dnia NIEAKTUALNE...TO W TYM WIEKSZA FRUSTRACJE MOZNA BYLO BY WPASC...
      No coz, czegoz wiecej zreszta wymagac od postawuesowskich partii i liderow co
      to 20 lat juz nieprzerwanie na Wiejskiej siedza i w stolki pier..., a zycie to
      chyba z filmow tylko znaja. Cala nadzieja w takim Wajdzie, ze im PRAWDZIWE
      ZYCIE sfilmuje i moze oczka otworzy, czego nam wszystkim szczerze zycze :D
      • norik Re: Cos zapomina ten becwal, ze oprocz POpapranco 16.11.08, 13:27
        zibi1010 napisał:

        > PISdzielcow jest jeszcze jeden wybor...Nie wystarczy umowic sie z pisdzielcami
        > na "rozbior" polskiej sceny politycznej i grac potem w "teatrze narodowym"
        > tragifarse pt. jak to sie nie lubimy i jak sie namietnie zwalczamy z
        > pisdzielcami..zadnej krzywdy im nie robiac!!!, by skutecznie i do konca
        > oglupic Polakow!
        > Szkoda, ze tak malo dzielne Panie redaktorki pytaly Tuskomatolka ...

        Jezyk cytowanego wpisu (i niestety innych podobnych) jest bardzo charakterystyczny. Jest on niewatpliwie dowodem na dramatyczne zmiany w naszym klimacie. Nie dosc, ze w oborach instaluje sie Internet, to jeszcze bydlu kalendarz sie przestawia i mysli, ze to czas Wigilii i ze juz polnoc wybila. Tym razem jednak zamiast bezsensu gadac, to robi wpisy na formum.

        A moze jednak da sie o tym wszystkim napisac po polsku, a nie po wolsku?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka