elinkan 06.01.09, 16:44 przecież to wina ludzi. a tą hołotę co skatowała psa urządziłabym tak samo. trzeba masowo sterylizować psy i tyle. i nie tłumaczyć sadystycznej hołoty, ze działali "w obronie własnej", bo to żałosne Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hajota Re: Bezdomne psy terroryzują Moskwę 06.01.09, 23:24 snellville napisał: > Tylko jak to ruscy maja zrobic skoro sami nie maja co zrec. Nie wiem, skąd masz takie informacje, chyba z jakiejś zamierzchłej epoki. Tak się składa, że wczoraj wróciłam z Moskwy po tygodniowym pobycie i zapewniam cię, że sklepy, nawet na dalekich przedmieściach, nie są gorzej zaopatrzone niż w Warszawie. A niektóre może i lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
sikorka68 Re: Bezdomne psy terroryzują Moskwę 07.01.09, 22:44 hajota napisała: > > Nie wiem, skąd masz takie informacje, chyba z jakiejś zamierzchłej epoki. Tak > się składa, że wczoraj wróciłam z Moskwy po tygodniowym pobycie i zapewniam cię , > że sklepy, nawet na dalekich przedmieściach, nie są gorzej zaopatrzone niż w > Warszawie. A niektóre może i lepiej. Może i tak, ale czy tych ludzi stać, aby cokolwiek z tego kupić? Odpowiedz Link Zgłoś
kapitan.kirk Żeby tylko... 06.01.09, 23:28 ...na Kremlu nie poczuli się dotknięci tym tytułem ;-) Pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
migiem_migiem psy zagazować? 07.01.09, 12:14 no ja też bym gazowała, tylko takich bezmyślnych ludzi jak ty. Odpowiedz Link Zgłoś
0skar Re: psy zagazować? 07.01.09, 17:56 Zapewne jesteś tolerancyjną osobą, która opowiada się przeciwko karze śmierci, prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: psy zagazować? 07.01.09, 18:07 Nie ma mowy o żadnym zagazowaniu. Rosji brakuje gazu, przecież. Odpowiedz Link Zgłoś
sikorka68 Re: psy zagazować? 07.01.09, 22:45 zigzaur napisał: > Nie ma mowy o żadnym zagazowaniu. Rosji brakuje gazu, przecież. Nie sprzedają, to pewnie raczej nadmiar.:) Odpowiedz Link Zgłoś
l0de Tzn. mieli dać się zagryźć 07.01.09, 12:23 Bo to przecież ich wina, że ktoś psa wygonił z domu. Odpowiedz Link Zgłoś
blagam_nie_podwazajcie_sojuszy Panie Wacławie gorący apel, proszę zająć się... 07.01.09, 12:39 palącym tematem utraty przez wielką liczbę Moskwian zdrowia a nierzadko i życia, na skandalicznie źle położonych chodnikach oraz tuszowaniem tych wypadków przez bezwzględną władzę. Wielu Pańskich oddanych czytelników czeka na ten materiał, proszę nie zawieść naszych oczekiwań. A tak w ogóle trzeba się zgodzić, że Rosja to zupełnie inna od naszej kultura. Ludzie demonstrują przed komisariatem domagając się surowej kary dla oprawców bezdomnych zwierząt. U nas w takich razach sąsiedzi występują w obronie znajomych oprawców nawet jeśli ofiarami nie są zwierzęta ale ludzie:) Odpowiedz Link Zgłoś
karbat Re: w kraju katolikow tez byl problem 07.01.09, 13:41 z bezpanskimi psami . Ich iloscw ostatnich latach drastycznie zmalala . Katloliki je wylapali , ugotowali i zjedli . Odpowiedz Link Zgłoś
titta Re: w kraju katolikow tez byl problem 07.01.09, 16:25 > Katloliki je wylapali , ugotowali i zjedli . Cyba lepiej tak niz na odwrot. Pomijajac gotowanie rzecz jasna. Odpowiedz Link Zgłoś
0skar Re: w kraju katolikow tez byl problem 07.01.09, 17:57 A ile ty ugotowałeś i zjadłeś, katoliku? Odpowiedz Link Zgłoś
olek_m Pozobnie jest w Sofii... 07.01.09, 14:52 Po mieście biegają watahy bezdomnych psów. Odpowiedz Link Zgłoś
fichtel1 Bezdomne psy terroryzują Moskwę 07.01.09, 15:24 To smieszne ale rok temu na VDNH taka sfora zmusila mnie do oddania kielbasy zywieckiej ktora wiozlem dla znajomego. Bylo dosc niebezpiecznie bo na karbyszewa obeszly mnie ze wszsytkich stron ale zaatakowaly mnie tylko dwa. rzucilem wiec teczke i w nogi. Odpowiedz Link Zgłoś
jolkak11 a mnie terroryzują psy mające włascicieli! 07.01.09, 16:03 mieszkam w osiedlu domów jednorodzinnych i teraz właściciele psów codziennie "wysyłają" je kilka razy dziennie na ulicę aby nie brudziły w podwórkach! To jakiś koszmar!Szczególnie rano - a to nie są pieski pokojowe tylko bydlaki wielkie jak bestie! Próbowałam zawiadomić straż miejska, przyjmują zgłoszenie i nic nie robią, nawet nikt nie ma zamiaru przyjechać! Odpowiedz Link Zgłoś
eti.gda Re: a mnie terroryzują psy mające włascicieli! 07.01.09, 17:48 jolkak11 napisała: > mieszkam w osiedlu domów jednorodzinnych i teraz właściciele psów > codziennie "wysyłają" je kilka razy dziennie na ulicę aby nie > brudziły w podwórkach! To jakiś koszmar!Szczególnie rano - a to nie > są pieski pokojowe tylko bydlaki wielkie jak bestie! Próbowałam > zawiadomić straż miejska, przyjmują zgłoszenie i nic nie robią, > nawet nikt nie ma zamiaru przyjechać! Za to gorliwie wlepiaja mandaty babciom prowadzącym jamniki bez kagańca. Odpowiedz Link Zgłoś
antyreakcjonista Podoba mi sie temat!! 07.01.09, 16:04 Sam mam czrnego kundelka, przygarnietego z ulicy Psy trzeba sterilizowac( w sumie ZBiRow tez mozna by bylo) i czipowac by bylo wiadomo kto dopuscza sie bestialstwa, kary zaostrzyc Odpowiedz Link Zgłoś
antyreakcjonista Ludzie demonstrowali pod komisariatem?? 07.01.09, 16:06 Jak to, tam nic nie wolno i nic nie a a wogole policja mogla ich zabic;) Odpowiedz Link Zgłoś
antyreakcjonista Czesem to nie psy z Czeczenii? 07.01.09, 16:08 w koncu terrorysci;) Odpowiedz Link Zgłoś
mista_onanista to właśnie, a nie zegarki nowych ruskich określa 07.01.09, 16:21 to właśnie, a nie zegarki nowych ruskich określa poziom na jakim znajduje się naprawdę Bolszewia, dla zamydlenia oczu nazywana uparcie Rosją. Odpowiedz Link Zgłoś
acs-13 mista_onanista _katolski_organista wiesz co ? 07.01.09, 21:25 szukam i szukam na mapie i w goglach ale za chiny nie moge znalezc takiego kraju jak bolszewia moze mi katolska zjebko genetyczna podpowiesz o jaki kraj ciebie chodzi ? bede bardzo wdzieczny pies na debili katolskich Odpowiedz Link Zgłoś
aramba Re: mista_onanista _katolski_organista wiesz co 07.01.09, 21:43 ... uparcie nazywany Rosją. Odpowiedz Link Zgłoś
titta Re: Bezdomne psy terroryzują Moskwę 07.01.09, 16:22 Kocham zwierzeta i nie moge zniesc mysli o ich cierpieniu. I chyba wlasnie rowniez dlatego widze tylko jedno rozwiazanie: odstrzal. (Bo wylapanie i schronisko w krajach w ktoryh dopuszcza sie do takiego zjawiska to tylko niewyobrazalny horror.) Warto by jeszcze dodac, ze takie psy czesto sa chore, ze swiezbem i innymi swinstwami. Odpowiedz Link Zgłoś
titta Re: Bezdomne psy terroryzują Moskwę 07.01.09, 16:23 Ps. moj pies byl przygarniety z ulicy. Odpowiedz Link Zgłoś
rikol trzeba sterylizowac 07.01.09, 16:52 sterylizacja - tylko to zmniejszy ilosc psow i kotow Odpowiedz Link Zgłoś
tymon99 Bezdomne psy terroryzują Moskwę 07.01.09, 17:20 za kilka lat rosjanie zjedzą wszystkie psy. albo na odwrót, to nawet jeszcze lepiej.. Odpowiedz Link Zgłoś
czarnymak Ewolucja na żywo? 07.01.09, 18:09 Ciekawe jak to się rozwinie :) Bardzo ciekawe, może niedługo będzie można wybrać na fotograficzne safari :) Odpowiedz Link Zgłoś
nie-naiwniak Bezdomne psy terroryzują Moskwę 07.01.09, 18:19 czy w Moskwie i jej dzielnicach , są wietnamskie " gar-kuchnie " ? - chyba nie Odpowiedz Link Zgłoś
dziadu666 Bezdomne psy terroryzują Moskwę 07.01.09, 21:06 jak to Kazik śpiewał "kundle ich zeżrą a później wysrają..." Odpowiedz Link Zgłoś
kosma44 Bezdomne psy terroryzują Moskwę 07.01.09, 21:30 Wygląda na to , że powinien Putin zareagować , ze wszystkim sobie radzi Odpowiedz Link Zgłoś
jaceq Re: Bezdomne psy terroryzują Moskwę 07.01.09, 21:37 elinkan napisała: > przecież to wina ludzi. a tą hołotę co skatowała psa urządziłabym tak samo. > trzeba masowo sterylizować psy i tyle. i nie tłumaczyć sadystycznej hołoty, ze > działali "w obronie własnej", bo to żałosne W mojej mieścinie był podobny problem. Może "terroryzowanie" to za grube słowo, ale agresywne stada były. Rozwiązaniem okazali się Wietnamczycy. Otworzyli u nas swoją knajpę z azjatyckim żarciem i teraz bezpańskiego psa szukać na ulicy ze świecą... a i (ponoć) niejednego "pańskiego" też się nie mogą już doliczyć. Dlatego może warto zasugerować władzom Moskwy, czy by nie zwolnić z podatków na rok albo dwa dalekowschodnich Azjatów chcących otworzyć swój egzotyczny wyszynk w mieście? Odpowiedz Link Zgłoś
glemp1 Re: Bezdomne psy terroryzują Moskwę 08.01.09, 00:54 jaceq, czego się chłopie nałykałeś? Odpowiedz Link Zgłoś
sikorka68 Re: Egzotyka 07.01.09, 22:50 Zapomniałam dopisać: Cara z Europy im brakuje. Swojego ich dziadowie wytłukli.:) Odpowiedz Link Zgłoś
fairytalle Bezdomne psy terroryzują Moskwę 09.01.09, 19:34 Przepraszam bardzo, żeby psy po pierwsze trafiły na ulicę, a po drugie stały się takie jakie stały ktoś musiał im w tym pomóc. I nie zrobiły tego koty ani małpy. Tylko kto ? Ludzie. Ale wina jest psów, bo to one łażą po ulicach i w walce o jedzenie i przetrwanie napadają na ludzi i inne słabsze istoty. A co do tego że łączą się w stada, też nie ma nic dziwnego, to psia natura.. Ok musieli się bronić- wystarczyło walnąć psa i go ogłuszyć. Czy żeby się obronić trzeba najpierw psa pobić, potem nie wiadomo jeszcze co mu robić, a na koniec pociąć ? Szkoda że go jeszcze nie posklejali i nie powiesili na jakimś drzewie. Wszytko się zgadza, tylko tytuł w gazecie nie bardzo. 'Ludzka bezmyślość terroryzuje Moskwę' albo 'Moskwa terroryzowana przez ludzką głupotę' brzmi lepiej i mówi prawdę. Odpowiedz Link Zgłoś