l.o.r.t.e.a
13.11.08, 12:55
Temat zniemczonych dzieci jest również dość wrażliwy i poruszany we
Francji i krajach Beneluksu. Sprawa ta trafiła już do organów UE.
kalukin zanim standartowo zarzuci nacjonalizm wszystkim
niezgadzającym się z linią programową GW, powinien trochę zagłebić
się w poruszany przez siebie temat.
Powtarzam, to nie jest temat dzieci polskich, ale tez francuskich,
belgijskich i innych. Sprawa jest poważna i świadczy o slabo
skrywanym nacjonaliźmie i ksenofobii jefnego tylko narodu -
niemieckiego.