perfee 06.01.09, 16:56 Prawda jest taka, że Steve znika dzięki chemioterapii. Tak to właśnie wygląda. Dla mnie to prawda tragiczna, bo uważam tego faceta za mojego GURU. Szkoda go, szkoda Apple'a. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hno3 "31 lipca 2004 Jobs poddał się operacji usunięcia 06.01.09, 17:17 nowotworu trzustki"...no comments Odpowiedz Link Zgłoś
2-pswiecki Bylbym pochopny w wydawaniu sądów 20.06.09, 11:46 Niejeden wspaniały człowiek zapada zdrowotnie w wyniku robienia czegoś co stanowi przełom w dziejach ludzkości. Znam kilka takich przypadków. Najlepsze jest życie kogoś, kto ma wszystko w nosie i łowi sobie ryby przez 90 lat nie przejmując się niczym. Odpowiedz Link Zgłoś
dkrysiak Znikający Steve Jobs 06.01.09, 19:23 Apodyktyczny przywódca, guru dla wielu, świetny biznesmen dla innych. Wspaniały mówca i motywator. Kreatywny i zdecydowany. Szkoda, że tak niewielu jest podobnych w biznesie. Szkoda będzie wielka, jeśli odejdzie. Na szczęście zebrał wokół siebie innych niesamowitych ludzi pokroju Johnatana Ive... Odpowiedz Link Zgłoś
10svb trzeba jeść mięsko 06.01.09, 19:57 Jobs jest weganinem a w jego wieku często dochodzi do braków witamin w organiźmie, więc to nie najlepsza dieta. Odpowiedz Link Zgłoś
cosczegoniebylo Re: trzeba jeść mięsko 07.01.09, 00:00 Ty rozumiesz co napisałeś? Chcesz ze zdrowej diety namówić go na zjadanie martwego ciała? Gdzie w tych zwłokach widzisz witaminy? Zastanów się mięsojadzie zanim cokolwiek napiszesz. Właśnie dieta wegańska utrzymuje go przy życiu, inaczej mięso by już go wykończyło. Jak może chora trzustka wytrzymać tyle tłuszczu zwierzęcego? Odpowiedz Link Zgłoś
koszerny.leukocyt Re: trzeba jeść mięsko 07.01.09, 08:38 cosczegoniebylo napisał: > Ty rozumiesz co napisałeś? Chcesz ze zdrowej diety namówić go na zjadanie > martwego ciała? Gdzie w tych zwłokach widzisz witaminy? Zastanów się mięsojadzi > e > zanim cokolwiek napiszesz. Właśnie dieta wegańska utrzymuje go przy życiu, > inaczej mięso by już go wykończyło. Jak może chora trzustka wytrzymać tyle > tłuszczu zwierzęcego? a ty rozumiesz co napisałeś? zamiast sie posługiwać miejska legenda przy ustalaniu diety zacznij myśleć. I wsadż sobie te slogany. Padliny nikt nie je - hyba, że twój stari sie do minety przymierza. No cóż podejrzewam, że Jobbs miał własnie takich wspaniałych doradców zdrowia jak ty - ja osobiście myśle , że ma zatkane czakramy (lol lol lol ) i trzeba mu upuscić krwi. Odpowiedz Link Zgłoś
cosczegoniebylo Re: trzeba jeść mięsko 07.01.09, 19:50 Widzę, że trafiłem na niepoważnego rozmówcę, który za wszelką cenę, nawet wulgarnym tonem, próbuje ludzi sprowadzać na destrukcyjną drogę. Życzę Ci więcej świadomości w życiu. koszerny.leukocyt napisał: > zamiast sie posługiwać miejska legenda przy ustalaniu diety zacznij myśleć. > I wsadż sobie te slogany. Padliny nikt nie je - hyba, że twój stari sie do > minety przymierza. No cóż podejrzewam, że Jobbs miał własnie takich wspaniałych > doradców zdrowia jak ty - ja osobiście myśle , że ma zatkane czakramy (lol lol > lol ) i trzeba mu upuscić krwi. Odpowiedz Link Zgłoś
isabell.111 Re: trzeba jeść mięsko 07.01.09, 09:09 Sama przez kilka lat nie jadlam miesa, jednak pozniej dotarlo do mnie ze z tymi statystykami korzystnymi dla wegetarian jesli chodzi o raka jest cos nie tak. Zona McCartneya zmarla na raka, Christina Applegate usunela piersi z powodu raka, guru diety makrobiotycznej poumierali na raka i pewnie wielu innych.. A w naszym klimacie same warzywka nie dadza odpowiedniej ilosci energii yang.. Odpowiedz Link Zgłoś
cosczegoniebylo Re: trzeba jeść mięsko 07.01.09, 19:47 Każda dieta w sposób nieprzemyślany przynosi negatywne skutki. Śmiem twierdzić że gdy byłaś weganką, tak na prawdę nie dbałaś o bilans tego co spożywasz. Trzeba umieć spożywać, i to z głową. Spożywać to, co organizmowi niezbędne, a nie zjadać wszystko po kolei na oślep. Odpowiedz Link Zgłoś
koszerny.leukocyt Znikający Steve Jobs 07.01.09, 08:33 Stan zdrowia jobbsa obchodzi mnie równie mało jak swojego czasu stan zdrowia JP2 - obydwaj zresztą to figury religijne. @10svb - założe sie, że w domku po kryjomu wpie... mięsko aż miło i nie korzysta z applów bo to gó.... Ale fakt moim idolem też był...Wystarczy w sklepie porównać dowolnego maca ze "zwykłym" notebookiem który ma te same wnętrzności ale jest 2,5 raza tańszy. i który sie lepieij sprzedaje? No ale cóż idiotom wystarczy kawałek szitu opakowac w alu i wypolerowac coby sie błyszczał jak psu jajca a dadzą sie za to zabic. Odpowiedz Link Zgłoś
habrys Re: Znikający Steve Jobs 07.01.09, 08:36 Tyle gniewu i złości... no, no... Odpowiedz Link Zgłoś
koszerny.leukocyt Re: Znikający Steve Jobs 07.01.09, 08:42 habrys napisał: > Tyle gniewu i złości... no, no... Czyli, że na osi miłość//strach jestem po której stronie? Odpowiedz Link Zgłoś
stara_twojej_starej Re: Znikający Steve Jobs 07.01.09, 09:33 koszerny.leukocyt napisał: > habrys napisał: > > > Tyle gniewu i złości... no, no... > > Czyli, że na osi miłość//strach jestem po której stronie? > po stronie śmieć/szmata/idiota. Odpowiedz Link Zgłoś
koszerny.leukocyt Re: Znikający Steve Jobs 07.01.09, 11:36 ...jak każdy niewierny co;p? Ale to ja sie śmiać z was moge bo nie wydaje 5koła na maca z gf8200 na pokładzie lololololo Odpowiedz Link Zgłoś
bartekre Re: Znikający Steve Jobs 07.01.09, 19:03 Proszę może nie karmić kolegi leukocyta. Niech spokojnie uda się na partyjkę Quake'a. Odpowiedz Link Zgłoś
cosczegoniebylo Re: Znikający Steve Jobs 07.01.09, 19:54 A co ma niewierność do Twojego poziomu intelektualnego? Widać, że dzieciak jedzie całe życie na pececie, w dodatku na Łindołsie z komunii :P koszerny.leukocyt napisał: > ...jak każdy niewierny co;p? > Ale to ja sie śmiać z was moge bo nie wydaje 5koła na maca z gf8200 na pokładzi > e > lololololo Odpowiedz Link Zgłoś