janek-007 08.11.08, 22:34 Pan premier Donald Tusk kwili i skarży się jak to mu ciężko z Panem prezydentem, następny zaaranżowany PR dla naiwnych i maluczkich. Cudów nie będzie panie premierze ale rozliczenia z 'cudów' będą i to niedługo. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
chimek Tusk do kosza 08.11.08, 23:38 Narod was rozliczy za cuuuda. Mam dosc tych gazet: kwila ze Rakowski umarl. O moj Boze, komuch umarl. Michnik pieje peany i mowi, ze Sbecja musi miec zapeqwnione wysokie emerytury. Same zygowiny w tej gazecie. Odpowiedz Link Zgłoś
akurach1981 Re: Tusk do kosza 16.11.08, 08:09 Wywiad ma ciekawa konstrukcje. Pierwsza jego czesc jest skoncentrowana na tym jaki Prezydent jest zly i dlaczego nie daje realizowac slusznych reform. Prosze mnie poprawic, ale prezydent zawetowal dwie ustawy. Pierwsza, oddajace PO media publiczne. Druga, umozliwiajaca zwiekszenie zarobkow dla w spolkach skarbu panstwa, czyli zwiekszenie pensji czlonkom partyjnych notabli z PO i PSL. Trzeba byc otumanionym, zeby stwierdzic, ze na tym etapie Prezydent blokuje reformatorskie dzialanie rzadu. To raczej Pan Premier przez rok nie zrobil prawie nic, zeby ten kraj zmienic. Odpowiedz Link Zgłoś
henryad żydo-niemiecki plan Tuska niszczenia Polski 23.12.08, 09:43 Człowieku, ty masz nadzieję, że ten agenturalny żydo-Niemiec Tusk ma jakieś dobre reformy dla Polski? Jeśli naród nie wylegnie na ulice w ciągu tego następnego półrocza te bestie postUbeckie mogą kompletnie nieodwracalnie już wykończyć i sprzedać Polskę na usługi EU ewropejsów i nazistowskich Niemiec, które od stuleci nigdy się nie zmieniają w swojej bucie, oszustwie i grabieżach. Odpowiedz Link Zgłoś
unhappy Re: żydo-niemiecki plan Tuska niszczenia Polski 31.12.08, 14:46 henryad napisał: > Człowieku, ty masz nadzieję, że ten agenturalny > żydo-Niemiec Tusk ma jakieś dobre reformy dla Polski? A ktoś ma nadzieję, że rasistowski półgłówek taki jak ty może napisać coś mądrego? > Jeśli naród nie wylegnie na ulice w ciągu tego > następnego półrocza te bestie postUbeckie mogą > kompletnie nieodwracalnie już wykończyć i sprzedać > Polskę na usługi EU ewropejsów i nazistowskich > Niemiec, które od stuleci nigdy się nie zmieniają w > swojej bucie, oszustwie i grabieżach. Tobie się robaki we łbie zalęgły i uważaj bo ci wylegną na poduszkę. Odpowiedz Link Zgłoś
leszek.sopot Odblokują Donaldem? 09.11.08, 00:07 Czy Donald odblokuje? Przecież on nie korkociąg ani spychacz. Jakże znacząca ta wyciągnięta ręka na premierowskim fotelu i uśmiech na twarzy red. Agnieszki, gdy Donek grzebie w internecie. Czego on szukał? Odpowiedz Link Zgłoś
pklimas Re: Odblokują Donaldem? 09.11.08, 08:41 Kistoria pokazuje, ze ludzie pewni na 2-3 lata swojego zwycieztwa przed wyborami zwykle przegrywaja. Społeczenstwo dało sie ogłupic propagandzie w 2007 roku, zobaczymy czy w 2011 roku bedzie tak samo. Czy ludzie zaczna myslec samodzielnie czy dalej bede bezmysnie przyjmowac "papke" wyprodukowana przez TVN czy GW. Prezydent Kaczynski podpisał 77 ustaw a zawetował 2, tymczasem w mediach nagonka taka jakby proporcje były odwrotne. "Ukochany" przez Polakow prezydent Kwasniewski wiecej wetował w tym także ustawe o podatku liniowym. Moglismy go miec 10 lat temu i bylibysmy pierwszym krajem w tej czesci europy gdyby nie weto Kwasniewskiego. "Polityka miłosci" i "sprawianie dobrego wrazenie w mediach" to za mało by wygrac 2 wybory pod rzad. Odpowiedz Link Zgłoś
witaschek GWnem zalatuje od GWna 09.11.08, 12:38 dzis z ranca. Pokurcze poststalinowskie kreca i kreca. Odpowiedz Link Zgłoś
bantus Aaa! 09.11.08, 18:09 Dwie ciotki się do wywiadu zabrały. Jak zaczęły pytać o prawa człowieka i nie wspomniały ani słowa o wycieczce do Chin - a dopiero co wszyscy głośno i teatralnie biaadali o niesprawiedliwości, łamaniu ludzi w więzieniach z okazji Olimpiady - szlag mnie trafił. Totalna amatorka. No chyba, że czar Tuska kazał schować dziennikarskie pazurki. Odpowiedz Link Zgłoś
babb Po wyborach odblokujemy Polskę 10.11.08, 22:14 A po co moi przedmowcy czytaja takie artykuly? Placa wam za to? Pomyslcie lepiej co by bylo,gdyby u wladzy nadal byl PiS. Chyba, ze sami jestescie z od Kaczora i zal wam utraconej wladzy. Nie mam zamiaru gloryfikowac Tuska, widze tez bledy, ktore popelnil, ale to i tak nic w porownaniu z Jaroslawem i jego banda. Watpliwosci nie mam zwlaszcza po jego ostatnim wystapieniu w sprawie Kurskiego. Czy wy uwazacie, ze to jest normalne, zeby bronic pirata drogowego tylko dlatego, ze jest poslem. Albo brak reakcji na wystapienie Gorskiego czy jak mu tam. No ale moze wy tez podobnie myslicie... Jesli tak jest, to juz czekam na stek wyzwisk pod moim adresem. Odpowiedz Link Zgłoś
ursynow33 Re:PiS antyPolski 16.11.08, 13:18 babb napisała: > A po co moi przedmowcy czytaja takie artykuly? Placa wam za to? > Pomyslcie lepiej co by bylo,gdyby u wladzy nadal byl PiS. Chyba, ze sami jestescie z od Kaczora i zal wam utraconej wladzy. > Nie mam zamiaru gloryfikowac Tuska, widze tez bledy, ktore popelnil, ale to i tak nic w porownaniu z Jaroslawem i jego banda. Watpliwosci nie mam zwlaszcza po jego ostatnim wystapieniu w sprawie Kurskiego. Czy wy uwazacie, ze to jest normalne, zeby bronic pirata drogowego tylko dlatego, ze jest poslem. Albo brak reakcji na wystapienie Gorskiego czy jak mu tam. No ale moze wy tez podobnie myslicie... Jesli tak jest, to juz czekam na stek wyzwisk pod moim adresem. Zgadzam sie z ta opinia, bo nie lubie jak pan Prezydent i PiS pod przewodnictwem jego brata Jarka robia ludziom wode z mozgu i w zywe oczy wciskaja, ze czarne to jest biale, a biale to jest czarne nie przestrzegaja konstytucji i manipuluja swoim elektoratem. Ciagla slychac o klotniach w gabinecie Prezydenta i aferach w PiSie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
johansson44 Po wyborach odblokujemy Polskę 14.11.08, 18:39 Jeżeli Panu Premierowi 70 godzin rozmów w Komisji Trójstronnej zmienia się w ponad 100 godzin rozmów to rozumiem niechęć do nauczycieli. Nie nauczyli Go matematyki. Dlatego boję się o budżet. Odpowiedz Link Zgłoś
zibi1010 Cos zapomina ten becwal, ze oprocz POpaprancow i 16.11.08, 10:12 PISdzielcow jest jeszcze jeden wybor...Nie wystarczy umowic sie z pisdzielcami na "rozbior" polskiej sceny politycznej i grac potem w "teatrze narodowym" tragifarse pt. jak to sie nie lubimy i jak sie namietnie zwalczamy z pisdzielcami..zadnej krzywdy im nie robiac!!!, by skutecznie i do konca oglupic Polakow! Szkoda, ze tak malo dzielne Panie redaktorki pytaly Tuskomatolka o obietnice wyborcze (i powyborcze zreszta tez), o wieeelgachna reforme KRUS (200 tys. oszczednosci to na JEDNYM ośle/pośle idzie zrobic!!!), o abonament i "skok" na media przy tej okazji - zablokowany, bo SLD nie dalo sie nabrac i nie pomoglo obalic weta Kserokurdupla, o podatek liniowy co to mial byc panaceum na cale zlo, a ostatnio WYMAGA NOWYCH WYLICZEN :), o rozdziale prokuratora generalnego od ministerstwa, o odpolitycznieniu prokuratury (tej co to PRZYPADKIEM w przeddzien wyborow niechcianego kandydata w PZPN oskarza...) i tak mozna jeszcze dluuugo, a im dluzej by sie czlowiek cofal i przegladal tytuly gazet z obietnicami co to jeszcze rano byly OCZYWISTE, w poludnie WYMAGAJACE DOPRECYZOWANIA, wieczorem AKTUALNE PO WYBORACH PREZYDENCKICH, a nastepnego dnia NIEAKTUALNE...TO W TYM WIEKSZA FRUSTRACJE MOZNA BYLO BY WPASC... No coz, czegoz wiecej zreszta wymagac od postawuesowskich partii i liderow co to 20 lat juz nieprzerwanie na Wiejskiej siedza i w stolki pier..., a zycie to chyba z filmow tylko znaja. Cala nadzieja w takim Wajdzie, ze im PRAWDZIWE ZYCIE sfilmuje i moze oczka otworzy, czego nam wszystkim szczerze zycze :D Odpowiedz Link Zgłoś
norik Re: Cos zapomina ten becwal, ze oprocz POpapranco 16.11.08, 13:27 zibi1010 napisał: > PISdzielcow jest jeszcze jeden wybor...Nie wystarczy umowic sie z pisdzielcami > na "rozbior" polskiej sceny politycznej i grac potem w "teatrze narodowym" > tragifarse pt. jak to sie nie lubimy i jak sie namietnie zwalczamy z > pisdzielcami..zadnej krzywdy im nie robiac!!!, by skutecznie i do konca > oglupic Polakow! > Szkoda, ze tak malo dzielne Panie redaktorki pytaly Tuskomatolka ... Jezyk cytowanego wpisu (i niestety innych podobnych) jest bardzo charakterystyczny. Jest on niewatpliwie dowodem na dramatyczne zmiany w naszym klimacie. Nie dosc, ze w oborach instaluje sie Internet, to jeszcze bydlu kalendarz sie przestawia i mysli, ze to czas Wigilii i ze juz polnoc wybila. Tym razem jednak zamiast bezsensu gadac, to robi wpisy na formum. A moze jednak da sie o tym wszystkim napisac po polsku, a nie po wolsku? Odpowiedz Link Zgłoś