Dodaj do ulubionych

PiS-ie, dość tego

    • bobcat0210 PiS-ie, dość tego 26.11.08, 21:23
      Tylko małe pytanie: czemu więc PO nie zrobiło nic ze sztandarowymi
      dokonaniami PiS jak na przykład obsadzenie ich ludźmi TVP (którzy z
      publiczej telewizji uczynili tubę tej partii) czy też nie zmieniło
      ustawy o CBA?
    • toberson Nieudaczny rzad PO zwala wszystko na Prezydenta!! 26.11.08, 21:25
      Swiry z PO niepotrafia rzadzic krajem,wiec swoje lenistwo i glupote
      zwalaja na Prezydenta!!Przegonic nieudacznikow z PO i rozpisac
      wybory!!
    • abba15 tego śmiecia POwinno się odizolować 26.11.08, 21:37
    • pfg Niesiołowski: PiS-ie, dość tego 26.11.08, 21:38
      Z prawie wszystkim, co pisze Niesiołowski, się zgadzam, ale z jednym
      nie mogę. Pisze autor: "Z fałszywych przesłanek mogą wynikać tylko
      błędne wnioski". Obawiam się, że Duns Szkot by się z panem nie
      zgodził, a i licealny nauczyciel matematyki też nie. Oj, panie
      profesorze, nie wypada. Noblesse oblige.
      • wrojoz Durny Jaroslaw! 26.11.08, 21:48
    • kruder76 Wyobrażcie sobie gdyby PiS tak powiedział o PO 26.11.08, 21:50
      Gdyby ktokolwiek z PiS powiedział gdziekolwiek, że zniszczenie PO to ich
      ptriotyczny obowiązek to darcie mordy o zamachu na demokrację trwałoby
      tygodniami. Niesiołowski nie jest godny bycia marszałkiem skoro nawołuje do
      niszczenia legalnej opozycji.
    • langston Niesiol!! Chciales do PISu ale cie nie chcieli!! 26.11.08, 21:54
      Niesiol!! Chciales do PISu ale cie nie chcieli to wyjesz i ujadasz.

    • langston Niesiol! Stauffenberg mowil o Polakach 26.11.08, 22:01
      Niesiol ty nieuku!!!!!!
      Stauffenberg mowil o Polakach:
      "...Ludność to niesłychany motłoch, tak wiele Żydów i mieszańców. To lud,
      który czuje się dobrze tylko pod batem. Tysiące jeńców wojennych posłuży nam
      dobrze w pracach rolniczych..."
      • tymon99 Re: Niesiol! Stauffenberg mowil o Polakach 27.11.08, 01:36
        jesteś żywym dowodem, że mówił prawdę..
    • macarthur Panie Niesiołowski jestem z Panem 26.11.08, 22:06
      może Pan liczyć na moje pełne poparcie i udział w walce z PIS-em
    • tomekjeden Obaj Panowie Kaczyńscy mają boja. 26.11.08, 22:08
      Pan Marszałek Niesiołowski trafnie wypunktował takie PiS-owskie użycie historii, które może się znakomicie wywodzić z mechanizmu propagandowego używanego przez PZPR. To znaczy, PiS wydaje się być nieomylnym arbitrem poczynań patriotycznych, przy czym kto nie jest z PiS-em ma na sobie piętno winy i antypolskości. I dobrze. Czasy bezkarngo traktowania elektoratu jako zbioru przygłupów już minęły. Tak więc Panowie Kaczyńscy marginalizują się coraz bardziej, i bój to jest ich ostatni. A jeżeli jeszcze i SLD dołączy to tej podróży w bezkres historii, i oby, to tylko się cieszyć jeszcze więcej.
    • a_weasley Swoiste pojęcie patriotyzmu 26.11.08, 22:08
      "Naszym patriotycznym obowiązkiem jest wykończyć jedyną liczącą się partię
      opozycyjną".
      Sieg heil!
    • da.wi581 Stefciu, 26.11.08, 22:09
      uspokuj się bo się spocisz, a poza tym do lekarza... biegusiem i
      oczywiscie do psychiatry, bo żeby być tak chorym z nienawiści, to
      jest niebezpieczne dla otoczenia, tym bardziej że tzw. Platforma
      Obywatelska dawno od społeczeństwa sie oderwała tylko lody
      potraficie kręcić a społeczeństwo macie za nic! już niedługo będzie
      po was, bay, bay, a stefanek wróci do swoich muszek i tylko
      niegrzeczne dzieci będzie się nim straszyć
    • a_weasley Czego Stauffenberg i S-ka chcieli od Hitlera? 26.11.08, 22:12
      O co mieli pretensje? O to, że rozpętał wojnę, czy o to, że tej wojny nie wygrał?
      A druga rzecz - tak, byli Niemcy, którzy się Hitlerowi opierali. Niektórzy, jak
      pastorzy Niemoeller i Bonhoeffer, jak kardynał Gallen, od początku. Pierwsi dwaj
      zapłacili za to życiem. Ale ilu ich było? Dziś Niemcy powołując się na nich
      mydlą światu oczy, że to nie my, to jacyś tajemniczy Nazis. A kto ich wybierał
      do parlamentu?
    • sprewell_16 Niesiołowski: PiS-ie, dość tego 26.11.08, 22:15
      Popieram słowa wypowiedziane w felietonie Pana Niesiołowskiego,
      jednak muszę znegować Jego zbyt subiektywną postawę.
      Jak historia Polski (i nie tylko) pokazuje, na przebiegu dziejów
      naszego kraju mnóstwo polityków, królów i rządzących popełniało
      błędy i odnosiło porażki, za które płacił cały naród.
      Generalnie jestem bardziej po stronie PO, ale trzeba mieć na
      względzie, że nie tylko politycy PIS'u popełniają w tym kraju błędy.
      PAnie Niesiołowski.O garść samokrytycyzmu proszę..
      Poza tym felieton ok! :)
    • da.wi581 niesiołek 26.11.08, 22:16
      kolejna kompromitacja partii miłości.... i tylko Polski szkoda!
    • rilian panie Stefanie! 26.11.08, 22:18
      z głogowa jeżdżę do szlichtyngowy, by na Pana głosować! dziękuję za Pana
      obecność i słowa.
    • felicjan15 PO upadnie z powodu obniżenia podatków 26.11.08, 22:21
      Biedne 80% narodu nic na tym nie zyskuje, a bogate 20% oczekuje dróg
      i infrastruktury której PO nie wybuduje bo nie ma 35 miliardów
      rocznie z podatków.
    • aa_6 Każdy, kto ma w rodzinie lub w bliskim kręgu 26.11.08, 22:36
      znajomych jakiś "moher" po prostu powinien - w ramach recyklingu
      politycznego - ów "moher" politycznie uświadomić i tym samym odebrać
      go o. Rydzykowi i PiSowi. Proste? Proste. Trzeba tylko
      mieć "moher"... Powtarzam to, co kiedyś napisałam na forum.
    • krakus24a Niesiołowski spadaj z sejmu oszołomie 26.11.08, 22:43
      razem ze swoim nierządem.
    • radkol Ten tekst to jedna wielka pogarda... 26.11.08, 22:54
      dla opozycji, odmiennych poglądów, inaczej myślących...jednym słowem dla demokracji.
    • huttner Niesiołowski: PiS-ie, dość tego 26.11.08, 22:54
      Ale z pana Niesiołowskiego erudyta. Człowiek, który wszystko wie, na wszystkim
      się zna. Ha, ha, ha. A na PO kto ujadał, skomlał ?
      Panu się marzy monopol władzy, 458 posłów z ramienia PO + 2 dla mn. niem. Nie
      wiedziałem, że PO to najbardziej patriotyczna formacja.
      A jaki ma pan poseł pomysł, aby wyeliminować PiS?
      Bo tego w tych wypocinach nie znalazłem.
    • monster1972 dużo słów.. a prawda prosta jest:) pisdzielcy 26.11.08, 22:57
      to bolszewicy... katobolszewicy, jesli dokladniej to ująć

      :)

      mozna tez ustawić ich obok narodowych socjalistów niejakiego adolfa


      spełniają wszelkie kryteria:) z jedną tylko niewielką roznicą -
      mają jebolca na punkcie religii, kleru, rydzyka itp...

      poza tym... wypisz wymaluj - bolszewia



      POlak-ateista
      • tles10 Re: po co słowa- prawda prosta jest:) prostak żeś 26.11.08, 23:08
        i tyle. IQ na poziomie imbecyla, wiec co tu u ciebie komentowac
        • monster1972 a do poglądu się jakoś umiesz odnieść, moherku? 26.11.08, 23:17
          moj poglad jest prosty:)


          kaczki to wcielenie bolszewii.. z religijnym odj_ebaniem w te puste
          kacze łby

          choc podejrzewam, ze to religijne oszołomstwo nie jest szczere -
          oni udają, bo to daje procenty w sondażach


          w kazdym razie... kacza katobolszewia pieknie nawiązuje do tradycji
          prawdziwej bolszewii:) a i adolf by sie też zapewne czasem nie
          wyparł niektorych ich pomysłów:)


          Polak-ateista
      • norman_bates Re: dużo słów.. a prawda prosta jest:) pisdzielcy 26.11.08, 23:18
        monster1972 napisał:

        > POlak-ateista

        Rodzice kazali chodzić do kościółka to teraz się mścimy?
        • monster1972 :) wrong... try again, please:) 26.11.08, 23:23
          nic nie kazali...

          poza tym moja niechęc do kleru ma się nijak do niechęci do kaczek

          gdyby kaczki byly ateistami i robiły tyle szkody , co teraz robią,
          to napisalbym to samo... ale pozostalbym przy
          okresleniu "bolszewia", bez przedrostka "kato-":)
          bo tylko to ich od bolszewików odroznia:) jak poczytasz troche
          innych rzeczy niz "wasz nocnik" i wypierdziny ziemkiewicza, to
          zrozumiesz analogie miedzy kaczyzmem a innymi "-izmami"



          Polak-ateista

    • sylwester.r Niesiołowski: PiS-ie, dość tego 26.11.08, 23:10
      Po przeczytaniu części wypocin 'niesioła' można się wy.....ać, ten człowiek
      jest chory a bierze się to z faktu bycia kapusiem, kablowaniu nie tylko na
      kolegów ale i na narzeczona, nie przyjęciu go do PiS-u o co swego czasu
      zabiegał /dobrze że go nie wzięli bo już by był bezpartyjny a w PO takich
      trzeba/ i to wszystko odbiło się na jego psychice i wymaga leczenia
      klinicznego/zobaczymy czy cenzura działa/.
      • chris30 Re: Niesiołowski: PiS-ie, dość tego 27.11.08, 00:23
        Biedaku, i co? "Cenzura" cię olała i teraz wszyscy czytają twój debilny
        komentarz. Niesiołowskiemu butów czyścić nie miałbyś prawa, bo na jego miejscu
        nie tylko zeznawałbyś na torturach SB, ale z własnej woli zgłosił się na
        kapusia. A w porównaniu z jego karierą naukową co w życiu zrobiłeś?
    • neitt_neitt PO, dość tego 26.11.08, 23:14
      Jazgot Niesiołowskiego jest akurat kolejnym dowódem na to, że Polska jest
      rozgrywana przez sprytne "agentury wpływu", w czym aktywnie pomagają chłopaki z
      PO (Bondaryk, Komorowski...). To zaślepienie, ta głupota, ten całkowity brak
      zrozumienia polskiej racji stanu irytuje (żeby nie użyć mocniejszego słowa).
      Zachowanie "polskich mediów" i politykierów z PO, POraża.
    • amanasunta kaftany dla Niesiołka i Palikotka cito :)))) 26.11.08, 23:32
      I dla redaktorów od lansu w.w. :))))))
    • piotr110660 Niesiołowski: PiS-ie, dość tego 26.11.08, 23:47
      Jak zwykle, idiota

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka