janostrzyca 10.11.08, 15:09 Jakie tam przekłamanie? Pan Prezydent jak usłyszał w słuchawce głos mówiący po angielsku, zaczął rechotać ze śmiechu i zwyczajnie nic nie zrozumiał. Ot i cała tajemnica. www.janostrzyca.bloog.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
elucidator Nikt nie poniesie konsekwencji za przekłamanie ... 10.11.08, 15:15 Nikt nie poniesie konsekwencji dlatego, ze dla Kaczynskiego nie jest wazne czy jego najblizszi wspolpracownicy sa kompetentni czy nie. Wazne jest tylko to, ze sa mu wierni. Nawet taka miedzynarodowa kompromitacja nie zmieni oceny prezydenta w stosunku do swoich wspolpracownikow. Sa mu wierni i dlatego ich nie ruszy. A to ze kompromituja przed calym swiatem jego urzad i Polske, to przeciez tylko maloistotne drobiazgi, ktorymi nie trzeba sie przejmowac. To przeciez tylko lewicowa, esbecka, ukladowa i zlosliwa mu prasa twierdzi ze to wazne... Odpowiedz Link Zgłoś
kosmosiki Przecież wszystko jasne... 10.11.08, 15:51 Przecież wszystko jasne - to Lechkacz, prezydent PiSu, mąż czarownicy z szamba, brat swojego brata bliźniaka, aka "Kaczor" przekręcił wypowiedź po czym powtórzył swoim przydupasom. A sam się teraz przecież nie zwolni. Przydupasów też za bardzo nie może zwolnić w roli tzw. kozła ofiarnego ponieważ przydupas jest mierny i wierny, ale tylko jak jest u koryta. Jakby go kaczor wyrzucił to raptem wyszłoby skąd pojawiło się przeinaczenie. Chciałbym także wierzyć, że to wynik pomyłki czy braku zrozumienia, a nie celowe działanie. Strach pomyśleć, że ktoś mógłby celowo przeinaczać treść wypowiedzi prezydenta (well elekta) innego kraju tylko po to aby sobie coś ugrać. I w ogóle co ugrać? O co grano? Jak nieprofesjonalnym trzeba być aby przy okazji tego typu rozmowy pytać o takie rzeczy. Przy takiej rozmowie się gratuluje i niewiele więcej. To tak jakbym ja do kogoś zadzwonił w dniu jego ślubu, pogratulował i z miejsca zaczął pytać go czy skoro on już wziął ten ślub to czy kupuje nowy samochód i czy mi sprzeda stary... :) Nie no to trzeba być wybitnym aby w kilka dni po wyborze elekta go do siebie zrazić idiotycznym postępowaniem. To tylko w PiSie się da. Lechkacz czego nie dotknie to spier... Lepiej dla Polski było jak siedział naburmuszony na klopie i nie wychodził... Odpowiedz Link Zgłoś
kraq przy pisdencie to jest kancelaria czy kabaret?? 10.11.08, 18:05 bo narazie występują jego imieniu tylko pajace. to jakaś specjalna selekcja czy jakoś tak naturalnie inteligentnych inaczej ciągnie do kartofliska???? Odpowiedz Link Zgłoś
troll7777 bo bez tego tylko moga kuprami pomachac.. 10.11.08, 18:12 haha haha! - jak rezonowalo owo echo z filmu o dwoch takich Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Re: brakuje wyjaśnienia czy to Kaczyński rozmawiał 10.11.08, 20:06 i udawał znajomość angielskiego? MSZ powinno postarać się wyjaśnić kto rozmawiał? Może jest nagranie, przecież on wszystko nagrywa! Wolskie Bujanie Banana. Tarcza Baracka Obama. PiSdęta Bajer Odrana. Rozumu Brak Organa. Jaźń do Barku Oddana. Ryzdyka Brama Osrama. Wolski Bujak Banana. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 W tym szaleństwie była metoda? 11.11.08, 05:43 kosmosiki napisał: > > Chciałbym także wierzyć, że to wynik pomyłki czy braku zrozumienia, a nie celow > e > działanie. Strach pomyśleć, że ktoś mógłby celowo przeinaczać treść wypowiedzi > prezydenta (well elekta) innego kraju tylko po to aby sobie coś ugrać. I w ogól > e > co ugrać? O co grano? Ponieważ już w trakcie kampanii Obama nie wykazywał entuzjazmu co do tarczy (mówił to samo co obecnie - przyjrzy się dokładnie i ewentualnie poprze - jeżeli projekt okaże się skuteczny - a wiadomo, że testy wypadają raczej źle, co dowidzi kiepskiej skuteczności), może ktoś wpadł na pomysł postawienia prezydenta elekta - jak to sobie wyobrażał - wobec faktów dokonanych: obiecał, musi dotrzymać. Fakt, trzeba być bałwanem, żeby sobie wyobrażać, iż takie działania mogłyby odnieść skutek, ale przecież w kancelarii prezydenta aż się roi od bałwanów. Jednak to chyba przesadnie spiskowa teoria; mnie samej nie bardzo chce się w nią wierzyć... Odpowiedz Link Zgłoś
acc4 Szkoda słów 10.11.08, 15:16 Zazdroszczę Amerykanom: ich kulawe kaczę będzie sprawowało urząd tylko do 20 stycznia 2009 roku. Odpowiedz Link Zgłoś
pierot6 Kłamstwo to chleb powszedni prezydenta PIS-u.... 10.11.08, 15:22 Jaki prezydent ,takie jego otoczenie... Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Kłamstwo to chleb powszedni prezydenta PIS-u. 10.11.08, 17:50 pierot6 napisał: > Jaki prezydent ,takie jego otoczenie... Odpowiedz Link Zgłoś
agnostic5 Nikt nie poniesie konsekwencji za przekłamanie ... 10.11.08, 15:24 Kownacki po raz kolejny kłamał i po raz kolejny włos mu z głowy nie spadnie. To znaczy, że prezydent popiera w pełni Kownackiego i taka jest Jego polityka. Odpowiedz Link Zgłoś
eszp Re: Nikt nie poniesie konsekwencji za przekłamani 10.11.08, 15:29 Ależ cała "polityka" pisu opiera sie na kłamstwie i na syndromie "oblężonej twierdzy". Niedługo okaże się, że to Obama zawinił, bo śmiał zadzwonić do jego Nadętości a przecież on nie zna angielskiego (ani żadnych innych języków obcych) a Obama powinien o tym wiedzieć. To była prowokacja ze strony prezydenta-elekta. Ot, co! Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Nikt nie poniesie konsekwencji za przekłamani 10.11.08, 16:21 No cóż... szara sieć liberalno -lewackich powiązań dosięgnęła Ameryki. Kulturowego Edenu będącego ostoją i ostatnim bastionem w walce z Socjal-Lewacko-Liberalno-Ateistycznym ruchem myślowym reprezentowanym przez Gazetę Wyborczą i TVN ( jakby to napisał Junkier). Całe to zdarzenie odsłania po raz kolejny fatalny brak profesjonalizmu pracowników "kanczylarii prezydęta". Ale nie usprawiedliwiajmy prezydenta, w końcu to on ich sobie dobrał. Odpowiedz Link Zgłoś
kraq a kto normalny chciałby pracowac u kaczora? 10.11.08, 18:15 > Ale nie usprawiedliwiajmy prezydenta, w końcu to on ich sobie dobrał. a kogo miał dobrac? nikt normalny nie pracowałby dla breżniewa. tylko pajace. co widać, słychać i czuc Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Nikt nie poniesie konsekwencji za przekłamani 11.11.08, 05:51 eszp napisała: > Niedługo okaże się, że to Obama > zawinił, bo śmiał zadzwonić do jego Nadętości a przecież on nie zna > angielskiego (ani żadnych innych języków obcych) a Obama powinien o > tym wiedzieć. I - zanim zadzwonił - nauczyć się polskiego (a - jeszcze lepiej - wolskiego) w stopniu umożliwiającym komunikację. > To była prowokacja ze strony prezydenta-elekta. Ot, co! Odpowiedz Link Zgłoś
epupecki Nikt nie poniesie konsekwencji za przekłamanie ... 10.11.08, 15:26 Byłem tego pewien! Już wcześniej napisałem, że to pewnie sam Kaczyński tak powiedział ministrom . Teraz nie sposób samemu siebie ukarać. Granda jednak jest i za szkody jakie poniosła Polska ktoś powinien odpowiedzieć! Odpowiedz Link Zgłoś
eszp Re: Nikt nie poniesie konsekwencji za przekłamani 10.11.08, 15:31 Ale kto? Tusk jakoś sobie świetnie poradził. A co z panem k. zrobić? Odpowiedz Link Zgłoś
wolny_czlowiek_online Ja już mam dosć! 10.11.08, 16:27 Wyrzucić na zbity pysk! Gorszego przykładu trzymania się koryta nigdy nie widziałem! Zwolnić kancelarię wysłać kwaczora zasranego 'front' do Gruzji! Odpowiedz Link Zgłoś
jojo148 Winny jest tylko jeden - Lech Kaczyński 10.11.08, 15:30 Nie bądźmy naiwni !!.Przecież i Handzlik, i Kownacki mówili tylko to, co NAKAZAŁ im Prezydent. Obama jeszcze nie objął urzędu a Lech Kaczyński już zdążył sie z nim skonfliktować. Wywoływanie konfliktów - to specjalność obu bliźniaków Odpowiedz Link Zgłoś
pierot6 L.Kaczynski, szef klubu kłamców i blagierów !!! 10.11.08, 15:35 Kownacki,wzorzec zakłamanego szmondaka z brudnymi zębami ! Tfu ! Odpowiedz Link Zgłoś
ziutek1005 Re: L.Kaczynski, szef klubu kłamców i blagierów ! 10.11.08, 15:47 L. Kaczyński albo sam nałgał albo mu wisiało co mówi Hanzlik. Jakby sam zdementował oświadczenie swojego ministra- to ok, nie jego wina. Dziwię się, że Sikorski w ramach prowadzenia polityki zagraniczej nie zażądał nagrania rozmowy. Odpowiedz Link Zgłoś
sonyw27 Nikt nie poniesie konsekwencji za przekłamanie ... 10.11.08, 15:43 Kownacki staje juz coraz bardziej popularny i czesciej cytowany niz prezydent.I co na to Glowa Panstwa ? Odpowiedz Link Zgłoś
megasceptyk Lech jest głową ale tą na czubku ... 10.11.08, 19:09 PiSs na pisowszity. Ten sam gatunek co LPR i Samoobrona. Partie wymieszane prostaków i cwaniaków. Leszek na cwanego nie wygląda, raczej wszystko wskazuje, że mama go kochała ale cudow się nie spodziewała :). Za to Jarek, Jarek jest też mało lotny ale za to dobry oszust i pasożyt bez honoru. Prawdziwym szefem to będzie tajny agent GRU, podrywacz moherowych babć, Rydzyk. Reszta to tylko przekupne łajno. Kaczyński dostał kopa od Wałęsy i to mu zaproponowali rosjanie, możliwość zemsty, tak został kupiony Kaczyński żeby niszczyć Polskę. Ten mały ch... pewnie nawet nie rozumie jak jest kierowany, jest za tępy zeby to zauważyć. Odpowiedz Link Zgłoś
pandora-online A co z rasista sikorskim? 10.11.08, 15:44 OBRAZIL PREZYDENTA ELEKTA I USA: Odpowiedz Link Zgłoś
yola13 Ciekawe co musiałby zrobić prezydencki minister 10.11.08, 15:44 żeby zostac na bank usuniety ze stanowiska, moze zamordować? Czy pan Kaczynski nie rozumie ze tacy ludzie w jego otoczeniu szkodza jego wizerunkowi jeszcze bardziej? Jak tak dalej pojdzie to w nastepnych wyborach prezydenckich wiecej głosów od niego zdobędzie Batman albo Superman Odpowiedz Link Zgłoś
sirseb Re: Ciekawe co musiałby zrobić prezydencki minist 10.11.08, 19:33 > wiecej głosów od niego zdobędzie Batman albo Superman albo kaczor nomen omen donald pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
prof-antoni prezydent polski powinie znac przynajmniej angiels 10.11.08, 15:44 kolejna kompromitacja oblezonej twierdzy Odpowiedz Link Zgłoś
dzakarta Nikt nie poniesie konsekwencji za przekłamanie ... 10.11.08, 15:45 Jeszcze nie widziałem wśród "pisiorów" czy innych "kaczystów" normalnego, rzetelnie wykształconego i zarazem naprawdę inteligentnego człowieka. Jakies wredne kurduple, nienawiść w oczach, piana na ustach i lód w sercach. Ta organizacja przyciąga do siebie chyba samych psycholi. Odpowiedz Link Zgłoś
jacekm22 Re: Nikt nie poniesie konsekwencji za przekłamani 10.11.08, 15:47 Najsmutniejsze , to ze ich postawa i poglady odpowiadaja okolo 20 % polakom .... Odpowiedz Link Zgłoś
jacaja Idąc za retoryką Jarosława... 10.11.08, 15:46 prezydent jest kłamcą, skoro kłamcą jest minister go reprezentujący. No i idąc dalej tym tropem. Nie można przecież ukarać samego siebie. Wszystko o bracie Lechu można powiedzieć - ale na pewno nie to, że jest masochistą. Odpowiedz Link Zgłoś
czarnykogutek Nikt nie poniesie konsekwencji za przekłamanie ... 10.11.08, 15:46 jak to kto?! ten, który był przy słuchawce. ukarac prezydenta. on nie rozmawiał wcale z prezydentem-elektem. on rozmawiał z bratem i to brat mu tak powiedział. to była pomrocznośc jasna. Odpowiedz Link Zgłoś
qc Banda amatorow i nieudacznikow 10.11.08, 15:48 Kartoflani dworzanie tepia sie i bezwzglednie rywalizuja o waznosc. Te "zalety" ktore pozwalaja im odnosic sukcesy w pisowskim chlewie, takie jak ignorancja, chamstwo, nieuctwo i brak powciagliwosci daja rozpaczliwe rezultaty gdy zderzaja sie ze standardami swiata zewnetrznego. Odpowiedz Link Zgłoś
old.european Zaraz, zaraz..jak to było.."łże-elity" zdaje sie? 10.11.08, 15:49 no to wiadomo juz, kto to ta "łże-elita". Odpowiedz Link Zgłoś
hytrus Re: Zaraz, zaraz..jak to było.."łże-elity" zdaje 10.11.08, 17:18 Przepraszam, ale chyba chciales napisac "elyta". Odpowiedz Link Zgłoś
iq-ok Błazenada w majestacie prezydenckiego urzędu. 10.11.08, 15:56 1. Kownacki kłamliwie relacjonuje rozmowę 2. Amerykanie natychmiast dementują 3. Kamiński (nieprzkonywujaco) dementuje Kownackiego 4. Kownacki następnego dnia stwierdza "sam bym chcciał wiedzieć co naprawdę zostało powiedziane" 5. Prezydent oświadcza , że Kownacki przekazał to co było w internecie i kluczowum pytaniem jest kto to w internecie umiescił. O żadnych konsekwencjach nie może być mowy. Ergo. W kancelarii nikt włącznie z Prezydentem nie wie dokładnie co zostało powiedziane ale nikt nie widzi w tym problemu. Tak wyglądają kompetencje Prezydenta i jego bezpośredniego otoczenia do prowadzenia polityki zagranicznej, do której uprawiania rwą się nieprzytomnie wbrew zapisom konstytucyjnym i jak sie okazuje również wbrew zdrowemu rozsądkowi. Odpowiedz Link Zgłoś
qc Obraza Urzedu Prezydenta 10.11.08, 16:02 Kiedy Lech Kaczynski odpowie za to ze obraza i poniza autorytet Urzedu Prezydenta? Ile wysilku bedzie potrzeba w przyszlosci aby Urzad ten znow odzyskal w oczach obywateli powazanie i szacunek? Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Błazenada w majestacie prezydenckiego urzędu. 10.11.08, 16:38 Ciekawe jakie rewelacje pojawią się na dniach po krótkiej roboczej wizycie Lecha Kaczyńskiego w Brukseli. Aż mam ciarki na plecach....;)) Odpowiedz Link Zgłoś
protoplex Re: Błazenada w majestacie prezydenckiego urzędu. 10.11.08, 19:05 Bingo. IQ OK :) Odpowiedz Link Zgłoś
anwad Re: Błazenada w majestacie prezydenckiego urzędu. 10.11.08, 19:50 "wbrew zapisom konstytucyjnym". Wbrew którym zapisom konstytucyjnym? Odpowiedz Link Zgłoś
iq-ok Re: Błazenada w majestacie prezydenckiego urzędu. 10.11.08, 20:21 W art. 133 konstytucji zapisano: “Prezydent RP w zakresie polityki zagranicznej współdziała z Prezesem Rady Ministrów i właściwym ministrem”. Zatem ustawiczne prezydenckie próby uprawiania polityki zagranicznej samodzielnie (choćby ostatnie wspólne oświadczenie na Litwie, o którym nie raczył nawet pojnformować rządu) są oczywiście sprzeczne z kontytucją. Rozumiem ,że z pozostałą częścią wypowiedzi sie zgadzasz:) Odpowiedz Link Zgłoś
anwad Re: Błazenada w majestacie prezydenckiego urzędu. 11.11.08, 18:39 Napisałeś "do której [polityki zagranicznej] uprawiania rwą się nieprzytomnie wbrew zapisom konstytucyjnym" - co było niezgodne z prawdą, potem uściśliłeś. Co do reszty - nie mogę się zgodzić z czymś, czego przebiegu nie znam lub znam jedynie z relacji "GW" - która nie jest dla mnie, jak dobrze o tym wiesz:), wiarygodnym źródłem informacji w tym temacie. Odpowiedz Link Zgłoś
satirre honor, wychowanie patriotyczne a zachowanie pana K 10.11.08, 15:58 Panie Kownacki, nie senator Obama, tylko przeydent elekt, a po zaprzysiężeniu - prezydent. A w ogóle to ja nie chcę takiej Polski, w której mówi pan, że są wpadki, ale nic się nie stało... Stało się. W prywatnym przedsiębiorstwie byłby pan już bezrobotnym. Za tę wypowiedź powinien pan również ponieść konsekwencje. Tu chodzi o honor - tak ceniony w państwie wyczulonym na wychowanie patriotyczne. Odpowiedz Link Zgłoś
sirseb Re: lancuszek? 10.11.08, 15:59 a dlaczego jest taki lancuszek? co za bajzel w tym towarzystwie, a ten caly kownacki to dalby juz sobie spokoj, rowniez ze swoimi tlumaczeniami i komentarzami "- Prezydent-elekt Obama mówi do naszego prezydenta; nasz prezydent powtarza kolegom, którzy przy tym byli; ci koledzy powtarzają mnie; ja powtarzam dziennikarzom. Tych ogniwek w łańcuszku jest kilka - twierdzi Piotr Kownacki." Odpowiedz Link Zgłoś
bagienne_dno Normalne 10.11.08, 16:01 cały ten belweder to teatr tragikomedii. Zlikwidować urząd prezia ten opłacany przez podatników cyrk. Odpowiedz Link Zgłoś
starod Re: Normalne 10.11.08, 18:18 bagienne_dno napisała: > cały ten belweder to teatr tragikomedii. > > Zlikwidować urząd prezia ten opłacany przez podatników cyrk. Ale zwróćcie uwagę na najistotniejsze - na tym wątku nie ma żadnego PiSuara. Gdzie się podzieli: prezerwatyjszyn, poszczeklu, katolik_wolski czy chrabia_co_psy_obrabia????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
delargo Nikt nie poniesie konsekwencji za przekłamanie .. 10.11.08, 16:10 jaki pan taki kram wydaje sie, ze ekipa kaczki jest nie tylko malo profesjonalna, ale tez pozbawiona inteligencji... jaki pan taki kram... Odpowiedz Link Zgłoś
1stanczyk Przeklamanie: Obama nie potraktowal tego jako 10.11.08, 16:12 przeklamanie. Reakcja Obama potwierdzil, ze bylo to szmatlawe i celowe, obliczone na nieuwage Jego ekipy, dzialanie klownow z prezydenckiego cyrku (kosztujacego nas przeszlo pol miliona zlotych dziennie). Prezydent jest odpowiedzialny za sposob informowania o swoich kontaktach telefonicznych. Nie jest zadnym tlumaczeniem to, ktorym zaslania sie klown Piotr Kownacki kto co i komu powiedzial. Jest swiadectwem braku elementarnych kwalifikacji klowna Kownackiehgo jako szefa prezydenckiego cyrku. Pozostawienie Handzlika, autora bezczelnego klamstwa obliczonego na nieuwage ekipy Obamy, na swoim stanowisku jest prezydenckim prezentem wobec tych wszystkich, ktorzy licza na rozluznienie wiezi amerykansko-polskich. Jest typowo naszym sposobem zupelnie bezinteresownego psucia dla samego psucia zalosnie obliczonego na bledy innych. Swiadczy o braku elementarnej kultury politycznej Handzlika odpowiedzialnego, przy wspoludziale naszego Prezydenta Lecha Kaczynskiego, za bezczelne klamstwo jakim chciali wymusic na Obamie obietnice kontynuacji bushowskiego planu instalacji wojskowych w naszym kraju. Jest kompromitacja Prezydenta Lecha Kaczynskiego i prezydenckiego cyrku z klownami Handzlikiem, Kownackim i kaminskim w rolach glownych. Odpowiedz Link Zgłoś
aa_6 A dlaczego ktokolwiek miałby ponieść 10.11.08, 16:16 konsekwencje? To, że P. Kownacki łże jak pies, to zapewne w oczach L. Kaczyńskiego, jego brata i PiSu wielki atut, bo oni też łżą jak psy! Można powiedzieć, że żyją kłamstwami! Nawet przed chwilą, w związku z tą wpadką z B. Obamą, P. Kownacki prymitywnie skłamał, że w internecie ktoś coś źle napisał na ten temat (sic!). L. Kaczyński również teraz skłamał, oznajmiając, że po rozmowie z B. Obamą nie przekazywał swoim pracownikom żadnej informacji w sprawie tarczy (sic!). Oczywiście obrzydliwie zaczepił również L. Wałęsę w związku z pytaniem dziennikarza, dlaczego nie zaprosił byłego prezydenta na galę, bełkocąc coś o latach 90-ych i SB... Ale tak czy inaczej cieszę się (jeśli w ogóle można się z czegoś takiego cieszyć), że P. Kownacki zostaje w kancelarii prezydenta, bo jestem przekonana, że wcześniej czy poźniej swymi skandalicznymi zachowaniami pociągnie to całe środowisko polityczne na dno, choć, jak twierdzi politolog W. Konarski, jest inteligentnym sprawnym urzędnikiem... Nie mogę wyjść z podziwu, że W. Konarski nie uważa za stosowne podania się do dymisji - z powodu takiej wpadki - szefa kancelarii prezydenta... Najwyższa pora ponieść w "ciemny lud" kaganek oświaty, bo bracia Kaczyński i ich ludzie zniszczą Polskę! Nawiasem mówiąc, poseł PiSu A. Górski, też skandalista, przeprasza sejm nie za swoją wypowiedź na temat B. Obamy, tylko za media... Czy ktoś może się wybrać na te jutrzejsze polityczne balety z ukrytą kamerą? Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: A dlaczego ktokolwiek miałby ponieść 10.11.08, 16:26 Niestety, nic się nie zmieni, dalej będziemy "wybaczać" takie wpadki. Dlatego, tak mi się wydaje, że jesteśmy tacy sami. Dosłownie. Na każdym kroku ściemniamy, mącimy itp. Nie jetem z tego dumny, ale takie polskie społeczeństwo. niestety w młodzieży nic się nie zmienia, choć zauważam mniejszą chęć do oszukiwania, jak np. w szkole. W pracy obserwuję podobne zachowanie, jeśli nawet kierownik popełni jakiś błąd, to zaklina się, że to nie on, i obarcza wszystkich dookoła. To smutne, ale chyba na polityków jest większy bat, np. media, które powinny to wałkować, zwłaszcza aż do obrzydzenia przed wyborami. Innej opcji na zmiany nie widzę. Kłamliwe zapewnienia, że to nie jego wina (Kaczyński, Kownacki czy inny ch...) tak nie może być dalej! Ale najprawdopodobniej będzie. :( Żal doopę ściska Odpowiedz Link Zgłoś
stefan-50 Re: A dlaczego ktokolwiek miałby ponieść 10.11.08, 17:26 aa_6 nie obrażaj psów. To dobre i uczciwe zwierzęta. Kowncki z Hanzlikiem - gdyby mieli trochę honoru, podali by się natychmiast do dymisji a jeśli nie powinni wylecieć z takim hukiem, który było by słychać w Waszyngtonie. Odpowiedz Link Zgłoś
aa_6 Re: A dlaczego ktokolwiek miałby ponieść 10.11.08, 21:13 Sorry za tego psa! Miałam świadomość, że nie powinnam użyć tego głupiego przysłowia, ale z powodu pośpiechu się nie wysiliłam. (Imię mojego nieżyjącego od dziesięciu lat psa jest moim hasłem w sieci). Odpowiedz Link Zgłoś
carpaccio4 Re: A dlaczego ktokolwiek miałby ponieść 10.11.08, 21:22 aa_6 napisała: > Sorry za tego psa! Miałam świadomość, że nie powinnam użyć tego > głupiego przysłowia, ale z powodu pośpiechu się nie wysiliłam. (Imię > mojego nieżyjącego od dziesięciu lat psa jest moim hasłem w sieci). mawiają jeszcze, że można "łżeć jak bura suka". ale to już inne przysłowie. Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Re: Pytasz co będzie na baly - Szamboobora 10.11.08, 20:18 Tańczą na stole gołe dzieweczki. Nagie tyłeczki , krawat w paseczki. Państwowa kasa za parę flaszek. Patrzcie wodzowi już świergnął ptaszek! Lecz w katolicji dylemat taki, niech lepiej tańczą same chłopaki ! Oni też mają takie tyłeczki i wyglądają jak blondyneczki. Już Trwam wypuszcza Wierzgejski maila, kręćcie, PiSiORki robią sieg haila! Bo solidarni my w męskim gronie, my się bawimy na Polski łonie! A ta zabawa jest wzorem cnoty. Wybiorą nas! Moherowe cioty! Odpowiedz Link Zgłoś
isa.stern Nikt nie poniesie konsekwencji za przekłamanie ... 10.11.08, 16:18 a to prezydent Kaczyński nie wpisze Obamy na listę "persona non grata"...?!... za ten afront, który uczynił Kownackiemu, Obama powinien mieć zakaz wjazdu do Wolski...;))) :P Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Nikt nie poniesie konsekwencji za przekłamani 10.11.08, 16:41 Czy "persona non grata" to w tłumaczeniu na polski - "krótka lista". przepraszam, że się pytam (podobnie jak prezydent nie znam języków ;P), a chciałbym uniknąć podobnego przekłamania, które naraziło prezydenta na to zdumiewające zakłopotanie. Odpowiedz Link Zgłoś
isa.stern Re: Nikt nie poniesie konsekwencji za przekłamani 10.11.08, 16:54 > Czy "persona non grata" to w tłumaczeniu na polski - "krótka lista". to w tłumaczeniu na wolski, w języku dyplomacji określa się tak osobę źle widzianą w danym kraju, a tak naprawdę z zakazem wjazdu... Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Nikt nie poniesie konsekwencji za przekłamani 10.11.08, 17:02 niemożliwe.... Po wolsku musi być inaczej....Spotkałem się z słownikową definicją, że jest to Paris Hilton : www.plotek.pl/plotek/1,78648,5324707,Paris_Hilton__persona_non_grata_w_sklepie_zoologicznym.html Odpowiedz Link Zgłoś
isa.stern Re: Nikt nie poniesie konsekwencji za przekłamani 10.11.08, 17:15 bo Kaczyński to taka Paris tylko zamiast pieska ma Kownackiego, Kamińskiego - kilku zapasionych pupilów...;) Odpowiedz Link Zgłoś
lesew Re: Kaczyńscy to wybryk natury. 10.11.08, 21:40 Re: Kaczyńscy to wybryk natury.< Niestety, nie: Kaczyńscy to wybryk polskiego(wolskiego?) wyborcy! Niestety, niestety ...! Odpowiedz Link Zgłoś
przyladek.dobrej.nadziei Prezydent nie ponosi żadnych konsekwencji 10.11.08, 16:19 Może wygadywać co chce. Odpowiedz Link Zgłoś
honeyr Oby nowa administracja pamiętała o ekscesach PiS ! 10.11.08, 16:29 W ciągu kilku dni hołota z PiS zdążyła zaprezentować wobec nowego Prezydenta USA kłamstwo, głupotę, nazistowski bełkot rzucany z trybuny sejmowej przez rasistowską pluskwę przy całkowitej bierności marszałka - po tym wszystkim prawacka hołota skreśliła się jako jakikolwiek potencjalny partner w rozmowach z USA. Odpowiedz Link Zgłoś
starod Re: Oby nowa administracja pamiętała o ekscesach 10.11.08, 18:24 honeyr napisał: > W ciągu kilku dni hołota z PiS zdążyła zaprezentować wobec nowego Prezydenta > USA kłamstwo, głupotę, nazistowski bełkot rzucany z trybuny sejmowej przez > rasistowską pluskwę przy całkowitej bierności marszałka - ble. Zwracam ci uwagę że sejmowi przewodniczył wóczas "lewak" Szmajda. Odpowiedz Link Zgłoś
savrin Re: Oby nowa administracja pamiętała o ekscesach 10.11.08, 20:04 zwracam ci uwage, ze lewak szmajda nie bedzie ratowal gotujacgo sie prawika :) Odpowiedz Link Zgłoś