bobcat0210 PiS-ie, dość tego 26.11.08, 21:23 Tylko małe pytanie: czemu więc PO nie zrobiło nic ze sztandarowymi dokonaniami PiS jak na przykład obsadzenie ich ludźmi TVP (którzy z publiczej telewizji uczynili tubę tej partii) czy też nie zmieniło ustawy o CBA? Odpowiedz Link Zgłoś
toberson Nieudaczny rzad PO zwala wszystko na Prezydenta!! 26.11.08, 21:25 Swiry z PO niepotrafia rzadzic krajem,wiec swoje lenistwo i glupote zwalaja na Prezydenta!!Przegonic nieudacznikow z PO i rozpisac wybory!! Odpowiedz Link Zgłoś
pfg Niesiołowski: PiS-ie, dość tego 26.11.08, 21:38 Z prawie wszystkim, co pisze Niesiołowski, się zgadzam, ale z jednym nie mogę. Pisze autor: "Z fałszywych przesłanek mogą wynikać tylko błędne wnioski". Obawiam się, że Duns Szkot by się z panem nie zgodził, a i licealny nauczyciel matematyki też nie. Oj, panie profesorze, nie wypada. Noblesse oblige. Odpowiedz Link Zgłoś
kruder76 Wyobrażcie sobie gdyby PiS tak powiedział o PO 26.11.08, 21:50 Gdyby ktokolwiek z PiS powiedział gdziekolwiek, że zniszczenie PO to ich ptriotyczny obowiązek to darcie mordy o zamachu na demokrację trwałoby tygodniami. Niesiołowski nie jest godny bycia marszałkiem skoro nawołuje do niszczenia legalnej opozycji. Odpowiedz Link Zgłoś
langston Niesiol!! Chciales do PISu ale cie nie chcieli!! 26.11.08, 21:54 Niesiol!! Chciales do PISu ale cie nie chcieli to wyjesz i ujadasz. Odpowiedz Link Zgłoś
langston Niesiol! Stauffenberg mowil o Polakach 26.11.08, 22:01 Niesiol ty nieuku!!!!!! Stauffenberg mowil o Polakach: "...Ludność to niesłychany motłoch, tak wiele Żydów i mieszańców. To lud, który czuje się dobrze tylko pod batem. Tysiące jeńców wojennych posłuży nam dobrze w pracach rolniczych..." Odpowiedz Link Zgłoś
tymon99 Re: Niesiol! Stauffenberg mowil o Polakach 27.11.08, 01:36 jesteś żywym dowodem, że mówił prawdę.. Odpowiedz Link Zgłoś
macarthur Panie Niesiołowski jestem z Panem 26.11.08, 22:06 może Pan liczyć na moje pełne poparcie i udział w walce z PIS-em Odpowiedz Link Zgłoś
tomekjeden Obaj Panowie Kaczyńscy mają boja. 26.11.08, 22:08 Pan Marszałek Niesiołowski trafnie wypunktował takie PiS-owskie użycie historii, które może się znakomicie wywodzić z mechanizmu propagandowego używanego przez PZPR. To znaczy, PiS wydaje się być nieomylnym arbitrem poczynań patriotycznych, przy czym kto nie jest z PiS-em ma na sobie piętno winy i antypolskości. I dobrze. Czasy bezkarngo traktowania elektoratu jako zbioru przygłupów już minęły. Tak więc Panowie Kaczyńscy marginalizują się coraz bardziej, i bój to jest ich ostatni. A jeżeli jeszcze i SLD dołączy to tej podróży w bezkres historii, i oby, to tylko się cieszyć jeszcze więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
a_weasley Swoiste pojęcie patriotyzmu 26.11.08, 22:08 "Naszym patriotycznym obowiązkiem jest wykończyć jedyną liczącą się partię opozycyjną". Sieg heil! Odpowiedz Link Zgłoś
da.wi581 Stefciu, 26.11.08, 22:09 uspokuj się bo się spocisz, a poza tym do lekarza... biegusiem i oczywiscie do psychiatry, bo żeby być tak chorym z nienawiści, to jest niebezpieczne dla otoczenia, tym bardziej że tzw. Platforma Obywatelska dawno od społeczeństwa sie oderwała tylko lody potraficie kręcić a społeczeństwo macie za nic! już niedługo będzie po was, bay, bay, a stefanek wróci do swoich muszek i tylko niegrzeczne dzieci będzie się nim straszyć Odpowiedz Link Zgłoś
a_weasley Czego Stauffenberg i S-ka chcieli od Hitlera? 26.11.08, 22:12 O co mieli pretensje? O to, że rozpętał wojnę, czy o to, że tej wojny nie wygrał? A druga rzecz - tak, byli Niemcy, którzy się Hitlerowi opierali. Niektórzy, jak pastorzy Niemoeller i Bonhoeffer, jak kardynał Gallen, od początku. Pierwsi dwaj zapłacili za to życiem. Ale ilu ich było? Dziś Niemcy powołując się na nich mydlą światu oczy, że to nie my, to jacyś tajemniczy Nazis. A kto ich wybierał do parlamentu? Odpowiedz Link Zgłoś
sprewell_16 Niesiołowski: PiS-ie, dość tego 26.11.08, 22:15 Popieram słowa wypowiedziane w felietonie Pana Niesiołowskiego, jednak muszę znegować Jego zbyt subiektywną postawę. Jak historia Polski (i nie tylko) pokazuje, na przebiegu dziejów naszego kraju mnóstwo polityków, królów i rządzących popełniało błędy i odnosiło porażki, za które płacił cały naród. Generalnie jestem bardziej po stronie PO, ale trzeba mieć na względzie, że nie tylko politycy PIS'u popełniają w tym kraju błędy. PAnie Niesiołowski.O garść samokrytycyzmu proszę.. Poza tym felieton ok! :) Odpowiedz Link Zgłoś
da.wi581 niesiołek 26.11.08, 22:16 kolejna kompromitacja partii miłości.... i tylko Polski szkoda! Odpowiedz Link Zgłoś
rilian panie Stefanie! 26.11.08, 22:18 z głogowa jeżdżę do szlichtyngowy, by na Pana głosować! dziękuję za Pana obecność i słowa. Odpowiedz Link Zgłoś
felicjan15 PO upadnie z powodu obniżenia podatków 26.11.08, 22:21 Biedne 80% narodu nic na tym nie zyskuje, a bogate 20% oczekuje dróg i infrastruktury której PO nie wybuduje bo nie ma 35 miliardów rocznie z podatków. Odpowiedz Link Zgłoś
aa_6 Każdy, kto ma w rodzinie lub w bliskim kręgu 26.11.08, 22:36 znajomych jakiś "moher" po prostu powinien - w ramach recyklingu politycznego - ów "moher" politycznie uświadomić i tym samym odebrać go o. Rydzykowi i PiSowi. Proste? Proste. Trzeba tylko mieć "moher"... Powtarzam to, co kiedyś napisałam na forum. Odpowiedz Link Zgłoś
krakus24a Niesiołowski spadaj z sejmu oszołomie 26.11.08, 22:43 razem ze swoim nierządem. Odpowiedz Link Zgłoś
radkol Ten tekst to jedna wielka pogarda... 26.11.08, 22:54 dla opozycji, odmiennych poglądów, inaczej myślących...jednym słowem dla demokracji. Odpowiedz Link Zgłoś
huttner Niesiołowski: PiS-ie, dość tego 26.11.08, 22:54 Ale z pana Niesiołowskiego erudyta. Człowiek, który wszystko wie, na wszystkim się zna. Ha, ha, ha. A na PO kto ujadał, skomlał ? Panu się marzy monopol władzy, 458 posłów z ramienia PO + 2 dla mn. niem. Nie wiedziałem, że PO to najbardziej patriotyczna formacja. A jaki ma pan poseł pomysł, aby wyeliminować PiS? Bo tego w tych wypocinach nie znalazłem. Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 dużo słów.. a prawda prosta jest:) pisdzielcy 26.11.08, 22:57 to bolszewicy... katobolszewicy, jesli dokladniej to ująć :) mozna tez ustawić ich obok narodowych socjalistów niejakiego adolfa spełniają wszelkie kryteria:) z jedną tylko niewielką roznicą - mają jebolca na punkcie religii, kleru, rydzyka itp... poza tym... wypisz wymaluj - bolszewia POlak-ateista Odpowiedz Link Zgłoś
tles10 Re: po co słowa- prawda prosta jest:) prostak żeś 26.11.08, 23:08 i tyle. IQ na poziomie imbecyla, wiec co tu u ciebie komentowac Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 a do poglądu się jakoś umiesz odnieść, moherku? 26.11.08, 23:17 moj poglad jest prosty:) kaczki to wcielenie bolszewii.. z religijnym odj_ebaniem w te puste kacze łby choc podejrzewam, ze to religijne oszołomstwo nie jest szczere - oni udają, bo to daje procenty w sondażach w kazdym razie... kacza katobolszewia pieknie nawiązuje do tradycji prawdziwej bolszewii:) a i adolf by sie też zapewne czasem nie wyparł niektorych ich pomysłów:) Polak-ateista Odpowiedz Link Zgłoś
norman_bates Re: dużo słów.. a prawda prosta jest:) pisdzielcy 26.11.08, 23:18 monster1972 napisał: > POlak-ateista Rodzice kazali chodzić do kościółka to teraz się mścimy? Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 :) wrong... try again, please:) 26.11.08, 23:23 nic nie kazali... poza tym moja niechęc do kleru ma się nijak do niechęci do kaczek gdyby kaczki byly ateistami i robiły tyle szkody , co teraz robią, to napisalbym to samo... ale pozostalbym przy okresleniu "bolszewia", bez przedrostka "kato-":) bo tylko to ich od bolszewików odroznia:) jak poczytasz troche innych rzeczy niz "wasz nocnik" i wypierdziny ziemkiewicza, to zrozumiesz analogie miedzy kaczyzmem a innymi "-izmami" Polak-ateista Odpowiedz Link Zgłoś
sylwester.r Niesiołowski: PiS-ie, dość tego 26.11.08, 23:10 Po przeczytaniu części wypocin 'niesioła' można się wy.....ać, ten człowiek jest chory a bierze się to z faktu bycia kapusiem, kablowaniu nie tylko na kolegów ale i na narzeczona, nie przyjęciu go do PiS-u o co swego czasu zabiegał /dobrze że go nie wzięli bo już by był bezpartyjny a w PO takich trzeba/ i to wszystko odbiło się na jego psychice i wymaga leczenia klinicznego/zobaczymy czy cenzura działa/. Odpowiedz Link Zgłoś
chris30 Re: Niesiołowski: PiS-ie, dość tego 27.11.08, 00:23 Biedaku, i co? "Cenzura" cię olała i teraz wszyscy czytają twój debilny komentarz. Niesiołowskiemu butów czyścić nie miałbyś prawa, bo na jego miejscu nie tylko zeznawałbyś na torturach SB, ale z własnej woli zgłosił się na kapusia. A w porównaniu z jego karierą naukową co w życiu zrobiłeś? Odpowiedz Link Zgłoś
neitt_neitt PO, dość tego 26.11.08, 23:14 Jazgot Niesiołowskiego jest akurat kolejnym dowódem na to, że Polska jest rozgrywana przez sprytne "agentury wpływu", w czym aktywnie pomagają chłopaki z PO (Bondaryk, Komorowski...). To zaślepienie, ta głupota, ten całkowity brak zrozumienia polskiej racji stanu irytuje (żeby nie użyć mocniejszego słowa). Zachowanie "polskich mediów" i politykierów z PO, POraża. Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta kaftany dla Niesiołka i Palikotka cito :)))) 26.11.08, 23:32 I dla redaktorów od lansu w.w. :)))))) Odpowiedz Link Zgłoś