Dodaj do ulubionych

Znikający Steve Jobs

06.01.09, 16:56
Prawda jest taka, że Steve znika dzięki chemioterapii. Tak to właśnie wygląda.
Dla mnie to prawda tragiczna, bo uważam tego faceta za mojego GURU. Szkoda go,
szkoda Apple'a.
Obserwuj wątek
    • hno3 "31 lipca 2004 Jobs poddał się operacji usunięcia 06.01.09, 17:17
      nowotworu trzustki"...no comments
      • 2-pswiecki Bylbym pochopny w wydawaniu sądów 20.06.09, 11:46
        Niejeden wspaniały człowiek zapada zdrowotnie w wyniku robienia
        czegoś co stanowi przełom w dziejach ludzkości. Znam kilka takich
        przypadków. Najlepsze jest życie kogoś, kto ma wszystko w nosie i
        łowi sobie ryby przez 90 lat nie przejmując się niczym.
    • dkrysiak Znikający Steve Jobs 06.01.09, 19:23
      Apodyktyczny przywódca, guru dla wielu, świetny biznesmen dla innych.
      Wspaniały mówca i motywator. Kreatywny i zdecydowany. Szkoda, że tak niewielu
      jest podobnych w biznesie. Szkoda będzie wielka, jeśli odejdzie. Na szczęście
      zebrał wokół siebie innych niesamowitych ludzi pokroju Johnatana Ive...
    • 10svb trzeba jeść mięsko 06.01.09, 19:57
      Jobs jest weganinem a w jego wieku często dochodzi do braków witamin
      w organiźmie, więc to nie najlepsza dieta.
      • cosczegoniebylo Re: trzeba jeść mięsko 07.01.09, 00:00
        Ty rozumiesz co napisałeś? Chcesz ze zdrowej diety namówić go na zjadanie
        martwego ciała? Gdzie w tych zwłokach widzisz witaminy? Zastanów się mięsojadzie
        zanim cokolwiek napiszesz. Właśnie dieta wegańska utrzymuje go przy życiu,
        inaczej mięso by już go wykończyło. Jak może chora trzustka wytrzymać tyle
        tłuszczu zwierzęcego?
        • koszerny.leukocyt Re: trzeba jeść mięsko 07.01.09, 08:38
          cosczegoniebylo napisał:

          > Ty rozumiesz co napisałeś? Chcesz ze zdrowej diety namówić go na zjadanie
          > martwego ciała? Gdzie w tych zwłokach widzisz witaminy? Zastanów się mięsojadzi
          > e
          > zanim cokolwiek napiszesz. Właśnie dieta wegańska utrzymuje go przy życiu,
          > inaczej mięso by już go wykończyło. Jak może chora trzustka wytrzymać tyle
          > tłuszczu zwierzęcego?
          a ty rozumiesz co napisałeś?
          zamiast sie posługiwać miejska legenda przy ustalaniu diety zacznij myśleć.
          I wsadż sobie te slogany. Padliny nikt nie je - hyba, że twój stari sie do
          minety przymierza. No cóż podejrzewam, że Jobbs miał własnie takich wspaniałych
          doradców zdrowia jak ty - ja osobiście myśle , że ma zatkane czakramy (lol lol
          lol ) i trzeba mu upuscić krwi.
          • cosczegoniebylo Re: trzeba jeść mięsko 07.01.09, 19:50
            Widzę, że trafiłem na niepoważnego rozmówcę, który za wszelką cenę, nawet
            wulgarnym tonem, próbuje ludzi sprowadzać na destrukcyjną drogę. Życzę Ci więcej
            świadomości w życiu.


            koszerny.leukocyt napisał:
            > zamiast sie posługiwać miejska legenda przy ustalaniu diety zacznij myśleć.
            > I wsadż sobie te slogany. Padliny nikt nie je - hyba, że twój stari sie do
            > minety przymierza. No cóż podejrzewam, że Jobbs miał własnie takich wspaniałych
            > doradców zdrowia jak ty - ja osobiście myśle , że ma zatkane czakramy (lol lol
            > lol ) i trzeba mu upuscić krwi.
      • isabell.111 Re: trzeba jeść mięsko 07.01.09, 09:09
        Sama przez kilka lat nie jadlam miesa, jednak pozniej dotarlo do
        mnie ze z tymi statystykami korzystnymi dla wegetarian jesli chodzi
        o raka jest cos nie tak. Zona McCartneya zmarla na raka, Christina
        Applegate usunela piersi z powodu raka, guru diety makrobiotycznej
        poumierali na raka i pewnie wielu innych..
        A w naszym klimacie same warzywka nie dadza odpowiedniej ilosci
        energii yang..
        • cosczegoniebylo Re: trzeba jeść mięsko 07.01.09, 19:47
          Każda dieta w sposób nieprzemyślany przynosi negatywne skutki. Śmiem twierdzić
          że gdy byłaś weganką, tak na prawdę nie dbałaś o bilans tego co spożywasz.
          Trzeba umieć spożywać, i to z głową. Spożywać to, co organizmowi niezbędne, a
          nie zjadać wszystko po kolei na oślep.
    • debiles.inc Cocaine will blow your brain... 07.01.09, 02:14
    • koszerny.leukocyt Znikający Steve Jobs 07.01.09, 08:33
      Stan zdrowia jobbsa obchodzi mnie równie mało jak swojego czasu stan zdrowia
      JP2 - obydwaj zresztą to figury religijne.
      @10svb - założe sie, że w domku po kryjomu wpie... mięsko aż miło i nie
      korzysta z applów bo to gó....

      Ale fakt moim idolem też był...Wystarczy w sklepie porównać dowolnego maca ze
      "zwykłym" notebookiem który ma te same wnętrzności ale jest 2,5 raza tańszy. i
      który sie lepieij sprzedaje?
      No ale cóż idiotom wystarczy kawałek szitu opakowac w alu i wypolerowac coby
      sie błyszczał jak psu jajca a dadzą sie za to zabic.
      • habrys Re: Znikający Steve Jobs 07.01.09, 08:36
        Tyle gniewu i złości... no, no...
        • koszerny.leukocyt Re: Znikający Steve Jobs 07.01.09, 08:42
          habrys napisał:

          > Tyle gniewu i złości... no, no...

          Czyli, że na osi miłość//strach jestem po której stronie?


          • stara_twojej_starej Re: Znikający Steve Jobs 07.01.09, 09:33
            koszerny.leukocyt napisał:

            > habrys napisał:
            >
            > > Tyle gniewu i złości... no, no...
            >
            > Czyli, że na osi miłość//strach jestem po której stronie?
            >

            po stronie śmieć/szmata/idiota.
            • koszerny.leukocyt Re: Znikający Steve Jobs 07.01.09, 11:36
              ...jak każdy niewierny co;p?
              Ale to ja sie śmiać z was moge bo nie wydaje 5koła na maca z gf8200 na pokładzie
              lololololo
              • bartekre Re: Znikający Steve Jobs 07.01.09, 19:03
                Proszę może nie karmić kolegi leukocyta. Niech spokojnie uda się na
                partyjkę Quake'a.
              • cosczegoniebylo Re: Znikający Steve Jobs 07.01.09, 19:54
                A co ma niewierność do Twojego poziomu intelektualnego?
                Widać, że dzieciak jedzie całe życie na pececie, w dodatku na Łindołsie z komunii :P


                koszerny.leukocyt napisał:

                > ...jak każdy niewierny co;p?
                > Ale to ja sie śmiać z was moge bo nie wydaje 5koła na maca z gf8200 na pokładzi
                > e
                > lololololo

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka