Dodaj do ulubionych

Bezdomne psy terroryzują Moskwę

06.01.09, 16:44
przecież to wina ludzi. a tą hołotę co skatowała psa urządziłabym tak samo.
trzeba masowo sterylizować psy i tyle. i nie tłumaczyć sadystycznej hołoty, ze
działali "w obronie własnej", bo to żałosne
Obserwuj wątek
    • hajota Re: Bezdomne psy terroryzują Moskwę 06.01.09, 23:24
      snellville napisał:

      > Tylko jak to ruscy maja zrobic skoro sami nie maja co zrec.

      Nie wiem, skąd masz takie informacje, chyba z jakiejś zamierzchłej epoki. Tak
      się składa, że wczoraj wróciłam z Moskwy po tygodniowym pobycie i zapewniam cię,
      że sklepy, nawet na dalekich przedmieściach, nie są gorzej zaopatrzone niż w
      Warszawie. A niektóre może i lepiej.
      • mil1231 hehe, jasne, kto był temu kitu nie wciśniesz :) 07.01.09, 21:42
      • sikorka68 Re: Bezdomne psy terroryzują Moskwę 07.01.09, 22:44
        hajota napisała:

        >
        > Nie wiem, skąd masz takie informacje, chyba z jakiejś zamierzchłej epoki. Tak
        > się składa, że wczoraj wróciłam z Moskwy po tygodniowym pobycie i zapewniam cię ,
        > że sklepy, nawet na dalekich przedmieściach, nie są gorzej zaopatrzone niż w
        > Warszawie. A niektóre może i lepiej.
        Może i tak, ale czy tych ludzi stać, aby cokolwiek z tego kupić?
    • kapitan.kirk Żeby tylko... 06.01.09, 23:28
      ...na Kremlu nie poczuli się dotknięci tym tytułem ;-)
      Pzdr
    • migiem_migiem psy zagazować? 07.01.09, 12:14
      no ja też bym gazowała, tylko takich bezmyślnych ludzi jak ty.
      • 0skar Re: psy zagazować? 07.01.09, 17:56
        Zapewne jesteś tolerancyjną osobą, która opowiada się przeciwko
        karze śmierci, prawda?
      • zigzaur Re: psy zagazować? 07.01.09, 18:07
        Nie ma mowy o żadnym zagazowaniu. Rosji brakuje gazu, przecież.
        • sikorka68 Re: psy zagazować? 07.01.09, 22:45
          zigzaur napisał:

          > Nie ma mowy o żadnym zagazowaniu. Rosji brakuje gazu, przecież.

          Nie sprzedają, to pewnie raczej nadmiar.:)
          • zigzaur Re: psy zagazować? 07.01.09, 22:59
            Albo nie mają czego sprzedawać?
    • l0de Tzn. mieli dać się zagryźć 07.01.09, 12:23
      Bo to przecież ich wina, że ktoś psa wygonił z domu.
    • blagam_nie_podwazajcie_sojuszy Panie Wacławie gorący apel, proszę zająć się... 07.01.09, 12:39
      palącym tematem utraty przez wielką liczbę Moskwian zdrowia a
      nierzadko i życia, na skandalicznie źle położonych chodnikach oraz
      tuszowaniem tych wypadków przez bezwzględną władzę. Wielu Pańskich
      oddanych czytelników czeka na ten materiał, proszę nie zawieść
      naszych oczekiwań.

      A tak w ogóle trzeba się zgodzić, że Rosja to zupełnie inna od
      naszej kultura. Ludzie demonstrują przed komisariatem domagając się
      surowej kary dla oprawców bezdomnych zwierząt. U nas w takich razach
      sąsiedzi występują w obronie znajomych oprawców nawet jeśli ofiarami
      nie są zwierzęta ale ludzie:)
      • karbat Re: w kraju katolikow tez byl problem 07.01.09, 13:41
        z bezpanskimi psami .
        Ich iloscw ostatnich latach drastycznie zmalala .
        Katloliki je wylapali , ugotowali i zjedli .
        • titta Re: w kraju katolikow tez byl problem 07.01.09, 16:25
          > Katloliki je wylapali , ugotowali i zjedli .

          Cyba lepiej tak niz na odwrot. Pomijajac gotowanie rzecz jasna.
        • 0skar Re: w kraju katolikow tez byl problem 07.01.09, 17:57
          A ile ty ugotowałeś i zjadłeś, katoliku?
    • olek_m Pozobnie jest w Sofii... 07.01.09, 14:52
      Po mieście biegają watahy bezdomnych psów.
    • fichtel1 Bezdomne psy terroryzują Moskwę 07.01.09, 15:24
      To smieszne ale rok temu na VDNH taka sfora zmusila mnie do oddania
      kielbasy zywieckiej ktora wiozlem dla znajomego. Bylo dosc
      niebezpiecznie bo na karbyszewa obeszly mnie ze wszsytkich stron ale
      zaatakowaly mnie tylko dwa. rzucilem wiec teczke i w nogi.
    • jolkak11 a mnie terroryzują psy mające włascicieli! 07.01.09, 16:03
      mieszkam w osiedlu domów jednorodzinnych i teraz właściciele psów
      codziennie "wysyłają" je kilka razy dziennie na ulicę aby nie
      brudziły w podwórkach! To jakiś koszmar!Szczególnie rano - a to nie
      są pieski pokojowe tylko bydlaki wielkie jak bestie! Próbowałam
      zawiadomić straż miejska, przyjmują zgłoszenie i nic nie robią,
      nawet nikt nie ma zamiaru przyjechać!
      • eti.gda Re: a mnie terroryzują psy mające włascicieli! 07.01.09, 17:48
        jolkak11 napisała:

        > mieszkam w osiedlu domów jednorodzinnych i teraz właściciele psów
        > codziennie "wysyłają" je kilka razy dziennie na ulicę aby nie
        > brudziły w podwórkach! To jakiś koszmar!Szczególnie rano - a to
        nie
        > są pieski pokojowe tylko bydlaki wielkie jak bestie! Próbowałam
        > zawiadomić straż miejska, przyjmują zgłoszenie i nic nie robią,
        > nawet nikt nie ma zamiaru przyjechać!

        Za to gorliwie wlepiaja mandaty babciom prowadzącym jamniki bez
        kagańca.
    • antyreakcjonista Podoba mi sie temat!! 07.01.09, 16:04
      Sam mam czrnego kundelka, przygarnietego z ulicy
      Psy trzeba sterilizowac( w sumie ZBiRow tez mozna by bylo) i czipowac by bylo wiadomo kto dopuscza sie bestialstwa, kary zaostrzyc
    • antyreakcjonista Ludzie demonstrowali pod komisariatem?? 07.01.09, 16:06
      Jak to, tam nic nie wolno i nic nie a a wogole policja mogla ich zabic;)
    • antyreakcjonista Czesem to nie psy z Czeczenii? 07.01.09, 16:08
      w koncu terrorysci;)
    • mista_onanista to właśnie, a nie zegarki nowych ruskich określa 07.01.09, 16:21
      to właśnie, a nie zegarki nowych ruskich określa poziom na jakim znajduje się
      naprawdę Bolszewia, dla zamydlenia oczu nazywana uparcie Rosją.
      • acs-13 mista_onanista _katolski_organista wiesz co ? 07.01.09, 21:25
        szukam i szukam na mapie i w goglach ale za chiny nie moge znalezc
        takiego kraju jak bolszewia
        moze mi katolska zjebko genetyczna podpowiesz o jaki kraj ciebie
        chodzi ?
        bede bardzo wdzieczny

        pies na debili katolskich
        • aramba Re: mista_onanista _katolski_organista wiesz co 07.01.09, 21:43
          ... uparcie nazywany Rosją.
    • titta Re: Bezdomne psy terroryzują Moskwę 07.01.09, 16:22
      Kocham zwierzeta i nie moge zniesc mysli o ich cierpieniu. I chyba
      wlasnie rowniez dlatego widze tylko jedno rozwiazanie: odstrzal.
      (Bo wylapanie i schronisko w krajach w ktoryh dopuszcza sie do
      takiego zjawiska to tylko niewyobrazalny horror.) Warto by jeszcze
      dodac, ze takie psy czesto sa chore, ze swiezbem i innymi swinstwami.
      • titta Re: Bezdomne psy terroryzują Moskwę 07.01.09, 16:23
        Ps. moj pies byl przygarniety z ulicy.
      • rikol trzeba sterylizowac 07.01.09, 16:52
        sterylizacja - tylko to zmniejszy ilosc psow i kotow
    • tymon99 Bezdomne psy terroryzują Moskwę 07.01.09, 17:20
      za kilka lat rosjanie zjedzą wszystkie psy. albo na odwrót, to nawet jeszcze
      lepiej..
    • czarnymak Ewolucja na żywo? 07.01.09, 18:09
      Ciekawe jak to się rozwinie :)
      Bardzo ciekawe, może niedługo będzie można wybrać na fotograficzne safari :)
    • nie-naiwniak Bezdomne psy terroryzują Moskwę 07.01.09, 18:19
      czy w Moskwie i jej dzielnicach , są wietnamskie " gar-kuchnie " ? -
      chyba nie
    • dziadu666 Bezdomne psy terroryzują Moskwę 07.01.09, 21:06
      jak to Kazik śpiewał "kundle ich zeżrą a później wysrają..."
    • kosma44 Bezdomne psy terroryzują Moskwę 07.01.09, 21:30
      Wygląda na to , że powinien Putin zareagować , ze wszystkim sobie
      radzi
    • jaceq Re: Bezdomne psy terroryzują Moskwę 07.01.09, 21:37
      elinkan napisała:

      > przecież to wina ludzi. a tą hołotę co skatowała psa urządziłabym tak samo.
      > trzeba masowo sterylizować psy i tyle. i nie tłumaczyć sadystycznej hołoty, ze
      > działali "w obronie własnej", bo to żałosne

      W mojej mieścinie był podobny problem. Może "terroryzowanie" to za grube słowo,
      ale agresywne stada były.
      Rozwiązaniem okazali się Wietnamczycy. Otworzyli u nas swoją knajpę z azjatyckim
      żarciem i teraz bezpańskiego psa szukać na ulicy ze świecą... a i (ponoć)
      niejednego "pańskiego" też się nie mogą już doliczyć.
      Dlatego może warto zasugerować władzom Moskwy, czy by nie zwolnić z podatków na
      rok albo dwa dalekowschodnich Azjatów chcących otworzyć swój egzotyczny wyszynk
      w mieście?
      • glemp1 Re: Bezdomne psy terroryzują Moskwę 08.01.09, 00:54
        jaceq, czego się chłopie nałykałeś?
    • sikorka68 Egzotyka 07.01.09, 22:48
      Widać w jakim stanie jest ten kraj.
      • sikorka68 Re: Egzotyka 07.01.09, 22:50
        Zapomniałam dopisać: Cara z Europy im brakuje. Swojego ich dziadowie wytłukli.:)
    • patman Dzikie zwierzęta, dzicy ludzie 07.01.09, 23:06


    • fairytalle Bezdomne psy terroryzują Moskwę 09.01.09, 19:34
      Przepraszam bardzo, żeby psy po pierwsze trafiły na ulicę, a po drugie stały
      się takie jakie stały ktoś musiał im w tym pomóc. I nie zrobiły tego koty ani
      małpy. Tylko kto ? Ludzie. Ale wina jest psów, bo to one łażą po ulicach i w
      walce o jedzenie i przetrwanie napadają na ludzi i inne słabsze istoty. A co
      do tego że łączą się w stada, też nie ma nic dziwnego, to psia natura.. Ok
      musieli się bronić- wystarczyło walnąć psa i go ogłuszyć. Czy żeby się obronić
      trzeba najpierw psa pobić, potem nie wiadomo jeszcze co mu robić, a na koniec
      pociąć ? Szkoda że go jeszcze nie posklejali i nie powiesili na jakimś drzewie.
      Wszytko się zgadza, tylko tytuł w gazecie nie bardzo. 'Ludzka bezmyślość
      terroryzuje Moskwę' albo 'Moskwa terroryzowana przez ludzką głupotę' brzmi
      lepiej i mówi prawdę.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka